Masz już projekt z Extradom.pl? Dopasujemy go do Twojej działki
W trakcie adaptacji projekt jest dostosowywany do konkretnej działki. Ten etap to także najlepszy moment na wprowadzenie funkcjonalnych zmian w projekcie. Chcesz wiedzieć więcej? Umów się na bezpłatną konsultację dot. adaptacji!
Szukasz wykonawcy godnego zaufania? Zleć budowę w Extradom.pl!
Z góry znasz koszt budowy domu
Dom odbierasz zgodnie z ustalonym harmonogramem - nawet w 6 miesięcy
Zabezpiecza Cię jedna kompleksowa umowa z jednym wykonawcą
Otrzymujesz nawet 30-letnią gwarancję na konstrukcję domu
Oszczędzasz swój czas dzięki pewnej i kompletnej usłudze
Cena brutto stanu deweloperskiego od
Cena brutto stanu deweloperskiego od 4 529 do 5 829 zł/m2.
Cena jest uzależniona m.in. od lokalizacji, wybranej technologii, kubatury budynku, skomplikowania projektu i ewentualnych zmian, na które zdecyduje się inwestor.
Cena za m2 powierzchni netto, czyli wszystkich pomieszczeń mierzonych na wysokości podłogi.
Ten dom możesz budować metodą gospodarczą, systemem zleconym lub skorzystać z naszej oferty Projekt z Budową. Przy porównaniu weź pod uwagę nie tylko koszt, ale też różny zakres prac i standard wykonania.
Metoda gospodarcza
Najtańsza metoda - większość prac budowlanych wykonuje inwestor
Stan surowy zamknięty (SSZ)
362 000 zł netto
Szacunkowy koszt materiałów
na III kwartał 2024
Prace ziemne i fundamenty
83 000 zł
Konstrukcja, strop oraz dach
226 000 zł
Stolarka okienna i drzwiowa
53 000 zł
Instalacje
nie obejmuje
Prace wykończeniowe
nie obejmuje
Możesz budować etapami, pamiętając jednak o zmianie kosztów w czasie
Możesz rozpocząć budowę z częścią niezbędnych środków
Sam ustalasz harmonogram, koordynujesz budowę i zapewniasz materiały
jakie parametry musi spełniać dom
według miejscowego planu zagospodarowania lub warunków zabudowy (np. kąt nachylenia i typ dachu, liczba kondygnacji itp.
jakie inne projekty pasują na Twoją działkę
– znajdziemy je dla Ciebie!
Wypełniasz wniosek o warunki zabudowy (WZ)?Wydrukuj kartę projektu lub zamów rysunki szczegółowe
Drukuj
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
•Rysunki szczegółowe
Powierzchnie i wymiary
Powierzchnia użytkowa
Suma powierzchni wszystkich pomieszczeń mieszkalnych, pomniejszona o pow. garażu, kotłowni, strychu, piwnicy. Jest liczona w 100% dla pomieszczeń o wysokości powyżej 2,2 m, w 50% dla pomieszczeń o wys. 2,2-1,4 m i niewliczana dla niższych niż 1,4 m.
132,54 m²
Powierzchnia zabudowy
Powierzchnia zajmowana przez część na- oraz nadziemną budynku liczona, jako rzut pionowy budynku na działkę.
212,84 m²
Powierzchnia całkowita
Całkowita powierzchnia wszystkich kondygnacji budynku łącznie z elementami nośnymi, takimi jak ściany zewnętrzne (z ociepleniem), słupy, tarasy, itp.
212,84 m²
Kubatura netto
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) pomieszczeń budynku, bez strychu, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).
763 m³
Powierzchnia dachu
343 m²
Kąt nachylenia dachu
Nachylenie połaci dachu głównego podawane w stopniach. Uwaga! W niektórych projektach występuje więcej niż jedno nachylenie dachu.
25°
Wysokość budynku
Wysokość liczona od części budynku położonej najniżej przy powierzchni terenu do najwyższego punktu dachu (kalenicy) z wyłączeniem kominów.
