Masz już projekt z Extradom.pl? Dopasujemy go do Twojej działki
W trakcie adaptacji projekt jest dostosowywany do konkretnej działki. Ten etap to także najlepszy moment na wprowadzenie funkcjonalnych zmian w projekcie. Chcesz wiedzieć więcej? Umów się na bezpłatną konsultację dot. adaptacji!
Szukasz wykonawcy godnego zaufania? Zleć budowę w Extradom.pl!
Z góry znasz koszt budowy domu
Dom odbierasz zgodnie z ustalonym harmonogramem - nawet w 6 miesięcy
Zabezpiecza Cię jedna kompleksowa umowa z jednym wykonawcą
Otrzymujesz nawet 30-letnią gwarancję na konstrukcję domu
Oszczędzasz swój czas dzięki pewnej i kompletnej usłudze
Cena brutto stanu deweloperskiego od
Cena brutto stanu deweloperskiego od 4 629 do 5 979 zł/m2.
Cena jest uzależniona m.in. od lokalizacji, wybranej technologii, kubatury budynku, skomplikowania projektu i ewentualnych zmian, na które zdecyduje się inwestor.
Cena za m2 powierzchni netto, czyli wszystkich pomieszczeń mierzonych na wysokości podłogi.
Ten dom możesz budować metodą gospodarczą, systemem zleconym lub skorzystać z naszej oferty Projekt z Budową. Przy porównaniu weź pod uwagę nie tylko koszt, ale też różny zakres prac i standard wykonania.
Metoda gospodarcza
Najtańsza metoda - większość prac budowlanych wykonuje inwestor
Stan surowy zamknięty (SSZ)
197 000 zł netto
Szacunkowy koszt materiałów
na III kwartał 2024
Prace ziemne i fundamenty
28 000 zł
Konstrukcja, strop oraz dach
140 000 zł
Stolarka okienna i drzwiowa
29 000 zł
Instalacje
nie obejmuje
Prace wykończeniowe
nie obejmuje
Możesz budować etapami, pamiętając jednak o zmianie kosztów w czasie
Możesz rozpocząć budowę z częścią niezbędnych środków
Sam ustalasz harmonogram, koordynujesz budowę i zapewniasz materiały
jakie parametry musi spełniać dom
według miejscowego planu zagospodarowania lub warunków zabudowy (np. kąt nachylenia i typ dachu, liczba kondygnacji itp.
jakie inne projekty pasują na Twoją działkę
– znajdziemy je dla Ciebie!
Wypełniasz wniosek o warunki zabudowy (WZ)?Wydrukuj kartę projektu lub zamów rysunki szczegółowe
Drukuj
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
•Rysunki szczegółowe
Powierzchnie i wymiary
Powierzchnia użytkowa
Suma powierzchni wszystkich pomieszczeń mieszkalnych, pomniejszona o pow. garażu, kotłowni, strychu, piwnicy. Jest liczona w 100% dla pomieszczeń o wysokości powyżej 2,2 m, w 50% dla pomieszczeń o wys. 2,2-1,4 m i niewliczana dla niższych niż 1,4 m.
81,80 m²
Wysokość ściany kolankowej
Wysokość ściany podpierającej dach. Jej wysokość wpływa na powierzchnię użytkową kondygnacji, na której się znajduje.
0,82 m
Powierzchnia zabudowy
Powierzchnia zajmowana przez część na- oraz nadziemną budynku liczona, jako rzut pionowy budynku na działkę.
71,90 m²
Powierzchnia netto
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.
99,50 m²
Kubatura brutto
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).
256 m³
Powierzchnia dachu
135 m²
Kąt nachylenia dachu
Nachylenie połaci dachu głównego podawane w stopniach. Uwaga! W niektórych projektach występuje więcej niż jedno nachylenie dachu.
45°
Wysokość budynku
Wysokość liczona od części budynku położonej najniżej przy powierzchni terenu do najwyższego punktu dachu (kalenicy) z wyłączeniem kominów.
