Powierzchnia całkowita pomieszczenia liczona po podłodze. W odróżnieniu od powierzchni użytkowej nie uwzględnia wysokości pomieszczenia.
1. Hall6,77 m² (7 m²*)
2. Pokój14,06 m² (17,27 m²*)
3. Garderoba3,19 m² (7,44 m²*)
4. Pokój12,22 m² (13,81 m²*)
5. Garderoba3,48 m² (7,91 m²*)
6. Pokój13,22 m² (14,10 m²*)
7. Łazienka7,36 m² (12,56 m²*)
8. Łazienka5,36 m² (8,61 m²*)
Razem rzut poddasza65,66 m²
*powierzchnia po podłodze
Powierzchnia całkowita pomieszczenia liczona po podłodze. W odróżnieniu od powierzchni użytkowej nie uwzględnia wysokości pomieszczenia.
Usytuowanie na działce
Czy ten projekt pasuje na
Twoją działkę?
Chętnie to sprawdzimy!
Dowiedz się:
czy zmieści
się na niej wybrany przez Ciebie dom
jakie parametry musi spełniać dom
według miejscowego planu zagospodarowania lub warunków zabudowy (np. kąt nachylenia i typ dachu, liczba kondygnacji itp.
jakie inne projekty pasują na Twoją działkę
– znajdziemy je dla Ciebie!
Masz już projekt z Extradom.pl? Dopasujemy go do Twojej działki
W trakcie adaptacji projekt jest dostosowywany do konkretnej działki. Ten etap to także najlepszy moment na wprowadzenie funkcjonalnych zmian w projekcie. Chcesz wiedzieć więcej? Umów się na bezpłatną konsultację dot. adaptacji!
jakie parametry musi spełniać dom
według miejscowego planu zagospodarowania lub warunków zabudowy (np. kąt nachylenia i typ dachu, liczba kondygnacji itp.
jakie inne projekty pasują na Twoją działkę
– znajdziemy je dla Ciebie!
Wypełniasz wniosek o warunki zabudowy (WZ)?Wydrukuj kartę projektu lub zamów rysunki szczegółowe
Drukuj
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
Powierzchnie i wymiary
Powierzchnia użytkowa
Suma powierzchni wszystkich pomieszczeń mieszkalnych, pomniejszona o pow. garażu, kotłowni, strychu, piwnicy. Jest liczona w 100% dla pomieszczeń o wysokości powyżej 2,2 m, w 50% dla pomieszczeń o wys. 2,2-1,4 m i niewliczana dla niższych niż 1,4 m.
142,03 m²
Powierzchnia zabudowy
Powierzchnia zajmowana przez część na- oraz nadziemną budynku liczona, jako rzut pionowy budynku na działkę.
167,24 m²
Kubatura netto
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) pomieszczeń budynku, bez strychu, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).
592,20 m³
Powierzchnia dachu
300,07 m²
Kąt nachylenia dachu
Nachylenie połaci dachu głównego podawane w stopniach. Uwaga! W niektórych projektach występuje więcej niż jedno nachylenie dachu.
40°
Wysokość budynku
Wysokość liczona od części budynku położonej najniżej przy powierzchni terenu do najwyższego punktu dachu (kalenicy) z wyłączeniem kominów.
8,84 m
Szerokość elewacji
14,88 m
Długość elewacji
16,05 m
Min. szerokość działki
Najmniejsza możliwa szerokość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z szerokości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
21,88 m
Min. długość działki
Najmniejsza możliwa długość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z długości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
23,05 m
Energooszczędność
Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ep
Energia pierwotna określa ilość energii nieodnawialnej potrzebnej w ciągu roku do ogrzewania czy też ogrzania wody użytkowej z uwzględnieniem kosztów produkcji i transportu surowców energetycznych.
72,50 kWh/(m²rok)
Warunki techniczne
Projekt zgody z WT 2021
Więcej szczegółów
Technologia i konstrukcja
Konstrukcja
Murowana
Strop
Żelbetowy
Okna i drzwi tarasowe
Nowoczesne okna PVC i aluminiowe WIŚNIOWSKI – doskonała izolacja, elegancki design i niezrównana trwałość.
