Powierzchnia całkowita pomieszczenia liczona po podłodze. W odróżnieniu od powierzchni użytkowej nie uwzględnia wysokości pomieszczenia.
1. Hall5,61 m² (5,81 m²*)
2. Łazienka8,15 m² (12,12 m²*)
3. Pokój14,99 m² (19,40 m²*)
4. Pokój11,99 m²
5. Garderoba2,14 m² (4,58 m²*)
6. Pokój14,21 m² (18,36 m²*)
7. Garderoba2,76 m² (4,28 m²*)
8. Strych27,57 m² (44,84 m²*)
Razem rzut poddasza87,42 m²
*powierzchnia po podłodze
Powierzchnia całkowita pomieszczenia liczona po podłodze. W odróżnieniu od powierzchni użytkowej nie uwzględnia wysokości pomieszczenia.
Usytuowanie na działce
Czy ten projekt pasuje na
Twoją działkę?
Chętnie to sprawdzimy!
Dowiedz się:
czy zmieści
się na niej wybrany przez Ciebie dom
jakie parametry musi spełniać dom
według miejscowego planu zagospodarowania lub warunków zabudowy (np. kąt nachylenia i typ dachu, liczba kondygnacji itp.
jakie inne projekty pasują na Twoją działkę
– znajdziemy je dla Ciebie!
Masz już projekt z Extradom.pl? Dopasujemy go do Twojej działki
W trakcie adaptacji projekt jest dostosowywany do konkretnej działki. Ten etap to także najlepszy moment na wprowadzenie funkcjonalnych zmian w projekcie. Chcesz wiedzieć więcej? Umów się na bezpłatną konsultację dot. adaptacji!
jakie parametry musi spełniać dom
według miejscowego planu zagospodarowania lub warunków zabudowy (np. kąt nachylenia i typ dachu, liczba kondygnacji itp.
jakie inne projekty pasują na Twoją działkę
– znajdziemy je dla Ciebie!
Wypełniasz wniosek o warunki zabudowy (WZ)?Wydrukuj kartę projektu lub zamów rysunki szczegółowe
Drukuj
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
Powierzchnie i wymiary
Powierzchnia użytkowa
Suma powierzchni wszystkich pomieszczeń mieszkalnych, pomniejszona o pow. garażu, kotłowni, strychu, piwnicy. Jest liczona w 100% dla pomieszczeń o wysokości powyżej 2,2 m, w 50% dla pomieszczeń o wys. 2,2-1,4 m i niewliczana dla niższych niż 1,4 m.
127,31 m²
Powierzchnia zabudowy
Powierzchnia zajmowana przez część na- oraz nadziemną budynku liczona, jako rzut pionowy budynku na działkę.
155,61 m²
Kubatura netto
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) pomieszczeń budynku, bez strychu, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).
573 m³
Powierzchnia dachu
257 m²
Kąt nachylenia dachu
Nachylenie połaci dachu głównego podawane w stopniach. Uwaga! W niektórych projektach występuje więcej niż jedno nachylenie dachu.
40°
Wysokość budynku
Wysokość liczona od części budynku położonej najniżej przy powierzchni terenu do najwyższego punktu dachu (kalenicy) z wyłączeniem kominów.
8,77 m
Szerokość elewacji
16,60 m
Długość elewacji
10,70 m
Min. szerokość działki
Najmniejsza możliwa szerokość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z szerokości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
24,60 m
Min. długość działki
Najmniejsza możliwa długość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z długości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
18,70 m
Energooszczędność
Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ep
Energia pierwotna określa ilość energii nieodnawialnej potrzebnej w ciągu roku do ogrzewania czy też ogrzania wody użytkowej z uwzględnieniem kosztów produkcji i transportu surowców energetycznych.
81 kWh/(m²rok)
Warunki techniczne
Projekt zgody z WT 2021
Więcej szczegółów
Technologia i konstrukcja
Konstrukcja
Murowana
Strop
Gęstożebrowy
Okna i drzwi tarasowe
Nowoczesne okna PVC i aluminiowe WIŚNIOWSKI – doskonała izolacja, elegancki design i niezrównana trwałość.
