Powierzchnia całkowita pomieszczenia liczona po podłodze. W odróżnieniu od powierzchni użytkowej nie uwzględnia wysokości pomieszczenia.
Usytuowanie na działce
Czy ten projekt pasuje na
Twoją działkę?
Chętnie to sprawdzimy!
Dowiedz się:
czy zmieści
się na niej wybrany przez Ciebie dom
jakie parametry musi spełniać dom
według miejscowego planu zagospodarowania lub warunków zabudowy (np. kąt nachylenia i typ dachu, liczba kondygnacji itp.
jakie inne projekty pasują na Twoją działkę
– znajdziemy je dla Ciebie!
Masz już projekt z Extradom.pl? Dopasujemy go do Twojej działki
W trakcie adaptacji projekt jest dostosowywany do konkretnej działki. Ten etap to także najlepszy moment na wprowadzenie funkcjonalnych zmian w projekcie. Chcesz wiedzieć więcej? Umów się na bezpłatną konsultację dot. adaptacji!
Szukasz wykonawcy godnego zaufania? Zleć budowę w Extradom.pl!
Z góry znasz koszt budowy domu
Dom odbierasz zgodnie z ustalonym harmonogramem - nawet w 6 miesięcy
Zabezpiecza Cię jedna kompleksowa umowa z jednym wykonawcą
Otrzymujesz nawet 30-letnią gwarancję na konstrukcję domu
Oszczędzasz swój czas dzięki pewnej i kompletnej usłudze
Cena brutto stanu deweloperskiego od
Cena brutto stanu deweloperskiego od 4 529 do 5 829 zł/m2.
Cena jest uzależniona m.in. od lokalizacji, wybranej technologii, kubatury budynku, skomplikowania projektu i ewentualnych zmian, na które zdecyduje się inwestor.
Cena za m2 powierzchni netto, czyli wszystkich pomieszczeń mierzonych na wysokości podłogi.
Ten dom możesz budować metodą gospodarczą, systemem zleconym lub skorzystać z naszej oferty Projekt z Budową. Przy porównaniu weź pod uwagę nie tylko koszt, ale też różny zakres prac i standard wykonania.
Metoda gospodarcza
Najtańsza metoda - większość prac budowlanych wykonuje inwestor
Stan surowy zamknięty (SSZ)
389 000 zł netto
Szacunkowy koszt materiałów
na IV kwartał 2024
Prace ziemne i fundamenty
88 000 zł
Konstrukcja, strop oraz dach
244 000 zł
Stolarka okienna i drzwiowa
57 000 zł
Instalacje
nie obejmuje
Prace wykończeniowe
nie obejmuje
Możesz budować etapami, pamiętając jednak o zmianie kosztów w czasie
Możesz rozpocząć budowę z częścią niezbędnych środków
Sam ustalasz harmonogram, koordynujesz budowę i zapewniasz materiały
jakie parametry musi spełniać dom
według miejscowego planu zagospodarowania lub warunków zabudowy (np. kąt nachylenia i typ dachu, liczba kondygnacji itp.
jakie inne projekty pasują na Twoją działkę
– znajdziemy je dla Ciebie!
Wypełniasz wniosek o warunki zabudowy (WZ)?Wydrukuj kartę projektu lub zamów rysunki szczegółowe
Drukuj
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
•Rysunki szczegółowe
Powierzchnie i wymiary
Powierzchnia użytkowa
Suma powierzchni wszystkich pomieszczeń mieszkalnych, pomniejszona o pow. garażu, kotłowni, strychu, piwnicy. Jest liczona w 100% dla pomieszczeń o wysokości powyżej 2,2 m, w 50% dla pomieszczeń o wys. 2,2-1,4 m i niewliczana dla niższych niż 1,4 m.
141,52 m²
Powierzchnia zabudowy
Powierzchnia zajmowana przez część na- oraz nadziemną budynku liczona, jako rzut pionowy budynku na działkę.
222,08 m²
Powierzchnia całkowita
Całkowita powierzchnia wszystkich kondygnacji budynku łącznie z elementami nośnymi, takimi jak ściany zewnętrzne (z ociepleniem), słupy, tarasy, itp.
