Powierzchnia całkowita pomieszczenia liczona po podłodze. W odróżnieniu od powierzchni użytkowej nie uwzględnia wysokości pomieszczenia.
1. Hall4,90 m² (5,27 m²*)
2. Łazienka6,43 m² (11,10 m²*)
3. Pokój11,76 m² (16,38 m²*)
4. Pokój12,60 m² (15,29 m²*)
5. Pokój16,11 m² (21,89 m²*)
6. Garderoba4,87 m² (6,68 m²*)
7. Strych31,29 m² (48,73 m²*)
Razem rzut poddasza87,96 m²
*powierzchnia po podłodze
Powierzchnia całkowita pomieszczenia liczona po podłodze. W odróżnieniu od powierzchni użytkowej nie uwzględnia wysokości pomieszczenia.
Usytuowanie na działce
Czy ten projekt pasuje na
Twoją działkę?
Chętnie to sprawdzimy!
Dowiedz się:
czy zmieści
się na niej wybrany przez Ciebie dom
jakie parametry musi spełniać dom
według miejscowego planu zagospodarowania lub warunków zabudowy (np. kąt nachylenia i typ dachu, liczba kondygnacji itp.
jakie inne projekty pasują na Twoją działkę
– znajdziemy je dla Ciebie!
Masz już projekt z Extradom.pl? Dopasujemy go do Twojej działki
W trakcie adaptacji projekt jest dostosowywany do konkretnej działki. Ten etap to także najlepszy moment na wprowadzenie funkcjonalnych zmian w projekcie. Chcesz wiedzieć więcej? Umów się na bezpłatną konsultację dot. adaptacji!
jakie parametry musi spełniać dom
według miejscowego planu zagospodarowania lub warunków zabudowy (np. kąt nachylenia i typ dachu, liczba kondygnacji itp.
jakie inne projekty pasują na Twoją działkę
– znajdziemy je dla Ciebie!
Wypełniasz wniosek o warunki zabudowy (WZ)?Wydrukuj kartę projektu lub zamów rysunki szczegółowe
Drukuj
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
Powierzchnie i wymiary
Powierzchnia użytkowa
Suma powierzchni wszystkich pomieszczeń mieszkalnych, pomniejszona o pow. garażu, kotłowni, strychu, piwnicy. Jest liczona w 100% dla pomieszczeń o wysokości powyżej 2,2 m, w 50% dla pomieszczeń o wys. 2,2-1,4 m i niewliczana dla niższych niż 1,4 m.
131,31 m²
Powierzchnia zabudowy
Powierzchnia zajmowana przez część na- oraz nadziemną budynku liczona, jako rzut pionowy budynku na działkę.
160,36 m²
Kubatura netto
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) pomieszczeń budynku, bez strychu, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).
592 m³
Powierzchnia dachu
291 m²
Kąt nachylenia dachu
Nachylenie połaci dachu głównego podawane w stopniach. Uwaga! W niektórych projektach występuje więcej niż jedno nachylenie dachu.
40°
Wysokość budynku
Wysokość liczona od części budynku położonej najniżej przy powierzchni terenu do najwyższego punktu dachu (kalenicy) z wyłączeniem kominów.
8,04 m
Szerokość elewacji
17,90 m
Długość elewacji
11,45 m
Min. szerokość działki
Najmniejsza możliwa szerokość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z szerokości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
24,90 m
Min. długość działki
Najmniejsza możliwa długość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z długości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
19,45 m
Energooszczędność
Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ep
Energia pierwotna określa ilość energii nieodnawialnej potrzebnej w ciągu roku do ogrzewania czy też ogrzania wody użytkowej z uwzględnieniem kosztów produkcji i transportu surowców energetycznych.
51,90 kWh/(m²rok)
Warunki techniczne
Projekt zgody z WT 2021
Więcej szczegółów
Technologia i konstrukcja
Konstrukcja
Murowana
Strop
Gęstożebrowy
Okna i drzwi tarasowe
Nowoczesne okna PVC i aluminiowe WIŚNIOWSKI – doskonała izolacja, elegancki design i niezrównana trwałość.
