Masz już projekt z Extradom.pl? Dopasujemy go do Twojej działki
W trakcie adaptacji projekt jest dostosowywany do konkretnej działki. Ten etap to także najlepszy moment na wprowadzenie funkcjonalnych zmian w projekcie. Chcesz wiedzieć więcej? Umów się na bezpłatną konsultację dot. adaptacji!
Szukasz wykonawcy godnego zaufania? Zleć budowę w Extradom.pl!
Z góry znasz koszt budowy domu
Dom odbierasz zgodnie z ustalonym harmonogramem - nawet w 6 miesięcy
Zabezpiecza Cię jedna kompleksowa umowa z jednym wykonawcą
Otrzymujesz nawet 30-letnią gwarancję na konstrukcję domu
Oszczędzasz swój czas dzięki pewnej i kompletnej usłudze
Cena brutto stanu deweloperskiego od
Cena brutto stanu deweloperskiego od 4 529 do 5 829 zł/m2.
Cena jest uzależniona m.in. od lokalizacji, wybranej technologii, kubatury budynku, skomplikowania projektu i ewentualnych zmian, na które zdecyduje się inwestor.
Cena za m2 powierzchni netto, czyli wszystkich pomieszczeń mierzonych na wysokości podłogi.
Ten dom możesz budować metodą gospodarczą, systemem zleconym lub skorzystać z naszej oferty Projekt z Budową. Przy porównaniu weź pod uwagę nie tylko koszt, ale też różny zakres prac i standard wykonania.
Metoda gospodarcza
Najtańsza metoda - większość prac budowlanych wykonuje inwestor
Stan surowy zamknięty (SSZ)
336 000 zł netto
Szacunkowy koszt materiałów
na III kwartał 2024
Prace ziemne i fundamenty
50 000 zł
Konstrukcja, strop oraz dach
237 000 zł
Stolarka okienna i drzwiowa
49 000 zł
Instalacje
nie obejmuje
Prace wykończeniowe
nie obejmuje
Możesz budować etapami, pamiętając jednak o zmianie kosztów w czasie
Możesz rozpocząć budowę z częścią niezbędnych środków
Sam ustalasz harmonogram, koordynujesz budowę i zapewniasz materiały
jakie parametry musi spełniać dom
według miejscowego planu zagospodarowania lub warunków zabudowy (np. kąt nachylenia i typ dachu, liczba kondygnacji itp.
jakie inne projekty pasują na Twoją działkę
– znajdziemy je dla Ciebie!
Wypełniasz wniosek o warunki zabudowy (WZ)?Wydrukuj kartę projektu lub zamów rysunki szczegółowe
Drukuj
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
•Rysunki szczegółowe
Powierzchnie i wymiary
Powierzchnia użytkowa
Suma powierzchni wszystkich pomieszczeń mieszkalnych, pomniejszona o pow. garażu, kotłowni, strychu, piwnicy. Jest liczona w 100% dla pomieszczeń o wysokości powyżej 2,2 m, w 50% dla pomieszczeń o wys. 2,2-1,4 m i niewliczana dla niższych niż 1,4 m.
138,80 m²
Wysokość ściany kolankowej
Wysokość ściany podpierającej dach. Jej wysokość wpływa na powierzchnię użytkową kondygnacji, na której się znajduje.
1,24 m
Powierzchnia zabudowy
Powierzchnia zajmowana przez część na- oraz nadziemną budynku liczona, jako rzut pionowy budynku na działkę.
127,33 m²
Kubatura brutto
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).
710 m³
Powierzchnia dachu
215 m²
Kąt nachylenia dachu
Nachylenie połaci dachu głównego podawane w stopniach. Uwaga! W niektórych projektach występuje więcej niż jedno nachylenie dachu.
40°
Wysokość budynku
Wysokość liczona od części budynku położonej najniżej przy powierzchni terenu do najwyższego punktu dachu (kalenicy) z wyłączeniem kominów.