Fundamenty: bezpośrednie, na ławach i stopach fundamentowych. Ściany zewnętrzne: bloczki z bet. komórkowego - 24 cm + styropian TERMO ORGANIKA typ Fasada 12 cm. Ściany wewnętrzne: bloczki z bet. komórkowego - 24 cm (działowe - 12 cm) + działowe z płyty G-K na ruszcie (poddasze). Strop: żelbetowy monolityczny gr. 14 i 20 cm.. Elewacje: tynk - System Platinum firmy TERMO ORGANIKA, płytki klinkierowe. Pokrycie dachu: dachówka cementowa. Konstrukcja dachu: drewniana o układzie konstrukcyjnym mieszanym. Schody wewnętrzne: żelbetowe monolityczne zabiegowe. Ogrzewanie: kocioł gazowy jednofunkcyjny kondensacyjny, dodatkowe źródło ciepła - kominek z płaszczem wodnym.
Projekt domu Kamea 2 jest wariantem znanego projektu Kamea. W przeciwieństwie do bazowej wersji projekt ma większą powierzchnię, więcej stanowisk garażowych. Projekt domu Kamea 2 to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada prostą bryłę, więc jego realizacja nie pochłonie zbyt wielu środków finansowych. Projekt ma usytuowaną kalenicę prostopadle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w warunkach zabudowy. Kierowany jest do Inwestorów posiadających działkę pozwalającą na realizację projektu w zabudowie wolnostojącej. Autor projektu przewidział garaż dwustanowiskowy wysunięty do przodu. Bryła budynku przykryta jest dachem kopertowym, który charakteryzuje się dużą odpornością na działanie niesprzyjających warunków pogodowych.
Projekt Kamea 2 to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu domownicy mogą cieszyć się większą prywatnością.Uwzględniona w projekcie część dzienna z pewnością zadowoli osoby lubiące cieszyć się wspólnymi chwilami w rodzinnym gronie. W domu uwzględniono kuchnię otwartą, co jest nowoczesnym i praktycznym rozwiązaniem. Znajdujący się w kuchni stół umili każdy poranek spędzając czas z rodziną. Zwolenników praktycznych rozwiązań niewątpliwie ucieszy fakt, iż przewidziano także miejsce na spiżarkę. Strefę dzienną tworzy także przestronny salon z jadalnią, dzięki czemu domownicy mogą wspólnie integrować się w jednym miejscu. Dodatkowo w salonie przewidziano kominek, nadający wnętrzu niepowtarzalny klimat. Projekt uwzględnia jedną łazienkę na parterze i dwie na poddaszu. Potrzeby 4-6 osobowej rodziny spełnią przewidziane w projekcie cztery przestronne sypialnie. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. W utrzymaniu porządku z pewnością pomoże nam przewidziane w projekcie pomieszczenie gospodarcze. Taras przy domu sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Projekt powstał z myślą o Inwestorach, którzy planują zbudować dom w technologii murowanej. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.
Tekst opinii nie powinien zawierać niecenzuralnych treści, dlatego zostanie dodany po weryfikacji. W pierwszej kolejności pojawią się opinie osób, które budują wybrany projekt.
Dziękujemy za Twoją opinię.
Po weryfikacji jej treść pojawi się na stronie projektu.
