Masz już projekt z Extradom.pl? Dopasujemy go do Twojej działki
W trakcie adaptacji projekt jest dostosowywany do konkretnej działki. Ten etap to także najlepszy moment na wprowadzenie funkcjonalnych zmian w projekcie. Chcesz wiedzieć więcej? Umów się na bezpłatną konsultację dot. adaptacji!
Szukasz wykonawcy godnego zaufania? Zleć budowę w Extradom.pl!
Z góry znasz koszt budowy domu
Dom odbierasz zgodnie z ustalonym harmonogramem - nawet w 6 miesięcy
Zabezpiecza Cię jedna kompleksowa umowa z jednym wykonawcą
Otrzymujesz nawet 30-letnią gwarancję na konstrukcję domu
Oszczędzasz swój czas dzięki pewnej i kompletnej usłudze
Cena brutto stanu deweloperskiego od
Cena brutto stanu deweloperskiego od 4 529 do 5 829 zł/m2.
Cena jest uzależniona m.in. od lokalizacji, wybranej technologii, kubatury budynku, skomplikowania projektu i ewentualnych zmian, na które zdecyduje się inwestor.
Cena za m2 powierzchni netto, czyli wszystkich pomieszczeń mierzonych na wysokości podłogi.
Ten dom możesz budować metodą gospodarczą, systemem zleconym lub skorzystać z naszej oferty Projekt z Budową. Przy porównaniu weź pod uwagę nie tylko koszt, ale też różny zakres prac i standard wykonania.
Metoda gospodarcza
Najtańsza metoda - większość prac budowlanych wykonuje inwestor
Stan surowy zamknięty (SSZ)
438 000 zł netto
Szacunkowy koszt materiałów
na III kwartał 2024
Prace ziemne i fundamenty
88 000 zł
Konstrukcja, strop oraz dach
286 000 zł
Stolarka okienna i drzwiowa
64 000 zł
Instalacje
nie obejmuje
Prace wykończeniowe
nie obejmuje
Możesz budować etapami, pamiętając jednak o zmianie kosztów w czasie
Możesz rozpocząć budowę z częścią niezbędnych środków
Sam ustalasz harmonogram, koordynujesz budowę i zapewniasz materiały
jakie parametry musi spełniać dom
według miejscowego planu zagospodarowania lub warunków zabudowy (np. kąt nachylenia i typ dachu, liczba kondygnacji itp.
jakie inne projekty pasują na Twoją działkę
– znajdziemy je dla Ciebie!
Wypełniasz wniosek o warunki zabudowy (WZ)?Wydrukuj kartę projektu lub zamów rysunki szczegółowe
Drukuj
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
•Rysunki szczegółowe
Powierzchnie i wymiary
Powierzchnia użytkowa
Suma powierzchni wszystkich pomieszczeń mieszkalnych, pomniejszona o pow. garażu, kotłowni, strychu, piwnicy. Jest liczona w 100% dla pomieszczeń o wysokości powyżej 2,2 m, w 50% dla pomieszczeń o wys. 2,2-1,4 m i niewliczana dla niższych niż 1,4 m.
145,80 m²
Wysokość ściany kolankowej
Wysokość ściany podpierającej dach. Jej wysokość wpływa na powierzchnię użytkową kondygnacji, na której się znajduje.
0,48 m
Powierzchnia zabudowy
Powierzchnia zajmowana przez część na- oraz nadziemną budynku liczona, jako rzut pionowy budynku na działkę.
225,80 m²
Kubatura brutto
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).
985 m³
Powierzchnia dachu
340 m²
Kąt nachylenia dachu
Nachylenie połaci dachu głównego podawane w stopniach. Uwaga! W niektórych projektach występuje więcej niż jedno nachylenie dachu.
30°
Wysokość budynku
Wysokość liczona od części budynku położonej najniżej przy powierzchni terenu do najwyższego punktu dachu (kalenicy) z wyłączeniem kominów.