7,90 m
Min. szerokość działki
Najmniejsza możliwa szerokość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z szerokości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
18,80 m
Min. długość działki
Najmniejsza możliwa długość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z długości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
15,60 m
Energooszczędność
Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ep
Energia pierwotna określa ilość energii nieodnawialnej potrzebnej w ciągu roku do ogrzewania czy też ogrzania wody użytkowej z uwzględnieniem kosztów produkcji i transportu surowców energetycznych.
67,13 kWh/(m²rok)
Ogrzewanie główne
Gazowe
- szczegóły
Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy
Wentylacja
Grawitacyjna
- szczegóły
Instalacje w projekcie
Ogrzewanie kominkowe z płaszczem wodnym
Warunki techniczne
Projekt zgody z WT 2021
Więcej szczegółów
Technologia i konstrukcja
Konstrukcja
Murowana
PROJEKT Z BUDOWĄ
Istnieje możliwość zaadaptowania tego projektu do technologii prefabrykowanej/modułowej i budowy nawet w 6 miesięcy ze stałym kosztem budowy
Zaprojektuj dach i elewację tego domu z aplikacją Kreator 3D
Zaprojektuj teraz
Dodatki do projektu
Dodatki możesz zamówić w koszyku lub telefonicznie u naszego Doradcy.
Bestseller
Kosztorys – stan wykończony
861 zł
390 zł
Cena przy zakupie z projektem
Bestseller
Kosztorys - stan surowy zamknięty
861 zł
290 zł
Cena przy zakupie z projektem
Bestseller
Dodatkowy egzemplarz projektu
643 zł
Zestawienie materiałów
0 zł
Opis projektu
Budynek Agatka bez garażu [B] został stworzony na wzór znanego projektu Agatka z garażem 1-st. [A]. Jednak nie ma garażu. Projekt domu Agatka bez garażu [B] to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom charakteryzuje się typową bryłą, więc będzie się dobrze prezentował niezależnie od otoczenia. Na uwagę zasługuje ozdobny wykusz, nadający konstrukcji dodatkowego uroku. Projekt ma usytuowaną kalenicę równolegle do drogi, co jest ważne z punktu widzenia warunków zabudowy na danym terenie. Dom został stworzony do zabudowy wolnostojącej. Konstrukcja budynku przykryta jest dachem dwuspadowym, co pozwala na ograniczenie kosztów. Projekt został zaplanowany z myślą o działkach z wjazdem od południowej strony. Projekt Agatka bez garażu [B] to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że strefa dzienna i nocna są od siebie wyraźnie oddzielone. Autor projektu przewidział w nim ciekawie prezentującą się strefę dzienną. Otwarta kuchnia sprzyja integracji - przygotowując posiłek, możemy brać czynny udział w rozmowie z osobami przebywającymi w salonie. Stół znajdujący się w kuchni to rozwiązanie niezwykle funkcjonalne i dodające jej uroku. Dodatkowo przydatnym pomieszczeniem jest pojemna spiżarka. Dodatkowo w salonie przewidziano kominek, nadający wnętrzu niepowtarzalny klimat. Na parterze znajduje się toaleta, a na poddaszu architekt przewidział funkcjonalną łazienkę. Uwzględnione w domu trzy przestronne sypialnie to optymalna opcja dla 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. W domu nie zabrakło również miejsca na praktyczne zaplecze gospodarcze. Taras daje możliwość kontaktu z przyrodą i sprzyja wypoczynkowi. Dom zaprojektowano w technologii murowanej. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i prostotę.
Tekst opinii nie powinien zawierać niecenzuralnych treści, dlatego zostanie dodany po weryfikacji. W pierwszej kolejności pojawią się opinie osób, które budują wybrany projekt.
Dziękujemy za Twoją opinię.
Po weryfikacji jej treść pojawi się na stronie projektu.