Wywiady mieszkańców domu Kamea 2
Magda1114
Zdecydowaliśmy się na projekt Kamea 2 WRW1114, ponieważ w całości spełniał nasze oczekiwania. Spodobał nam się zarówno w kwestii wizualnej jak i ze względu na funkcjonalność układu pomieszczeń. Od początku chcieliśmy, aby na dolnej kondygnacji naszego nowego domu znajdował się jeden dodatkowy pokój, a ponadto zależało mi na dużym garażu.Postanowiliśmy zmienić zalecaną przez architekta technologię budowy i zamiast bloczków Suporex, do wymurowania ścian zewnętrznych użyliśmy ceramicznych pustaków Porotherm. Ścianki działowe wykonaliśmy zaś zgodnie z wytycznymi. Budynek ociepliliśmy 15 cm warstwą grafitowego styropianu. Myślę, że projektant poprawnie oszacował kwotę uwzględnioną w kosztorysie i można się nią sugerować. Wiadomym jest jednak, iż ostateczna cena inwestycji będzie zależała od użytych materiałów.Projekt Kamea 2 WRW1114 przewiduje przedłużenie połaci dachowej między boczną lukarną a oknem w salonie. Zatrudniony przez nas dekarz stwierdził jednak, iż nie jest to do końca dobry pomysł, ponieważ jest to dość skomplikowane w wykonaniu. Dodatkowo, wraz z żoną stwierdziliśmy, że luka między tym zadaszeniem a dachem nad kuchnią wygląda mało estetycznie, dlatego ostatecznie postanowiliśmy zrezygnować z tego elementu.Ponadto, zdecydowaliśmy się na wykonanie stropu nad całą powierzchnią garażu - pierwotnie był on tylko nad jej częścią. Tym samym, pomieszczenie przewidziane nad garażem stało się dużo większe i praktyczniejsze w zagospodarowaniu. Zgodnie z oryginałem, wejść do niego można bezpośrednio z sypialni. Takie rozwiązanie nam odpowiada, aczkolwiek widziałem, że część inwestorów decyduje się na wstawienie drzwi prowadzących do tego pomieszczenia przy spoczniku na klatce schodowej. Uważam, że jest to ciekawy pomysł dla osób, które potrzebują dodatkowego, osobnego pokoju.Oryginalna kuchnia jest otwarta z obu stron - od salonu oraz hallu. My postanowiliśmy jednak wstawić dodatkową ściankę działową między nią a korytarzem. Dzięki temu zabiegowi zyskaliśmy dużo więcej miejsca na wstawienie mebli kuchennych. Dodatkowo, nieco wydłużyliśmy krótką ściankę pomiędzy kuchnią, a salonem - tak, aby boczna cześć szafek nie była widoczna ze strefy wypoczynkowej.Kolejną poprawką, którą zastosowaliśmy było zrobienie bezpośredniego wejścia do kotłowni z części mieszkalnej - wykonaliśmy je w pobliżu schodów. Dzięki temu, nie musimy chodzić do niej okrężną drogą przez garaż, a także mamy bliżej do drzwi prowadzących na zewnątrz z tyłu domu. Myślę więc, że warto rozważyć to rozwiązanie.Nie mieliśmy potrzeby wprowadzania zmian do zaproponowanego układu pomieszczeń. Na wybór projektu poświęciliśmy sporo czasu, więc ostateczna decyzja była przez nas dobrze przemyślana. Rozmieszczenie pokoi na obu kondygnacjach od początku spełniało nasze oczekiwania i tak też jest w chwili obecnej. To co odpowiadało mojej żonie i to na czym zależało mi, znaleźliśmy w projekcie domu parterowego z poddaszem użytkowym Kamea 2 WRW1114. Pozdrawiam.
Maciej G.
