Masz już projekt z Extradom.pl? Dopasujemy go do Twojej działki
W trakcie adaptacji projekt jest dostosowywany do konkretnej działki. Ten etap to także najlepszy moment na wprowadzenie funkcjonalnych zmian w projekcie. Chcesz wiedzieć więcej? Umów się na bezpłatną konsultację dot. adaptacji!
Szukasz wykonawcy godnego zaufania? Zleć budowę w Extradom.pl!
Z góry znasz koszt budowy domu
Dom odbierasz zgodnie z ustalonym harmonogramem - nawet w 6 miesięcy
Zabezpiecza Cię jedna kompleksowa umowa z jednym wykonawcą
Otrzymujesz nawet 30-letnią gwarancję na konstrukcję domu
Oszczędzasz swój czas dzięki pewnej i kompletnej usłudze
Cena brutto stanu deweloperskiego od
Cena brutto stanu deweloperskiego od 4 419 do 5 579 zł/m2.
Cena jest uzależniona m.in. od lokalizacji, wybranej technologii, kubatury budynku, skomplikowania projektu i ewentualnych zmian, na które zdecyduje się inwestor.
Cena za m2 powierzchni netto, czyli wszystkich pomieszczeń mierzonych na wysokości podłogi.
Ten dom możesz budować metodą gospodarczą, systemem zleconym lub skorzystać z naszej oferty Projekt z Budową. Przy porównaniu weź pod uwagę nie tylko koszt, ale też różny zakres prac i standard wykonania.
Metoda gospodarcza
Najtańsza metoda - większość prac budowlanych wykonuje inwestor
Stan surowy zamknięty (SSZ)
428 000 zł netto
Szacunkowy koszt materiałów
na III kwartał 2024
Prace ziemne i fundamenty
64 000 zł
Konstrukcja, strop oraz dach
301 000 zł
Stolarka okienna i drzwiowa
63 000 zł
Instalacje
nie obejmuje
Prace wykończeniowe
nie obejmuje
Możesz budować etapami, pamiętając jednak o zmianie kosztów w czasie
Możesz rozpocząć budowę z częścią niezbędnych środków
Sam ustalasz harmonogram, koordynujesz budowę i zapewniasz materiały
jakie parametry musi spełniać dom
według miejscowego planu zagospodarowania lub warunków zabudowy (np. kąt nachylenia i typ dachu, liczba kondygnacji itp.
jakie inne projekty pasują na Twoją działkę
– znajdziemy je dla Ciebie!
Wypełniasz wniosek o warunki zabudowy (WZ)?Wydrukuj kartę projektu lub zamów rysunki szczegółowe
Drukuj
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
•Rysunki szczegółowe
Powierzchnie i wymiary
Powierzchnia użytkowa
Suma powierzchni wszystkich pomieszczeń mieszkalnych, pomniejszona o pow. garażu, kotłowni, strychu, piwnicy. Jest liczona w 100% dla pomieszczeń o wysokości powyżej 2,2 m, w 50% dla pomieszczeń o wys. 2,2-1,4 m i niewliczana dla niższych niż 1,4 m.
176,42 m²
Powierzchnia zabudowy
Powierzchnia zajmowana przez część na- oraz nadziemną budynku liczona, jako rzut pionowy budynku na działkę.
164,42 m²
Powierzchnia całkowita
Całkowita powierzchnia wszystkich kondygnacji budynku łącznie z elementami nośnymi, takimi jak ściany zewnętrzne (z ociepleniem), słupy, tarasy, itp.
283,37 m²
Kubatura brutto
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).
938 m³
Powierzchnia dachu
261,70 m²
Kąt nachylenia dachu
Nachylenie połaci dachu głównego podawane w stopniach. Uwaga! W niektórych projektach występuje więcej niż jedno nachylenie dachu.
38°
Wysokość budynku
Wysokość liczona od części budynku położonej najniżej przy powierzchni terenu do najwyższego punktu dachu (kalenicy) z wyłączeniem kominów.