8,15 m
Min. szerokość działki
Najmniejsza możliwa szerokość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z szerokości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
20,05 m
Min. długość działki
Najmniejsza możliwa długość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z długości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
21,25 m
Energooszczędność
Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ogrzewanie główne
Gazowe
lub
paliwo stałe
(OZE)
- do wyboru na etapie zamówienia
Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia projektu z
Pompa ciepła + ogrzewanie podłogowe
Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy
Warunki techniczne
Projekt zgody z WT 2021
Więcej szczegółów
Technologia i konstrukcja
Konstrukcja
Murowana
PROJEKT Z BUDOWĄ
Istnieje możliwość zaadaptowania tego projektu do technologii prefabrykowanej/modułowej i budowy nawet w 6 miesięcy ze stałym kosztem budowy
Zaprojektuj dach i elewację tego domu z aplikacją Kreator 3D
Zaprojektuj teraz
Dodatki do projektu
Dodatki możesz zamówić w koszyku lub telefonicznie u naszego Doradcy.
Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Bestseller
Kosztorys
500 zł
400 zł
Cena przy zakupie z projektem
Bestseller
Dodatkowy egzemplarz projektu
460 zł
Bestseller
Ogrzewanie podłogowe
300 zł
Oze
Wentylacja mechaniczna z rekuperacją
400 zł
Oze
Pompa ciepła + ogrzewanie podłogowe
400 zł
Kominek z płaszczem wodnym
400 zł
Opis projektu
Projekt domu Dora jest domem jednorodzinnym parterowym z dachem dwuspadowym i usytuowanym w bryle garażem jednostanowiskowym. Budynek posiada użytkowe poddasze, jedynie część nad garażem nie została zagospodarowana i nie jest ogrzewana. Zaprojektowany w tradycyjnym stylu, wpisuje się w nowe trendy, dzięki drewnianym detalom i prostej elewacji. Za sprawą swojej zwartej formy zmieści się na stosunkowo wąskiej działce. Wnętrze rozwiązano bardzo funkcjonalnie, z tego względu może tu zamieszkać rodzina typu 2+3.
Dzięki podziałowi na parter i poddasze można wyraźnie rozdzielić strefę nocną od dziennej. Przy wejściu do domu zaplanowano wiatrołap, który pomaga w zachowaniu czystości w domu, a także zapobiega uciekaniu ciepła. Stanowi on łącznik pomiędzy częścią mieszkalną, a garażem i kotłownią.
Strefa dzienna to salon połączony z jadalnią oraz kuchnia z przesuwnymi drzwiami. Wnętrze nie jest duże, jednak poprzez otwarcie pomieszczeń nabiera przestronności. Dodatkowo szklane drzwi tarasowe o dużej powierzchni wprowadzają więcej światła. Przy pokoju dziennym zaprojektowano również pomieszczenie, które może być zaaranżowane jako kolejna sypialnia lub gabinet. Strefę dzienną oddzielono od hallu za pomocą niewielkiej ścianki, przy której znajduje się kominek. Taki zabieg wyraźnie oddziela strefę wejściową od pozostałej części domu. Przy klatce schodowej prowadzącej na poddasze znajduje się łazienka, co może być udogodnieniem w przypadku zagospodarowania pokoju przy salonie na gościnny.
Strefa nocna znajduje się na poddaszu i składają się z trzech sypialni oraz łazienki. Za sprawą dodatkowych okien połaciowych wnętrza są lepiej doświetlone, zyskując zarazem przytulnego charakteru. Na poddaszu znajduje się także balkon, który jest częściowym zadaszeniem tarasu na parterze.
Mocnym punktem projekt domu Dora jest jego układ pomieszczeń, pozwalający na wykreowanie przestrzeni dla większej rodziny przy niedużej powierzchni użytkowej. Projekt domu zakłada tradycyjny, ale atrakcyjny wizualnie budynek, który będzie dobrze współgrał z drewnianym tarasem. Atutem jest także strych, który można zagospodarować według własnego uznania.
Tekst opinii nie powinien zawierać niecenzuralnych treści, dlatego zostanie dodany po weryfikacji. W pierwszej kolejności pojawią się opinie osób, które budują wybrany projekt.
Dziękujemy za Twoją opinię.
Po weryfikacji jej treść pojawi się na stronie projektu.
