Masz już projekt z Extradom.pl? Dopasujemy go do Twojej działki
W trakcie adaptacji projekt jest dostosowywany do konkretnej działki. Ten etap to także najlepszy moment na wprowadzenie funkcjonalnych zmian w projekcie. Chcesz wiedzieć więcej? Umów się na bezpłatną konsultację dot. adaptacji!
Szukasz wykonawcy godnego zaufania? Zleć budowę w Extradom.pl!
Z góry znasz koszt budowy domu
Dom odbierasz zgodnie z ustalonym harmonogramem - nawet w 6 miesięcy
Zabezpiecza Cię jedna kompleksowa umowa z jednym wykonawcą
Otrzymujesz nawet 30-letnią gwarancję na konstrukcję domu
Oszczędzasz swój czas dzięki pewnej i kompletnej usłudze
Cena brutto stanu deweloperskiego od
Cena brutto stanu deweloperskiego od 4 629 do 5 979 zł/m2.
Cena jest uzależniona m.in. od lokalizacji, wybranej technologii, kubatury budynku, skomplikowania projektu i ewentualnych zmian, na które zdecyduje się inwestor.
Cena za m2 powierzchni netto, czyli wszystkich pomieszczeń mierzonych na wysokości podłogi.
Ten dom możesz budować metodą gospodarczą, systemem zleconym lub skorzystać z naszej oferty Projekt z Budową. Przy porównaniu weź pod uwagę nie tylko koszt, ale też różny zakres prac i standard wykonania.
Metoda gospodarcza
Najtańsza metoda - większość prac budowlanych wykonuje inwestor
Stan surowy zamknięty (SSZ)
303 000 zł netto
Szacunkowy koszt materiałów
na III kwartał 2024
Prace ziemne i fundamenty
72 000 zł
Konstrukcja, strop oraz dach
187 000 zł
Stolarka okienna i drzwiowa
44 000 zł
Instalacje
nie obejmuje
Prace wykończeniowe
nie obejmuje
Możesz budować etapami, pamiętając jednak o zmianie kosztów w czasie
Możesz rozpocząć budowę z częścią niezbędnych środków
Sam ustalasz harmonogram, koordynujesz budowę i zapewniasz materiały
jakie parametry musi spełniać dom
według miejscowego planu zagospodarowania lub warunków zabudowy (np. kąt nachylenia i typ dachu, liczba kondygnacji itp.
jakie inne projekty pasują na Twoją działkę
– znajdziemy je dla Ciebie!
Wypełniasz wniosek o warunki zabudowy (WZ)?Wydrukuj kartę projektu lub zamów rysunki szczegółowe
Drukuj
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
•Rysunki szczegółowe
Powierzchnie i wymiary
Powierzchnia użytkowa
Suma powierzchni wszystkich pomieszczeń mieszkalnych, pomniejszona o pow. garażu, kotłowni, strychu, piwnicy. Jest liczona w 100% dla pomieszczeń o wysokości powyżej 2,2 m, w 50% dla pomieszczeń o wys. 2,2-1,4 m i niewliczana dla niższych niż 1,4 m.
109,70 m²
Powierzchnia zabudowy
Powierzchnia zajmowana przez część na- oraz nadziemną budynku liczona, jako rzut pionowy budynku na działkę.
184,60 m²
Kąt nachylenia dachu
Nachylenie połaci dachu głównego podawane w stopniach. Uwaga! W niektórych projektach występuje więcej niż jedno nachylenie dachu.
22°
Wysokość budynku
Wysokość liczona od części budynku położonej najniżej przy powierzchni terenu do najwyższego punktu dachu (kalenicy) z wyłączeniem kominów.