Największe znaczenie przy wyborze odpowiedniego projektu miał dla nas zewnętrzny wygląd budynku. Spośród wszystkich oglądanych propozycji, finalnie zdecydowaliśmy się na projekt domu Kamea 2 WRW1114, który pod względem wizualnym wyjątkowo przypadł nam do gustu, a dodatkowo uwzględniony w nim układ parteru spełniał nasze oczekiwania. Od początku zależało nam, aby na dole znajdował się gabinet, a kuchnia zlokalizowana była od frontowej strony.Dokumentacja techniczna pod względem konstrukcyjnym została dobrze sporządzona, a cała inwestycja łącznie z wykonaniem wykończeń zajęła nam 17 miesięcy. Budynek został postawiony przy użyciu ceramicznych pustaków Wienerberger 25 cm. Strop tradycyjnie wylaliśmy betonem, a dach pokryliśmy dachówką Rubin 13v marki Braas. Dom w całości został nieco zwężony, co pozwoliło mi na zwiększenie warstwy izolacyjnej przy zachowaniu tej samej powierzchni zabudowy - tym samym, zamiast 12 cm wełny mineralnej zastosowałem 15 cm. Wełną ociepliłem również poddasze, aczkolwiek obecnie z pewnością zdecydowałbym się na natryskową piankę poliuretanową. Rozwiązanie to podpatrzyłem u mojego znajomego i obecnie nieco żałuję, że nie pomyślałem o tym wcześniej. Wbrew pozorom, pianka PUR nie wiąże się z dużo wyższymi kosztami, a za to doskonale izoluje i wzmacnia konstrukcję dachu.Uważam, że realizując projekt domu Kamea 2 WRW1114 bezpieczniej będzie założyć wyższe koszty budowy w stosunku do oszacowanych w kosztorysie. Ceny materiałów z roku na rok wzrastają, a ponadto w trakcie budowy mogą pojawić się niespodziewane sytuacje wiążące się z dodatkowymi wydatkami. Z racji dosyć problematycznego gruntu na naszej działce, pod całym domem musieliśmy zrobić wykopy sięgające 1 m. Od dołu i góry wypełniliśmy je wylewkami, pomiędzy którymi znajduje się jeszcze papa i gruba warstwa piasku, co również podrożyło budowę. Podejrzewam, że cała inwestycja w stanie „pod klucz” z wykończeniami i armaturą (bez umeblowania) wyniosła ok. 700 tys. zł.Projekt domu Kamea 2 WRW1114 przewiduje wykonanie dwóch balkonów, jednak my zdecydowaliśmy się na wykonanie trzeciego, tak aby każdy z domowników miał w swoim pokoju możliwość wyjścia na świeże powietrze. Oprócz tego polecałbym lekką modyfikację klatki schodowej, na co ja zdecydowałem się już po zamieszkaniu w domu. Mianowicie od parteru do spocznika oryginalnie znajduje się 12 dosyć wysokich stopni, jednak lepszym rozwiązaniem jest zrobienie 13 niższych, dzięki czemu schody staną się wygodniejsze w użytkowaniu.Świetnym pomysłem było także wylanie całej powierzchni nad garażem, dzięki czemu mogliśmy praktycznie ją wykorzystać. Uzyskany w ten sposób dodatkowy metraż przeznaczyliśmy na zrobienie pralni i pomieszczenia gospodarczego. Przed rozpoczęciem budowy, przeglądałem zdjęcia i porady innych Inwestorów tego projektu. Jeden z nich wykonał ciekawą zmianę, nad którą również się zastanawiałem. Mianowicie, w tym przypadku garaż został poszerzony o 60 cm, dzięki czemu miejsca jest więcej zarówno w nim jak i w kotłowni, a dodatkowo wejście do pomieszczeń nad nim jest wygodniejsze. Takie rozwiązanie wiąże się jednak z koniecznością lekkiej modyfikacji konstrukcji dachu. Z racji tego iż byłem już bliski składania pozwolenia na budowę, a nie mogłem znaleźć mogącego się tym zająć wykonawcy, musiałem niestety zrezygnować z tego rozwiązania, jednak szczerze polecam go innym.Układ pomieszczeń przewidziany w projekcie domu parterowego z poddaszem użytkowym Kamea 2 WRW1114 został funkcjonalnie przemyślany, a metraż domu doskonale sprawdza się w przypadku naszej 4-osobowej rodziny. Każde z dzieci ma swój własny pokój, my z żoną mamy komfortową sypialnię, a dodatkowo na górze są dwie łazienki, co również bardzo się przydaje. Myślę, że taki dom byłby odpowiedni również dla piątki domowników. Na dole znajduje się pokój, który z powodzeniem można przeznaczyć na sypialnię. W naszym przypadku funkcjonuje on jako gabinet do pracy, na którym od początku mi zależało. Pozdrawiam.
