Masz już projekt z Extradom.pl? Dopasujemy go do Twojej działki
W trakcie adaptacji projekt jest dostosowywany do konkretnej działki. Ten etap to także najlepszy moment na wprowadzenie funkcjonalnych zmian w projekcie. Chcesz wiedzieć więcej? Umów się na bezpłatną konsultację dot. adaptacji!
Szukasz wykonawcy godnego zaufania? Zleć budowę w Extradom.pl!
Z góry znasz koszt budowy domu
Dom odbierasz zgodnie z ustalonym harmonogramem - nawet w 6 miesięcy
Zabezpiecza Cię jedna kompleksowa umowa z jednym wykonawcą
Otrzymujesz nawet 30-letnią gwarancję na konstrukcję domu
Oszczędzasz swój czas dzięki pewnej i kompletnej usłudze
Cena brutto stanu deweloperskiego od
Cena brutto stanu deweloperskiego od 4 419 do 5 579 zł/m2.
Cena jest uzależniona m.in. od lokalizacji, wybranej technologii, kubatury budynku, skomplikowania projektu i ewentualnych zmian, na które zdecyduje się inwestor.
Cena za m2 powierzchni netto, czyli wszystkich pomieszczeń mierzonych na wysokości podłogi.
Ten dom możesz budować metodą gospodarczą, systemem zleconym lub skorzystać z naszej oferty Projekt z Budową. Przy porównaniu weź pod uwagę nie tylko koszt, ale też różny zakres prac i standard wykonania.
Metoda gospodarcza
Najtańsza metoda - większość prac budowlanych wykonuje inwestor
Stan surowy zamknięty (SSZ)
324 000 zł netto
Szacunkowy koszt materiałów
na III kwartał 2024
Prace ziemne i fundamenty
54 000 zł
Konstrukcja, strop oraz dach
223 000 zł
Stolarka okienna i drzwiowa
47 000 zł
Instalacje
nie obejmuje
Prace wykończeniowe
nie obejmuje
Możesz budować etapami, pamiętając jednak o zmianie kosztów w czasie
Możesz rozpocząć budowę z częścią niezbędnych środków
Sam ustalasz harmonogram, koordynujesz budowę i zapewniasz materiały
jakie parametry musi spełniać dom
według miejscowego planu zagospodarowania lub warunków zabudowy (np. kąt nachylenia i typ dachu, liczba kondygnacji itp.
jakie inne projekty pasują na Twoją działkę
– znajdziemy je dla Ciebie!
Wypełniasz wniosek o warunki zabudowy (WZ)?Wydrukuj kartę projektu lub zamów rysunki szczegółowe
Drukuj
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
•Rysunki szczegółowe
Powierzchnie i wymiary
Powierzchnia użytkowa
Suma powierzchni wszystkich pomieszczeń mieszkalnych, pomniejszona o pow. garażu, kotłowni, strychu, piwnicy. Jest liczona w 100% dla pomieszczeń o wysokości powyżej 2,2 m, w 50% dla pomieszczeń o wys. 2,2-1,4 m i niewliczana dla niższych niż 1,4 m.
130,80 m²
Powierzchnia zabudowy
Powierzchnia zajmowana przez część na- oraz nadziemną budynku liczona, jako rzut pionowy budynku na działkę.
137,71 m²
Powierzchnia netto
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.
189,87 m²
Kubatura netto
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) pomieszczeń budynku, bez strychu, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).
492,80 m³
Powierzchnia dachu
157 m²
Kąt nachylenia dachu
Nachylenie połaci dachu głównego podawane w stopniach. Uwaga! W niektórych projektach występuje więcej niż jedno nachylenie dachu.
43°
Wysokość budynku
Wysokość liczona od części budynku położonej najniżej przy powierzchni terenu do najwyższego punktu dachu (kalenicy) z wyłączeniem kominów.