9,37 m
Szerokość elewacji
15,79 m
Długość elewacji
11,46 m
Min. szerokość działki
Najmniejsza możliwa szerokość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z szerokości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
22,79 m
Min. długość działki
Najmniejsza możliwa długość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z długości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
20,76 m
Energooszczędność
Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ep
Energia pierwotna określa ilość energii nieodnawialnej potrzebnej w ciągu roku do ogrzewania czy też ogrzania wody użytkowej z uwzględnieniem kosztów produkcji i transportu surowców energetycznych.
66,10 kWh/(m²rok)
Ek
Energia końcowa określa zapotrzebowanie budynku na energię niezbędną do uzyskania założonych parametrów, jak np. temperatura wewnątrz budynku.
25,20 kWh/(m²rok)
Euco
Energia użytkowa potrzebna do ogrzewania i wentylacji. Im parametr jest niższy tym budynek bardziej energooszczędny.
42,60 kWh/(m²rok)
Ogrzewanie główne
Gazowe
- szczegóły
Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia projektu z
Aneks na paliwo stałe
Gruntowa pompa ciepła
Powietrzna pompa ciepła
Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy
Wentylacja
Grawitacyjna
- szczegóły
Warunki techniczne
Projekt zgody z WT 2021
Więcej szczegółów
Technologia i konstrukcja
Konstrukcja
Murowana
PROJEKT Z BUDOWĄ
Istnieje możliwość zaadaptowania tego projektu do technologii prefabrykowanej/modułowej i budowy nawet w 6 miesięcy ze stałym kosztem budowy
Fundamenty: betonowe ławy i ściany fundamentowe z bloczków betonowych lub płyta fundamentowa. Ściany zewnętrzne: ściany murowane - pustaki porotherm 25 + styropian + tynk. Strop: Teriva. Elewacje: tynk cienkowarstwowy na styropianie. Pokrycie dachu: dachówka. Nachylenie dachu: 38 stopni.
Dodatki możesz zamówić w koszyku lub telefonicznie u naszego Doradcy.
Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Bestseller
Kosztorys
550 zł
Bestseller
Dodatkowy egzemplarz projektu
500 zł
Bestseller
Elektroniczna wersja projektu
550 zł
Ogrzewanie podłogowe
470 zł
Oze
Aneks na paliwo stałe
470 zł
Oze
Gruntowa pompa ciepła
470 zł
Oze
Powietrzna pompa ciepła
470 zł
Klimatyzacja w domu
470 zł
Oze
Instalacja fotowoltaiczna
470 zł
Odkurzacz centralny
470 zł
Projekt zbiornika na ścieki sanitarne
399 zł
0 zł
Cena przy zakupie z projektem
Wentylacja mechaniczna i kominek
470 zł
Płaszcz wodny
470 zł
Projekty ogrodzeń
550 zł
0 zł
Cena przy zakupie z projektem
Pokaż więcej (8)
Opis projektu
Projekt domu Amanda to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Bryła budynku posiada formę prostą, co znacznie ułatwia późniejszą aranżację wnętrza. Przeszklenia przewidziane w wykuszu nadadzą wnętrzu większej przestronności. Dom został stworzony do zabudowy wolnostojącej. Posiada garaż jednostanowiskowy w linii budynku. Konstrukcja budynku zwieńczona jest dachem namiotowym, który charakteryzuje się dużą odpornością na działanie niesprzyjających warunków pogodowych.
Projekt Amanda to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że metraż powierzchni użytkowej nie jest ograniczony wielkością działki. Warto zwrócić uwagę na przestronną część dzienną. Otwarta kuchnia dodaje wnętrzu przestrzeni oraz znacznie ułatwia komunikację między domownikami. Dodatkowo przewidziano miejsce na wstawienie stołu, co sprzyja wspólnym rodzinnym posiłkom. Dodatkowo przydatnym pomieszczeniem jest pojemna spiżarka. Połączenie jadalni z salonem sprzyja integracji rodziny. Podczas odpoczynku, rodzice mogą zerkać na bawiące się lub odrabiające lekcje dzieci.Ciekawym elementem jest z pewnością usytuowany w salonie kominek, który nada wnętrzu niepowtarzalny klimat. Projekt uwzględnia jedną łazienkę na parterze i dwie na poddaszu. Strefa sypialniana składa się z czterech pokoi, co jest doskonałą opcją dla 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. W utrzymaniu porządku z pewnością pomoże nam przewidziane w projekcie pomieszczenie gospodarcze. Rodzinne spotkania w słonecznie dni uprzyjemni przewidziany przy domu taras. Budynek został zaprojektowany w technologii murowanej. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.
