👉 Niższe ceny + karta allegro 200 zł! 🔥

Projekt domu Wacław PRA1038

Powierzchnia pomieszczenia
to ta, z której faktycznie możesz korzystać – skosy i niskie części poddasza są liczone częściowo lub wcale.
  1. 100% dla wysokości powyżej 2,2 m,
  2. 50% dla wysokości 1,4–2,2 m,
  3. nie liczymy poniżej 1,4 m.

Powierzchnia podłogi
Liczymy po obrysie pomieszczenia, bez względu na jego wysokość/skosy. Jeśli nie ma skosów to powierzchnia podłogi i pomieszczenia jest taka sama.
pomieszczenia i podłogi
podłogi
1. Wiatrołap
9,31
2. Hall
19,56
3. Łazienka
9,46
4. Pokój
15,74
5. Pokój
18,40
6. Pokój
12,76
7. Pokój dzienny
33,93
8. Kuchnia
11,66
9. Spiżarnia
2,38
10. Wc
2,38
11. Kotłownia
9,91
12. Pomieszczenie gospodarcze
6,02
13. Garaż jednostanowiskowy
21
Razem
172,51
172,51

    Usytuowanie na działce

    Czy ten projekt pasuje na
    Twoją działkę?

    Chętnie to sprawdzimy!

    Dowiedz się:

    • czy zmieści się na niej wybrany przez Ciebie dom
    • jakie parametry musi spełniać dom według miejscowego planu zagospodarowania lub warunków zabudowy (np. kąt nachylenia i typ dachu, liczba kondygnacji itp.
    • jakie inne projekty pasują na Twoją działkę – znajdziemy je dla Ciebie!

Pow. użytkowa

133,20 m²

Pokoje

3

Łazienki i WC

2

Garaż

1

Kąt dachu

30°

Wysokość budynku

7,02 m

Powierzchnia zabudowy

212,39 m²

Min. szer. i dł. działki

25,35 x 27 m

ikona Pobierz i drukuj

Wacław - PRA1038

ikona 133,20 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

Konsultant
71 715 20 60

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Szukasz wykonawcy godnego zaufania?
Zleć budowę w Extradom.pl!

  • Z góry znasz koszt budowy domu
  • Dom odbierasz zgodnie z ustalonym harmonogramem - nawet w 6 miesięcy
  • Zabezpiecza Cię jedna kompleksowa umowa z jednym wykonawcą
  • Otrzymujesz nawet 30-letnią gwarancję na konstrukcję domu
  • Oszczędzasz swój czas dzięki pewnej i kompletnej usłudze
  • Odbiór techniczny GRATIS - Gwarantujemy najwyższą jakość
Cena brutto stanu
deweloperskiego od
Tooltip
Cena brutto stanu deweloperskiego od 4 419 do 5 579 zł/m2.
Cena jest uzależniona m.in. od lokalizacji, wybranej technologii, kubatury budynku, skomplikowania projektu i ewentualnych zmian, na które zdecyduje się inwestor.
Cena za m2 powierzchni netto, czyli wszystkich pomieszczeń mierzonych na wysokości podłogi.
4 419 zł/m2
Dowiedz się więcej
Konsultant Masz pytania?
Zadzwoń
71 715 20 09

pon.-pt. 8-19

Parter - 172,51 m²

Parter projektu Wacław

Zapytaj, co możesz zmienić

Powierzchnia (m²)
Tooltip
Powierzchnia pomieszczenia
  1. 100% dla wysokości powyżej 2,2 m,
  2. 50% dla wysokości 1,4–2,2 m,
  3. nie liczymy poniżej 1,4 m.

Powierzchnia podłogi
pomieszczenia i podłogi
podłogi
1. Wiatrołap
9,31
2. Hall
19,56
3. Łazienka
9,46
4. Pokój
15,74
5. Pokój
18,40
6. Pokój
12,76
7. Pokój dzienny
33,93
8. Kuchnia
11,66
9. Spiżarnia
2,38
10. Wc
2,38
11. Kotłownia
9,91
12. Pomieszczenie gospodarcze
6,02
13. Garaż jednostanowiskowy
21
Razem
172,51
172,51

Warianty projektu (1)

Projekt domu Wacław II
Wacław II
Dodano!
Dodano!
139,85 m²
3
2
2

4 400 zł

Podobne projekty (1565)

