Masz już projekt z Extradom.pl? Dopasujemy go do Twojej działki
W trakcie adaptacji projekt jest dostosowywany do konkretnej działki. Ten etap to także najlepszy moment na wprowadzenie funkcjonalnych zmian w projekcie. Chcesz wiedzieć więcej? Umów się na bezpłatną konsultację dot. adaptacji!
Szukasz wykonawcy godnego zaufania? Zleć budowę w Extradom.pl!
Z góry znasz koszt budowy domu
Dom odbierasz zgodnie z ustalonym harmonogramem - nawet w 6 miesięcy
Zabezpiecza Cię jedna kompleksowa umowa z jednym wykonawcą
Otrzymujesz nawet 30-letnią gwarancję na konstrukcję domu
Oszczędzasz swój czas dzięki pewnej i kompletnej usłudze
Cena brutto stanu deweloperskiego od
Cena brutto stanu deweloperskiego od 4 719 do 6 939 zł/m2.
Cena jest uzależniona m.in. od lokalizacji, wybranej technologii, kubatury budynku, skomplikowania projektu i ewentualnych zmian, na które zdecyduje się inwestor.
Cena za m2 powierzchni netto, czyli wszystkich pomieszczeń mierzonych na wysokości podłogi.
jakie parametry musi spełniać dom
według miejscowego planu zagospodarowania lub warunków zabudowy (np. kąt nachylenia i typ dachu, liczba kondygnacji itp.
jakie inne projekty pasują na Twoją działkę
– znajdziemy je dla Ciebie!
Wypełniasz wniosek o warunki zabudowy (WZ)?Wydrukuj kartę projektu lub zamów rysunki szczegółowe
Drukuj
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
•Rysunki szczegółowe
Powierzchnie i wymiary
Powierzchnia użytkowa
Suma powierzchni wszystkich pomieszczeń mieszkalnych, pomniejszona o pow. garażu, kotłowni, strychu, piwnicy. Jest liczona w 100% dla pomieszczeń o wysokości powyżej 2,2 m, w 50% dla pomieszczeń o wys. 2,2-1,4 m i niewliczana dla niższych niż 1,4 m.
83,86 m²
Powierzchnia zabudowy
Powierzchnia zajmowana przez część na- oraz nadziemną budynku liczona, jako rzut pionowy budynku na działkę.
98,21 m²
Powierzchnia całkowita
Całkowita powierzchnia wszystkich kondygnacji budynku łącznie z elementami nośnymi, takimi jak ściany zewnętrzne (z ociepleniem), słupy, tarasy, itp.
98,21 m²
Kubatura brutto
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).
258 m³
Powierzchnia dachu
180 m²
Kąt nachylenia dachu
Nachylenie połaci dachu głównego podawane w stopniach. Uwaga! W niektórych projektach występuje więcej niż jedno nachylenie dachu.
24°
Wysokość budynku
Wysokość liczona od części budynku położonej najniżej przy powierzchni terenu do najwyższego punktu dachu (kalenicy) z wyłączeniem kominów.
5,40 m
Szerokość elewacji
12,12 m
Długość elewacji
8,23 m
Min. szerokość działki
Najmniejsza możliwa szerokość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z szerokości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
20,12 m
Min. długość działki
Najmniejsza możliwa długość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z długości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
19,02 m
Energooszczędność
Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ep
Energia pierwotna określa ilość energii nieodnawialnej potrzebnej w ciągu roku do ogrzewania czy też ogrzania wody użytkowej z uwzględnieniem kosztów produkcji i transportu surowców energetycznych.
69,90 kWh/(m²rok)
Ek
Energia końcowa określa zapotrzebowanie budynku na energię niezbędną do uzyskania założonych parametrów, jak np. temperatura wewnątrz budynku.
59,50 kWh/(m²rok)
Euco
Energia użytkowa potrzebna do ogrzewania i wentylacji. Im parametr jest niższy tym budynek bardziej energooszczędny.
