Masz już projekt z Extradom.pl? Dopasujemy go do Twojej działki
W trakcie adaptacji projekt jest dostosowywany do konkretnej działki. Ten etap to także najlepszy moment na wprowadzenie funkcjonalnych zmian w projekcie. Chcesz wiedzieć więcej? Umów się na bezpłatną konsultację dot. adaptacji!
Szukasz wykonawcy godnego zaufania? Zleć budowę w Extradom.pl!
Z góry znasz koszt budowy domu
Dom odbierasz zgodnie z ustalonym harmonogramem - nawet w 6 miesięcy
Zabezpiecza Cię jedna kompleksowa umowa z jednym wykonawcą
Otrzymujesz nawet 30-letnią gwarancję na konstrukcję domu
Oszczędzasz swój czas dzięki pewnej i kompletnej usłudze
Cena brutto stanu deweloperskiego od
Cena brutto stanu deweloperskiego od 4 109 do 5 279 zł/m2.
Cena jest uzależniona m.in. od lokalizacji, wybranej technologii, kubatury budynku, skomplikowania projektu i ewentualnych zmian, na które zdecyduje się inwestor.
Cena za m2 powierzchni netto, czyli wszystkich pomieszczeń mierzonych na wysokości podłogi.
Ten dom możesz budować metodą gospodarczą, systemem zleconym lub skorzystać z naszej oferty Projekt z Budową. Przy porównaniu weź pod uwagę nie tylko koszt, ale też różny zakres prac i standard wykonania.
Metoda gospodarcza
Najtańsza metoda - większość prac budowlanych wykonuje inwestor
Stan surowy zamknięty (SSZ)
310 000 zł netto
Szacunkowy koszt materiałów
na III kwartał 2024
Prace ziemne i fundamenty
58 000 zł
Konstrukcja, strop oraz dach
207 000 zł
Stolarka okienna i drzwiowa
45 000 zł
Instalacje
nie obejmuje
Prace wykończeniowe
nie obejmuje
Możesz budować etapami, pamiętając jednak o zmianie kosztów w czasie
Możesz rozpocząć budowę z częścią niezbędnych środków
Sam ustalasz harmonogram, koordynujesz budowę i zapewniasz materiały
jakie parametry musi spełniać dom
według miejscowego planu zagospodarowania lub warunków zabudowy (np. kąt nachylenia i typ dachu, liczba kondygnacji itp.
jakie inne projekty pasują na Twoją działkę
– znajdziemy je dla Ciebie!
Wypełniasz wniosek o warunki zabudowy (WZ)?Wydrukuj kartę projektu lub zamów rysunki szczegółowe
Drukuj
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
•Rysunki szczegółowe
Powierzchnie i wymiary
Powierzchnia użytkowa
Suma powierzchni wszystkich pomieszczeń mieszkalnych, pomniejszona o pow. garażu, kotłowni, strychu, piwnicy. Jest liczona w 100% dla pomieszczeń o wysokości powyżej 2,2 m, w 50% dla pomieszczeń o wys. 2,2-1,4 m i niewliczana dla niższych niż 1,4 m.
121,50 m²
Powierzchnia zabudowy
Powierzchnia zajmowana przez część na- oraz nadziemną budynku liczona, jako rzut pionowy budynku na działkę.
147,80 m²
Powierzchnia netto
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.
231 m²
Kubatura netto
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) pomieszczeń budynku, bez strychu, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).
405 m³
Powierzchnia dachu
237,70 m²
Kąt nachylenia dachu
Nachylenie połaci dachu głównego podawane w stopniach. Uwaga! W niektórych projektach występuje więcej niż jedno nachylenie dachu.
38°
Wysokość budynku
Wysokość liczona od części budynku położonej najniżej przy powierzchni terenu do najwyższego punktu dachu (kalenicy) z wyłączeniem kominów.
8,20 m
Min. szerokość działki
Najmniejsza możliwa szerokość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z szerokości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
23,70 m
Min. długość działki
Najmniejsza możliwa długość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z długości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
18,65 m
Energooszczędność
Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ogrzewanie główne
Gazowe
- szczegóły
Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia projektu z
Pompa ciepła + ogrzewanie podłogowe
Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy
Warunki techniczne
Projekt zgody z WT 2021
Więcej szczegółów
Technologia i konstrukcja
Konstrukcja
Murowana
PROJEKT Z BUDOWĄ
Istnieje możliwość zaadaptowania tego projektu do technologii prefabrykowanej/modułowej i budowy nawet w 6 miesięcy ze stałym kosztem budowy
Dodatki możesz zamówić w koszyku lub telefonicznie u naszego Doradcy.
Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Bestseller
Kosztorys
950 zł
Bestseller
Dodatkowy egzemplarz projektu
800 zł
Bestseller
Ogrzewanie podłogowe
590 zł
Oze
Wentylacja mechaniczna z rekuperacją
690 zł
Oze
Pompa ciepła + ogrzewanie podłogowe
950 zł
Opis projektu
Projekt domu APS 161+2G jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom cechuje się prostą bryłą, co znacznie ułatwia proces budowy. Na uwagę zasługuje ozdobny wykusz, nadający konstrukcji dodatkowego uroku. Projekt ma usytuowaną kalenicę równolegle do drogi, co jest bardzo istotne, gdy wymagają tego warunki zabudowy. Jest przeznaczony do zabudowy wolnostojącej. Autor projektu uwzględnił garaż dwustanowiskowy w linii budynku. Konstrukcja budynku przykryta jest dachem dwuspadowym, co znacznie obniża koszty realizacji. Projekt APS 161+2G to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że strefa dzienna i nocna są od siebie wyraźnie oddzielone. Sercem domu jest przestronna strefa dzienna, która sprzyja spędzaniu wspólnego czasu w gronie najbliższych. W projekcie uwzględniono zamkniętą kuchnię, dzięki czemu zapachy przygotowywanych, aromatycznych posiłków nie przedostają się do strefy wypoczynkowej. W kuchni znajduje się stół, który jest doskonałym miejscem na rodzinne spotkania i wspólne posiłki. Uwzględniona w projekcie spiżarka znacznie ułatwi zachowanie porządku. Dodatkowo w salonie przewidziano kominek, nadający wnętrzu niepowtarzalny klimat. Atutami projektu jest uwzględniona na dole, osobna ubikacja dla gości oraz przestronna i w pełni komfortowa łazienka przewidziana na wyższej kondygnacji. Część nocną tworzą cztery sypialnie, które dobrze sprawdzą się w przypadku 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Wspólne grillowanie i rodzinne posiłki umili uwzględniony w projekcie taras. Projekt powstał z myślą o Inwestorach, którzy planują zbudować dom w technologii murowanej. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu tradycyjnego, dlatego będzie prezentować się doskonale niezależnie od okolicy.
Czytaj więcej
Informacje dodatkowe
Dokumentacja zabezpieczona jest specjalną plombą, której usunięcie uniemożliwi zwrot oraz wymianę projektu. Zapraszamy do zamówienia przed zakupem rysunków szczegółowych projektu oraz analizy posiadanej działki w celu upewnienia się, że wybrany projekt domu idealnie na nią pasuje. W dokumentacji znajduje się jeden egzemplarz projektu architektoniczno-budowlanego i jeden projekt techniczny, służący do weryfikacji projektu po odbiorze zamówienia bez konieczności otwierania pełnej dokumentacji projektowej.
Tekst opinii nie powinien zawierać niecenzuralnych treści, dlatego zostanie dodany po weryfikacji. W pierwszej kolejności pojawią się opinie osób, które budują wybrany projekt.
Dziękujemy za Twoją opinię.
Po weryfikacji jej treść pojawi się na stronie projektu.