Wywiady mieszkańców domu Agatka bez garażu [B]
malytrans
Projekt domu Agatka bez garażu WRF1029 idealnie spełniał wszystkie nasze wymagania. Podobał się nam też jego wygląd zewnętrzny i raczej nie potrzebowaliśmy niczego większego - taki metraż i ilość pokoi w zupełności nam wystarczały. Mniejszy dom to także mniej ogrzewania i sprzątania. Co więcej, spełniał wszystkie warunki programu dotacji Rodzina na swoim. Zdecydowaliśmy się podpiwniczyć część domu, aby na dole stworzyć kotłownię. Nie mieliśmy możliwości przyłączenia gazu, a przewidziane pomieszczenie gospodarcze było zdecydowanie za małe na piec na ekogroszek, jaki wybraliśmy. Teraz mamy do dyspozycji pomieszczenie około 15m2. Ściany nie są jak w projekcie z Ytonga, a z cegły ceramicznej sklejanej na piankę, a nie zaprawę i do tego 8cm styropianu. Takie rozwiązania zapewniają minimalne koszty eksploatacyjne - w zeszły sezon grzewczy spaliliśmy tylko półtora tony ekogroszku. Dom może i nie jest za duży, ale dla mnie i mojej rodziny układ pomieszczeń i ich ilość są jak najbardziej w porządku. Na górze mamy dwie sypialnie i łazienkę z prysznicem, a na dole oprócz salonu i otwartej nań kuchni są do dyspozycji pokój dla gości (w którym stoi także ogromna szafa) i duża łazienka, która powstała z połączenia WC i kotłowni. Salon całkiem nam odpowiada, nie organizujemy raczej żadnych większych przyjęć, więc 20m2 naprawdę wystarcza. Bliżej kuchni mamy jadalnię, a w drugim końcu jest powszechna część rekreacyjna. Dla trzech osób wszystko sprawdza się znakomicie. Całe wnętrze - oprócz pokoju dla gości - jest świetnie doświetlone. Udało nam się dom ustawić odpowiednio do kierunków świata. Mieszkamy w domu już od dwóch lat i nie mam na co w nim narzekać. Pozbyliśmy się jednak kominka (chociaż mamy możliwość założenia go), którego w zasadzie nie jestem zwolennikiem i lukarny w dachu - jedna duża łazienka na dole zupełnie nam starcza. Zachowaliśmy jednak zewnętrzny grill i powiem szczerze, że jest to bardzo fajne rozwiązanie i jednocześnie dodaje domowi uroku. Budowa domu przebiegła bez większych problemów. Aczkolwiek projekt domu Agatka bez garażu WRF1029 nie podaje wymiarów tarasów przy salonie i z przodu domu, co zdecydowanie powinno być uzupełnione przez projektanta. Projekt domu parterowego z poddaszem użytkowym Agatka bez garażu WRF1029 to na pewno był dobry wybór. Jest to prosty i ekonomiczny budynek, który sprzyja rodzinom trzyosobowym. Polecam i pozdrawiam.