45,50 kWh/(m²rok)
Ogrzewanie główne
Gazowe
- szczegóły
Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia projektu z
Aneks na paliwo stałe
Gruntowa pompa ciepła
Powietrzna pompa ciepła
Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy
Wentylacja
Grawitacyjna
- szczegóły
Warunki techniczne
Projekt zgody z WT 2021
Więcej szczegółów
Technologia i konstrukcja
Konstrukcja
Z bali
PROJEKT Z BUDOWĄ
Istnieje możliwość zaadaptowania tego projektu do technologii prefabrykowanej/modułowej i budowy nawet w 6 miesięcy ze stałym kosztem budowy
Fundamenty: betonowe ławy, ściany z bloczków. Ściany zewnętrzne: ściany z bali litych, ocieplonych od wewnątrz, konstrukcja sumikowo-łątkowa. Strop: wiązary kratownicowe drewniane. Elewacje: bale lite. Pokrycie dachu: dachówka. Nachylenie dachu: 24 stopnie.
Dodatki możesz zamówić w koszyku lub telefonicznie u naszego Doradcy.
Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Bestseller
Kosztorys
550 zł
Bestseller
Dodatkowy egzemplarz projektu
500 zł
Bestseller
Elektroniczna wersja projektu
550 zł
Ogrzewanie podłogowe
470 zł
Oze
Aneks na paliwo stałe
470 zł
Oze
Gruntowa pompa ciepła
470 zł
Oze
Powietrzna pompa ciepła
470 zł
Klimatyzacja w domu
470 zł
Oze
Instalacja fotowoltaiczna
470 zł
Odkurzacz centralny
470 zł
Projekt zbiornika na ścieki sanitarne
399 zł
0 zł
Cena przy zakupie z projektem
Wentylacja mechaniczna i kominek
470 zł
Płaszcz wodny
470 zł
Projekty ogrodzeń
550 zł
0 zł
Cena przy zakupie z projektem
Pokaż więcej (8)
Opis projektu
Projekt domu Dudek to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Bryła budynku posiada formę typową, co znacznie ułatwia późniejszą aranżację wnętrza. W tym projekcie kalenica skierowana jest równolegle do drogi, co jest bardzo istotnie, gdy wymaga tego plan zagospodarowania przestrzennego. Projekt został stworzony z myślą o działkach pozwalających na usytuowanie domu w zabudowie wolnostojącej. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem kopertowym, który wyjątkowo się prezentuje.
Projekt Dudek to dom parterowy, co sprawia, że komunikacja między pomieszczeniami jest bardzo komfortowa. Sercem domu jest przestronna strefa dzienna, która sprzyja spędzaniu wspólnego czasu w gronie najbliższych. Otwarta kuchnia dodaje wnętrzu przestrzeni oraz znacznie ułatwia komunikację między domownikami. Połączenie jadalni z salonem to doskonałe rozwiązanie dla osób, lubiących organizować przyjęcia. Dodatkowo w salonie przewidziano kominek, nadający wnętrzu niepowtarzalny klimat. W domu znajduje się komfortowa łazienka oraz dodatkowa toaleta, co jest szczególnie przydatne przy większej liczbie domowników. Trzy sypialnie doskonale sprawdzą się w przypadku 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Taras daje możliwość kontaktu z przyrodą i sprzyja wypoczynkowi. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego, dlatego będzie prezentować się doskonale niezależnie od okolicy.
Tekst opinii nie powinien zawierać niecenzuralnych treści, dlatego zostanie dodany po weryfikacji. W pierwszej kolejności pojawią się opinie osób, które budują wybrany projekt.
Dziękujemy za Twoją opinię.
Po weryfikacji jej treść pojawi się na stronie projektu.
