Masz już projekt z Extradom.pl? Dopasujemy go do Twojej działki
W trakcie adaptacji projekt jest dostosowywany do konkretnej działki. Ten etap to także najlepszy moment na wprowadzenie funkcjonalnych zmian w projekcie. Chcesz wiedzieć więcej? Umów się na bezpłatną konsultację dot. adaptacji!
Szukasz wykonawcy godnego zaufania? Zleć budowę w Extradom.pl!
Z góry znasz koszt budowy domu
Dom odbierasz zgodnie z ustalonym harmonogramem - nawet w 6 miesięcy
Zabezpiecza Cię jedna kompleksowa umowa z jednym wykonawcą
Otrzymujesz nawet 30-letnią gwarancję na konstrukcję domu
Oszczędzasz swój czas dzięki pewnej i kompletnej usłudze
Cena brutto stanu deweloperskiego od
Cena brutto stanu deweloperskiego od 4 719 do 6 939 zł/m2.
Cena jest uzależniona m.in. od lokalizacji, wybranej technologii, kubatury budynku, skomplikowania projektu i ewentualnych zmian, na które zdecyduje się inwestor.
Cena za m2 powierzchni netto, czyli wszystkich pomieszczeń mierzonych na wysokości podłogi.
Ten dom możesz budować metodą gospodarczą, systemem zleconym lub skorzystać z naszej oferty Projekt z Budową. Przy porównaniu weź pod uwagę nie tylko koszt, ale też różny zakres prac i standard wykonania.
Metoda gospodarcza
Najtańsza metoda - większość prac budowlanych wykonuje inwestor
Stan surowy zamknięty (SSZ)
213 000 zł netto
Szacunkowy koszt materiałów
na III kwartał 2024
Prace ziemne i fundamenty
40 000 zł
Konstrukcja, strop oraz dach
142 000 zł
Stolarka okienna i drzwiowa
31 000 zł
Instalacje
nie obejmuje
Prace wykończeniowe
nie obejmuje
Możesz budować etapami, pamiętając jednak o zmianie kosztów w czasie
Możesz rozpocząć budowę z częścią niezbędnych środków
Sam ustalasz harmonogram, koordynujesz budowę i zapewniasz materiały
jakie parametry musi spełniać dom
według miejscowego planu zagospodarowania lub warunków zabudowy (np. kąt nachylenia i typ dachu, liczba kondygnacji itp.
jakie inne projekty pasują na Twoją działkę
– znajdziemy je dla Ciebie!
Wypełniasz wniosek o warunki zabudowy (WZ)?Wydrukuj kartę projektu lub zamów rysunki szczegółowe
Drukuj
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
•Rysunki szczegółowe
Powierzchnie i wymiary
Powierzchnia użytkowa
Suma powierzchni wszystkich pomieszczeń mieszkalnych, pomniejszona o pow. garażu, kotłowni, strychu, piwnicy. Jest liczona w 100% dla pomieszczeń o wysokości powyżej 2,2 m, w 50% dla pomieszczeń o wys. 2,2-1,4 m i niewliczana dla niższych niż 1,4 m.
83,13 m²
Powierzchnia zabudowy
Powierzchnia zajmowana przez część na- oraz nadziemną budynku liczona, jako rzut pionowy budynku na działkę.
101,36 m²
Powierzchnia całkowita
Całkowita powierzchnia wszystkich kondygnacji budynku łącznie z elementami nośnymi, takimi jak ściany zewnętrzne (z ociepleniem), słupy, tarasy, itp.
135,41 m²
Kubatura brutto
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).
356 m³
Powierzchnia dachu
170,03 m²
Kąt nachylenia dachu
Nachylenie połaci dachu głównego podawane w stopniach. Uwaga! W niektórych projektach występuje więcej niż jedno nachylenie dachu.
30°
Wysokość budynku
Wysokość liczona od części budynku położonej najniżej przy powierzchni terenu do najwyższego punktu dachu (kalenicy) z wyłączeniem kominów.
