Masz już projekt z Extradom.pl? Dopasujemy go do Twojej działki
W trakcie adaptacji projekt jest dostosowywany do konkretnej działki. Ten etap to także najlepszy moment na wprowadzenie funkcjonalnych zmian w projekcie. Chcesz wiedzieć więcej? Umów się na bezpłatną konsultację dot. adaptacji!
Szukasz wykonawcy godnego zaufania? Zleć budowę w Extradom.pl!
Z góry znasz koszt budowy domu
Dom odbierasz zgodnie z ustalonym harmonogramem - nawet w 6 miesięcy
Zabezpiecza Cię jedna kompleksowa umowa z jednym wykonawcą
Otrzymujesz nawet 30-letnią gwarancję na konstrukcję domu
Oszczędzasz swój czas dzięki pewnej i kompletnej usłudze
Cena brutto stanu deweloperskiego od
Cena brutto stanu deweloperskiego od 4 529 do 5 829 zł/m2.
Cena jest uzależniona m.in. od lokalizacji, wybranej technologii, kubatury budynku, skomplikowania projektu i ewentualnych zmian, na które zdecyduje się inwestor.
Cena za m2 powierzchni netto, czyli wszystkich pomieszczeń mierzonych na wysokości podłogi.
Ten dom możesz budować metodą gospodarczą, systemem zleconym lub skorzystać z naszej oferty Projekt z Budową. Przy porównaniu weź pod uwagę nie tylko koszt, ale też różny zakres prac i standard wykonania.
Metoda gospodarcza
Najtańsza metoda - większość prac budowlanych wykonuje inwestor
Stan surowy zamknięty (SSZ)
323 000 zł netto
Szacunkowy koszt materiałów
na III kwartał 2024
Prace ziemne i fundamenty
75 000 zł
Konstrukcja, strop oraz dach
201 000 zł
Stolarka okienna i drzwiowa
47 000 zł
Instalacje
nie obejmuje
Prace wykończeniowe
nie obejmuje
Możesz budować etapami, pamiętając jednak o zmianie kosztów w czasie
Możesz rozpocząć budowę z częścią niezbędnych środków
Sam ustalasz harmonogram, koordynujesz budowę i zapewniasz materiały
jakie parametry musi spełniać dom
według miejscowego planu zagospodarowania lub warunków zabudowy (np. kąt nachylenia i typ dachu, liczba kondygnacji itp.
jakie inne projekty pasują na Twoją działkę
– znajdziemy je dla Ciebie!
Wypełniasz wniosek o warunki zabudowy (WZ)?Wydrukuj kartę projektu lub zamów rysunki szczegółowe
Drukuj
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
•Rysunki szczegółowe
Powierzchnie i wymiary
Powierzchnia użytkowa
Suma powierzchni wszystkich pomieszczeń mieszkalnych, pomniejszona o pow. garażu, kotłowni, strychu, piwnicy. Jest liczona w 100% dla pomieszczeń o wysokości powyżej 2,2 m, w 50% dla pomieszczeń o wys. 2,2-1,4 m i niewliczana dla niższych niż 1,4 m.
117,80 m²
Powierzchnia zabudowy
Powierzchnia zajmowana przez część na- oraz nadziemną budynku liczona, jako rzut pionowy budynku na działkę.
191,50 m²
Powierzchnia netto
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.
149,90 m²
Kubatura netto
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) pomieszczeń budynku, bez strychu, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).
397 m³
Powierzchnia dachu
285 m²
Kąt nachylenia dachu
Nachylenie połaci dachu głównego podawane w stopniach. Uwaga! W niektórych projektach występuje więcej niż jedno nachylenie dachu.
30°
Wysokość budynku
Wysokość liczona od części budynku położonej najniżej przy powierzchni terenu do najwyższego punktu dachu (kalenicy) z wyłączeniem kominów.
