Masz już projekt z Extradom.pl? Dopasujemy go do Twojej działki
W trakcie adaptacji projekt jest dostosowywany do konkretnej działki. Ten etap to także najlepszy moment na wprowadzenie funkcjonalnych zmian w projekcie. Chcesz wiedzieć więcej? Umów się na bezpłatną konsultację dot. adaptacji!
Szukasz wykonawcy godnego zaufania? Zleć budowę w Extradom.pl!
Z góry znasz koszt budowy domu
Dom odbierasz zgodnie z ustalonym harmonogramem - nawet w 6 miesięcy
Zabezpiecza Cię jedna kompleksowa umowa z jednym wykonawcą
Otrzymujesz nawet 30-letnią gwarancję na konstrukcję domu
Oszczędzasz swój czas dzięki pewnej i kompletnej usłudze
Cena brutto stanu deweloperskiego od
Cena brutto stanu deweloperskiego od 4 109 do 5 179 zł/m2.
Cena jest uzależniona m.in. od lokalizacji, wybranej technologii, kubatury budynku, skomplikowania projektu i ewentualnych zmian, na które zdecyduje się inwestor.
Cena za m2 powierzchni netto, czyli wszystkich pomieszczeń mierzonych na wysokości podłogi.
Ten dom możesz budować metodą gospodarczą, systemem zleconym lub skorzystać z naszej oferty Projekt z Budową. Przy porównaniu weź pod uwagę nie tylko koszt, ale też różny zakres prac i standard wykonania.
Metoda gospodarcza
Najtańsza metoda - większość prac budowlanych wykonuje inwestor
Stan surowy zamknięty (SSZ)
457 000 zł netto
Szacunkowy koszt materiałów
na III kwartał 2024
Prace ziemne i fundamenty
66 000 zł
Konstrukcja, strop oraz dach
315 000 zł
Stolarka okienna i drzwiowa
76 000 zł
Instalacje
nie obejmuje
Prace wykończeniowe
nie obejmuje
Możesz budować etapami, pamiętając jednak o zmianie kosztów w czasie
Możesz rozpocząć budowę z częścią niezbędnych środków
Sam ustalasz harmonogram, koordynujesz budowę i zapewniasz materiały
jakie parametry musi spełniać dom
według miejscowego planu zagospodarowania lub warunków zabudowy (np. kąt nachylenia i typ dachu, liczba kondygnacji itp.
jakie inne projekty pasują na Twoją działkę
– znajdziemy je dla Ciebie!
Wypełniasz wniosek o warunki zabudowy (WZ)?Wydrukuj kartę projektu lub zamów rysunki szczegółowe
Drukuj
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
•Rysunki szczegółowe
Powierzchnie i wymiary
Powierzchnia użytkowa
Suma powierzchni wszystkich pomieszczeń mieszkalnych, pomniejszona o pow. garażu, kotłowni, strychu, piwnicy. Jest liczona w 100% dla pomieszczeń o wysokości powyżej 2,2 m, w 50% dla pomieszczeń o wys. 2,2-1,4 m i niewliczana dla niższych niż 1,4 m.
184,70 m²
Powierzchnia zabudowy
Powierzchnia zajmowana przez część na- oraz nadziemną budynku liczona, jako rzut pionowy budynku na działkę.
168,40 m²
Powierzchnia całkowita
Całkowita powierzchnia wszystkich kondygnacji budynku łącznie z elementami nośnymi, takimi jak ściany zewnętrzne (z ociepleniem), słupy, tarasy, itp.
313,80 m²
Powierzchnia netto
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.
252,90 m²
Kubatura brutto
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).
920 m³
Powierzchnia dachu
290 m²
Kąt nachylenia dachu
Nachylenie połaci dachu głównego podawane w stopniach. Uwaga! W niektórych projektach występuje więcej niż jedno nachylenie dachu.
42°
Wysokość budynku
Wysokość liczona od części budynku położonej najniżej przy powierzchni terenu do najwyższego punktu dachu (kalenicy) z wyłączeniem kominów.
9,20 m
Szerokość elewacji
18,60 m
Długość elewacji
11,10 m
Min. szerokość działki
Najmniejsza możliwa szerokość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z szerokości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
26,60 m
Min. długość działki
Najmniejsza możliwa długość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z długości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
19,20 m
Energooszczędność
Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ep
Energia pierwotna określa ilość energii nieodnawialnej potrzebnej w ciągu roku do ogrzewania czy też ogrzania wody użytkowej z uwzględnieniem kosztów produkcji i transportu surowców energetycznych.
