Masz już projekt z Extradom.pl? Dopasujemy go do Twojej działki
W trakcie adaptacji projekt jest dostosowywany do konkretnej działki. Ten etap to także najlepszy moment na wprowadzenie funkcjonalnych zmian w projekcie. Chcesz wiedzieć więcej? Umów się na bezpłatną konsultację dot. adaptacji!
Szukasz wykonawcy godnego zaufania? Zleć budowę w Extradom.pl!
Z góry znasz koszt budowy domu
Dom odbierasz zgodnie z ustalonym harmonogramem - nawet w 6 miesięcy
Zabezpiecza Cię jedna kompleksowa umowa z jednym wykonawcą
Otrzymujesz nawet 30-letnią gwarancję na konstrukcję domu
Oszczędzasz swój czas dzięki pewnej i kompletnej usłudze
Cena brutto stanu deweloperskiego od
Cena brutto stanu deweloperskiego od 4 529 do 5 829 zł/m2.
Cena jest uzależniona m.in. od lokalizacji, wybranej technologii, kubatury budynku, skomplikowania projektu i ewentualnych zmian, na które zdecyduje się inwestor.
Cena za m2 powierzchni netto, czyli wszystkich pomieszczeń mierzonych na wysokości podłogi.
Ten dom możesz budować metodą gospodarczą, systemem zleconym lub skorzystać z naszej oferty Projekt z Budową. Przy porównaniu weź pod uwagę nie tylko koszt, ale też różny zakres prac i standard wykonania.
Metoda gospodarcza
Najtańsza metoda - większość prac budowlanych wykonuje inwestor
Stan surowy zamknięty (SSZ)
324 000 zł netto
Szacunkowy koszt materiałów
na III kwartał 2024
Prace ziemne i fundamenty
50 000 zł
Konstrukcja, strop oraz dach
227 000 zł
Stolarka okienna i drzwiowa
47 000 zł
Instalacje
nie obejmuje
Prace wykończeniowe
nie obejmuje
Możesz budować etapami, pamiętając jednak o zmianie kosztów w czasie
Możesz rozpocząć budowę z częścią niezbędnych środków
Sam ustalasz harmonogram, koordynujesz budowę i zapewniasz materiały
jakie parametry musi spełniać dom
według miejscowego planu zagospodarowania lub warunków zabudowy (np. kąt nachylenia i typ dachu, liczba kondygnacji itp.
jakie inne projekty pasują na Twoją działkę
– znajdziemy je dla Ciebie!
Wypełniasz wniosek o warunki zabudowy (WZ)?Wydrukuj kartę projektu lub zamów rysunki szczegółowe
Drukuj
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
•Rysunki szczegółowe
Powierzchnie i wymiary
Powierzchnia użytkowa
Suma powierzchni wszystkich pomieszczeń mieszkalnych, pomniejszona o pow. garażu, kotłowni, strychu, piwnicy. Jest liczona w 100% dla pomieszczeń o wysokości powyżej 2,2 m, w 50% dla pomieszczeń o wys. 2,2-1,4 m i niewliczana dla niższych niż 1,4 m.
132,85 m²
Wysokość ściany kolankowej
Wysokość ściany podpierającej dach. Jej wysokość wpływa na powierzchnię użytkową kondygnacji, na której się znajduje.
0,80 m
Powierzchnia zabudowy
Powierzchnia zajmowana przez część na- oraz nadziemną budynku liczona, jako rzut pionowy budynku na działkę.
128,40 m²
Kubatura netto
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) pomieszczeń budynku, bez strychu, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).
485 m³
Powierzchnia dachu
221,10 m²
Kąt nachylenia dachu
Nachylenie połaci dachu głównego podawane w stopniach. Uwaga! W niektórych projektach występuje więcej niż jedno nachylenie dachu.
40°
Wysokość budynku
Wysokość liczona od części budynku położonej najniżej przy powierzchni terenu do najwyższego punktu dachu (kalenicy) z wyłączeniem kominów.