Zobacz wszystkie
Zdjęcie 1 projektu HomeKoncept 36 wariant 02 KRX1109
HomeKoncept 36 wariant 02
Dodano!
Dodano!
132,62 m²
3
2
2

6 490 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Sej-pro 071 energo ELW1044
Sej-pro 071 energo
Dodano!
Dodano!
136,55 m²
4
2
0

4 997 zł

5 297 zł

Tooltip

Cena regularna

4 997 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu APS 264 wariant 2 ECO LUA1667
APS 264 wariant 2 ECO
Dodano!
Dodano!
134,20 m²
4
2
2

5 599 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Kordian (1749) KRD2997
Kordian (1749)
Dodano!
Dodano!
133,30 m²
4
2
2

4 540 zł

4 890 zł

Tooltip

Cena regularna

4 540 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Adela (1898) KRD3039
Adela (1898)
Dodano!
Dodano!
120,60 m²
3
2
2

4 140 zł

4 490 zł

Tooltip

Cena regularna

4 140 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Parterowy wąski 2 wariant B WAH1989
120,59 m²
3
2
1

5 432 zł

6 790 zł

Tooltip

Cena regularna

5 432 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowość
Zdjęcie 1 projektu APS 264 ECO LUA1685
APS 264 ECO
Dodano!
Dodano!
134,20 m²
4
2
2

5 499 zł

Zdjęcie 1 projektu Domena 124 C1 WRW1349
Domena 124 C1
Dodano!
Dodano!
130,91 m²
4
2
0

4 950 zł

Projekt z budową

Budowa Projekt z budową

Zbuduj ten dom z naszym Partnerem - wygodnie, szybko i bezpiecznie

Projekt z budową to:

  • gwarancja niezmiennego kosztu budowy

  • krótki czas realizacji - dom gotowy nawet w 6 miesięcy

  • wieloletnia gwarancja na konstrukcję domu

Dane techniczne projektu

Powierzchnie i wymiary Powierzchnie i wymiary

Powierzchnia użytkowa
Tooltip
Suma powierzchni wszystkich pomieszczeń mieszkalnych, pomniejszona o pow. garażu, kotłowni, strychu, piwnicy. Jest liczona w 100% dla pomieszczeń o wysokości powyżej 2,2 m, w 50% dla pomieszczeń o wys. 2,2-1,4 m i niewliczana dla niższych niż 1,4 m.

133,20 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip
Powierzchnia zajmowana przez część na- oraz nadziemną budynku liczona, jako rzut pionowy budynku na działkę.

212,39 m²

Powierzchnia netto
Tooltip
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.

172,51 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

959,30 m³

Kąt nachylenia dachu
Tooltip
Nachylenie połaci dachu głównego podawane w stopniach. Uwaga! W niektórych projektach występuje więcej niż jedno nachylenie dachu.

30°

Wysokość budynku
Tooltip
Wysokość liczona od części budynku położonej najniżej przy powierzchni terenu do najwyższego punktu dachu (kalenicy) z wyłączeniem kominów.

7,02 m

Min. szerokość działki
Tooltip
Najmniejsza możliwa szerokość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z szerokości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.

25,35 m

Min. długość działki
Tooltip
Najmniejsza możliwa długość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z długości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.

27 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Wentylacja

Mechaniczna nawiewno-wywiewna z rekuperacją

Warunki techniczne

Projekt zgody z WT 2021

Technologia i konstrukcja Technologia i konstrukcja

Konstrukcja

Murowana

PROJEKT Z BUDOWĄ Istnieje możliwość zaadaptowania tego projektu do technologii prefabrykowanej/modułowej i budowy nawet w 6 miesięcy ze stałym kosztem budowy

Dowiedz się więcej »
Opis szczegółowy

Budynek wykonany w technologii tradycyjnej. Ściany warstwowe grubości 41cm, murowane z bloczków „POROTHERM” grubości 25cm, ocieplone styropianem grubości 16cm. Ściany wewnętrzne z bloczków „POROTHERM” grubości 25cm i 12cm. Komin z cegły ceramicznej pełnej. Strop gęstożebrowy „POROTHERM”. Więźba dachowa wielospadowa, drewniana, pokryta dachówką.

Strop

Gęstożebrowy

Reklama
Okna i drzwi tarasowe

Nowoczesne okna PVC i aluminiowe WIŚNIOWSKI – doskonała izolacja, elegancki design i niezrównana trwałość.