Fundamenty: bezpośrednie, na ławach i stopach fundamentowych. Ściany zewnętrzne: bloczki z bet. komórkowego - 36 cm + styropian TERMO ORGANIKA typ Fasada 6 cm. Ściany wewnętrzne: bloczki z bet. komórkowego - 24 cm (działowe - 12 cm). Strop: gęstożebrowy Teriva I oraz żelbetowy monolityczny gr. 12 i 24 cm.. Elewacje: tynk - System Platinum firmy TERMO ORGANIKA, płytki klinkierowe. Pokrycie dachu: dachówka cementowa. Konstrukcja dachu: drewniana o układzie konstrukcyjnym mieszanym. Schody wewnętrzne: żelbetowe monolityczne zabiegowe. Ogrzewanie: kocioł gazowy kondensacyjny, dodatkowe źródło ciepła - kominek z płaszczem wodnym.
Projekt domu Hektor G2 jest alternatywą popularnego projektu Hektor. W odróżnieniu od pierwotnej wersji projekt ma większą powierzchnię, więcej stanowisk garażowych. Projekt domu Hektor G2 jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Bryła budynku posiada formę prostą, więc jego realizacja nie pochłonie zbyt wielu środków finansowych. Projekt ma usytuowaną kalenicę równolegle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w planie zagospodarowania przestrzennego. Dom został zaprojektowany do zabudowy wolnostojącej. Posiada garaż dwustanowiskowy w linii budynku. Bryła budynku przykryta jest dachem dwuspadowym, który jest prosty i ekonomiczny w realizacji. Projekt Hektor G2 to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu możemy cieszyć się sporym metrażem nawet na stosunkowo niedużej działce. Warto zwrócić uwagę na przestronną część dzienną. W domu uwzględniono kuchnię otwartą, co jest nowoczesnym i praktycznym rozwiązaniem. W kuchni znajduje się stół, dzięki któremu zyskuje ona na funkcjonalności. Dodatkowo przewidziana spiżarnia to idealne miejsce na przechowywanie przetworów i zapasów żywności. Strefę dzienną tworzy salon oraz jadalnia, co z pewnością zadowoli zwolenników funkcjonalnych rozwiązań. Usytuowany w salonie kominek sprawi, iż wnętrze stanie się bardziej przytulne. Atutami projektu jest uwzględniona na dole, osobna ubikacja dla gości oraz przestronna i w pełni komfortowa łazienka przewidziana na wyższej kondygnacji. Trzy komfortowe pokoje zaspokoją potrzeby 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. W utrzymaniu porządku z pewnością pomoże nam przewidziane w projekcie pomieszczenie gospodarcze. Taras jest idealnym miejscem do organizowania rodzinnych spotkań i chwili relaksu. Zalecana przez architekta technologia murowana zapewnia trwałość i solidność konstrukcji. Jego wygląd nawiązuje do stylu tradycyjnego, dlatego będzie prezentować się doskonale niezależnie od okolicy.
Czytaj więcej
Informacje dodatkowe
Interesuje Cię projekt w standardzie WT 2021? Skontaktuj się z nami - Doradca sprawdzi, czy jest już dostępna najnowsza wersja
Tekst opinii nie powinien zawierać niecenzuralnych treści, dlatego zostanie dodany po weryfikacji. W pierwszej kolejności pojawią się opinie osób, które budują wybrany projekt.
Dziękujemy za Twoją opinię.
Po weryfikacji jej treść pojawi się na stronie projektu.
