Powierzchnia całkowita pomieszczenia liczona po podłodze. W odróżnieniu od powierzchni użytkowej nie uwzględnia wysokości pomieszczenia.
10. Korytarz + schody8,60 m²
11. Łazienka9,30 m² (11,60 m²*)
12. Pokój13,20 m² (16,90 m²*)
13. Pokój13,30 m² (18,70 m²*)
14. Pokój11 m² (14,10 m²*)
Razem rzut poddasza55,40 m²
*powierzchnia po podłodze
Powierzchnia całkowita pomieszczenia liczona po podłodze. W odróżnieniu od powierzchni użytkowej nie uwzględnia wysokości pomieszczenia.
Usytuowanie na działce
Czy ten projekt pasuje na
Twoją działkę?
Chętnie to sprawdzimy!
Dowiedz się:
czy zmieści
się na niej wybrany przez Ciebie dom
jakie parametry musi spełniać dom
według miejscowego planu zagospodarowania lub warunków zabudowy (np. kąt nachylenia i typ dachu, liczba kondygnacji itp.
jakie inne projekty pasują na Twoją działkę
– znajdziemy je dla Ciebie!
Masz już projekt z Extradom.pl? Dopasujemy go do Twojej działki
W trakcie adaptacji projekt jest dostosowywany do konkretnej działki. Ten etap to także najlepszy moment na wprowadzenie funkcjonalnych zmian w projekcie. Chcesz wiedzieć więcej? Umów się na bezpłatną konsultację dot. adaptacji!
jakie parametry musi spełniać dom
według miejscowego planu zagospodarowania lub warunków zabudowy (np. kąt nachylenia i typ dachu, liczba kondygnacji itp.
jakie inne projekty pasują na Twoją działkę
– znajdziemy je dla Ciebie!
Wypełniasz wniosek o warunki zabudowy (WZ)?Wydrukuj kartę projektu lub zamów rysunki szczegółowe
Drukuj
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
Powierzchnie i wymiary
Powierzchnia użytkowa
Suma powierzchni wszystkich pomieszczeń mieszkalnych, pomniejszona o pow. garażu, kotłowni, strychu, piwnicy. Jest liczona w 100% dla pomieszczeń o wysokości powyżej 2,2 m, w 50% dla pomieszczeń o wys. 2,2-1,4 m i niewliczana dla niższych niż 1,4 m.
119 m²
Powierzchnia zabudowy
Powierzchnia zajmowana przez część na- oraz nadziemną budynku liczona, jako rzut pionowy budynku na działkę.
90,30 m²
Kubatura brutto
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).
517 m³
Powierzchnia dachu
157,80 m²
Kąt nachylenia dachu
Nachylenie połaci dachu głównego podawane w stopniach. Uwaga! W niektórych projektach występuje więcej niż jedno nachylenie dachu.
40°
Wysokość budynku
Wysokość liczona od części budynku położonej najniżej przy powierzchni terenu do najwyższego punktu dachu (kalenicy) z wyłączeniem kominów.
8,30 m
Min. szerokość działki
Najmniejsza możliwa szerokość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z szerokości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
16,50 m
Min. długość działki
Najmniejsza możliwa długość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z długości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
17,50 m
Energooszczędność
Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Warunki techniczne
Projekt zgody z WT 2021
Więcej szczegółów
Technologia i konstrukcja
Konstrukcja
Murowana
Strop
Żelbetowy
Okna i drzwi tarasowe
Nowoczesne okna PVC i aluminiowe WIŚNIOWSKI – doskonała izolacja, elegancki design i niezrównana trwałość.
Ściany zewnętrzne: pustak 25 cm, styropian 15 cm. Ściany nośne: pustak 25 cm. Strop: monolityczny żelbetowy. Dach: kąt nachylenia 40°, pokrycie - dachówka ceramiczna lub betonowa.