6,60 m
Min. szerokość działki
Najmniejsza możliwa szerokość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z szerokości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
24,45 m
Min. długość działki
Najmniejsza możliwa długość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z długości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
28,25 m
Energooszczędność
Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ogrzewanie główne
Gazowe
lub
paliwo stałe
(OZE)
- do wyboru na etapie zamówienia
Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia projektu z
Pompa ciepła + ogrzewanie podłogowe
Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy
Warunki techniczne
Projekt zgody z WT 2021
Więcej szczegółów
Technologia i konstrukcja
Konstrukcja
Murowana
PROJEKT Z BUDOWĄ
Istnieje możliwość zaadaptowania tego projektu do technologii prefabrykowanej/modułowej i budowy nawet w 6 miesięcy ze stałym kosztem budowy
Zaprojektuj dach i elewację tego domu z aplikacją Kreator 3D
Zaprojektuj teraz
Dodatki do projektu
Dodatki możesz zamówić w koszyku lub telefonicznie u naszego Doradcy.
Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Bestseller
Dodatkowy egzemplarz projektu
520 zł
Bestseller
Ogrzewanie podłogowe
300 zł
Bestseller
Oze
Wentylacja mechaniczna z rekuperacją
400 zł
Oze
Pompa ciepła + ogrzewanie podłogowe
400 zł
Kominek z płaszczem wodnym
400 zł
Opis projektu
Budynek Driada 3 jest inną propozycją popularnego projektu Driada. W odróżnieniu od bazowej wersji projekt ma więcej pokoi, większą powierzchnię, więcej stanowisk garażowych. Projekt domu Driada 3 odpowiedni do zrealizowania na średniej szerokości działkę. Dom charakteryzuje się bryłą w kształcie litery L, co sprawia, że oryginalnie się prezentuje. W tym projekcie kalenica usytuowana jest prostopadle do drogi, co jest bardzo istotne, gdy wymagają tego warunki zabudowy. Jest przeznaczony do zabudowy wolnostojącej. W projekcie przewidziano garaż dwustanowiskowy w linii budynku. Jest to również ciekawa propozycja dla osób szukających domu z dachem czterospadowym, który doskonale chroni budynek przed niekorzystną pogodą. Projekt Driada 3 to dom parterowy, co sprawia, że komunikacja między pomieszczeniami jest bardzo wygodna. Autor uwzględnił możliwość zagospodarowania poddasza, więc jeśli w przyszłości zajdzie taka potrzeba, można wykonać na tej kondygnacji dodatkowe pokoje. Zwolenników przestronnych przestrzeni z pewnością ucieszy przewidziana w projekcie część dzienna. Otwarta kuchnia sprzyja integracji - przygotowując posiłek, możemy brać czynny udział w rozmowie z osobami przebywającymi w salonie. W kuchni znajduje się stół, który jest doskonałym miejscem na rodzinne spotkania i wspólne posiłki. Przewidziane w kuchni okno do ogrodu to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich chcących podziwiać piękne widoki podczas przygotowywania posiłków. Strefę dzienną tworzy także przestronny salon z jadalnią, dzięki czemu domownicy mogą wspólnie integrować się w jednym miejscu. W salonie znajduje się nastrojowy kominek dający przyjemne ciepło i nadający wnętrzu przyjemnej atmosfery. W projekcie przewidziano dwie łazienki na parterze. W projekcie przewidziano cztery sypialnie, które będą odpowiednie dla 4-6 domowników. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. W utrzymaniu porządku z pewnością pomoże nam przewidziane w projekcie pomieszczenie gospodarcze. Efektowny taras pozwala na kontakt z naturą bez zbytniego oddalania się od domowego zacisza. Projekt powstał z myślą o Inwestorach, którzy planują zbudować dom w technologii murowanej. Jego wygląd nawiązuje do stylu nowoczesnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących najnowsze rozwiązania.
Tekst opinii nie powinien zawierać niecenzuralnych treści, dlatego zostanie dodany po weryfikacji. W pierwszej kolejności pojawią się opinie osób, które budują wybrany projekt.
Dziękujemy za Twoją opinię.
Po weryfikacji jej treść pojawi się na stronie projektu.