5,60 m
Szerokość elewacji
18,40 m
Długość elewacji
12 m
Min. szerokość działki
Najmniejsza możliwa szerokość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z szerokości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
26,40 m
Min. długość działki
Najmniejsza możliwa długość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z długości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
21 m
Energooszczędność
Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ogrzewanie główne
Gazowe
- szczegóły
Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia projektu z
Pompa ciepła
Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy
Wentylacja
Grawitacyjna
- szczegóły
Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia projektu z
Wentylacja mechaniczna z rekuperacją
Warunki techniczne
Projekt zgody z WT 2021
Więcej szczegółów
Technologia i konstrukcja
Konstrukcja
Murowana
PROJEKT Z BUDOWĄ
Istnieje możliwość zaadaptowania tego projektu do technologii prefabrykowanej/modułowej i budowy nawet w 6 miesięcy ze stałym kosztem budowy
Dodatki możesz zamówić w koszyku lub telefonicznie u naszego Doradcy.
Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Bestseller
Kosztorys
450 zł
Bestseller
Ogrzewanie podłogowe
550 zł
Bestseller
Oze
Wentylacja mechaniczna z rekuperacją
960 zł
Oze
Pompa ciepła
600 zł
Opis projektu
Anulka z garażem jest projektem domu jednorodzinnego, parterowego z dachem dwuspadowym. W linii budynku zaprojektowano garaż jednostanowiskowy. Dom posiada tradycyjną formę, a drewniane i kamienne detale na elewacji dodają mu rustykalnego charakteru, przez co świetnie wpisuje się w wiejski krajobraz. Budynek jest dosyć rozłożysty, dlatego wymaga większej działki, ale dzięki temu jest w stanie pomieścić typową czteroosobową rodzinę.
Strefa dzienna i nocna są od siebie oddzielone osobnym korytarzem i dodatkową przegrodą, jaką stanowi niewielka garderoba w hallu.
Na strefę dzienną składają się rozległy salon oraz kuchnia. Co prawda pomieszczenia
są odseparowane od siebie ścianką, na której zmieści się telewizor, ale to jedynie częściowa przegroda. Otwarcie przestrzeni oraz jej dobre doświetlenie dzięki dużym, tarasowym oknom nadaje strefie przestronności. W salonie nie przewidziano miejsca
na jadalnię, ponieważ najlepiej będzie się ona komponować przy oknie w kuchni.
Strefa nocna zaplanowana po przeciwnej stronie domu, w głębi, składa się z trzech sypialni oraz łazienki. Jej usytuowanie w oddaleniu od pokoju dziennego ma na celu stworzenie domownikom miejsca cichego i spokojnego oraz zapewnienia prywatności. Poza tym dużym udogodnieniem są dwie garderoby, które pozwolą zaoszczędzić powierzchnię w pokojach.
Przy wejściu do domu znajduje się wiatrołap, w którym przewidziano wygodne przejście do kotłowni, a także miejsce na niewielką szafę, z kolei do kuchni przylega mała spiżarnia. Takie rozwiązania dają możliwość lepszej organizacji przestrzeni.
Projekt wyróżnia się ciekawą formą tarasu, który stanowi rozszerzenie strefy dziennej
i zarazem dodatkowe miejsce do relaksu.
Projekt Anulka z garażem odznacza się niewątpliwie świetną organizacją
oraz funkcjonalnością przestrzeni. Szczególnie przydatne są pomieszczenia dodatkowe takie jak spiżarnia, wiatrołap czy garderoby, ułatwiające utrzymanie porządku. Dodatkowo budynek prezentuje się bardzo atrakcyjnie ze względu na drewniane detale
oraz subtelne kamienne wykończenie. Ponadto dom jest niedrogi, zarówno w budowie jak i późniejszej eksploatacji.
Tekst opinii nie powinien zawierać niecenzuralnych treści, dlatego zostanie dodany po weryfikacji. W pierwszej kolejności pojawią się opinie osób, które budują wybrany projekt.
Dziękujemy za Twoją opinię.
Po weryfikacji jej treść pojawi się na stronie projektu.