61,27 kWh/(m²rok)
Ogrzewanie główne
Gazowe
- szczegóły
Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia projektu z
Aneks na paliwo stałe
Pompa ciepła + ogrzewanie podłogowe
Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy
Wentylacja
Mechaniczna nawiewno-wywiewna z rekuperacją
- szczegóły
Warunki techniczne
Projekt zgody z WT 2021
Więcej szczegółów
Technologia i konstrukcja
Konstrukcja
Murowana
PROJEKT Z BUDOWĄ
Istnieje możliwość zaadaptowania tego projektu do technologii prefabrykowanej/modułowej i budowy nawet w 6 miesięcy ze stałym kosztem budowy
Wersja technologiczna: murowana - beton komórkowy. Strop: gęstożebrowy TERIVA. Typ schodów: płytowe żelbetowe. Konstrukcja dachu: drewniana krokwiowo-jętkowa. Typ ogrzewania: Kocioł na gaz. Dostępna wersja z paliwem stałym: Tak. Dostępna wersja z pompą ciepła: Tak. Wentylacja: mechaniczna. Ściany zewnętrzne: 24 cm beton komórkowy. Ściany wewnętrzne: 24 cm beton komórkowy. Ściany wewnętrzne działowe: 10 cm beton komórkowy. Wentylacja: mechaniczna.
Zaprojektuj dach i elewację tego domu z aplikacją Kreator 3D
Zaprojektuj teraz
Dodatki do projektu
Dodatki możesz zamówić w koszyku lub telefonicznie u naszego Doradcy.
Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Bestseller
Kosztorys drukowany
260 zł
Bestseller
Kosztorys elektroniczny
450 zł
350 zł
Cena przy zakupie z projektem
Bestseller
Dodatkowy egzemplarz projektu
350 zł
Oze
Aneks na paliwo stałe
500 zł
Oze
Pompa ciepła + ogrzewanie podłogowe
500 zł
Projekty ogrodzeń
152 zł
Opis projektu
Projekt domu Heliodor - murowana – beton komórkowy jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada bryłę w kształcie litery L, co pozwala na łatwy podział na strefy. Przeszklenia przewidziane w wykuszu nadadzą wnętrzu większej przestronności. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą usytuowaną równolegle do drogi, co często określane jest w planie zagospodarowania przestrzennego. Dom został stworzony do zabudowy wolnostojącej. W projekcie zaplanowano garaż dwustanowiskowy w linii budynku. Konstrukcja budynku przykryta jest dachem dwuspadowym, dzięki czemu jest to tanie i proste rozwiązanie. Projekt Heliodor - murowana – beton komórkowy to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że strefa dzienna i nocna są od siebie wyraźnie oddzielone. Sercem domu jest przestronna strefa dzienna, która sprzyja spędzaniu wspólnego czasu w gronie najbliższych. W projekcie uwzględniono zamkniętą kuchnię, dzięki czemu zapachy przygotowywanych, aromatycznych posiłków nie przedostają się do strefy wypoczynkowej. W kuchni znajduje się stół, dzięki któremu zyskuje ona na funkcjonalności. Dodatkowo przewidziana spiżarnia to idealne miejsce na przechowywanie przetworów i zapasów żywności. Strefę dzienną tworzy także przestronny salon z jadalnią, dzięki czemu domownicy mogą wspólnie integrować się w jednym miejscu. Usytuowany w salonie kominek nie tylko świetnie się prezentuje, ale także zapewni przyjemne ciepło w chłodniejsze dni. Projekt uwzględnia jedną łazienkę na parterze i dwie na poddaszu. Pięć sypialni doskonale sprawdzi się w przypadku 5-7 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Taras przy domu sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Budynek został zaprojektowany w technologii murowanej. Heliodor - murowana – beton komórkowy jest doskonałą propozycją dla Inwestorów szukających domu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.
Projekt bardzo fajny, ale garaż jest zdecydowanie za mały. Trzeba dodać co najmniej 1 metr szerokości i długości ponieważ bardzo ciasno byłoby trzymać tam 2 auta na 6 metrach, dodatkowo przez kotłownię jedno z miejsc miałoby tylko 5m długości więc np Audi A4 już by tam nie weszło. Poza tym reszta na plus. Można zrezygnować z pokoju na dole aby powiększyć salon.