7,07 m
Min. szerokość działki
Najmniejsza możliwa szerokość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z szerokości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
24,22 m
Min. długość działki
Najmniejsza możliwa długość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z długości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
21,40 m
Energooszczędność
Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ogrzewanie główne
Gazowe
- szczegóły
Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia projektu z
Pompa ciepła + ogrzewanie podłogowe
Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy
Warunki techniczne
Projekt zgody z WT 2021
Więcej szczegółów
Technologia i konstrukcja
Konstrukcja
Murowana
PROJEKT Z BUDOWĄ
Istnieje możliwość zaadaptowania tego projektu do technologii prefabrykowanej/modułowej i budowy nawet w 6 miesięcy ze stałym kosztem budowy
Dodatki możesz zamówić w koszyku lub telefonicznie u naszego Doradcy.
Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Bestseller
Kosztorys
950 zł
Bestseller
Dodatkowy egzemplarz projektu
800 zł
Bestseller
Ogrzewanie podłogowe
590 zł
Oze
Wentylacja mechaniczna z rekuperacją
690 zł
Oze
Pompa ciepła + ogrzewanie podłogowe
950 zł
Opis projektu
Dom parterowy APS 151 ze względu na swoją rozłożystą formę i dołączony do bryły garaż, wymaga szerokiej działki. Projekt zakłada zagospodarowanie parteru, optymalnego dla 3-4 osób, jednak po adaptacji poddasza, pomieści znacznie większą rodzinę. Łukowate wejście do domu oraz znajdujące się nad nim wole oko, świetnie współgrają, nadając mu dworkowego charakteru. Efekt dopełnia prosta, biała elewacja kontrastująca z czerwienią dachówki.
Do wnętrza domu wchodzi się przez mały wiatrołap, za którym rozpościera się szeroki hall z wnęką na dużą szafę W zachodniej części budynku przewidziano odrębną kuchnię, oddzieloną ścianką od pokoju dziennego. Kuchnię zaopatrzono w niewielkie pomieszczenie stanowiące przydatną spiżarnię. Obszerny pokój dzienny oddziela od tarasu duże przeszklenie, co sprawia, że wizualnie jest on jeszcze większy i dodatkowo wzbogacony widokiem na ogród. Po drugiej stronie hallu zaplanowano mała toaletę oraz kolejny pokój.
Południowa część domu to strefa sypialna, usytuowana w osobnym korytarzu, dodatkowo oddzielona od dziennej części domu hallem. Przy dwóch sypialniach zaprojektowano garderobę, łazienkę oraz przejście do części gospodarczej, pod schodami na poddasze. Część gospodarcza to kotłownia z odrębnym wejściem od ogrodu, prowadząca także do jednostanowiskowego garażu.
Estetyczny wygląd zewnętrzny domu APS 151 z pewnością przyciągnie uwagę inwestorów. Funkcjonalnie rozplanowana przestrzeń, z klarownym podziałem na poszczególne strefy, pozwoli komfortowo mieszkać średniej wielkości rodzinie, która dzięki możliwości adaptacji poddasza, będzie mogła powiększać się bez przeszkód.
Czytaj więcej
Informacje dodatkowe
Dokumentacja zabezpieczona jest specjalną plombą, której usunięcie uniemożliwi zwrot oraz wymianę projektu. Zapraszamy do zamówienia przed zakupem rysunków szczegółowych projektu oraz analizy posiadanej działki w celu upewnienia się, że wybrany projekt domu idealnie na nią pasuje. W dokumentacji znajduje się jeden egzemplarz projektu architektoniczno-budowlanego i jeden projekt techniczny, służący do weryfikacji projektu po odbiorze zamówienia bez konieczności otwierania pełnej dokumentacji projektowej.
Tekst opinii nie powinien zawierać niecenzuralnych treści, dlatego zostanie dodany po weryfikacji. W pierwszej kolejności pojawią się opinie osób, które budują wybrany projekt.
Dziękujemy za Twoją opinię.
Po weryfikacji jej treść pojawi się na stronie projektu.
