Masz już projekt z Extradom.pl? Dopasujemy go do Twojej działki
W trakcie adaptacji projekt jest dostosowywany do konkretnej działki. Ten etap to także najlepszy moment na wprowadzenie funkcjonalnych zmian w projekcie. Chcesz wiedzieć więcej? Umów się na bezpłatną konsultację dot. adaptacji!
Szukasz wykonawcy godnego zaufania? Zleć budowę w Extradom.pl!
Z góry znasz koszt budowy domu
Dom odbierasz zgodnie z ustalonym harmonogramem - nawet w 6 miesięcy
Zabezpiecza Cię jedna kompleksowa umowa z jednym wykonawcą
Otrzymujesz nawet 30-letnią gwarancję na konstrukcję domu
Oszczędzasz swój czas dzięki pewnej i kompletnej usłudze
Cena brutto stanu deweloperskiego od
Cena brutto stanu deweloperskiego od 4 529 do 5 829 zł/m2.
Cena jest uzależniona m.in. od lokalizacji, wybranej technologii, kubatury budynku, skomplikowania projektu i ewentualnych zmian, na które zdecyduje się inwestor.
Cena za m2 powierzchni netto, czyli wszystkich pomieszczeń mierzonych na wysokości podłogi.
Ten dom możesz budować metodą gospodarczą, systemem zleconym lub skorzystać z naszej oferty Projekt z Budową. Przy porównaniu weź pod uwagę nie tylko koszt, ale też różny zakres prac i standard wykonania.
Metoda gospodarcza
Najtańsza metoda - większość prac budowlanych wykonuje inwestor
Stan surowy zamknięty (SSZ)
319 000 zł netto
Szacunkowy koszt materiałów
na III kwartał 2024
Prace ziemne i fundamenty
39 000 zł
Konstrukcja, strop oraz dach
233 000 zł
Stolarka okienna i drzwiowa
47 000 zł
Instalacje
nie obejmuje
Prace wykończeniowe
nie obejmuje
Możesz budować etapami, pamiętając jednak o zmianie kosztów w czasie
Możesz rozpocząć budowę z częścią niezbędnych środków
Sam ustalasz harmonogram, koordynujesz budowę i zapewniasz materiały
jakie parametry musi spełniać dom
według miejscowego planu zagospodarowania lub warunków zabudowy (np. kąt nachylenia i typ dachu, liczba kondygnacji itp.
jakie inne projekty pasują na Twoją działkę
– znajdziemy je dla Ciebie!
Wypełniasz wniosek o warunki zabudowy (WZ)?Wydrukuj kartę projektu lub zamów rysunki szczegółowe
Drukuj
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
•Rysunki szczegółowe
Powierzchnie i wymiary
Powierzchnia użytkowa
Suma powierzchni wszystkich pomieszczeń mieszkalnych, pomniejszona o pow. garażu, kotłowni, strychu, piwnicy. Jest liczona w 100% dla pomieszczeń o wysokości powyżej 2,2 m, w 50% dla pomieszczeń o wys. 2,2-1,4 m i niewliczana dla niższych niż 1,4 m.
136,62 m²
Powierzchnia zabudowy
Powierzchnia zajmowana przez część na- oraz nadziemną budynku liczona, jako rzut pionowy budynku na działkę.
99,78 m²
Kubatura netto
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) pomieszczeń budynku, bez strychu, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).
361,41 m³
Kubatura brutto
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).
654,20 m³
Powierzchnia dachu
186,62 m²
Kąt nachylenia dachu
Nachylenie połaci dachu głównego podawane w stopniach. Uwaga! W niektórych projektach występuje więcej niż jedno nachylenie dachu.
40°
Wysokość budynku
Wysokość liczona od części budynku położonej najniżej przy powierzchni terenu do najwyższego punktu dachu (kalenicy) z wyłączeniem kominów.