Fundamenty: bezpośrednie, na ławach i stopach fundamentowych. Ściany zewnętrzne: bloczki z bet. komórkowego - 36cm + styropian TERMO ORGANIKA typ Fasada 6 cm. Ściany wewnętrzne: bloczki z bet. komórkowego - 24 cm (działowe - 12 cm) + działowe z płyty G-K na ruszcie (poddasze). Strop: gęstożebrowy Teriva I oraz żelbetowy monolityczny gr. 12 i 24 cm.. Elewacje: tynk - System Platinum firmy TERMO ORGANIKA. Pokrycie dachu: dachówka cementowa. Konstrukcja dachu: drewniana o układzie konstrukcyjnym mieszanym. Schody wewnętrzne: żelbetowe monolityczne zabiegowe. Ogrzewanie: kocioł gazowy kondensacyjny, dodatkowe źródło ciepła - kominek z płaszczem wodnym.
Projekt domu Gracjan 2 jest opcją cieszącego się popularnością projektu Gracjan. W przeciwieństwie do bazowej wersji projekt ma mniejszą powierzchnię, więcej stanowisk garażowych. Projekt domu Gracjan 2 zaprojektowany z myślą o inwestorach posiadających średniej szerokości działkę. Dom cechuje się prostą bryłą, więc jego realizacja nie pochłonie zbyt wielu środków finansowych. Ciekawym rozwiązaniem jest uwzględniony przez architekta ozdobny wykusz. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą usytuowaną prostopadle do drogi, co jest bardzo istotne, gdy wymagają tego warunki zabudowy. Dom został zaprojektowany do zabudowy wolnostojącej. Projekt można usytuować na granicy działki, co umożliwia realizację w zabudowie bliźniaczej. Posiada garaż dwustanowiskowy w linii budynku. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, dzięki czemu jest to tanie i proste rozwiązanie. Projekt Gracjan 2 to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że strefa dzienna i nocna są od siebie wyraźnie oddzielone. Autor projektu przewidział w nim ciekawie prezentującą się strefę dzienną. Kuchnia otwarta na salon to doskonałe miejsce dla osób lubiących połączenie funkcjonalności z atrakcyjnym i nowoczesnym wyglądem. Dodatkowo przewidziano miejsce na wstawienie stołu, co sprzyja wspólnym rodzinnym posiłkom. Dodatkowo przydatnym pomieszczeniem jest pojemna spiżarka. W części dziennej uwzględniono salon oraz jadalnię, dzięki czemu wnętrze domu jest bardzo funkcjonalne. W salonie znajduje się nastrojowy kominek dający przyjemne ciepło i nadający wnętrzu przyjemnej atmosfery. Większa rodzina z pewnością doceni fakt, iż na każdej kondygnacji znajduje się w pełni funkcjonalna łazienka. Cztery komfortowe pokoje zaspokoją potrzeby 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Dla osób ceniących sobie dobrą organizację, istotnym pomieszczeniem jest przewidziana w projekcie garderoba. Oprócz tego, w domu znajduje się również pomieszczenie gospodarcze, które można wykorzystać zgodnie z własnymi potrzebami. Wspólne grillowanie i rodzinne posiłki umili uwzględniony w projekcie taras. Projekt został wykonany w technologii murowanej, dzięki czemu podczas upałów dom utrzymuje przyjemny chłód. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.
Czytaj więcej
Informacje dodatkowe
Interesuje Cię projekt w standardzie WT 2021? Skontaktuj się z nami - Doradca sprawdzi, czy jest już dostępna najnowsza wersja
Tekst opinii nie powinien zawierać niecenzuralnych treści, dlatego zostanie dodany po weryfikacji. W pierwszej kolejności pojawią się opinie osób, które budują wybrany projekt.
Dziękujemy za Twoją opinię.
Po weryfikacji jej treść pojawi się na stronie projektu.
