Masz już projekt z Extradom.pl? Dopasujemy go do Twojej działki
W trakcie adaptacji projekt jest dostosowywany do konkretnej działki. Ten etap to także najlepszy moment na wprowadzenie funkcjonalnych zmian w projekcie. Chcesz wiedzieć więcej? Umów się na bezpłatną konsultację dot. adaptacji!
Szukasz wykonawcy godnego zaufania? Zleć budowę w Extradom.pl!
Z góry znasz koszt budowy domu
Dom odbierasz zgodnie z ustalonym harmonogramem - nawet w 6 miesięcy
Zabezpiecza Cię jedna kompleksowa umowa z jednym wykonawcą
Otrzymujesz nawet 30-letnią gwarancję na konstrukcję domu
Oszczędzasz swój czas dzięki pewnej i kompletnej usłudze
Cena brutto stanu deweloperskiego od
Cena brutto stanu deweloperskiego od 4 419 do 5 579 zł/m2.
Cena jest uzależniona m.in. od lokalizacji, wybranej technologii, kubatury budynku, skomplikowania projektu i ewentualnych zmian, na które zdecyduje się inwestor.
Cena za m2 powierzchni netto, czyli wszystkich pomieszczeń mierzonych na wysokości podłogi.
Ten dom możesz budować metodą gospodarczą, systemem zleconym lub skorzystać z naszej oferty Projekt z Budową. Przy porównaniu weź pod uwagę nie tylko koszt, ale też różny zakres prac i standard wykonania.
Metoda gospodarcza
Najtańsza metoda - większość prac budowlanych wykonuje inwestor
Stan surowy zamknięty (SSZ)
446 000 zł netto
Szacunkowy koszt materiałów
na III kwartał 2024
Prace ziemne i fundamenty
72 000 zł
Konstrukcja, strop oraz dach
291 000 zł
Stolarka okienna i drzwiowa
83 000 zł
Instalacje
nie obejmuje
Prace wykończeniowe
nie obejmuje
Możesz budować etapami, pamiętając jednak o zmianie kosztów w czasie
Możesz rozpocząć budowę z częścią niezbędnych środków
Sam ustalasz harmonogram, koordynujesz budowę i zapewniasz materiały
jakie parametry musi spełniać dom
według miejscowego planu zagospodarowania lub warunków zabudowy (np. kąt nachylenia i typ dachu, liczba kondygnacji itp.
jakie inne projekty pasują na Twoją działkę
– znajdziemy je dla Ciebie!
Wypełniasz wniosek o warunki zabudowy (WZ)?Wydrukuj kartę projektu lub zamów rysunki szczegółowe
Drukuj
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
•Rysunki szczegółowe
Powierzchnie i wymiary
Powierzchnia użytkowa
Suma powierzchni wszystkich pomieszczeń mieszkalnych, pomniejszona o pow. garażu, kotłowni, strychu, piwnicy. Jest liczona w 100% dla pomieszczeń o wysokości powyżej 2,2 m, w 50% dla pomieszczeń o wys. 2,2-1,4 m i niewliczana dla niższych niż 1,4 m.
171,54 m²
Powierzchnia zabudowy
Powierzchnia zajmowana przez część na- oraz nadziemną budynku liczona, jako rzut pionowy budynku na działkę.
188,55 m²
Powierzchnia całkowita
Całkowita powierzchnia wszystkich kondygnacji budynku łącznie z elementami nośnymi, takimi jak ściany zewnętrzne (z ociepleniem), słupy, tarasy, itp.
260,09 m²
Kubatura brutto
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).
1 174 m³
Powierzchnia dachu
266,84 m²
Kąt nachylenia dachu
Nachylenie połaci dachu głównego podawane w stopniach. Uwaga! W niektórych projektach występuje więcej niż jedno nachylenie dachu.
40°
Wysokość budynku
Wysokość liczona od części budynku położonej najniżej przy powierzchni terenu do najwyższego punktu dachu (kalenicy) z wyłączeniem kominów.
9,15 m
Szerokość elewacji
13,08 m
Długość elewacji
17,29 m
Min. szerokość działki
Najmniejsza możliwa szerokość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z szerokości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
20,08 m
Min. długość działki
Najmniejsza możliwa długość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z długości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
24,29 m
Energooszczędność
Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ep
Energia pierwotna określa ilość energii nieodnawialnej potrzebnej w ciągu roku do ogrzewania czy też ogrzania wody użytkowej z uwzględnieniem kosztów produkcji i transportu surowców energetycznych.