8,75 m
Szerokość elewacji
15,38 m
Długość elewacji
10,73 m
Min. szerokość działki
Najmniejsza możliwa szerokość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z szerokości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
23,38 m
Min. długość działki
Najmniejsza możliwa długość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z długości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
18,73 m
Energooszczędność
Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ep
Energia pierwotna określa ilość energii nieodnawialnej potrzebnej w ciągu roku do ogrzewania czy też ogrzania wody użytkowej z uwzględnieniem kosztów produkcji i transportu surowców energetycznych.
66,45 kWh/(m²rok)
Euco
Energia użytkowa potrzebna do ogrzewania i wentylacji. Im parametr jest niższy tym budynek bardziej energooszczędny.
26 kWh/(m²rok)
Ogrzewanie główne
Gazowe
- szczegóły
Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy
Wentylacja
Grawitacyjna
- szczegóły
Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia projektu z
Wentylacja mechaniczna z rekuperacją
Warunki techniczne
Projekt zgody z WT 2021
Więcej szczegółów
Technologia i konstrukcja
Konstrukcja
Murowana
PROJEKT Z BUDOWĄ
Istnieje możliwość zaadaptowania tego projektu do technologii prefabrykowanej/modułowej i budowy nawet w 6 miesięcy ze stałym kosztem budowy
Ściany zewnętrzne: murowane, dwuwarstwowe, beton komórkowy 24 cm, ocieplenie wełna mineralna 12 cm. Strop: międzypiętrowy gęstożebrowy Teriva. Dach: konstrukcja drewniana, ocieplenie wełna mineralna Isover 28 cm, dachówka ceramiczna płaska Bergamo firmy Röben. Inne: schody wewnętrzne drewniane. Ogrzewanie: kocioł gazowy kondensacyjny firmy Viessmann, rozprowadzenie ciepła: grzejniki firmy Purmo. Wentylacja: grawitacyjna. OZE: kolektory słoneczne firmy Viessmann. Dodatkowo: stacja uzdatniania wody firmy Viessmann. Elewacje: tynk cienkowarstwowy mineralny w kolorze TO-PA001 z palety firmy Termo Organika, okładzina drewniana. Stolarka: drewniana, PVC lub aluminiowa, drzwi wejściowe i brama garażowa firmy Hörmann, rolety zewnętrzne w systemie CleverBox firmy BeClever. Okna połaciowe: rozwiązania technologiczne i wyłaz dachowy firmy FAKRO. Otoczenie: system tarasowy ProDeck - deska kompozytowa Terra w kolorze orzech.
Dodatki możesz zamówić w koszyku lub telefonicznie u naszego Doradcy.
Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Bestseller
Dodatkowy egzemplarz projektu
400 zł
Bestseller
Oze
Wentylacja mechaniczna z rekuperacją
1 000 zł
Bestseller
Projekt garażu, altany lub budynku gospodarczego
1 100 zł
1 zł
Cena przy zakupie z projektem
Opis projektu
Projekt domu Patryk G1 bianco to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom cechuje się bryłą w kształcie litery L, co pozwala na łatwy podział na strefy. Projekt ma usytuowaną kalenicę równolegle do drogi, co jest bardzo istotne, gdy wymagają tego warunki zabudowy. Jest przeznaczony do zabudowy wolnostojącej. W projekcie zaproponowano garaż jednostanowiskowy w bryle budynku. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem dwuspadowym, i wykonanie więźby oraz jej pokrycie jest ekonomiczne i nie zajmuje wiele czasu. Projekt Patryk G1 bianco to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że metraż powierzchni użytkowej nie jest ograniczony wielkością działki. Warto zwrócić uwagę na przestronną część dzienną. Dzięki zamknięciu kuchni na salon, zapachy przygotowywanych potraw nie są wyczuwalne w części wypoczynkowej. Zwolenników praktycznych rozwiązań niewątpliwie ucieszy fakt, iż przewidziano także miejsce na spiżarkę. W części dziennej uwzględniono salon oraz jadalnię, dzięki czemu wnętrze domu jest bardzo funkcjonalne. Ciekawym elementem jest z pewnością usytuowany w salonie kominek, który nada wnętrzu niepowtarzalny klimat. Łazienka znajduje się zarówno na poddaszu jak i parterze, co jest szczególnie przydatne podczas odwiedzin gości. Strefa sypialniana składa się z czterech pokoi, co jest doskonałą opcją dla 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Efektowny taras pozwala na kontakt z naturą bez zbytniego oddalania się od domowego zacisza. Dodatkowo, zaplanowana w projekcie weranda spowoduje, że nikt nie przejdzie obojętnie obok tego domu. Budynek został zaprojektowany w technologii murowanej. Jego wygląd nawiązuje do stylu nowoczesnego i idealnie wpisze się w trendy nowo powstających osiedli.