Wywiady mieszkańców domu Anulka z garażem
basista
Chcieliśmy coś prostego i taniego w realizacji. Zależało nam na dwuspadowym dachu i bryle opartej na kształcie prostokąta. Bez żadnych udziwnień i skosów. Projekt domu Anulka z garażem SLL1024 spełniał wszystkie nasze wymagania, więc właśnie na niego się zdecydowaliśmy, niemniej jednak wprowadziliśmy kilka zmian.W domu mieszkamy już od dwóch lat. Budowa poszła sprawnie. Projekt nie zawierał żadnych błędów, więc nie było się nad czym zastanawiać. Całość jednak wydłużyliśmy jeszcze o metr, by zyskać jak najwięcej przestrzeni. Dom został ocieplony 15cm styropianu i 25 wełny na stropie. Zainwestowałem w pompę ciepła, co powoli się zwraca. Dom jest ekonomiczny, a ciepło raczej nie ma którędy uciekać.Po wydłużeniu domu Anulka SLL1024 postanowiliśmy zrezygnować z garderoby pomiędzy dwoma sypialniami. Jednak w lustrzanym odbiciu na rodzielającej jej ścianie powstały dwie duże szafy, które w sumie pełnią dokładnie tę samą funkcję, a pokoje się powiększyły. Udało się nam także zyskać trochę przestrzeni dla drugiej łazienki oraz zrezygnowaliśmy ze ścianki między kuchnią a salonem przez co otwarta powierzchnia robi naprawdę świetne wrażenie. Tym bardziej, że ściana szczytowa jest ustawiona od południa, więc o każde porze dnia okna pięknie ją doświetlają. Na stałe w domu mieszkają cztery osoby. Uważam, że ilość pomieszczeń dla takiej rodziny jest wystarczająca, tak samo metraż całości domu. Żonie jednak brakuje jednego pomieszczenia gospodarczego, gdyż ja większość zająłem swoimi sprzętami.Jestem naprawdę zadowolony z wyboru projektu domu parterowego z garażem Anulka SLL1204. Poddasze niby i by można zaadaptować, ale nam nie było potrzebne, a powodowałoby dodatkowe koszty. Sam projekt polecam i pozdrawiam.
rafolud
Projekt domu Anulka z garażem SLL1024 wybraliśmy ze względu na to, że przedstawiał on parterowy budynek bez żadnych schodów. Za to z dużym salonem i odpowiednią dla naszej rodziny ilością pomieszczeń. Ogólny metraż, a przede wszystkim przestrzenny garaż też nam pasowały, więc nie było sensu szukać niczego innego.W grudniu miną dwa lata odkąd wprowadziliśmy się do naszego nowego domu. Budowa przebiegała całkiem sprawnie, tym bardziej jeśli wziąć pod uwagę to, że większość prac wykonałem samemu, nie mając wcześniej dużego doświadczenia. Na szczęście rozwiązania projektowe nie były trudne i wszystko wykonałem poprawnie. Nie oszczędzaliśmy w żaden sposób na termoizolacji w domu, więc teraz cieszymy się niskimi kosztami eksploatacyjnymi - ostatniej zimy spaliliśmy zaledwie półtorej tony ekogroszku. Budynek jest obłożony 15cm styropianem i oprócz tego mamy 25-centymetrową warstwę wełny mineralnej przy dachu i dodatkowo jeszcze 10-centymetrową położoną na krzyż. Okna także mamy lepsze, bo trzyszybowe, więc w zasadzie nie ma mowy o tym, żeby dom się szybko wyziębiał.Bardzo dobrze oceniam układ pomieszczeń przewidziany w projekcie domu Anulka z garażem SLL1024. Dla naszej czwórki jest to idealne rozwiązanie. Dziewczyny mają do dyspozycji swoje pokoje, a my własną sypialnię. Oprócz tego na co dzień ogromna przestrzeń salonu i kuchni, jest miejscem, gdzie spędzamy najwięcej czasu. Salon w obecnym kształcie ma ok. 35m2 - zrezygnowaliśmy z kominka i drugiego wyjścia na taras (mamy tam teraz po prostu duże okno) na ścianie szczytowej, przez co zyskaliśmy parę metrów i poprawiliśmy ustawność pokoju. W domu jest też bardzo jasno. Budynek ustawiliśmy ścianą szczytową od południa, więc zwłaszcza otwarta przestrzeń kuchni i salonu jest bardzo jasna. Niewiele zmian miało miejsce w naszym domu. Zrobiliśmy przejście do garażu w miejscu garderoby, która powędrowała do kotłowni przy wejściu. Ta natomiast została przeniesiona za garaż, co przy piecu na ekogroszek było bardziej praktyczne.Cieszę się, że wybrałem projekt domu parterowego z garażem Anulka SLL1024. Drugi z pewnością mój wybór byłby taki sam. Mieszka nam się w domu bardzo dobrze i nie mamy żadnych zastrzeżeń. Polecam i pozdrawiam