Wywiady mieszkańców domu Dudek
zuza55
Wraz z mężem chcieliśmy wybudować dom, w którym mieszkalibyśmy tylko we dwoje. Z tego względu duży metraż nie był nam potrzebny i optymalnej dla nas propozycji szukaliśmy pośród projektów niewielkich domków. Równie istotne było to, aby budynek posiadał jedynie parter. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na realizację projektu domu Dudek WAH1134, który spełnia powyższe wymagania i w całości przypadł nam do gustu.Muszę przyznać, że jestem zadowolona z przebiegu całej inwestycji. Nasz dom stawiali prawdziwi górale i doskonale poradzili sobie na każdym etapie. Wszystkie prace udało się wykonać sprawnie i w błyskawicznym czasie - budowę rozpoczęliśmy w maju, a do nowego, w pełni wykończonego domu wprowadziliśmy się już w październiku tego samego roku. Postanowiliśmy zastosować się do zalecanej przez architekta technologii i użyć sugerowanych przez autora materiałów. Głównym budulcem ścian zewnętrznych są tym samym drewniane bale wypełnione warstwami izolacyjnymi, zaś ściany od wewnątrz zabudowaliśmy płytami G-K. Dach pokryliśmy blachodachówką. Przyznam jednak, iż koszty naszej inwestycji były wyższe w stosunku do oszacowanych. Myślę więc, że decydując się na projekt domu Dudek WAH1134 bezpieczniej będzie wziąć pod uwagę wyższe ceny.Rozmieszczenie wnętrza przewidziane w projekcie domu Dudek WAH1134 od początku wydało nam się świetnie przemyślane, więc w całości wykonaliśmy je zgodnie z wizją architekta. Jest ono jednak na tyle elastyczne, iż bardzo łatwy sposób dopasować je do indywidualnych preferencji. Wewnątrz znajdują się jedynie ścianki działowe, więc lekka modyfikacja ich układu w żaden sposób nie naruszy konstrukcji. Oryginalna wersja rozkładu pomieszczeń w dalszym ciągu spełnia nasze oczekiwania, a metraż jest w pełni komfortowy dla naszej dwójki. Myślę, że taka powierzchnia będzie również wystarczająca dla małżeństwa z jednym dzieckiem. Dom oraz wodę użytkową ogrzewamy za pomocą pieca, w którym palimy ekogroszkiem. Przybliżone koszty takiego rozwiązania w sezonie zimowym to ok. 250 zł. Pozdrawiam.
Rela00
Przede wszystkim, od samego początku zależało nam na realizacji domu w stylu kanadyjskim. Głównymi założeniami był dom stawiany w technologii szkieletowej z drewna oraz wszystkie pomieszczenia na jednym poziomie. Wynikało to z bardzo krótkiego czasu budowy tego typu budynków, a nam zależało na szybkiej przeprowadzce. Spośród domów odpowiadającym tym kryteriom, finalnie zdecydowaliśmy się na projekt Dudek WAH1134. Jego metraż wydał się nam idealny dla naszej dwójki, a przewidziany w nim układ wnętrza uwzględnia wszystko co potrzebne do w pełni komfortowego życia. Spodobało mi się połączenie salonu, jadalni i kuchni oraz fakt, iż oprócz głównej łazienki, autor zaplanował również osobną toaletę. Do gustu przypadły mi również trzy pokoje, które mogłam wykorzystać wedle własnych potrzeb.Budowa przebiegła niezwykle sprawnie. Niedaleko naszej działki został zrealizowany już wcześniej ten sam projekt, który został bardzo dobrze wykonany. Postanowiłam więc zlecić budowę tej samej ekipie budowlanej. Doświadczeni fachowcy doskonale sobie poradzili, a samo postawienie budynku odbyło się bardzo szybko. W przeciwieństwie do budynków murowanych nie musieliśmy czekać na odstanie murów czy wyschnięcie stropów, co również wpłynęło na błyskawiczny czas realizacji. Budowę rozpoczęliśmy we wrześniu, a już 6 grudnia tego samego roku wprowadziliśmy się do nowego domu.Przyznam, że ciężko ocenić mi faktyczne koszty budowy na poszczególnych etapach, ponieważ z ekipą budowlaną umówiliśmy się na zrealizowanie całej inwestycji, łącznie z murowanym wolnostojącym garażem przy domu, który był nadzwyczaj kosztowny (ok. 70 tys. zł). Dodatkowo, zastosowaliśmy system ogrzewania podłogowego oraz nieco inną niż w projekcie stolarkę otworową - powiększyliśmy okna i zakupiliśmy drzwi wejściowe bardzo wysokiej jakości, co spowodowało podwyższenie