Wywiady mieszkańców domu Driada 3
bobmajster
Szukając odpowiedniego projektu domu nie mieliśmy mocno sprecyzowanych kryteriów, które musiałby spełniać. Głównie zależało nam na tym, aby był funkcjonalny i wygodny w codziennym użytkowaniu, dlatego też przy wyborze największą uwagę zwracaliśmy na układ pomieszczeń. Projekt domu Driada 3 BSE1005 wydał nam się być pod tym kątem bardzo dobrze przemyślany, dlatego też zdecydowaliśmy się na jego realizację.Do technicznej strony projektu nie mamy żadnych zastrzeżeń. Niestety, podczas budowy mieliśmy kilka problemów, aczkolwiek były one spowodowane jedynie błędami fachowców, a nie nieścisłościami w dokumentacji - takowych nie zauważyłem, a wprowadzone przez nas modyfikacje wynikały jedynie z naszych indywidualnych preferencji. Całą inwestycję udało nam się na szczęście zakończyć w naprawdę krótkim czasie. Postawienie oraz całościowe wykończenie domu zajęło nam zaledwie rok.Ściany wymurowaliśmy z ceramicznych pustaków marki Wienerberger, strop wykonaliśmy systemem Teriva, a dach pokryliśmy dachówką Röben. Jesteśmy po pierwszym sezonie grzewczym od zamieszkania i w przeciągu zeszłej zimy, łącznie rachunki za zużycie gazu wyniosły ok. 2,5 tys.zł. Na chwilę obecną nieco jednak żałuję, iż nie zdecydowałem się na zastosowanie systemu ogrzewania podłogowego na całej powierzchni domu. Przyszłym Inwestorom poleciłbym więc rozważenie tego pomysłu i zamontowanie grzejników jedynie w łazienkach.Uważam, że nawet zatrudniając jedną firmę do zrealizowania kompleksowo całej inwestycji spokojnie można sugerować się kosztami oszacowanymi w Extra Indexie. Myślę jednak, że poświęcając nieco własnego czasu na znalezienie osobnych firm budowlanych bez większych trudności można znacznie obniżyć podaną kwotę i na etapie stanu surowego zamkniętego wydać poniżej 200 tys. zł.Do projektu domu Projekt domu Driada 3 BSE1005 wprowadziliśmy pewne zmiany. Z racji zastosowania więźby dachowej w konstrukcji koszowej, oryginalna ilość słupów podtrzymujących na poddaszu wydała mi się zbędna. Postanowiłem więc zrezygnować z większości filarów - wykonałem tylko jeden, w centralnym miejscu. Powierzchnię wnęk przewidzianych w kuchni i wiatrołapie przeznaczyłem na zrobienie spiżarki - dokładnie w ten sam sposób jak przewiduje to projekt domu Driada 2. Świetnym pomysłem było także powiększenie ubikacji kosztem głównego hallu. Komunikacja o tak sporym metrażu nie jest w zasadzie potrzebna, zaś większe rozmiary łazienki są naprawdę funkcjonalne i myślę, że warto rozważyć to rozwiązanie. Oprócz tego, wnękę na taras znajdującą się przy wykuszu przyłączyliśmy do powierzchni salonu, dzięki czemu mogliśmy zrezygnować z zewnętrznego słupa podtrzymującego.Jesteśmy zadowoleni z wyboru projektu domu parterowego Driada 3 BSE1005. Trzeba przyznać, że architekt bardzo dobrze zaplanował rozmieszczenie pomieszczeń. W tej kwestii najbardziej podoba mi się widoczny podział domu na strefy: dzienną z kuchnią, jadalnią i salonem oraz nocną z sypialniami domowników. Pozdrawiam.