Witam! Zaczynam budowę domu Amanda. Ile Was wyszedł koszt budowy w stanie surowym zamnkiętym. Z góry dzięki za odpowiedź
Tekst opinii nie powinien zawierać niecenzuralnych treści, dlatego zostanie dodany po weryfikacji. W pierwszej kolejności pojawią się opinie osób, które budują wybrany projekt.
Dziękujemy za Twoją opinię.
Po weryfikacji jej treść pojawi się na stronie projektu.
Wywiady mieszkańców domu Amanda
005b000000335xC
Projekt domu Amanda WAH1205 w pełni odzwierciedlał nasze oczekiwania, jakie stawialiśmy innym projektom w trakcie poszukiwań. Przejrzeliśmy kilkadziesiąt pomysłów, każdy dokładnie analizując. Zdecydowaliśmy się na Amanda WAH1205 przede wszystkim z trzech powodów: odpowiedniej dla nas ilości pomieszczeń (i ich układu); ogromnej przestrzeni znajdującej się na parterze (kuchnia - zrezygnowaliśmy ze spiżarni, salon z jadalnią i hall - ich wspólna powierzchnia to aż 73m2) oraz wysokiej ścianki kolankowej, co przełożyło się na świetne zagospodarowanie poddasza.
Mamy centralne gazowe ogrzewanie, które przekazuje ciepło, za pomocą podłogówki na dole i kaloryferów na poddaszu. Do tego dochodzi jeszcze zwykły kominek na drewno, z którego ciepło rozprowadzane jest grawitacyjnie w salonie oraz na poddaszu (co w zupełności wystarcza do ogrzania domu w okresach przejściowych). Koszty ogrzewania jak na taką kubaturę pozostają racjonalne (40% różnicy między kosztami zeszłej ostrej zimy, a kosztami łagodnej zimy tegorocznej). Moim zdaniem, nie potrzeba inwestować w rozwiązania typu pompa ciepła - wystarczy piec na ekogroszek czy gazówka, tak jak u nas. Jesteśmy czteroosobową rodziną. Uważam, że Amanda WAH1205 jako dom parterowy z użytkowym poddaszem jest świetnie przystosowany dla rodzin z małymi dziećmi. Duży wpływ na to ma bezbłędny układ pomieszczeń na poddaszu: trzy duże sypialnie zapewniają pełną swobodę nam i dzieciom, a bliskość ich położenia względem siebie daje możliwość szybkiej reakcji przy nocnych pobudkach maluchów (wprowadziliśmy tylko jedną zmianę - zrezygnowaliśmy z drugiej łazienki na rzecz garderoby dla dzieci). Co więcej, myślę, że nawet sześcioosobowa rodzina wciąż czułaby się w tym domu niezwykle swobodnie. Dzięki ogromnej przestrzeni na parterze, imprezy rodzinne (nawet 30-osobowe) nie stanowią problemu. Powiem nawet, że już zostało to przetestowane i każdy z gości nie czuł się ściśnięty ani pozbawiony swobody ruchów. Salon jest także miejscem wspólnego spędzania czasu. Natomiast osobiście cieszę się, że mam swój własny gabinet, gdzie mogę zaznać prywatności. Świetnym, bardzo przyszłościowym rozwiązaniem jest również pomieszczenie nad garażem - zawsze można je dostosować do aktualnych potrzeb. Nie mieliśmy też zastrzeżeń do wielkości i rozkładu okien zawartych w projekcie domu - zapewniają świetne doświetlenie, a dom staje się jasny i ciepły. Skróciliśmy nieco balkon na tylnej elewacji i zlikwidowaliśmy słupy balkonowe (uznaliśmy je za niepotrzebne), a także powiększyliśmy taras - dzięki temu zyskał on na funkcjonalności.