wydatków w stosunku do oszacowanych. Cała inwestycja łącznie z garażem i wykończeniem domu, wyniosła nas ponad 300 tys. zł.Projekt domu parterowego Dudek WAH1134 został wyjątkowo komfortowo zaplanowany, a kilka drobnych zmian pozwoliło w całości dopasować go do wszystkich naszych oczekiwań. Salon lekko powiększyliśmy kosztem części znajdującego się obok pokoju - i tak trzy sypialnie o dużych rozmiarach nie były nam potrzebne. Jedną z nich przeznaczyłam na pokój gościnny, a drugą na gabinet do pracy z garderobą. Dodatkowo zrezygnowaliśmy z kominka i zmieniliśmy sposób ogrzewania. Mieszkamy na wsi, gdzie nie mieliśmy możliwości podłączenia działki do gazu ziemnego, dlatego też musieliśmy zdecydować się na ogrzewanie paliwem stałym. Wymiary uwzględnionej w projekcie kotłowni, są jednak trochę za małe na wstawienie pieca węglowego, dlatego też zainstalowaliśmy go w nowopowstałym garażu. Powierzchnię kotłowni przeznaczyliśmy na zrobienie typowo gospodarczego pomieszczenia z pralnią. Doskonałym pomysłem okazało się powiększenie okien: duże okno w salonie poszerzyliśmy jeszcze bardziej, a także wydłużyliśmy przeszklenia w jadalni i sypialni do wymiarów balkonowego. Pomieszczenia są doskonale oświetlone i polecam to rozwiązanie przyszłym Inwestorom. Ostatnią zmianą było powiększenie tarasu oraz znajdującego się nad nim zadaszenia. Na chwilę obecną zdecydowałabym się jeszcze na powiększenie ubikacji o 20-30 cm kosztem znajdującej się obok łazienki i myślę, że warto to rozważyć.Jestem bardzo zadowolona z wyboru projektu domu Dudek WAH1134. Od początku szukaliśmy funkcjonalnego, szybkiego do zrealizowania drewnianego domu, więc ten jak najbardziej spełniał nasze oczekiwania. Uwzględniony w nim układ pomieszczeń został bardzo funkcjonalnie przemyślany, a kilka modyfikacji sprawiło, że nowy dom jest dla nas po prostu idealny i dostrzegam w nim same plusy.
zuza55
Wraz z mężem chcieliśmy wybudować dom, w którym mieszkalibyśmy tylko we dwoje. Z tego względu duży metraż nie był nam potrzebny i optymalnej dla nas propozycji szukaliśmy pośród projektów niewielkich domków. Równie istotne było to, aby budynek posiadał jedynie parter. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na realizację projektu domu Dudek WAH1134, który spełnia powyższe wymagania i w całości przypadł nam do gustu.Muszę przyznać, że jestem zadowolona z przebiegu całej inwestycji. Nasz dom stawiali prawdziwi górale i doskonale poradzili sobie na każdym etapie. Wszystkie prace udało się wykonać sprawnie i w błyskawicznym czasie - budowę rozpoczęliśmy w maju, a do nowego, w pełni wykończonego domu wprowadziliśmy się już w październiku tego samego roku. Postanowiliśmy zastosować się do zalecanej przez architekta technologii i użyć sugerowanych przez autora materiałów. Głównym budulcem ścian zewnętrznych są tym samym drewniane bale wypełnione warstwami izolacyjnymi, zaś ściany od wewnątrz zabudowaliśmy płytami G-K. Dach pokryliśmy blachodachówką. Przyznam jednak, iż koszty naszej inwestycji były wyższe w stosunku do oszacowanych. Myślę więc, że decydując się na projekt domu Dudek WAH1134 bezpieczniej będzie wziąć pod uwagę wyższe ceny.Rozmieszczenie wnętrza przewidziane w projekcie domu Dudek WAH1134 od początku wydało nam się świetnie przemyślane, więc w całości wykonaliśmy je zgodnie z wizją architekta. Jest ono jednak na tyle elastyczne, iż bardzo łatwy sposób dopasować je do indywidualnych preferencji. Wewnątrz znajdują się jedynie ścianki działowe, więc lekka modyfikacja ich układu w żaden sposób nie naruszy konstrukcji. Oryginalna wersja rozkładu pomieszczeń w dalszym ciągu spełnia nasze oczekiwania, a metraż jest w pełni komfortowy dla naszej dwójki. Myślę, że taka powierzchnia będzie również wystarczająca dla małżeństwa z jednym dzieckiem. Dom oraz wodę użytkową ogrzewamy za pomocą pieca, w którym palimy ekogroszkiem. Przybliżone koszty takiego rozwiązania w sezonie zimowym to ok. 250 zł. Pozdrawiam.