Waldek_M
Przy wyborze projektu domu największe znaczenie miało odpowiednie rozmieszczenie wnętrz. Funkcjonalnie przemyślany rozkład był dla naszej 4-osobowej rodziny priorytetem, tym bardziej że zależało nam na uniknięciu wprowadzania własnych zmian. Oglądając różne propozycje natrafiliśmy na projekt Driada 3 BSE1005, który wydał się nam najbardziej zbliżony do naszej wizji idealnego domu. Dodatkowo, ukazany na rysunkach budynek przypadł nam do gustu pod względem wizualnym i ostatecznie zdecydowaliśmy się na jego realizację.Budowa przebiegła naprawdę sprawnie. Fachowcy świetnie poradzili sobie na każdym etapie i wszystkie prace potoczyły się w jak najlepszym porządku. Postępowały naprawdę szybko, a do nowego, w pełni wykończonego domu wprowadziliśmy się już po zaledwie 9 miesiącach od rozpoczęcia inwestycji. Budynek został postawiony z ceramicznych pustaków Porotherm marki Wienerberger. Zgodnie z projektem strop wykonaliśmy w monolitycznej żelbetowej konstrukcji, aczkolwiek teraz zastanowiłbym się nad systemem Teriva lub stropem drewnianym. Trzeba przyznać, że tradycyjne zazbrojenie i wylanie stropu betonem jest dosyć kosztowne. Przy zastosowaniu powyższych materiałów koszty naszej realizacji były naprawdę zbliżone do kwoty podanej w Extra Indexie i myślę, że przyszli Inwestorzy projektu Driada 3 BSE1005 spokojnie mogą się nią sugerować.Największa modyfikacja jaką wprowadziliśmy do oryginalnego projektu polegała na zmianie formy dachu z kopertowej na dwuspadową. Pozostałe nie były już dużo mniejsze. Taras przenieśliśmy na drugą ścianę i tym samym wstawiliśmy w niej okno tarasowe. Oprócz tego nie wykonywałem wolnostojących schodów, a zamiast nich mamy wysuwane w stropie. W miejscu klatki schodowej zrobiliśmy małą łazienkę, zaś jej pierwotną powierzchnię przyłączyliśmy do hallu. Muszę jednak przyznać, że teraz nie zrezygnowałbym ze schodów, a jedynie przeniósłbym je w inne miejsce np. do strefy technicznej. Na chwilę obecną myślę również, że świetnym pomysłem byłoby poszerzenie tej części domu, dzięki czemu powiększyłby się nie tylko garaż, ale także kotłownia.Wybór projektu domu parterowego Driada 3 BSE1005 okazał się dla nas bardzo trafioną decyzją. Układ pomieszczeń jest wyjątkowo funkcjonalny, a ich rozmiar w pełni komfortowy. Jesteśmy zwolennikami dużych, otwartych przestrzeni więc spory salon i przestronny hall jak najbardziej nas satysfakcjonują. Metraż i ilość pokoi spełniają oczekiwania naszej rodziny. Każde z dwójki naszych dzieci ma swój własny pokój, a oprócz nich i sypialni małżeńskiej mamy jeszcze praktyczny gabinet do pracy. Pozdrawiam.
bobmajster
Szukając odpowiedniego projektu domu nie mieliśmy mocno sprecyzowanych kryteriów, które musiałby spełniać. Głównie zależało nam na tym, aby był funkcjonalny i wygodny w codziennym użytkowaniu, dlatego też przy wyborze największą uwagę zwracaliśmy na układ pomieszczeń. Projekt domu Driada 3 BSE1005 wydał nam się być pod tym kątem bardzo dobrze przemyślany, dlatego też zdecydowaliśmy się na jego realizację.Do technicznej strony projektu nie mamy żadnych zastrzeżeń. Niestety, podczas budowy mieliśmy kilka problemów, aczkolwiek były one spowodowane jedynie błędami fachowców, a nie nieścisłościami w dokumentacji - takowych nie zauważyłem, a wprowadzone przez nas modyfikacje wynikały jedynie z naszych indywidualnych preferencji. Całą inwestycję udało nam się na szczęście zakończyć w naprawdę krótkim czasie. Postawienie oraz całościowe wykończenie domu zajęło nam zaledwie rok.