Dom Dom przy Cyprysowej 2 bis został stworzony na wzór cieszącego się popularnością projektu Dom przy Cyprysowej. W odróżnieniu od pierwotnej wersji projekt ma większą powierzchnię. Projekt domu Dom przy Cyprysowej 2 bis zaprojektowany z myślą o inwestorach posiadających średniej szerokości działkę. Dom charakteryzuje się prostą bryłą, co znacznie ułatwia późniejszą aranżację wnętrza. W tym projekcie kalenica usytuowana jest prostopadle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w planie zagospodarowania przestrzennego. Jest przeznaczony do zabudowy wolnostojącej. Konstrukcja domu zwieńczona jest dachem dwuspadowym, i wykonanie więźby oraz jej pokrycie jest ekonomiczne i nie zajmuje wiele czasu. Projekt Dom przy Cyprysowej 2 bis to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że metraż powierzchni użytkowej nie jest ograniczony wielkością działki. Uwzględniona w projekcie część dzienna z pewnością zadowoli osoby lubiące cieszyć się wspólnymi chwilami w rodzinnym gronie. W projekcie uwzględniono zamkniętą kuchnię, dzięki czemu zapachy przygotowywanych, aromatycznych posiłków nie przedostają się do strefy wypoczynkowej. W kuchni znajduje się stół, dzięki któremu zyskuje ona na funkcjonalności. Dodatkowo przewidziana spiżarnia to idealne miejsce na przechowywanie przetworów i zapasów żywności. Usytuowany w salonie kominek sprawi, iż wnętrze stanie się bardziej przytulne. W pełni funkcjonalna łazienka przewidziana jest na obu kondygnacjach, co znacznie usprawni poranne przygotowania do wyjścia. W projekcie przewidziano cztery sypialnie, które będą odpowiednie dla 4-6 domowników. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. W projekcie nie mogło również zabraknąć miejsca na wyjątkowo przydatne pomieszczenie gospodarcze. Rodzinne spotkania w słonecznie dni uprzyjemni przewidziany przy domu taras. Projekt powstał z myślą o Inwestorach, którzy planują zbudować dom w technologii murowanej. Jego wygląd nawiązuje do stylu tradycyjnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i prostotę.
Czytaj więcej
Informacje dodatkowe
Projekt na etapie adaptacji należy dostosować do nowych przepisów.
Tekst opinii nie powinien zawierać niecenzuralnych treści, dlatego zostanie dodany po weryfikacji. W pierwszej kolejności pojawią się opinie osób, które budują wybrany projekt.
Dziękujemy za Twoją opinię.
Po weryfikacji jej treść pojawi się na stronie projektu.
Wywiady mieszkańców domu Dom przy Cyprysowej 2 bis
rajan6
Wybraliśmy z żoną projekt domu Dom przy Cyprysowej 2 bis KRK1233, ponieważ wydał nam się najbardziej funkcjonalny dla naszej rodziny. Pod względem wizualnym również przypadł nam do gustu. Naszym zdaniem, był to najlepszy i najładniejszy projekt, ze wszystkich które oglądaliśmy. Na szczęście nie mieliśmy żadnych problemów z czytelnością projektu oraz z całą realizacją. Ściany naszego domu postawiliśmy z pustaka ceramicznego Porotherm i wyłożyliśmy je 15cm warstwą izolacyjną styropianu. Aby dom lepiej trzymał ciepło, postanowiliśmy wstawić solidne i szczelne okna trzyszybowe. Na dachu zastosowaliśmy dachówkę ceramiczną firmy Röben. W kotłowni zainstalowaliśmy piecyk gazowy marki Viadrus. Alternatywnie możemy również ogrzewać kominkiem z płaszczem wodnym zlokalizowanym w salonie. Wszystko jest tak zsynchronizowane, iż ciepło z piecyka i kominka rozchodzi się zarówno w systemie ogrzewania podłogowego, jak i w grzejnikach, które zamontowaliśmy w sypialniach na poddaszu. Układ pomieszczeń w projekcie domu Dom przy Cyprysowej 2 bis KRK1233 odpowiadał nam na tyle, iż żadne ścianki działowe nie zostały nawet przesunięte. Postanowiliśmy natomiast doprojektować sobie małą piwniczkę. Wchodzi się do niej czterema schodami w dół umieszczonymi w przedpokoju. To pomieszczenie funkcjonuje jako pralnia i schowek. Budynek usytuowany jest na działce tak, iż pokój gościnny i duże okno tarasowe w salonie znajdują się po stronie południowej, a front domu mamy na północy. W całym domu jest bardzo jasno, tym bardziej że powiększyliśmy okna we wszystkich pomieszczeniach. Można powiedzieć, że proporcjonalnie do gabarytów budynku te okna są olbrzymie, ale dzięki nim do pokoi wpada wiele słońca. Powierzchnia domu rewelacyjnie sprawdza się przy naszej 4-osobowej rodzinie. Każdy ma swój pokój, a na dole dodatkowo mamy sypialnię dla gości. Jestem bardzo zadowolony z wyboru projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Dom przy Cyprysowej 2 bis KRK1233. Cały dom jest rewelacyjny i bardzo dobrze nam się w nim mieszka. Polecam i pozdrawiam.