Wywiady mieszkańców domu Gracjan 2
Ewa i Adam
Bardzo zależało nam na tym, aby taras przy domu był częściowo schowany w podcieniu. Spośród wielu projektów domów, które spełniały tę najważniejszą cechę, Gracjan 2 WRW1077 miał najlepszy układ pomieszczeń - dlatego też taki był nasz wybór. Działka w żaden sposób nas nie ograniczała, więc mogliśmy sobie pozwolić na tak szeroki budynek. Wprowadziliśmy się do domu w listopadzie 2013r.. Zimy praktycznie nie było, więc nie wiem, do końca jak oceniać koszty ogrzewania. Spaliliśmy około trzech ton węgla i myślę, że nawet w o wiele gorsze mrozy więcej jak pięć ton nie powinniśmy potrzebować. Warto jednak dodać, że dom postawiłem z porothermu (30cm) i dociepliłem go 14cm styropianu. Układ pomieszczeń w Gracjan 2 WRW1077 jest rzeczywiście dobrze przemyślany. Mimo że zdecydowałem się, aby zamurować jedno okno na parterze (to w jadalni, wychodzące na taras), to w domu jest bardzo jasno. Działki szukałem z kompasem, także od samego początku wiedziałem, jaki projekt będzie odpowiedni i jak najlepiej będzie go ustawić w stosunku do kierunków świata. I tak, wykusz i salon mamy od południa, a okno kuchenne i front domu jest ustawiony od wschodu tak, że całymi dniami w domu mamy bardzo widno. Uważam, że dom jest idealny pod względem metrażu i liczby pomieszczeń dla czterech osób (2+2). Poddasze nad garażem zaadaptowałem na duży pokój rekreacyjny, który nazywamy świetlicą, gdzie z dwóch małych lukarn zrobiłem jedną dużą z podwójnym oknem. Zdecydowałem się także częściowo podpiwniczyć dom - dzięki temu mogłem przenieść na dół kotłownię i zrobić tam składzik na węgiel. Poza tym, powstały tam także pralnia z suszarnią i fitness. Poszerzyłem garaż o 1 m i teraz mogę wysiadać z samochodu bez przepychania się i stukania drzwiami o sąsiedni samochód. Projekt domu parterowego z poddaszem użytkowym i garażem Gracjan 2 WRW1077 to był naprawdę dobry wybór. Osobom, które biorą się za budowę tego lub całkiem innego domu radzę dobrze patrzeć fachowcom na ręce. Polecam i pozdrawiam.
olkaab
Przed wyborem projektu domu Gracjan 2 WRW1077 widzieliśmy wiele innych projektów i przez chwilę zastanawialiśmy się także nad Tyberiuszem. Jednak właściwości naszej działki częściowo pomogły nam podjąć decyzję. Na działce mamy spadek i to, że w Gracjanie 2 część z garażem jest niżej położona od reszty, miało spory wpływ na nasz osąd. Poza tym, bardzo odpowiadał nam także układ pomieszczeń i wygląd zewnętrzny domu. Mieszkamy w domu od lipca 2013 i jesteśmy bardzo zadowoleni z jego funkcjonalności, jak i z tego, że idealnie pasuje do naszej rodziny. Mieszkamy w nim w czwórkę w tym dwóch synów (jeden już dorosły). Każdy ma swój kąt i prywatność, a synom udało się także stworzyć siłownię nad garażem. Jesteśmy także przygotowani na to, że z czasem ilość osób w domu może się powiększyć (kiedyś może zamieszka z nami syn z rodziną) - uważam, że nawet w szóstkę wciąż będzie nam wygodnie. Na imprezie osiemnastkowej syna pomieściliśmy w jadalni 14 osób, a w salonie 12 osób przy dwóch dużych stołach. Otwarta przestrzeń na dole umożliwia nawet tak duże przyjęcia i wciąż pozwala czuć się swobodnie. Najbardziej cieszę chyba jednak z aranżacji wnętrza. Wszystko wybierałam sama, według wcześniejszych założeń i pomysłów. Efekt końcowy jest naprawdę świetny - wszystko jest tak, jak chcieliśmy. Chociaż nie obyło się bez komplikacji podczas samych prac. Po pierwszej, łagodnej zimie jestem bardzo zadowolona z kosztów ogrzewania, jakie ponieśliśmy. Dodatkowe ocieplenie domu styropianem 8cm, piec na gaz propan-butan, kominek z płaszczem wodnym i solary słoneczne zapewniają ekonomiczną eksploatację Gracjana 2. Projekt domu Gracjan 2 WRW1077 opatrzyliśmy kilkoma zmianami. Przede wszystkim, poszerzyliśmy garaż o półtora metra i podnieśliśmy ściankę kolankową. Poddasze stało bardziej ustawne, a oprócz siłowni nad garażem powstała także pralnia. Zrezygnowaliśmy ze schodów zabiegowych; teraz tzw. podest stanowi poziom pomieszczenia nad garażem. Postanowiliśmy także zlikwidować spiżarnię i tym samym powiększyć kuchnię. Jestem bardzo zadowolona z projektu domu parterowego z użytkowym poddaszem i garażem Gracjan 2 WRW1077. Naprawdę nie zmieniłabym w nim nic a nic. Nie wróciłabym także na stałe do mieszkania w bloku - kiedy czasami jestem w naszym mieszkaniu, to czuję się prawie klaustrofobicznie. Aktualnie jesteśmy na etapie prac w ogrodzie i przy ogrodzeniu, mamy nadzieję, że sukcesywnie wszystko w końcu uda nam się zrealizować. Polecam projekt, życząc jednocześnie cierpliwości i dobrych pomysłów podczas budowy.
