Masz już projekt z Extradom.pl? Dopasujemy go do Twojej działki
W trakcie adaptacji projekt jest dostosowywany do konkretnej działki. Ten etap to także najlepszy moment na wprowadzenie funkcjonalnych zmian w projekcie. Chcesz wiedzieć więcej? Umów się na bezpłatną konsultację dot. adaptacji!
Szukasz wykonawcy godnego zaufania? Zleć budowę w Extradom.pl!
Z góry znasz koszt budowy domu
Dom odbierasz zgodnie z ustalonym harmonogramem - nawet w 6 miesięcy
Zabezpiecza Cię jedna kompleksowa umowa z jednym wykonawcą
Otrzymujesz nawet 30-letnią gwarancję na konstrukcję domu
Oszczędzasz swój czas dzięki pewnej i kompletnej usłudze
Cena brutto stanu deweloperskiego od
Cena brutto stanu deweloperskiego od 4 529 do 5 829 zł/m2.
Cena jest uzależniona m.in. od lokalizacji, wybranej technologii, kubatury budynku, skomplikowania projektu i ewentualnych zmian, na które zdecyduje się inwestor.
Cena za m2 powierzchni netto, czyli wszystkich pomieszczeń mierzonych na wysokości podłogi.
Ten dom możesz budować metodą gospodarczą, systemem zleconym lub skorzystać z naszej oferty Projekt z Budową. Przy porównaniu weź pod uwagę nie tylko koszt, ale też różny zakres prac i standard wykonania.
Metoda gospodarcza
Najtańsza metoda - większość prac budowlanych wykonuje inwestor
Stan surowy zamknięty (SSZ)
304 000 zł netto
Szacunkowy koszt materiałów
na III kwartał 2024
Prace ziemne i fundamenty
37 000 zł
Konstrukcja, strop oraz dach
222 000 zł
Stolarka okienna i drzwiowa
45 000 zł
Instalacje
nie obejmuje
Prace wykończeniowe
nie obejmuje
Możesz budować etapami, pamiętając jednak o zmianie kosztów w czasie
Możesz rozpocząć budowę z częścią niezbędnych środków
Sam ustalasz harmonogram, koordynujesz budowę i zapewniasz materiały
jakie parametry musi spełniać dom
według miejscowego planu zagospodarowania lub warunków zabudowy (np. kąt nachylenia i typ dachu, liczba kondygnacji itp.
jakie inne projekty pasują na Twoją działkę
– znajdziemy je dla Ciebie!
Wypełniasz wniosek o warunki zabudowy (WZ)?Wydrukuj kartę projektu lub zamów rysunki szczegółowe
Drukuj
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
•Rysunki szczegółowe
Powierzchnie i wymiary
Powierzchnia użytkowa
Suma powierzchni wszystkich pomieszczeń mieszkalnych, pomniejszona o pow. garażu, kotłowni, strychu, piwnicy. Jest liczona w 100% dla pomieszczeń o wysokości powyżej 2,2 m, w 50% dla pomieszczeń o wys. 2,2-1,4 m i niewliczana dla niższych niż 1,4 m.
130,19 m²
Powierzchnia zabudowy
Powierzchnia zajmowana przez część na- oraz nadziemną budynku liczona, jako rzut pionowy budynku na działkę.
96,07 m²
Powierzchnia netto
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.
149,39 m²
Kubatura netto
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) pomieszczeń budynku, bez strychu, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).
355 m³
Powierzchnia dachu
166,30 m²
Kąt nachylenia dachu
Nachylenie połaci dachu głównego podawane w stopniach. Uwaga! W niektórych projektach występuje więcej niż jedno nachylenie dachu.
40°
Wysokość budynku
Wysokość liczona od części budynku położonej najniżej przy powierzchni terenu do najwyższego punktu dachu (kalenicy) z wyłączeniem kominów.