KazimierzMiroszowice
Zdecydowałem się na projekt Agatka bez garażu WRF1029, ponieważ od początku zależało mi na nie za dużym, dobrze prezentującym się domku. Poza tym, spodobała mi się w nim nowoczesna aranżacja, polegająca na połączeniu kuchni z salonem. Nasz nowy dom zrealizowałem własnymi siłami i nie miałem z tym jakichkolwiek problemów. Wszystko odbyło się szybko i zgodnie z planem, a do czytelności projektu nie mam żadnych zastrzeżeń. Postawienie budynku do stanu surowego otwartego trwało 2,5 mies., zaś cała realizacja zajęła mi niecałe pół roku. Nie zmieniałem zalecanej technologi i do budowy użyłem materiałów rekomendowanych przez architekta. Fundamenty powstały z betonowych bloczków, zaś ściany wymurowałem z Ytonga. Jedyną modyfikacją było zrobienie tradycyjnych, wylewanych betonem nadproży zamiast użycia gotowych belek nadprożowych Ytong, gdyż zalecane rozwiązanie wyniosłoby mnie drożej. Budynek z zewnątrz ociepliłem styropianem o grubości 15 cm. Zastosowana warstwa izolacyjna oraz nieduży metraż domu sprawiają, iż jest on bardzo ekonomiczny. Ogrzewamy za pomocą kotła na paliwo stałe, a zużycie opału jest naprawdę niewielkie. Po krótkim czasie od rozpalenia pieca we wszystkich pomieszczeniach mamy przyjemnie ciepło. Wewnętrzny układ przewidziany w projekcie Agatka bez garażu WRF1029 odpowiadał moim oczekiwaniom, więc nie czułem potrzeby aby cokolwiek w nim zmieniać. Naniosłem jednak poprawkę w lokalizacji komina spalinowego, który pierwotnie znajdował się w korytarzu. Uważam, że to rozwiązanie nie jest do końca dobrze przemyślane, gdyż 1,5 m odległość komina od kotła może powodować problemy w kwestii odprowadzania spalin. Myślę więc, że warto zwrócić na to uwagę. Zdecydowałem się na wersję lustrzaną projektu, a dom usytuowany mamy w ten sposób, iż boczna ściana salonu znajduje się po stronie południowej. To świetne ułożenie, ponieważ wschodzące słońce wpada do części wypoczynkowej przez tylne okno, następnie przez cały dzień oświetla ją dzięki drzwiom tarasowym, zaś po południu przechodzi na stronę przeszklonego wykuszu. Jestem zadowolony z wyboru projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Agatka bez garażu WRF1029. Mimo nie za dużej powierzchni jego metraż jest całkowicie wystarczający dla 4-osobowej rodziny. Został funkcjonalnie przemyślany i oprócz nietrafionej lokalizacji komina, nie widzę w nim żadnych innych minusów. Polecam i pozdrawiam.
Piotr1029
Szukając odpowiedniego projektu, największą uwagę zwracałem na przewidziany w nim układ pomieszczeń, który byłby zgodny z moimi oczekiwaniami. Wnętrze zaproponowane w projekcie domu parterowego z poddaszem użytkowym Agatka bez garażu WRF1029 wyjątkowo przypadło mi do gustu, dlatego też zdecydowałem się na jego realizację. Co prawda, duży wpływ na moją decyzję miała otwarta na salon kuchnia, aczkolwiek po dwóch latach mieszkania w nowym domu, doszedłem do wniosku, iż nie jest to do końca dobre rozwiązanie.Zdecydowaliśmy się na budowę systemem gospodarczym i na szczęście nie mieliśmy w związku z tym żadnych większych problemów. Postanowiliśmy nie zmieniać zalecanej przez architekta technologi i wszystkie użyte przez nas materiały były zgodne z wytycznymi. Z racji tego, iż w budowie pomagała nam rodzina, a wiele prac wykonywaliśmy samodzielnie, nie potrafię odnieść się do poprawności kosztorysu. Dzięki zastosowanej metodzie realizacji udało nam się obniżyć sugerowane koszty, aczkolwiek nie jestem w stanie stwierdzić jak wyglądałyby one przy skorzystaniu z usług profesjonalnej firmy.W projekcie Agatka bez garażu WRF1029 zauważyłem jedno rozwiązanie, które w mojej opinii zdecydowanie zasługuje na poprawkę. Mianowicie, mam na myśli system wyprowadzenie spalin od komina. Komin powinien znajdować się w tym samym pomieszczeniu co piec, a tymczasem architekt przewidział wykonanie go w wiatrołapie, więc uważam że warto rozważyć inne jego usytuowanie. My postanowiliśmy jednak całkowicie zrezygnować z komina w domu, a kotłownię wykonaliśmy w osobnym budynku gospodarczym. Jej pierwotną powierzchnię przeznaczyliśmy na zrobienie praktycznej pralni.Układ pomieszczeń zaproponowany w projekcie Agatka bez garażu WRF1029 został świetnie przemyślany i nie potrzebowałem wprowadzać do niego zmian. Wnętrze jest funkcjonalne, a łazienka zlokalizowana tuż przy wejściu to duży plus. Po wejściu do domu zawszę myję ręce, więc takie umiejscowienie umywalki jest naprawdę wygodne. Myślę jednak, że gdybym budował się po raz drugi, teraz zdecydowałbym się dom o nieco większej powierzchni z kuchnią oddzieloną od salonu. Pozdrawiam.