Tekst opinii nie powinien zawierać niecenzuralnych treści, dlatego zostanie dodany po weryfikacji. W pierwszej kolejności pojawią się opinie osób, które budują wybrany projekt.
Dziękujemy za Twoją opinię.
Po weryfikacji jej treść pojawi się na stronie projektu.
Wywiady mieszkańców domu Heliodor (1290)
ollaa
Na początku szukaliśmy budynku o czterospadowym dachu, jednak po czasie doszliśmy do wniosku, że taka konstrukcja będzie dosyć kosztowna w realizacji. W obawie o wysokie koszta, postanowiliśmy poszukać domu o mniej skomplikowanym zadaszeniu. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na projekt Heliodor - murowana - beton komórkowy KRD2303.Budowa naszego domu przebiegła bez żadnych problemów, a fachowcy nie zgłaszali trudności w związku z projektem. Pierwsze prace zaczęliśmy w maju 2013 r., a postawienie budynku, wstawienie stolarki otworowej oraz wykonanie zewnętrznych wykończeń zajęło nam 2,5 roku. Ściany wymurowaliśmy z ceramicznych pustaków Porotherm 24 cm, dach pokryliśmy dachówką, a poddasze ociepliliśmy wełną mineralną. Zewnętrzną warstwę izolacyjną tworzy styropian. Co prawda, projektant trafnie oszacował kosztorys i bez problemu można się nim sugerować, aczkolwiek przy początkowej analizie wydatków myśleliśmy, iż uda nam się zrealizować dom mniejszymi kosztami. Trzeba przyznać, iż taka inwestycja nie należy do najtańszych.Do projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Heliodor - murowana - beton komórkowy KRD2303 wprowadziliśmy drobne zmiany. Postanowiliśmy zrezygnować z okna w spiżarce, aby móc w całości zabudować ścianę, na której było przewidziane. Dodatkowo zamurowaliśmy przejście z wiatrołapu do garażu i zrobiliśmy je w miejscu, gdzie oryginalnie miała znajdować się łazienkaSporo powierzchni parteru zajmuje otwarty hall, jednak myślę, że przy tak dużym metrażu domu, część dzienna mogłaby być lepiej wykorzystana. Kominek odstaje od ściany, więc chcąc wstawić dużą kanapę tak, jak sugerował to architekt, musiałaby ona stać praktycznie na środku strefy wypoczynkowej. Część osób, które zrealizowały ten projekt, zrezygnowało z podcienia nad tarasem, a jego powierzchnię przyłączyło do pokoju dziennego. Myślę, że to dobry pomysł i warto go rozważyć - salon stanie się wtedy większy i wygodny do zaaranżowania. My jednak nie zdecydowaliśmy się na to rozwiązanie, ponieważ chcieliśmy mieć bezpośrednie wyjście z jadalni na taras.Naszym błędem było nieodpowiednie usytuowanie budynku na działce. Zdecydowaliśmy się na lustrzaną wersję projektu, ponieważ z jadalni chcieliśmy mieć widok na Święty Krzyż i tym samym przeszklenia w wykuszu wychodzą na stronę wschodnią, co nie jest do końca przemyślane. Przy takim położeniu działki, lepszym pomysłem byłaby jednak podstawowa wersja projektu Heliodor - murowana - beton komórkowy KRD2303. Myślę jednak, że nad wyborem projektu zastanowiłabym się jeszcze raz i wybrała taki, który byłby bardziej dostosowany do moich upodobań. Pozdrawiam.
