Masz już projekt z Extradom.pl? Dopasujemy go do Twojej działki
W trakcie adaptacji projekt jest dostosowywany do konkretnej działki. Ten etap to także najlepszy moment na wprowadzenie funkcjonalnych zmian w projekcie. Chcesz wiedzieć więcej? Umów się na bezpłatną konsultację dot. adaptacji!
Szukasz wykonawcy godnego zaufania? Zleć budowę w Extradom.pl!
Z góry znasz koszt budowy domu
Dom odbierasz zgodnie z ustalonym harmonogramem - nawet w 6 miesięcy
Zabezpiecza Cię jedna kompleksowa umowa z jednym wykonawcą
Otrzymujesz nawet 30-letnią gwarancję na konstrukcję domu
Oszczędzasz swój czas dzięki pewnej i kompletnej usłudze
Cena brutto stanu deweloperskiego od
Cena brutto stanu deweloperskiego od 4 629 do 5 979 zł/m2.
Cena jest uzależniona m.in. od lokalizacji, wybranej technologii, kubatury budynku, skomplikowania projektu i ewentualnych zmian, na które zdecyduje się inwestor.
Cena za m2 powierzchni netto, czyli wszystkich pomieszczeń mierzonych na wysokości podłogi.
Ten dom możesz budować metodą gospodarczą, systemem zleconym lub skorzystać z naszej oferty Projekt z Budową. Przy porównaniu weź pod uwagę nie tylko koszt, ale też różny zakres prac i standard wykonania.
Metoda gospodarcza
Najtańsza metoda - większość prac budowlanych wykonuje inwestor
Stan surowy zamknięty (SSZ)
242 000 zł netto
Szacunkowy koszt materiałów
na III kwartał 2024
Prace ziemne i fundamenty
30 000 zł
Konstrukcja, strop oraz dach
177 000 zł
Stolarka okienna i drzwiowa
35 000 zł
Instalacje
nie obejmuje
Prace wykończeniowe
nie obejmuje
Możesz budować etapami, pamiętając jednak o zmianie kosztów w czasie
Możesz rozpocząć budowę z częścią niezbędnych środków
Sam ustalasz harmonogram, koordynujesz budowę i zapewniasz materiały
jakie parametry musi spełniać dom
według miejscowego planu zagospodarowania lub warunków zabudowy (np. kąt nachylenia i typ dachu, liczba kondygnacji itp.
jakie inne projekty pasują na Twoją działkę
– znajdziemy je dla Ciebie!
Wypełniasz wniosek o warunki zabudowy (WZ)?Wydrukuj kartę projektu lub zamów rysunki szczegółowe
Drukuj
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
•Rysunki szczegółowe
Powierzchnie i wymiary
Powierzchnia użytkowa
Suma powierzchni wszystkich pomieszczeń mieszkalnych, pomniejszona o pow. garażu, kotłowni, strychu, piwnicy. Jest liczona w 100% dla pomieszczeń o wysokości powyżej 2,2 m, w 50% dla pomieszczeń o wys. 2,2-1,4 m i niewliczana dla niższych niż 1,4 m.
103,80 m²
Powierzchnia zabudowy
Powierzchnia zajmowana przez część na- oraz nadziemną budynku liczona, jako rzut pionowy budynku na działkę.
75,80 m²
Kąt nachylenia dachu
Nachylenie połaci dachu głównego podawane w stopniach. Uwaga! W niektórych projektach występuje więcej niż jedno nachylenie dachu.
45°
Wysokość budynku
Wysokość liczona od części budynku położonej najniżej przy powierzchni terenu do najwyższego punktu dachu (kalenicy) z wyłączeniem kominów.
8,63 m
Szerokość elewacji
7,20 m
Długość elewacji
11 m
Min. szerokość działki
Najmniejsza możliwa szerokość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z szerokości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
13,20 m
Min. długość działki
Najmniejsza możliwa długość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z długości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
19 m
Energooszczędność
Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Warunki techniczne
Projekt zgody z WT 2021
Więcej szczegółów
Technologia i konstrukcja
Konstrukcja
Murowana
PROJEKT Z BUDOWĄ
Istnieje możliwość zaadaptowania tego projektu do technologii prefabrykowanej/modułowej i budowy nawet w 6 miesięcy ze stałym kosztem budowy
Budynek został zaprojektowany w technologii murowanej ściany jednowarstwowej z bloczka gazobetonowego grubości 40 cm ze stropem gęstożebrowym.