69,90 kWh/(m²rok)
Ek
Energia końcowa określa zapotrzebowanie budynku na energię niezbędną do uzyskania założonych parametrów, jak np. temperatura wewnątrz budynku.
23,30 kWh/(m²rok)
Euco
Energia użytkowa potrzebna do ogrzewania i wentylacji. Im parametr jest niższy tym budynek bardziej energooszczędny.
22,70 kWh/(m²rok)
Ogrzewanie główne
Pompa ciepła
(OZE) lub
gazowe
- do wyboru na etapie zamówienia
Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia projektu z
Aneks na paliwo stałe
Gruntowa pompa ciepła
Powietrzna pompa ciepła
Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy
Wentylacja
Mechaniczna nawiewno-wywiewna z rekuperacją
- szczegóły
Warunki techniczne
Projekt zgody z WT 2021
Więcej szczegółów
Technologia i konstrukcja
Konstrukcja
Murowana
PROJEKT Z BUDOWĄ
Istnieje możliwość zaadaptowania tego projektu do technologii prefabrykowanej/modułowej i budowy nawet w 6 miesięcy ze stałym kosztem budowy
Zaprojektuj dach i elewację tego domu z aplikacją Kreator 3D
Zaprojektuj teraz
Dodatki do projektu
Dodatki możesz zamówić w koszyku lub telefonicznie u naszego Doradcy.
Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Bestseller
Kosztorys
550 zł
Bestseller
Dodatkowy egzemplarz projektu
500 zł
Bestseller
Elektroniczna wersja projektu
550 zł
Ogrzewanie podłogowe
470 zł
Oze
Aneks na paliwo stałe
470 zł
Oze
Gruntowa pompa ciepła
470 zł
Oze
Powietrzna pompa ciepła
470 zł
Klimatyzacja w domu
470 zł
Oze
Instalacja fotowoltaiczna
470 zł
Odkurzacz centralny
470 zł
Projekt zbiornika na ścieki sanitarne
399 zł
0 zł
Cena przy zakupie z projektem
Płaszcz wodny
470 zł
Projekty ogrodzeń
550 zł
0 zł
Cena przy zakupie z projektem
Oze
Ogrzewanie kominkowe (DGP)
399 zł
Pokaż więcej (8)
Opis projektu
Projekt domu Otwarty 4 został stworzony na wzór popularnego projektu Otwarty. W przeciwieństwie do bazowej wersji projekt ma mniejszą powierzchnię. Projekt domu Otwarty 4 odpowiedni do zrealizowania na średniej szerokości działkę. Dom cechuje się typową bryłą, przez co jest tani w budowie. W tym projekcie kalenica skierowana jest prostopadle do drogi, co jest bardzo istotne, gdy wymaga tego plan zagospodarowania przestrzennego. Dom został zaprojektowany z myślą o zabudowie wolnostojącej. W projekcie zaplanowano garaż dwustanowiskowy wysunięty do przodu. Jest to również ciekawa propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, co znacznie obniża koszty realizacji. Projekt Otwarty 4 to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że metraż powierzchni użytkowej nie jest ograniczony wielkością działki. Sercem domu jest przestronna strefa dzienna, która sprzyja spędzaniu wspólnego czasu w gronie najbliższych. Kuchnia zamknięta na salon jest rozwiązaniem przede wszystkim funkcjonalnym. Zamknięta strefa ogranicza przedostawanie się hałasu do innych części domu. W kuchni znajduje się stół, który jest doskonałym miejscem na rodzinne spotkania i wspólne posiłki. W projekcie połączono jadalnię z salonem, dzięki czemu strefa dzienna staje się centrum rodzinnego życia. Usytuowany w salonie kominek sprawi, iż wnętrze stanie się bardziej przytulne. Projekt uwzględnia jedną łazienkę na parterze i dwie na poddaszu. Część nocną tworzy pięć sypialni, które dobrze sprawdzą się w przypadku 5-7 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Taras daje możliwość kontaktu z przyrodą i sprzyja wypoczynkowi. Zalecana przez architekta technologia murowana zapewnia trwałość i solidność konstrukcji. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu nowoczesnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących najnowsze rozwiązania.