8,36 m
Min. szerokość działki
Najmniejsza możliwa szerokość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z szerokości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
18,84 m
Min. długość działki
Najmniejsza możliwa długość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z długości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
16,84 m
Energooszczędność
Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ogrzewanie główne
Gazowe
- szczegóły
Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia projektu z
Pompa ciepła + ogrzewanie podłogowe
Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy
Warunki techniczne
Projekt zgody z WT 2021
Więcej szczegółów
Technologia i konstrukcja
Konstrukcja
Murowana
PROJEKT Z BUDOWĄ
Istnieje możliwość zaadaptowania tego projektu do technologii prefabrykowanej/modułowej i budowy nawet w 6 miesięcy ze stałym kosztem budowy
Dodatki możesz zamówić w koszyku lub telefonicznie u naszego Doradcy.
Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Bestseller
Kosztorys
950 zł
Bestseller
Dodatkowy egzemplarz projektu
800 zł
Bestseller
Ogrzewanie podłogowe
590 zł
Oze
Wentylacja mechaniczna z rekuperacją
690 zł
Oze
Pompa ciepła + ogrzewanie podłogowe
950 zł
Opis projektu
Projekt domu APS 202 to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Bryła budynku posiada formę typową, więc jego realizacja nie pochłonie zbyt wielu środków finansowych. W tym projekcie kalenica skierowana jest równolegle do drogi, co często określane jest w warunkach zabudowy. Dom został stworzony do zabudowy wolnostojącej. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem dwuspadowym, co znacznie obniża koszty inwestycji. Projekt APS 202 to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu domownicy mogą cieszyć się większą prywatnością.Autor projektu przewidział w nim ciekawie prezentującą się strefę dzienną. Kuchnia otwarta na salon to doskonałe miejsce dla osób lubiących połączenie funkcjonalności z atrakcyjnym i nowoczesnym wyglądem. Uwzględniona w projekcie spiżarka znacznie ułatwi zachowanie porządku. W salonie znajduje się nastrojowy kominek dający przyjemne ciepło i nadający wnętrzu przyjemnej atmosfery. W pełni funkcjonalną łazienkę przewidziano zarówno na parterze, jak i poddaszu, co jest świetnym rozwiązaniem dla większej ilości domowników. Strefa sypialniana składa się z czterech pokoi, co jest doskonałą opcją dla 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Rodzinne spotkania w słonecznie dni uprzyjemni przewidziany przy domu taras. Dom zaprojektowano w technologii murowanej. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego, dlatego będzie prezentować się doskonale niezależnie od okolicy.
Czytaj więcej
Informacje dodatkowe
Dokumentacja zabezpieczona jest specjalną plombą, której usunięcie uniemożliwi zwrot oraz wymianę projektu. Zapraszamy do zamówienia przed zakupem rysunków szczegółowych projektu oraz analizy posiadanej działki w celu upewnienia się, że wybrany projekt domu idealnie na nią pasuje. W dokumentacji znajduje się jeden egzemplarz projektu architektoniczno-budowlanego i jeden projekt techniczny, służący do weryfikacji projektu po odbiorze zamówienia bez konieczności otwierania pełnej dokumentacji projektowej.
Tekst opinii nie powinien zawierać niecenzuralnych treści, dlatego zostanie dodany po weryfikacji. W pierwszej kolejności pojawią się opinie osób, które budują wybrany projekt.
Dziękujemy za Twoją opinię.
Po weryfikacji jej treść pojawi się na stronie projektu.