Największy nasz, a właściwie żony, sukces przy realizacji projektu domu Amanda WAH1205 to aranżacja wnętrza (niezwykle miło czyta się wszelkie pozytywne komentarze innych użytkowników extradom.pl), za którą przyznano nam trzecią nagrodę w konkursie MG Projekt. Jesteśmy dumni także z tego, że dom powstał w nieco ponad rok (gdyby odliczyć przerwę zimową, to same prace - od wbicia pierwszej łopaty do przeprowadzki - trwały 10 miesięcy).
Od przeprowadzki minął ponad rok - nadal zgodnie uważamy, że dom w tej postaci jest idealny i nic więcej byśmy nie poprawili. Projekt domu jest naprawdę dużym sukcesem pracowni, przede wszystkim wyjątkowo dobrze przemyślany. Życzę jedynie zapału i cierpliwości przy realizacji Amanda WAH1205.
Mirosław Ś.
Na co dzień mieszkamy w Warszawie, jednak otrzymaliśmy po rodzicach duże gospodarstwo na wsi, więc postanowiliśmy wybudować na nowo nabytej działce drugi dom, w którym będziemy mogli spędzać wolny czas z dala od miejskiego zgiełku. Wyborem odpowiedniego projektu zajęła się moja żona. Duże znaczenie podczas poszukiwań miały dla niej duże wymiary wiatrołapu, który w wielu domach jest niestety bardzo mały. Małżonce od początku zależało, aby przestrzeń była odczuwalna od razu po wejściu do domu, a spośród propozycji spełniających te wymaganie, najbardziej do gustu przypadł jej projekt domu Amanda WAH1205. Budynek w całości spełniał oczekiwania mojej żony, a ja w pełni poparłem tą decyzję.Do technicznej strony projektu nie mam żadnych zastrzeżeń - dokumentacja nie zawierała błędów, a fachowcy nie zgłaszali trudności z jego realizacją. Wszystko udało się wykonać sprawnie i w naprawdę krótkim czasie. Pierwsze prace rozpoczęliśmy w czerwcu, a już w zimie zakończyliśmy etap tynkowania. W następnym roku ruszyliśmy z pozostałymi wykończeniami i już w wakacje dom był gotowy do użytku. Postawiliśmy go z ceramicznych pustaków Porotherm, a następnie ociepliliśmy 15 cm warstwą styropianu. Na dachu zastosowaliśmy glazurowaną dachówkę marki Creaton.Na etapie adaptacji wprowadziliśmy do projektu Amanda WAH1205 kilka zmian, które wynikały jedynie z naszych indywidualnych upodobań. Nad wykuszem doprojektowaliśmy ozdobną lukarnę z oknem, a cały budynek został postawiony na lekkim podwyższeniu. Do wejścia prowadzi więc teraz aż 6 schodków, dzięki czemu nabrał on bardziej dworkowego charakteru. Dodatkowo zmieniliśmy rodzaj zewnętrznych kolumn - zamiast kwadratowych postawiliśmy te w kształcie walca rozszerzającego się w dolnej części, co również nadało bryle niepowtarzalnego uroku. Pierwotny garaż poszerzyliśmy o 1 m, wstawiliśmy w nim okna i zrezygnowaliśmy z bramy wjazdowej. W tej sposób jego oryginalną powierzchnię mogliśmy przeznaczyć na zrobienie dodatkowego, dużego pokoju. Oprócz tego, nieco zmodyfikowaliśmy układ klatki schodowej, aby były łatwiejsze w wykonaniu i bardziej komfortowa w codziennym użytkowaniu. Początkowo myśleliśmy nad likwidacją znajdującego się w salonie, wolnostojącego słupa, jednak ostatecznie zrezygnowaliśmy z tego pomysłu. Jesteśmy z tego zadowoleni, ponieważ ozdobny filar w części dziennej wygląda naprawdę świetnie.W układzie pomieszczeń nie musieliśmy wprowadzać żadnych zmian. Ten zaproponowany w oryginalnym projekcie domu parterowego z poddaszem użytkowym Amanda WAH1205 w całości nam odpowiadał. Wnętrze domu jest funkcjonalne i nie mamy w tej kwestii żadnych zastrzeżeń. Duży, dobrze zaaranżowany wiatrołap to piękna wizytówka domu, a w dodatku bez problemu zmieściliśmy w nim sporych rozmiarów szafę wnękową. Muszę przyznać, że budynek doskonale się prezentuje i wywiera na wszystkich ogromne wrażenie. Zadbaliśmy o zewnętrzne detale domu takie jak fantazyjne gzymsy, klinkierowe parapety, liczne zdobienia i odpowiednią kolorystykę co w połączeniu z ciekawą bryłą sprawia, że dom wygląda bardzo okazale i mogę powiedzieć, że jesteśmy naprawdę dumni z osiągniętego efektu. Pozdrawiam.