Wywiady mieszkańców domu Dora
marek2008
Zdecydowałem się na realizację projektu Dora BSE1029. Prosta, nieskomplikowana konstrukcja jego bryły wyjątkowo przypadła mi do gustu, a wysoka ścianka kolankowa dawała gwarancję, iż poddasze będzie bardzo przestronne. Dodatkowo spodobały mi się spore rozmiary uwzględnionych w nim sypialni. Nasza budowa odbyła się bez większych problemów, a do strony technicznej projektu nie mam żadnych zastrzeżeń. Wszystko udało się zrealizować całkiem sprawnie, gdyż już po ok. 15 miesiącach od rozpoczęcia pierwszych prac, udało się całościowo zakończyć inwestycję - łącznie z wykonaniem wszelkich wykończeń.Do wymurowania ścian użyliśmy ceramicznych pustaków, zaś dach pokryliśmy dachówką. Zamiast zalecanego przez architekta żelbetowego stropu, wykonaliśmy go systemem Teriva. Uważam, że decydując się na taką inwestycję należy liczyć się z wyższymi kosztami niż oszacowane. Być może przy użyciu tańszych materiałów uda zmieścić się w sugerowanej kwocie, aczkolwiek ja zdecydowałem się na materiały lepsze jakościowo.Zewnętrzną warstwę izolacyjną bryły tworzy styropian o grubości 12 cm. Dom oraz wodę użytkową ogrzewamy za pomocą piecyka gazowego. Ze względu na to, iż zima w tym roku była dosyć łagodna, koszty takiego rozwiązania były naprawdę nieduże. Roczne zużycie gazu wyniosło ok. 2500 zł.Do projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Dora BSE1029 wprowadziliśmy kilka zmian. Sypialnie na poddaszu są całkiem spore, dlatego też nie widziałem przeszkód, aby kosztem części jednej z nich powiększyć łazienkę, która w tym przypadku była stosunkowo nieduża. Był to naprawdę dobry pomysł i szczerze mogę polecić takie rozwiązanie innym Inwestorom. Zrezygnowaliśmy z dodatkowego pokoju na parterze, a jego powierzchnię przyłączyliśmy do salonu. Dzięki temu obecnie mamy bardzo przestronną strefę dzienną. Przestrzeń nad garażem przedzieliliśmy ścianką działową, a oba nowo powstałe pomieszczenia posiadają osobne wejścia. Tym sposobem, udało nam się wygospodarować kolejną dużą sypialnię oraz praktyczną pralnię. Z racji zaadaptowania tej przestrzeni na użytkową, w dachu nad garażem wstawiliśmy okna połaciowe.Jestem zadowolony z wyboru projektu Dora BSE1029. Prosta bryła i uwzględniony w nim układ pomieszczeń od początku bardzo mi odpowiadał, a wprowadzone przeze mnie modyfikacje jeszcze bardziej dopasowały go do wszystkich moich oczekiwań. Nasz nowy dom jest funkcjonalny, a jego metraż spełnia wszystkie potrzeby naszej rodziny. Pozdrawiam.
drabot
Wybrałam projekt Dora BSE1029, ponieważ odpowiadał mi pod wieloma względami. Przewidziany w nim układ pomieszczeń spełniał moje oczekiwania, a najbardziej do gustu przypadło mi rozmieszczenie parteru - połączenie kuchni, jadalni i salonu to rozwiązanie, na którym od początku mi zależało. Oprócz tego, spodobały mi się sporych rozmiarów balkon i taras oraz cały zewnętrzny wygląd budynku. Podczas realizacji nie natrafiliśmy na żadne większe trudności. Mieliśmy dobrych wykonawców, którzy ze wszystkim świetnie sobie poradzili. Kierownik budowy nie zgłaszał błędów w dokumentacji, aczkolwiek miał pewne obiekcje odnośnie konstrukcji balkonu. Jest on dosyć szeroki, a przy tym nie posiada od spodu żadnego podparcia, dlatego też fachowiec zalecił skrócenie tego elementu o ok. 30-40 cm. Budowa odbyła się w bardzo krótkim czasie, gdyż trwała zaledwie jeden rok. Budynek został postawiony z bloczków Ytong, strop tradycyjnie wylaliśmy betonem, a dach pokryliśmy blachodachówką firmy Ruukki. Uważam, iż podany na stronie kosztorys został poprawnie oszacowany