Ściany wymurowaliśmy z ceramicznych pustaków marki Wienerberger, strop wykonaliśmy systemem Teriva, a dach pokryliśmy dachówką Röben. Jesteśmy po pierwszym sezonie grzewczym od zamieszkania i w przeciągu zeszłej zimy, łącznie rachunki za zużycie gazu wyniosły ok. 2,5 tys.zł. Na chwilę obecną nieco jednak żałuję, iż nie zdecydowałem się na zastosowanie systemu ogrzewania podłogowego na całej powierzchni domu. Przyszłym Inwestorom poleciłbym więc rozważenie tego pomysłu i zamontowanie grzejników jedynie w łazienkach.Uważam, że nawet zatrudniając jedną firmę do zrealizowania kompleksowo całej inwestycji spokojnie można sugerować się kosztami oszacowanymi w Extra Indexie. Myślę jednak, że poświęcając nieco własnego czasu na znalezienie osobnych firm budowlanych bez większych trudności można znacznie obniżyć podaną kwotę i na etapie stanu surowego zamkniętego wydać poniżej 200 tys. zł.Do projektu domu Projekt domu Driada 3 BSE1005 wprowadziliśmy pewne zmiany. Z racji zastosowania więźby dachowej w konstrukcji koszowej, oryginalna ilość słupów podtrzymujących na poddaszu wydała mi się zbędna. Postanowiłem więc zrezygnować z większości filarów - wykonałem tylko jeden, w centralnym miejscu. Powierzchnię wnęk przewidzianych w kuchni i wiatrołapie przeznaczyłem na zrobienie spiżarki - dokładnie w ten sam sposób jak przewiduje to projekt domu Driada 2. Świetnym pomysłem było także powiększenie ubikacji kosztem głównego hallu. Komunikacja o tak sporym metrażu nie jest w zasadzie potrzebna, zaś większe rozmiary łazienki są naprawdę funkcjonalne i myślę, że warto rozważyć to rozwiązanie. Oprócz tego, wnękę na taras znajdującą się przy wykuszu przyłączyliśmy do powierzchni salonu, dzięki czemu mogliśmy zrezygnować z zewnętrznego słupa podtrzymującego.Jesteśmy zadowoleni z wyboru projektu domu parterowego Driada 3 BSE1005. Trzeba przyznać, że architekt bardzo dobrze zaplanował rozmieszczenie pomieszczeń. W tej kwestii najbardziej podoba mi się widoczny podział domu na strefy: dzienną z kuchnią, jadalnią i salonem oraz nocną z sypialniami domowników. Pozdrawiam.
Waldek_M
Przy wyborze projektu domu największe znaczenie miało odpowiednie rozmieszczenie wnętrz. Funkcjonalnie przemyślany rozkład był dla naszej 4-osobowej rodziny priorytetem, tym bardziej że zależało nam na uniknięciu wprowadzania własnych zmian. Oglądając różne propozycje natrafiliśmy na projekt Driada 3 BSE1005, który wydał się nam najbardziej zbliżony do naszej wizji idealnego domu. Dodatkowo, ukazany na rysunkach budynek przypadł nam do gustu pod względem wizualnym i ostatecznie zdecydowaliśmy się na jego realizację.Budowa przebiegła naprawdę sprawnie. Fachowcy świetnie poradzili sobie na każdym etapie i wszystkie prace potoczyły się w jak najlepszym porządku. Postępowały naprawdę szybko, a do nowego, w pełni wykończonego domu wprowadziliśmy się już po zaledwie 9 miesiącach od rozpoczęcia inwestycji. Budynek został postawiony z ceramicznych pustaków Porotherm marki Wienerberger. Zgodnie z projektem strop wykonaliśmy w monolitycznej żelbetowej konstrukcji, aczkolwiek teraz zastanowiłbym się nad systemem Teriva lub stropem drewnianym. Trzeba przyznać, że tradycyjne zazbrojenie i wylanie stropu betonem jest dosyć kosztowne. Przy zastosowaniu powyższych materiałów koszty naszej realizacji były naprawdę zbliżone do kwoty podanej w Extra Indexie i myślę, że przyszli Inwestorzy projektu Driada 3 BSE1005 spokojnie mogą się nią sugerować.Największa modyfikacja jaką wprowadziliśmy do oryginalnego projektu polegała