Wywiady mieszkańców domu APS 161 + 2G
malinpol
Wybierając projekt najbardziej odpowiedni dla mojej rodziny, największą uwagę przywiązywałem do funkcjonalności wnętrza. Od początku chciałem, aby sypialnie domowników znajdowały się na górnej kondygnacji, a strefa dzienna na parterze. Oprócz tego, iż projekt domu APS 161+2G LUA1251 spełnił te wymagania, to w dodatku architekt przewidział w nim duży garaż, a na tym również mi zależało. Podczas realizacji nie mieliśmy żadnych problemów: ani z ekipą wykonawczą, ani z projektem. Wszystko przebiegło po mojej myśli. Mam trochę doświadczenia w budownictwie i nic w trakcie mnie nie zaskoczyło. Wcześniej pracowałem w firmie zajmującej się betonem, a teraz działam w branży dachowej, więc te tematy nie są mi obce. Z racji tego, wiele prac związanych z postawieniem mojego domu wykonałem samodzielnie, co pozwoliło mi obniżyć koszty całej inwestycji. Budynek został postawiony z gazobetonowych bloczków, a dach pokryłem dachówką betonową. Zastosowałem większą warstwę izolacyjną niż zalecał projektant i do ocieplenia bryły użyłem styropianu o grubości 15 cm. Powiem szczerze, że nie żałuję swojej decyzji, gdyż teraz nasz dom idealnie utrzymuje temperaturę. W zimie jest w nim bardzo ciepło, a latem za to chłodniej. Ogrzewamy ekogroszkiem i to rozwiązanie w naszym przypadku sprawdza się naprawdę świetnie. Co prawda, poprzednia zima nie była bardzo mroźna, ale zależało nam na utrzymaniu 22° temperatury wewnątrz. Aby to osiągnąć wystarczyło nam zaledwie 1,1 tony opału. Czasami rozpalaliśmy również kominek, ale nie mieliśmy potrzeby kupowania dużej ilości drewna, gdyż paliliśmy w nim z reguły po to, aby przyjemniej siedziało się w salonie. Rozmieszczenie pokoi zaproponowane w projekcie domu APS 161+2G LUA1251 od początku wydało mi się bardzo funkcjonalne. Jedyną zmianą w układzie było więc tylko zabudowanie przestrzeni pod schodami. W tym miejscu udało nam się wygospodarować spiżarnię. Oprócz tego, zdecydowaliśmy się na podniesienie ścianki kolankowej o dwa bloczki. Był to bardzo dobry pomysł, ponieważ pokoje stały się przez to wygodniejsze w użytkowaniu. Na przestronności zyskała szczególnie powierzchnia nad garażem. Ten pokój ma obecnie aż 56 m² i jeszcze nie został do końca zaaranżowany. Myślę, że gdy to zrobimy, będzie idealny do organizowania rodzinnych imprez czy większych przyjęć ze znajomymi. Na chwilę obecną nieco żałuję, iż nie zdecydowałem się na powiększenie wykuszu. Jest on jednak troszkę za mały i tym samym balkon nad nim również. Myślę, że jeśli komuś zależy na postawieniu w strefie jadalnianej większego stołu, warto o tym pomyśleć już na etapie adaptacji. W naszym nowym domu mieszkamy w trójkę i żyje nam się bardzo wygodnie. Sądzę, że przy tej ilości pomieszczeń 4-osobowej rodzinie również będzie komfortowo. Każdy z domowników ma swoją sypialnię na poddaszu, a na dole zostaje jeszcze jeden pokój dla gości. Cieszę się, że nie zdecydowałem się na budynek z dachem kopertowym, którego realizacja z pewnością byłaby droższa. Oprócz tego, iż dach dwuspadowy jest tańszy w wykonaniu i pokryciu, to w dodatku pomieszczenia na poddaszu są bardziej ustawne dzięki mniejszej ilości skosów. Jestem zadowolony z wyboru projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym APS 161+2G LUA1251. Jest on funkcjonalny i dobrze przemyślany, więc śmiało mogę polecić go innym. Pozdrawiam.