8,57 m
Szerokość elewacji
10,14 m
Długość elewacji
9,84 m
Min. szerokość działki
Najmniejsza możliwa szerokość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z szerokości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
17,14 m
Min. długość działki
Najmniejsza możliwa długość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z długości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
18,34 m
Energooszczędność
Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ep
Energia pierwotna określa ilość energii nieodnawialnej potrzebnej w ciągu roku do ogrzewania czy też ogrzania wody użytkowej z uwzględnieniem kosztów produkcji i transportu surowców energetycznych.
69,10 kWh/(m²rok)
Ek
Energia końcowa określa zapotrzebowanie budynku na energię niezbędną do uzyskania założonych parametrów, jak np. temperatura wewnątrz budynku.
116,60 kWh/(m²rok)
Euco
Energia użytkowa potrzebna do ogrzewania i wentylacji. Im parametr jest niższy tym budynek bardziej energooszczędny.
57,06 kWh/(m²rok)
Ogrzewanie główne
Gazowe
- szczegóły
Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy
Wentylacja
Mechaniczna nawiewno-wywiewna z rekuperacją
lub
grawitacyjna
- do wyboru na etapie adaptacji
Warunki techniczne
Projekt zgody z WT 2021
Więcej szczegółów
Technologia i konstrukcja
Konstrukcja
Murowana
PROJEKT Z BUDOWĄ
Istnieje możliwość zaadaptowania tego projektu do technologii prefabrykowanej/modułowej i budowy nawet w 6 miesięcy ze stałym kosztem budowy
Budynek posadowiony został na fundamentach betonowych. Ściany zewnętrzne dwuwarstwowe z betonu komórkowego. Ściany wewnętrzne z betonu komórkowego jak i z płyty gipsowo-kartonowej [na ruszcie]. Strop gęstożebrowy – TERIVA. Więźba dachowa drewniana. Pokrycie dachu - dachówka cementowa. Ogrzewanie gazowe.
Dodatki możesz zamówić w koszyku lub telefonicznie u naszego Doradcy.
Bestseller
Kosztorys
500 zł
Bestseller
Dodatkowy egzemplarz projektu
450 zł
Bestseller
Zestawienie materiałów
0 zł
Opis projektu
Projekt domu Apollo to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom cechuje się typową bryłą, co znacznie ułatwia proces budowy. W tym projekcie kalenica skierowana jest równolegle do drogi, co jest bardzo istotnie, gdy wymaga tego plan zagospodarowania przestrzennego. Projekt został stworzony z myślą o działkach pozwalających na usytuowanie domu w zabudowie wolnostojącej. Projekt można usytuować na granicy działki, dzięki czemu można go zrealizować w zabudowie bliźniaczej. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, dzięki któremu budynek posiada ponadczasowy wygląd. Projekt Apollo to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu mamy możliwość zagospodarowania większej powierzchni. Warto zwrócić uwagę na przestronną część dzienną. Autor projektu przewidział w nim otwartą kuchnię, co nadaje wnętrzu większej przestronności. Zwolenników praktycznych rozwiązań niewątpliwie ucieszy fakt, iż przewidziano także miejsce na spiżarkę. Uwzględniona w projekcie jadalnia połączona jest z pokojem dziennym, dzięki czemu wnętrze nabiera nowoczesnego charakteru. Usytuowany w salonie kominek sprawi, iż wnętrze stanie się bardziej przytulne. W pełni funkcjonalna łazienka przewidziana jest na obu kondygnacjach, co znacznie usprawni poranne przygotowania do wyjścia. Część nocna składa się z czterech sypialni, dlatego też dom jest odpowiedni dla 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Ciągłość pomiędzy wnętrzem domu a ogrodem zapewnia atrakcyjny taras. Dom zaprojektowano w technologii murowanej. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i prostotę.
Tekst opinii nie powinien zawierać niecenzuralnych treści, dlatego zostanie dodany po weryfikacji. W pierwszej kolejności pojawią się opinie osób, które budują wybrany projekt.
Dziękujemy za Twoją opinię.
Po weryfikacji jej treść pojawi się na stronie projektu.