6,60 m
Szerokość elewacji
12,27 m
Długość elewacji
9,90 m
Min. szerokość działki
Najmniejsza możliwa szerokość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z szerokości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
19,27 m
Min. długość działki
Najmniejsza możliwa długość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z długości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
18,88 m
Energooszczędność
Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ep
Energia pierwotna określa ilość energii nieodnawialnej potrzebnej w ciągu roku do ogrzewania czy też ogrzania wody użytkowej z uwzględnieniem kosztów produkcji i transportu surowców energetycznych.
69,20 kWh/(m²rok)
Ek
Energia końcowa określa zapotrzebowanie budynku na energię niezbędną do uzyskania założonych parametrów, jak np. temperatura wewnątrz budynku.
63,90 kWh/(m²rok)
Euco
Energia użytkowa potrzebna do ogrzewania i wentylacji. Im parametr jest niższy tym budynek bardziej energooszczędny.
49,30 kWh/(m²rok)
Ogrzewanie główne
Gazowe
- szczegóły
Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia projektu z
Aneks na paliwo stałe
Gruntowa pompa ciepła
Powietrzna pompa ciepła
Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy
Wentylacja
Grawitacyjna
- szczegóły
Warunki techniczne
Projekt zgody z WT 2021
Więcej szczegółów
Technologia i konstrukcja
Konstrukcja
Murowana
PROJEKT Z BUDOWĄ
Istnieje możliwość zaadaptowania tego projektu do technologii prefabrykowanej/modułowej i budowy nawet w 6 miesięcy ze stałym kosztem budowy
Dodatki możesz zamówić w koszyku lub telefonicznie u naszego Doradcy.
Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Bestseller
Kosztorys
550 zł
Bestseller
Dodatkowy egzemplarz projektu
500 zł
Bestseller
Elektroniczna wersja projektu
550 zł
Ogrzewanie podłogowe
470 zł
Oze
Aneks na paliwo stałe
470 zł
Oze
Gruntowa pompa ciepła
470 zł
Oze
Powietrzna pompa ciepła
470 zł
Klimatyzacja w domu
470 zł
Oze
Instalacja fotowoltaiczna
470 zł
Odkurzacz centralny
470 zł
Projekt zbiornika na ścieki sanitarne
399 zł
0 zł
Cena przy zakupie z projektem
Wentylacja mechaniczna i kominek
470 zł
Płaszcz wodny
470 zł
Projekty ogrodzeń
550 zł
0 zł
Cena przy zakupie z projektem
Pokaż więcej (8)
Opis projektu
Budynek Pchełka z garażem jest wariantem popularnego projektu Pchełka. W odróżnieniu od podstawowej wersji projekt ma garaż. Projekt domu Pchełka z garażem to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom charakteryzuje się prostą bryłą, co znacznie ułatwia proces budowy. Projekt ma usytuowaną kalenicę prostopadle do drogi, co często określane jest w planie zagospodarowania przestrzennego. Projekt został stworzony z myślą o działkach pozwalających na usytuowanie domu w zabudowie wolnostojącej. W projekcie uwzględniono garaż jednostanowiskowy w bryle budynku. Jest to również ciekawa propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, co pozwala na znaczne oszczędności. Projekt Pchełka z garażem to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu domownicy mogą cieszyć się większą prywatnością.Autor projektu przewidział w nim ciekawie prezentującą się strefę dzienną. Zwolenników przestronnych wnętrz z pewnością zadowoli fakt, iż kuchnia w projekcie została otwarta na część wypoczynkową. Uwzględniona w projekcie spiżarka znacznie ułatwi zachowanie porządku. W części dziennej uwzględniono salon oraz jadalnię, dzięki czemu wnętrze domu jest bardzo funkcjonalne. Ciekawym elementem jest z pewnością usytuowany w salonie kominek, który nada wnętrzu niepowtarzalny klimat. W domu zostały przewidziane dwie komfortowe łazienki- po jednej na każdej kondygnacji. Trzy sypialnie doskonale sprawdzą się w przypadku 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. W domu nie zabrakło również miejsca na praktyczne zaplecze gospodarcze. Ciągłość pomiędzy wnętrzem domu a ogrodem zapewnia atrakcyjny taras. Dopełnieniem całej bryły jest weranda zaplanowana w projekcie. Zalecana przez architekta technologia murowana zapewnia trwałość i solidność konstrukcji. Pchełka z garażem zadowoli Inwestorów ceniących cechy stylu tradycyjnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i prostotę.
