Powierzchnia całkowita pomieszczenia liczona po podłodze. W odróżnieniu od powierzchni użytkowej nie uwzględnia wysokości pomieszczenia.
1. Hall4,95 m² (5,15 m²*)
2. Łazienka11,23 m² (15,80 m²*)
3. Pokój17,41 m² (24,02 m²*)
4. Pokój13,11 m² (16,24 m²*)
5. Pokój18,84 m² (25,87 m²*)
6. Garderoba3,53 m² (8,47 m²*)
7. Pomieszczenie gospodarcze7,69 m² (15,55 m²*)
8. Strych16,89 m² (20,01 m²*)
Razem rzut poddasza93,65 m²
*powierzchnia po podłodze
Powierzchnia całkowita pomieszczenia liczona po podłodze. W odróżnieniu od powierzchni użytkowej nie uwzględnia wysokości pomieszczenia.
Usytuowanie na działce
Czy ten projekt pasuje na
Twoją działkę?
Chętnie to sprawdzimy!
Dowiedz się:
czy zmieści
się na niej wybrany przez Ciebie dom
jakie parametry musi spełniać dom
według miejscowego planu zagospodarowania lub warunków zabudowy (np. kąt nachylenia i typ dachu, liczba kondygnacji itp.
jakie inne projekty pasują na Twoją działkę
– znajdziemy je dla Ciebie!
Masz już projekt z Extradom.pl? Dopasujemy go do Twojej działki
W trakcie adaptacji projekt jest dostosowywany do konkretnej działki. Ten etap to także najlepszy moment na wprowadzenie funkcjonalnych zmian w projekcie. Chcesz wiedzieć więcej? Umów się na bezpłatną konsultację dot. adaptacji!
jakie parametry musi spełniać dom
według miejscowego planu zagospodarowania lub warunków zabudowy (np. kąt nachylenia i typ dachu, liczba kondygnacji itp.
jakie inne projekty pasują na Twoją działkę
– znajdziemy je dla Ciebie!
Wypełniasz wniosek o warunki zabudowy (WZ)?Wydrukuj kartę projektu lub zamów rysunki szczegółowe
Drukuj
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
Powierzchnie i wymiary
Powierzchnia użytkowa
Suma powierzchni wszystkich pomieszczeń mieszkalnych, pomniejszona o pow. garażu, kotłowni, strychu, piwnicy. Jest liczona w 100% dla pomieszczeń o wysokości powyżej 2,2 m, w 50% dla pomieszczeń o wys. 2,2-1,4 m i niewliczana dla niższych niż 1,4 m.
159,14 m²
Powierzchnia zabudowy
Powierzchnia zajmowana przez część na- oraz nadziemną budynku liczona, jako rzut pionowy budynku na działkę.
164,86 m²
Kubatura netto
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) pomieszczeń budynku, bez strychu, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).
669 m³
Powierzchnia dachu
281 m²
Kąt nachylenia dachu
Nachylenie połaci dachu głównego podawane w stopniach. Uwaga! W niektórych projektach występuje więcej niż jedno nachylenie dachu.
40°
Wysokość budynku
Wysokość liczona od części budynku położonej najniżej przy powierzchni terenu do najwyższego punktu dachu (kalenicy) z wyłączeniem kominów.
8,41 m
Szerokość elewacji
15,50 m
Długość elewacji
12,35 m
Min. szerokość działki
Najmniejsza możliwa szerokość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z szerokości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
23,50 m
Min. długość działki
Najmniejsza możliwa długość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z długości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
20,35 m
Energooszczędność
Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ep
Energia pierwotna określa ilość energii nieodnawialnej potrzebnej w ciągu roku do ogrzewania czy też ogrzania wody użytkowej z uwzględnieniem kosztów produkcji i transportu surowców energetycznych.
79,40 kWh/(m²rok)
Warunki techniczne
Projekt zgody z WT 2021
Więcej szczegółów
Technologia i konstrukcja
Konstrukcja
Murowana
Strop
Gęstożebrowy
Okna i drzwi tarasowe
Nowoczesne okna PVC i aluminiowe WIŚNIOWSKI – doskonała izolacja, elegancki design i niezrównana trwałość.