Bursztyn15
Zdecydowaliśmy się na projekt domu Anulka z garażem SLL1024, ponieważ zależało nam na domu parterowym. Odpowiadał nam też układ pomieszczeń oraz ich ilość. Mieliśmy dobrą ekipę, więc nie było żadnych opóźnień. Budowa przebiegła bardzo sprawnie i bez kłopotu. Na szczęście projekt domu Anulka z garażem SLL1024 był czyteln,y z czego się bardzo cieszymy. Minęły nas wszelkie narzekania fachowców. W tej chwili ogrzewamy dom kominkiem i rozprowadzamy ciepło na pomieszczenia. Jedyne zmiany, jakie wprowadziliśmy, to powiększenie w salonie okna oraz przesunięcie niektórych drzwi. Postanowiliśmy także zrezygnować ze ścianki w kuchni i mamy teraz dużą otwartą przestrzeń. Bardzo nam odpowiada ta zmiana, gdyż możemy teraz zapraszać gości. Spokojnie zmieści się przy stole około 20 osób. My mamy odbicie lustrzane tego domu. Salon jest na zachód, a sypialnie na wschód. Takie rozmieszczenie domu nam odpowiada, ponieważ jest bardzo jasno w ciągu dnia. Układ pomieszczeń jest taki, jak zakładaliśmy- bardzo wygodny. Nie zawiedliśmy się na tym projekcie. Moja rodzina liczy cztery osoby i miejsca jest wystarczająco dużo. Jest idealnie. Jestem zadowolony z wyboru projektu domu parterowego Anulka z garażem SLL1024. Polecam i pozdrawiam.
basista
Chcieliśmy coś prostego i taniego w realizacji. Zależało nam na dwuspadowym dachu i bryle opartej na kształcie prostokąta. Bez żadnych udziwnień i skosów. Projekt domu Anulka z garażem SLL1024 spełniał wszystkie nasze wymagania, więc właśnie na niego się zdecydowaliśmy, niemniej jednak wprowadziliśmy kilka zmian.W domu mieszkamy już od dwóch lat. Budowa poszła sprawnie. Projekt nie zawierał żadnych błędów, więc nie było się nad czym zastanawiać. Całość jednak wydłużyliśmy jeszcze o metr, by zyskać jak najwięcej przestrzeni. Dom został ocieplony 15cm styropianu i 25 wełny na stropie. Zainwestowałem w pompę ciepła, co powoli się zwraca. Dom jest ekonomiczny, a ciepło raczej nie ma którędy uciekać.Po wydłużeniu domu Anulka SLL1024 postanowiliśmy zrezygnować z garderoby pomiędzy dwoma sypialniami. Jednak w lustrzanym odbiciu na rodzielającej jej ścianie powstały dwie duże szafy, które w sumie pełnią dokładnie tę samą funkcję, a pokoje się powiększyły. Udało się nam także zyskać trochę przestrzeni dla drugiej łazienki oraz zrezygnowaliśmy ze ścianki między kuchnią a salonem przez co otwarta powierzchnia robi naprawdę świetne wrażenie. Tym bardziej, że ściana szczytowa jest ustawiona od południa, więc o każde porze dnia okna pięknie ją doświetlają. Na stałe w domu mieszkają cztery osoby. Uważam, że ilość pomieszczeń dla takiej rodziny jest wystarczająca, tak samo metraż całości domu. Żonie jednak brakuje jednego pomieszczenia gospodarczego, gdyż ja większość zająłem swoimi sprzętami.Jestem naprawdę zadowolony z wyboru projektu domu parterowego z garażem Anulka SLL1204. Poddasze niby i by można zaadaptować, ale nam nie było potrzebne, a powodowałoby dodatkowe koszty. Sam projekt polecam i pozdrawiam.
