Powierzchnia całkowita pomieszczenia liczona po podłodze. W odróżnieniu od powierzchni użytkowej nie uwzględnia wysokości pomieszczenia.
Usytuowanie na działce
Czy ten projekt pasuje na
Twoją działkę?
Chętnie to sprawdzimy!
Dowiedz się:
czy zmieści
się na niej wybrany przez Ciebie dom
jakie parametry musi spełniać dom
według miejscowego planu zagospodarowania lub warunków zabudowy (np. kąt nachylenia i typ dachu, liczba kondygnacji itp.
jakie inne projekty pasują na Twoją działkę
– znajdziemy je dla Ciebie!
Masz już projekt z Extradom.pl? Dopasujemy go do Twojej działki
W trakcie adaptacji projekt jest dostosowywany do konkretnej działki. Ten etap to także najlepszy moment na wprowadzenie funkcjonalnych zmian w projekcie. Chcesz wiedzieć więcej? Umów się na bezpłatną konsultację dot. adaptacji!
Oczywiście. Wyceniaj materiały budowlane w kilku miejsach (skorzystaj z gotowego zestawienia materiałów), szukaj promocji, negocjuj. Zobacz nasz film jak obniżyć koszt budowy.
jakie parametry musi spełniać dom
według miejscowego planu zagospodarowania lub warunków zabudowy (np. kąt nachylenia i typ dachu, liczba kondygnacji itp.
jakie inne projekty pasują na Twoją działkę
– znajdziemy je dla Ciebie!
Wypełniasz wniosek o warunki zabudowy (WZ)?Wydrukuj kartę projektu lub zamów rysunki szczegółowe
Drukuj
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
•Rysunki szczegółowe
Powierzchnie i wymiary
Powierzchnia użytkowa
Suma powierzchni wszystkich pomieszczeń mieszkalnych, pomniejszona o pow. garażu, kotłowni, strychu, piwnicy. Jest liczona w 100% dla pomieszczeń o wysokości powyżej 2,2 m, w 50% dla pomieszczeń o wys. 2,2-1,4 m i niewliczana dla niższych niż 1,4 m.
120,23 m²
Wysokość ściany kolankowej
Wysokość ściany podpierającej dach. Jej wysokość wpływa na powierzchnię użytkową kondygnacji, na której się znajduje.
0,18 m
Powierzchnia zabudowy
Powierzchnia zajmowana przez część na- oraz nadziemną budynku liczona, jako rzut pionowy budynku na działkę.
177,84 m²
Kubatura brutto
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).
606,25 m³
Powierzchnia dachu
246,50 m²
Kąt nachylenia dachu
Nachylenie połaci dachu głównego podawane w stopniach. Uwaga! W niektórych projektach występuje więcej niż jedno nachylenie dachu.
30°
Wysokość budynku
Wysokość liczona od części budynku położonej najniżej przy powierzchni terenu do najwyższego punktu dachu (kalenicy) z wyłączeniem kominów.
6,74 m
Min. szerokość działki
Najmniejsza możliwa szerokość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z szerokości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
22,15 m
Min. długość działki
Najmniejsza możliwa długość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z długości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
19,05 m
Energooszczędność
Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ogrzewanie główne
Gazowe
- szczegóły
Charakterystyka energetyczna dostępna jest dla jednego z wymienionych źródeł ogrzewania (najczęściej gazowego)
Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy
Warunki techniczne
Projekt zgody z WT 2021
Więcej szczegółów
Technologia i konstrukcja
Konstrukcja
Murowana
Strop
Żelbetowy
Okna dachowe
Oferujemy bezpłatne konsultacje w zakresie wszystkich rozwiązań VELUX. Wyceny, porady dotyczące doboru okien i rolet zewnętrznych - sprawdź!
Ściany zewnętrzne: pustak 25 cm, styropian 20 cm. Ściany nośne: pustak 24 cm. Strop: monolityczny żelbetowy. Dach: kąt nachylenia 30°, pokrycie - dachówka ceramiczna lub betonowa. Instalacja solarna.