Wywiady mieszkańców domu APS 202
Daniel202
Szukając odpowiedniego projektu, musiałem wziąć pod uwagę warunki mojej działki, gdyż miałem na niej określone możliwości budowy. Projekt domu APS 202 LUA1250 nie tylko świetnie na nią pasował, ale również spełnił moje oczekiwania pod innymi względami. Od początku zależało mi na kotłowni z tyłu domu, a w wielu projektach które widziałem znajdowała się ona od strony wejścia. Ponadto, do gustu przypadł mi jego metraż. Uważam, że mimo iż gabaryty domu nie są duże, to jego wnętrze jest przemyślane i bardzo dobrze wykorzystane. Podczas budowy nie mieliśmy żadnych problemów i wszystko przebiegło zgodnie z planem. Jedynym, małym odstępstwem od projektu była zmiana konstrukcji stopu nad poddaszem z lekkiej na żelbetową. Z tego względu murarz poradził nam „zamknięcie” klatki schodowej poprzez postawienie przy niej dodatkowej ściany. Fachowiec stwierdził, że przy tym rodzaju stropu będzie to najkorzystniejsze rozwiązanie. Od zamieszkania w nowym domu minęło już kilka lat i na chwilę obecną nigdzie nie mamy żadnych pęknięć i nic złego się nie dzieje. Cały budynek został wymurowany z cegły kratówki Porotherm. Ściany zostały wykonane trójwarstwowo, a pomiędzy murami zastosowaliśmy styropian o grubości 10cm. Nasz dom świetnie utrzymuje temperaturę, więc do jego ogrzania nie zużywamy dużej ilości opału. Sezon grzewczy rozpoczynamy od października, a piec wyłączamy na początku maja. W zeszłym roku przez ten okres zużyliśmy tylko 3,5 tony ekogroszku. Na chwilę obecną w domu mieszkam z żoną i naszym dzieckiem, więc metraż przewidziany w projekcie APS 202 LUA1250 jest dla nas całkowicie wystarczający. Myślę, że nawet 5-osobowa rodzina śmiało mogłaby zamieszkać na takiej powierzchni. Najbardziej jestem zadowolony z salonu, który został przez nas świetnie zaaranżowany. Bardzo podoba mi się również to, iż między nim a kuchnią nie ma żadnej dzielącej ściany. Dzięki temu oba pomieszczenia wraz z dużym hallem tworzą jedną, otwartą przestrzeń dzienną. Decyzja o wyborze projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym APS 202 LUA1250 była dla nas jak najbardziej trafna. Zaproponowany w nim układ pomieszczeń bardzo mi odpowiadał i nie potrzebowałem nic w nim zmieniać. Teraz, po kilku latach od realizacji, nadal nie mam co do niego żadnych zastrzeżeń. Polecam i Pozdrawiam.
Monika1357
Wybraliśmy projekt domu APS 202 LUA1250, ponieważ jest on dokładnie taki jakiego szukałam od samego początku. Układ pomieszczeń w nim jest idealnie dopasowany do potrzeb naszej rodziny i uwzględnia wszystko to, na czym szczególnie mi zależało. Bardzo podobają mi się kuchnie otwarte na salon i takie rozwiązanie chciałam zastosować w moim nowym domu. Ponadto, architekt uwzględnił w nim spiżarnię i dodatkowy pokój na parterze- co również było nam potrzebne. Osobne wyjście z kotłowni bezpośrednio na zewnątrz wydało nam się bardzo praktyczne. Koszty budowy były zbliżone do tych przewidzianych w kosztorysie, a cała realizacja odbyła się bez żadnych problemów. Aby wykonać fundamenty, fachowcy najpierw wylali ławy fundamentowe, a następnie użyli do tego betonowych bloczków. Zarówno ściany zewnętrzne, jak i działowe zostały wymurowane z pustaków Suporex. Poddasze ociepliliśmy wełną mineralną, a bryłę budynku wyłożyliśmy 15cm warstwą styropianu. Dzięki temu, dom świetnie trzyma ciepło i nawet w nieco chłodniejszym okresie zdarzają się dni, gdy nie musimy rozpalać całego pieca, a w pomieszczeniach i tak jest ciepło. Zdecydowaliśmy się na tradycyjne ogrzewanie węglowe, więc kwestia dobrej izolacji jest dla nas dość ważna. Projekt domu APS 202 LUA1250 przewidywał, iż okno w kotłowni znajduje się zaraz przy drzwiach wyjściowych. Aby je rozdzielić, wstawiliśmy między nimi 12 cm słupek. Dodatkowo postanowiliśmy zamurować przestrzeń pod schodami, uzyskując tym samym mały, praktyczny schowek Spiżarka przy kuchni jest naprawdę rewelacyjna, tym bardziej, że dom nie jest podpiwniczony. Nam oraz wszystkim znajomym, którzy nas odwiedzają takie rozwiązanie bardzo się podoba. Możliwość bezpośredniego wyjścia z kotłowni na zewnątrz, została przez architekta dobrze przemyślana, gdyż jest to bardzo funkcjonalny pomysł. Jesteśmy naprawdę zadowoleni z wyboru projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym APS 202 LUA1250. Bardzo się cieszę , iż udało nam się znaleźć projekt który spełnił wszystkie nasze oczekiwania i jest dokładnie taki, o jakim marzyliśmy. Polecam i pozdrawiam.