Wywiady mieszkańców domu Hektor G2
aga167
Projekt domu Hektor G2 WRW1038 wybrałam, ponieważ siostra miała podobny i całkiem mi się spodobał. Chciałam mieć otwartą przestrzeń na dole, a w projekcie podobał mi się pomysł z wykuszem, przy którym stoi stół. W sumie nie było rozwiązań, do których mogłabym się przyczepić, więc postanowiłam nie wprowadzać żadnych zmian. Do domu Hektor G2 WRW1038 wprowadziliśmy się dopiero miesiąc temu i na razie nie mamy do czego się przyczepić. Jesteśmy rodziną 2+2 i uważam, że metraż i ilość pomieszczeń są odpowiednie dla czterech osób. Pokój nad garażem najpewniej zaadaptujemy w przyszłości na biuro, które wykorzystam na prowadzenie własnej działalności. Warto dodać, że dom jest bardzo jasny i przy odpowiednim ustawieniu względem stron świata bardzo ciepły i przyjemny w odbiorze. Mamy piec na węgiel i zimą nawet trochę grzaliśmy, ale nie na tyle, by obiektywnie stwierdzić, jak prezentują się koszty przy standardowym ociepleniu domu. Mam jednak nadzieję, że okażą się przystępne. Projekt domu parterowego z poddaszem użytkowym i garażem Hektor G2 WRW1038 to był bardzo wybór. Trochę napsuliśmy sobie nerwów z fachowcami, ale budowa jako tako przeszła płynnie. Polecam i pozdrawiam.
majkel919
Projekt domu Hektor G2 WRW1038 najlepiej spełniał nasze oczekiwania spośród wszystkich innych, które przeglądaliśmy. Przede wszystkim, zależało nam na otwartej przestrzeni na parterze i przestronnej kotłowni. Hektor G2 ma także dobry układ pomieszczeń na poddaszu, choć zrezygnowaliśmy z garderób. Dzięki sporej kotłowni mogliśmy spokojnie wybrać piec na ekogroszek. W stosunku to takiej kubatury domu, koszty są całkiem przyzwoite. Nie decydowaliśmy się na żadne dodatkowe ocieplanie domu - spokojnie wystarcza to standardowe. Układ idealnie odpowiada naszym wymaganiom. Mamy dokładnie to, co chcieliśmy. Dla naszej czwórki dom jest bardzo wygodny, może nawet trochę za duży. Ale ja nie lubię ciasnoty, dlatego nie żałuję wielkości domu. Świetnym pomysłem było podniesienie ścianki kolankowej, dzięki czemu na poddaszu mamy znacznie więcej miejsca, a i same pokoje są o wiele bardziej ustawne. Pomieszczenie nad garażem na razie stoi puste, ale już niedługo będziemy je adaptować na coś w rodzaju pokoju rekreacyjnego. Cieszę się także, że udało nam się ustawić dom odpowiednio ze względu na kierunki świata. Kuchnię mamy od zachodu, jadalnie od południa, a salon od wschodu, więc całymi dniami nasza otwarta przestrzeń jest świetnie doświetlona. Realizacja projektu domu Hektor G2 WRW1038 przebiegła bez większych problemów. Specyfikacja projektu była bardzo przejrzysta i rzetelnie wykonana. Podczas budowy o tym nie myślałem, ale teraz zastanawiam się, czy podpiwniczenie części domu i poszerzenie garażu nie byłyby dobrymi pomysłami. Ogólnie z projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym i garażem Hektor G2 WRW1038 jestem zadowolony. Dom jest bardzo przestronny i wygodny. Polecam i pozdrawiam.
karl_g
Wybraliśmy projekt domu parterowego z poddaszem użytkowym Hektor G2 WRW1038, ponieważ spełniał wszystkie warunki zabudowy w naszej okolicy. Jego układ pomieszczeń był dokładnie taki, jak chcieliśmy. Poza tym projektant uwzględnił w nim garderobę w sypialni, taras i możliwość wykorzystania dużej powierzchni nad garażem, czyli wszystko to, na czym najbardziej mi zależało. Nie mieliśmy żadnych problemów wynikających z projektu i realizacja poszła dość sprawnie. Zbudowane z pustaków Ytong ściany ociepliliśmy styropianem. Nasz nowy dom stoi na wsi, w której nie ma przyłącza gazowego. Nie chcieliśmy też żadnego tradycyjnego pieca, przy którym trzeba coś robić: czy to kupować opał, czy rozpalać. Postawiliśmy na wygodę i zastosowaliśmy pompy ciepła. Co prawda koszty instalacji były bardzo duże, ale za to koszty użytkowania są naprawdę niewielkie. Cieszę się, że pod względem finansowym jest to tanie rozwiązanie i na pewno za jakiś czas wszystko