Dom przy Jesionowej to średnich rozmiarów dom parterowy, zaplanowany w dworkowym stylu. Jego wyjątkowy charakter tworzy okazały portyk, wsparty na czterech kolumnach oraz biała elewacja skontrastowana z czerwoną dachówką. Dom sprawdzi się jako lokum dla typowej, czteroosobowej rodziny.
Do wnętrza wprowadza nas mały wiatrołap z przejściem do kotłowni oraz hallu w kształcie litery L. Z hallu kierujemy się na lewo do toalety oraz obszernej kuchni, a na wprost do pokoju dziennego. Salon wyposażono w wyjście na taras i dalej do ogrodu, umieszczone w wykuszu, z zewnątrz ozdobione eleganckim portykiem. Pomiędzy pokojem dziennym a kuchnią przewidziano jadalnię. Stanowią one odrębne pomieszczenia, dodatkowo zamykane drzwiami, dzięki czemu w razie konieczności można je odseparować. Z drugiej strony ich bliskie położenie względem siebie zagwarantuje szybką i sprawną komunikację. Szerokie okna w strefie dziennej, szczególnie przeszklone drzwi tarasowe, zapewnią w pomieszczeniach dużo słońca. Wracając do hallu, przechodzimy do mniejszego, zamykanego korytarza, rozpoczynającego strefę nocną domu. Dotrzemy nim do łazienki oraz trzech sypialni tworzących idealny układ dla rodziców z dwojgiem / trojgiem dzieci.
Dom przy Jesionowej stylizowany na dworek na pewno trafi w gusta inwestorów poszukujących domu, który swoim wyglądem nawiązuje do polskich korzeni.
Tekst opinii nie powinien zawierać niecenzuralnych treści, dlatego zostanie dodany po weryfikacji. W pierwszej kolejności pojawią się opinie osób, które budują wybrany projekt.
Dziękujemy za Twoją opinię.
Po weryfikacji jej treść pojawi się na stronie projektu.
Wywiady mieszkańców domu Dom przy Jesionowej
piko17
Wraz z żoną pasjonujemy się stylem tradycyjnym, dlatego chcieliśmy aby stylistyka naszego przyszłego domu ściśle do niego nawiązywała. Bryła projektu Dom przy Jesionowej KRK1115 pod tym względem wyjątkowo przypadła nam do gustu, a zaproponowany w nim układ pomieszczeń wydał się naprawdę funkcjonalny.
Podczas budowy nie mieliśmy żadnych problemów. Trafiliśmy na doświadczonych fachowców, z czego jestem bardzo zadowolony. Realizacja przebiegła stosunkowo szybko, gdyż łącznie z wszelkimi wykończeniami zajęła nam 3 lata. Na samym początku inwestycja nieco nas przerażała, więc pozytywnym zaskoczeniem był fakt, że wszystkie niezbędne prace udało się wykonać sprawnie i bezproblemowo.
Cały budynek został postawiony z Porothermu. Na zewnątrz zastosowaliśmy pustaki 11,5 cm, w środku ściany użyliśmy 5 cm styropianu, a od strony wewnętrznej wykorzystaliśmy pustaki 30 cm. Łącznie grubość muru to blisko 0,5 m. W salonie mamy kominek, ale dotychczas głównie ogrzewaliśmy gazem. W zeszłym sezonie grzewczym to rozwiązanie dużo nas kosztowało, aczkolwiek nie jest to do końca miarodajne, gdyż mamy małe dziecko i wewnątrz pomieszczeń musieliśmy utrzymywać temperaturę ok. 25 °C. Poza tym, była to nasza pierwsza zima w nowym domu, a w dodatku mało korzystaliśmy z kominka.