Fundamenty: bezpośrednie, na ławach i stopach fundamentowych. Ściany zewnętrzne: bloczki z bet. komórkowego - 36 cm + styropian TERMO ORGANIKA typ Fasada 6 cm. Ściany wewnętrzne: bloczki z bet. komórkowego - 24 cm (działowe - 12 cm) + działowe z płyty G-K na ruszcie (poddasze). Strop: gęstożebrowy Teriva I oraz żelbetowy monolityczny gr. 14, 18 i 24 cm.. Elewacje: tynk - System Platinum firmy TERMO ORGANIKA. Pokrycie dachu: dachówka cementowa. Konstrukcja dachu: drewniana o układzie konstrukcyjnym mieszanym. Schody wewnętrzne: żelbetowe monolityczne zabiegowe. Ogrzewanie: kocioł gazowy jednofunkcyjny kondensacyjny, dodatkowe źródło ciepła - kominek z płaszczem wodnym.
Projekt domu Adonis G2 jest modyfikacją cieszącego się popularnością projektu Adonis. W przeciwieństwie do pierwotnej wersji projekt ma większą powierzchnię, więcej stanowisk garażowych. Projekt domu Adonis G2 jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Bryła budynku posiada formę typową, więc jego realizacja nie pochłonie zbyt wielu środków finansowych. Na uwagę zasługuje ozdobny wykusz, nadający konstrukcji dodatkowego uroku. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą skierowaną równolegle do drogi, co jest bardzo istotnie, gdy wymaga tego plan zagospodarowania przestrzennego. Dom został zaprojektowany do zabudowy wolnostojącej. W projekcie zaplanowano garaż dwustanowiskowy w bryle budynku. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem kopertowym, dzięki czemu budynek prezentuje są bardzo atrakcyjnie.
Projekt Adonis G2 to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że strefa dzienna i nocna są od siebie wyraźnie oddzielone. Uwzględniona w projekcie część dzienna z pewnością zadowoli osoby lubiące cieszyć się wspólnymi chwilami w rodzinnym gronie. W domu uwzględniono kuchnię otwartą, co jest nowoczesnym i praktycznym rozwiązaniem. Znajdujący się w kuchni stół umili każdy poranek spędzając czas z rodziną. Dodatkowo przydatnym pomieszczeniem jest pojemna spiżarka. Strefę dzienną tworzy także przestronny salon i jadalnia. Usytuowany w salonie kominek sprawi, iż wnętrze stanie się bardziej przytulne. W domu zostały przewidziane dwie komfortowe łazienki- po jednej na każdej kondygnacji. Część nocna składa się z czterech sypialni, dlatego też dom jest odpowiedni dla 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. W projekcie nie mogło również zabraknąć miejsca na wyjątkowo przydatne pomieszczenie gospodarcze. Rodzinne spotkania w słonecznie dni uprzyjemni przewidziany przy domu taras. Projekt powstał z myślą o Inwestorach, którzy planują zbudować dom w technologii murowanej. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu tradycyjnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i prostotę.
Czytaj więcej
Informacje dodatkowe
Interesuje Cię projekt w standardzie WT 2021? Skontaktuj się z nami - Doradca sprawdzi, czy jest już dostępna najnowsza wersja
Tekst opinii nie powinien zawierać niecenzuralnych treści, dlatego zostanie dodany po weryfikacji. W pierwszej kolejności pojawią się opinie osób, które budują wybrany projekt.
Dziękujemy za Twoją opinię.
Po weryfikacji jej treść pojawi się na stronie projektu.