6,68 m
Szerokość elewacji
16,85 m
Długość elewacji
16,85 m
Min. szerokość działki
Najmniejsza możliwa szerokość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z szerokości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
23,85 m
Min. długość działki
Najmniejsza możliwa długość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z długości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
25,85 m
Energooszczędność
Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ep
Energia pierwotna określa ilość energii nieodnawialnej potrzebnej w ciągu roku do ogrzewania czy też ogrzania wody użytkowej z uwzględnieniem kosztów produkcji i transportu surowców energetycznych.
17,17 kWh/(m²rok)
Euco
Energia użytkowa potrzebna do ogrzewania i wentylacji. Im parametr jest niższy tym budynek bardziej energooszczędny.
37,69 kWh/(m²rok)
Ogrzewanie główne
Gazowe
lub
paliwo stałe
(OZE)
- do wyboru na etapie adaptacji
Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy
Wentylacja
Grawitacyjna
- szczegóły
Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia projektu z
Wentylacja mechaniczna z rekuperacją
Warunki techniczne
Projekt zgody z WT 2021
Więcej szczegółów
Technologia i konstrukcja
Konstrukcja
Murowana
PROJEKT Z BUDOWĄ
Istnieje możliwość zaadaptowania tego projektu do technologii prefabrykowanej/modułowej i budowy nawet w 6 miesięcy ze stałym kosztem budowy
Zaprojektuj dach i elewację tego domu z aplikacją Kreator 3D
Zaprojektuj teraz
Dodatki do projektu
Dodatki możesz zamówić w koszyku lub telefonicznie u naszego Doradcy.
Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Bestseller
Kosztorys
600 zł
400 zł
Cena przy zakupie z projektem
Bestseller
Dodatkowy egzemplarz projektu
1 709 zł
Bestseller
Elektroniczna wersja projektu
854 zł
Oze
Wentylacja mechaniczna z rekuperacją
500 zł
300 zł
Cena przy zakupie z projektem
Schemat zbiornika szczelnego
70 zł
60 zł
Cena przy zakupie z projektem
Opis projektu
Dom Neptun 7 jest modyfikacją znanego projektu Neptun dr-C. W przeciwieństwie do pierwotnej wersji projekt ma większą powierzchnię, więcej stanowisk garażowych. Projekt domu Neptun 7 to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom cechuje się bryłą w kształcie litery L, co sprawia, że oryginalnie się prezentuje. W tym projekcie kalenica skierowana jest równolegle do drogi, co jest bardzo istotne, gdy wymagają tego warunki zabudowy. Kierowany jest do Inwestorów posiadających działkę pozwalającą na realizację projektu w zabudowie wolnostojącej. W projekcie zaproponowano garaż dwustanowiskowy w bryle budynku. Jest to również ciekawa propozycja dla osób szukających domu z dachem kopertowym, dzięki czemu budynek prezentuje są bardzo efektownie.
Wejście do budynku skierowane jest od południa, co jest istotnym rozwiązaniem dla osób, posiadających działkę z wjazdem od tej strony. Projekt Neptun 7 to dom parterowy, co sprawia, że komunikacja między pomieszczeniami jest bardzo wygodna. Autor projektu przewidział w nim ciekawie prezentującą się strefę dzienną. Dzięki zamknięciu kuchni na salon, zapachy przygotowywanych potraw nie są wyczuwalne w części wypoczynkowej. Połączenie jadalni z salonem sprzyja integracji rodziny. Podczas odpoczynku, rodzice mogą zerkać na bawiące się lub odrabiające lekcje dzieci.Dodatkowo w salonie przewidziano kominek, nadający wnętrzu niepowtarzalny klimat. W domu przewidziano zarówno komfortową łazienkę, jak i osobną toaletę, co jest szczególnie przydatne przy większej liczbie domowników. W domu znajdują się trzy wygodne sypialnie, co sprawia iż jest on doskonałym wyborem dla 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Efektowny taras pozwala na kontakt z naturą bez zbytniego oddalania się od domowego zacisza. Budynek został zaprojektowany w technologii murowanej. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu nowoczesnego i pod względem wizualnym spełni nawet wysoko postawione oczekiwania.