8,39 m
Szerokość elewacji
13,84 m
Długość elewacji
9,54 m
Min. szerokość działki
Najmniejsza możliwa szerokość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z szerokości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
20,84 m
Min. długość działki
Najmniejsza możliwa długość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z długości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
18,54 m
Energooszczędność
Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ogrzewanie główne
Gazowe
- szczegóły
Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy
Wentylacja
Grawitacyjna
- szczegóły
Warunki techniczne
Projekt zgody z WT 2021
Więcej szczegółów
Technologia i konstrukcja
Konstrukcja
Murowana
PROJEKT Z BUDOWĄ
Istnieje możliwość zaadaptowania tego projektu do technologii prefabrykowanej/modułowej i budowy nawet w 6 miesięcy ze stałym kosztem budowy
Ściany zewnętrzne i wewnętrzne nośne z betonu komórkowego (24cm), docieplone (15cm). Ścianki wewnętrze działowe na parterze z bloczków, na poddaszu z płyt GK bądź z bloczków. Ściany fundamentowe z bloczków betonowych. Strop gęstożebrowy Teriva. Wszystkie technologie można zmienić na etapie adaptacji. Elewacje wykończone tynkiem mineralnym malowanym farbą silikatową. Tynki wewnętrzne gipsowe lub cementowo-wapienne. Dachówka cementowa lub ceramiczna. Stolarka okienna drewniana lub PCV.
Zaprojektuj dach i elewację tego domu z aplikacją Kreator 3D
Zaprojektuj teraz
Opis projektu
Budynek Kendra BIS jest modyfikacją popularnego projektu Kendra. W przeciwieństwie do podstawowej wersji projekt ma mniejszą powierzchnię. Projekt domu Kendra BIS odpowiedni do zrealizowania na średniej szerokości działkę. Dom posiada prostą bryłę, więc jego realizacja nie pochłonie zbyt wielu środków finansowych. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą usytuowaną równolegle do drogi, co często określane jest w warunkach zabudowy. Jest przeznaczony do zabudowy wolnostojącej. Projekt można usytuować na granicy działki, co daje możliwość na realizację w zabudowie bliźniaczej. Autor projektu przewidział garaż jednostanowiskowy w linii budynku. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, dzięki któremu budynek posiada ponadczasowy wygląd. Projekt Kendra BIS to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu możemy cieszyć się sporym metrażem nawet na stosunkowo niedużej działce. Uwzględniona w projekcie część dzienna z pewnością zadowoli osoby lubiące cieszyć się wspólnymi chwilami w rodzinnym gronie. Dzięki zamknięciu kuchni na salon, zapachy przygotowywanych potraw nie są wyczuwalne w części wypoczynkowej. Dodatkowo przewidziano miejsce na wstawienie stołu, co sprzyja wspólnym rodzinnym posiłkom. Zwolenników praktycznych rozwiązań niewątpliwie ucieszy fakt, iż przewidziano także miejsce na spiżarkę. Projektant połączył salon i jadalnię w przestronną strefę dzienną, co jest nowoczesnym oraz bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem. Dodatkowo w salonie przewidziano kominek, nadający wnętrzu niepowtarzalny klimat. Większa rodzina z pewnością doceni fakt, iż na każdej kondygnacji znajduje się w pełni funkcjonalna łazienka. W projekcie przewidziano cztery sypialnie, które będą odpowiednie dla 4-6 domowników. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Dla osób ceniących sobie dobrą organizację, istotnym pomieszczeniem jest przewidziana w projekcie garderoba. W projekcie nie mogło również zabraknąć miejsca na wyjątkowo przydatne pomieszczenie gospodarcze. Rodzinne spotkania w słonecznie dni uprzyjemni przewidziany przy domu taras. Zalecana przez architekta technologia murowana zapewnia trwałość i solidność konstrukcji. Jego wygląd nawiązuje do stylu tradycyjnego, dlatego będzie prezentować się doskonale niezależnie od okolicy.
Tekst opinii nie powinien zawierać niecenzuralnych treści, dlatego zostanie dodany po weryfikacji. W pierwszej kolejności pojawią się opinie osób, które budują wybrany projekt.
Dziękujemy za Twoją opinię.
Po weryfikacji jej treść pojawi się na stronie projektu.