rafolud
Projekt domu Anulka z garażem SLL1024 wybraliśmy ze względu na to, że przedstawiał on parterowy budynek bez żadnych schodów. Za to z dużym salonem i odpowiednią dla naszej rodziny ilością pomieszczeń. Ogólny metraż, a przede wszystkim przestrzenny garaż też nam pasowały, więc nie było sensu szukać niczego innego.W grudniu miną dwa lata odkąd wprowadziliśmy się do naszego nowego domu. Budowa przebiegała całkiem sprawnie, tym bardziej jeśli wziąć pod uwagę to, że większość prac wykonałem samemu, nie mając wcześniej dużego doświadczenia. Na szczęście rozwiązania projektowe nie były trudne i wszystko wykonałem poprawnie. Nie oszczędzaliśmy w żaden sposób na termoizolacji w domu, więc teraz cieszymy się niskimi kosztami eksploatacyjnymi - ostatniej zimy spaliliśmy zaledwie półtorej tony ekogroszku. Budynek jest obłożony 15cm styropianem i oprócz tego mamy 25-centymetrową warstwę wełny mineralnej przy dachu i dodatkowo jeszcze 10-centymetrową położoną na krzyż. Okna także mamy lepsze, bo trzyszybowe, więc w zasadzie nie ma mowy o tym, żeby dom się szybko wyziębiał.Bardzo dobrze oceniam układ pomieszczeń przewidziany w projekcie domu Anulka z garażem SLL1024. Dla naszej czwórki jest to idealne rozwiązanie. Dziewczyny mają do dyspozycji swoje pokoje, a my własną sypialnię. Oprócz tego na co dzień ogromna przestrzeń salonu i kuchni, jest miejscem, gdzie spędzamy najwięcej czasu. Salon w obecnym kształcie ma ok. 35m2 - zrezygnowaliśmy z kominka i drugiego wyjścia na taras (mamy tam teraz po prostu duże okno) na ścianie szczytowej, przez co zyskaliśmy parę metrów i poprawiliśmy ustawność pokoju. W domu jest też bardzo jasno. Budynek ustawiliśmy ścianą szczytową od południa, więc zwłaszcza otwarta przestrzeń kuchni i salonu jest bardzo jasna. Niewiele zmian miało miejsce w naszym domu. Zrobiliśmy przejście do garażu w miejscu garderoby, która powędrowała do kotłowni przy wejściu. Ta natomiast została przeniesiona za garaż, co przy piecu na ekogroszek było bardziej praktyczne.Cieszę się, że wybrałem projekt domu parterowego z garażem Anulka SLL1024. Drugi z pewnością mój wybór byłby taki sam. Mieszka nam się w domu bardzo dobrze i nie mamy żadnych zastrzeżeń. Polecam i pozdrawiam
Bursztyn15
Zdecydowaliśmy się na projekt domu Anulka z garażem SLL1024, ponieważ zależało nam na domu parterowym. Odpowiadał nam też układ pomieszczeń oraz ich ilość. Mieliśmy dobrą ekipę, więc nie było żadnych opóźnień. Budowa przebiegła bardzo sprawnie i bez kłopotu. Na szczęście projekt domu Anulka z garażem SLL1024 był czyteln,y z czego się bardzo cieszymy. Minęły nas wszelkie narzekania fachowców. W tej chwili ogrzewamy dom kominkiem i rozprowadzamy ciepło na pomieszczenia. Jedyne zmiany, jakie wprowadziliśmy, to powiększenie w salonie okna oraz przesunięcie niektórych drzwi. Postanowiliśmy także zrezygnować ze ścianki w kuchni i mamy teraz dużą otwartą przestrzeń. Bardzo