Sławek290
Wraz z żoną zdecydowaliśmy się na realizację projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Heliodor - murowana – beton komórkowy KRD2303. Przede wszystkim od początku zależało nam na praktycznej spiżarni przy kuchni, a dodatkowo budynek ukazany na rysunkach wyjątkowo przypadł nam go gustu w kwestii wizualnej. Istotnym kryterium była również forma dachu. Dwuspadowa konstrukcja w porównaniu do kopertowej zapewnia większą przestronność i ustawność górnych pomieszczeń z racji mniejszej ilości skosów.Prace budowlane przebiegały całkiem sprawnie. Pewne trudności na jakie natrafiliśmy dotyczyły kwestii wypoziomowania domu, aczkolwiek wynikały one z racji wprowadzonych przez nas zmian w projekcie. Na szczęście finalnie udało się wszystko wykonać poprawnie, a naniesione modyfikacje znacząco ulepszyły część dzienną. Cała inwestycja trwała w naszym przypadku ok. 2 lata, ale uważam że taką realizację można zakończyć jeszcze szybciej. Współpracujący z nami fachowcy robili dosyć długie przerwy między poszczególnymi etapami, więc uważam, że przy odpowiedniej organizacji całość można zakończyć w przeciągu 1,5 roku.Ściany nowego domu postawiliśmy przy użyciu ceramicznych pustaków MAX, a dach pokryliśmy dachówką. Myślę, że oszacowany przez architekta kosztorys dotyczący projektu domu Heliodor - murowana – beton komórkowy KRD2303 został trochę zawyżony i uważam, że przyszli Inwestorzy mogą liczyć się z mniejszymi kosztami. Przy zastosowaniu powyższych materiałów budynek w stanie surowym zamkniętym wyniósł nas ok. 180 tys. zł łącznie z robocizną za 70 tys. zł.Przed rozpoczęciem budowy mieliśmy sposobność obejrzenia ukończonej realizacji projektu domu Heliodor - murowana – beton komórkowy KRD2303 wykonywanej w całości zgodnie z planem. Dzięki tak praktycznej analizie domu wiedziałem jakich rozwiązań chcę uniknąć i pozwoliło mi to na wprowadzenie interesujących nas zmian już na wczesnym etapie adaptacji. Kuchnia w oryginalnej wersji wydała się nam zdecydowanie za mała, więc postanowiliśmy wydłużyć ją do miejsca frontowego filaru, rezygnując jednocześnie z jego wykonania. Obecnie mamy więc niesamowicie przestronną, 15 m² kuchnię oraz sporą spiżarnię. Oprócz tego nie robiłem słupa znajdującego się przy frontowej ścianie oraz przedniego i bocznego balkonu - zostawiłem jedynie ten nad wykuszem. Dobrym pomysłem było przyłączenie zadaszonej części tarasu do powierzchni salonu, który teraz jest wyjątkowo ustawny.Oprócz tego nieco zmodyfikowałem układ nad garażem, co w naszym przypadku okazało się doskonałym posunięciem. Pralnię przy schodach zamieniłem na garderobę z wejściem od strony sypialni, a jej pierwotny metraż połączyłem z częścią prywatnej łazienki tworząc tym sposobem gabinet do pracy przy pokoju. Pozostały metraż łazienki przeznaczyłem na zrobienie pralni, więc teraz znajduje się ona naprzeciwko swojego pierwotnego miejsca. Innym Inwestorom projektu mogę jeszcze poradzić rozważenie wybudowania osobnego pomieszczenia gospodarczego przy domu, tak aby otrzymać przestrzeń na przechowywanie narzędzi, rowerów i sprzętu ogrodowego.Jestem zadowolony z wyboru projektu domu z garażem dwustanowiskowym Heliodor - murowana – beton komórkowy KRD2303. Wprowadzenie w nim kilku modyfikacji sprawiło, iż nowy dom jest dla nas po prostu idealny. Układ pomieszczeń jest niesamowicie funkcjonalny i w całości spełnia nasze oczekiwania - wszystko jest dokładnie takie, jak chcieliśmy od samego początku. Pozdrawiam.