UWAGA! Projekt dostosowany do standardu NF40 w zakresie projektu architektoniczno-budowlanego. P odczas składania zamówienia na projekt domu Otwarty 4 proszę o wpisywanie dodatkowych informacji w pole uwagi na formularzu - w jakiej miejscowości zlokalizowana jest działka oraz jak ustawiony jest budynek względem stron świata (np. elewacja frontowa od północy).
Czytaj więcej
Informacje dodatkowe
Projekt w standardzie NF40, którego spełnienie wymaga dostosowania projektu do indywidualnych cech działki Klienta. Przy składaniu zamówienia będą potrzebne dodatkowe informacje dotyczące nieruchomości, niezbędne do wprowadzania koniecznych zmian w projekcie. W związku z powyższym od umowy sprzedaży tego rodzaju projektu wyprodukowanego według specyfikacji kupującego i służącego zaspokojeniu zindywidualizowanych potrzeb kupującego, kupującemu nie przysługuje prawo do odstąpienia (art. 38 punkt 3 ustawy o prawach konsumenta z dnia 30.05.2014 r.)
Tekst opinii nie powinien zawierać niecenzuralnych treści, dlatego zostanie dodany po weryfikacji. W pierwszej kolejności pojawią się opinie osób, które budują wybrany projekt.
Dziękujemy za Twoją opinię.
Po weryfikacji jej treść pojawi się na stronie projektu.
Wywiady mieszkańców domu Otwarty 4
Roberto1582
Największe znaczenie przy wyborze projektu domu miał dla nas zewnętrzny wygląd budynku. Spośród propozycji, które oglądaliśmy pod względem wizualnym najbardziej do gustu przypadł nam projekt domu Otwarty 4 WAH1582, którego bryła prezentuje się wyjątkowo ciekawie. Kwestia wnętrza miała dla nas drugorzędne znaczenie, gdyż wiedzieliśmy, że uwzględniony w nim układ ścianek działowych pozwoli nam na wprowadzenie zmian, które w całości dopasują go do naszych potrzeb. Duży wpływ na naszą decyzję miały również wymiary budynku, który doskonale mieścił się na naszej wąskiej działce.Trzeba przyznać, że dosyć skomplikowana konstrukcja była wymagająca w realizacji, aczkolwiek w trakcie budowy nie mieliśmy żadnych problemów. Do technicznej strony projektu nie mam zastrzeżeń. Co prawda, pewne wyzwanie stanowiło wykonanie górnego tarasu, którego podwieszenia opierają się na płatwiach więźby dachowej, ale na szczęście udało nam się poprawnie wykonać tą konstrukcję. Inwestycję udało nam się zakończyć po ok. 1,5 roku od rozpoczęcia pierwszych prac, przy czym pewne obsunięcia w czasie wynikły z powodu doboru kilku nieodpowiednich fachowców.Do wymurowania ścian użyliśmy bloczków Silka, a następnie ociepliliśmy je 20 cm warstwą wełny mineralnej. Drewno klejone nabyliśmy w firmie z siedzibą w Niemczech, gdyż było ono dużo tańsze i lepsze jakościowo w stosunku do oferowanego przez polskich producentów. Zmieniliśmy zalecaną w projekcie metodę wykonania stropu i zrobiliśmy go w konstrukcji filigranowej. Mimo, iż jest to rozwiązanie nieco droższe od systemu Teriva, jest dużo szybsze i łatwiejsze w wykonaniu. Dach pokryliśmy prostą dachówką cementową. Koszty naszej inwestycji były dużo wyższe niż oszacowane - realizacja na etapie stanu surowego zamkniętego wyniosła ok. 450 tys. zł. Wpływ na taką różnicę cen miała wprowadzona przez nas zmiana, polegająca na zastosowaniu większej ilości przeszkleń w ścianie szczytowej. Dodatkowo, wszystkie wstawione przez nas okna i drzwi cechują się aluminiowymi profilami i systemem potrójnej szyby.Projekt domu Otwarty 4 WAH1582 przewiduje kuchnię całkowicie otwartą, jednak my postanowiliśmy oddzielić ją ścianką działową od jadalni, dzięki czemu uzyskaliśmy w niej więcej miejsca na wstawienie szafek. Ponadto, takie rozwiązanie dobrze się sprawdza, gdy przyjmujemy gości. W kotłowni zamiast tradycyjnego okna wstawiliśmy drzwi z szybą matową, dzięki czemu możemy do niej wejść bezpośrednio z zewnątrz. Zrezygnowaliśmy z wewnętrznych drzwi w wiatrołapie, a także zrezygnowaliśmy ze słupów przy dużym przeszkleniu w salonie, które oryginalnie otwierało się na szerokość 180 cm. Zamiast tego wstawiliśmy przesuwną witrynę otwieraną na 3,20 m. Jedną z łazienek na poddaszu nieco powiększyliśmy kosztem części znajdującego się obok pokoju, zaś prywatną połączyliśmy z sypialnią wstawiając miedzy nimi szybę zamiast ścianki G-K. Doskonałym pomysłem była instalacja klimatyzacji w pokojach na poddaszu. Za sprawą dużej ilości przeszkleń, w lecie bardzo się nagrzewają, więc szczerze polecam to rozwiązanie innym Inwestorom.Decyzja o wyborze projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Otwarty 4 WAH1582 była dobrze przemyślana, dlatego też oprócz wprowadzonych modyfikacji nie widzę w nim nic co wymagałoby zastosowania jeszcze dodatkowych poprawek. Naniesione zmiany w całości dopasowały go do wszystkich naszych potrzeb, a w nowym domu mieszka nam się z pełnym komfortem. Pozdrawiam.