malytrans
Projekt domu Agatka bez garażu WRF1029 idealnie spełniał wszystkie nasze wymagania. Podobał się nam też jego wygląd zewnętrzny i raczej nie potrzebowaliśmy niczego większego - taki metraż i ilość pokoi w zupełności nam wystarczały. Mniejszy dom to także mniej ogrzewania i sprzątania. Co więcej, spełniał wszystkie warunki programu dotacji Rodzina na swoim. Zdecydowaliśmy się podpiwniczyć część domu, aby na dole stworzyć kotłownię. Nie mieliśmy możliwości przyłączenia gazu, a przewidziane pomieszczenie gospodarcze było zdecydowanie za małe na piec na ekogroszek, jaki wybraliśmy. Teraz mamy do dyspozycji pomieszczenie około 15m2. Ściany nie są jak w projekcie z Ytonga, a z cegły ceramicznej sklejanej na piankę, a nie zaprawę i do tego 8cm styropianu. Takie rozwiązania zapewniają minimalne koszty eksploatacyjne - w zeszły sezon grzewczy spaliliśmy tylko półtora tony ekogroszku. Dom może i nie jest za duży, ale dla mnie i mojej rodziny układ pomieszczeń i ich ilość są jak najbardziej w porządku. Na górze mamy dwie sypialnie i łazienkę z prysznicem, a na dole oprócz salonu i otwartej nań kuchni są do dyspozycji pokój dla gości (w którym stoi także ogromna szafa) i duża łazienka, która powstała z połączenia WC i kotłowni. Salon całkiem nam odpowiada, nie organizujemy raczej żadnych większych przyjęć, więc 20m2 naprawdę wystarcza. Bliżej kuchni mamy jadalnię, a w drugim końcu jest powszechna część rekreacyjna. Dla trzech osób wszystko sprawdza się znakomicie. Całe wnętrze - oprócz pokoju dla gości - jest świetnie doświetlone. Udało nam się dom ustawić odpowiednio do kierunków świata. Mieszkamy w domu już od dwóch lat i nie mam na co w nim narzekać. Pozbyliśmy się jednak kominka (chociaż mamy możliwość założenia go), którego w zasadzie nie jestem zwolennikiem i lukarny w dachu - jedna duża łazienka na dole zupełnie nam starcza. Zachowaliśmy jednak zewnętrzny grill i powiem szczerze, że jest to bardzo fajne rozwiązanie i jednocześnie dodaje domowi uroku. Budowa domu przebiegła bez większych problemów. Aczkolwiek projekt domu Agatka bez garażu WRF1029 nie podaje wymiarów tarasów przy salonie i z przodu domu, co zdecydowanie powinno być uzupełnione przez projektanta. Projekt domu parterowego z poddaszem użytkowym Agatka bez garażu WRF1029 to na pewno był dobry wybór. Jest to prosty i ekonomiczny budynek, który sprzyja rodzinom trzyosobowym. Polecam i pozdrawiam.