aleksandria39
Podczas wyboru projektu domu głównym kryterium było to, aby wymiary budynku pasowały do wielkości zakupionej przez nas działki. Decyzja nie była łatwa, jednak ostatecznie zdecydowaliśmy się na projekt domu Dom przy Cyprysowej 2 bis KRK1233, który nie tylko spełniał powyższe kryterium, ale także uwzględniał wszystkie rozwiązania, jakie założyliśmy sobie w kwestii funkcjonalności wnętrza.Zdecydowaliśmy się na budowę systemem gospodarczym - właściwie wszystkie prace związane z realizacją nowego domu wykonaliśmy wraz z małżonką własnymi siłami. Z pomocy fachowców skorzystaliśmy jedynie na etapach wylewania betonu na fundamenty i strop. Moja żona zajęła się analizowaniem projektu i nie miała żadnych zastrzeżeń do dokumentacji. Nie posiadamy doświadczenia w dziedzinie budownictwa, a wiele praktycznych porad uzyskaliśmy za pomocą internetu. Mimo to wszystko udało nam się zrobić naprawdę sprawnie, a kierownik budowy nie miał uwag do wykonanych przez nas prac. Cała inwestycja, łącznie z wykończeniami zajęła nam dwa lata.Do wymurowania ścian użyliśmy ceramicznych pustaków Porotherm marki Wienerberger. Strop wykonaliśmy w konstrukcji gęstożebrowej, zaś na dachu zastosowaliśmy pełne deskowanie. Póki co przykryliśmy go jedynie papą, gdyż obecnie zastanawiamy się nad wyborem pomiędzy blachodachówką a gontem bitumicznym. Nie musieliśmy mocno śpieszyć się z budową, dlatego też mieliśmy sporo czasu na porównanie ofert różnych hurtowni. Staraliśmy się znaleźć materiały w atrakcyjnych cenach cechujących się jednocześnie wysoką jakością. Dzięki takiemu systemowi oraz nakładzie pracy własnej, cena naszej inwestycji była zdecydowanie mniejsza od oszacowanej w kosztorysie.Do projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Dom przy Cyprysowej 2 bis KRK1233 żona naniosła kilka zmian. Postanowiła doprojektować balkon, a także podnieść nieco wysokość ścianki kolankowej, co wiązało się także z lekką zmianą kąta nachylenia dachu. Zrezygnowaliśmy ze spiżarki, a jej powierzchnię przyłączyliśmy do kuchni. Świetnym pomysłem było także doświetlenie klatki schodowej i znajdującej się pod nią pralni, za pomocą luksferów. Dają one świetny efekt wizualny, a bez nich w tych miejscach byłoby jednak za ciemno, więc szczerze polecam to rozwiązanie innym Inwestorom.Oprócz wprowadzonych modyfikacji już nic więcej nie chcielibyśmy zmieniać w naszym nowym domu. Projekt domu Dom przy Cyprysowej 2 bis KRK1233 został dobrze przemyślany, a decyzja o jego wyborze okazała się dla nas naprawdę trafiona. Wnętrze jest w pełni komfortowe w codziennym użytkowaniu i nie mamy w tej kwestii żadnych zastrzeżeń. Przestrzeń jest wykorzystana w każdym calu - nie marnuje się nawet ta pod schodami, gdyż w tym miejscu architekt uwzględnił praktyczną pralnię. Pozdrawiam.