się zwróci. Ze względu na to, iż układ pomieszczeń w projekcie domu Hektor G2 WRW1038 był dla nas bardzo korzystny, wprowadziliśmy tylko małe poprawki. Od filaru przy kuchni do spiżarni, wstawiliśmy dwie ścianki tworzące kształt litery L. Zależało mi na wejściu do spiżarni bezpośrednio z kuchni, więc tak właśnie zrobiliśmy. Zabudowaliśmy tym samym drzwi, a w powstałej wnęce postawiliśmy dużą, dwudrzwiową lodówkę typu Side by Side. Usunęliśmy ścianę między klatką schodową a salonem i przesunęliśmy kominek bliżej schodów. Powierzchnię nad garażem wykorzystaliśmy w bardzo praktyczny dla nas sposób. Zrobiliśmy sobie małą łazienkę z bezpośrednim wejściem od naszej sypialni. Za nią zlokalizowana jest pralnia, do której można wejść z pokoju powstałego dzięki pozostałej powierzchni. Wybraliśmy wersję lustrzaną projektu i z racji tego wejście mamy od strony zachodniej, a wykusz i taras usytuowane są na południowym-wschodzie. Dzięki temu w części dziennej jest bardzo jasno. Projekt domu Hektor G2 WRW1038 był zdecydowanie strzałem w dziesiątke i spełnił wszystkie nasze oczekiwania. Układ jest świetny i nic bym już w nim nie zmieniała. Dom posiada wszystko na czym mi zależało: spiżarnię, duży taras, sypialnię z garderobą i osobną łazienką oraz pralnię, które udało się uzyskać dzięki powierzchni nad garażem. Jestem bardzo zadowolona i mogę polecić ten projekt innym. Pozdrawiam
Piotr Nazar
Zdecydowaliśmy się na projekt domu Hektor G2 WRW1038, ponieważ odpowiadał nam architektonicznie, a jego układ i ilość pomieszczeń również nas przekonały. Na parterze natomiast podobała mi się otwarta przestrzeń i brak ścianek działowych. Dobrym rozwiązaniem jest również garaż, nie trzeba go potem już dostawiać. Na południe mamy wejście i muszę przyznać, że w pomieszczeniach jest bardzo jasno w ciągu dnia. Dużo okien w domu daje niesamowity efekt. Jedyną modyfikacją w projekcie było doprojektowanie piwnicy. Budowa przebiegła sprawnie. Sam budowałem dom, więc zaoszczędziło nam to sporo nerwów związanych z wykonawcami. Projekt domu Hektor G2 WRW1038 był czytelny. Piec mamy na różnego rodzaju opał. Co do kosztów, to nie mogę się wypowiedzieć, bo tak naprawdę pierwsza zima dopiero przed nami. Jak tylko spojrzałem na projekt, to widziałem że będzie funkcjonalny i dlatego go wybrałem. Moja rodziny liczy pięć osób i dom jest wystarczająco duży. Nawet jeden pokój stoi pusty. Największym naszym sukcesem jest przestrzeń w salonie, na której nam zależało. Tak, jak wspomniałem, przestrzeni mamy bardzo dużo, więc przyjęcie gości nie jest dla nas problemem. Jestem bardzo zadowolony z wyboru projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Hektor G2 WRW1038. To był traf w samo sedno. Polecam i pozdrawiam.
aga167
Projekt domu Hektor G2 WRW1038 wybrałam, ponieważ siostra miała podobny i całkiem mi się spodobał. Chciałam mieć otwartą przestrzeń na dole, a w projekcie podobał mi się pomysł z wykuszem, przy którym stoi stół. W sumie nie było rozwiązań, do których mogłabym się przyczepić, więc postanowiłam nie wprowadzać żadnych zmian. Do domu Hektor G2 WRW1038 wprowadziliśmy się dopiero miesiąc temu i na razie nie mamy do czego się przyczepić. Jesteśmy rodziną 2+2 i uważam, że metraż i ilość pomieszczeń są odpowiednie dla czterech osób. Pokój nad garażem najpewniej zaadaptujemy w przyszłości na biuro, które wykorzystam na prowadzenie własnej działalności. Warto dodać, że dom jest bardzo jasny i przy odpowiednim ustawieniu względem stron świata bardzo ciepły i przyjemny w odbiorze. Mamy piec na węgiel i zimą nawet trochę grzaliśmy, ale nie na tyle, by obiektywnie stwierdzić, jak prezentują się koszty przy standardowym ociepleniu domu. Mam jednak nadzieję, że okażą się przystępne. Projekt domu parterowego z poddaszem użytkowym i garażem Hektor G2 WRW1038 to był bardzo wybór. Trochę napsuliśmy sobie nerwów z fachowcami, ale budowa jako tako przeszła płynnie. Polecam i pozdrawiam.