Tekst opinii nie powinien zawierać niecenzuralnych treści, dlatego zostanie dodany po weryfikacji. W pierwszej kolejności pojawią się opinie osób, które budują wybrany projekt.
Dziękujemy za Twoją opinię.
Po weryfikacji jej treść pojawi się na stronie projektu.
Wywiady mieszkańców domu Patryk G1 bianco
Piotr 84
Zdecydowaliśmy się na projekt domu parterowego z poddaszem użytkowym Patryk G1 WRC1979, ponieważ w całości bardzo nam się spodobał. Innowacyjny wygląd budynku wyjątkowo przypadł nam do gustu, a uwzględniony w nim układ pomieszczeń spełniał nasze oczekiwania. Dodatkowo architekt przewidział w nim praktyczne rozwiązanie w postaci pralni. Podczas realizacji naszego domu nie mieliśmy jakichkolwiek problemów i wszystko przebiegło zgodnie z planem. Zatrudnieni przez nas fachowcy nie mieli z niczym trudności, a także nie zgłaszali żadnych błędów w dokumentacji technicznej projektu. Budowa odbyła się w naprawdę krótkim czasie, gdyż od jej rozpoczęcia do zakończenia prac wykończeniowych minęło zaledwie 9 miesięcy. Dodatkowym, pozytywnym faktem jest to, iż cena inwestycji była w naszym przypadku dużo niższa, od oszacowanej w kosztorysie. Myślę więc, że nie należy się nim sugerować, a taki dom można bez problemu postawić mniejszymi kosztami. Ściany wymurowaliśmy z ceramicznych pustaków Porotherm, a dach pokryliśmy dachówką marki BRAAS. Bryłę z zewnątrz ociepliliśmy 15 cm warstwą styropianu Termo Organika. Dodatkowo, wszędzie zastosowaliśmy energooszczedne, trzyszybowe okna firmy Krispol. Te rozwiązania świetnie się sprawdzają, a koszty ogrzewania naszego domu są naprawdę niewielkie. Ogrzewamy za pomocą pieca na ekogroszek, a także wspomagamy się kominkiem. W sezonie zimowym wydajemy na opał maksymalnie do 200 zł. Do projektu Patryk G1 WRC1979 wprowadziliśmy tylko jedną, kosmetyczną modyfikację. Mianowicie, zrezygnowaliśmy ze ścianki działowej przy kominku, między salonem a korytarzem. Dzięki temu, część dzienna jest teraz bardziej przestronna. Na tą chwilę już nic więcej bym nie zmieniał. Układ pomieszczeń został dobrze przemyślany, więc nie ma takiej potrzeby. Jesteśmy 4-osobową rodziną i powierzchnia naszego domu jest dla nas idealna. Wraz z żoną mamy wygodną sypialnię, a każde z dwójki naszych dzieci ma swój własny pokój. Pomieszczenia są ustawne, a ich wielkość optymalna. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru projektu Patryk G1 WRC1979. Nie musieliśmy nanosić do niego wielu zmian, a wewnętrzny układ w pełni nam odpowiada. Dodatkowo budynek z zewnątrz świetnie się prezentuje i postanowiliśmy zrobić go zgodnie z zaproponowaną wizualizacją. Zastosowaliśmy ciemną dachówkę, biały tynk oraz ozdobne elementy elewacyjne z jasnego drewna. Zmieniliśmy jedynie kolor ram okiennych - ze „złotego dębu” na „antracyt”, gdyż taka okleina była aż o 30% tańsza. Wyszło to jednak naprawdę dobrze, gdyż okna pasują do koloru dachówki. Pozdrawiam.