Kierunekdom
Zdecydowaliśmy się na realizację projektu domu Dom przy Cyprysowej 2 bis KRK1233, ponieważ wydał się nam idealnie pasujący zarówno do wymiarów naszej działki, jak i usytuowania względem stron świata. Oprócz tego przewidziany w nim układ pomieszczeń spełniał wszystkie potrzeby naszej rodziny, tym bardziej że od początku zależało nam na dodatkowym, osobnym pokoju na parterze.Cały proces budowlany przebiegł naprawdę sprawnie. Wszystkie prace udało nam się zakończyć w dosyć krótkim czasie. Pierwsze „wbicie łopaty” nastąpiło 13 kwietnia 2015 r., a z końcem sierpnia 2016 r. wprowadziliśmy się do wykończonego w całości domu. Inwestycja trwała więc ok. 15 miesięcy. Ściany budynku wymurowaliśmy przy użyciu bloczków z betonu komórkowego Solbet. Strop zrobiliśmy w tradycyjnej żelbetowej konstrukcji. Więźba została odeskowana, a następnie dach pokryliśmy modułową blachodachówką. Uważam, że oszacowany przez architekta kosztorys dotyczący realizacji na etapie stanu surowego zamkniętego zakłada jak najbardziej realną kwotę i spokojnie można się w niej zmieścić.Bryłę z zewnątrz ociepliliśmy 15 cm warstwą grafitowego styropianu. Taka izolacja jest w zupełności wystarczająca i jestem zadowolony z ekonomiczności nowego domu - szybko się nagrzewa i długo utrzymuje temperaturę. Ogrzewamy go za pomocą pieca gazowego. Rachunki za gaz jakie otrzymywaliśmy do tej pory były w formie przedpłaty i dopiero czekamy na roczne rozliczenie, dlatego póki co trudno jest mi jednoznacznie ocenić faktyczne koszty. Po wskazaniach licznika widzę jednak, że wygląda to naprawdę korzystnie.Jedyna większa zmiana jaką wprowadziliśmy do projektu Dom przy Cyprysowej 2 bis KRK1233 polegała na dobudowaniu garażu z boku bryły. Pozostałe były typowo kosmetyczne jak np. zmiana przeznaczenia pralni pod schodami na spiżarnię. Układ pomieszczeń od początku nam odpowiadał, dlatego też inne były zbędne. Rozmieszczenie zostało wykonane zgodnie z oryginalnym planem i w dalszym ciągu jesteśmy z tego zadowoleni. Wnętrze jest funkcjonalne i komfortowe w użytkowaniu. Oprócz tego, cieszy nas usytuowanie domu względem kierunków geograficznych. Front wychodzi niejako na wschód, zaś taras znajduje się po stronie południowo-zachodniej, co jest świetnym rozwiązaniem. Ilość i wielkość okien jest wystarczająca i we wszystkich pomieszczeniach mamy odpowiednio jasno. Decyzja o wyborze projektu Dom przy Cyprysowej 2 bis KRK1233 okazała się dla nas jak najbardziej udana. Pozdrawiam.
rajan6
Wybraliśmy z żoną projekt domu Dom przy Cyprysowej 2 bis KRK1233, ponieważ wydał nam się najbardziej funkcjonalny dla naszej rodziny. Pod względem wizualnym również przypadł nam do gustu. Naszym zdaniem, był to najlepszy i najładniejszy projekt, ze wszystkich które oglądaliśmy. Na szczęście nie mieliśmy żadnych problemów z czytelnością projektu oraz z całą realizacją. Ściany naszego domu postawiliśmy z pustaka ceramicznego Porotherm i wyłożyliśmy je 15cm warstwą izolacyjną styropianu. Aby dom lepiej trzymał ciepło, postanowiliśmy wstawić solidne i szczelne okna trzyszybowe. Na dachu zastosowaliśmy dachówkę ceramiczną firmy Röben. W kotłowni zainstalowaliśmy piecyk gazowy marki Viadrus. Alternatywnie możemy również ogrzewać kominkiem z płaszczem wodnym zlokalizowanym w salonie. Wszystko jest tak zsynchronizowane, iż ciepło z piecyka i kominka rozchodzi się zarówno w systemie ogrzewania podłogowego, jak i w grzejnikach, które zamontowaliśmy w sypialniach na poddaszu. Układ pomieszczeń w projekcie domu Dom przy Cyprysowej 2 bis KRK1233 odpowiadał nam na tyle, iż żadne ścianki działowe nie zostały nawet przesunięte. Postanowiliśmy natomiast doprojektować sobie małą piwniczkę. Wchodzi się do niej czterema schodami w dół umieszczonymi w przedpokoju. To pomieszczenie funkcjonuje jako pralnia i schowek. Budynek usytuowany jest na działce tak, iż pokój gościnny i duże okno tarasowe w salonie znajdują się po stronie południowej, a front domu mamy na północy. W całym domu jest bardzo jasno, tym bardziej że powiększyliśmy okna we wszystkich pomieszczeniach. Można powiedzieć, że proporcjonalnie do gabarytów budynku te okna są olbrzymie, ale dzięki nim do pokoi wpada wiele słońca. Powierzchnia domu rewelacyjnie sprawdza się przy naszej 4-osobowej rodzinie. Każdy ma swój pokój, a na dole dodatkowo mamy sypialnię dla gości. Jestem bardzo zadowolony z wyboru projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Dom przy Cyprysowej 2 bis KRK1233. Cały dom jest rewelacyjny i bardzo dobrze nam się w nim mieszka. Polecam i pozdrawiam.