222,08 m²
Kubatura netto
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) pomieszczeń budynku, bez strychu, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).
990 m³
Powierzchnia dachu
361 m²
Kąt nachylenia dachu
Nachylenie połaci dachu głównego podawane w stopniach. Uwaga! W niektórych projektach występuje więcej niż jedno nachylenie dachu.
25°
Wysokość budynku
Wysokość liczona od części budynku położonej najniżej przy powierzchni terenu do najwyższego punktu dachu (kalenicy) z wyłączeniem kominów.
7,52 m
Szerokość elewacji
14,75 m
Długość elewacji
18,54 m
Min. szerokość działki
Najmniejsza możliwa szerokość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z szerokości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
22,75 m
Min. długość działki
Najmniejsza możliwa długość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z długości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
27,54 m
Energooszczędność
Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ep
Energia pierwotna określa ilość energii nieodnawialnej potrzebnej w ciągu roku do ogrzewania czy też ogrzania wody użytkowej z uwzględnieniem kosztów produkcji i transportu surowców energetycznych.
22,67 kWh/(m²rok)
Euco
Energia użytkowa potrzebna do ogrzewania i wentylacji. Im parametr jest niższy tym budynek bardziej energooszczędny.
33,32 kWh/(m²rok)
Ogrzewanie główne
Gazowe
lub
paliwo stałe
(OZE)
- do wyboru na etapie adaptacji
Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy
Wentylacja
Grawitacyjna
- szczegóły
Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia projektu z
Wentylacja mechaniczna z rekuperacją
Warunki techniczne
Projekt zgody z WT 2021
Więcej szczegółów
Technologia i konstrukcja
Konstrukcja
Murowana
PROJEKT Z BUDOWĄ
Istnieje możliwość zaadaptowania tego projektu do technologii prefabrykowanej/modułowej i budowy nawet w 6 miesięcy ze stałym kosztem budowy
Zaprojektuj dach i elewację tego domu z aplikacją Kreator 3D
Zaprojektuj teraz
Dodatki do projektu
Dodatki możesz zamówić w koszyku lub telefonicznie u naszego Doradcy.
Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Bestseller
Kosztorys
600 zł
400 zł
Cena przy zakupie z projektem
Bestseller
Dodatkowy egzemplarz projektu
1 634 zł
Bestseller
Elektroniczna wersja projektu
817 zł
Oze
Wentylacja mechaniczna z rekuperacją
650 zł
450 zł
Cena przy zakupie z projektem
Schemat zbiornika szczelnego
70 zł
60 zł
Cena przy zakupie z projektem
Opis projektu
Przestronny i bardzo komfortowy dom jednorodzinny Decyma stworzony jest dla dużej, nawet 5-cio osobowej rodziny. Budynek nie posiada podpiwniczenia ani strychu, a wszystkie pomieszczenia rozmieszczone są na parterze. Wysunięty dwustanowiskowy garaż i wyodrębniony z planu taras kształtują bryłę, ujawniając rozmieszczenie funkcji. Całość przekryta jest dachem kopertowym, o mocno wysuniętym okapie. Tworzy on zadaszenie nad obejściem wokół domu, a rzucany przez niego cień ogranicza nadmierne nagrzewanie się pomieszczeń. Jest to ważne ze względu na duże okna pojawiające się na wszystkich elewacjach. Tak rozłożysty budynek pasuje raczej do sporych działek.