Do projektu Dom przy Jesionowej KRK1115 wprowadziliśmy kilka zmian, a jedną z nich było połączenie jadalni z salonem, więc teraz mamy jedną, dużą strefę wypoczynkową. Nie jesteśmy zwolennikami otwartych kuchni, dlatego zamknęliśmy to pomieszczenie. Gości przyjmujemy w salonie i wydaje nam się, że niekoniecznie muszą oni widzieć co dzieje się w kuchni. Kosztem jednego pokoju powiększyliśmy łazienkę. Powierzchnię, która z niego pozostała przeznaczyliśmy na zrobienie garderoby przy sypialni.
W naszym nowym domu mieszkamy już rok czasu i do tej pory nie rzuca mi się w oczy nic, co chciałbym w nim jeszcze zmienić. Być może budynek mógłby być troszkę wyżej usadowiony, aby z zewnątrz wyglądał bardziej okazale, ale z drugiej strony dom w stylu dworkowym nie powinien być przysadzisty, więc jest to rzecz gustu. Układ pomieszczeń jest bardzo funkcjonalny i jak dla mnie ma same plusy. Komunikacja jest wygodna, gdyż nie ma pokoi przejściowych, a do każdego wchodzi się oddzielnie.
Z tego co zauważyłem, projekt domu parterowego Dom przy Jesionowej KRK1115 cieszy się dużym zainteresowaniem. Przyszli inwestorzy przyjeżdżają do nas celem jego obejrzenia i są pod dużym wrażeniem. Pozytywnym zaskoczeniem jest to, iż po wybudowaniu prezentuje się on jeszcze lepiej niż na wizualizacjach. Dodatkowo, bryła świetnie wkomponowała się z okolicą naszej działki oraz posadzonymi na niej drzewami. Polecam i pozdrawiam.
bogdan19711
Projekt domu parterowego Dom przy Jesionowej KRK1115 przede wszystkim bardzo przypadł mi do gustu w kwestii wizualnej ze względu na swoją klasyczną formę. Od zawsze podobały mi się budynki stylizowane na tradycyjny polski dworek. Uwzględnione na zewnątrz ozdobne elementy, taras o ciekawej konstrukcji oraz kolorystyka elewacji miały szczególny wpływ na moją decyzję. Dodatkowo, przewidziany wewnątrz układ pomieszczeń również spełniał moje oczekiwania.Na szczęście podczas budowy nie natrafiliśmy na żadne problemy. Cała inwestycja odbyła się sprawnie i zgodnie z założonym planem. Realizacja trwała stosunkowo krótko, gdyż łącznie z wykonaniem wszelkich wykończeń zajęła nam ok. 2 lat. Do postawienia ścian użyliśmy ceramicznych pustaków, zaś strop zrobiliśmy w konstrukcji monolitycznej żelbetowej. Na dachu zastosowaliśmy dachówkę marki Wienerberger. Uważam, że oszacowane przez architekta koszty postawienia budynku w stanie surowym zamkniętym zostały poprawnie wyliczone i można sugerować się podaną kwotą.Bryłę z zewnątrz ociepliliśmy 10 cm warstwą styropianu. W kotłowni zainstalowaliśmy piecyk gazowy, ale do ogrzewania domu służy nam również usytuowany w salonie kominek. Póki co, trudno mi jednak ocenić faktyczne koszty takiego rozwiązania, gdyż za nami dopiero pierwszy sezon grzewczy od zamieszkania.Do projektu Dom przy Jesionowej KRK1115 wprowadziłem tylko jedną zmianę. Polegała ona na powiększeniu łazienki kosztem części jednego z pokoi. Inne modyfikacje nie były potrzebne. Wnętrze naszego domu jest bardzo funkcjonalne i nie widzę w nim nic co przeszkadzałoby w codziennym jego użytkowaniu. Uważam, że taka powierzchnia to idealne rozwiązanie dla rodziny o modelu 2+1.Wybór projektu Dom przy Jesionowej KRK1115 okazał się dla nas dobrą decyzją. Szczególnie jestem zadowolony z jego wyglądu zewnętrznego - trzeba przyznać, że budynek doskonale się prezentuje. Podoba mi się, iż do wykończenia elewacji architekt przewidział zastosowanie naturalnych materiałów takich jak cegła, kamień i drewno. Pozdrawiam.