Wywiady mieszkańców domu Adonis G2
Pablos08
Projekt domu Adonis G2 WRW1040 zapewniał optymalny dla nas układ pomieszczeń. Przede wszystkim zależało nam na dużym salonie z otwartą kuchnią i schodami w salonie, które odpowiednio zaprojektowane dodają pomieszczeniu uroku. Ważne dla nas było także to, że kotłownia jest całkiem sporej wielkości (wiedzieliśmy, że skorzystamy z ogrzewania na ekogroszek) oraz umieszczenie wejścia do niej nie jest przewidziane bezpośrednio z części mieszkalnej. Także poddasze wydaje się być świetnie rozplanowane, a sam pokój na półpiętrze można wykorzystać na wiele różnych sposobów.Tak jak wspomniałem, mamy piec na ekogroszek. Co więcej, aby zapewnić jak najlepszą termoizolację budynku i uchronić się od zniszczeń styropianu, gdyby był na zewnątrz, zdecydowaliśmy się na ścianę trójwarstwową (25cm pustak; 2x6cm styropian; 11,5cm pustak). Dzięki tym rozwiązaniom, koszty ogrzewania naprawdę nie są wysokie, a z roku na rok powinny maleć. Wejście do kotłowni nie jest bezpośrednio z części mieszkalnej tylko z garażu; znacznie mniej zapachów przedostaje się dzięki temu do domu.Układ pomieszczeń w Adonis G2 WRW1040 dla naszej czwórki jest optymalny. Każdy ma do dyspozycji własny pokój, a gabinet na dole i pokój telewizyjny, jaki stworzyliśmy na półpiętrze pełnią dodatkowo rolę pokojów gościnnych. Dlatego przy okazji spotkań rodzinnych czy ze znajomymi zawsze mamy gdzie przenocować naszych gości. To że zdecydowaliśmy się na projekt domu z garażem dwustanowiskowym, zapewniło nam duże pomieszczenie za łazienką na pralnię i suszarnię, co jest bardzo wygodne; wiadomo, goście nie muszą widzieć wszystkiego. Całość wnętrza jest bardzo dobrze doświetlona. Nawet mimo tego, że wykusz mamy od strony północnej, to dół jest całkiem jasny, natomiast na górze siedem okien dachowych robi swoje. Bardzo się cieszę, że udało nam się nie przekroczyć kosztorysu budowy, wręcz wydaliśmy 80 tysięcy mniej niż było to planowane. Poza tym, w pomieszczeniu nad garażem stworzyliśmy pokój telewizyjny, co było strzałem w dziesiątkę. Ten pokój idealnie się do tego nadawał - jest wysoki, można było więc zamontować w nim rzutnik i dobry system nagłaśniający.Projekt domu parterowego z użytkowym poddaszem i garażem Adonis G2 WRW1040 opatrzyliśmy kilkoma zmianami. Podnieśliśmy ścianę kolankową, aby zapewnić pełną ustawność mebli na poddaszu. Wejście do górnej garderoby zdecydowaliśmy się zrobić w pokoju środkowym, a nie jak w projekcie w największej z sypialni. Nie mamy tez bocznego wejścia do garażu. Budowlańcy doradzili nam także, aby zrezygnować z jednego z elementów nośnych przy bocznej ścianie garażu. Belka była niepraktyczna i szczerze niepotrzebna, a poza tym kosztowna.Projekt domu Adonis G2 WRW1040 to był bardzo dobry wybór, z którego jesteśmy bardzo zadowoleni. Mieszka nam się bardzo wygodnie. Żałuję tylko, że nie zdecydowaliśmy się na inny tynk wewnętrzny, ale to już sprawa indywidualna. Polecam i pozdrawiam.
Marcin1040
Przed zakupem przejrzeliśmy naprawdę ogromną ilość projektów, a spośród nich najlepszy układ pomieszczeń względem naszych potrzeb miał projekt Adonis G2 WRW1040. Bardzo spodobało nam się, iż pokoje uwzględnione na poddaszu są przestronne i kwadratowe, co czyni je bardzo wygodnymi w kwestii ich umeblowania. Dokładnie czegoś takiego szukaliśmy.