edyta8181
Wybraliśmy projekt domu APS 202 LUA1250, gdyż jego metraż w zupełności odpowiadał potrzebom naszej rodziny. Ponadto, projektant przewidział w nim kotłownię z tyłu domu, na czym bardzo nam zależało. Dodatkowo spodobała mi się możliwość oddzielenia kuchni od salonu. Postawienie murów odbyło się w naszym przypadku bez żadnych trudności. Mieliśmy natomiast jeden, niewielki problem z więźbą dachową. Fachowcy zauważyli, iż w projekcie nie ma uwzględnionych jętek i z racji tego kupiliśmy za mało materiału. Na szczęście udało nam się nabyć brakujące elementy i konstrukcja dachu została poprawnie wykonana. Cały budynek wymurowaliśmy z białego pustaka. Muszę przyznać, że koszty budowy pozytywnie mnie zaskoczyły. Myślałam, że będą one znacznie wyższe, a okazało się że postawienie domu w stanie surowym zamkniętym wyniosło nas ok. 100 tysięcy. W kotłowni postawiliśmy piec na paliwo stałe. Gaz ziemny jest dość drogi w użytkowaniu, a w takim tradycyjnym kotle można palić różnego rodzaju materiałem. Mieszkamy na takich terenach, gdzie kupienie drewna nie stanowi żadnego problemu, więc w razie potrzeby możemy również nim ogrzewać pomieszczenia. Gdy zdecydowaliśmy się projekt domu APS 202 LUA1250 w oczy rzuciła mi się od razu jedna rzecz, którą postanowiłam poprawić. Mianowicie chodziło mi o okna frontowe, które moim zdaniem były zbyt małe. Uważam, że okna dwuskrzydłowe prezentują się lepiej, więc wstawiliśmy je w kuchni i w pokoju na parterze. Powiększyliśmy również rozmiar drzwi balkonowych nad wejściem w sypialniach na poddaszu. Dzięki temu do tych pomieszczeń wpada teraz o wiele więcej słońca. Przestrzeń pod schodami zaadaptowałam na spiżarnię, którą wraz z kotłownią pogłębiliśmy, robiąc je nieco niżej niż poziom parteru. Postanowiliśmy też zabudować kuchnie i zamknąć ją na salon. Teraz można dostać się do niej tylko od strony hallu. Dom usytuowany mamy w ten sposób, iż kotłownia i mała łazienka znajdują się po stronie północnej. Jest to najmniej słoneczna strona świata, więc dobrze, iż na tej ścianie znajduje się tylko jedno okno. Salon i kuchnię mamy od południa, więc w części dziennej mamy bardzo jasno. Zależało nam na dobrym oświetleniu pomieszczeń, a dzięki takiemu ułożeniu budynku oraz zmianie wymiaru okien osiągnęliśmy zamierzony cel. Mimo, iż zrezygnowaliśmy z okna połaciowego nad klatką schodową, nie stanowi to dla nas żadnego problemu. Najbardziej w naszym nowym domu podoba mi się kuchnia, która jest naprawdę duża i bardzo słoneczna. Jest to osobne pomieszczenie, w którym wszyscy razem możemy swobodnie spędzać czas, tak jak miało to miejsce w moim rodzinnym domu. Jestem zadowolona z wyboru projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym APS 202 LUA1250 oraz całej jego realizacji. Polecam i pozdrawiam.