motcery
Projekt domu Patryk G1 bianco WRC1979 bardzo spodobał nam się ze względu na interesujący wygląd zewnętrzny. Wraz z żoną lubimy proste, cięte linie, które są wyraźnie zarysowane w tej konstrukcji, więc taka forma bryły wyjątkowo przypadła nam do gustu. Wybrany przez nas projekt spełniał nasze oczekiwania również w kwestii wewnętrznego układu. Zależało nam, aby oprócz salonu, na parterze znajdował się jeszcze jeden pokój o powierzchni ponad 10 m², a dodatkowo architekt przewidział spiżarkę przy kuchni, co także było dla nas ważne. Rozmieszczenie poddasza również nam odpowiadało, gdyż od początku interesowała nas sypialnia z garderobą oraz znajdująca się w jej pobliżu łazienka.Inwestycja przebiegła stosunkowo szybko, gdyż od jej rozpoczęcia do zamieszkania w nowym domu minęły 2 lata. Podczas budowy natrafiliśmy jednak na pewne przeszkody, które dotyczyły wykonania stropodachów na ściankach wystających poza obręb głównej bryły. Architekt nie uwzględnił w projekcie informacji w jaki sposób należy je prawidłowo zabezpieczyć przed warunkami atmosferycznymi, dlatego musieliśmy zasięgnąć porad w internecie. Solidne uszczelnienie oraz ocieplenie tych elementów wymagało dosyć sporo pracy oraz nakładu finansowego, ale na szczęście finalnie udało nam się to wykonać. Na chwilę obecną myślę jednak, że dobrym rozwiązaniem tej kwestii byłoby wydłużenie połaci dachowej nad gzymsami i zastosowanie na nich odpływów liniowych.Uważam, że kosztorys został prawidłowo oszacowany, jednak ze względu na to, iż inwestycję realizowałem systemem półgospodarczym udało mi się wykonać ją znacznie mniejszymi kosztami. Do wybudowania domu zatrudniłem fachowców, jednak znalezieniem i zakupieniem wszystkich materiałów zająłem się samodzielnie, co pozwoliło mi na spore oszczędności. Ściany zostały wymurowane z bloczków Ytong. Zdecydowaliśmy się na lekką konstrukcję dachu i zamiast pełnego deskowania zastosowaliśmy folię paroizolacyjną, którą następnie pokryliśmy betonową dachówką marki BRAAS. Poddasze ociepliłem wełną mineralną. Bryłę z zewnątrz ociepliliśmy styropianem - jest on tańszy od wełny, a posiada praktycznie takie same parametry izolacyjne. Co prawda, jeśli chodzi o właściwości akustyczne radzi sobie troszkę gorzej, jednak spokojna okolica naszej działki sprawiła że nie miało to dla nas szczególnego znaczenia. Dom ogrzewamy paliwem stałym, a 25 kg worek ekogroszku wystarcza nam na 40 godzin w sezonie grzewczym, łącznie z ogrzewaniem wody użytkowej.Projekt Patryk G1 bianco WRC1979 przewiduje wykonanie garażu, jednak my postanowiliśmy z niego zrezygnować. Oryginalnie wejście do kotłowni znajduje się w hallu, co nie wydało mi się do końca dobrym rozwiązaniem, gdyż obawiałem się, że pył generowany przez piec będzie przenosił się do części dziennej. Wejście do kotłowni umieściłem więc w wiatrołapie, który wcześniej został wydłużony do końca ściany przy klatce schodowej.W rysunkach technicznych zauważyłem pewne rozbieżności dotyczące położenia kominów, co nie było widoczne na podstawowych rzutach, na co warto zwrócić uwagę. Główny spalinowy w naszym przypadku w całości znajduje się w kotłowni i nie nachodzi na łazienkę, co jest dobrym rozwiązaniem. Przeoczyłem jednak fakt, iż