aleksandria39
Podczas wyboru projektu domu głównym kryterium było to, aby wymiary budynku pasowały do wielkości zakupionej przez nas działki. Decyzja nie była łatwa, jednak ostatecznie zdecydowaliśmy się na projekt domu Dom przy Cyprysowej 2 bis KRK1233, który nie tylko spełniał powyższe kryterium, ale także uwzględniał wszystkie rozwiązania, jakie założyliśmy sobie w kwestii funkcjonalności wnętrza.Zdecydowaliśmy się na budowę systemem gospodarczym - właściwie wszystkie prace związane z realizacją nowego domu wykonaliśmy wraz z małżonką własnymi siłami. Z pomocy fachowców skorzystaliśmy jedynie na etapach wylewania betonu na fundamenty i strop. Moja żona zajęła się analizowaniem projektu i nie miała żadnych zastrzeżeń do dokumentacji. Nie posiadamy doświadczenia w dziedzinie budownictwa, a wiele praktycznych porad uzyskaliśmy za pomocą internetu. Mimo to wszystko udało nam się zrobić naprawdę sprawnie, a kierownik budowy nie miał uwag do wykonanych przez nas prac. Cała inwestycja, łącznie z wykończeniami zajęła nam dwa lata.Do wymurowania ścian użyliśmy ceramicznych pustaków Porotherm marki Wienerberger. Strop wykonaliśmy w konstrukcji gęstożebrowej, zaś na dachu zastosowaliśmy pełne deskowanie. Póki co przykryliśmy go jedynie papą, gdyż obecnie zastanawiamy się nad wyborem pomiędzy blachodachówką a gontem bitumicznym. Nie musieliśmy mocno śpieszyć się z budową, dlatego też mieliśmy sporo czasu na porównanie ofert różnych hurtowni. Staraliśmy się znaleźć materiały w atrakcyjnych cenach cechujących się jednocześnie wysoką jakością. Dzięki takiemu systemowi oraz nakładzie pracy własnej, cena naszej inwestycji była zdecydowanie mniejsza od oszacowanej w kosztorysie.Do projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Dom przy Cyprysowej 2 bis KRK1233 żona naniosła kilka zmian. Postanowiła doprojektować balkon, a także podnieść nieco wysokość ścianki kolankowej, co wiązało się także z lekką zmianą kąta nachylenia dachu. Zrezygnowaliśmy ze spiżarki, a jej powierzchnię przyłączyliśmy do kuchni. Świetnym pomysłem było także doświetlenie klatki schodowej i znajdującej się pod nią pralni, za pomocą luksferów. Dają one świetny efekt wizualny, a bez nich w tych miejscach byłoby jednak za ciemno, więc szczerze polecam to rozwiązanie innym Inwestorom.Oprócz wprowadzonych modyfikacji już nic więcej nie chcielibyśmy zmieniać w naszym nowym domu. Projekt domu Dom przy Cyprysowej 2 bis KRK1233 został dobrze przemyślany, a decyzja o jego wyborze okazała się dla nas naprawdę trafiona. Wnętrze jest w pełni komfortowe w codziennym użytkowaniu i nie mamy w tej kwestii żadnych zastrzeżeń. Przestrzeń jest wykorzystana w każdym calu - nie marnuje się nawet ta pod schodami, gdyż w tym miejscu architekt uwzględnił praktyczną pralnię. Pozdrawiam.