Magda1114
Zdecydowaliśmy się na projekt Kamea 2 WRW1114, ponieważ w całości spełniał nasze oczekiwania. Spodobał nam się zarówno w kwestii wizualnej jak i ze względu na funkcjonalność układu pomieszczeń. Od początku chcieliśmy, aby na dolnej kondygnacji naszego nowego domu znajdował się jeden dodatkowy pokój, a ponadto zależało mi na dużym garażu.Postanowiliśmy zmienić zalecaną przez architekta technologię budowy i zamiast bloczków Suporex, do wymurowania ścian zewnętrznych użyliśmy ceramicznych pustaków Porotherm. Ścianki działowe wykonaliśmy zaś zgodnie z wytycznymi. Budynek ociepliliśmy 15 cm warstwą grafitowego styropianu. Myślę, że projektant poprawnie oszacował kwotę uwzględnioną w kosztorysie i można się nią sugerować. Wiadomym jest jednak, iż ostateczna cena inwestycji będzie zależała od użytych materiałów.Projekt Kamea 2 WRW1114 przewiduje przedłużenie połaci dachowej między boczną lukarną a oknem w salonie. Zatrudniony przez nas dekarz stwierdził jednak, iż nie jest to do końca dobry pomysł, ponieważ jest to dość skomplikowane w wykonaniu. Dodatkowo, wraz z żoną stwierdziliśmy, że luka między tym zadaszeniem a dachem nad kuchnią wygląda mało estetycznie, dlatego ostatecznie postanowiliśmy zrezygnować z tego elementu.Ponadto, zdecydowaliśmy się na wykonanie stropu nad całą powierzchnią garażu - pierwotnie był on tylko nad jej częścią. Tym samym, pomieszczenie przewidziane nad garażem stało się dużo większe i praktyczniejsze w zagospodarowaniu. Zgodnie z oryginałem, wejść do niego można bezpośrednio z sypialni. Takie rozwiązanie nam odpowiada, aczkolwiek widziałem, że część inwestorów decyduje się na wstawienie drzwi prowadzących do tego pomieszczenia przy spoczniku na klatce schodowej. Uważam, że jest to ciekawy pomysł dla osób, które potrzebują dodatkowego, osobnego pokoju.Oryginalna kuchnia jest otwarta z obu stron - od salonu oraz hallu. My postanowiliśmy jednak wstawić dodatkową ściankę działową między nią a korytarzem. Dzięki temu zabiegowi zyskaliśmy dużo więcej miejsca na wstawienie mebli kuchennych. Dodatkowo, nieco wydłużyliśmy krótką ściankę pomiędzy kuchnią, a salonem - tak, aby boczna cześć szafek nie była widoczna ze strefy wypoczynkowej.Kolejną poprawką, którą zastosowaliśmy było zrobienie bezpośredniego wejścia do kotłowni z części mieszkalnej - wykonaliśmy je w pobliżu schodów. Dzięki temu, nie musimy chodzić do niej okrężną drogą przez garaż, a także mamy bliżej do drzwi prowadzących na zewnątrz z tyłu domu. Myślę więc, że warto rozważyć to rozwiązanie.Nie mieliśmy potrzeby wprowadzania zmian do zaproponowanego układu pomieszczeń. Na wybór projektu poświęciliśmy sporo czasu, więc ostateczna decyzja była przez nas dobrze przemyślana. Rozmieszczenie pokoi na obu kondygnacjach od początku spełniało nasze oczekiwania i tak też jest w chwili obecnej. To co odpowiadało mojej żonie i to na czym zależało mi, znaleźliśmy w projekcie domu parterowego z poddaszem użytkowym Kamea 2 WRW1114. Pozdrawiam.
Maciej G.
Największe znaczenie przy wyborze odpowiedniego projektu miał dla nas zewnętrzny wygląd budynku. Spośród wszystkich oglądanych propozycji, finalnie zdecydowaliśmy się na projekt domu Kamea 2 WRW1114, który pod względem wizualnym wyjątkowo przypadł nam do gustu, a dodatkowo uwzględniony w nim układ parteru spełniał nasze oczekiwania. Od początku zależało nam, aby na dole znajdował się gabinet, a kuchnia zlokalizowana była od frontowej strony.Dokumentacja techniczna pod względem konstrukcyjnym została dobrze sporządzona, a cała inwestycja łącznie z wykonaniem wykończeń zajęła nam 17 miesięcy. Budynek został postawiony przy użyciu ceramicznych pustaków Wienerberger 25 cm. Strop tradycyjnie wylaliśmy betonem, a dach pokryliśmy dachówką Rubin 13v marki Braas. Dom w całości został nieco zwężony, co pozwoliło mi na zwiększenie warstwy izolacyjnej przy zachowaniu tej samej powierzchni zabudowy - tym samym, zamiast 12 cm wełny mineralnej zastosowałem 