i można się nim sugerować. Zamiast styropianem, bryłę z zewnątrz ociepliliśmy 16 cm warstwą wełny mineralnej. Przy takiej izolacji w lecie na parterze mamy przyjemnie chłodno, aczkolwiek ze względu, iż większość okien na poddaszu znajduje się od strony południowej, na tej kondygnacji jest znacznie cieplej. W kotłowni zainstalowaliśmy dwufunkcyjny piec gazowy, za pomocą którego ogrzewamy dom oraz wodę użytkową. Roczne rachunki za gaz wyniosły łącznie ok. 4,5 tys. zł. Był to jednak nasz pierwszy rok od zamieszkania, a tym czasie nie oszczędzaliśmy na ogrzewaniu ponieważ mury musiały się jeszcze dobrze ogrzać.Do projektu Dora BSE1029 wprowadziliśmy kilka zmian. Łazienka na parterze wydała nam się nieco za mała, dlatego też postanowiliśmy powiększyć ją kosztem części znajdującego się obok gabinetu. Dzięki temu mogliśmy pomieścić w niej więcej elementów wyposażenia - w tym dużą kabinę prysznicową. Zrezygnowaliśmy z wewnętrznych drzwi w wiatrołapie, więc obecnie wejście do domu jest otwarte i tym samym bardzo przestronne. Zamiast jednej z dwóch krótkich ścianek między kuchnią a pozostałą częścią dzienną, zrobiliśmy ladę typu „barek”. Aby jadalnia była bardziej słoneczna, powiększyliśmy znajdujące się w niej okno. Na poddaszu brakowało nam garderoby, dlatego postanowiliśmy wykonać ją kosztem najmniejszego pokoju, którego powierzchnię przyłączyliśmy do sypialni. Z kolei znajdujący się nad garażem strych zagospodarowaliśmy na dodatkowy pokój. Innych zmian nie wprowadzałam, aczkolwiek teraz rozważyłabym jeszcze jedną. W kotłowni zrobiłam pralnię i na chwilę obecną widzę, że mogłaby być ona nieco większa. W związku z tym dobrym pomysłem będzie powiększenie jej o połowę metrażu wnęki przeznaczonej na taras.Jestem zadowolona z wyboru projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Dora BSE1029. Jego realizacja odbyła się szybko i bez problemów, co bardzo mnie cieszy. W nowym domu najbardziej podoba mi się rozmieszczenie parteru - trzeba przyznać, iż architekt świetnie zaplanował tą kondygnacje. Kuchnia, jadalnia i salon podzielone są na strefy ale jednocześnie tworzą wspólnie dużą, otwarta przestrzeń. Spore rozmiary sypialni również w pełni mnie satysfakcjonują. Dodatkowo, domek jest dosyć niepozorny. Wszyscy odwiedzający nas goście mówią, iż z zewnątrz wydaje się mały, jednak po wejściu do środka okazuje się, iż jest w nim naprawdę dużo miejsca. Pozdrawiam.
marek2008
Zdecydowałem się na realizację projektu Dora BSE1029. Prosta, nieskomplikowana konstrukcja jego bryły wyjątkowo przypadła mi do gustu, a wysoka ścianka kolankowa dawała gwarancję, iż poddasze będzie bardzo przestronne. Dodatkowo spodobały mi się spore rozmiary uwzględnionych w nim sypialni. Nasza budowa odbyła się bez większych problemów, a do strony technicznej projektu nie mam żadnych zastrzeżeń. Wszystko udało się zrealizować całkiem sprawnie, gdyż już po ok. 15 miesiącach od rozpoczęcia pierwszych prac, udało się całościowo zakończyć inwestycję - łącznie z wykonaniem wszelkich wykończeń.Do wymurowania ścian użyliśmy ceramicznych pustaków, zaś dach pokryliśmy dachówką. Zamiast zalecanego przez architekta żelbetowego stropu, wykonaliśmy go systemem Teriva. Uważam, że decydując się na taką inwestycję należy liczyć się z wyższymi kosztami niż oszacowane. Być może przy użyciu tańszych materiałów uda zmieścić się w sugerowanej kwocie, aczkolwiek ja zdecydowałem się na materiały lepsze jakościowo.Zewnętrzną warstwę izolacyjną bryły tworzy styropian o grubości 12 cm. Dom oraz wodę użytkową ogrzewamy za pomocą piecyka gazowego. Ze