Wywiady mieszkańców domu APS 151
bartolo111
Projekt domu parterowego APS 151 LUA1178 w głównej mierze wybrała moja żona, ponieważ bardzo spodobał jej się wygląd zewnętrzny tego budynku. Przyznam się, że układ pomieszczeń nie był dla nas jakoś szczególnie istotny. Estetyczna i ładnie prezentująca się bryła zadecydowała o naszym wyborze.Nieco trudności wynikających z projektu miał na początku nasz geodeta. Miał on problem z naniesieniem fundamentów na działkę, ponieważ wytyczone osie nie wychodziły odpowiednio. Na szczęście poradził sobie z tym i reszta realizacji poszła sprawnie. Podczas budowy w większości dostosowaliśmy się z materiałami do wytycznych w projekcie. Zmieniliśmy tylko technologię postawienia ścian. Zamiast ceramiki użyliśmy betonu komórkowego SOLBET. Na dachu położyliśmy blacho-dachówkę.W domu zastosowaliśmy piec węglowy. Nie dostaliśmy pozwolenia na gaz, ponieważ mamy za długi odcinek do przyłącza. Musieliśmy więc zdecydować się na ogrzewanie tradycyjne.Chociaż wole oko dodawało wiele uroku projektowi domu APS 151 LUA1178 i bardzo nam się podobało, postanowiliśmy z niego zrezygnować, gdyż jego budowa wiązałaby się z większymi kosztami. Do układu pomieszczeń wprowadziliśmy dwie niewielkie zmiany. Nie robiliśmy ścianki pomiędzy kuchnią a salonem, ponieważ moja żona chciała, aby te pomieszczenia były na siebie otwarte i ogrodzone tylko ladą idącą przez środek. Zamurowaliśmy też bezpośrednie przejście z hallu do kuchni.Położenie domu na działce jest na tyle dobre, że nie musieliśmy dostawiać żadnych okien. Kuchnia i front domu znajdują się po stronie północnej, a taras z salonem po stronie południowej. Przy takim układzie wszędzie jest wystarczająco jasno.Dom wybudowany według projektu domu APS 151 LUA1178 jest duży i przestronny. Świetnie nadaje się do przyjęcia większej ilości gości, a jeśli ktoś zaadaptuje dodatkowo poddasze, to można też przenocować przyjaciół czy rodzinę.W domu mieszkam ja, moja żona i córka, jednak przy tym metrażu mogłaby w nim zamieszkać 5-6 osobowa rodzina. Nawet ekipa budowlana mówiła nam, że jak na 3 osoby to ten dom jest zdecydowanie za duży. Myślę, że przed wyborem projektu należy zastanowić się nad nim właśnie pod tym kątem. Może gdybyśmy budowali się jeszcze raz, to wybralibyśmy coś mniejszego. Mimo dużej powierzchni cieszę się, że zdecydowaliśmy się na ten projekt. Budynek jest bardzo ładny, a układ pomieszczeń pasował nam na tyle, że prawie nic nie musieliśmy w nim zmieniać. Polecam i pozdrawiam.
januszek-4
Wybierając projekt zależało mi na tym, aby był to budynek parterowy. Pod uwagę brałem również rozmieszczenie domu na działce. Projekt domu APS 151 LUA1178 odpowiadał mi pod względem ilości pokoi oraz układu pomieszczeń. Przy wyborze nie kierowałem się wyglądem zewnętrznym, jednak muszę przyznać, że budynek jest bardzo ładny.