barteczek22
Od zawsze bardzo podobały nam się domy w stylu dawnych polskich dworków. Nie jesteśmy zwolennikami nowoczesnej architektury - obecne trendy przemijają, a klasyczny styl dworkowy przykuwa wzrok i jest ponadczasowy. Nasze upodobanie tradycyjnych rozwiązań dotyczy również wnętrza, dlatego przy wyborze projektu zwracaliśmy uwagę na klasyczny układ pomieszczeń. Spośród propozycji odpowiadającym naszym gustom, ostatecznie zdecydowaliśmy się na realizację projektu Dom przy Jesionowej KRK1115. Ukazany na rysunkach dom w całości bardzo nam się spodobał, a dodatkowo jego gabaryty pasowały do wymiarów zakupionej działki.Wszystkie prace związane z postawieniem nowego domu przebiegły jak najbardziej pomyślnie. Współpracujący z nami fachowcy świetnie poradzili sobie na każdym etapie, a całą budową udało się zrealizować zgodnie z oczekiwaniami. Rozpoczęliśmy ją nieco ponad 2 lata temu, a obecnie do pełnego zakończenia całej inwestycji zostały nam zewnętrzne prace elewacyjne.Postanowiliśmy zmienić materiały sugerowane przez autora projektu Dom przy Jesionowej KRK1115. Przyznam, że w tej kwestii nie oszczędzaliśmy i wszystkie użyte przez nas produkty cechują się najwyższą jakością. Ściany wymurowaliśmy z bloczków z betonu komórkowego marki Ytong, strop wykonaliśmy systemem Teriva, a w całym domu wstawiliśmy energooszczędne, trzyszybowe okna firmy Oknoplast. Dach pokryliśmy ceramiczną dachówką Braas 13V Czarny Brylant. W tamtym okresie nie była dostępna w naszym kraju, jednak bardzo spodobał się nam jej atrakcyjny połysk i zdecydowaliśmy się na zlecenie przetransportowania jej ze Stuttgartu w Niemczech.Przy zastosowaniu powyższych materiałów, budynek na etapie stanu surowego otwartego wyniósł ok. 100 tys. zł. Dach kosztował ok. 90 tys., zł, zaś okna wraz z roletami wiązały się z wydatkiem 44 tys. zł. Tym samym realizacja projektu Dom przy Jesionowej KRK1115 do stanu surowego zamkniętego wyniosła ok. 240 tys. zł. Do chwili obecnej, łącznie z wewnętrznymi wykończeniami, wydaliśmy ok. 500 tys. zł.Projekt domu Dom przy Jesionowej KRK1115 został dobrze przemyślany, dlatego w większości wykonaliśmy go zgodnie z oryginalną wersją. Postanowiliśmy jednak nieco poszerzyć bryłę, a także zaadaptować poddasze, które po lekkiej modyfikacji więźby ma aż 60 m². Miejsce na zrobienie kręconych schodów wykonaliśmy kosztem części kotłowni, a na górze powstały trzy dodatkowe pokoje. Oprócz tego, metraż małej toalety przeznaczyliśmy na zrobienie sauny. Innych zmian nie wprowadzałem i w dalszym ciągu dostrzegam w nowym domu same plusy. Gdybym jednak budował go po raz kolejny, dzisiaj z pewnością nie zdecydowałbym się ponownie na zastosowanie materiałów najwyższej jakości, które mocno podrożyły całą inwestycję.Jestem zadowolony z wyboru projektu domu parterowego Dom przy Jesionowej KRK1115 . Przewidziany w nim układ pomieszczeń jest bardzo funkcjonalnie zaplanowany i w całości spełnia oczekiwania naszej rodziny. Świetnym rozwiązaniem jest z pewnością widoczny podział domu na strefę dzienną i prywatną nocną dla domowników. Bardzo satysfakcjonują nas również duże rozmiary kuchni, przestronny salon oraz spora jadalnia. Oprócz praktycznego wnętrza, ogromną zaletą projektu Dom przy Jesionowej KRK1115 jest jego wygląd zewnętrzny. Budynek atrakcyjnie się prezentuje i nie raz słyszeliśmy, że nasz dom jest jednym z ładniejszych w naszym mieście. Pozdrawiam.