005b000000335xC
Projekt domu Amanda WAH1205 w pełni odzwierciedlał nasze oczekiwania, jakie stawialiśmy innym projektom w trakcie poszukiwań. Przejrzeliśmy kilkadziesiąt pomysłów, każdy dokładnie analizując. Zdecydowaliśmy się na Amanda WAH1205 przede wszystkim z trzech powodów: odpowiedniej dla nas ilości pomieszczeń (i ich układu); ogromnej przestrzeni znajdującej się na parterze (kuchnia - zrezygnowaliśmy ze spiżarni, salon z jadalnią i hall - ich wspólna powierzchnia to aż 73m2) oraz wysokiej ścianki kolankowej, co przełożyło się na świetne zagospodarowanie poddasza.
Mamy centralne gazowe ogrzewanie, które przekazuje ciepło, za pomocą podłogówki na dole i kaloryferów na poddaszu. Do tego dochodzi jeszcze zwykły kominek na drewno, z którego ciepło rozprowadzane jest grawitacyjnie w salonie oraz na poddaszu (co w zupełności wystarcza do ogrzania domu w okresach przejściowych). Koszty ogrzewania jak na taką kubaturę pozostają racjonalne (40% różnicy między kosztami zeszłej ostrej zimy, a kosztami łagodnej zimy tegorocznej). Moim zdaniem, nie potrzeba inwestować w rozwiązania typu pompa ciepła - wystarczy piec na ekogroszek czy gazówka, tak jak u nas. Jesteśmy czteroosobową rodziną. Uważam, że Amanda WAH1205 jako dom parterowy z użytkowym poddaszem jest świetnie przystosowany dla rodzin z małymi dziećmi. Duży wpływ na to ma bezbłędny układ pomieszczeń na poddaszu: trzy duże sypialnie zapewniają pełną swobodę nam i dzieciom, a bliskość ich położenia względem siebie daje możliwość szybkiej reakcji przy nocnych pobudkach maluchów (wprowadziliśmy tylko jedną zmianę - zrezygnowaliśmy z drugiej łazienki na rzecz garderoby dla dzieci). Co więcej, myślę, że nawet sześcioosobowa rodzina wciąż czułaby się w tym domu niezwykle swobodnie. Dzięki ogromnej przestrzeni na parterze, imprezy rodzinne (nawet 30-osobowe) nie stanowią problemu. Powiem nawet, że już zostało to przetestowane i każdy z gości nie czuł się ściśnięty ani pozbawiony swobody ruchów. Salon jest także miejscem wspólnego spędzania czasu. Natomiast osobiście cieszę się, że mam swój własny gabinet, gdzie mogę zaznać prywatności. Świetnym, bardzo przyszłościowym rozwiązaniem jest również pomieszczenie nad garażem - zawsze można je dostosować do aktualnych potrzeb. Nie mieliśmy też zastrzeżeń do wielkości i rozkładu okien zawartych w projekcie domu - zapewniają świetne doświetlenie, a dom staje się jasny i ciepły. Skróciliśmy nieco balkon na tylnej elewacji i zlikwidowaliśmy słupy balkonowe (uznaliśmy je za niepotrzebne), a także powiększyliśmy taras - dzięki temu zyskał on na funkcjonalności.