Wywiady mieszkańców domu Apollo
Krzysztof1031
Wybrałem projekt domu parterowego z poddaszem użytkowym Apollo WOE1031, ponieważ spodobał mi się gdy go tylko zobaczyłem. Jego parametry i uwzględnione w nim rozwiązania odpowiadały moim oczekiwaniom, a rozmieszczenie pomieszczeń pasowało mi pod względem usytuowania mojej działki w stosunku do stron świata.
Zdecydowałem się na budowę systemem gospodarczym, więc większość prac wykonałem samodzielnie. Na szczęście podczas całej realizacji nie natrafiłem na żadne problemy, a postawienie domu wraz z wykonaniem wewnętrznych wykończeń zajęło mi 2 lata. Postanowiliśmy wprowadzić zmianę w zalecanej technologi i zamiast stropu gęstożebrowego zrobiliśmy lany, monolityczny. Z racji tego kierownik budowy musiał zrobić inne wyliczenia odnośnie tej konstrukcji. Budynek w moim przypadku został wymurowany z bloczków Ytong, a z zewnątrz ociepliłem go 15 cm warstwą grafitowego styropianu.
Do projektu Apollo WOE1031 wprowadziłem kilka nowych rozwiązań. Zrezygnowałem z wykonania garderoby, a jej powierzchnię przyłączyłem do znajdującej się obok sypialni. Dodatkowo, aby powiększyć kuchnię zlikwidowałem ścianki tworzące spiżarnię. Zamiast pierwotnie proponowanych zakręcanych schodów, zrobiłem zwykłe lane. Do więźby dachowej zamocowałem dodatkowe deski, dzięki czemu nad poddaszem mogłem zrobić w pełni funkcjonalny strych. Muszę przyznać, że był to naprawdę dobry pomysł. Jedyne co zmieniłbym na chwilę obecną to inne rozmieszczenie wejścia do górnej łazienki, gdyż przy lanym stropie i betonowych schodach nie jest ono do końca praktyczne. Cztery słupy na poddaszu nieco przeszkadzają, więc teraz rozważyłbym ich inne położenie.
Zdecydowałem się na wersję lustrzaną projektu Apollo WOE1031. Ułożenie domu w stosunku do stron świata jest dokładnie takie jak chciałem, gdyż kuchnia znajduje się od północy, a salon z tarasem na południu. Aby dodatkowo oświetlić klatkę schodową na korytarzu obok niej wstawiłem dodatkowe okno. W nowym domu mieszkam dosyć krótko, więc póki co nie dostrzegam w nim większych mankamentów. Pozdrawiam.
kkkrzysiek997
Od początku szukałem łatwego i niedrogiego w realizacji budynku o dwóch kondygnacjach. Przy wyborze dużą uwagę zwracałem również na to, aby zaproponowany w nim wewnętrzny układ był wygodny w użytkowaniu i uwzględniał funkcjonalne rozwiązania. Wszystkie te kryteria spełnia projekt Apollo WOE1031, dlatego też zdecydowałem się na jego zakup. Posiada on nieskomplikowaną i tym samym prostą w budowie bryłę oraz dwuspadowy dach, którego realizacja jest tańsza w stosunku do kopertowego. Dodatkowo mniejsza ilość skosów sprawia, iż przestrzeń na poddaszu jest większa i bardziej praktyczna do zagospodarowania. Spodobało mi się również, iż kotłownia w projekcie posiada spore rozmiary, a ponadto architekt przewidział w niej bezpośrednie wyjście na zewnątrz z tyłu domu.Zdecydowałem się na postawienie domu przy dużym nakładzie własnej pracy i na szczęście nie miałem z tym większych trudności. Budowa odbyła się dosyć sprawnie, a do dokumentacji technicznej nie mam żadnych uwag. Ściany wymurowałem z ceramicznych pustaków Porotherm 25 cm, zaś strop, zamiast systemem Teriva, wykonaliśmy w monolitycznej konstrukcji przy użyciu stali zbrojeniowej i betonu. Jeszcze nie pokrywaliśmy dachu dachówką - póki co zastosowaliśmy na nim pełne deskowane i pokryliśmy grubszą papą. Moje przypuszczenia odnośnie kosztów budowy były słuszne - cena inwestycji nie zaskoczyła mnie i była taka jakiej się spodziewałem.