piko17
Wraz z żoną pasjonujemy się stylem tradycyjnym, dlatego chcieliśmy aby stylistyka naszego przyszłego domu ściśle do niego nawiązywała. Bryła projektu Dom przy Jesionowej KRK1115 pod tym względem wyjątkowo przypadła nam do gustu, a zaproponowany w nim układ pomieszczeń wydał się naprawdę funkcjonalny.
Podczas budowy nie mieliśmy żadnych problemów. Trafiliśmy na doświadczonych fachowców, z czego jestem bardzo zadowolony. Realizacja przebiegła stosunkowo szybko, gdyż łącznie z wszelkimi wykończeniami zajęła nam 3 lata. Na samym początku inwestycja nieco nas przerażała, więc pozytywnym zaskoczeniem był fakt, że wszystkie niezbędne prace udało się wykonać sprawnie i bezproblemowo.
Cały budynek został postawiony z Porothermu. Na zewnątrz zastosowaliśmy pustaki 11,5 cm, w środku ściany użyliśmy 5 cm styropianu, a od strony wewnętrznej wykorzystaliśmy pustaki 30 cm. Łącznie grubość muru to blisko 0,5 m. W salonie mamy kominek, ale dotychczas głównie ogrzewaliśmy gazem. W zeszłym sezonie grzewczym to rozwiązanie dużo nas kosztowało, aczkolwiek nie jest to do końca miarodajne, gdyż mamy małe dziecko i wewnątrz pomieszczeń musieliśmy utrzymywać temperaturę ok. 25 °C. Poza tym, była to nasza pierwsza zima w nowym domu, a w dodatku mało korzystaliśmy z kominka.
Do projektu Dom przy Jesionowej KRK1115 wprowadziliśmy kilka zmian, a jedną z nich było połączenie jadalni z salonem, więc teraz mamy jedną, dużą strefę wypoczynkową. Nie jesteśmy zwolennikami otwartych kuchni, dlatego zamknęliśmy to pomieszczenie. Gości przyjmujemy w salonie i wydaje nam się, że niekoniecznie muszą oni widzieć co dzieje się w kuchni. Kosztem jednego pokoju powiększyliśmy łazienkę. Powierzchnię, która z niego pozostała przeznaczyliśmy na zrobienie garderoby przy sypialni.
W naszym nowym domu mieszkamy już rok czasu i do tej pory nie rzuca mi się w oczy nic, co chciałbym w nim jeszcze zmienić. Być może budynek mógłby być troszkę wyżej usadowiony, aby z zewnątrz wyglądał bardziej okazale, ale z drugiej strony dom w stylu dworkowym nie powinien być przysadzisty, więc jest to rzecz gustu. Układ pomieszczeń jest bardzo funkcjonalny i jak dla mnie ma same plusy. Komunikacja jest wygodna, gdyż nie ma pokoi przejściowych, a do każdego wchodzi się oddzielnie.
Z tego co zauważyłem, projekt domu parterowego Dom przy Jesionowej KRK1115 cieszy się dużym zainteresowaniem. Przyszli inwestorzy przyjeżdżają do nas celem jego obejrzenia i są pod dużym wrażeniem. Pozytywnym zaskoczeniem jest to, iż po wybudowaniu prezentuje się on jeszcze lepiej niż na wizualizacjach. Dodatkowo, bryła świetnie wkomponowała się z okolicą naszej działki oraz posadzonymi na niej drzewami. Polecam i pozdrawiam.