Wiśniowski
Sprawdź parametry!
Okna dachowe

Oferujemy bezpłatne konsultacje w zakresie wszystkich rozwiązań VELUX. Wyceny, porady dotyczące doboru okien i rolet zewnętrznych - sprawdź!

Velux
Sprawdź szczegóły
Pompa ciepła

Wybierz pompę ciepła, która pasuje do Twojego domu. Niezależnie od tego, czy ustawienie wewnątrz czy na zewnątrz, pompy ciepła STIEBEL ELTRON dopasują się do każdej przestrzeni.

Stiebel
Dobierz pompę ciepła
Drzwi

Ciepłe drzwi WIŚNIOWSKI z kontrolą dostępu. Szeroka gama wzorów i kolorów.

Wiśniowski
Wybierz najlepsze
Bramy garażowe

Automatyczne bramy garażowe segmentowe i uchylne WIŚNIOWSKI na wymiar i z systemem smart home w standardzie.

Wiśniowski
Sprawdź ofertę!
Rekuperacja

Alnor - kompletny system rekuperacji. Dobierz idealne rozwiązanie dla Twojego domu!

Alnor
Dobierz rekuperator
Dach

Producent stalowych pokryć dachowych i systemów elewacyjnych. Precyzja wykonania, trwałość na lata i szybki montaż doceniany przez dekarzy. Postaw na solidny dach Budmat.

Budmat
Sprawdź ofertę
Ogrodzenie

Nowoczesne stalowe ogrodzenia Budmat - estetyka, bezpieczeństwo i trwałość na lata. Systemowe rozwiązania na wymiar, dopasowane do każdego domu.

Budmat
Sprawdź ofertę

Gotowe domy - najszybszy sposób na dom (115)

Zobacz wszystkie
  • Stan deweloperski nawet w 6 miesięcy
  • Gwarancja stałej ceny
Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130A HFX1037
133,03 m²
4
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 322 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130B HFX1040
132,68 m²
5
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 334 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130A HFX1032
131,73 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 4 479 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130B HFX1034
131,14 m²
4
Stan deweloperski brutto
599 000 zł 4 568 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DEX136 HDX1002
136 m²
4
Stan deweloperski brutto
895 700 zł 6 586 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.5 HPK1004
138,67 m²
5
Stan deweloperski brutto
787 200 zł 5 677 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 z okapem HPK1000
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
734 000 zł 5 264 zł/m²

Opis projektu domu
Wacław

Projekt domu Wacław jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada bryłę w kształcie litery L, co sprawia, że oryginalnie się prezentuje. Projekt ma usytuowaną kalenicę równolegle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w warunkach zabudowy. Dom został zaprojektowany do zabudowy wolnostojącej. Autor projektu przewidział garaż jednostanowiskowy w bryle budynku. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem kopertowym, który wyjątkowo się prezentuje. Projekt Wacław to dom parterowy, co jest szczególnie istotne w przypadku domowników w starszym wieku oraz osób niepełnosprawnych czy z małymi dziećmi. Sercem domu jest przestronna strefa dzienna, która sprzyja spędzaniu wspólnego czasu w gronie najbliższych. Zamknięta kuchnia to idealne rozwiązanie dla amatorów gotowania. Dzięki zamkniętej przestrzeni, powstające zapachy nie przedostają się do innych pomieszczeń. W kuchni znajduje się okno od strony ogrodu, dzięki czemu pomieszczenie to będzie doskonale doświetlone każdego dnia. Zwolenników praktycznych rozwiązań niewątpliwie ucieszy fakt, iż przewidziano także miejsce na spiżarkę. Dodatkowo w salonie przewidziano kominek, nadający wnętrzu niepowtarzalny klimat. Oprócz funkcjonalnej łazienki w domu znajduje się jeszcze osobna toaleta, co jest szczególnie przydatne przy większej liczbie domowników. Strefa sypialniana składa się z trzech pokoi, co jest doskonałą opcją dla niedużej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. W domu nie zabrakło również miejsca na praktyczne zaplecze gospodarcze. Wspólne grillowanie i rodzinne posiłki umili uwzględniony w projekcie taras. Dom zaprojektowano w technologii murowanej. Wacław jest doskonałą propozycją dla Inwestorów szukających domu tradycyjnego, dlatego będzie prezentować się doskonale niezależnie od okolicy.