Świetnym pomysłem, który wprowadziłem do projektu Apollo WOE1031 było zabudowanie przestrzeni pod schodami oraz zaniżenie poziomu tej powierzchni. Dzięki temu, pod klatką schodową powstała praktyczna piwniczka, do której wejść można od strony kotłowni. Dodatkowo wprowadziłem również zmianę polegającą na przesunięciu o 0,5 m ścianki działowej między sypialnią a łazienką na poddaszu - obecnie znajduje się ona na równi ze ścianą tworzącą lukarnę. Takie rozwiązanie jest łatwiejsze w wykonaniu i późniejszym wykończeniu.Kilka modyfikacji naniosłem również do układu stolarki otworowej. Aby odpowiednio oświetlić klatkę schodową, wstawiłem przy niej okno, którego nieco brakowało. Dodatkowe przeszklenie zastosowałem również w kotłowni - jest ono symetryczne do tego w łazience. To praktycznie rozwiązanie, a ponadto dobrze prezentuje się z zewnątrz. We wszystkich pomieszczeniach na poddaszu wstawiłem okna od strony ścian szczytowych, rezygnując tym samym z połaciowych. Myślę, że realizując ten dom warto to rozważyć.Jestem zadowolony z wyboru projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Apollo WOE1031 i nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Został on naprawdę dobrze przemyślany i cieszę się, iż nie musiałem wprowadzać do niego wielu zmian. Układ pomieszczeń w naszym nowym domu jest bardzo funkcjonalny i w całości spełnia moje oczekiwania. Pozdrawiam.
Anna22003
Gdy wraz z mężem rozpoczynaliśmy poszukiwania idealnego projektu domu największą uwagę zwracaliśmy na układ parteru. Chcieliśmy przede wszystkim, aby na tym poziomie oprócz salonu znajdował się jeszcze jeden dodatkowy pokój. Oglądając propozycje spełniające to wymaganie, natrafiliśmy na projekt Apollo WOE1031. Ukazany na rysunku budynek bardzo spodobał się nam pod kątem wizualnym i ostatecznie zdecydowaliśmy się na jego realizację.Budowa postępowała jak najbardziej sprawnie. Fachowcy ze wszystkim dobrze sobie poradzili i jesteśmy zadowoleni z przebiegu inwestycji. Projekt Apollo WOE1031 nabyliśmy w lutym 2015 r. Niedługo po jego zakupie mogliśmy przystąpić do adaptacji, a wiosną rozpoczęliśmy wykopy fundamentowe. Obecnie (październik 2017) cały dół mamy już całkowicie wykończony, a do ostatecznego zakończenia realizacji zostały nam ostatnie prace na poddaszu.Ściany naszego domu zostały wymurowane przy użyciu gazobetonowych bloczków tzw. Suporex. Strop zgodnie z zaleceniami architekta wykonaliśmy systemem Teriva, a dach pokryliśmy dachówką. Warto jednak pamiętać, że oprócz materiałów, bardzo duży wpływ na koszty inwestycji mają wydatki związane z robocizną. Zatrudniona przez nas firma nie należała do tanich i cena naszej budowy na etapie stanu surowego zamkniętego przekroczyła kwotę oszacowaną w Extra Indexie. Myślę więc, że decydując się na realizację projektu Apollo WOE1031 bezpieczniej od razu założyć nieco wyższe koszty niż sugerowane.Układ pomieszczeń przewidziany w projekcie domu Apollo WOE1031 od początku wydał się nam dobrze przemyślany, a w celu dopasowania go do wszystkich naszych oczekiwań wprowadziliśmy tylko niewielkie zmiany. Zależało nam na zamkniętej kuchni, dlatego między nią a salonem postawiliśmy ściankę działową. Dodatkowo, lekko przesunęliśmy drzwi w kotłowni. Obecnie pomyślałabym również nad wygospodarowaniem małego schowka na środki czystości i sprzęt do sprzątania np. poprzez powiększenie spiżarki i szczerze polecam to rozwiązanie innym Inwestorom.Wybór projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Apollo WOE1031 okazał się dla nas bardzo trafioną decyzją. Rozmieszczenie wnętrza jest funkcjonalne i w pełni nas satysfakcjonuje, a w nowym domu dostrzegam same plusy. Szczególnie zadowala mnie pokój na dole, który od początku był dla nas priorytetem. Takie rozwiązanie sprawdza się w szczególności przy małym dziecku. To idealne miejsce na postawienie łóżeczka, gdyż przebywając w salonie czy gotując w kuchni, nie trzeba co chwilę wchodzić na górę w celu doglądnięcia pociechy. Pozdrawiam.