005b00000032mYe
Mamy naprawdę dużą działkę, więc nie mieliśmy żadnych ograniczeń co do wyboru odpowiadającego nam projektu domu. Gracjan 2 WRW1077 wybraliśmy ze względu na jego układ pomieszczeń; nie mieliśmy też zastrzeżeń do bryły domu. Dół w 80% wyposażony jest w ogrzewanie podłogowe (tylko w wiatrołapie i pokoju-gabinecie są grzejniki), a na górze podłogówka jest tylko w łazience. Mamy piec na gaz ziemny i kominek na drewno z płaszczem wodnym, którym przeważnie się ogrzewamy. Piec uruchamiamy tylko przy większych mrozach albo gdy wyjeżdżamy na kilka dni. Koszty takiego sposobu ogrzewania są bardzo przystępne. W Gracjan 2 WRW1077 mieszkamy w czwórkę i, powiem szczerze, jest on trochę za duży - natomiast jeśli rodzina nam się powiększy to będzie w sam raz. Póki, co na brak miejsca nie narzekamy. Również duża jadalnia to bardzo dobre rozwiązanie - 12 osób spokojnie pomieści się przy rozkładanym stole i wciąż będą czuć się swobodnie. Jedynie salon mógłby być trochę większy, aby kawę spokojnie można było wypić przy stoliku kawowym. Rozkład i wielkość okien zachowałem w układzie zawartym w projekcie domu - dostarczają one mnóstwo światła do wnętrza, które jest jasne i przyjazne. Jedyną zmianą, na której mi zależało była likwidacja schodów zabiegowych na rzecz tych z podestem. Poza tym, zdecydowałem się na to, aby każdy stopień obniżyć i wydłużyć, więc całe schody są teraz o metr dłuższe. Podest znajduje się nad łazienką i kotłownią na wysokości pomieszczenia nad garażem. Po tych wszystkich zmianach są one bardzo bezpiecznie i ze spokojem oglądam jak moje półtoraroczne dziecko się po nich wspina. Zdecydowaliśmy się także na zastąpienie dwóch lukarn nad garażem dużym wolim okiem - moim zdaniem ładniej to wygląda, a poza tym jest tańsze w realizacji. W części pomieszczenia nad garażem stworzyliśmy także pralnię. Z projektu domu parterowego z użytkowym poddaszem i garażem dwustanowiskowym Gracjan 2 WRW1077 jestem bardzo zadowolony. Polecam jednak zastosowanie mojego rozwiązania dotyczącego schodów. Całość uważam za naprawdę trafny wybór. Pozdrawiam.