Wywiady mieszkańców domu Kendra BIS
Danka_A-1
Od początku zależało mi na domu łatwym i szybkim w realizacji. Mój brat będący kierownikiem budowy podpowiedział mi na co zwracać uwagę i dzięki jego wskazówkom udało mi się dokonać bardzo trafnego wyboru projektu domu Kendra BIS WOK1033. Tworzy go prosta bryła zwieńczona prostym, dwuspadowym dachem, a ponadto budynek nie posiada żadnych zbędnych ozdobników jak balkony czy wykusz. Taka konstrukcja wpływa nie tylko na krótki czas i ekonomiczność budowy, ale również niskie koszty późniejszej eksploatacji.Zgodnie z oczekiwaniami cała inwestycja przebiegła bardzo sprawnie. Do jej zrealizowania zatrudniłam profesjonalną firmę, która wszystkim zajęła się kompleksowo od początku do końca, a fachowcy świetnie poradzili sobie na każdym etapie. Trzeba przyznać, że Kendra BIS WOK1033 to naprawdę łatwy w budowie dom. Z racji braku fantazyjnych elementów dekoracyjnych, wszystkie prace przebiegły naprawdę płynnie i można było wykonać je bardzo szybko. Dokładnie 16 marca fachowcy wjechali koparką na plac budowy, a już po 9 miesiącach, 6 grudnia wprowadziłyśmy się do nowego, wykończonego domu.Budynek powstał przy użyciu gazobetonowych bloczków Solbet, strop został wykonany z płyt żerańskich, a dach pokryty jest dachówką ceramiczną. Z racji kredytowania budowy i współpracy z jedną firmą deweloperską nie jestem w stanie jednoznacznie odnieść się do poprawności kosztorysu dotyczącego samego etapu surowego zamkniętego, aczkolwiek wydaje mi się, że faktyczne koszty były zbliżone do tej kwoty. Muszę przyznać, że pozytywnie zaskoczyły mnie koszty dachu. Brat zawsze powtarza, że jego pokrycie to ⅓ ceny stanu zamkniętego, a w tym przypadku był on dosyć niedrogi.Zewnętrzną izolację bryły tworzy styropian grafitowy, a w całym domu zastosowałam energooszczędne, trzyszybowe okna. Jestem naprawdę zadowolona z ekonomiczności nowego domu - jest ciepły i tani w użytkowaniu. Pomieszczenia oraz wodę użytkową ogrzewamy za pomocą pieca gazowego. W zimie podczas dnia w pokojach utrzymujemy temperaturę 21°C, zaś nocą 19°C. Oprócz tego dosyć intensywnie korzystamy z kuchenki gazowej, a łączne rachunki za gaz w okresie grzewczym wynoszą jedynie 400 zł/mies.Projekt domu Kendra BIS WOK1033 od początku wydał mi się doskonale przemyślany, dlatego w zdecydowanej większości wykonałam go zgodnie z oryginalną wersją. Świetnym pomysłem było jednak lekkie poszerzenie garażu, co automatycznie spowodowało powiększenie się pokoju nad nim. Wyszedł on naprawdę spory, dlatego postanowiłam przeznaczyć go na dużą sypialnię z garderobą, a w celu jej doświetlenia wstawiłam okno na ścianie szczytowej. Z racji zaadaptowania stryszku na sypialnię, ich oryginalna ilość na poddaszu nie była nam potrzebna. Zrezygnowałam więc z pokoju naprzeciw łazienki, a zamiast niego mamy w tym miejscu osobną pralnio-suszarnię oraz schowek gospodarczy. Ściankę kolankową podniosłam o wysokość jednego pustaka, dzięki czemu wszystkie pomieszczenia na tej kondygnacji stały się przestronniejsze i zwiększyła się tym samym powierzchnia użytkowa domu. Oprócz tego, zamiast okien balkonowych na ścianie szczytowej wstawiłam te o standardowych rozmiarach, a także usunęłam po jednym oknie połaciowym w obu pokojach na poddaszu. W dalszym ciągu jest w nich odpowiednio jasno, więc mogę polecić to rozwiązanie innym Inwestorom.Jestem bardzo zadowolona z wyboru projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Kendra BIS WOK1033. Odpowiedniego budynku szukałam naprawdę długo, więc była to bardzo przemyślana decyzja. W domu mieszkamy już 1,5 roku i w dalszym ciągu wszystko nam odpowiada. Dla mnie i córek jest po prostu idealny. Świetnym rozwiązaniem jest pokój na parterze, który doskonale sprawdza się jako mój gabinet do pracy. Z racji tego, że dosyć często gotuję i piekę, na chwilę obecną zdecydowałabym się jedynie na całkowite zamknięcie kuchni. Pozostały układ jest jak najbardziej w porządku, a projekt domu Kendra BIS WOK1033 mogę śmiało polecić innym. Pozdrawiam.