Daniel202
Szukając odpowiedniego projektu, musiałem wziąć pod uwagę warunki mojej działki, gdyż miałem na niej określone możliwości budowy. Projekt domu APS 202 LUA1250 nie tylko świetnie na nią pasował, ale również spełnił moje oczekiwania pod innymi względami. Od początku zależało mi na kotłowni z tyłu domu, a w wielu projektach które widziałem znajdowała się ona od strony wejścia. Ponadto, do gustu przypadł mi jego metraż. Uważam, że mimo iż gabaryty domu nie są duże, to jego wnętrze jest przemyślane i bardzo dobrze wykorzystane. Podczas budowy nie mieliśmy żadnych problemów i wszystko przebiegło zgodnie z planem. Jedynym, małym odstępstwem od projektu była zmiana konstrukcji stopu nad poddaszem z lekkiej na żelbetową. Z tego względu murarz poradził nam „zamknięcie” klatki schodowej poprzez postawienie przy niej dodatkowej ściany. Fachowiec stwierdził, że przy tym rodzaju stropu będzie to najkorzystniejsze rozwiązanie. Od zamieszkania w nowym domu minęło już kilka lat i na chwilę obecną nigdzie nie mamy żadnych pęknięć i nic złego się nie dzieje. Cały budynek został wymurowany z cegły kratówki Porotherm. Ściany zostały wykonane trójwarstwowo, a pomiędzy murami zastosowaliśmy styropian o grubości 10cm. Nasz dom świetnie utrzymuje temperaturę, więc do jego ogrzania nie zużywamy dużej ilości opału. Sezon grzewczy rozpoczynamy od października, a piec wyłączamy na początku maja. W zeszłym roku przez ten okres zużyliśmy tylko 3,5 tony ekogroszku. Na chwilę obecną w domu mieszkam z żoną i naszym dzieckiem, więc metraż przewidziany w projekcie APS 202 LUA1250 jest dla nas całkowicie wystarczający. Myślę, że nawet 5-osobowa rodzina śmiało mogłaby zamieszkać na takiej powierzchni. Najbardziej jestem zadowolony z salonu, który został przez nas świetnie zaaranżowany. Bardzo podoba mi się również to, iż między nim a kuchnią nie ma żadnej dzielącej ściany. Dzięki temu oba pomieszczenia wraz z dużym hallem tworzą jedną, otwartą przestrzeń dzienną. Decyzja o wyborze projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym APS 202 LUA1250 była dla nas jak najbardziej trafna. Zaproponowany w nim układ pomieszczeń bardzo mi odpowiadał i nie potrzebowałem nic w nim zmieniać. Teraz, po kilku latach od realizacji, nadal nie mam co do niego żadnych zastrzeżeń. Polecam i Pozdrawiam.