wyczystka komina od kominka znajduje się w gabinecie, co nie jest do końca przemyślane. Lepszym pomysłem będzie umiejscowienie jej po drugiej stronie - w salonie przy kominku, co znacznie usprawni jej czyszczenie.Oprócz tego, na chwilę obecną nie mam zastrzeżeń do projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Patryk G1 bianco WRC1979. Bardzo podoba mi się to, iż część dzienna jest otwarta, co sprawia, że powierzchnia parteru jest naprawdę przestronna. Poza tym, zewnętrzny wygląd budynku w pełni mnie satysfakcjonuje. Bryła posiada nowoczesny design, świetnie się prezentuje i przyciąga uwagę. Pozdrawiam.
Piotr 84
Zdecydowaliśmy się na projekt domu parterowego z poddaszem użytkowym Patryk G1 WRC1979, ponieważ w całości bardzo nam się spodobał. Innowacyjny wygląd budynku wyjątkowo przypadł nam do gustu, a uwzględniony w nim układ pomieszczeń spełniał nasze oczekiwania. Dodatkowo architekt przewidział w nim praktyczne rozwiązanie w postaci pralni. Podczas realizacji naszego domu nie mieliśmy jakichkolwiek problemów i wszystko przebiegło zgodnie z planem. Zatrudnieni przez nas fachowcy nie mieli z niczym trudności, a także nie zgłaszali żadnych błędów w dokumentacji technicznej projektu. Budowa odbyła się w naprawdę krótkim czasie, gdyż od jej rozpoczęcia do zakończenia prac wykończeniowych minęło zaledwie 9 miesięcy. Dodatkowym, pozytywnym faktem jest to, iż cena inwestycji była w naszym przypadku dużo niższa, od oszacowanej w kosztorysie. Myślę więc, że nie należy się nim sugerować, a taki dom można bez problemu postawić mniejszymi kosztami. Ściany wymurowaliśmy z ceramicznych pustaków Porotherm, a dach pokryliśmy dachówką marki BRAAS. Bryłę z zewnątrz ociepliliśmy 15 cm warstwą styropianu Termo Organika. Dodatkowo, wszędzie zastosowaliśmy energooszczedne, trzyszybowe okna firmy Krispol. Te rozwiązania świetnie się sprawdzają, a koszty ogrzewania naszego domu są naprawdę niewielkie. Ogrzewamy za pomocą pieca na ekogroszek, a także wspomagamy się kominkiem. W sezonie zimowym wydajemy na opał maksymalnie do 200 zł. Do projektu Patryk G1 WRC1979 wprowadziliśmy tylko jedną, kosmetyczną modyfikację. Mianowicie, zrezygnowaliśmy ze ścianki działowej przy kominku, między salonem a korytarzem. Dzięki temu, część dzienna jest teraz bardziej przestronna. Na tą chwilę już nic więcej bym nie zmieniał. Układ pomieszczeń został dobrze przemyślany, więc nie ma takiej potrzeby. Jesteśmy 4-osobową rodziną i powierzchnia naszego domu jest dla nas idealna. Wraz z żoną mamy wygodną sypialnię, a każde z dwójki naszych dzieci ma swój własny pokój. Pomieszczenia są ustawne, a ich wielkość optymalna. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru projektu Patryk G1 WRC1979. Nie musieliśmy nanosić do niego wielu zmian, a wewnętrzny układ w pełni nam odpowiada. Dodatkowo budynek z zewnątrz świetnie się prezentuje i postanowiliśmy zrobić go zgodnie z zaproponowaną wizualizacją. Zastosowaliśmy ciemną dachówkę, biały tynk oraz ozdobne elementy elewacyjne z jasnego drewna. Zmieniliśmy jedynie kolor ram okiennych - ze „złotego dębu” na „antracyt”, gdyż taka okleina była aż o 30% tańsza. Wyszło to jednak naprawdę dobrze, gdyż okna pasują do koloru dachówki. Pozdrawiam.