Realizacja naszego nowego domu przebiegła bez żadnych problemów. Zbudowaliśmy go z bloczków 25cm firmy Jopek i ociepliliśmy ok. 20cm warstwą styropianu grafitowego. Konstrukcje dachu wyłożyliśmy od wewnątrz 20cm wełny mineralnej.W kotłowni mamy zamontowany piec Ogniwo, czyli możemy palić w nim wszystkim. Głównie palę węglem, ale mogę tam równie dobrze wrzucić każdy inny rodzaj paliwa i będzie bardzo dobrze grzać. Miałem taki kocioł w naszym starym domu (nawet tej samej firmy), więc jestem do niego przyzwyczajony i dobrze mi się on sprawdza. Bryła jest dobrze docieplona i z racji tego świetnie trzyma ciepło. Uważam, że taki piec jest tańszy w utrzymaniu niż ogrzewanie gazem.Wprowadziliśmy kilka drobnych zmian zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz projektu domu APS 151 LUA1178. Po pierwsze zrezygnowaliśmy z wolego oka. Teraz dach jest w tym miejscu płaski. Żeby doświetlić poddasze wstawiliśmy tam dwa okna połaciowe. Postanowiłem też usunąć łuk nad wejściem i zrobić ten element równym. Po prostu bez wolego oka, proste sklepienie na drzwiami lepiej się prezentuje. Aby zwiększyć nieco rozmiar kotłowni, przesunąłem ściankę działową między nią a garażem. Zmieniłem też układ schodów prowadzących na strych. Są one teraz bardziej strome i proste, zamiast skrętnych. Poddasze podzieliłem na 3 pomieszczenia. W jednym mamy suszarnie, do której mam w planie wstawić dla dzieci grę ,,piłkarzyki” albo stół do pin-ponga. Dwa pozostałe pokoje przeznaczyłem na magazynki. Zmieniłem kształt okna w garażu na niższe, węższe i dłuższe. Trochę żałuję, iż nie pomyślałem, żeby wstawić dodatkowe okno w kotłowni. Myślę, że bardzo by się przydało, ponieważ jest tam dość ciemno. Postanowiliśmy otworzyć kuchnię na salon. Pomiędzy tymi pomieszczeniami zamiast ścianki działowej mamy pół-ściankę na 1,20 cm. Planowaliśmy z żoną zrobić szklane drzwi między hallem a przedpokojem, ale chyba zrezygnujemy z tego pomysłu. Taka otwarta przestrzeń jednak bardziej nam się podoba.Przy wyborze projektu zwracałem uwagę na to, jak dom będzie rozmieszczony na działce. Wybór projektu domu parterowego APS 151 LUA1178 okazał się idealny. Front domu znajduje się od strony południowej, a salon od zachodniej. Dzięki temu w części dziennej mamy jasno, a w sypialniach jest mniej słońca. O takie rozwiązanie mi chodziło.W domu na stałe mieszkają 4 osoby. Myślę, że to optymalna liczba domowników przy takim metrażu. Jeśli w tym domu chciałaby zamieszkać większa rodzina, to konieczna byłaby adaptacja poddasza. Sądzę, że śmiało można by tam zrobić jeszcze 2-3 dodatkowe pomieszczenia.Bardzo dobrym rozwiązaniem jest to, iż dwie sypialnie, które zajmują nasze dzieci są takiej samej wielkości. Nie było więc kłótni o to, że któreś ma większy pokój.Jesteśmy zadowoleni z naszego wyboru. Taki dom nam odpowiadał i taki został zrobiony. Polecam i pozdrawiam.
bartolo111
Projekt domu parterowego APS 151 LUA1178 w głównej mierze wybrała moja żona, ponieważ bardzo spodobał jej się wygląd zewnętrzny tego budynku. Przyznam się, że układ pomieszczeń nie był dla nas jakoś szczególnie istotny. Estetyczna i ładnie prezentująca się bryła zadecydowała o naszym wyborze.Nieco trudności wynikających z projektu miał na początku nasz geodeta. Miał on problem z naniesieniem fundamentów na działkę, ponieważ wytyczone osie nie wychodziły odpowiednio. Na szczęście poradził sobie z tym i reszta realizacji poszła sprawnie. Podczas budowy w większości dostosowaliśmy się z materiałami do wytycznych w projekcie. Zmieniliśmy tylko technologię postawienia ścian. Zamiast ceramiki użyliśmy betonu komórkowego SOLBET. Na dachu położyliśmy