majkel919
Projekt domu Hektor G2 WRW1038 najlepiej spełniał nasze oczekiwania spośród wszystkich innych, które przeglądaliśmy. Przede wszystkim, zależało nam na otwartej przestrzeni na parterze i przestronnej kotłowni. Hektor G2 ma także dobry układ pomieszczeń na poddaszu, choć zrezygnowaliśmy z garderób. Dzięki sporej kotłowni mogliśmy spokojnie wybrać piec na ekogroszek. W stosunku to takiej kubatury domu, koszty są całkiem przyzwoite. Nie decydowaliśmy się na żadne dodatkowe ocieplanie domu - spokojnie wystarcza to standardowe. Układ idealnie odpowiada naszym wymaganiom. Mamy dokładnie to, co chcieliśmy. Dla naszej czwórki dom jest bardzo wygodny, może nawet trochę za duży. Ale ja nie lubię ciasnoty, dlatego nie żałuję wielkości domu. Świetnym pomysłem było podniesienie ścianki kolankowej, dzięki czemu na poddaszu mamy znacznie więcej miejsca, a i same pokoje są o wiele bardziej ustawne. Pomieszczenie nad garażem na razie stoi puste, ale już niedługo będziemy je adaptować na coś w rodzaju pokoju rekreacyjnego. Cieszę się także, że udało nam się ustawić dom odpowiednio ze względu na kierunki świata. Kuchnię mamy od zachodu, jadalnie od południa, a salon od wschodu, więc całymi dniami nasza otwarta przestrzeń jest świetnie doświetlona. Realizacja projektu domu Hektor G2 WRW1038 przebiegła bez większych problemów. Specyfikacja projektu była bardzo przejrzysta i rzetelnie wykonana. Podczas budowy o tym nie myślałem, ale teraz zastanawiam się, czy podpiwniczenie części domu i poszerzenie garażu nie byłyby dobrymi pomysłami. Ogólnie z projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym i garażem Hektor G2 WRW1038 jestem zadowolony. Dom jest bardzo przestronny i wygodny. Polecam i pozdrawiam.
karl_g
Wybraliśmy projekt domu parterowego z poddaszem użytkowym Hektor G2 WRW1038, ponieważ spełniał wszystkie warunki zabudowy w naszej okolicy. Jego układ pomieszczeń był dokładnie taki, jak chcieliśmy. Poza tym projektant uwzględnił w nim garderobę w sypialni, taras i możliwość wykorzystania dużej powierzchni nad garażem, czyli wszystko to, na czym najbardziej mi zależało. Nie mieliśmy żadnych problemów wynikających z projektu i realizacja poszła dość sprawnie. Zbudowane z pustaków Ytong ściany ociepliliśmy styropianem. Nasz nowy dom stoi na wsi, w której nie ma przyłącza gazowego. Nie chcieliśmy też żadnego tradycyjnego pieca, przy którym trzeba coś robić: czy to kupować opał, czy rozpalać. Postawiliśmy na wygodę i zastosowaliśmy pompy ciepła. Co prawda koszty instalacji były bardzo duże, ale za to koszty użytkowania są naprawdę niewielkie. Cieszę się, że pod względem finansowym jest to tanie rozwiązanie i na pewno za jakiś czas wszystko się zwróci. Ze względu na to, iż układ pomieszczeń w projekcie domu Hektor G2 WRW1038 był dla nas bardzo korzystny, wprowadziliśmy tylko małe poprawki. Od filaru przy kuchni do spiżarni, wstawiliśmy dwie ścianki tworzące kształt litery L. Zależało mi na wejściu do spiżarni bezpośrednio z kuchni, więc tak właśnie zrobiliśmy. Zabudowaliśmy tym samym drzwi, a w powstałej wnęce postawiliśmy dużą, dwudrzwiową lodówkę typu Side by Side. Usunęliśmy ścianę między klatką schodową a salonem i przesunęliśmy kominek bliżej schodów. Powierzchnię nad garażem wykorzystaliśmy