Część wspólną tworzy pokój dzienny połączony z jadalnią, niemal równie duży zadaszony taras oraz zamknięta, ale obszerna i zaopatrzona w spiżarnię kuchnia. Okno narożne zapewnia doskonałe doświetlenie miejsca, w którym będziemy przygotowywać posiłki. Taki sam narożny otwór, wraz z przeszklonymi drzwiami na taras, rozświetla wnętrze salonu. Dodatkowy atut stanowi tutaj kominek, który może służyć jako uzupełnienie podstawowej metody ogrzewania. Strefa nocna obejmuje cztery pokoje, dużą łazienkę, szeroki korytarz i pomieszczenie gospodarcze, w którym można urządzić pralnię lub suszarnię. Dwie największe sypialnie również posiadają przeszklone naroża. Położona w głębi prywatnego obszaru łazienka przeznaczona jest przede wszystkim dla lokatorów - osobną, wspólną toaletę zlokalizowano w pobliżu wejścia. Połączona z garażem kotłownia jest na tyle ustawna, że posłuży też jako niewielki schowek na sprzęty. Drzwi garażu wychodzą na wyposażony we wnękę na odzież wiatrołap. Dodatkowe miejsce do magazynowania odzieży znajduje się w obszernym, łączącym wszystkie strefy hallu.
W budynku wykorzystano typowe rozwiązania technologiczne, co znacznie ułatwi realizację projektu.
Decyma jest wygodnym, dającym poczucie przestrzeni domem, w którym nawet duża rodzina będzie mogła czuć się swobodnie. Strefa dzienna zlokalizowana jest z dala od nocnej, a dodatkowy (również akustyczny) bufor między nimi stanowi łazienka i pomieszczenie gospodarcze. Wnętrza można w razie potrzeby otwierać bądź zamykać na inne części domu, tworząc mniej lub bardziej prywatne przestrzenie. Prosta, tradycyjna forma sprawia, że obiekt będzie pasować do niemal każdej okolicy z zabudową wolnostojącą - zarówno nowoczesną, jak i klasyczną.
Czytaj więcej
Informacje dodatkowe
Dokumentacja zabezpieczona jest specjalną plombą, której usunięcie uniemożliwi zwrot oraz wymianę projektu. Zapraszamy do zamówienia przed zakupem rysunków szczegółowych projektu oraz analizy posiadanej działki w celu upewnienia się, że wybrany projekt domu idealnie na nią pasuje. Do projektu zostanie dołączony egzemplarz okazowy w formacie A4 (część architektoniczna), służący do weryfikacji projektu po odbiorze zamówienia bez konieczności otwierania pełnej dokumentacji projektowej.
Tekst opinii nie powinien zawierać niecenzuralnych treści, dlatego zostanie dodany po weryfikacji. W pierwszej kolejności pojawią się opinie osób, które budują wybrany projekt.
Dziękujemy za Twoją opinię.
Po weryfikacji jej treść pojawi się na stronie projektu.
Wywiady mieszkańców domu Decyma
czarna777
Wraz z żoną zdecydowaliśmy się na realizację projektu domu Decyma BSA1973, który spełniał nasze oczekiwania pod wieloma względami. Przede wszystkim zewnętrzny wygląd budynku bardzo spodobał się nam wizualnie i tym samym od razu przykuł naszą uwagę. Po zapoznaniu się z jego wymiarami okazało się, iż dom idealnie pasuje do wielkości naszej działki, a ponadto uwzględniono w nim praktyczne wnętrze. Duże znaczenie w tej kwestii miała ilość pokoi, ponieważ od początku zależało nam na tym, aby jeden z nich pozostał wolny.Dokumentacja techniczna pod względem konstrukcyjnym została dobrze sporządzona, aczkolwiek uważam, iż rozwiązanie dotyczące kominów mogłoby zostać lepiej przemyślane. Początkowo wykonaliśmy je zgodnie z projektem, jednak okazało się iż nieco wystają one zza ściany, co wyglądało mało estetycznie. Postanowiliśmy więc je wyburzyć i wymurować od nowa, tak aby były one schowane