Dawid K.
Wraz z żoną zdecydowaliśmy się na realizację projektu domu Otwarty 4 WAH1582. Ukazany na rysunku budynek wydał nam się niesamowicie atrakcyjny i spośród innych jakie oglądaliśmy, ten najbardziej przypadł nam do gustu pod względem wizualnym. Duży wpływ na nasz wybór miało również praktyczne wnętrze, tym bardziej iż od początku zależało nam na przestronnej strefie dziennej z dużym salonem.Budowa przebiegła całkiem sprawnie. Prace postępowały zgodnie z planem, aczkolwiek w trakcie natrafiliśmy na jedną trudność odnośnie konstrukcji dachowej. Uwzględniona w projekcie klejona więźba ma bardzo nietypowe przekroje, z racji czego z nalezienie zgodnej z zaleceniami więźby zajęło nam sporo czasu i była dosyć kosztowna. Na szczęście pozostałe etapy udało się zakończyć po naszej myśli i w naprawdę korzystnym czasie. Pierwsze wbicie łopaty nastąpiło 16 marca 2015 r., a do nowego, wykończonego domu wprowadziliśmy się rok później - 5 marca 2016 r.Budynek został postawiony z ceramicznych pustaków Porotherm. Na posadzkach zastosowaliśmy wylewki anhydrytowe, strop wykonaliśmy systemem Teriva, a dach pokryliśmy dachówką. W całym domu wstawiliśmy 3-szybowe okna wysokiej jakości. Muszę przyznać, że koszty naszej realizacji były sporo wyższe od tych podanych w kosztorysie - w naszym przypadku wyszło to prawie dwa razy drożej. Sama więźba kosztowała nas ok. 40 tys. zł, a pokrycie ok. 100 tys. zł.Wybór projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Otwarty 4 WAH1582 okazał się dla nas strzałem w dziesiątkę. Przewidziany w nim układ pomieszczeń jest idealny i w całości spełnia nasze oczekiwania. Mój szwagier jest architektem, więc na etapie adaptacji konsultowałem z nim układ i ewentualne modyfikacje. Szwagier stwierdził jednak, że projekt wykonany jest na tyle dobrze, iż nie widzi potrzeby wprowadzania w nim jakichkolwiek zmian. Wszystko jest wyjątkowo funkcjonalne, a obecnie zdecydowałbym się jedynie na przyłączenia prywatnej łazienki do powierzchni sypialni, gdyż trzy łazienki w domu nie są w zasadzie konieczne. Pozdrawiam.