KazimierzMiroszowice
Zdecydowałem się na projekt Agatka bez garażu WRF1029, ponieważ od początku zależało mi na nie za dużym, dobrze prezentującym się domku. Poza tym, spodobała mi się w nim nowoczesna aranżacja, polegająca na połączeniu kuchni z salonem. Nasz nowy dom zrealizowałem własnymi siłami i nie miałem z tym jakichkolwiek problemów. Wszystko odbyło się szybko i zgodnie z planem, a do czytelności projektu nie mam żadnych zastrzeżeń. Postawienie budynku do stanu surowego otwartego trwało 2,5 mies., zaś cała realizacja zajęła mi niecałe pół roku. Nie zmieniałem zalecanej technologi i do budowy użyłem materiałów rekomendowanych przez architekta. Fundamenty powstały z betonowych bloczków, zaś ściany wymurowałem z Ytonga. Jedyną modyfikacją było zrobienie tradycyjnych, wylewanych betonem nadproży zamiast użycia gotowych belek nadprożowych Ytong, gdyż zalecane rozwiązanie wyniosłoby mnie drożej. Budynek z zewnątrz ociepliłem styropianem o grubości 15 cm. Zastosowana warstwa izolacyjna oraz nieduży metraż domu sprawiają, iż jest on bardzo ekonomiczny. Ogrzewamy za pomocą kotła na paliwo stałe, a zużycie opału jest naprawdę niewielkie. Po krótkim czasie od rozpalenia pieca we wszystkich pomieszczeniach mamy przyjemnie ciepło. Wewnętrzny układ przewidziany w projekcie Agatka bez garażu WRF1029 odpowiadał moim oczekiwaniom, więc nie czułem potrzeby aby cokolwiek w nim zmieniać. Naniosłem jednak poprawkę w lokalizacji komina spalinowego, który pierwotnie znajdował się w korytarzu. Uważam, że to rozwiązanie nie jest do końca dobrze przemyślane, gdyż 1,5 m odległość komina od kotła może powodować problemy w kwestii odprowadzania spalin. Myślę więc, że warto zwrócić na to uwagę. Zdecydowałem się na wersję lustrzaną projektu, a dom usytuowany mamy w ten sposób, iż boczna ściana salonu znajduje się po stronie południowej. To świetne ułożenie, ponieważ wschodzące słońce wpada do części wypoczynkowej przez tylne okno, następnie przez cały dzień oświetla ją dzięki drzwiom tarasowym, zaś po południu przechodzi na stronę przeszklonego wykuszu. Jestem zadowolony z wyboru projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Agatka bez garażu WRF1029. Mimo nie za dużej powierzchni jego metraż jest całkowicie wystarczający dla 4-osobowej rodziny. Został funkcjonalnie przemyślany i oprócz nietrafionej lokalizacji komina, nie widzę w nim żadnych innych minusów. Polecam i pozdrawiam.
Piotr1029
Szukając odpowiedniego projektu, największą uwagę zwracałem na przewidziany w nim układ pomieszczeń, który byłby zgodny z moimi oczekiwaniami. Wnętrze zaproponowane w projekcie domu parterowego z poddaszem użytkowym Agatka bez garażu WRF1029 wyjątkowo przypadło mi do gustu, dlatego też zdecydowałem się na jego realizację. Co prawda, duży wpływ na moją decyzję miała otwarta na salon kuchnia, aczkolwiek po dwóch latach mieszkania w nowym domu, doszedłem do wniosku, iż nie jest to do końca dobre rozwiązanie.Zdecydowaliśmy się na budowę systemem gospodarczym i na szczęście nie mieliśmy w związku z tym żadnych większych problemów. Postanowiliśmy nie zmieniać zalecanej przez architekta technologi i wszystkie użyte przez nas materiały były zgodne z wytycznymi. Z racji tego, iż w budowie pomagała nam rodzina, a wiele prac wykonywaliśmy samodzielnie, nie potrafię odnieść się do poprawności kosztorysu. Dzięki zastosowanej metodzie realizacji udało nam się obniżyć sugerowane koszty, aczkolwiek nie jestem w stanie stwierdzić