w bardzo praktyczny dla nas sposób. Zrobiliśmy sobie małą łazienkę z bezpośrednim wejściem od naszej sypialni. Za nią zlokalizowana jest pralnia, do której można wejść z pokoju powstałego dzięki pozostałej powierzchni. Wybraliśmy wersję lustrzaną projektu i z racji tego wejście mamy od strony zachodniej, a wykusz i taras usytuowane są na południowym-wschodzie. Dzięki temu w części dziennej jest bardzo jasno. Projekt domu Hektor G2 WRW1038 był zdecydowanie strzałem w dziesiątke i spełnił wszystkie nasze oczekiwania. Układ jest świetny i nic bym już w nim nie zmieniała. Dom posiada wszystko na czym mi zależało: spiżarnię, duży taras, sypialnię z garderobą i osobną łazienką oraz pralnię, które udało się uzyskać dzięki powierzchni nad garażem. Jestem bardzo zadowolona i mogę polecić ten projekt innym. Pozdrawiam
Piotr Nazar
Zdecydowaliśmy się na projekt domu Hektor G2 WRW1038, ponieważ odpowiadał nam architektonicznie, a jego układ i ilość pomieszczeń również nas przekonały. Na parterze natomiast podobała mi się otwarta przestrzeń i brak ścianek działowych. Dobrym rozwiązaniem jest również garaż, nie trzeba go potem już dostawiać. Na południe mamy wejście i muszę przyznać, że w pomieszczeniach jest bardzo jasno w ciągu dnia. Dużo okien w domu daje niesamowity efekt. Jedyną modyfikacją w projekcie było doprojektowanie piwnicy. Budowa przebiegła sprawnie. Sam budowałem dom, więc zaoszczędziło nam to sporo nerwów związanych z wykonawcami. Projekt domu Hektor G2 WRW1038 był czytelny. Piec mamy na różnego rodzaju opał. Co do kosztów, to nie mogę się wypowiedzieć, bo tak naprawdę pierwsza zima dopiero przed nami. Jak tylko spojrzałem na projekt, to widziałem że będzie funkcjonalny i dlatego go wybrałem. Moja rodziny liczy pięć osób i dom jest wystarczająco duży. Nawet jeden pokój stoi pusty. Największym naszym sukcesem jest przestrzeń w salonie, na której nam zależało. Tak, jak wspomniałem, przestrzeni mamy bardzo dużo, więc przyjęcie gości nie jest dla nas problemem. Jestem bardzo zadowolony z wyboru projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Hektor G2 WRW1038. To był traf w samo sedno. Polecam i pozdrawiam.
ASYSTENT WYBORU PROJEKTU
Szukasz idealnego projektu? Znajdziemy go dla Ciebie!
Doradca na podstawie Twoich wskazówek przygotuje spersonalizowaną listę projektów
Graficzne opracowanie rzutów poglądowych widocznych na karcie projektu zostało wykonane przez Extradom.pl. Prezentowane przez Extradom.pl wizualizacje wykonane zostały przez autora projektu i należy poczytywać je jedynie za przykład i propozycję wykończenia, wizję architektoniczną autora projektu. Ostateczne wykończenie budynku może nastąpić na wiele sposobów. Szczegółowe rozwiązania zastosowane w oferowanej dokumentacji - w tym również ilość, lokalizacje i wygląd okien, drzwi, kominów - mogą w niewielkim stopniu różnić się od prezentowanej wizualizacji budynku.
Pliki do druku
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
Ups, wystąpił problem
Wystąpił nieoczekiwany problem. Spróbuj ponownie.
ODKRYJ NOWE
Konto Extradom.pl
Zapisuj ulubione projekty na każdym urządzeniu
Oglądaj zdjęcia i wymieniaj się doświadczeniami ze społecznością
Korzystaj z bezpłatnych narzędzi: Kreator 3D, Mapa budowy, Analiza działki