względu na to, iż zima w tym roku była dosyć łagodna, koszty takiego rozwiązania były naprawdę nieduże. Roczne zużycie gazu wyniosło ok. 2500 zł.Do projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Dora BSE1029 wprowadziliśmy kilka zmian. Sypialnie na poddaszu są całkiem spore, dlatego też nie widziałem przeszkód, aby kosztem części jednej z nich powiększyć łazienkę, która w tym przypadku była stosunkowo nieduża. Był to naprawdę dobry pomysł i szczerze mogę polecić takie rozwiązanie innym Inwestorom. Zrezygnowaliśmy z dodatkowego pokoju na parterze, a jego powierzchnię przyłączyliśmy do salonu. Dzięki temu obecnie mamy bardzo przestronną strefę dzienną. Przestrzeń nad garażem przedzieliliśmy ścianką działową, a oba nowo powstałe pomieszczenia posiadają osobne wejścia. Tym sposobem, udało nam się wygospodarować kolejną dużą sypialnię oraz praktyczną pralnię. Z racji zaadaptowania tej przestrzeni na użytkową, w dachu nad garażem wstawiliśmy okna połaciowe.Jestem zadowolony z wyboru projektu Dora BSE1029. Prosta bryła i uwzględniony w nim układ pomieszczeń od początku bardzo mi odpowiadał, a wprowadzone przeze mnie modyfikacje jeszcze bardziej dopasowały go do wszystkich moich oczekiwań. Nasz nowy dom jest funkcjonalny, a jego metraż spełnia wszystkie potrzeby naszej rodziny. Pozdrawiam.
drabot
Wybrałam projekt Dora BSE1029, ponieważ odpowiadał mi pod wieloma względami. Przewidziany w nim układ pomieszczeń spełniał moje oczekiwania, a najbardziej do gustu przypadło mi rozmieszczenie parteru - połączenie kuchni, jadalni i salonu to rozwiązanie, na którym od początku mi zależało. Oprócz tego, spodobały mi się sporych rozmiarów balkon i taras oraz cały zewnętrzny wygląd budynku. Podczas realizacji nie natrafiliśmy na żadne większe trudności. Mieliśmy dobrych wykonawców, którzy ze wszystkim świetnie sobie poradzili. Kierownik budowy nie zgłaszał błędów w dokumentacji, aczkolwiek miał pewne obiekcje odnośnie konstrukcji balkonu. Jest on dosyć szeroki, a przy tym nie posiada od spodu żadnego podparcia, dlatego też fachowiec zalecił skrócenie tego elementu o ok. 30-40 cm. Budowa odbyła się w bardzo krótkim czasie, gdyż trwała zaledwie jeden rok. Budynek został postawiony z bloczków Ytong, strop tradycyjnie wylaliśmy betonem, a dach pokryliśmy blachodachówką firmy Ruukki. Uważam, iż podany na stronie kosztorys został poprawnie oszacowany i można się nim sugerować. Zamiast styropianem, bryłę z zewnątrz ociepliliśmy 16 cm warstwą wełny mineralnej. Przy takiej izolacji w lecie na parterze mamy przyjemnie chłodno, aczkolwiek ze względu, iż większość okien na poddaszu znajduje się od strony południowej, na tej kondygnacji jest znacznie cieplej. W kotłowni zainstalowaliśmy dwufunkcyjny piec gazowy, za pomocą którego ogrzewamy dom oraz wodę użytkową. Roczne rachunki za gaz wyniosły łącznie ok. 4,5 tys. zł. Był to jednak nasz pierwszy rok od zamieszkania, a tym czasie nie oszczędzaliśmy na ogrzewaniu ponieważ mury musiały się jeszcze dobrze ogrzać.Do projektu Dora BSE1029 wprowadziliśmy kilka zmian. Łazienka na parterze wydała nam się nieco za mała, dlatego też postanowiliśmy powiększyć ją kosztem części znajdującego się obok gabinetu. Dzięki temu mogliśmy pomieścić w niej więcej elementów wyposażenia - w tym dużą kabinę prysznicową. Zrezygnowaliśmy z wewnętrznych drzwi w wiatrołapie, więc obecnie wejście do domu jest otwarte i tym samym bardzo przestronne. Zamiast jednej z dwóch krótkich ścianek między kuchnią a pozostałą częścią dzienną, zrobiliśmy ladę typu „barek”. Aby jadalnia była bardziej