15 cm. Wełną ociepliłem również poddasze, aczkolwiek obecnie z pewnością zdecydowałbym się na natryskową piankę poliuretanową. Rozwiązanie to podpatrzyłem u mojego znajomego i obecnie nieco żałuję, że nie pomyślałem o tym wcześniej. Wbrew pozorom, pianka PUR nie wiąże się z dużo wyższymi kosztami, a za to doskonale izoluje i wzmacnia konstrukcję dachu.Uważam, że realizując projekt domu Kamea 2 WRW1114 bezpieczniej będzie założyć wyższe koszty budowy w stosunku do oszacowanych w kosztorysie. Ceny materiałów z roku na rok wzrastają, a ponadto w trakcie budowy mogą pojawić się niespodziewane sytuacje wiążące się z dodatkowymi wydatkami. Z racji dosyć problematycznego gruntu na naszej działce, pod całym domem musieliśmy zrobić wykopy sięgające 1 m. Od dołu i góry wypełniliśmy je wylewkami, pomiędzy którymi znajduje się jeszcze papa i gruba warstwa piasku, co również podrożyło budowę. Podejrzewam, że cała inwestycja w stanie „pod klucz” z wykończeniami i armaturą (bez umeblowania) wyniosła ok. 700 tys. zł.Projekt domu Kamea 2 WRW1114 przewiduje wykonanie dwóch balkonów, jednak my zdecydowaliśmy się na wykonanie trzeciego, tak aby każdy z domowników miał w swoim pokoju możliwość wyjścia na świeże powietrze. Oprócz tego polecałbym lekką modyfikację klatki schodowej, na co ja zdecydowałem się już po zamieszkaniu w domu. Mianowicie od parteru do spocznika oryginalnie znajduje się 12 dosyć wysokich stopni, jednak lepszym rozwiązaniem jest zrobienie 13 niższych, dzięki czemu schody staną się wygodniejsze w użytkowaniu.Świetnym pomysłem było także wylanie całej powierzchni nad garażem, dzięki czemu mogliśmy praktycznie ją wykorzystać. Uzyskany w ten sposób dodatkowy metraż przeznaczyliśmy na zrobienie pralni i pomieszczenia gospodarczego. Przed rozpoczęciem budowy, przeglądałem zdjęcia i porady innych Inwestorów tego projektu. Jeden z nich wykonał ciekawą zmianę, nad którą również się zastanawiałem. Mianowicie, w tym przypadku garaż został poszerzony o 60 cm, dzięki czemu miejsca jest więcej zarówno w nim jak i w kotłowni, a dodatkowo wejście do pomieszczeń nad nim jest wygodniejsze. Takie rozwiązanie wiąże się jednak z koniecznością lekkiej modyfikacji konstrukcji dachu. Z racji tego iż byłem już bliski składania pozwolenia na budowę, a nie mogłem znaleźć mogącego się tym zająć wykonawcy, musiałem niestety zrezygnować z tego rozwiązania, jednak szczerze polecam go innym.Układ pomieszczeń przewidziany w projekcie domu parterowego z poddaszem użytkowym Kamea 2 WRW1114 został funkcjonalnie przemyślany, a metraż domu doskonale sprawdza się w przypadku naszej 4-osobowej rodziny. Każde z dzieci ma swój własny pokój, my z żoną mamy komfortową sypialnię, a dodatkowo na górze są dwie łazienki, co również bardzo się przydaje. Myślę, że taki dom byłby odpowiedni również dla piątki domowników. Na dole znajduje się pokój, który z powodzeniem można przeznaczyć na sypialnię. W naszym przypadku funkcjonuje on jako gabinet do pracy, na którym od początku mi zależało. Pozdrawiam.
ASYSTENT WYBORU PROJEKTU
Szukasz idealnego projektu? Znajdziemy go dla Ciebie!
Doradca na podstawie Twoich wskazówek przygotuje spersonalizowaną listę projektów
Ostateczne wykończenie budynku może nastąpić na wiele sposobów, a prezentowane przez Extradom.pl wizualizacje poczytywać należy za jedynie przykład i propozycję wykończenia, wizję architektoniczną autora projektu. Szczegółowe rozwiązania zastosowane w oferowanej dokumentacji - w tym również ilość, lokalizacje i wygląd okien, drzwi, kominów - mogą w niewielkim stopniu różnić się od zaproponowanej wizji budynku.
Pliki do druku
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
Ups, wystąpił problem
Wystąpił nieoczekiwany problem. Spróbuj ponownie.
ODKRYJ NOWE
Konto Extradom.pl
Zapisuj ulubione projekty na każdym urządzeniu
Oglądaj zdjęcia i wymieniaj się doświadczeniami ze społecznością
Korzystaj z bezpłatnych narzędzi: Kreator 3D, Mapa budowy, Analiza działki