w ścianie. Niestety wiązało się to z dodatkową pracą fachowców i większymi kosztami, dlatego też warto zwrócić na to uwagę już na etapie adaptacji.Mamy z żoną duże mieszkanie, dlatego nie odczuwaliśmy presji, aby szybko postawić nowy dom. Wszystkie prace wykonywane były bez pośpiechu i tym samym, czas zakończenia inwestycji to w naszym przypadku ok. 2,5 roku. Myślę jednak, że projekt domu Decyma BSA1973 z łatwością można zrealizować nawet w przeciągu jednego roku. Postanowiliśmy zastosować się do zalecanej przez architekta technologii budowy i tym samym skorzystaliśmy z sugerowanych materiałów. Budynek wymurowaliśmy z pustaków ceramicznych, strop tradycyjnie wylaliśmy betonem, a dach pokryliśmy dachówką ceramiczną. Muszę jednak przyznać, że trudno odnieść mi się do poprawności kosztorysu. Nasza budowa wyniosła więcej w stosunku do podanej kwoty, jednak miało to związek z pewnymi wydarzeniami, których nie byliśmy wstanie przewidzieć oraz wprowadzonymi przez nas zmianami np. dwukrotne murowanie kominów czy wykonywanie otworów okiennych. Inwestycja na etapie stanu surowego otwartego wyniosła nas ok. 265 tys. zł.Rozmieszczenie wnętrza przewidziane w projekcie domu Decyma BSA1973 od początku wydało nam się dobrze przemyślane, dlatego wykonaliśmy je właściwie zgodnie z oryginałem. Postanowiliśmy jedynie nieco bardziej otworzyć kuchnię na salon, a także zastosowaliśmy kosmetyczne przesunięcia odnośnie ścianek działowych między sypialniami. Jeśli przyszli Inwestorzy nie mają zamiaru adaptować poddasza, dobrym pomysłem będzie wykonanie wyjścia na strych w garażu. My postanowiliśmy zlokalizować wyłaz w hallu przy małej łazience, co pozwoli nam na zrobienie w tym miejscu stałych schodów. Gdy w przyszłości zdecydujemy się więc na zagospodarowanie górnej powierzchni, wejście na poddasze będzie w pełni wygodne. Innych modyfikacji nie wprowadzaliśmy, aczkolwiek w chwili obecnej z pewnością rozważyłbym powiększenie salonu o 1 m kosztem zadaszonej wnęki przeznaczonej na taras.Jesteśmy zadowoleni z wyboru projektu domu parterowego Decyma BSA1973. Uwzględnia on funkcjonalny układ pomieszczeń, a budynek z zewnątrz bardzo dobrze się prezentuje. Zdarza się, iż przyjeżdżają do nas inne osoby zainteresowane tym projektem i na wszystkich wywiera on duże wrażenie. Cieszę się również, iż od razu zdecydowaliśmy się na dom z dwustanowiskowym garażem. Pozdrawiam.
Grzegorz2220
Od początku zależało nam, aby wszystkie pomieszczenia w nowym domu znajdowały się na jednym poziomie. Pod uwagę braliśmy więc jedynie projekty budynków parterowych, a spośród nich do gustu najbardziej przypadł nam Decyma BSA1973. Istotny wpływ na jego wybór miała dosyć prosta w wykonaniu konstrukcja dachu. Bardzo spodobał się nam również duży, przestronny salon, a oprócz tego cały dom świetnie pasował do układu naszej działki.Budowa przebiegła całkiem sprawnie. Fachowcy dobrze poradzili sobie z powierzonymi pracami, a jedyna nieścisłość jaką zauważyli w wymiarach projektowych dotyczyła krokwi. W dokumentacji wynosiły one 8,75, jednak przy zachowaniu oryginalnego kąta nachylenia dachu należało zastosować belki 9,25. Nie było to jednak nic co wpłynęło na przebieg inwestycji, a wszystkie etapy zostały zrealizowane zgodnie z planem.Projekt domu Decyma BSA1973 nabyliśmy w lipcu 2014 r. i już jesienią rozpoczęliśmy wykopy fundamentowe. W 2015 r. wymurowaliśmy ściany, zrobiliśmy strop i pokryliśmy dach, zaś w kolejnym roku wykonywaliśmy instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne oraz tynki. Na początku roku 2017 zaczęliśmy wykończenia i obecnie (lipiec) do całkowitego zakończenia inwestycji zostały nam ostatnie, drobne prace.Dom został postawiony z ceramicznych pustaków Porotherm 25 cm. Strop tradycyjnie wylaliśmy betonem, a na dachu zastosowaliśmy blachodachówkę. Uważam, że architekt poprawnie oszacował kosztorys dotyczący stanu surowego zamkniętego i myślę, że śmiało można się nim sugerować. Oczywiście, koszty zależą od wielu czynników jak np. rejon kraju, system budowy czy rodzaj materiałów, dlatego warto wziąć pod uwagę ok. 10% odchyły od wyliczonej kwoty - można zrobić to zarówno trochę drożej, jak i zejść poniżej podanych kosztów.Projekt domu Decyma BSA1973 przewiduje cztery sypialnie, aczkolwiek taka ilość nie była nam potrzebna. Postanowiliśmy więc lekko zmodyfikować układ ścianek działowych w tym miejscu uzyskując dzięki temu trzy większe pokoje. Oprócz tego, kosztem części jednego z nich powiększyliśmy ubikację, aby zmieścić w niej kabinę prysznicową. Obecnie mamy więc dwie w pełni funkcjonalne łazienki. Świetnym pomysłem było również wydłużenie salonu w kierunku tarasu o 1 m. Zdecydowaliśmy się zrezygnować z narożnego okna w kuchni, aczkolwiek teraz dostrzegamy, że zostawienie tego przeszklenia zgodnie z wizją architekta byłoby lepszym rozwiązaniem.Jesteśmy zadowoleni z wyboru projektu domu parterowego Decyma BSA1973. Przewidziany w nim wewnętrzny układ jest funkcjonalny i wygodny w komunikacji. Jedynym minusem jest moim zdaniem brak okien w łazience, więc myślę że w tym przypadku można by rozważyć możliwość zamiany miejscami łazienki z jednym z pokoi. Pozostałe pomieszczenia są jak najbardziej w porządku, a wprowadzone drobne modyfikacje w całości dopasowały dom do naszych potrzeb. Pozdrawiam.
czarna777
Wraz z żoną zdecydowaliśmy się na realizację projektu domu Decyma BSA1973, który spełniał nasze oczekiwania pod wieloma względami. Przede wszystkim zewnętrzny wygląd budynku bardzo spodobał się nam wizualnie i tym samym od razu przykuł naszą uwagę. Po zapoznaniu się z jego wymiarami okazało się, iż dom idealnie pasuje do wielkości naszej działki, a ponadto uwzględniono w nim praktyczne wnętrze. Duże znaczenie w tej kwestii miała ilość pokoi, ponieważ od początku zależało nam na tym, aby jeden z nich pozostał wolny.Dokumentacja techniczna pod względem konstrukcyjnym została dobrze sporządzona, aczkolwiek uważam, iż rozwiązanie dotyczące kominów mogłoby zostać lepiej przemyślane. Początkowo wykonaliśmy je zgodnie z projektem, jednak okazało się iż nieco wystają one zza ściany, co wyglądało mało estetycznie. Postanowiliśmy więc je wyburzyć i wymurować od nowa, tak aby były one schowane w ścianie. Niestety wiązało się to z dodatkową pracą fachowców i większymi kosztami, dlatego też warto zwrócić na to uwagę już na etapie adaptacji.Mamy z żoną duże mieszkanie, dlatego nie odczuwaliśmy presji, aby szybko postawić nowy dom. Wszystkie prace wykonywane były bez pośpiechu i tym samym, czas zakończenia inwestycji to w naszym przypadku ok. 2,5 roku. Myślę jednak, że projekt domu Decyma BSA1973 z łatwością można zrealizować nawet w przeciągu jednego roku. Postanowiliśmy zastosować się do zalecanej przez architekta technologii budowy i tym samym skorzystaliśmy z sugerowanych materiałów. Budynek wymurowaliśmy z pustaków ceramicznych, strop tradycyjnie wylaliśmy betonem, a dach pokryliśmy dachówką