jak wyglądałyby one przy skorzystaniu z usług profesjonalnej firmy.W projekcie Agatka bez garażu WRF1029 zauważyłem jedno rozwiązanie, które w mojej opinii zdecydowanie zasługuje na poprawkę. Mianowicie, mam na myśli system wyprowadzenie spalin od komina. Komin powinien znajdować się w tym samym pomieszczeniu co piec, a tymczasem architekt przewidział wykonanie go w wiatrołapie, więc uważam że warto rozważyć inne jego usytuowanie. My postanowiliśmy jednak całkowicie zrezygnować z komina w domu, a kotłownię wykonaliśmy w osobnym budynku gospodarczym. Jej pierwotną powierzchnię przeznaczyliśmy na zrobienie praktycznej pralni.Układ pomieszczeń zaproponowany w projekcie Agatka bez garażu WRF1029 został świetnie przemyślany i nie potrzebowałem wprowadzać do niego zmian. Wnętrze jest funkcjonalne, a łazienka zlokalizowana tuż przy wejściu to duży plus. Po wejściu do domu zawszę myję ręce, więc takie umiejscowienie umywalki jest naprawdę wygodne. Myślę jednak, że gdybym budował się po raz drugi, teraz zdecydowałbym się dom o nieco większej powierzchni z kuchnią oddzieloną od salonu. Pozdrawiam.
Prezentacja projektów specjalnie dla Ciebie
Potrzebujesz rekomendacji specjalnie dla Ciebie? Zamów prezentację z portfolio projektów, dopasowanych do Twoich potrzeb
Zamów bezpłatnie
Extradom.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do pod numerem KRS 0000648746, numer NIP 895-17-18-333, o kapitale zakładowym 708 150,00 zł uprzejmie informuje, iż poprzez serwis Extradom.pl umożliwia m.in. zapoznanie się przez konsumentów z ofertą handlową Partnerów Extradom.pl, którzy stosują metody budowy domów przy wykorzystaniu różnego rodzaju technologie prefabrykacji bądź modułowe (tzw. „Gotowe domy”).
Extradom.pl nie prowadzi jednakże sprzedaży ani nie oferuje usług polegających na doradztwie finansowym, prawnym ani podatkowym w zakresie inwestycji realizowanych w technologiach tzw. „Gotowych domów”. Informacje prezentowane w serwisie Extradom.pl dotyczące Partnerów Extradom.pl oferujących realizację inwestycji w technologiach „Gotowych domów” lub podobnych mają charakter informacyjny i reklamowy.
Prezentowane w serwisie Extradom.pl informacje dotyczące stosowanych przez Partnerów metod budowy domów w technologii prefabrykacji bądź modułowej pochodzą od Partnerów Extradom.pl.
Extradom.pl sp. z o.o. jedynie umożliwia nawiązanie kontaktu przez Użytkownika z Partnerem Extradom.pl stosującym tego rodzaju technologie budowy domów i nie jest stroną umowy o roboty budowlane zawieranej przez Użytkownika Extradom.pl z Partnerem Extradom.pl.
Ostateczne wykończenie budynku może nastąpić na wiele sposobów, a prezentowane przez Extradom.pl wizualizacje poczytywać należy za jedynie przykład i propozycję wykończenia, wizję architektoniczną autora projektu. Szczegółowe rozwiązania zastosowane w oferowanej dokumentacji - w tym również ilość, lokalizacje i wygląd okien, drzwi, kominów - mogą w niewielkim stopniu różnić się od zaproponowanej wizji budynku. Dokumentacja projektowa odpowiada rzutom poglądowym prezentowanym przez Extradom.pl na karcie danego projektu.
Pliki do druku
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
Ups, wystąpił problem
Wystąpił nieoczekiwany problem. Spróbuj ponownie.
ODKRYJ NOWE
Konto Extradom.pl
Zapisuj ulubione projekty na każdym urządzeniu
Oglądaj zdjęcia i wymieniaj się doświadczeniami ze społecznością
Korzystaj z bezpłatnych narzędzi: Kreator 3D, Mapa budowy, Analiza działki