Czytaj więcej
Informacje dodatkowe
Dokumentacja zabezpieczona jest specjalną plombą, której usunięcie uniemożliwi zwrot oraz wymianę projektu. Zapraszamy do zamówienia przed zakupem rysunków szczegółowych projektu oraz analizy posiadanej działki w celu upewnienia się, że wybrany projekt domu idealnie na nią pasuje. Do projektu zostanie dołączony egzemplarz okazowy w formacie A4 (część architektoniczna), służący do weryfikacji projektu po odbiorze zamówienia bez konieczności otwierania pełnej dokumentacji projektowej.
Ogromna prośba do osób które zrealizowały projekt żeby wrzuciły zdjęcia swoich domów. Ile dom został cofnięty względem frontu działki.
andrzus
07.10.2020 r.
Bardzo dobrze zaprojektowany.
Tekst opinii nie powinien zawierać niecenzuralnych treści, dlatego zostanie dodany po weryfikacji. W pierwszej kolejności pojawią się opinie osób, które budują wybrany projekt.
Dziękujemy za Twoją opinię.
Po weryfikacji jej treść pojawi się na stronie projektu.
Wywiady mieszkańców domu Neptun 7
SONIK1
Głównym czynnikiem mającym wpływ na wybór projektu przyszłego domu było usytuowanie naszej działki względem stron świata. Wjazd na działkę znajduje się w naszym przypadku od południa, dlatego też zależało nam na tym, aby przeszklenia w salonie naszego nowego domu wychodziły właśnie na tą stronę. Istotny był również taras przewidziany od frontu. Projektów spełniających powyższe kryteria nie było zbyt dużo, więc nie musieliśmy długo się zastanawiać. Spośród nich, najbardziej do gustu przypadł nam projekt domu Neptun 7 BSA1677.Nasza budowa odbyła się sprawnie i bez żadnych problemów. Zatrudniliśmy sprawdzonych fachowców doskonale znających się na swoim fachu, którzy ze wszystkim poradzili sobie bez trudności. Zrealizowanie całej inwestycji łącznie z wykończeniami zajęło nam ok. 2 lat. Do postawienia budynku użyliśmy ceramicznych pustaków, zaś dach pokryliśmy dachówką. Uważam, iż architekt poprawnie oszacował koszty budowy na etapie stanu surowego zamkniętego i myślę, że spokojnie można zmieścić się w sugerowanej kwocie.Do projektu domu Neptun 7 BSA1677 wprowadziliśmy pewne zmiany. Kosztem jednego pokoju wykonaliśmy łazienkę, zaś powierzchnię oryginalnej przedzieliliśmy na pół, tworząc tym samym dwa mniejsze pomieszczenia. Jedno z nich przeznaczyliśmy na zrobienie spiżarki, zaś w drugim mamy garderobę z wejściem od strony sypialni. Oprócz tego, narożne okno w strefie wypoczynkowej wstawiliśmy po przeciwnej stronie salonu - bliżej największego przeszklenia. Innych modyfikacji nie nanosiliśmy, aczkolwiek na chwilę obecną myślę, że warto byłoby zastanowić się jeszcze nad lekkim poszerzeniem wiatrołapu. Z racji tego, iż ogrzewamy dom przy pomocy piecyka gazowego, który zajmuje niewiele miejsca, w pomieszczeniu gospodarczym za garażem zrobiliśmy pralnię, gdyż brakowało jej nam w pierwotnym układzie. Muszę jednak przyznać, że to rozwiązanie nie do końca się sprawdza - chcąc zrobić/przynieść pranie musimy przechodzić przez garaż co bywa uciążliwe zwłaszcza zimą. Myślę więc, że chcąc wygospodarować w domu pralnię, warto pomyśleć nad innym do tego celu miejscem.Prócz mało komfortowej lokalizacji pralni, nie widzę w nowym domu żadnych niedoskonałości. Układ pomieszczeń jest funkcjonalny i wygodny w codziennym użytkowaniu, tym bardziej iż duże rozmiary głównego hallu zapewniają pełną swobodę poruszania się. Uważam, że projekt domu Neptun 7 BSA1677 jest idealny dla 4-osobowej rodziny. Pokoje są duże i przestronne, wiec myślę taki układ świetnie sprawdzi się dla małżeństwa z dwójką dzieci. Muszę przyznać, że wybór projektu przeznaczonego na działkę z wjazdem od strony południowej okazał się strzałem w dziesiątkę. Salon jest doskonale oświetlony niezależnie od pory roku i właściwie przez cały dzień nie musimy zapalać w nim światła. Pozdrawiam.