Kierunekdom
Zdecydowaliśmy się na realizację projektu domu Dom przy Cyprysowej 2 bis KRK1233, ponieważ wydał się nam idealnie pasujący zarówno do wymiarów naszej działki, jak i usytuowania względem stron świata. Oprócz tego przewidziany w nim układ pomieszczeń spełniał wszystkie potrzeby naszej rodziny, tym bardziej że od początku zależało nam na dodatkowym, osobnym pokoju na parterze.Cały proces budowlany przebiegł naprawdę sprawnie. Wszystkie prace udało nam się zakończyć w dosyć krótkim czasie. Pierwsze „wbicie łopaty” nastąpiło 13 kwietnia 2015 r., a z końcem sierpnia 2016 r. wprowadziliśmy się do wykończonego w całości domu. Inwestycja trwała więc ok. 15 miesięcy. Ściany budynku wymurowaliśmy przy użyciu bloczków z betonu komórkowego Solbet. Strop zrobiliśmy w tradycyjnej żelbetowej konstrukcji. Więźba została odeskowana, a następnie dach pokryliśmy modułową blachodachówką. Uważam, że oszacowany przez architekta kosztorys dotyczący realizacji na etapie stanu surowego zamkniętego zakłada jak najbardziej realną kwotę i spokojnie można się w niej zmieścić.Bryłę z zewnątrz ociepliliśmy 15 cm warstwą grafitowego styropianu. Taka izolacja jest w zupełności wystarczająca i jestem zadowolony z ekonomiczności nowego domu - szybko się nagrzewa i długo utrzymuje temperaturę. Ogrzewamy go za pomocą pieca gazowego. Rachunki za gaz jakie otrzymywaliśmy do tej pory były w formie przedpłaty i dopiero czekamy na roczne rozliczenie, dlatego póki co trudno jest mi jednoznacznie ocenić faktyczne koszty. Po wskazaniach licznika widzę jednak, że wygląda to naprawdę korzystnie.Jedyna większa zmiana jaką wprowadziliśmy do projektu Dom przy Cyprysowej 2 bis KRK1233 polegała na dobudowaniu garażu z boku bryły. Pozostałe były typowo kosmetyczne jak np. zmiana przeznaczenia pralni pod schodami na spiżarnię. Układ pomieszczeń od początku nam odpowiadał, dlatego też inne były zbędne. Rozmieszczenie zostało wykonane zgodnie z oryginalnym planem i w dalszym ciągu jesteśmy z tego zadowoleni. Wnętrze jest funkcjonalne i komfortowe w użytkowaniu. Oprócz tego, cieszy nas usytuowanie domu względem kierunków geograficznych. Front wychodzi niejako na wschód, zaś taras znajduje się po stronie południowo-zachodniej, co jest świetnym rozwiązaniem. Ilość i wielkość okien jest wystarczająca i we wszystkich pomieszczeniach mamy odpowiednio jasno. Decyzja o wyborze projektu Dom przy Cyprysowej 2 bis KRK1233 okazała się dla nas jak najbardziej udana. Pozdrawiam.
ASYSTENT WYBORU PROJEKTU
Szukasz idealnego projektu? Znajdziemy go dla Ciebie!
Doradca na podstawie Twoich wskazówek przygotuje spersonalizowaną listę projektów
Ostateczne wykończenie budynku może nastąpić na wiele sposobów, a prezentowane przez Extradom.pl wizualizacje poczytywać należy za jedynie przykład i propozycję wykończenia, wizję architektoniczną autora projektu. Szczegółowe rozwiązania zastosowane w oferowanej dokumentacji - w tym również ilość, lokalizacje i wygląd okien, drzwi, kominów - mogą w niewielkim stopniu różnić się od zaproponowanej wizji budynku.
Pliki do druku
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
Ups, wystąpił problem
Wystąpił nieoczekiwany problem. Spróbuj ponownie.
ODKRYJ NOWE
Konto Extradom.pl
Zapisuj ulubione projekty na każdym urządzeniu
Oglądaj zdjęcia i wymieniaj się doświadczeniami ze społecznością
Korzystaj z bezpłatnych narzędzi: Kreator 3D, Mapa budowy, Analiza działki