bogdan19711
Projekt domu parterowego Dom przy Jesionowej KRK1115 przede wszystkim bardzo przypadł mi do gustu w kwestii wizualnej ze względu na swoją klasyczną formę. Od zawsze podobały mi się budynki stylizowane na tradycyjny polski dworek. Uwzględnione na zewnątrz ozdobne elementy, taras o ciekawej konstrukcji oraz kolorystyka elewacji miały szczególny wpływ na moją decyzję. Dodatkowo, przewidziany wewnątrz układ pomieszczeń również spełniał moje oczekiwania.Na szczęście podczas budowy nie natrafiliśmy na żadne problemy. Cała inwestycja odbyła się sprawnie i zgodnie z założonym planem. Realizacja trwała stosunkowo krótko, gdyż łącznie z wykonaniem wszelkich wykończeń zajęła nam ok. 2 lat. Do postawienia ścian użyliśmy ceramicznych pustaków, zaś strop zrobiliśmy w konstrukcji monolitycznej żelbetowej. Na dachu zastosowaliśmy dachówkę marki Wienerberger. Uważam, że oszacowane przez architekta koszty postawienia budynku w stanie surowym zamkniętym zostały poprawnie wyliczone i można sugerować się podaną kwotą.Bryłę z zewnątrz ociepliliśmy 10 cm warstwą styropianu. W kotłowni zainstalowaliśmy piecyk gazowy, ale do ogrzewania domu służy nam również usytuowany w salonie kominek. Póki co, trudno mi jednak ocenić faktyczne koszty takiego rozwiązania, gdyż za nami dopiero pierwszy sezon grzewczy od zamieszkania.Do projektu Dom przy Jesionowej KRK1115 wprowadziłem tylko jedną zmianę. Polegała ona na powiększeniu łazienki kosztem części jednego z pokoi. Inne modyfikacje nie były potrzebne. Wnętrze naszego domu jest bardzo funkcjonalne i nie widzę w nim nic co przeszkadzałoby w codziennym jego użytkowaniu. Uważam, że taka powierzchnia to idealne rozwiązanie dla rodziny o modelu 2+1.Wybór projektu Dom przy Jesionowej KRK1115 okazał się dla nas dobrą decyzją. Szczególnie jestem zadowolony z jego wyglądu zewnętrznego - trzeba przyznać, że budynek doskonale się prezentuje. Podoba mi się, iż do wykończenia elewacji architekt przewidział zastosowanie naturalnych materiałów takich jak cegła, kamień i drewno. Pozdrawiam.
barteczek22
Od zawsze bardzo podobały nam się domy w stylu dawnych polskich dworków. Nie jesteśmy zwolennikami nowoczesnej architektury - obecne trendy przemijają, a klasyczny styl dworkowy przykuwa wzrok i jest ponadczasowy. Nasze upodobanie tradycyjnych rozwiązań dotyczy również wnętrza, dlatego przy wyborze projektu zwracaliśmy uwagę na klasyczny układ pomieszczeń. Spośród propozycji odpowiadającym naszym gustom, ostatecznie zdecydowaliśmy się na realizację projektu Dom przy Jesionowej KRK1115. Ukazany na rysunkach dom w całości bardzo nam się spodobał, a dodatkowo jego gabaryty pasowały do wymiarów zakupionej działki.Wszystkie prace związane z postawieniem nowego domu przebiegły jak najbardziej pomyślnie. Współpracujący z nami fachowcy świetnie poradzili sobie na każdym etapie, a całą budową udało się zrealizować zgodnie z oczekiwaniami. Rozpoczęliśmy ją nieco ponad 2 lata temu, a obecnie do pełnego zakończenia całej inwestycji zostały nam zewnętrzne prace elewacyjne.Postanowiliśmy zmienić materiały sugerowane przez autora projektu Dom przy Jesionowej KRK1115. Przyznam, że w tej kwestii nie oszczędzaliśmy i wszystkie użyte przez nas produkty cechują się najwyższą jakością. Ściany