Witek0
Zdecydowaliśmy się na realizację projektu domu z garażem dwustanowiskowym APS 161+2G LUA1251, ponieważ odpowiadał naszym oczekiwaniom właściwie pod każdym względem. Budynek pasował do wymiarów naszej działki oraz jej usytuowania - od początku chcieliśmy, aby okno w kuchni wychodziło na drogę. Wpływ na nasz wybór miał również uwzględniony w środku układ pomieszczeń. Wnętrze wydało nam się bardzo funkcjonalnie przemyślane, a dodatkowo spodobała nam się jego przestronność. Oprócz tego metraż ok. 120 m² wydał się nam optymalny dla naszej rodziny.Cała inwestycja przebiegła zgodnie z planem. Prace postępowały sprawnie, a w trakcie nie natrafiliśmy na nic zaskakującego. Budowę rozpoczęliśmy wiosną 2015 r. i w przeciągu niecałego roku budynek był już pokryty dachem i wstawiliśmy w nim okna. Na chwilę obecną (jesień 2017 r.) do całkowitego zakończenia realizacji zostały nam ostatnie drobne wykończenia.Do wymurowania ścian użyliśmy ceramicznych pustaków Porotherm 30 cm. Postanowiłem zmienić zalecaną w projekcie domu APS 161+2G LUA1251 metodę wykonania stopu z systemu Ackermana na tradycyjnie laną płytę żelbetową. Co prawda, ta konstrukcja zwiększyła koszty budowy, aczkolwiek uważam że jest to bardziej rozsądne i solidne rozwiązanie. Dach pokryliśmy dachówką. Przy zastosowaniu powyższych materiałów, koszty realizacji na etapie stanu surowego zamkniętego wyniosły ok. 220 tys. zł.Przewidziany w projekcie APS 161+2G LUA1251 układ pomieszczeń został funkcjonalnie przemyślany i jedynie drobne zmiany wystarczyły, aby w całości dopasować go do wszystkich naszych oczekiwań. Kuchnię otworzyłem na salon, uzyskując tym samym dużą i bardzo przestronną strefę dzienna. Dolną łazienkę lekko powiększyłem kosztem części hallu. Świetnym pomysłem było także użytkowe wykorzystanie powierzchni nad garażem. Podzieliłem ją ściankami działowymi, dzięki czemu udało mi się wygospodarować ładny pokój gościnny, garderobę oraz praktyczną pralnię.Innych modyfikacji nie wprowadzałem i w kwestii rozmieszczenia wnętrza nadal dostrzegam same plusy. Co prawda, zastanawiałem się jeszcze nad zmianą konstrukcji schodów, aczkolwiek okazało się, że nie możemy tego zrobić. Innym Inwestorom APS 161+2G LUA1251 poleciłbym jednak inne rozwiązanie odnośnie wentylacji w kuchni. W dokumentacji technicznej ciąg wentylacyjny znajduje się po drugiej stronie kuchni niż okap nad kuchenką i tym samym kanał wentylacyjny przebiega pod sufitem. Aby wszystko wyglądało estetycznie, obniżyliśmy wysokość tego pomieszczenia ukrywając kanał sufitem podwieszanym. Myślę więc, że już wcześniej warto zastanowić się nad dogodniejszym rozwiązaniem tej kwestii.Wybór projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym APS 161+2G LUA1251 okazał się dla nas jak najbardziej trafioną decyzją. Wnętrze jest funkcjonalne i komfortowe w codziennym użytkowaniu. Każde pomieszczenie posiada optymalne, ustawne wymiary i w pełni nas satysfakcjonuje. Świetnym rozwiązaniem jest niewątpliwe pokój na parterze - można wykorzystać go na gabinet do pracy lub bawialnię dla dzieci. Pozdrawiam.
malinpol
Wybierając projekt najbardziej odpowiedni dla mojej rodziny, największą uwagę przywiązywałem do funkcjonalności wnętrza. Od początku chciałem, aby sypialnie domowników znajdowały się na górnej kondygnacji, a strefa dzienna na parterze. Oprócz tego, iż projekt domu APS 161+2G LUA1251 spełnił te wymagania, to w dodatku architekt przewidział w nim duży garaż, a na tym również mi zależało. Podczas realizacji nie mieliśmy żadnych problemów: ani z ekipą wykonawczą, ani z projektem. Wszystko przebiegło po mojej myśli. Mam trochę doświadczenia w budownictwie i nic w trakcie mnie nie zaskoczyło. Wcześniej pracowałem w firmie zajmującej się betonem, a teraz działam w branży dachowej, więc te tematy nie są mi obce. Z racji tego, wiele prac związanych z postawieniem mojego domu wykonałem samodzielnie, co pozwoliło mi obniżyć koszty całej inwestycji. Budynek