Nasz dom wybudowaliśmy systemem gospodarczym, a z realizacją nie mieliśmy żadnych problemów. Przy postawieniu budynku w dużym stopniu pomagała nam rodzina, a prace wykończeniowe wykonałem w większości samodzielnie. Z tego względu cena inwestycji w naszym przypadku była o wiele niższa, niż ta oszacowana przez projektanta, gdyż dom w stanie surowym zamkniętym wyniósł nas ok. 150 tys. zł. Do budowy użyliśmy pustaków pianowych, ponieważ są bardzo wygodne w murowaniu i generują niewielką ilość odpadów. Dzięki nim ściany są idealnie proste, a montowanie na nich elewacji czy wewnętrznych elementów jest o wiele łatwiejsze niż w przypadku tradycyjnych MAX’ów. Pustaków ceramicznych nie braliśmy pod uwagę, gdyż pod tym względem są mniej praktyczne, a ich parametry cieplne są bardzo zbliżone do pianowych.Do ocieplenia bryły użyliśmy 15 cm wełny mineralnej, a dodatkowo zastosowaliśmy ją też na poddaszu. Uważam, iż ten materiał w kwestii izolacji sprawdza się lepiej niż styropian, ponieważ dzięki niej budynek może „oddychać”. Korzyści widać szczególnie w trakcie późnej wiosny bądź wczesnej jesieni. Obecnie mamy koniec września i widzę, że sąsiedzi palą już w swoich piecach. My jeszcze nie grzejemy, a temperatura w naszym domu wynosi ok. 22 °C. W najmroźniejszych zimowych miesiącach rachunki za gaz nie przekraczają u nas kwoty 500 zł, a gazem ogrzewamy pomieszczenia, wodę użytkową i korzystamy z niego w ramach gotowania. W salonie mamy jeszcze kominek, jednak najczęściej palimy w nim w celach dekoracyjnych np. gdy odwiedzą nas goście. Mimo to przewidzieliśmy rozprowadzenie ciepła z kominka do sypialni na poddaszu i pokoju na półpiętrze. Myślę, że warto rozważyć rozszerzenie rozprowadzenia również na inne pokoje.Do projektu domu Adonis G2 WRW1040 nie wprowadzaliśmy żadnych zmian, ponieważ nie czuliśmy takiej potrzeby. Nawet elewację zrobiliśmy w całości zgodnie z wizualizacją. Na tą chwilę widzę, że dobrym pomysłem byłoby jednak podwyższenie ścianki kolankowej o jeden pustak. Obecnie wynosi ona 75 cm i jest to jednak trochę za mało. Wykonując ten element rozważaliśmy taką opcję, jednak w tym przypadku konieczna byłaby zmiana drewnianej konstrukcji dachu, gdyż w przeliczeniu więźbiarza krokwie były na to za krótkie. Warto pomyśleć o tym już na samym początku i zlecić projektantowi adaptującemu naniesienie zmian w wymiarach więźby. Oprócz tego polecam poszerzenie klatki schodowej. My zrobiliśmy ją w formie wstęgi, jednak mimo to nadal jest ona dosyć wąska i wnosząc meble na poddasze mieliśmy z tym trudności. Szerszy o 0,5 m garaż również będzie dobrym rozwiązaniem.Poza tymi elementami, jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego nowego domu. Bardzo podoba mi się otwarta przestrzeń części dziennej, gdyż salon, kuchnia i jadalnia są ze sobą niejako połączone. Pokoje na poddaszu są przestronne i ustawne co również mnie cieszy. Świetnym rozwiązaniem jest nieduże pomieszczenie naprzeciwko kuchni, gdyż idealnie nadaje się na zrobienie spiżarki. Wnęka w garażu na początku wydawała nam się bezużyteczna, ale okazała się naprawdę praktyczna. W tym miejscu zrobiliśmy małą łazienkę. Genialnie się sprawdza gdy np. wracam do domu po skoszeniu trawy - ręce myję w garażowej umywalce i tym samym nie robię bałaganu w części mieszkalnej. Wnękę można również zaaranżować na schowek na narzędzia. Świetnym elementem są również duże, przesuwane drzwi balkonowe, gdyż bardzo ułatwiają etap wnoszenia dużych mebli do domu. Cały układ jest bardzo funkcjonalny w codziennym użytkowaniu np. gdy wracamy z zakupów. Wychodzimy z auta, a z garażu jest bezpośrednie wejście do wiatrołapu. Tam zdejmujemy obuwie i kurtki, a o krok dalej mamy już kuchnię i spiżarkę i od razu możemy rozpakować torby z zakupami.Jestem zadowolony z wyboru projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Adonis G2 WRW1040. Przyznam jednak szczerze, iż dla naszej trójki na ten moment jest za duży, ale myślę że dla 5-6 osobowej rodziny jego powierzchnia będzie idealna. Polecam i pozdrawiam.