sylwi-d83
Gdy zdecydowaliśmy się na budowę własnego domu, priorytetem było dla nas to, aby wszystkie pomieszczenia znajdowały się na jednej kondygnacji. Spośród budynków parterowych jakie oglądaliśmy, do gustu najbardziej przypadł nam projekt domu Neptun 7 BSA1677. Cała realizacja przebiegła bardzo sprawnie, a współpracujący z nami fachowcy ze wszystkim świetnie sobie poradzili. Prace budowlane udało się wykonać w stosunkowo krótkim czasie, gdyż do nowego, w pełni wykończonego domu wprowadziliśmy się już po zaledwie dwóch latach od rozpoczęcia inwestycji.Postanowiliśmy zmienić zalecany do wymurowania ścian materiał i zamiast ceramicznych pustaków skorzystaliśmy z gazobetonowych bloczków. Strop zgodnie z projektem wykonaliśmy w żelbetowej wylewanej konstrukcji, zaś dach pokryliśmy blachodachówką. Moim zdaniem wyliczony przez architekta kosztorys dotyczący kosztów inwestycji na etapie stanu surowego zamkniętego został przeszacowany i myślę, że realizując projekt domu Neptun 7 BSA1677 spokojnie można liczyć się z mniejszymi wydatkami. Postawienie i przykrycie budynku łącznie ze wstawieniem okien wyniosło w naszym przypadku ok. 180-200 tys. zł.Dom ogrzewamy za pomocą pieca na paliwo stałe, w którym palimy ekogroszkiem. Obecnie jesteśmy w trakcie pierwszej zimy od zamieszkania, dlatego też póki co trudno mi jednoznacznie określić koszty eksploatacyjne. Wprowadziliśmy się w październiku, a do chwili obecnej (koniec stycznia) spaliliśmy ok. 2 tony opału.Rozmieszczenie wnętrza zaproponowane w projekcie domu parterowego Neptun 7 BSA1677 wydało mi się bardzo praktycznie przemyślane, dlatego też postanowiłem w całości wykonać je zgodnie z pierwotną wizją architekta. Jedyna zmiana jaką wprowadziłem polegała na wydłużeniu garażu do miejsca, w którym znajduje się zewnętrzny filar. Innych modyfikacji nie zastosowałem, aczkolwiek obecnie z pewnością pomyślałbym nad powiększeniem kotłowni o 1 metr kosztem garażu.Jestem zadowolony z wyboru projektu domu Neptun 7 BSA1677. Wnętrze nowego domu jest w pełni funkcjonalne i wygodne w codziennym użytkowaniu, przez co spełnia wszystkie nasze oczekiwania. Mamy z żoną jedno dziecko, a drugie jest już w drodze. Uważam, że taki metraż jest w pełni komfortowy dla 4-osobowej rodziny i myślę, że nawet większa ilość domowników mogłaby swobodnie zamieszkiwać taką powierzchnię - warunkiem byłoby jednak podobny wiek dzieci, co pozwoliłoby na współdzielenie przez nich pokoju. Pozdrawiam.