Roberto1582
Największe znaczenie przy wyborze projektu domu miał dla nas zewnętrzny wygląd budynku. Spośród propozycji, które oglądaliśmy pod względem wizualnym najbardziej do gustu przypadł nam projekt domu Otwarty 4 WAH1582, którego bryła prezentuje się wyjątkowo ciekawie. Kwestia wnętrza miała dla nas drugorzędne znaczenie, gdyż wiedzieliśmy, że uwzględniony w nim układ ścianek działowych pozwoli nam na wprowadzenie zmian, które w całości dopasują go do naszych potrzeb. Duży wpływ na naszą decyzję miały również wymiary budynku, który doskonale mieścił się na naszej wąskiej działce.Trzeba przyznać, że dosyć skomplikowana konstrukcja była wymagająca w realizacji, aczkolwiek w trakcie budowy nie mieliśmy żadnych problemów. Do technicznej strony projektu nie mam zastrzeżeń. Co prawda, pewne wyzwanie stanowiło wykonanie górnego tarasu, którego podwieszenia opierają się na płatwiach więźby dachowej, ale na szczęście udało nam się poprawnie wykonać tą konstrukcję. Inwestycję udało nam się zakończyć po ok. 1,5 roku od rozpoczęcia pierwszych prac, przy czym pewne obsunięcia w czasie wynikły z powodu doboru kilku nieodpowiednich fachowców.Do wymurowania ścian użyliśmy bloczków Silka, a następnie ociepliliśmy je 20 cm warstwą wełny mineralnej. Drewno klejone nabyliśmy w firmie z siedzibą w Niemczech, gdyż było ono dużo tańsze i lepsze jakościowo w stosunku do oferowanego przez polskich producentów. Zmieniliśmy zalecaną w projekcie metodę wykonania stropu i zrobiliśmy go w konstrukcji filigranowej. Mimo, iż jest to rozwiązanie nieco droższe od systemu Teriva, jest dużo szybsze i łatwiejsze w wykonaniu. Dach pokryliśmy prostą dachówką cementową. Koszty naszej inwestycji były dużo wyższe niż oszacowane - realizacja na etapie stanu surowego zamkniętego wyniosła ok. 450 tys. zł. Wpływ na taką różnicę cen miała wprowadzona przez nas zmiana, polegająca na zastosowaniu większej ilości przeszkleń w ścianie szczytowej. Dodatkowo, wszystkie wstawione przez nas okna i drzwi cechują się aluminiowymi profilami i systemem potrójnej szyby.Projekt domu Otwarty 4 WAH1582 przewiduje kuchnię całkowicie otwartą, jednak my postanowiliśmy oddzielić ją ścianką działową od jadalni, dzięki czemu uzyskaliśmy w niej więcej miejsca na wstawienie szafek. Ponadto, takie rozwiązanie dobrze się sprawdza, gdy przyjmujemy gości. W kotłowni zamiast tradycyjnego okna wstawiliśmy drzwi z szybą matową, dzięki czemu możemy do niej wejść bezpośrednio z zewnątrz. Zrezygnowaliśmy z wewnętrznych drzwi w wiatrołapie, a także zrezygnowaliśmy ze słupów przy dużym przeszkleniu w salonie, które oryginalnie otwierało się na szerokość 180 cm. Zamiast tego wstawiliśmy przesuwną witrynę otwieraną na 3,20 m. Jedną z łazienek na poddaszu nieco powiększyliśmy kosztem części znajdującego się obok pokoju, zaś prywatną połączyliśmy z sypialnią wstawiając miedzy nimi szybę zamiast ścianki G-K. Doskonałym pomysłem była instalacja klimatyzacji w pokojach na poddaszu. Za sprawą dużej ilości przeszkleń, w lecie bardzo się nagrzewają, więc szczerze polecam to rozwiązanie innym Inwestorom.Decyzja o wyborze projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Otwarty 4 WAH1582 była dobrze przemyślana, dlatego też oprócz wprowadzonych modyfikacji nie widzę w nim nic co wymagałoby zastosowania jeszcze dodatkowych poprawek. Naniesione zmiany w całości dopasowały go do wszystkich naszych potrzeb, a w nowym domu mieszka nam się z pełnym komfortem. Pozdrawiam.
Dawid K.