motcery
Projekt domu Patryk G1 bianco WRC1979 bardzo spodobał nam się ze względu na interesujący wygląd zewnętrzny. Wraz z żoną lubimy proste, cięte linie, które są wyraźnie zarysowane w tej konstrukcji, więc taka forma bryły wyjątkowo przypadła nam do gustu. Wybrany przez nas projekt spełniał nasze oczekiwania również w kwestii wewnętrznego układu. Zależało nam, aby oprócz salonu, na parterze znajdował się jeszcze jeden pokój o powierzchni ponad 10 m², a dodatkowo architekt przewidział spiżarkę przy kuchni, co także było dla nas ważne. Rozmieszczenie poddasza również nam odpowiadało, gdyż od początku interesowała nas sypialnia z garderobą oraz znajdująca się w jej pobliżu łazienka.Inwestycja przebiegła stosunkowo szybko, gdyż od jej rozpoczęcia do zamieszkania w nowym domu minęły 2 lata. Podczas budowy natrafiliśmy jednak na pewne przeszkody, które dotyczyły wykonania stropodachów na ściankach wystających poza obręb głównej bryły. Architekt nie uwzględnił w projekcie informacji w jaki sposób należy je prawidłowo zabezpieczyć przed warunkami atmosferycznymi, dlatego musieliśmy zasięgnąć porad w internecie. Solidne uszczelnienie oraz ocieplenie tych elementów wymagało dosyć sporo pracy oraz nakładu finansowego, ale na szczęście finalnie udało nam się to wykonać. Na chwilę obecną myślę jednak, że dobrym rozwiązaniem tej kwestii byłoby wydłużenie połaci dachowej nad gzymsami i zastosowanie na nich odpływów liniowych.Uważam, że kosztorys został prawidłowo oszacowany, jednak ze względu na to, iż inwestycję realizowałem systemem półgospodarczym udało mi się wykonać ją znacznie mniejszymi kosztami. Do wybudowania domu zatrudniłem fachowców, jednak znalezieniem i zakupieniem wszystkich materiałów zająłem się samodzielnie, co pozwoliło mi na spore oszczędności. Ściany zostały wymurowane z bloczków Ytong. Zdecydowaliśmy się na lekką konstrukcję dachu i zamiast pełnego deskowania zastosowaliśmy folię paroizolacyjną, którą następnie pokryliśmy betonową dachówką marki BRAAS. Poddasze ociepliłem wełną mineralną. Bryłę z zewnątrz ociepliliśmy styropianem - jest on tańszy od wełny, a posiada praktycznie takie same parametry izolacyjne. Co prawda, jeśli chodzi o właściwości akustyczne radzi sobie troszkę gorzej, jednak spokojna okolica naszej działki sprawiła że nie miało to dla nas szczególnego znaczenia. Dom ogrzewamy paliwem stałym, a 25 kg worek ekogroszku wystarcza nam na 40 godzin w sezonie grzewczym, łącznie z ogrzewaniem wody użytkowej.Projekt Patryk G1 bianco WRC1979 przewiduje wykonanie garażu, jednak my postanowiliśmy z niego zrezygnować. Oryginalnie wejście do kotłowni znajduje się w hallu, co nie wydało mi się do końca dobrym rozwiązaniem, gdyż obawiałem się, że pył generowany przez piec będzie przenosił się do części dziennej. Wejście do kotłowni umieściłem więc w wiatrołapie, który wcześniej został wydłużony do końca ściany przy klatce schodowej.W rysunkach technicznych zauważyłem pewne rozbieżności dotyczące położenia kominów, co nie było widoczne na podstawowych rzutach, na co warto zwrócić uwagę. Główny spalinowy w naszym