ceramiczną. Muszę jednak przyznać, że trudno odnieść mi się do poprawności kosztorysu. Nasza budowa wyniosła więcej w stosunku do podanej kwoty, jednak miało to związek z pewnymi wydarzeniami, których nie byliśmy wstanie przewidzieć oraz wprowadzonymi przez nas zmianami np. dwukrotne murowanie kominów czy wykonywanie otworów okiennych. Inwestycja na etapie stanu surowego otwartego wyniosła nas ok. 265 tys. zł.Rozmieszczenie wnętrza przewidziane w projekcie domu Decyma BSA1973 od początku wydało nam się dobrze przemyślane, dlatego wykonaliśmy je właściwie zgodnie z oryginałem. Postanowiliśmy jedynie nieco bardziej otworzyć kuchnię na salon, a także zastosowaliśmy kosmetyczne przesunięcia odnośnie ścianek działowych między sypialniami. Jeśli przyszli Inwestorzy nie mają zamiaru adaptować poddasza, dobrym pomysłem będzie wykonanie wyjścia na strych w garażu. My postanowiliśmy zlokalizować wyłaz w hallu przy małej łazience, co pozwoli nam na zrobienie w tym miejscu stałych schodów. Gdy w przyszłości zdecydujemy się więc na zagospodarowanie górnej powierzchni, wejście na poddasze będzie w pełni wygodne. Innych modyfikacji nie wprowadzaliśmy, aczkolwiek w chwili obecnej z pewnością rozważyłbym powiększenie salonu o 1 m kosztem zadaszonej wnęki przeznaczonej na taras.Jesteśmy zadowoleni z wyboru projektu domu parterowego Decyma BSA1973. Uwzględnia on funkcjonalny układ pomieszczeń, a budynek z zewnątrz bardzo dobrze się prezentuje. Zdarza się, iż przyjeżdżają do nas inne osoby zainteresowane tym projektem i na wszystkich wywiera on duże wrażenie. Cieszę się również, iż od razu zdecydowaliśmy się na dom z dwustanowiskowym garażem. Pozdrawiam.
Grzegorz2220
Od początku zależało nam, aby wszystkie pomieszczenia w nowym domu znajdowały się na jednym poziomie. Pod uwagę braliśmy więc jedynie projekty budynków parterowych, a spośród nich do gustu najbardziej przypadł nam Decyma BSA1973. Istotny wpływ na jego wybór miała dosyć prosta w wykonaniu konstrukcja dachu. Bardzo spodobał się nam również duży, przestronny salon, a oprócz tego cały dom świetnie pasował do układu naszej działki.Budowa przebiegła całkiem sprawnie. Fachowcy dobrze poradzili sobie z powierzonymi pracami, a jedyna nieścisłość jaką zauważyli w wymiarach projektowych dotyczyła krokwi. W dokumentacji wynosiły one 8,75, jednak przy zachowaniu oryginalnego kąta nachylenia dachu należało zastosować belki 9,25. Nie było to jednak nic co wpłynęło na przebieg inwestycji, a wszystkie etapy zostały zrealizowane zgodnie z planem.Projekt domu Decyma BSA1973 nabyliśmy w lipcu 2014 r. i już jesienią rozpoczęliśmy wykopy fundamentowe. W 2015 r. wymurowaliśmy ściany, zrobiliśmy strop i pokryliśmy dach, zaś w kolejnym roku wykonywaliśmy instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne oraz tynki. Na początku roku 2017 zaczęliśmy wykończenia i obecnie (lipiec) do całkowitego zakończenia inwestycji zostały nam ostatnie, drobne prace.Dom został postawiony z ceramicznych pustaków Porotherm 25 cm. Strop tradycyjnie wylaliśmy betonem, a na dachu zastosowaliśmy blachodachówkę. Uważam, że architekt poprawnie oszacował kosztorys dotyczący stanu surowego zamkniętego i myślę, że śmiało można się nim sugerować. Oczywiście, koszty zależą od wielu czynników jak np. rejon kraju, system budowy czy rodzaj materiałów, dlatego warto wziąć pod uwagę ok. 10% odchyły od wyliczonej kwoty - można zrobić to zarówno trochę drożej, jak i zejść poniżej podanych