słoneczna, powiększyliśmy znajdujące się w niej okno. Na poddaszu brakowało nam garderoby, dlatego postanowiliśmy wykonać ją kosztem najmniejszego pokoju, którego powierzchnię przyłączyliśmy do sypialni. Z kolei znajdujący się nad garażem strych zagospodarowaliśmy na dodatkowy pokój. Innych zmian nie wprowadzałam, aczkolwiek teraz rozważyłabym jeszcze jedną. W kotłowni zrobiłam pralnię i na chwilę obecną widzę, że mogłaby być ona nieco większa. W związku z tym dobrym pomysłem będzie powiększenie jej o połowę metrażu wnęki przeznaczonej na taras.Jestem zadowolona z wyboru projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Dora BSE1029. Jego realizacja odbyła się szybko i bez problemów, co bardzo mnie cieszy. W nowym domu najbardziej podoba mi się rozmieszczenie parteru - trzeba przyznać, iż architekt świetnie zaplanował tą kondygnacje. Kuchnia, jadalnia i salon podzielone są na strefy ale jednocześnie tworzą wspólnie dużą, otwarta przestrzeń. Spore rozmiary sypialni również w pełni mnie satysfakcjonują. Dodatkowo, domek jest dosyć niepozorny. Wszyscy odwiedzający nas goście mówią, iż z zewnątrz wydaje się mały, jednak po wejściu do środka okazuje się, iż jest w nim naprawdę dużo miejsca. Pozdrawiam.
Prezentacja projektów specjalnie dla Ciebie
Potrzebujesz rekomendacji specjalnie dla Ciebie? Zamów prezentację z portfolio projektów, dopasowanych do Twoich potrzeb
Zamów bezpłatnie
Extradom.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do pod numerem KRS 0000648746, numer NIP 895-17-18-333, o kapitale zakładowym 708 150,00 zł uprzejmie informuje, iż poprzez serwis Extradom.pl umożliwia m.in. zapoznanie się przez konsumentów z ofertą handlową Partnerów Extradom.pl, którzy stosują metody budowy domów przy wykorzystaniu różnego rodzaju technologie prefabrykacji bądź modułowe (tzw. „Gotowe domy”).
Extradom.pl nie prowadzi jednakże sprzedaży ani nie oferuje usług polegających na doradztwie finansowym, prawnym ani podatkowym w zakresie inwestycji realizowanych w technologiach tzw. „Gotowych domów”. Informacje prezentowane w serwisie Extradom.pl dotyczące Partnerów Extradom.pl oferujących realizację inwestycji w technologiach „Gotowych domów” lub podobnych mają charakter informacyjny i reklamowy.
Prezentowane w serwisie Extradom.pl informacje dotyczące stosowanych przez Partnerów metod budowy domów w technologii prefabrykacji bądź modułowej pochodzą od Partnerów Extradom.pl.
Extradom.pl sp. z o.o. jedynie umożliwia nawiązanie kontaktu przez Użytkownika z Partnerem Extradom.pl stosującym tego rodzaju technologie budowy domów i nie jest stroną umowy o roboty budowlane zawieranej przez Użytkownika Extradom.pl z Partnerem Extradom.pl.
Ostateczne wykończenie budynku może nastąpić na wiele sposobów, a prezentowane przez Extradom.pl wizualizacje poczytywać należy za jedynie przykład i propozycję wykończenia, wizję architektoniczną autora projektu. Szczegółowe rozwiązania zastosowane w oferowanej dokumentacji - w tym również ilość, lokalizacje i wygląd okien, drzwi, kominów - mogą w niewielkim stopniu różnić się od zaproponowanej wizji budynku. Dokumentacja projektowa odpowiada rzutom poglądowym prezentowanym przez Extradom.pl na karcie danego projektu.
Pliki do druku
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
Ups, wystąpił problem
Wystąpił nieoczekiwany problem. Spróbuj ponownie.
ODKRYJ NOWE
Konto Extradom.pl
Zapisuj ulubione projekty na każdym urządzeniu
Oglądaj zdjęcia i wymieniaj się doświadczeniami ze społecznością
Korzystaj z bezpłatnych narzędzi: Kreator 3D, Mapa budowy, Analiza działki