ollaa
Na początku szukaliśmy budynku o czterospadowym dachu, jednak po czasie doszliśmy do wniosku, że taka konstrukcja będzie dosyć kosztowna w realizacji. W obawie o wysokie koszta, postanowiliśmy poszukać domu o mniej skomplikowanym zadaszeniu. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na projekt Heliodor - murowana - beton komórkowy KRD2303.Budowa naszego domu przebiegła bez żadnych problemów, a fachowcy nie zgłaszali trudności w związku z projektem. Pierwsze prace zaczęliśmy w maju 2013 r., a postawienie budynku, wstawienie stolarki otworowej oraz wykonanie zewnętrznych wykończeń zajęło nam 2,5 roku. Ściany wymurowaliśmy z ceramicznych pustaków Porotherm 24 cm, dach pokryliśmy dachówką, a poddasze ociepliliśmy wełną mineralną. Zewnętrzną warstwę izolacyjną tworzy styropian. Co prawda, projektant trafnie oszacował kosztorys i bez problemu można się nim sugerować, aczkolwiek przy początkowej analizie wydatków myśleliśmy, iż uda nam się zrealizować dom mniejszymi kosztami. Trzeba przyznać, iż taka inwestycja nie należy do najtańszych.Do projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Heliodor - murowana - beton komórkowy KRD2303 wprowadziliśmy drobne zmiany. Postanowiliśmy zrezygnować z okna w spiżarce, aby móc w całości zabudować ścianę, na której było przewidziane. Dodatkowo zamurowaliśmy przejście z wiatrołapu do garażu i zrobiliśmy je w miejscu, gdzie oryginalnie miała znajdować się łazienkaSporo powierzchni parteru zajmuje otwarty hall, jednak myślę, że przy tak dużym metrażu domu, część dzienna mogłaby być lepiej wykorzystana. Kominek odstaje od ściany, więc chcąc wstawić dużą kanapę tak, jak sugerował to architekt, musiałaby ona stać praktycznie na środku strefy wypoczynkowej. Część osób, które zrealizowały ten projekt, zrezygnowało z podcienia nad tarasem, a jego powierzchnię przyłączyło do pokoju dziennego. Myślę, że to dobry pomysł i warto go rozważyć - salon stanie się wtedy większy i wygodny do zaaranżowania. My jednak nie zdecydowaliśmy się na to rozwiązanie, ponieważ chcieliśmy mieć bezpośrednie wyjście z jadalni na taras.Naszym błędem było nieodpowiednie usytuowanie budynku na działce. Zdecydowaliśmy się na lustrzaną wersję projektu, ponieważ z jadalni chcieliśmy mieć widok na Święty Krzyż i tym samym przeszklenia w wykuszu wychodzą na stronę wschodnią, co nie jest do końca przemyślane. Przy takim położeniu działki, lepszym pomysłem byłaby jednak podstawowa wersja projektu Heliodor - murowana - beton komórkowy KRD2303. Myślę jednak, że nad wyborem projektu zastanowiłabym się jeszcze raz i wybrała taki, który byłby bardziej dostosowany do moich upodobań. Pozdrawiam.
Sławek290
Wraz z żoną zdecydowaliśmy się na realizację projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Heliodor - murowana – beton komórkowy KRD2303. Przede wszystkim od początku zależało nam na praktycznej spiżarni przy kuchni, a dodatkowo budynek ukazany na rysunkach wyjątkowo przypadł nam go gustu w kwestii wizualnej. Istotnym kryterium była również forma dachu. Dwuspadowa konstrukcja w porównaniu do kopertowej zapewnia większą przestronność i ustawność górnych pomieszczeń z racji mniejszej ilości skosów.Prace budowlane przebiegały całkiem sprawnie. Pewne trudności na jakie natrafiliśmy dotyczyły kwestii wypoziomowania domu, aczkolwiek wynikały one z racji wprowadzonych przez nas zmian w projekcie. Na szczęście finalnie udało się wszystko wykonać poprawnie, a naniesione modyfikacje znacząco ulepszyły część dzienną. Cała inwestycja trwała w naszym przypadku ok. 2 lata, ale uważam że taką realizację można zakończyć jeszcze szybciej. Współpracujący z nami fachowcy robili dosyć długie przerwy między poszczególnymi etapami, więc uważam, że przy odpowiedniej organizacji całość można zakończyć w przeciągu 1,5 roku.