Rela00
Przede wszystkim, od samego początku zależało nam na realizacji domu w stylu kanadyjskim. Głównymi założeniami był dom stawiany w technologii szkieletowej z drewna oraz wszystkie pomieszczenia na jednym poziomie. Wynikało to z bardzo krótkiego czasu budowy tego typu budynków, a nam zależało na szybkiej przeprowadzce. Spośród domów odpowiadającym tym kryteriom, finalnie zdecydowaliśmy się na projekt Dudek WAH1134. Jego metraż wydał się nam idealny dla naszej dwójki, a przewidziany w nim układ wnętrza uwzględnia wszystko co potrzebne do w pełni komfortowego życia. Spodobało mi się połączenie salonu, jadalni i kuchni oraz fakt, iż oprócz głównej łazienki, autor zaplanował również osobną toaletę. Do gustu przypadły mi również trzy pokoje, które mogłam wykorzystać wedle własnych potrzeb.Budowa przebiegła niezwykle sprawnie. Niedaleko naszej działki został zrealizowany już wcześniej ten sam projekt, który został bardzo dobrze wykonany. Postanowiłam więc zlecić budowę tej samej ekipie budowlanej. Doświadczeni fachowcy doskonale sobie poradzili, a samo postawienie budynku odbyło się bardzo szybko. W przeciwieństwie do budynków murowanych nie musieliśmy czekać na odstanie murów czy wyschnięcie stropów, co również wpłynęło na błyskawiczny czas realizacji. Budowę rozpoczęliśmy we wrześniu, a już 6 grudnia tego samego roku wprowadziliśmy się do nowego domu.Przyznam, że ciężko ocenić mi faktyczne koszty budowy na poszczególnych etapach, ponieważ z ekipą budowlaną umówiliśmy się na zrealizowanie całej inwestycji, łącznie z murowanym wolnostojącym garażem przy domu, który był nadzwyczaj kosztowny (ok. 70 tys. zł). Dodatkowo, zastosowaliśmy system ogrzewania podłogowego oraz nieco inną niż w projekcie stolarkę otworową - powiększyliśmy okna i zakupiliśmy drzwi wejściowe bardzo wysokiej jakości, co spowodowało podwyższenie wydatków w stosunku do oszacowanych. Cała inwestycja łącznie z garażem i wykończeniem domu, wyniosła nas ponad 300 tys. zł.Projekt domu parterowego Dudek WAH1134 został wyjątkowo komfortowo zaplanowany, a kilka drobnych zmian pozwoliło w całości dopasować go do wszystkich naszych oczekiwań. Salon lekko powiększyliśmy kosztem części znajdującego się obok pokoju - i tak trzy sypialnie o dużych rozmiarach nie były nam potrzebne. Jedną z nich przeznaczyłam na pokój gościnny, a drugą na gabinet do pracy z garderobą. Dodatkowo zrezygnowaliśmy z kominka i zmieniliśmy sposób ogrzewania. Mieszkamy na wsi, gdzie nie mieliśmy możliwości podłączenia działki do gazu ziemnego, dlatego też musieliśmy zdecydować się na ogrzewanie paliwem stałym. Wymiary uwzględnionej w projekcie kotłowni, są jednak trochę za małe na wstawienie pieca węglowego, dlatego też zainstalowaliśmy go w nowopowstałym garażu. Powierzchnię kotłowni przeznaczyliśmy na zrobienie typowo gospodarczego pomieszczenia z pralnią. Doskonałym pomysłem okazało się powiększenie okien: duże okno w salonie poszerzyliśmy jeszcze bardziej, a także wydłużyliśmy przeszklenia w jadalni i sypialni do wymiarów balkonowego. Pomieszczenia