Krzysztof1031
Wybrałem projekt domu parterowego z poddaszem użytkowym Apollo WOE1031, ponieważ spodobał mi się gdy go tylko zobaczyłem. Jego parametry i uwzględnione w nim rozwiązania odpowiadały moim oczekiwaniom, a rozmieszczenie pomieszczeń pasowało mi pod względem usytuowania mojej działki w stosunku do stron świata.
Zdecydowałem się na budowę systemem gospodarczym, więc większość prac wykonałem samodzielnie. Na szczęście podczas całej realizacji nie natrafiłem na żadne problemy, a postawienie domu wraz z wykonaniem wewnętrznych wykończeń zajęło mi 2 lata. Postanowiliśmy wprowadzić zmianę w zalecanej technologi i zamiast stropu gęstożebrowego zrobiliśmy lany, monolityczny. Z racji tego kierownik budowy musiał zrobić inne wyliczenia odnośnie tej konstrukcji. Budynek w moim przypadku został wymurowany z bloczków Ytong, a z zewnątrz ociepliłem go 15 cm warstwą grafitowego styropianu.
Do projektu Apollo WOE1031 wprowadziłem kilka nowych rozwiązań. Zrezygnowałem z wykonania garderoby, a jej powierzchnię przyłączyłem do znajdującej się obok sypialni. Dodatkowo, aby powiększyć kuchnię zlikwidowałem ścianki tworzące spiżarnię. Zamiast pierwotnie proponowanych zakręcanych schodów, zrobiłem zwykłe lane. Do więźby dachowej zamocowałem dodatkowe deski, dzięki czemu nad poddaszem mogłem zrobić w pełni funkcjonalny strych. Muszę przyznać, że był to naprawdę dobry pomysł. Jedyne co zmieniłbym na chwilę obecną to inne rozmieszczenie wejścia do górnej łazienki, gdyż przy lanym stropie i betonowych schodach nie jest ono do końca praktyczne. Cztery słupy na poddaszu nieco przeszkadzają, więc teraz rozważyłbym ich inne położenie.
Zdecydowałem się na wersję lustrzaną projektu Apollo WOE1031. Ułożenie domu w stosunku do stron świata jest dokładnie takie jak chciałem, gdyż kuchnia znajduje się od północy, a salon z tarasem na południu. Aby dodatkowo oświetlić klatkę schodową na korytarzu obok niej wstawiłem dodatkowe okno. W nowym domu mieszkam dosyć krótko, więc póki co nie dostrzegam w nim większych mankamentów. Pozdrawiam.