SONIK1
Głównym czynnikiem mającym wpływ na wybór projektu przyszłego domu było usytuowanie naszej działki względem stron świata. Wjazd na działkę znajduje się w naszym przypadku od południa, dlatego też zależało nam na tym, aby przeszklenia w salonie naszego nowego domu wychodziły właśnie na tą stronę. Istotny był również taras przewidziany od frontu. Projektów spełniających powyższe kryteria nie było zbyt dużo, więc nie musieliśmy długo się zastanawiać. Spośród nich, najbardziej do gustu przypadł nam projekt domu Neptun 7 BSA1677.Nasza budowa odbyła się sprawnie i bez żadnych problemów. Zatrudniliśmy sprawdzonych fachowców doskonale znających się na swoim fachu, którzy ze wszystkim poradzili sobie bez trudności. Zrealizowanie całej inwestycji łącznie z wykończeniami zajęło nam ok. 2 lat. Do postawienia budynku użyliśmy ceramicznych pustaków, zaś dach pokryliśmy dachówką. Uważam, iż architekt poprawnie oszacował koszty budowy na etapie stanu surowego zamkniętego i myślę, że spokojnie można zmieścić się w sugerowanej kwocie.Do projektu domu Neptun 7 BSA1677 wprowadziliśmy pewne zmiany. Kosztem jednego pokoju wykonaliśmy łazienkę, zaś powierzchnię oryginalnej przedzieliliśmy na pół, tworząc tym samym dwa mniejsze pomieszczenia. Jedno z nich przeznaczyliśmy na zrobienie spiżarki, zaś w drugim mamy garderobę z wejściem od strony sypialni. Oprócz tego, narożne okno w strefie wypoczynkowej wstawiliśmy po przeciwnej stronie salonu - bliżej największego przeszklenia. Innych modyfikacji nie nanosiliśmy, aczkolwiek na chwilę obecną myślę, że warto byłoby zastanowić się jeszcze nad lekkim poszerzeniem wiatrołapu. Z racji tego, iż ogrzewamy dom przy pomocy piecyka gazowego, który zajmuje niewiele miejsca, w pomieszczeniu gospodarczym za garażem zrobiliśmy pralnię, gdyż brakowało jej nam w pierwotnym układzie. Muszę jednak przyznać, że to rozwiązanie nie do końca się sprawdza - chcąc zrobić/przynieść pranie musimy przechodzić przez garaż co bywa uciążliwe zwłaszcza zimą. Myślę więc, że chcąc wygospodarować w domu pralnię, warto pomyśleć nad innym do tego celu miejscem.Prócz mało komfortowej lokalizacji pralni, nie widzę w nowym domu żadnych niedoskonałości. Układ pomieszczeń jest funkcjonalny i wygodny w codziennym użytkowaniu, tym bardziej iż duże rozmiary głównego hallu zapewniają pełną swobodę poruszania się. Uważam, że projekt domu Neptun 7 BSA1677 jest idealny dla 4-osobowej rodziny. Pokoje są duże i przestronne, wiec myślę taki układ świetnie sprawdzi się dla małżeństwa z dwójką dzieci. Muszę przyznać, że wybór projektu przeznaczonego na działkę z wjazdem od strony południowej okazał się strzałem w dziesiątkę. Salon jest doskonale oświetlony niezależnie od pory roku i właściwie przez cały dzień nie musimy zapalać w nim światła. Pozdrawiam.
sylwi-d83
Gdy zdecydowaliśmy się na budowę własnego domu, priorytetem było dla nas to, aby wszystkie pomieszczenia znajdowały się na jednej kondygnacji. Spośród budynków parterowych jakie oglądaliśmy, do gustu najbardziej przypadł nam projekt domu Neptun 7 BSA1677. Cała realizacja przebiegła bardzo sprawnie, a współpracujący z nami fachowcy ze wszystkim świetnie sobie poradzili. Prace budowlane udało się wykonać w stosunkowo krótkim czasie, gdyż do nowego, w pełni wykończonego domu wprowadziliśmy się już po zaledwie dwóch latach od rozpoczęcia inwestycji.Postanowiliśmy zmienić zalecany do wymurowania ścian materiał i zamiast ceramicznych pustaków skorzystaliśmy z gazobetonowych bloczków. Strop zgodnie z projektem wykonaliśmy w żelbetowej wylewanej konstrukcji, zaś dach pokryliśmy blachodachówką. Moim zdaniem wyliczony przez architekta kosztorys dotyczący kosztów inwestycji na etapie stanu surowego zamkniętego został przeszacowany i myślę, że realizując projekt domu Neptun 7 BSA1677 