są doskonale oświetlone i polecam to rozwiązanie przyszłym Inwestorom. Ostatnią zmianą było powiększenie tarasu oraz znajdującego się nad nim zadaszenia. Na chwilę obecną zdecydowałabym się jeszcze na powiększenie ubikacji o 20-30 cm kosztem znajdującej się obok łazienki i myślę, że warto to rozważyć.Jestem bardzo zadowolona z wyboru projektu domu Dudek WAH1134. Od początku szukaliśmy funkcjonalnego, szybkiego do zrealizowania drewnianego domu, więc ten jak najbardziej spełniał nasze oczekiwania. Uwzględniony w nim układ pomieszczeń został bardzo funkcjonalnie przemyślany, a kilka modyfikacji sprawiło, że nowy dom jest dla nas po prostu idealny i dostrzegam w nim same plusy.
Prezentacja projektów specjalnie dla Ciebie
Potrzebujesz rekomendacji specjalnie dla Ciebie? Zamów prezentację z portfolio projektów, dopasowanych do Twoich potrzeb
Zamów bezpłatnie
Extradom.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do pod numerem KRS 0000648746, numer NIP 895-17-18-333, o kapitale zakładowym 708 150,00 zł uprzejmie informuje, iż poprzez serwis Extradom.pl umożliwia m.in. zapoznanie się przez konsumentów z ofertą handlową Partnerów Extradom.pl, którzy stosują metody budowy domów przy wykorzystaniu różnego rodzaju technologie prefabrykacji bądź modułowe (tzw. „Gotowe domy”).
Extradom.pl nie prowadzi jednakże sprzedaży ani nie oferuje usług polegających na doradztwie finansowym, prawnym ani podatkowym w zakresie inwestycji realizowanych w technologiach tzw. „Gotowych domów”. Informacje prezentowane w serwisie Extradom.pl dotyczące Partnerów Extradom.pl oferujących realizację inwestycji w technologiach „Gotowych domów” lub podobnych mają charakter informacyjny i reklamowy.
Prezentowane w serwisie Extradom.pl informacje dotyczące stosowanych przez Partnerów metod budowy domów w technologii prefabrykacji bądź modułowej pochodzą od Partnerów Extradom.pl.
Extradom.pl sp. z o.o. jedynie umożliwia nawiązanie kontaktu przez Użytkownika z Partnerem Extradom.pl stosującym tego rodzaju technologie budowy domów i nie jest stroną umowy o roboty budowlane zawieranej przez Użytkownika Extradom.pl z Partnerem Extradom.pl.
Ostateczne wykończenie budynku może nastąpić na wiele sposobów, a prezentowane przez Extradom.pl wizualizacje poczytywać należy za jedynie przykład i propozycję wykończenia, wizję architektoniczną autora projektu. Szczegółowe rozwiązania zastosowane w oferowanej dokumentacji - w tym również ilość, lokalizacje i wygląd okien, drzwi, kominów - mogą w niewielkim stopniu różnić się od zaproponowanej wizji budynku. Dokumentacja projektowa odpowiada rzutom poglądowym prezentowanym przez Extradom.pl na karcie danego projektu.
Pliki do druku
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
Ups, wystąpił problem
Wystąpił nieoczekiwany problem. Spróbuj ponownie.
ODKRYJ NOWE
Konto Extradom.pl
Zapisuj ulubione projekty na każdym urządzeniu
Oglądaj zdjęcia i wymieniaj się doświadczeniami ze społecznością
Korzystaj z bezpłatnych narzędzi: Kreator 3D, Mapa budowy, Analiza działki