blacho-dachówkę.W domu zastosowaliśmy piec węglowy. Nie dostaliśmy pozwolenia na gaz, ponieważ mamy za długi odcinek do przyłącza. Musieliśmy więc zdecydować się na ogrzewanie tradycyjne.Chociaż wole oko dodawało wiele uroku projektowi domu APS 151 LUA1178 i bardzo nam się podobało, postanowiliśmy z niego zrezygnować, gdyż jego budowa wiązałaby się z większymi kosztami. Do układu pomieszczeń wprowadziliśmy dwie niewielkie zmiany. Nie robiliśmy ścianki pomiędzy kuchnią a salonem, ponieważ moja żona chciała, aby te pomieszczenia były na siebie otwarte i ogrodzone tylko ladą idącą przez środek. Zamurowaliśmy też bezpośrednie przejście z hallu do kuchni.Położenie domu na działce jest na tyle dobre, że nie musieliśmy dostawiać żadnych okien. Kuchnia i front domu znajdują się po stronie północnej, a taras z salonem po stronie południowej. Przy takim układzie wszędzie jest wystarczająco jasno.Dom wybudowany według projektu domu APS 151 LUA1178 jest duży i przestronny. Świetnie nadaje się do przyjęcia większej ilości gości, a jeśli ktoś zaadaptuje dodatkowo poddasze, to można też przenocować przyjaciół czy rodzinę.W domu mieszkam ja, moja żona i córka, jednak przy tym metrażu mogłaby w nim zamieszkać 5-6 osobowa rodzina. Nawet ekipa budowlana mówiła nam, że jak na 3 osoby to ten dom jest zdecydowanie za duży. Myślę, że przed wyborem projektu należy zastanowić się nad nim właśnie pod tym kątem. Może gdybyśmy budowali się jeszcze raz, to wybralibyśmy coś mniejszego. Mimo dużej powierzchni cieszę się, że zdecydowaliśmy się na ten projekt. Budynek jest bardzo ładny, a układ pomieszczeń pasował nam na tyle, że prawie nic nie musieliśmy w nim zmieniać. Polecam i pozdrawiam.
januszek-4
Wybierając projekt zależało mi na tym, aby był to budynek parterowy. Pod uwagę brałem również rozmieszczenie domu na działce. Projekt domu APS 151 LUA1178 odpowiadał mi pod względem ilości pokoi oraz układu pomieszczeń. Przy wyborze nie kierowałem się wyglądem zewnętrznym, jednak muszę przyznać, że budynek jest bardzo ładny.
Realizacja naszego nowego domu przebiegła bez żadnych problemów. Zbudowaliśmy go z bloczków 25cm firmy Jopek i ociepliliśmy ok. 20cm warstwą styropianu grafitowego. Konstrukcje dachu wyłożyliśmy od wewnątrz 20cm wełny mineralnej.W kotłowni mamy zamontowany piec Ogniwo, czyli możemy palić w nim wszystkim. Głównie palę węglem, ale mogę tam równie dobrze wrzucić każdy inny rodzaj paliwa i będzie bardzo dobrze grzać. Miałem taki kocioł w naszym starym domu (nawet tej samej firmy), więc jestem do niego przyzwyczajony i dobrze mi się on sprawdza. Bryła jest dobrze docieplona i z racji tego świetnie trzyma ciepło. Uważam, że taki piec jest tańszy w utrzymaniu niż ogrzewanie gazem.Wprowadziliśmy kilka drobnych zmian zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz projektu domu APS 151 LUA1178. Po pierwsze zrezygnowaliśmy z wolego oka. Teraz dach jest w tym miejscu płaski. Żeby doświetlić poddasze wstawiliśmy tam dwa okna połaciowe. Postanowiłem też usunąć łuk nad wejściem i zrobić ten element równym. Po prostu bez wolego oka, proste sklepienie na drzwiami lepiej się prezentuje. Aby zwiększyć nieco rozmiar kotłowni, przesunąłem ściankę działową między nią a garażem. Zmieniłem też układ schodów prowadzących na strych. Są one teraz bardziej strome i proste, zamiast skrętnych. Poddasze podzieliłem na 3 pomieszczenia. W jednym mamy suszarnie, do której mam w planie wstawić dla dzieci grę ,,piłkarzyki” albo stół do pin-ponga. Dwa pozostałe pokoje przeznaczyłem na magazynki. Zmieniłem kształt okna w garażu na niższe, węższe i dłuższe. Trochę żałuję, iż nie