wymurowaliśmy z bloczków z betonu komórkowego marki Ytong, strop wykonaliśmy systemem Teriva, a w całym domu wstawiliśmy energooszczędne, trzyszybowe okna firmy Oknoplast. Dach pokryliśmy ceramiczną dachówką Braas 13V Czarny Brylant. W tamtym okresie nie była dostępna w naszym kraju, jednak bardzo spodobał się nam jej atrakcyjny połysk i zdecydowaliśmy się na zlecenie przetransportowania jej ze Stuttgartu w Niemczech.Przy zastosowaniu powyższych materiałów, budynek na etapie stanu surowego otwartego wyniósł ok. 100 tys. zł. Dach kosztował ok. 90 tys., zł, zaś okna wraz z roletami wiązały się z wydatkiem 44 tys. zł. Tym samym realizacja projektu Dom przy Jesionowej KRK1115 do stanu surowego zamkniętego wyniosła ok. 240 tys. zł. Do chwili obecnej, łącznie z wewnętrznymi wykończeniami, wydaliśmy ok. 500 tys. zł.Projekt domu Dom przy Jesionowej KRK1115 został dobrze przemyślany, dlatego w większości wykonaliśmy go zgodnie z oryginalną wersją. Postanowiliśmy jednak nieco poszerzyć bryłę, a także zaadaptować poddasze, które po lekkiej modyfikacji więźby ma aż 60 m². Miejsce na zrobienie kręconych schodów wykonaliśmy kosztem części kotłowni, a na górze powstały trzy dodatkowe pokoje. Oprócz tego, metraż małej toalety przeznaczyliśmy na zrobienie sauny. Innych zmian nie wprowadzałem i w dalszym ciągu dostrzegam w nowym domu same plusy. Gdybym jednak budował go po raz kolejny, dzisiaj z pewnością nie zdecydowałbym się ponownie na zastosowanie materiałów najwyższej jakości, które mocno podrożyły całą inwestycję.Jestem zadowolony z wyboru projektu domu parterowego Dom przy Jesionowej KRK1115 . Przewidziany w nim układ pomieszczeń jest bardzo funkcjonalnie zaplanowany i w całości spełnia oczekiwania naszej rodziny. Świetnym rozwiązaniem jest z pewnością widoczny podział domu na strefę dzienną i prywatną nocną dla domowników. Bardzo satysfakcjonują nas również duże rozmiary kuchni, przestronny salon oraz spora jadalnia. Oprócz praktycznego wnętrza, ogromną zaletą projektu Dom przy Jesionowej KRK1115 jest jego wygląd zewnętrzny. Budynek atrakcyjnie się prezentuje i nie raz słyszeliśmy, że nasz dom jest jednym z ładniejszych w naszym mieście. Pozdrawiam.
Prezentacja projektów specjalnie dla Ciebie
Potrzebujesz rekomendacji specjalnie dla Ciebie? Zamów prezentację z portfolio projektów, dopasowanych do Twoich potrzeb
Zamów bezpłatnie
Ostateczne wykończenie budynku może nastąpić na wiele sposobów, a prezentowane przez Extradom.pl wizualizacje poczytywać należy za jedynie przykład i propozycję wykończenia, wizję architektoniczną autora projektu. Szczegółowe rozwiązania zastosowane w oferowanej dokumentacji - w tym również ilość, lokalizacje i wygląd okien, drzwi, kominów - mogą w niewielkim stopniu różnić się od zaproponowanej wizji budynku. Dokumentacja projektowa odpowiada rzutom poglądowym prezentowanym przez Extradom.pl na karcie danego projektu.
Pliki do druku
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
Ups, wystąpił problem
Wystąpił nieoczekiwany problem. Spróbuj ponownie.
ODKRYJ NOWE
Konto Extradom.pl
Zapisuj ulubione projekty na każdym urządzeniu
Oglądaj zdjęcia i wymieniaj się doświadczeniami ze społecznością
Korzystaj z bezpłatnych narzędzi: Kreator 3D, Mapa budowy, Analiza działki