katarinia1
Na naszą decyzję o wyborze projektu domu Kendra BIS WOK1033 wpływ miało wiele czynników. Dużą uwagę zwracaliśmy na konstrukcję budynku, którego realizacja nie pochłonęłaby wielu środków finansowych. W tym przypadku tworzy ją bryła na planie prostokąta o nieskomplikowanej formie oraz prosty dwuspadowy dach, co jak najbardziej wpisywało się w nasze oczekiwania. Oprócz tego, od początku zależało nam na standardowym układzie - strefie dziennej na parterze i sypialniach na górnej kondygnacji. Istotny był również duży salon oraz to, aby oprócz niego na dole znajdował się jeszcze jeden pokój z przeznaczeniem na gabinet. W projekcie Kendra BIS WOK1033 do gustu bardzo przypadła nam również duża ilość przeszkleń.Wszystkie prace budowlane udało się wykonać sprawnie i zgodnie z planem. Cała inwestycja łącznie z wykończeniami zajęła nam niecałe dwa lata. Do wymurowania ścian użyliśmy bloczków z betonu komórkowego Ytong, zaś dach pokryliśmy blachodachówką. Moim zdaniem wszelakie kosztorysy uwzględniają jedynie orientacyjne kwoty, dlatego uważam, że decydując się na budowę domu zawsze bezpieczniej jest liczyć się z wyższymi kosztami. Warto od razu założyć ok. 30% różnicę, tak aby w trakcie nie być zaskoczonym. W kwestii szukania oszczędności polecałabym poświęcić nieco więcej czasu na porównanie stawek różnych firm budowlanych, a także zapoznanie się z ofertami cenowymi kilku hurtowni.Projekt domu Kendra BIS WOK1033 został dobrze przemyślany, jednak aby w całości dostosować go do wszystkich naszych oczekiwań, postanowiliśmy wprowadzić do niego kilka zmian. Chcieliśmy uzyskać dostęp do światła dziennego w łazience na parterze, dlatego też wykonaliśmy ją w miejscu garderoby przy wiatrołapie. W jej pierwotną lokalizację przenieśliśmy klatkę schodową, dzięki czemu salon stał się większy i bardziej przestronny. Modyfikacje wprowadzone na parterze spowodowały konieczność zastosowania zmian na poddaszu. Na tej kondygnacji zamieniliśmy więc miejscami łazienkę z pokojem naprzeciwko. Takie posunięcie spowodowało, iż obie łazienki znajdują się obecnie w jednym pionie, co dodatkowo ułatwiło wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnej. Co prawda, spiżarka to praktyczne rozwiązanie, aczkolwiek nam bardziej zależało na większej kuchni, dlatego też zdecydowaliśmy się na rezygnację ze schowka.Jesteśmy zadowoleni z realizacji projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Kendra BIS WOK1033. Wprowadzenie do niego kilku zmian pozwoliło na dostosowanie wnętrza do potrzeb naszej rodziny i obecnie dostrzegamy w nim same plusy. Nowy dom jest funkcjonalny i wygodny w użytkowaniu. Pozdrawiam.
Danka_A-1
Od początku zależało mi na domu łatwym i szybkim w realizacji. Mój brat będący kierownikiem budowy podpowiedział mi na co zwracać uwagę i dzięki jego wskazówkom udało mi się dokonać bardzo trafnego wyboru projektu domu Kendra BIS WOK1033. Tworzy go prosta bryła zwieńczona prostym, dwuspadowym dachem, a ponadto budynek nie posiada żadnych zbędnych ozdobników jak balkony czy wykusz. Taka konstrukcja wpływa nie tylko na krótki czas i ekonomiczność budowy, ale również niskie koszty późniejszej eksploatacji.Zgodnie z oczekiwaniami cała inwestycja przebiegła bardzo sprawnie. Do jej zrealizowania zatrudniłam profesjonalną firmę, która wszystkim zajęła się kompleksowo od początku do końca, a fachowcy świetnie poradzili sobie na każdym etapie. Trzeba przyznać, że Kendra BIS WOK1033 to naprawdę łatwy w budowie dom. Z racji braku fantazyjnych elementów dekoracyjnych, wszystkie prace przebiegły naprawdę płynnie i można było wykonać je bardzo szybko. Dokładnie 16 marca fachowcy wjechali koparką na plac budowy, a już po 9 miesiącach, 6 grudnia wprowadziłyśmy się do nowego, wykończonego domu.Budynek powstał przy użyciu gazobetonowych bloczków Solbet, strop został wykonany z płyt żerańskich, a dach pokryty