pomyślałem, żeby wstawić dodatkowe okno w kotłowni. Myślę, że bardzo by się przydało, ponieważ jest tam dość ciemno. Postanowiliśmy otworzyć kuchnię na salon. Pomiędzy tymi pomieszczeniami zamiast ścianki działowej mamy pół-ściankę na 1,20 cm. Planowaliśmy z żoną zrobić szklane drzwi między hallem a przedpokojem, ale chyba zrezygnujemy z tego pomysłu. Taka otwarta przestrzeń jednak bardziej nam się podoba.Przy wyborze projektu zwracałem uwagę na to, jak dom będzie rozmieszczony na działce. Wybór projektu domu parterowego APS 151 LUA1178 okazał się idealny. Front domu znajduje się od strony południowej, a salon od zachodniej. Dzięki temu w części dziennej mamy jasno, a w sypialniach jest mniej słońca. O takie rozwiązanie mi chodziło.W domu na stałe mieszkają 4 osoby. Myślę, że to optymalna liczba domowników przy takim metrażu. Jeśli w tym domu chciałaby zamieszkać większa rodzina, to konieczna byłaby adaptacja poddasza. Sądzę, że śmiało można by tam zrobić jeszcze 2-3 dodatkowe pomieszczenia.Bardzo dobrym rozwiązaniem jest to, iż dwie sypialnie, które zajmują nasze dzieci są takiej samej wielkości. Nie było więc kłótni o to, że któreś ma większy pokój.Jesteśmy zadowoleni z naszego wyboru. Taki dom nam odpowiadał i taki został zrobiony. Polecam i pozdrawiam.
Prezentacja projektów specjalnie dla Ciebie
Potrzebujesz rekomendacji specjalnie dla Ciebie? Zamów prezentację z portfolio projektów, dopasowanych do Twoich potrzeb
Zamów bezpłatnie
Extradom.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do pod numerem KRS 0000648746, numer NIP 895-17-18-333, o kapitale zakładowym 708 150,00 zł uprzejmie informuje, iż poprzez serwis Extradom.pl umożliwia m.in. zapoznanie się przez konsumentów z ofertą handlową Partnerów Extradom.pl, którzy stosują metody budowy domów przy wykorzystaniu różnego rodzaju technologie prefabrykacji bądź modułowe (tzw. „Gotowe domy”).
Extradom.pl nie prowadzi jednakże sprzedaży ani nie oferuje usług polegających na doradztwie finansowym, prawnym ani podatkowym w zakresie inwestycji realizowanych w technologiach tzw. „Gotowych domów”. Informacje prezentowane w serwisie Extradom.pl dotyczące Partnerów Extradom.pl oferujących realizację inwestycji w technologiach „Gotowych domów” lub podobnych mają charakter informacyjny i reklamowy.
Prezentowane w serwisie Extradom.pl informacje dotyczące stosowanych przez Partnerów metod budowy domów w technologii prefabrykacji bądź modułowej pochodzą od Partnerów Extradom.pl.
Extradom.pl sp. z o.o. jedynie umożliwia nawiązanie kontaktu przez Użytkownika z Partnerem Extradom.pl stosującym tego rodzaju technologie budowy domów i nie jest stroną umowy o roboty budowlane zawieranej przez Użytkownika Extradom.pl z Partnerem Extradom.pl.
Ostateczne wykończenie budynku może nastąpić na wiele sposobów, a prezentowane przez Extradom.pl wizualizacje poczytywać należy za jedynie przykład i propozycję wykończenia, wizję architektoniczną autora projektu. Szczegółowe rozwiązania zastosowane w oferowanej dokumentacji - w tym również ilość, lokalizacje i wygląd okien, drzwi, kominów - mogą w niewielkim stopniu różnić się od zaproponowanej wizji budynku. Dokumentacja projektowa odpowiada rzutom poglądowym prezentowanym przez Extradom.pl na karcie danego projektu.
Pliki do druku
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
Ups, wystąpił problem
Wystąpił nieoczekiwany problem. Spróbuj ponownie.
ODKRYJ NOWE
Konto Extradom.pl
Zapisuj ulubione projekty na każdym urządzeniu
Oglądaj zdjęcia i wymieniaj się doświadczeniami ze społecznością
Korzystaj z bezpłatnych narzędzi: Kreator 3D, Mapa budowy, Analiza działki