spokojnie można liczyć się z mniejszymi wydatkami. Postawienie i przykrycie budynku łącznie ze wstawieniem okien wyniosło w naszym przypadku ok. 180-200 tys. zł.Dom ogrzewamy za pomocą pieca na paliwo stałe, w którym palimy ekogroszkiem. Obecnie jesteśmy w trakcie pierwszej zimy od zamieszkania, dlatego też póki co trudno mi jednoznacznie określić koszty eksploatacyjne. Wprowadziliśmy się w październiku, a do chwili obecnej (koniec stycznia) spaliliśmy ok. 2 tony opału.Rozmieszczenie wnętrza zaproponowane w projekcie domu parterowego Neptun 7 BSA1677 wydało mi się bardzo praktycznie przemyślane, dlatego też postanowiłem w całości wykonać je zgodnie z pierwotną wizją architekta. Jedyna zmiana jaką wprowadziłem polegała na wydłużeniu garażu do miejsca, w którym znajduje się zewnętrzny filar. Innych modyfikacji nie zastosowałem, aczkolwiek obecnie z pewnością pomyślałbym nad powiększeniem kotłowni o 1 metr kosztem garażu.Jestem zadowolony z wyboru projektu domu Neptun 7 BSA1677. Wnętrze nowego domu jest w pełni funkcjonalne i wygodne w codziennym użytkowaniu, przez co spełnia wszystkie nasze oczekiwania. Mamy z żoną jedno dziecko, a drugie jest już w drodze. Uważam, że taki metraż jest w pełni komfortowy dla 4-osobowej rodziny i myślę, że nawet większa ilość domowników mogłaby swobodnie zamieszkiwać taką powierzchnię - warunkiem byłoby jednak podobny wiek dzieci, co pozwoliłoby na współdzielenie przez nich pokoju. Pozdrawiam.
Prezentacja projektów specjalnie dla Ciebie
Potrzebujesz rekomendacji specjalnie dla Ciebie? Zamów prezentację z portfolio projektów, dopasowanych do Twoich potrzeb
Zamów bezpłatnie
Extradom.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do pod numerem KRS 0000648746, numer NIP 895-17-18-333, o kapitale zakładowym 708 150,00 zł uprzejmie informuje, iż poprzez serwis Extradom.pl umożliwia m.in. zapoznanie się przez konsumentów z ofertą handlową Partnerów Extradom.pl, którzy stosują metody budowy domów przy wykorzystaniu różnego rodzaju technologie prefabrykacji bądź modułowe (tzw. „Gotowe domy”).
Extradom.pl nie prowadzi jednakże sprzedaży ani nie oferuje usług polegających na doradztwie finansowym, prawnym ani podatkowym w zakresie inwestycji realizowanych w technologiach tzw. „Gotowych domów”. Informacje prezentowane w serwisie Extradom.pl dotyczące Partnerów Extradom.pl oferujących realizację inwestycji w technologiach „Gotowych domów” lub podobnych mają charakter informacyjny i reklamowy.
Prezentowane w serwisie Extradom.pl informacje dotyczące stosowanych przez Partnerów metod budowy domów w technologii prefabrykacji bądź modułowej pochodzą od Partnerów Extradom.pl.
Extradom.pl sp. z o.o. jedynie umożliwia nawiązanie kontaktu przez Użytkownika z Partnerem Extradom.pl stosującym tego rodzaju technologie budowy domów i nie jest stroną umowy o roboty budowlane zawieranej przez Użytkownika Extradom.pl z Partnerem Extradom.pl.
Ostateczne wykończenie budynku może nastąpić na wiele sposobów, a prezentowane przez Extradom.pl wizualizacje poczytywać należy za jedynie przykład i propozycję wykończenia, wizję architektoniczną autora projektu. Szczegółowe rozwiązania zastosowane w oferowanej dokumentacji - w tym również ilość, lokalizacje i wygląd okien, drzwi, kominów - mogą w niewielkim stopniu różnić się od zaproponowanej wizji budynku. Dokumentacja projektowa odpowiada rzutom poglądowym prezentowanym przez Extradom.pl na karcie danego projektu.
Pliki do druku
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
Ups, wystąpił problem
Wystąpił nieoczekiwany problem. Spróbuj ponownie.
ODKRYJ NOWE
Konto Extradom.pl
Zapisuj ulubione projekty na każdym urządzeniu
Oglądaj zdjęcia i wymieniaj się doświadczeniami ze społecznością
Korzystaj z bezpłatnych narzędzi: Kreator 3D, Mapa budowy, Analiza działki