jest dachówką ceramiczną. Z racji kredytowania budowy i współpracy z jedną firmą deweloperską nie jestem w stanie jednoznacznie odnieść się do poprawności kosztorysu dotyczącego samego etapu surowego zamkniętego, aczkolwiek wydaje mi się, że faktyczne koszty były zbliżone do tej kwoty. Muszę przyznać, że pozytywnie zaskoczyły mnie koszty dachu. Brat zawsze powtarza, że jego pokrycie to ⅓ ceny stanu zamkniętego, a w tym przypadku był on dosyć niedrogi.Zewnętrzną izolację bryły tworzy styropian grafitowy, a w całym domu zastosowałam energooszczędne, trzyszybowe okna. Jestem naprawdę zadowolona z ekonomiczności nowego domu - jest ciepły i tani w użytkowaniu. Pomieszczenia oraz wodę użytkową ogrzewamy za pomocą pieca gazowego. W zimie podczas dnia w pokojach utrzymujemy temperaturę 21°C, zaś nocą 19°C. Oprócz tego dosyć intensywnie korzystamy z kuchenki gazowej, a łączne rachunki za gaz w okresie grzewczym wynoszą jedynie 400 zł/mies.Projekt domu Kendra BIS WOK1033 od początku wydał mi się doskonale przemyślany, dlatego w zdecydowanej większości wykonałam go zgodnie z oryginalną wersją. Świetnym pomysłem było jednak lekkie poszerzenie garażu, co automatycznie spowodowało powiększenie się pokoju nad nim. Wyszedł on naprawdę spory, dlatego postanowiłam przeznaczyć go na dużą sypialnię z garderobą, a w celu jej doświetlenia wstawiłam okno na ścianie szczytowej. Z racji zaadaptowania stryszku na sypialnię, ich oryginalna ilość na poddaszu nie była nam potrzebna. Zrezygnowałam więc z pokoju naprzeciw łazienki, a zamiast niego mamy w tym miejscu osobną pralnio-suszarnię oraz schowek gospodarczy. Ściankę kolankową podniosłam o wysokość jednego pustaka, dzięki czemu wszystkie pomieszczenia na tej kondygnacji stały się przestronniejsze i zwiększyła się tym samym powierzchnia użytkowa domu. Oprócz tego, zamiast okien balkonowych na ścianie szczytowej wstawiłam te o standardowych rozmiarach, a także usunęłam po jednym oknie połaciowym w obu pokojach na poddaszu. W dalszym ciągu jest w nich odpowiednio jasno, więc mogę polecić to rozwiązanie innym Inwestorom.Jestem bardzo zadowolona z wyboru projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Kendra BIS WOK1033. Odpowiedniego budynku szukałam naprawdę długo, więc była to bardzo przemyślana decyzja. W domu mieszkamy już 1,5 roku i w dalszym ciągu wszystko nam odpowiada. Dla mnie i córek jest po prostu idealny. Świetnym rozwiązaniem jest pokój na parterze, który doskonale sprawdza się jako mój gabinet do pracy. Z racji tego, że dosyć często gotuję i piekę, na chwilę obecną zdecydowałabym się jedynie na całkowite zamknięcie kuchni. Pozostały układ jest jak najbardziej w porządku, a projekt domu Kendra BIS WOK1033 mogę śmiało polecić innym. Pozdrawiam.
katarinia1
Na naszą decyzję o wyborze projektu domu Kendra BIS WOK1033 wpływ miało wiele czynników. Dużą uwagę zwracaliśmy na konstrukcję budynku, którego realizacja nie pochłonęłaby wielu środków finansowych. W tym przypadku tworzy ją bryła na planie prostokąta o nieskomplikowanej formie oraz prosty dwuspadowy dach, co jak najbardziej wpisywało się w nasze oczekiwania. Oprócz tego, od początku zależało nam na standardowym układzie - strefie dziennej na parterze i sypialniach na górnej kondygnacji. Istotny był również duży salon oraz to, aby oprócz niego na dole znajdował się jeszcze jeden pokój z przeznaczeniem na gabinet. W projekcie Kendra BIS WOK1033 do gustu bardzo przypadła nam również duża ilość przeszkleń.Wszystkie prace budowlane udało się wykonać sprawnie i zgodnie z planem. Cała inwestycja łącznie z wykończeniami zajęła nam niecałe dwa lata. Do wymurowania ścian użyliśmy bloczków z betonu komórkowego Ytong, zaś dach pokryliśmy blachodachówką. Moim zdaniem wszelakie kosztorysy uwzględniają jedynie orientacyjne kwoty, dlatego uważam, że decydując się na budowę domu zawsze bezpieczniej jest