kkkrzysiek997
Od początku szukałem łatwego i niedrogiego w realizacji budynku o dwóch kondygnacjach. Przy wyborze dużą uwagę zwracałem również na to, aby zaproponowany w nim wewnętrzny układ był wygodny w użytkowaniu i uwzględniał funkcjonalne rozwiązania. Wszystkie te kryteria spełnia projekt Apollo WOE1031, dlatego też zdecydowałem się na jego zakup. Posiada on nieskomplikowaną i tym samym prostą w budowie bryłę oraz dwuspadowy dach, którego realizacja jest tańsza w stosunku do kopertowego. Dodatkowo mniejsza ilość skosów sprawia, iż przestrzeń na poddaszu jest większa i bardziej praktyczna do zagospodarowania. Spodobało mi się również, iż kotłownia w projekcie posiada spore rozmiary, a ponadto architekt przewidział w niej bezpośrednie wyjście na zewnątrz z tyłu domu.Zdecydowałem się na postawienie domu przy dużym nakładzie własnej pracy i na szczęście nie miałem z tym większych trudności. Budowa odbyła się dosyć sprawnie, a do dokumentacji technicznej nie mam żadnych uwag. Ściany wymurowałem z ceramicznych pustaków Porotherm 25 cm, zaś strop, zamiast systemem Teriva, wykonaliśmy w monolitycznej konstrukcji przy użyciu stali zbrojeniowej i betonu. Jeszcze nie pokrywaliśmy dachu dachówką - póki co zastosowaliśmy na nim pełne deskowane i pokryliśmy grubszą papą. Moje przypuszczenia odnośnie kosztów budowy były słuszne - cena inwestycji nie zaskoczyła mnie i była taka jakiej się spodziewałem.Świetnym pomysłem, który wprowadziłem do projektu Apollo WOE1031 było zabudowanie przestrzeni pod schodami oraz zaniżenie poziomu tej powierzchni. Dzięki temu, pod klatką schodową powstała praktyczna piwniczka, do której wejść można od strony kotłowni. Dodatkowo wprowadziłem również zmianę polegającą na przesunięciu o 0,5 m ścianki działowej między sypialnią a łazienką na poddaszu - obecnie znajduje się ona na równi ze ścianą tworzącą lukarnę. Takie rozwiązanie jest łatwiejsze w wykonaniu i późniejszym wykończeniu.Kilka modyfikacji naniosłem również do układu stolarki otworowej. Aby odpowiednio oświetlić klatkę schodową, wstawiłem przy niej okno, którego nieco brakowało. Dodatkowe przeszklenie zastosowałem również w kotłowni - jest ono symetryczne do tego w łazience. To praktycznie rozwiązanie, a ponadto dobrze prezentuje się z zewnątrz. We wszystkich pomieszczeniach na poddaszu wstawiłem okna od strony ścian szczytowych, rezygnując tym samym z połaciowych. Myślę, że realizując ten dom warto to rozważyć.Jestem zadowolony z wyboru projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Apollo WOE1031 i nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Został on naprawdę dobrze przemyślany i cieszę się, iż nie musiałem wprowadzać do niego wielu zmian. Układ pomieszczeń w naszym nowym domu jest bardzo funkcjonalny i w całości spełnia moje oczekiwania. Pozdrawiam.
Anna22003
Gdy wraz z mężem rozpoczynaliśmy poszukiwania idealnego projektu domu największą uwagę zwracaliśmy na układ parteru. Chcieliśmy przede wszystkim, aby na tym poziomie oprócz salonu znajdował się jeszcze jeden dodatkowy pokój. Oglądając propozycje spełniające to wymaganie, natrafiliśmy na projekt Apollo WOE1031. Ukazany na rysunku budynek bardzo spodobał się nam pod kątem wizualnym i ostatecznie zdecydowaliśmy się na jego realizację.Budowa postępowała jak najbardziej sprawnie. Fachowcy ze wszystkim dobrze sobie poradzili i jesteśmy zadowoleni z przebiegu inwestycji. Projekt Apollo WOE1031 nabyliśmy w lutym 2015 r. Niedługo po jego zakupie mogliśmy przystąpić do adaptacji, a wiosną rozpoczęliśmy wykopy fundamentowe. Obecnie (październik 2017) cały dół mamy już całkowicie wykończony, a do ostatecznego zakończenia realizacji zostały nam ostatnie prace na poddaszu.