Tekst opinii nie powinien zawierać niecenzuralnych treści, dlatego zostanie dodany po weryfikacji. W pierwszej kolejności pojawią się opinie osób, które budują wybrany projekt.
Dziękujemy za Twoją opinię.
Po weryfikacji jej treść pojawi się na stronie projektu.
Wywiady mieszkańców domu Pchełka z garażem
jmak
Byliśmy zainteresowani rozłożystym domem o jednej kondygnacji, jednak moja żona ostatecznie zadecydowała, iż zakupimy projekt domu parterowego z poddaszem użytkowym Pchełka z garażem WAH1072. Uważam, że był to naprawdę słuszny wybór. Powierzchnia zabudowy Pchełki idealnie pasuje na naszą działkę, gdyż chcieliśmy pozostawić na niej miejsce na zrobienie ogrodu. Ponadto, zależało nam na projekcie z garażem, ponieważ zgodnie z zaleceniami urzędu gminy nie mogliśmy postawić obok domu osobnego budynku gospodarczego. To już drugi dom, który postawiłem dla mojej rodziny więc miałem już pewne doświadczenie w tym temacie i nic szczególnie mnie nie zaskoczyło. Bardzo się cieszę, iż trafiliśmy na naprawdę sprawną i profesjonalną ekipę fachowców, a żaden z nich nie zgłaszał nieścisłości w projekcie . Dodatkowo, adaptację robił mi mój zaprzyjaźniony architekt, który na tym etapie doradził mi kilka ciekawych pomysłów i rozwiązań. Z racji warunków gruntowych na moim terenie, podnieśliśmy budynek (bez garażu) o dwa bloczki, a dookoła niego mamy rozprowadzony system odwadniający. Ze względu na dużą powierzchnię dachu, zastosowaliśmy odpływy większych rozmiarów. W oryginalnym projekcie wieńce u góry miały zostać wylane, jednak my zrobiliśmy to nowoczesną technologią. Do wykonania tych elementów użyliśmy systemowych bloczków. Co prawda, takie rozwiązanie jest nieco droższe, ale w ten sposób wykonawcom lepiej się buduje, budynek wychodzi prosto, a wewnątrz nie widać nadproży. Wszystkie materiały, które użyliśmy do budowy są wysokiej jakości, dzięki czemu koszty eksploatacji są w naszym przypadku dosyć niskie. Ściany naszego domu wybudowaliśmy z 36,5 cm bloczków Ytong. Przy takiej grubości muru nie było potrzeby dodatkowego ocieplania bryły styropianem, aczkolwiek dużą uwagę przywiązaliśmy do warstwy izolacyjnej poddasza. Marzyliśmy, aby nasz nowy dom swoim wyglądem przypominał stary, poniemiecki budynek. Całą elewację wykonaliśmy z cegieł klinkierowych, a dach pokryliśmy szkliwioną dachówką ceramiczną. Po przeanalizowaniu całego projektu domu Pchełka z garażem WAH1072 stwierdziliśmy, że powierzchnia salonu i górnej kondygnacji może być dla nas nieco za mała. Postanowiliśmy więc wydłużyć cały budynek o 2 metry i muszę przyznać, że był to naprawdę dobry pomysł. Dzięki tej zmianie zwiększyła się również sypialnia na parterze, w której mogliśmy wydzielić osobną, zabudowaną garderobę. Dodatkowo w tym pokoju zrobiliśmy duży natrysk i automatycznie zrezygnowaliśmy z tego w małej łazience. Powierzchnię spiżarni przyłączyliśmy do kuchni, a następnie