został postawiony z gazobetonowych bloczków, a dach pokryłem dachówką betonową. Zastosowałem większą warstwę izolacyjną niż zalecał projektant i do ocieplenia bryły użyłem styropianu o grubości 15 cm. Powiem szczerze, że nie żałuję swojej decyzji, gdyż teraz nasz dom idealnie utrzymuje temperaturę. W zimie jest w nim bardzo ciepło, a latem za to chłodniej. Ogrzewamy ekogroszkiem i to rozwiązanie w naszym przypadku sprawdza się naprawdę świetnie. Co prawda, poprzednia zima nie była bardzo mroźna, ale zależało nam na utrzymaniu 22° temperatury wewnątrz. Aby to osiągnąć wystarczyło nam zaledwie 1,1 tony opału. Czasami rozpalaliśmy również kominek, ale nie mieliśmy potrzeby kupowania dużej ilości drewna, gdyż paliliśmy w nim z reguły po to, aby przyjemniej siedziało się w salonie. Rozmieszczenie pokoi zaproponowane w projekcie domu APS 161+2G LUA1251 od początku wydało mi się bardzo funkcjonalne. Jedyną zmianą w układzie było więc tylko zabudowanie przestrzeni pod schodami. W tym miejscu udało nam się wygospodarować spiżarnię. Oprócz tego, zdecydowaliśmy się na podniesienie ścianki kolankowej o dwa bloczki. Był to bardzo dobry pomysł, ponieważ pokoje stały się przez to wygodniejsze w użytkowaniu. Na przestronności zyskała szczególnie powierzchnia nad garażem. Ten pokój ma obecnie aż 56 m² i jeszcze nie został do końca zaaranżowany. Myślę, że gdy to zrobimy, będzie idealny do organizowania rodzinnych imprez czy większych przyjęć ze znajomymi. Na chwilę obecną nieco żałuję, iż nie zdecydowałem się na powiększenie wykuszu. Jest on jednak troszkę za mały i tym samym balkon nad nim również. Myślę, że jeśli komuś zależy na postawieniu w strefie jadalnianej większego stołu, warto o tym pomyśleć już na etapie adaptacji. W naszym nowym domu mieszkamy w trójkę i żyje nam się bardzo wygodnie. Sądzę, że przy tej ilości pomieszczeń 4-osobowej rodzinie również będzie komfortowo. Każdy z domowników ma swoją sypialnię na poddaszu, a na dole zostaje jeszcze jeden pokój dla gości. Cieszę się, że nie zdecydowałem się na budynek z dachem kopertowym, którego realizacja z pewnością byłaby droższa. Oprócz tego, iż dach dwuspadowy jest tańszy w wykonaniu i pokryciu, to w dodatku pomieszczenia na poddaszu są bardziej ustawne dzięki mniejszej ilości skosów. Jestem zadowolony z wyboru projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym APS 161+2G LUA1251. Jest on funkcjonalny i dobrze przemyślany, więc śmiało mogę polecić go innym. Pozdrawiam.
Witek0
Zdecydowaliśmy się na realizację projektu domu z garażem dwustanowiskowym APS 161+2G LUA1251, ponieważ odpowiadał naszym oczekiwaniom właściwie pod każdym względem. Budynek pasował do wymiarów naszej działki oraz jej usytuowania - od początku chcieliśmy, aby okno w kuchni wychodziło na drogę. Wpływ na nasz wybór miał również uwzględniony w środku układ pomieszczeń. Wnętrze wydało nam się bardzo funkcjonalnie przemyślane, a dodatkowo spodobała nam się jego przestronność. Oprócz tego metraż ok. 120 m² wydał się nam optymalny dla naszej rodziny.Cała inwestycja przebiegła zgodnie z planem. Prace postępowały sprawnie, a w trakcie nie natrafiliśmy na nic zaskakującego. Budowę rozpoczęliśmy wiosną 2015 r. i w przeciągu niecałego roku budynek był już pokryty dachem i wstawiliśmy w nim okna. Na chwilę obecną (jesień 2017 r.) do całkowitego zakończenia realizacji zostały nam ostatnie drobne wykończenia.Do wymurowania ścian użyliśmy ceramicznych pustaków Porotherm 30 cm. Postanowiłem zmienić zalecaną w projekcie domu APS 161+2G LUA1251 metodę wykonania stopu z systemu Ackermana na tradycyjnie laną płytę żelbetową. Co prawda, ta konstrukcja zwiększyła koszty budowy, aczkolwiek uważam że jest to bardziej rozsądne i solidne rozwiązanie. Dach pokryliśmy dachówką. Przy zastosowaniu powyższych materiałów, koszty realizacji na etapie stanu surowego zamkniętego wyniosły ok. 220 tys. zł.Przewidziany w projekcie APS 161+2G LUA1251 układ pomieszczeń został