nam odpowiada ta zmiana, gdyż możemy teraz zapraszać gości. Spokojnie zmieści się przy stole około 20 osób. My mamy odbicie lustrzane tego domu. Salon jest na zachód, a sypialnie na wschód. Takie rozmieszczenie domu nam odpowiada, ponieważ jest bardzo jasno w ciągu dnia. Układ pomieszczeń jest taki, jak zakładaliśmy- bardzo wygodny. Nie zawiedliśmy się na tym projekcie. Moja rodzina liczy cztery osoby i miejsca jest wystarczająco dużo. Jest idealnie. Jestem zadowolony z wyboru projektu domu parterowego Anulka z garażem SLL1024. Polecam i pozdrawiam.
Prezentacja projektów specjalnie dla Ciebie
Potrzebujesz rekomendacji specjalnie dla Ciebie? Zamów prezentację z portfolio projektów, dopasowanych do Twoich potrzeb
Zamów bezpłatnie
Extradom.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do pod numerem KRS 0000648746, numer NIP 895-17-18-333, o kapitale zakładowym 708 150,00 zł uprzejmie informuje, iż poprzez serwis Extradom.pl umożliwia m.in. zapoznanie się przez konsumentów z ofertą handlową Partnerów Extradom.pl, którzy stosują metody budowy domów przy wykorzystaniu różnego rodzaju technologie prefabrykacji bądź modułowe (tzw. „Gotowe domy”).
Extradom.pl nie prowadzi jednakże sprzedaży ani nie oferuje usług polegających na doradztwie finansowym, prawnym ani podatkowym w zakresie inwestycji realizowanych w technologiach tzw. „Gotowych domów”. Informacje prezentowane w serwisie Extradom.pl dotyczące Partnerów Extradom.pl oferujących realizację inwestycji w technologiach „Gotowych domów” lub podobnych mają charakter informacyjny i reklamowy.
Prezentowane w serwisie Extradom.pl informacje dotyczące stosowanych przez Partnerów metod budowy domów w technologii prefabrykacji bądź modułowej pochodzą od Partnerów Extradom.pl.
Extradom.pl sp. z o.o. jedynie umożliwia nawiązanie kontaktu przez Użytkownika z Partnerem Extradom.pl stosującym tego rodzaju technologie budowy domów i nie jest stroną umowy o roboty budowlane zawieranej przez Użytkownika Extradom.pl z Partnerem Extradom.pl.
Ostateczne wykończenie budynku może nastąpić na wiele sposobów, a prezentowane przez Extradom.pl wizualizacje poczytywać należy za jedynie przykład i propozycję wykończenia, wizję architektoniczną autora projektu. Szczegółowe rozwiązania zastosowane w oferowanej dokumentacji - w tym również ilość, lokalizacje i wygląd okien, drzwi, kominów - mogą w niewielkim stopniu różnić się od zaproponowanej wizji budynku. Dokumentacja projektowa odpowiada rzutom poglądowym prezentowanym przez Extradom.pl na karcie danego projektu.
Pliki do druku
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
Ups, wystąpił problem
Wystąpił nieoczekiwany problem. Spróbuj ponownie.
ODKRYJ NOWE
Konto Extradom.pl
Zapisuj ulubione projekty na każdym urządzeniu
Oglądaj zdjęcia i wymieniaj się doświadczeniami ze społecznością
Korzystaj z bezpłatnych narzędzi: Kreator 3D, Mapa budowy, Analiza działki