Ewa i Adam
Bardzo zależało nam na tym, aby taras przy domu był częściowo schowany w podcieniu. Spośród wielu projektów domów, które spełniały tę najważniejszą cechę, Gracjan 2 WRW1077 miał najlepszy układ pomieszczeń - dlatego też taki był nasz wybór. Działka w żaden sposób nas nie ograniczała, więc mogliśmy sobie pozwolić na tak szeroki budynek. Wprowadziliśmy się do domu w listopadzie 2013r.. Zimy praktycznie nie było, więc nie wiem, do końca jak oceniać koszty ogrzewania. Spaliliśmy około trzech ton węgla i myślę, że nawet w o wiele gorsze mrozy więcej jak pięć ton nie powinniśmy potrzebować. Warto jednak dodać, że dom postawiłem z porothermu (30cm) i dociepliłem go 14cm styropianu. Układ pomieszczeń w Gracjan 2 WRW1077 jest rzeczywiście dobrze przemyślany. Mimo że zdecydowałem się, aby zamurować jedno okno na parterze (to w jadalni, wychodzące na taras), to w domu jest bardzo jasno. Działki szukałem z kompasem, także od samego początku wiedziałem, jaki projekt będzie odpowiedni i jak najlepiej będzie go ustawić w stosunku do kierunków świata. I tak, wykusz i salon mamy od południa, a okno kuchenne i front domu jest ustawiony od wschodu tak, że całymi dniami w domu mamy bardzo widno. Uważam, że dom jest idealny pod względem metrażu i liczby pomieszczeń dla czterech osób (2+2). Poddasze nad garażem zaadaptowałem na duży pokój rekreacyjny, który nazywamy świetlicą, gdzie z dwóch małych lukarn zrobiłem jedną dużą z podwójnym oknem. Zdecydowałem się także częściowo podpiwniczyć dom - dzięki temu mogłem przenieść na dół kotłownię i zrobić tam składzik na węgiel. Poza tym, powstały tam także pralnia z suszarnią i fitness. Poszerzyłem garaż o 1 m i teraz mogę wysiadać z samochodu bez przepychania się i stukania drzwiami o sąsiedni samochód. Projekt domu parterowego z poddaszem użytkowym i garażem Gracjan 2 WRW1077 to był naprawdę dobry wybór. Osobom, które biorą się za budowę tego lub całkiem innego domu radzę dobrze patrzeć fachowcom na ręce. Polecam i pozdrawiam.
olkaab
Przed wyborem projektu domu Gracjan 2 WRW1077 widzieliśmy wiele innych projektów i przez chwilę zastanawialiśmy się także nad Tyberiuszem. Jednak właściwości naszej działki częściowo pomogły nam podjąć decyzję. Na działce mamy spadek i to, że w Gracjanie 2 część z garażem jest niżej położona od reszty, miało spory wpływ na nasz osąd. Poza tym, bardzo odpowiadał nam także układ pomieszczeń i wygląd zewnętrzny domu. Mieszkamy w domu od lipca 2013 i jesteśmy bardzo zadowoleni z jego funkcjonalności, jak i z tego, że idealnie pasuje do naszej rodziny. Mieszkamy w nim w czwórkę w tym dwóch synów (jeden już dorosły). Każdy ma swój kąt i prywatność, a synom udało się także stworzyć siłownię nad garażem. Jesteśmy także przygotowani na to, że z czasem ilość osób w domu może się powiększyć (kiedyś może zamieszka z nami syn z rodziną) - uważam, że nawet w szóstkę wciąż będzie nam wygodnie. Na imprezie osiemnastkowej syna pomieściliśmy w jadalni 14 osób, a w salonie 12 osób przy dwóch dużych stołach. Otwarta przestrzeń na dole umożliwia nawet tak duże przyjęcia i wciąż pozwala czuć się swobodnie. Najbardziej cieszę chyba jednak z aranżacji wnętrza. Wszystko wybierałam sama, według wcześniejszych założeń i pomysłów. Efekt końcowy jest naprawdę świetny - wszystko jest tak, jak chcieliśmy. Chociaż nie obyło się bez komplikacji podczas samych prac. Po pierwszej, łagodnej zimie jestem bardzo zadowolona z kosztów ogrzewania, jakie ponieśliśmy. Dodatkowe ocieplenie domu styropianem 8cm, piec na gaz propan-butan, kominek z płaszczem wodnym i solary słoneczne zapewniają ekonomiczną eksploatację Gracjana 2. Projekt domu Gracjan 2 WRW1077 opatrzyliśmy kilkoma zmianami. Przede wszystkim, poszerzyliśmy garaż o półtora metra i podnieśliśmy ściankę kolankową. Poddasze stało bardziej ustawne, a oprócz siłowni nad garażem powstała także pralnia. Zrezygnowaliśmy ze schodów zabiegowych; teraz tzw. podest stanowi poziom pomieszczenia nad garażem. Postanowiliśmy także zlikwidować spiżarnię i tym samym powiększyć kuchnię. Jestem bardzo zadowolona z projektu domu parterowego z użytkowym poddaszem i garażem Gracjan 2 WRW1077. Naprawdę nie zmieniłabym w nim nic a nic. Nie wróciłabym także na stałe do mieszkania w bloku - kiedy czasami jestem w naszym mieszkaniu, to czuję się prawie klaustrofobicznie. Aktualnie jesteśmy na etapie prac w ogrodzie i przy ogrodzeniu, mamy nadzieję, że sukcesywnie wszystko w końcu uda nam się zrealizować. Polecam projekt, życząc jednocześnie cierpliwości i dobrych pomysłów podczas budowy.