otworzyliśmy ją na strefę dzienną. Dodatkowo zrobiliśmy tam półwysep, czyli duży blat roboczy. Gdy przyrządzamy posiłki widzimy cały salon i możemy jednocześnie rozmawiać z resztą domowników czy też oglądać telewizję. Zdecydowaliśmy się również na wydłużenie garażu o 3 metry. Teraz oprócz postawienia samochodu, mamy tam również miejsce do przechowywania sprzętu i słoików z przetworami. Dodatkowo zrobiliśmy bezpośrednie wejście z części mieszkalnej do garażu oraz wyjście z garażu na ogród. Dzięki temu nie musimy wychodzić zimą na zewnątrz gdy chcemy dostać się do auta lub pójść po drewno przechowywane na tyłach domu. Oprócz tego, iż sypialnia na poddaszu zwiększyła swój metraż z racji wydłużenia budynku, to w dodatku zrezygnowaliśmy ze ścianki oddzielającej powierzchnię w pełni użytkową od tej pod niskimi skosami. Pokój syna stał się więc naprawdę ogromny i zamiast 16 m2, ma on 38 m2. Ponadto, powiększyliśmy górną łazienkę o 60 cm, co dało możliwość wstawienia do niej dużej wanny z natryskiem oraz pralko-suszarki. Postanowiliśmy przygotować poddasze na późniejszą możliwość zrobienia z tej kondygnacji niejako osobnego mieszkania. Poprosiłem wykonawców, aby w jednym z pokoi zrobili instalację wodną, więc gdyby mój syn w przyszłości chciał zamieszkać z nami razem ze swoją żoną, będzie to doskonała powierzchnia do zrobienia kuchni. Dodatkowo w tym pomieszczeniu wydzieliliśmy mały schowek do przechowywania walizek czy sprzętu domowego. Jedynie żałuję, że nie pomyślałem wcześniej o pociągnięciu połaci dachowej za garażem i zrobieniu składziku. Z pewnością przydałby się np. do przechowywania opału, narzędzi ogrodowych czy kosiarki. Wejście do domu znajduje się po stronie wschodniej, zaś salon na południu i zachodzie. Dzięki temu strefa dzienna jest bardzo dobrze oświetlona, tym bardziej, że zdecydowaliśmy się na wstawienie w jadalni jeszcze większego okna. Powierzchnia naszego domu świetnie sprawdza się dla naszej 3-osobowej rodziny. Sądzę, że nawet większa liczba domowników nie stanowiłaby problemu i wszystkim mieszkałoby się bardzo wygodnie. Myślę, że w dzisiejszych czasach taki metraż jest jak najbardziej optymalny. Mimo, iż nasz budynek nie ma wielkich gabarytów to dzięki sypialni na parterze i ciekawym rozwiązaniu do poddaszu, świetnie nadaje się dla rodzin dwupokoleniowych. Ja z żoną użytkuję dolną, a syn górną kondygnację. Mieszka nam się bardzo komfortowo, nie mam nawet potrzeby wchodzenia na piętro, więc nie wchodzimy sobie w drogę. Jesteśmy naprawdę zadowoleni z wyboru projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Pchełka z garażem WAH1072. Układ pomieszczeń jest w 100 % funkcjonalny, a cała bryła bardzo nam się podoba. Nasz dom robi duże wrażenie również na innych i bywa, że mieszkańcy naszej miejscowości czy też obce osoby, stają przed nim i robią zdjęcia. Z czystym sumieniem mogę polecić ten projekt innym. Pozdrawiam.