Największy nasz, a właściwie żony, sukces przy realizacji projektu domu Amanda WAH1205 to aranżacja wnętrza (niezwykle miło czyta się wszelkie pozytywne komentarze innych użytkowników extradom.pl), za którą przyznano nam trzecią nagrodę w konkursie MG Projekt. Jesteśmy dumni także z tego, że dom powstał w nieco ponad rok (gdyby odliczyć przerwę zimową, to same prace - od wbicia pierwszej łopaty do przeprowadzki - trwały 10 miesięcy).
Od przeprowadzki minął ponad rok - nadal zgodnie uważamy, że dom w tej postaci jest idealny i nic więcej byśmy nie poprawili. Projekt domu jest naprawdę dużym sukcesem pracowni, przede wszystkim wyjątkowo dobrze przemyślany. Życzę jedynie zapału i cierpliwości przy realizacji Amanda WAH1205.
Mirosław Ś.
Na co dzień mieszkamy w Warszawie, jednak otrzymaliśmy po rodzicach duże gospodarstwo na wsi, więc postanowiliśmy wybudować na nowo nabytej działce drugi dom, w którym będziemy mogli spędzać wolny czas z dala od miejskiego zgiełku. Wyborem odpowiedniego projektu zajęła się moja żona. Duże znaczenie podczas poszukiwań miały dla niej duże wymiary wiatrołapu, który w wielu domach jest niestety bardzo mały. Małżonce od początku zależało, aby przestrzeń była odczuwalna od razu po wejściu do domu, a spośród propozycji spełniających te wymaganie, najbardziej do gustu przypadł jej projekt domu Amanda WAH1205. Budynek w całości spełniał oczekiwania mojej żony, a ja w pełni poparłem tą decyzję.Do technicznej strony projektu nie mam żadnych zastrzeżeń - dokumentacja nie zawierała błędów, a fachowcy nie zgłaszali trudności z jego realizacją. Wszystko udało się wykonać sprawnie i w naprawdę krótkim czasie. Pierwsze prace rozpoczęliśmy w czerwcu, a już w zimie zakończyliśmy etap tynkowania. W następnym roku ruszyliśmy z pozostałymi wykończeniami i już w wakacje dom był gotowy do użytku. Postawiliśmy go z ceramicznych pustaków Porotherm, a następnie ociepliliśmy 15 cm warstwą styropianu. Na dachu zastosowaliśmy glazurowaną dachówkę marki Creaton.Na etapie adaptacji wprowadziliśmy do projektu Amanda WAH1205 kilka zmian, które wynikały jedynie z naszych indywidualnych upodobań. Nad wykuszem doprojektowaliśmy ozdobną lukarnę z oknem, a cały budynek został postawiony na lekkim podwyższeniu. Do wejścia prowadzi więc teraz aż 6 schodków, dzięki czemu nabrał on bardziej dworkowego charakteru. Dodatkowo zmieniliśmy rodzaj zewnętrznych kolumn - zamiast kwadratowych postawiliśmy te w kształcie walca rozszerzającego się w dolnej części, co również nadało bryle niepowtarzalnego uroku. Pierwotny garaż poszerzyliśmy o 1 m, wstawiliśmy w nim okna i zrezygnowaliśmy z bramy wjazdowej. W tej sposób jego oryginalną powierzchnię mogliśmy przeznaczyć na zrobienie dodatkowego, dużego pokoju. Oprócz tego, nieco zmodyfikowaliśmy układ klatki schodowej, aby były łatwiejsze w wykonaniu i bardziej komfortowa w codziennym użytkowaniu. Początkowo myśleliśmy nad likwidacją znajdującego się w salonie, wolnostojącego słupa, jednak ostatecznie zrezygnowaliśmy z tego pomysłu. Jesteśmy z tego zadowoleni, ponieważ ozdobny filar w części dziennej wygląda naprawdę świetnie.W