Monika1357
Wybraliśmy projekt domu APS 202 LUA1250, ponieważ jest on dokładnie taki jakiego szukałam od samego początku. Układ pomieszczeń w nim jest idealnie dopasowany do potrzeb naszej rodziny i uwzględnia wszystko to, na czym szczególnie mi zależało. Bardzo podobają mi się kuchnie otwarte na salon i takie rozwiązanie chciałam zastosować w moim nowym domu. Ponadto, architekt uwzględnił w nim spiżarnię i dodatkowy pokój na parterze- co również było nam potrzebne. Osobne wyjście z kotłowni bezpośrednio na zewnątrz wydało nam się bardzo praktyczne. Koszty budowy były zbliżone do tych przewidzianych w kosztorysie, a cała realizacja odbyła się bez żadnych problemów. Aby wykonać fundamenty, fachowcy najpierw wylali ławy fundamentowe, a następnie użyli do tego betonowych bloczków. Zarówno ściany zewnętrzne, jak i działowe zostały wymurowane z pustaków Suporex. Poddasze ociepliliśmy wełną mineralną, a bryłę budynku wyłożyliśmy 15cm warstwą styropianu. Dzięki temu, dom świetnie trzyma ciepło i nawet w nieco chłodniejszym okresie zdarzają się dni, gdy nie musimy rozpalać całego pieca, a w pomieszczeniach i tak jest ciepło. Zdecydowaliśmy się na tradycyjne ogrzewanie węglowe, więc kwestia dobrej izolacji jest dla nas dość ważna. Projekt domu APS 202 LUA1250 przewidywał, iż okno w kotłowni znajduje się zaraz przy drzwiach wyjściowych. Aby je rozdzielić, wstawiliśmy między nimi 12 cm słupek. Dodatkowo postanowiliśmy zamurować przestrzeń pod schodami, uzyskując tym samym mały, praktyczny schowek Spiżarka przy kuchni jest naprawdę rewelacyjna, tym bardziej, że dom nie jest podpiwniczony. Nam oraz wszystkim znajomym, którzy nas odwiedzają takie rozwiązanie bardzo się podoba. Możliwość bezpośredniego wyjścia z kotłowni na zewnątrz, została przez architekta dobrze przemyślana, gdyż jest to bardzo funkcjonalny pomysł. Jesteśmy naprawdę zadowoleni z wyboru projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym APS 202 LUA1250. Bardzo się cieszę , iż udało nam się znaleźć projekt który spełnił wszystkie nasze oczekiwania i jest dokładnie taki, o jakim marzyliśmy. Polecam i pozdrawiam.
edyta8181
Wybraliśmy projekt domu APS 202 LUA1250, gdyż jego metraż w zupełności odpowiadał potrzebom naszej rodziny. Ponadto, projektant przewidział w nim kotłownię z tyłu domu, na czym bardzo nam zależało. Dodatkowo spodobała mi się możliwość oddzielenia kuchni od salonu. Postawienie murów odbyło się w naszym przypadku bez żadnych trudności. Mieliśmy natomiast jeden, niewielki problem z więźbą dachową. Fachowcy zauważyli, iż w projekcie nie ma uwzględnionych jętek i z racji tego kupiliśmy za mało materiału. Na szczęście udało nam się nabyć brakujące elementy i konstrukcja dachu została poprawnie wykonana. Cały budynek wymurowaliśmy z białego pustaka. Muszę przyznać, że koszty budowy pozytywnie mnie zaskoczyły. Myślałam, że będą one znacznie wyższe, a okazało się że postawienie domu w stanie surowym zamkniętym wyniosło nas ok. 100 tysięcy. W kotłowni postawiliśmy piec na paliwo stałe. Gaz ziemny jest dość drogi w użytkowaniu, a w takim tradycyjnym kotle można palić różnego rodzaju materiałem. Mieszkamy na takich terenach, gdzie kupienie drewna nie stanowi żadnego problemu, więc w razie potrzeby możemy również nim ogrzewać pomieszczenia. Gdy zdecydowaliśmy się projekt domu APS 202 LUA1250 w oczy rzuciła mi się od razu jedna rzecz, którą postanowiłam poprawić. Mianowicie chodziło mi o okna frontowe, które moim zdaniem były zbyt małe. Uważam, że okna dwuskrzydłowe prezentują się lepiej, więc wstawiliśmy je w kuchni i w pokoju na parterze. Powiększyliśmy również rozmiar drzwi