005b00000032mYe
Mamy naprawdę dużą działkę, więc nie mieliśmy żadnych ograniczeń co do wyboru odpowiadającego nam projektu domu. Gracjan 2 WRW1077 wybraliśmy ze względu na jego układ pomieszczeń; nie mieliśmy też zastrzeżeń do bryły domu. Dół w 80% wyposażony jest w ogrzewanie podłogowe (tylko w wiatrołapie i pokoju-gabinecie są grzejniki), a na górze podłogówka jest tylko w łazience. Mamy piec na gaz ziemny i kominek na drewno z płaszczem wodnym, którym przeważnie się ogrzewamy. Piec uruchamiamy tylko przy większych mrozach albo gdy wyjeżdżamy na kilka dni. Koszty takiego sposobu ogrzewania są bardzo przystępne. W Gracjan 2 WRW1077 mieszkamy w czwórkę i, powiem szczerze, jest on trochę za duży - natomiast jeśli rodzina nam się powiększy to będzie w sam raz. Póki, co na brak miejsca nie narzekamy. Również duża jadalnia to bardzo dobre rozwiązanie - 12 osób spokojnie pomieści się przy rozkładanym stole i wciąż będą czuć się swobodnie. Jedynie salon mógłby być trochę większy, aby kawę spokojnie można było wypić przy stoliku kawowym. Rozkład i wielkość okien zachowałem w układzie zawartym w projekcie domu - dostarczają one mnóstwo światła do wnętrza, które jest jasne i przyjazne. Jedyną zmianą, na której mi zależało była likwidacja schodów zabiegowych na rzecz tych z podestem. Poza tym, zdecydowałem się na to, aby każdy stopień obniżyć i wydłużyć, więc całe schody są teraz o metr dłuższe. Podest znajduje się nad łazienką i kotłownią na wysokości pomieszczenia nad garażem. Po tych wszystkich zmianach są one bardzo bezpiecznie i ze spokojem oglądam jak moje półtoraroczne dziecko się po nich wspina. Zdecydowaliśmy się także na zastąpienie dwóch lukarn nad garażem dużym wolim okiem - moim zdaniem ładniej to wygląda, a poza tym jest tańsze w realizacji. W części pomieszczenia nad garażem stworzyliśmy także pralnię. Z projektu domu parterowego z użytkowym poddaszem i garażem dwustanowiskowym Gracjan 2 WRW1077 jestem bardzo zadowolony. Polecam jednak zastosowanie mojego rozwiązania dotyczącego schodów. Całość uważam za naprawdę trafny wybór. Pozdrawiam.
ASYSTENT WYBORU PROJEKTU
Szukasz idealnego projektu? Znajdziemy go dla Ciebie!
Doradca na podstawie Twoich wskazówek przygotuje spersonalizowaną listę projektów
Ostateczne wykończenie budynku może nastąpić na wiele sposobów, a prezentowane przez Extradom.pl wizualizacje poczytywać należy za jedynie przykład i propozycję wykończenia, wizję architektoniczną autora projektu. Szczegółowe rozwiązania zastosowane w oferowanej dokumentacji - w tym również ilość, lokalizacje i wygląd okien, drzwi, kominów - mogą w niewielkim stopniu różnić się od zaproponowanej wizji budynku.
Pliki do druku
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
Ups, wystąpił problem
Wystąpił nieoczekiwany problem. Spróbuj ponownie.
ODKRYJ NOWE
Konto Extradom.pl
Zapisuj ulubione projekty na każdym urządzeniu
Oglądaj zdjęcia i wymieniaj się doświadczeniami ze społecznością
Korzystaj z bezpłatnych narzędzi: Kreator 3D, Mapa budowy, Analiza działki