Wraz z żoną zdecydowaliśmy się na realizację projektu domu Otwarty 4 WAH1582. Ukazany na rysunku budynek wydał nam się niesamowicie atrakcyjny i spośród innych jakie oglądaliśmy, ten najbardziej przypadł nam do gustu pod względem wizualnym. Duży wpływ na nasz wybór miało również praktyczne wnętrze, tym bardziej iż od początku zależało nam na przestronnej strefie dziennej z dużym salonem.Budowa przebiegła całkiem sprawnie. Prace postępowały zgodnie z planem, aczkolwiek w trakcie natrafiliśmy na jedną trudność odnośnie konstrukcji dachowej. Uwzględniona w projekcie klejona więźba ma bardzo nietypowe przekroje, z racji czego z nalezienie zgodnej z zaleceniami więźby zajęło nam sporo czasu i była dosyć kosztowna. Na szczęście pozostałe etapy udało się zakończyć po naszej myśli i w naprawdę korzystnym czasie. Pierwsze wbicie łopaty nastąpiło 16 marca 2015 r., a do nowego, wykończonego domu wprowadziliśmy się rok później - 5 marca 2016 r.Budynek został postawiony z ceramicznych pustaków Porotherm. Na posadzkach zastosowaliśmy wylewki anhydrytowe, strop wykonaliśmy systemem Teriva, a dach pokryliśmy dachówką. W całym domu wstawiliśmy 3-szybowe okna wysokiej jakości. Muszę przyznać, że koszty naszej realizacji były sporo wyższe od tych podanych w kosztorysie - w naszym przypadku wyszło to prawie dwa razy drożej. Sama więźba kosztowała nas ok. 40 tys. zł, a pokrycie ok. 100 tys. zł.Wybór projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Otwarty 4 WAH1582 okazał się dla nas strzałem w dziesiątkę. Przewidziany w nim układ pomieszczeń jest idealny i w całości spełnia nasze oczekiwania. Mój szwagier jest architektem, więc na etapie adaptacji konsultowałem z nim układ i ewentualne modyfikacje. Szwagier stwierdził jednak, że projekt wykonany jest na tyle dobrze, iż nie widzi potrzeby wprowadzania w nim jakichkolwiek zmian. Wszystko jest wyjątkowo funkcjonalne, a obecnie zdecydowałbym się jedynie na przyłączenia prywatnej łazienki do powierzchni sypialni, gdyż trzy łazienki w domu nie są w zasadzie konieczne. Pozdrawiam.
Prezentacja projektów specjalnie dla Ciebie
Potrzebujesz rekomendacji specjalnie dla Ciebie? Zamów prezentację z portfolio projektów, dopasowanych do Twoich potrzeb
Zamów bezpłatnie
Extradom.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do pod numerem KRS 0000648746, numer NIP 895-17-18-333, o kapitale zakładowym 708 150,00 zł uprzejmie informuje, iż poprzez serwis Extradom.pl umożliwia m.in. zapoznanie się przez konsumentów z ofertą handlową Partnerów Extradom.pl, którzy stosują metody budowy domów przy wykorzystaniu różnego rodzaju technologie prefabrykacji bądź modułowe (tzw. „Gotowe domy”).
Extradom.pl nie prowadzi jednakże sprzedaży ani nie oferuje usług polegających na doradztwie finansowym, prawnym ani podatkowym w zakresie inwestycji realizowanych w technologiach tzw. „Gotowych domów”. Informacje prezentowane w serwisie Extradom.pl dotyczące Partnerów Extradom.pl oferujących realizację inwestycji w technologiach „Gotowych domów” lub podobnych mają charakter informacyjny i reklamowy.
Prezentowane w serwisie Extradom.pl informacje dotyczące stosowanych przez Partnerów metod budowy domów w technologii prefabrykacji bądź modułowej pochodzą od Partnerów Extradom.pl.
Extradom.pl sp. z o.o. jedynie umożliwia nawiązanie kontaktu przez Użytkownika z Partnerem Extradom.pl stosującym tego rodzaju technologie budowy domów i nie jest stroną umowy o roboty budowlane zawieranej przez Użytkownika Extradom.pl z Partnerem Extradom.pl.
Ostateczne wykończenie budynku może nastąpić na wiele sposobów, a prezentowane przez Extradom.pl wizualizacje poczytywać należy za jedynie przykład i propozycję wykończenia, wizję architektoniczną autora projektu. Szczegółowe rozwiązania zastosowane w oferowanej dokumentacji - w tym również ilość, lokalizacje i wygląd okien, drzwi, kominów - mogą w niewielkim stopniu różnić się od zaproponowanej wizji budynku. Dokumentacja projektowa odpowiada rzutom poglądowym prezentowanym przez Extradom.pl na karcie danego projektu.
Pliki do druku
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
Ups, wystąpił problem
Wystąpił nieoczekiwany problem. Spróbuj ponownie.
ODKRYJ NOWE
Konto Extradom.pl
Zapisuj ulubione projekty na każdym urządzeniu
Oglądaj zdjęcia i wymieniaj się doświadczeniami ze społecznością
Korzystaj z bezpłatnych narzędzi: Kreator 3D, Mapa budowy, Analiza działki