jmak
Byliśmy zainteresowani rozłożystym domem o jednej kondygnacji, jednak moja żona ostatecznie zadecydowała, iż zakupimy projekt domu parterowego z poddaszem użytkowym Pchełka z garażem WAH1072. Uważam, że był to naprawdę słuszny wybór. Powierzchnia zabudowy Pchełki idealnie pasuje na naszą działkę, gdyż chcieliśmy pozostawić na niej miejsce na zrobienie ogrodu. Ponadto, zależało nam na projekcie z garażem, ponieważ zgodnie z zaleceniami urzędu gminy nie mogliśmy postawić obok domu osobnego budynku gospodarczego. To już drugi dom, który postawiłem dla mojej rodziny więc miałem już pewne doświadczenie w tym temacie i nic szczególnie mnie nie zaskoczyło. Bardzo się cieszę, iż trafiliśmy na naprawdę sprawną i profesjonalną ekipę fachowców, a żaden z nich nie zgłaszał nieścisłości w projekcie . Dodatkowo, adaptację robił mi mój zaprzyjaźniony architekt, który na tym etapie doradził mi kilka ciekawych pomysłów i rozwiązań. Z racji warunków gruntowych na moim terenie, podnieśliśmy budynek (bez garażu) o dwa bloczki, a dookoła niego mamy rozprowadzony system odwadniający. Ze względu na dużą powierzchnię dachu, zastosowaliśmy odpływy większych rozmiarów. W oryginalnym projekcie wieńce u góry miały zostać wylane, jednak my zrobiliśmy to nowoczesną technologią. Do wykonania tych elementów użyliśmy systemowych bloczków. Co prawda, takie rozwiązanie jest nieco droższe, ale w ten sposób wykonawcom lepiej się buduje, budynek wychodzi prosto, a wewnątrz nie widać nadproży. Wszystkie materiały, które użyliśmy do budowy są wysokiej jakości, dzięki czemu koszty eksploatacji są w naszym przypadku dosyć niskie. Ściany naszego domu wybudowaliśmy z 36,5 cm bloczków Ytong. Przy takiej grubości muru nie było potrzeby dodatkowego ocieplania bryły styropianem, aczkolwiek dużą uwagę przywiązaliśmy do warstwy izolacyjnej poddasza. Marzyliśmy, aby nasz nowy dom swoim wyglądem przypominał stary, poniemiecki budynek. Całą elewację wykonaliśmy z cegieł klinkierowych, a dach pokryliśmy szkliwioną dachówką ceramiczną. Po przeanalizowaniu całego projektu domu Pchełka z garażem WAH1072 stwierdziliśmy, że powierzchnia salonu i górnej kondygnacji może być dla nas nieco za mała. Postanowiliśmy więc wydłużyć cały budynek o 2 metry i muszę przyznać, że był to naprawdę dobry pomysł. Dzięki tej zmianie zwiększyła się również sypialnia na parterze, w której mogliśmy wydzielić osobną, zabudowaną garderobę. Dodatkowo w tym pokoju zrobiliśmy duży natrysk i automatycznie zrezygnowaliśmy z tego w małej łazience. Powierzchnię spiżarni przyłączyliśmy do kuchni, a następnie otworzyliśmy ją na strefę dzienną. Dodatkowo zrobiliśmy tam półwysep, czyli duży blat roboczy. Gdy przyrządzamy posiłki widzimy cały salon i możemy jednocześnie rozmawiać z resztą domowników czy też oglądać telewizję. Zdecydowaliśmy się również na wydłużenie garażu o 3 metry. Teraz oprócz postawienia samochodu, mamy tam również miejsce do przechowywania sprzętu i słoików z przetworami. Dodatkowo zrobiliśmy bezpośrednie wejście z części mieszkalnej do garażu oraz wyjście z garażu na ogród. Dzięki temu nie musimy wychodzić zimą na zewnątrz gdy chcemy dostać się do auta lub pójść po drewno przechowywane na tyłach domu. Oprócz tego, iż sypialnia na poddaszu zwiększyła swój metraż z racji wydłużenia budynku, to w dodatku zrezygnowaliśmy ze ścianki oddzielającej powierzchnię w pełni użytkową od tej pod niskimi skosami. Pokój syna stał się więc naprawdę ogromny i zamiast 16 m2, ma on 38 m2. Ponadto, powiększyliśmy górną łazienkę o 60 cm, co dało możliwość wstawienia do niej dużej wanny z natryskiem oraz pralko-suszarki. Postanowiliśmy przygotować poddasze na późniejszą możliwość zrobienia z tej kondygnacji niejako osobnego mieszkania. Poprosiłem wykonawców, aby w jednym z pokoi zrobili instalację wodną, więc gdyby mój syn w przyszłości chciał zamieszkać z nami razem ze swoją żoną, będzie to doskonała powierzchnia