Pablos08
Projekt domu Adonis G2 WRW1040 zapewniał optymalny dla nas układ pomieszczeń. Przede wszystkim zależało nam na dużym salonie z otwartą kuchnią i schodami w salonie, które odpowiednio zaprojektowane dodają pomieszczeniu uroku. Ważne dla nas było także to, że kotłownia jest całkiem sporej wielkości (wiedzieliśmy, że skorzystamy z ogrzewania na ekogroszek) oraz umieszczenie wejścia do niej nie jest przewidziane bezpośrednio z części mieszkalnej. Także poddasze wydaje się być świetnie rozplanowane, a sam pokój na półpiętrze można wykorzystać na wiele różnych sposobów.Tak jak wspomniałem, mamy piec na ekogroszek. Co więcej, aby zapewnić jak najlepszą termoizolację budynku i uchronić się od zniszczeń styropianu, gdyby był na zewnątrz, zdecydowaliśmy się na ścianę trójwarstwową (25cm pustak; 2x6cm styropian; 11,5cm pustak). Dzięki tym rozwiązaniom, koszty ogrzewania naprawdę nie są wysokie, a z roku na rok powinny maleć. Wejście do kotłowni nie jest bezpośrednio z części mieszkalnej tylko z garażu; znacznie mniej zapachów przedostaje się dzięki temu do domu.Układ pomieszczeń w Adonis G2 WRW1040 dla naszej czwórki jest optymalny. Każdy ma do dyspozycji własny pokój, a gabinet na dole i pokój telewizyjny, jaki stworzyliśmy na półpiętrze pełnią dodatkowo rolę pokojów gościnnych. Dlatego przy okazji spotkań rodzinnych czy ze znajomymi zawsze mamy gdzie przenocować naszych gości. To że zdecydowaliśmy się na projekt domu z garażem dwustanowiskowym, zapewniło nam duże pomieszczenie za łazienką na pralnię i suszarnię, co jest bardzo wygodne; wiadomo, goście nie muszą widzieć wszystkiego. Całość wnętrza jest bardzo dobrze doświetlona. Nawet mimo tego, że wykusz mamy od strony północnej, to dół jest całkiem jasny, natomiast na górze siedem okien dachowych robi swoje. Bardzo się cieszę, że udało nam się nie przekroczyć kosztorysu budowy, wręcz wydaliśmy 80 tysięcy mniej niż było to planowane. Poza tym, w pomieszczeniu nad garażem stworzyliśmy pokój telewizyjny, co było strzałem w dziesiątkę. Ten pokój idealnie się do tego nadawał - jest wysoki, można było więc zamontować w nim rzutnik i dobry system nagłaśniający.Projekt domu parterowego z użytkowym poddaszem i garażem Adonis G2 WRW1040 opatrzyliśmy kilkoma zmianami. Podnieśliśmy ścianę kolankową, aby zapewnić pełną ustawność mebli na poddaszu. Wejście do górnej garderoby zdecydowaliśmy się zrobić w pokoju środkowym, a nie jak w projekcie w największej z sypialni. Nie mamy tez bocznego wejścia do garażu. Budowlańcy doradzili nam także, aby zrezygnować z jednego z elementów nośnych przy bocznej ścianie garażu. Belka była niepraktyczna i szczerze niepotrzebna, a poza tym kosztowna.Projekt domu Adonis G2 WRW1040 to był bardzo dobry wybór, z którego jesteśmy bardzo zadowoleni. Mieszka nam się bardzo wygodnie. Żałuję tylko, że nie zdecydowaliśmy się na inny tynk wewnętrzny, ale to już sprawa indywidualna. Polecam i pozdrawiam.
Marcin1040
Przed zakupem przejrzeliśmy naprawdę ogromną ilość projektów, a spośród nich najlepszy układ pomieszczeń względem naszych potrzeb miał projekt Adonis G2 WRW1040. Bardzo spodobało nam się, iż pokoje uwzględnione na poddaszu są przestronne i kwadratowe, co czyni je bardzo wygodnymi w kwestii ich umeblowania. Dokładnie czegoś takiego szukaliśmy.
Nasz dom wybudowaliśmy systemem gospodarczym, a z realizacją nie mieliśmy żadnych problemów. Przy postawieniu budynku w dużym stopniu pomagała nam rodzina, a prace wykończeniowe wykonałem w większości samodzielnie. Z tego względu cena inwestycji w naszym przypadku była o wiele niższa, niż ta oszacowana przez projektanta, gdyż dom w stanie surowym zamkniętym wyniósł nas ok. 150 tys. zł. Do budowy użyliśmy pustaków pianowych, ponieważ są bardzo wygodne w murowaniu i generują niewielką ilość odpadów. Dzięki nim ściany są idealnie proste, a montowanie na nich elewacji czy wewnętrznych elementów jest o wiele łatwiejsze niż w przypadku tradycyjnych MAX’ów. Pustaków ceramicznych nie braliśmy pod uwagę, gdyż pod tym względem są mniej praktyczne, a ich parametry cieplne są bardzo zbliżone do pianowych.Do ocieplenia bryły użyliśmy 