Ściany nowego domu postawiliśmy przy użyciu ceramicznych pustaków MAX, a dach pokryliśmy dachówką. Myślę, że oszacowany przez architekta kosztorys dotyczący projektu domu Heliodor - murowana – beton komórkowy KRD2303 został trochę zawyżony i uważam, że przyszli Inwestorzy mogą liczyć się z mniejszymi kosztami. Przy zastosowaniu powyższych materiałów budynek w stanie surowym zamkniętym wyniósł nas ok. 180 tys. zł łącznie z robocizną za 70 tys. zł.Przed rozpoczęciem budowy mieliśmy sposobność obejrzenia ukończonej realizacji projektu domu Heliodor - murowana – beton komórkowy KRD2303 wykonywanej w całości zgodnie z planem. Dzięki tak praktycznej analizie domu wiedziałem jakich rozwiązań chcę uniknąć i pozwoliło mi to na wprowadzenie interesujących nas zmian już na wczesnym etapie adaptacji. Kuchnia w oryginalnej wersji wydała się nam zdecydowanie za mała, więc postanowiliśmy wydłużyć ją do miejsca frontowego filaru, rezygnując jednocześnie z jego wykonania. Obecnie mamy więc niesamowicie przestronną, 15 m² kuchnię oraz sporą spiżarnię. Oprócz tego nie robiłem słupa znajdującego się przy frontowej ścianie oraz przedniego i bocznego balkonu - zostawiłem jedynie ten nad wykuszem. Dobrym pomysłem było przyłączenie zadaszonej części tarasu do powierzchni salonu, który teraz jest wyjątkowo ustawny.Oprócz tego nieco zmodyfikowałem układ nad garażem, co w naszym przypadku okazało się doskonałym posunięciem. Pralnię przy schodach zamieniłem na garderobę z wejściem od strony sypialni, a jej pierwotny metraż połączyłem z częścią prywatnej łazienki tworząc tym sposobem gabinet do pracy przy pokoju. Pozostały metraż łazienki przeznaczyłem na zrobienie pralni, więc teraz znajduje się ona naprzeciwko swojego pierwotnego miejsca. Innym Inwestorom projektu mogę jeszcze poradzić rozważenie wybudowania osobnego pomieszczenia gospodarczego przy domu, tak aby otrzymać przestrzeń na przechowywanie narzędzi, rowerów i sprzętu ogrodowego.Jestem zadowolony z wyboru projektu domu z garażem dwustanowiskowym Heliodor - murowana – beton komórkowy KRD2303. Wprowadzenie w nim kilku modyfikacji sprawiło, iż nowy dom jest dla nas po prostu idealny. Układ pomieszczeń jest niesamowicie funkcjonalny i w całości spełnia nasze oczekiwania - wszystko jest dokładnie takie, jak chcieliśmy od samego początku. Pozdrawiam.
Prezentacja projektów specjalnie dla Ciebie
Potrzebujesz rekomendacji specjalnie dla Ciebie? Zamów prezentację z portfolio projektów, dopasowanych do Twoich potrzeb
Zamów bezpłatnie
Extradom.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do pod numerem KRS 0000648746, numer NIP 895-17-18-333, o kapitale zakładowym 708 150,00 zł uprzejmie informuje, iż poprzez serwis Extradom.pl umożliwia m.in. zapoznanie się przez konsumentów z ofertą handlową Partnerów Extradom.pl, którzy stosują metody budowy domów przy wykorzystaniu różnego rodzaju technologie prefabrykacji bądź modułowe (tzw. „Gotowe domy”).
Extradom.pl nie prowadzi jednakże sprzedaży ani nie oferuje usług polegających na doradztwie finansowym, prawnym ani podatkowym w zakresie inwestycji realizowanych w technologiach tzw. „Gotowych domów”. Informacje prezentowane w serwisie Extradom.pl dotyczące Partnerów Extradom.pl oferujących realizację inwestycji w technologiach „Gotowych domów” lub podobnych mają charakter informacyjny i reklamowy.
Prezentowane w serwisie Extradom.pl informacje dotyczące stosowanych przez Partnerów metod budowy domów w technologii prefabrykacji bądź modułowej pochodzą od Partnerów Extradom.pl.
Extradom.pl sp. z o.o. jedynie umożliwia nawiązanie kontaktu przez Użytkownika z Partnerem Extradom.pl stosującym tego rodzaju technologie budowy domów i nie jest stroną umowy o roboty budowlane zawieranej przez Użytkownika Extradom.pl z Partnerem Extradom.pl.
Ostateczne wykończenie budynku może nastąpić na wiele sposobów, a prezentowane przez Extradom.pl wizualizacje poczytywać należy za jedynie przykład i propozycję wykończenia, wizję architektoniczną autora projektu. Szczegółowe rozwiązania zastosowane w oferowanej dokumentacji - w tym również ilość, lokalizacje i wygląd okien, drzwi, kominów - mogą w niewielkim stopniu różnić się od zaproponowanej wizji budynku. Dokumentacja projektowa odpowiada rzutom poglądowym prezentowanym przez Extradom.pl na karcie danego projektu.
Pliki do druku
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
Ups, wystąpił problem
Wystąpił nieoczekiwany problem. Spróbuj ponownie.
ODKRYJ NOWE
Konto Extradom.pl
Zapisuj ulubione projekty na każdym urządzeniu
Oglądaj zdjęcia i wymieniaj się doświadczeniami ze społecznością
Korzystaj z bezpłatnych narzędzi: Kreator 3D, Mapa budowy, Analiza działki