do zrobienia kuchni. Dodatkowo w tym pomieszczeniu wydzieliliśmy mały schowek do przechowywania walizek czy sprzętu domowego. Jedynie żałuję, że nie pomyślałem wcześniej o pociągnięciu połaci dachowej za garażem i zrobieniu składziku. Z pewnością przydałby się np. do przechowywania opału, narzędzi ogrodowych czy kosiarki. Wejście do domu znajduje się po stronie wschodniej, zaś salon na południu i zachodzie. Dzięki temu strefa dzienna jest bardzo dobrze oświetlona, tym bardziej, że zdecydowaliśmy się na wstawienie w jadalni jeszcze większego okna. Powierzchnia naszego domu świetnie sprawdza się dla naszej 3-osobowej rodziny. Sądzę, że nawet większa liczba domowników nie stanowiłaby problemu i wszystkim mieszkałoby się bardzo wygodnie. Myślę, że w dzisiejszych czasach taki metraż jest jak najbardziej optymalny. Mimo, iż nasz budynek nie ma wielkich gabarytów to dzięki sypialni na parterze i ciekawym rozwiązaniu do poddaszu, świetnie nadaje się dla rodzin dwupokoleniowych. Ja z żoną użytkuję dolną, a syn górną kondygnację. Mieszka nam się bardzo komfortowo, nie mam nawet potrzeby wchodzenia na piętro, więc nie wchodzimy sobie w drogę. Jesteśmy naprawdę zadowoleni z wyboru projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Pchełka z garażem WAH1072. Układ pomieszczeń jest w 100 % funkcjonalny, a cała bryła bardzo nam się podoba. Nasz dom robi duże wrażenie również na innych i bywa, że mieszkańcy naszej miejscowości czy też obce osoby, stają przed nim i robią zdjęcia. Z czystym sumieniem mogę polecić ten projekt innym. Pozdrawiam.
Prezentacja projektów specjalnie dla Ciebie
Potrzebujesz rekomendacji specjalnie dla Ciebie? Zamów prezentację z portfolio projektów, dopasowanych do Twoich potrzeb
Zamów bezpłatnie
Extradom.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do pod numerem KRS 0000648746, numer NIP 895-17-18-333, o kapitale zakładowym 708 150,00 zł uprzejmie informuje, iż poprzez serwis Extradom.pl umożliwia m.in. zapoznanie się przez konsumentów z ofertą handlową Partnerów Extradom.pl, którzy stosują metody budowy domów przy wykorzystaniu różnego rodzaju technologie prefabrykacji bądź modułowe (tzw. „Gotowe domy”).
Extradom.pl nie prowadzi jednakże sprzedaży ani nie oferuje usług polegających na doradztwie finansowym, prawnym ani podatkowym w zakresie inwestycji realizowanych w technologiach tzw. „Gotowych domów”. Informacje prezentowane w serwisie Extradom.pl dotyczące Partnerów Extradom.pl oferujących realizację inwestycji w technologiach „Gotowych domów” lub podobnych mają charakter informacyjny i reklamowy.
Prezentowane w serwisie Extradom.pl informacje dotyczące stosowanych przez Partnerów metod budowy domów w technologii prefabrykacji bądź modułowej pochodzą od Partnerów Extradom.pl.
Extradom.pl sp. z o.o. jedynie umożliwia nawiązanie kontaktu przez Użytkownika z Partnerem Extradom.pl stosującym tego rodzaju technologie budowy domów i nie jest stroną umowy o roboty budowlane zawieranej przez Użytkownika Extradom.pl z Partnerem Extradom.pl.
Ostateczne wykończenie budynku może nastąpić na wiele sposobów, a prezentowane przez Extradom.pl wizualizacje poczytywać należy za jedynie przykład i propozycję wykończenia, wizję architektoniczną autora projektu. Szczegółowe rozwiązania zastosowane w oferowanej dokumentacji - w tym również ilość, lokalizacje i wygląd okien, drzwi, kominów - mogą w niewielkim stopniu różnić się od zaproponowanej wizji budynku. Dokumentacja projektowa odpowiada rzutom poglądowym prezentowanym przez Extradom.pl na karcie danego projektu.
Pliki do druku
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
Ups, wystąpił problem
Wystąpił nieoczekiwany problem. Spróbuj ponownie.
ODKRYJ NOWE
Konto Extradom.pl
Zapisuj ulubione projekty na każdym urządzeniu
Oglądaj zdjęcia i wymieniaj się doświadczeniami ze społecznością
Korzystaj z bezpłatnych narzędzi: Kreator 3D, Mapa budowy, Analiza działki