funkcjonalnie przemyślany i jedynie drobne zmiany wystarczyły, aby w całości dopasować go do wszystkich naszych oczekiwań. Kuchnię otworzyłem na salon, uzyskując tym samym dużą i bardzo przestronną strefę dzienna. Dolną łazienkę lekko powiększyłem kosztem części hallu. Świetnym pomysłem było także użytkowe wykorzystanie powierzchni nad garażem. Podzieliłem ją ściankami działowymi, dzięki czemu udało mi się wygospodarować ładny pokój gościnny, garderobę oraz praktyczną pralnię.Innych modyfikacji nie wprowadzałem i w kwestii rozmieszczenia wnętrza nadal dostrzegam same plusy. Co prawda, zastanawiałem się jeszcze nad zmianą konstrukcji schodów, aczkolwiek okazało się, że nie możemy tego zrobić. Innym Inwestorom APS 161+2G LUA1251 poleciłbym jednak inne rozwiązanie odnośnie wentylacji w kuchni. W dokumentacji technicznej ciąg wentylacyjny znajduje się po drugiej stronie kuchni niż okap nad kuchenką i tym samym kanał wentylacyjny przebiega pod sufitem. Aby wszystko wyglądało estetycznie, obniżyliśmy wysokość tego pomieszczenia ukrywając kanał sufitem podwieszanym. Myślę więc, że już wcześniej warto zastanowić się nad dogodniejszym rozwiązaniem tej kwestii.Wybór projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym APS 161+2G LUA1251 okazał się dla nas jak najbardziej trafioną decyzją. Wnętrze jest funkcjonalne i komfortowe w codziennym użytkowaniu. Każde pomieszczenie posiada optymalne, ustawne wymiary i w pełni nas satysfakcjonuje. Świetnym rozwiązaniem jest niewątpliwe pokój na parterze - można wykorzystać go na gabinet do pracy lub bawialnię dla dzieci. Pozdrawiam.
Prezentacja projektów specjalnie dla Ciebie
Potrzebujesz rekomendacji specjalnie dla Ciebie? Zamów prezentację z portfolio projektów, dopasowanych do Twoich potrzeb
Zamów bezpłatnie
Extradom.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do pod numerem KRS 0000648746, numer NIP 895-17-18-333, o kapitale zakładowym 708 150,00 zł uprzejmie informuje, iż poprzez serwis Extradom.pl umożliwia m.in. zapoznanie się przez konsumentów z ofertą handlową Partnerów Extradom.pl, którzy stosują metody budowy domów przy wykorzystaniu różnego rodzaju technologie prefabrykacji bądź modułowe (tzw. „Gotowe domy”).
Extradom.pl nie prowadzi jednakże sprzedaży ani nie oferuje usług polegających na doradztwie finansowym, prawnym ani podatkowym w zakresie inwestycji realizowanych w technologiach tzw. „Gotowych domów”. Informacje prezentowane w serwisie Extradom.pl dotyczące Partnerów Extradom.pl oferujących realizację inwestycji w technologiach „Gotowych domów” lub podobnych mają charakter informacyjny i reklamowy.
Prezentowane w serwisie Extradom.pl informacje dotyczące stosowanych przez Partnerów metod budowy domów w technologii prefabrykacji bądź modułowej pochodzą od Partnerów Extradom.pl.
Extradom.pl sp. z o.o. jedynie umożliwia nawiązanie kontaktu przez Użytkownika z Partnerem Extradom.pl stosującym tego rodzaju technologie budowy domów i nie jest stroną umowy o roboty budowlane zawieranej przez Użytkownika Extradom.pl z Partnerem Extradom.pl.
Ostateczne wykończenie budynku może nastąpić na wiele sposobów, a prezentowane przez Extradom.pl wizualizacje poczytywać należy za jedynie przykład i propozycję wykończenia, wizję architektoniczną autora projektu. Szczegółowe rozwiązania zastosowane w oferowanej dokumentacji - w tym również ilość, lokalizacje i wygląd okien, drzwi, kominów - mogą w niewielkim stopniu różnić się od zaproponowanej wizji budynku. Dokumentacja projektowa odpowiada rzutom poglądowym prezentowanym przez Extradom.pl na karcie danego projektu.
Pliki do druku
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
Ups, wystąpił problem
Wystąpił nieoczekiwany problem. Spróbuj ponownie.
ODKRYJ NOWE
Konto Extradom.pl
Zapisuj ulubione projekty na każdym urządzeniu
Oglądaj zdjęcia i wymieniaj się doświadczeniami ze społecznością
Korzystaj z bezpłatnych narzędzi: Kreator 3D, Mapa budowy, Analiza działki