15 cm wełny mineralnej, a dodatkowo zastosowaliśmy ją też na poddaszu. Uważam, iż ten materiał w kwestii izolacji sprawdza się lepiej niż styropian, ponieważ dzięki niej budynek może „oddychać”. Korzyści widać szczególnie w trakcie późnej wiosny bądź wczesnej jesieni. Obecnie mamy koniec września i widzę, że sąsiedzi palą już w swoich piecach. My jeszcze nie grzejemy, a temperatura w naszym domu wynosi ok. 22 °C. W najmroźniejszych zimowych miesiącach rachunki za gaz nie przekraczają u nas kwoty 500 zł, a gazem ogrzewamy pomieszczenia, wodę użytkową i korzystamy z niego w ramach gotowania. W salonie mamy jeszcze kominek, jednak najczęściej palimy w nim w celach dekoracyjnych np. gdy odwiedzą nas goście. Mimo to przewidzieliśmy rozprowadzenie ciepła z kominka do sypialni na poddaszu i pokoju na półpiętrze. Myślę, że warto rozważyć rozszerzenie rozprowadzenia również na inne pokoje.Do projektu domu Adonis G2 WRW1040 nie wprowadzaliśmy żadnych zmian, ponieważ nie czuliśmy takiej potrzeby. Nawet elewację zrobiliśmy w całości zgodnie z wizualizacją. Na tą chwilę widzę, że dobrym pomysłem byłoby jednak podwyższenie ścianki kolankowej o jeden pustak. Obecnie wynosi ona 75 cm i jest to jednak trochę za mało. Wykonując ten element rozważaliśmy taką opcję, jednak w tym przypadku konieczna byłaby zmiana drewnianej konstrukcji dachu, gdyż w przeliczeniu więźbiarza krokwie były na to za krótkie. Warto pomyśleć o tym już na samym początku i zlecić projektantowi adaptującemu naniesienie zmian w wymiarach więźby. Oprócz tego polecam poszerzenie klatki schodowej. My zrobiliśmy ją w formie wstęgi, jednak mimo to nadal jest ona dosyć wąska i wnosząc meble na poddasze mieliśmy z tym trudności. Szerszy o 0,5 m garaż również będzie dobrym rozwiązaniem.Poza tymi elementami, jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego nowego domu. Bardzo podoba mi się otwarta przestrzeń części dziennej, gdyż salon, kuchnia i jadalnia są ze sobą niejako połączone. Pokoje na poddaszu są przestronne i ustawne co również mnie cieszy. Świetnym rozwiązaniem jest nieduże pomieszczenie naprzeciwko kuchni, gdyż idealnie nadaje się na zrobienie spiżarki. Wnęka w garażu na początku wydawała nam się bezużyteczna, ale okazała się naprawdę praktyczna. W tym miejscu zrobiliśmy małą łazienkę. Genialnie się sprawdza gdy np. wracam do domu po skoszeniu trawy - ręce myję w garażowej umywalce i tym samym nie robię bałaganu w części mieszkalnej. Wnękę można również zaaranżować na schowek na narzędzia. Świetnym elementem są również duże, przesuwane drzwi balkonowe, gdyż bardzo ułatwiają etap wnoszenia dużych mebli do domu. Cały układ jest bardzo funkcjonalny w codziennym użytkowaniu np. gdy wracamy z zakupów. Wychodzimy z auta, a z garażu jest bezpośrednie wejście do wiatrołapu. Tam zdejmujemy obuwie i kurtki, a o krok dalej mamy już kuchnię i spiżarkę i od razu możemy rozpakować torby z zakupami.Jestem zadowolony z wyboru projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Adonis G2 WRW1040. Przyznam jednak szczerze, iż dla naszej trójki na ten moment jest za duży, ale myślę że dla 5-6 osobowej rodziny jego powierzchnia będzie idealna. Polecam i pozdrawiam.
ASYSTENT WYBORU PROJEKTU
Szukasz idealnego projektu? Znajdziemy go dla Ciebie!
Doradca na podstawie Twoich wskazówek przygotuje spersonalizowaną listę projektów
Ostateczne wykończenie budynku może nastąpić na wiele sposobów, a prezentowane przez Extradom.pl wizualizacje poczytywać należy za jedynie przykład i propozycję wykończenia, wizję architektoniczną autora projektu. Szczegółowe rozwiązania zastosowane w oferowanej dokumentacji - w tym również ilość, lokalizacje i wygląd okien, drzwi, kominów - mogą w niewielkim stopniu różnić się od zaproponowanej wizji budynku.
Pliki do druku
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
Ups, wystąpił problem
Wystąpił nieoczekiwany problem. Spróbuj ponownie.
ODKRYJ NOWE
Konto Extradom.pl
Zapisuj ulubione projekty na każdym urządzeniu
Oglądaj zdjęcia i wymieniaj się doświadczeniami ze społecznością
Korzystaj z bezpłatnych narzędzi: Kreator 3D, Mapa budowy, Analiza działki