układzie pomieszczeń nie musieliśmy wprowadzać żadnych zmian. Ten zaproponowany w oryginalnym projekcie domu parterowego z poddaszem użytkowym Amanda WAH1205 w całości nam odpowiadał. Wnętrze domu jest funkcjonalne i nie mamy w tej kwestii żadnych zastrzeżeń. Duży, dobrze zaaranżowany wiatrołap to piękna wizytówka domu, a w dodatku bez problemu zmieściliśmy w nim sporych rozmiarów szafę wnękową. Muszę przyznać, że budynek doskonale się prezentuje i wywiera na wszystkich ogromne wrażenie. Zadbaliśmy o zewnętrzne detale domu takie jak fantazyjne gzymsy, klinkierowe parapety, liczne zdobienia i odpowiednią kolorystykę co w połączeniu z ciekawą bryłą sprawia, że dom wygląda bardzo okazale i mogę powiedzieć, że jesteśmy naprawdę dumni z osiągniętego efektu. Pozdrawiam.
Prezentacja projektów specjalnie dla Ciebie
Potrzebujesz rekomendacji specjalnie dla Ciebie? Zamów prezentację z portfolio projektów, dopasowanych do Twoich potrzeb
Zamów bezpłatnie
Extradom.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do pod numerem KRS 0000648746, numer NIP 895-17-18-333, o kapitale zakładowym 708 150,00 zł uprzejmie informuje, iż poprzez serwis Extradom.pl umożliwia m.in. zapoznanie się przez konsumentów z ofertą handlową Partnerów Extradom.pl, którzy stosują metody budowy domów przy wykorzystaniu różnego rodzaju technologie prefabrykacji bądź modułowe (tzw. „Gotowe domy”).
Extradom.pl nie prowadzi jednakże sprzedaży ani nie oferuje usług polegających na doradztwie finansowym, prawnym ani podatkowym w zakresie inwestycji realizowanych w technologiach tzw. „Gotowych domów”. Informacje prezentowane w serwisie Extradom.pl dotyczące Partnerów Extradom.pl oferujących realizację inwestycji w technologiach „Gotowych domów” lub podobnych mają charakter informacyjny i reklamowy.
Prezentowane w serwisie Extradom.pl informacje dotyczące stosowanych przez Partnerów metod budowy domów w technologii prefabrykacji bądź modułowej pochodzą od Partnerów Extradom.pl.
Extradom.pl sp. z o.o. jedynie umożliwia nawiązanie kontaktu przez Użytkownika z Partnerem Extradom.pl stosującym tego rodzaju technologie budowy domów i nie jest stroną umowy o roboty budowlane zawieranej przez Użytkownika Extradom.pl z Partnerem Extradom.pl.
Ostateczne wykończenie budynku może nastąpić na wiele sposobów, a prezentowane przez Extradom.pl wizualizacje poczytywać należy za jedynie przykład i propozycję wykończenia, wizję architektoniczną autora projektu. Szczegółowe rozwiązania zastosowane w oferowanej dokumentacji - w tym również ilość, lokalizacje i wygląd okien, drzwi, kominów - mogą w niewielkim stopniu różnić się od zaproponowanej wizji budynku. Dokumentacja projektowa odpowiada rzutom poglądowym prezentowanym przez Extradom.pl na karcie danego projektu.
Pliki do druku
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
Ups, wystąpił problem
Wystąpił nieoczekiwany problem. Spróbuj ponownie.
ODKRYJ NOWE
Konto Extradom.pl
Zapisuj ulubione projekty na każdym urządzeniu
Oglądaj zdjęcia i wymieniaj się doświadczeniami ze społecznością
Korzystaj z bezpłatnych narzędzi: Kreator 3D, Mapa budowy, Analiza działki