kosztów.Projekt domu Decyma BSA1973 przewiduje cztery sypialnie, aczkolwiek taka ilość nie była nam potrzebna. Postanowiliśmy więc lekko zmodyfikować układ ścianek działowych w tym miejscu uzyskując dzięki temu trzy większe pokoje. Oprócz tego, kosztem części jednego z nich powiększyliśmy ubikację, aby zmieścić w niej kabinę prysznicową. Obecnie mamy więc dwie w pełni funkcjonalne łazienki. Świetnym pomysłem było również wydłużenie salonu w kierunku tarasu o 1 m. Zdecydowaliśmy się zrezygnować z narożnego okna w kuchni, aczkolwiek teraz dostrzegamy, że zostawienie tego przeszklenia zgodnie z wizją architekta byłoby lepszym rozwiązaniem.Jesteśmy zadowoleni z wyboru projektu domu parterowego Decyma BSA1973. Przewidziany w nim wewnętrzny układ jest funkcjonalny i wygodny w komunikacji. Jedynym minusem jest moim zdaniem brak okien w łazience, więc myślę że w tym przypadku można by rozważyć możliwość zamiany miejscami łazienki z jednym z pokoi. Pozostałe pomieszczenia są jak najbardziej w porządku, a wprowadzone drobne modyfikacje w całości dopasowały dom do naszych potrzeb. Pozdrawiam.
Prezentacja projektów specjalnie dla Ciebie
Potrzebujesz rekomendacji specjalnie dla Ciebie? Zamów prezentację z portfolio projektów, dopasowanych do Twoich potrzeb
Zamów bezpłatnie
Extradom.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do pod numerem KRS 0000648746, numer NIP 895-17-18-333, o kapitale zakładowym 708 150,00 zł uprzejmie informuje, iż poprzez serwis Extradom.pl umożliwia m.in. zapoznanie się przez konsumentów z ofertą handlową Partnerów Extradom.pl, którzy stosują metody budowy domów przy wykorzystaniu różnego rodzaju technologie prefabrykacji bądź modułowe (tzw. „Gotowe domy”).
Extradom.pl nie prowadzi jednakże sprzedaży ani nie oferuje usług polegających na doradztwie finansowym, prawnym ani podatkowym w zakresie inwestycji realizowanych w technologiach tzw. „Gotowych domów”. Informacje prezentowane w serwisie Extradom.pl dotyczące Partnerów Extradom.pl oferujących realizację inwestycji w technologiach „Gotowych domów” lub podobnych mają charakter informacyjny i reklamowy.
Prezentowane w serwisie Extradom.pl informacje dotyczące stosowanych przez Partnerów metod budowy domów w technologii prefabrykacji bądź modułowej pochodzą od Partnerów Extradom.pl.
Extradom.pl sp. z o.o. jedynie umożliwia nawiązanie kontaktu przez Użytkownika z Partnerem Extradom.pl stosującym tego rodzaju technologie budowy domów i nie jest stroną umowy o roboty budowlane zawieranej przez Użytkownika Extradom.pl z Partnerem Extradom.pl.
Ostateczne wykończenie budynku może nastąpić na wiele sposobów, a prezentowane przez Extradom.pl wizualizacje poczytywać należy za jedynie przykład i propozycję wykończenia, wizję architektoniczną autora projektu. Szczegółowe rozwiązania zastosowane w oferowanej dokumentacji - w tym również ilość, lokalizacje i wygląd okien, drzwi, kominów - mogą w niewielkim stopniu różnić się od zaproponowanej wizji budynku. Dokumentacja projektowa odpowiada rzutom poglądowym prezentowanym przez Extradom.pl na karcie danego projektu.
Pliki do druku
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
Ups, wystąpił problem
Wystąpił nieoczekiwany problem. Spróbuj ponownie.
ODKRYJ NOWE
Konto Extradom.pl
Zapisuj ulubione projekty na każdym urządzeniu
Oglądaj zdjęcia i wymieniaj się doświadczeniami ze społecznością
Korzystaj z bezpłatnych narzędzi: Kreator 3D, Mapa budowy, Analiza działki