przypadku w całości znajduje się w kotłowni i nie nachodzi na łazienkę, co jest dobrym rozwiązaniem. Przeoczyłem jednak fakt, iż wyczystka komina od kominka znajduje się w gabinecie, co nie jest do końca przemyślane. Lepszym pomysłem będzie umiejscowienie jej po drugiej stronie - w salonie przy kominku, co znacznie usprawni jej czyszczenie.Oprócz tego, na chwilę obecną nie mam zastrzeżeń do projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Patryk G1 bianco WRC1979. Bardzo podoba mi się to, iż część dzienna jest otwarta, co sprawia, że powierzchnia parteru jest naprawdę przestronna. Poza tym, zewnętrzny wygląd budynku w pełni mnie satysfakcjonuje. Bryła posiada nowoczesny design, świetnie się prezentuje i przyciąga uwagę. Pozdrawiam.
Prezentacja projektów specjalnie dla Ciebie
Potrzebujesz rekomendacji specjalnie dla Ciebie? Zamów prezentację z portfolio projektów, dopasowanych do Twoich potrzeb
Zamów bezpłatnie
Extradom.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do pod numerem KRS 0000648746, numer NIP 895-17-18-333, o kapitale zakładowym 708 150,00 zł uprzejmie informuje, iż poprzez serwis Extradom.pl umożliwia m.in. zapoznanie się przez konsumentów z ofertą handlową Partnerów Extradom.pl, którzy stosują metody budowy domów przy wykorzystaniu różnego rodzaju technologie prefabrykacji bądź modułowe (tzw. „Gotowe domy”).
Extradom.pl nie prowadzi jednakże sprzedaży ani nie oferuje usług polegających na doradztwie finansowym, prawnym ani podatkowym w zakresie inwestycji realizowanych w technologiach tzw. „Gotowych domów”. Informacje prezentowane w serwisie Extradom.pl dotyczące Partnerów Extradom.pl oferujących realizację inwestycji w technologiach „Gotowych domów” lub podobnych mają charakter informacyjny i reklamowy.
Prezentowane w serwisie Extradom.pl informacje dotyczące stosowanych przez Partnerów metod budowy domów w technologii prefabrykacji bądź modułowej pochodzą od Partnerów Extradom.pl.
Extradom.pl sp. z o.o. jedynie umożliwia nawiązanie kontaktu przez Użytkownika z Partnerem Extradom.pl stosującym tego rodzaju technologie budowy domów i nie jest stroną umowy o roboty budowlane zawieranej przez Użytkownika Extradom.pl z Partnerem Extradom.pl.
Ostateczne wykończenie budynku może nastąpić na wiele sposobów, a prezentowane przez Extradom.pl wizualizacje poczytywać należy za jedynie przykład i propozycję wykończenia, wizję architektoniczną autora projektu. Szczegółowe rozwiązania zastosowane w oferowanej dokumentacji - w tym również ilość, lokalizacje i wygląd okien, drzwi, kominów - mogą w niewielkim stopniu różnić się od zaproponowanej wizji budynku. Dokumentacja projektowa odpowiada rzutom poglądowym prezentowanym przez Extradom.pl na karcie danego projektu.
Pliki do druku
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
Ups, wystąpił problem
Wystąpił nieoczekiwany problem. Spróbuj ponownie.
ODKRYJ NOWE
Konto Extradom.pl
Zapisuj ulubione projekty na każdym urządzeniu
Oglądaj zdjęcia i wymieniaj się doświadczeniami ze społecznością
Korzystaj z bezpłatnych narzędzi: Kreator 3D, Mapa budowy, Analiza działki