balkonowych nad wejściem w sypialniach na poddaszu. Dzięki temu do tych pomieszczeń wpada teraz o wiele więcej słońca. Przestrzeń pod schodami zaadaptowałam na spiżarnię, którą wraz z kotłownią pogłębiliśmy, robiąc je nieco niżej niż poziom parteru. Postanowiliśmy też zabudować kuchnie i zamknąć ją na salon. Teraz można dostać się do niej tylko od strony hallu. Dom usytuowany mamy w ten sposób, iż kotłownia i mała łazienka znajdują się po stronie północnej. Jest to najmniej słoneczna strona świata, więc dobrze, iż na tej ścianie znajduje się tylko jedno okno. Salon i kuchnię mamy od południa, więc w części dziennej mamy bardzo jasno. Zależało nam na dobrym oświetleniu pomieszczeń, a dzięki takiemu ułożeniu budynku oraz zmianie wymiaru okien osiągnęliśmy zamierzony cel. Mimo, iż zrezygnowaliśmy z okna połaciowego nad klatką schodową, nie stanowi to dla nas żadnego problemu. Najbardziej w naszym nowym domu podoba mi się kuchnia, która jest naprawdę duża i bardzo słoneczna. Jest to osobne pomieszczenie, w którym wszyscy razem możemy swobodnie spędzać czas, tak jak miało to miejsce w moim rodzinnym domu. Jestem zadowolona z wyboru projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym APS 202 LUA1250 oraz całej jego realizacji. Polecam i pozdrawiam.
Prezentacja projektów specjalnie dla Ciebie
Potrzebujesz rekomendacji specjalnie dla Ciebie? Zamów prezentację z portfolio projektów, dopasowanych do Twoich potrzeb
Zamów bezpłatnie
Extradom.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do pod numerem KRS 0000648746, numer NIP 895-17-18-333, o kapitale zakładowym 708 150,00 zł uprzejmie informuje, iż poprzez serwis Extradom.pl umożliwia m.in. zapoznanie się przez konsumentów z ofertą handlową Partnerów Extradom.pl, którzy stosują metody budowy domów przy wykorzystaniu różnego rodzaju technologie prefabrykacji bądź modułowe (tzw. „Gotowe domy”).
Extradom.pl nie prowadzi jednakże sprzedaży ani nie oferuje usług polegających na doradztwie finansowym, prawnym ani podatkowym w zakresie inwestycji realizowanych w technologiach tzw. „Gotowych domów”. Informacje prezentowane w serwisie Extradom.pl dotyczące Partnerów Extradom.pl oferujących realizację inwestycji w technologiach „Gotowych domów” lub podobnych mają charakter informacyjny i reklamowy.
Prezentowane w serwisie Extradom.pl informacje dotyczące stosowanych przez Partnerów metod budowy domów w technologii prefabrykacji bądź modułowej pochodzą od Partnerów Extradom.pl.
Extradom.pl sp. z o.o. jedynie umożliwia nawiązanie kontaktu przez Użytkownika z Partnerem Extradom.pl stosującym tego rodzaju technologie budowy domów i nie jest stroną umowy o roboty budowlane zawieranej przez Użytkownika Extradom.pl z Partnerem Extradom.pl.
Ostateczne wykończenie budynku może nastąpić na wiele sposobów, a prezentowane przez Extradom.pl wizualizacje poczytywać należy za jedynie przykład i propozycję wykończenia, wizję architektoniczną autora projektu. Szczegółowe rozwiązania zastosowane w oferowanej dokumentacji - w tym również ilość, lokalizacje i wygląd okien, drzwi, kominów - mogą w niewielkim stopniu różnić się od zaproponowanej wizji budynku. Dokumentacja projektowa odpowiada rzutom poglądowym prezentowanym przez Extradom.pl na karcie danego projektu.
Pliki do druku
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
Ups, wystąpił problem
Wystąpił nieoczekiwany problem. Spróbuj ponownie.
ODKRYJ NOWE
Konto Extradom.pl
Zapisuj ulubione projekty na każdym urządzeniu
Oglądaj zdjęcia i wymieniaj się doświadczeniami ze społecznością
Korzystaj z bezpłatnych narzędzi: Kreator 3D, Mapa budowy, Analiza działki