Ściany naszego domu zostały wymurowane przy użyciu gazobetonowych bloczków tzw. Suporex. Strop zgodnie z zaleceniami architekta wykonaliśmy systemem Teriva, a dach pokryliśmy dachówką. Warto jednak pamiętać, że oprócz materiałów, bardzo duży wpływ na koszty inwestycji mają wydatki związane z robocizną. Zatrudniona przez nas firma nie należała do tanich i cena naszej budowy na etapie stanu surowego zamkniętego przekroczyła kwotę oszacowaną w Extra Indexie. Myślę więc, że decydując się na realizację projektu Apollo WOE1031 bezpieczniej od razu założyć nieco wyższe koszty niż sugerowane.Układ pomieszczeń przewidziany w projekcie domu Apollo WOE1031 od początku wydał się nam dobrze przemyślany, a w celu dopasowania go do wszystkich naszych oczekiwań wprowadziliśmy tylko niewielkie zmiany. Zależało nam na zamkniętej kuchni, dlatego między nią a salonem postawiliśmy ściankę działową. Dodatkowo, lekko przesunęliśmy drzwi w kotłowni. Obecnie pomyślałabym również nad wygospodarowaniem małego schowka na środki czystości i sprzęt do sprzątania np. poprzez powiększenie spiżarki i szczerze polecam to rozwiązanie innym Inwestorom.Wybór projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Apollo WOE1031 okazał się dla nas bardzo trafioną decyzją. Rozmieszczenie wnętrza jest funkcjonalne i w pełni nas satysfakcjonuje, a w nowym domu dostrzegam same plusy. Szczególnie zadowala mnie pokój na dole, który od początku był dla nas priorytetem. Takie rozwiązanie sprawdza się w szczególności przy małym dziecku. To idealne miejsce na postawienie łóżeczka, gdyż przebywając w salonie czy gotując w kuchni, nie trzeba co chwilę wchodzić na górę w celu doglądnięcia pociechy. Pozdrawiam.
Prezentacja projektów specjalnie dla Ciebie
Potrzebujesz rekomendacji specjalnie dla Ciebie? Zamów prezentację z portfolio projektów, dopasowanych do Twoich potrzeb
Zamów bezpłatnie
Extradom.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do pod numerem KRS 0000648746, numer NIP 895-17-18-333, o kapitale zakładowym 708 150,00 zł uprzejmie informuje, iż poprzez serwis Extradom.pl umożliwia m.in. zapoznanie się przez konsumentów z ofertą handlową Partnerów Extradom.pl, którzy stosują metody budowy domów przy wykorzystaniu różnego rodzaju technologie prefabrykacji bądź modułowe (tzw. „Gotowe domy”).
Extradom.pl nie prowadzi jednakże sprzedaży ani nie oferuje usług polegających na doradztwie finansowym, prawnym ani podatkowym w zakresie inwestycji realizowanych w technologiach tzw. „Gotowych domów”. Informacje prezentowane w serwisie Extradom.pl dotyczące Partnerów Extradom.pl oferujących realizację inwestycji w technologiach „Gotowych domów” lub podobnych mają charakter informacyjny i reklamowy.
Prezentowane w serwisie Extradom.pl informacje dotyczące stosowanych przez Partnerów metod budowy domów w technologii prefabrykacji bądź modułowej pochodzą od Partnerów Extradom.pl.
Extradom.pl sp. z o.o. jedynie umożliwia nawiązanie kontaktu przez Użytkownika z Partnerem Extradom.pl stosującym tego rodzaju technologie budowy domów i nie jest stroną umowy o roboty budowlane zawieranej przez Użytkownika Extradom.pl z Partnerem Extradom.pl.
Ostateczne wykończenie budynku może nastąpić na wiele sposobów, a prezentowane przez Extradom.pl wizualizacje poczytywać należy za jedynie przykład i propozycję wykończenia, wizję architektoniczną autora projektu. Szczegółowe rozwiązania zastosowane w oferowanej dokumentacji - w tym również ilość, lokalizacje i wygląd okien, drzwi, kominów - mogą w niewielkim stopniu różnić się od zaproponowanej wizji budynku. Dokumentacja projektowa odpowiada rzutom poglądowym prezentowanym przez Extradom.pl na karcie danego projektu.
Pliki do druku
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
Ups, wystąpił problem
Wystąpił nieoczekiwany problem. Spróbuj ponownie.
ODKRYJ NOWE
Konto Extradom.pl
Zapisuj ulubione projekty na każdym urządzeniu
Oglądaj zdjęcia i wymieniaj się doświadczeniami ze społecznością
Korzystaj z bezpłatnych narzędzi: Kreator 3D, Mapa budowy, Analiza działki