na zmianie formy dachu z kopertowej na dwuspadową. Pozostałe nie były już dużo mniejsze. Taras przenieśliśmy na drugą ścianę i tym samym wstawiliśmy w niej okno tarasowe. Oprócz tego nie wykonywałem wolnostojących schodów, a zamiast nich mamy wysuwane w stropie. W miejscu klatki schodowej zrobiliśmy małą łazienkę, zaś jej pierwotną powierzchnię przyłączyliśmy do hallu. Muszę jednak przyznać, że teraz nie zrezygnowałbym ze schodów, a jedynie przeniósłbym je w inne miejsce np. do strefy technicznej. Na chwilę obecną myślę również, że świetnym pomysłem byłoby poszerzenie tej części domu, dzięki czemu powiększyłby się nie tylko garaż, ale także kotłownia.Wybór projektu domu parterowego Driada 3 BSE1005 okazał się dla nas bardzo trafioną decyzją. Układ pomieszczeń jest wyjątkowo funkcjonalny, a ich rozmiar w pełni komfortowy. Jesteśmy zwolennikami dużych, otwartych przestrzeni więc spory salon i przestronny hall jak najbardziej nas satysfakcjonują. Metraż i ilość pokoi spełniają oczekiwania naszej rodziny. Każde z dwójki naszych dzieci ma swój własny pokój, a oprócz nich i sypialni małżeńskiej mamy jeszcze praktyczny gabinet do pracy. Pozdrawiam.
Prezentacja projektów specjalnie dla Ciebie
Potrzebujesz rekomendacji specjalnie dla Ciebie? Zamów prezentację z portfolio projektów, dopasowanych do Twoich potrzeb
Zamów bezpłatnie
Extradom.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do pod numerem KRS 0000648746, numer NIP 895-17-18-333, o kapitale zakładowym 708 150,00 zł uprzejmie informuje, iż poprzez serwis Extradom.pl umożliwia m.in. zapoznanie się przez konsumentów z ofertą handlową Partnerów Extradom.pl, którzy stosują metody budowy domów przy wykorzystaniu różnego rodzaju technologie prefabrykacji bądź modułowe (tzw. „Gotowe domy”).
Extradom.pl nie prowadzi jednakże sprzedaży ani nie oferuje usług polegających na doradztwie finansowym, prawnym ani podatkowym w zakresie inwestycji realizowanych w technologiach tzw. „Gotowych domów”. Informacje prezentowane w serwisie Extradom.pl dotyczące Partnerów Extradom.pl oferujących realizację inwestycji w technologiach „Gotowych domów” lub podobnych mają charakter informacyjny i reklamowy.
Prezentowane w serwisie Extradom.pl informacje dotyczące stosowanych przez Partnerów metod budowy domów w technologii prefabrykacji bądź modułowej pochodzą od Partnerów Extradom.pl.
Extradom.pl sp. z o.o. jedynie umożliwia nawiązanie kontaktu przez Użytkownika z Partnerem Extradom.pl stosującym tego rodzaju technologie budowy domów i nie jest stroną umowy o roboty budowlane zawieranej przez Użytkownika Extradom.pl z Partnerem Extradom.pl.
Ostateczne wykończenie budynku może nastąpić na wiele sposobów, a prezentowane przez Extradom.pl wizualizacje poczytywać należy za jedynie przykład i propozycję wykończenia, wizję architektoniczną autora projektu. Szczegółowe rozwiązania zastosowane w oferowanej dokumentacji - w tym również ilość, lokalizacje i wygląd okien, drzwi, kominów - mogą w niewielkim stopniu różnić się od zaproponowanej wizji budynku. Dokumentacja projektowa odpowiada rzutom poglądowym prezentowanym przez Extradom.pl na karcie danego projektu.
Pliki do druku
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
Ups, wystąpił problem
Wystąpił nieoczekiwany problem. Spróbuj ponownie.
ODKRYJ NOWE
Konto Extradom.pl
Zapisuj ulubione projekty na każdym urządzeniu
Oglądaj zdjęcia i wymieniaj się doświadczeniami ze społecznością
Korzystaj z bezpłatnych narzędzi: Kreator 3D, Mapa budowy, Analiza działki