liczyć się z wyższymi kosztami. Warto od razu założyć ok. 30% różnicę, tak aby w trakcie nie być zaskoczonym. W kwestii szukania oszczędności polecałabym poświęcić nieco więcej czasu na porównanie stawek różnych firm budowlanych, a także zapoznanie się z ofertami cenowymi kilku hurtowni.Projekt domu Kendra BIS WOK1033 został dobrze przemyślany, jednak aby w całości dostosować go do wszystkich naszych oczekiwań, postanowiliśmy wprowadzić do niego kilka zmian. Chcieliśmy uzyskać dostęp do światła dziennego w łazience na parterze, dlatego też wykonaliśmy ją w miejscu garderoby przy wiatrołapie. W jej pierwotną lokalizację przenieśliśmy klatkę schodową, dzięki czemu salon stał się większy i bardziej przestronny. Modyfikacje wprowadzone na parterze spowodowały konieczność zastosowania zmian na poddaszu. Na tej kondygnacji zamieniliśmy więc miejscami łazienkę z pokojem naprzeciwko. Takie posunięcie spowodowało, iż obie łazienki znajdują się obecnie w jednym pionie, co dodatkowo ułatwiło wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnej. Co prawda, spiżarka to praktyczne rozwiązanie, aczkolwiek nam bardziej zależało na większej kuchni, dlatego też zdecydowaliśmy się na rezygnację ze schowka.Jesteśmy zadowoleni z realizacji projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Kendra BIS WOK1033. Wprowadzenie do niego kilku zmian pozwoliło na dostosowanie wnętrza do potrzeb naszej rodziny i obecnie dostrzegamy w nim same plusy. Nowy dom jest funkcjonalny i wygodny w użytkowaniu. Pozdrawiam.
Prezentacja projektów specjalnie dla Ciebie
Potrzebujesz rekomendacji specjalnie dla Ciebie? Zamów prezentację z portfolio projektów, dopasowanych do Twoich potrzeb
Zamów bezpłatnie
Extradom.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do pod numerem KRS 0000648746, numer NIP 895-17-18-333, o kapitale zakładowym 708 150,00 zł uprzejmie informuje, iż poprzez serwis Extradom.pl umożliwia m.in. zapoznanie się przez konsumentów z ofertą handlową Partnerów Extradom.pl, którzy stosują metody budowy domów przy wykorzystaniu różnego rodzaju technologie prefabrykacji bądź modułowe (tzw. „Gotowe domy”).
Extradom.pl nie prowadzi jednakże sprzedaży ani nie oferuje usług polegających na doradztwie finansowym, prawnym ani podatkowym w zakresie inwestycji realizowanych w technologiach tzw. „Gotowych domów”. Informacje prezentowane w serwisie Extradom.pl dotyczące Partnerów Extradom.pl oferujących realizację inwestycji w technologiach „Gotowych domów” lub podobnych mają charakter informacyjny i reklamowy.
Prezentowane w serwisie Extradom.pl informacje dotyczące stosowanych przez Partnerów metod budowy domów w technologii prefabrykacji bądź modułowej pochodzą od Partnerów Extradom.pl.
Extradom.pl sp. z o.o. jedynie umożliwia nawiązanie kontaktu przez Użytkownika z Partnerem Extradom.pl stosującym tego rodzaju technologie budowy domów i nie jest stroną umowy o roboty budowlane zawieranej przez Użytkownika Extradom.pl z Partnerem Extradom.pl.
Ostateczne wykończenie budynku może nastąpić na wiele sposobów, a prezentowane przez Extradom.pl wizualizacje poczytywać należy za jedynie przykład i propozycję wykończenia, wizję architektoniczną autora projektu. Szczegółowe rozwiązania zastosowane w oferowanej dokumentacji - w tym również ilość, lokalizacje i wygląd okien, drzwi, kominów - mogą w niewielkim stopniu różnić się od zaproponowanej wizji budynku. Dokumentacja projektowa odpowiada rzutom poglądowym prezentowanym przez Extradom.pl na karcie danego projektu.
Pliki do druku
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
Ups, wystąpił problem
Wystąpił nieoczekiwany problem. Spróbuj ponownie.
ODKRYJ NOWE
Konto Extradom.pl
Zapisuj ulubione projekty na każdym urządzeniu
Oglądaj zdjęcia i wymieniaj się doświadczeniami ze społecznością
Korzystaj z bezpłatnych narzędzi: Kreator 3D, Mapa budowy, Analiza działki