Dach o konstrukcji drewnianej kryty dachówką ceramiczną. Elewacje wykonano z tynku strukturalnego, cokół z okładziny lub cegły klinkierowej. Stolarka okienna drewniana lub PCV.
Projekt domu Piotruś to ciekawa propozycja dla osób posiadających wąską działkę, gdyż wymiary budynku dają możliwość ciekawego zagospodarowania przestrzeni wokół domu. Dom cechuje się prostą bryłą, więc jego realizacja nie pochłonie zbyt wielu środków finansowych. W tym projekcie kalenica skierowana jest prostopadle do drogi, co często określane jest w warunkach zabudowy. Dom został stworzony do zabudowy wolnostojącej. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, który jest prosty i ekonomiczny w realizacji. Projekt Piotruś to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu możemy cieszyć się sporym metrażem nawet na stosunkowo niedużej działce. Zwolenników przestronnych przestrzeni z pewnością ucieszy przewidziana w projekcie część dzienna. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, którą każdy Inwestor swobodnie dostosuje do swoich potrzeb. W projekcie połączono jadalnię z salonem, dzięki czemu strefa dzienna staje się centrum rodzinnego życia. Ciekawym elementem jest z pewnością usytuowany w salonie kominek, który nada wnętrzu niepowtarzalny klimat. Na parterze znajduje się toaleta, a na poddaszu architekt przewidział funkcjonalną łazienkę. Potrzeby 2-4 osobowej rodziny spełnią przewidziane w projekcie trzy przestronne sypialnie. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Doskonałym miejscem do wypoczynku jest zaprojektowany przy domu taras. Dom zaprojektowano w technologii murowanej. Jego wygląd nawiązuje do stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.
Tekst opinii nie powinien zawierać niecenzuralnych treści, dlatego zostanie dodany po weryfikacji. W pierwszej kolejności pojawią się opinie osób, które budują wybrany projekt.
Dziękujemy za Twoją opinię.
Po weryfikacji jej treść pojawi się na stronie projektu.
Wywiady mieszkańców domu Piotruś
kasiawo
Mamy bardzo wąską działkę, więc potrzebowaliśmy domu, który będzie równie wąski i nie będzie miał okien po bokach. Takim też okazał się budynek prezentowany przez projekt domu Piotruś WRY1043. Co więcej, przewidziana w nim była wysoka ściana kolankowa, co przekładało się na to, że układ pomieszczeń odpowiadał naszym wymaganiom.Muszę przyznać, że budowa przebiegała bardzo sprawnie, a projekt był bardzo dobrze opisany. Znajomi mówili nam, że ich projekt był o wiele gorzej uszczegółowiony od naszego. Dlatego nawet ja jako laik bez problemu mogłam go odczytać. Do projektu wprowadziliśmy tylko jedną zmianę - dołożyliśmy okno dachowe w łazience. Do ogrzewania mamy piec na gaz i kominek z płaszczem wodnym, a zamiast zwykłego styropianu wybraliśmy ten grafitowy. Te rozwiązania sprawiły, że płacimy naprawdę małe rachunki.Układ i ilość pomieszczeń dla naszej trójki jest chyba optymalny. Jeden z pokoi mogliśmy wykorzystać na gabinet. Na dole mamy do dyspozycji wielki salon i wygodną kuchnię. A dzięki bardzo dużym oknom całymi dniami mamy bardzo jasne wnętrza. Poza tym, nasz Piotruś WRY1043 jest ustawiony w linii wschód- zachód, więc chyba w sposób najlepszy z możliwych. Oprócz dołożenia okna połaciowego, nic innego w oknach nie zmienialiśmy, a środek dom jest ciepły i przyjemny w odbiorze.Projekt domu parterowego z poddaszem użytkowym Piotruś WRY1043 był bezbłędnym wyborem. Jest to dom o prostej bryle, a więc niedrogi w realizacji i podobnie w eksploatacji. Bardzo się cieszę, że tak sprawnie udało nam się go zbudować i już prawie dwa lata możemy się nim cieszyć. Polecam i pozdrawiam.
jd23
Podstawowym wymogiem, który musiał spełniać odpowiedni dla nas projekt, były jego wymiary. Mamy wąską 12,5 m działkę, a projekt domu parterowego z poddaszem użytkowym Piotruś WRY1043 jako nieliczny na nią pasował. Oprócz tego spodobał nam się ze względu na formę bryły. Jest ona prosta, ale jednocześnie zgrabna. Poza tym, nie jesteśmy liczną rodziną, więc od początku zależało nam na nie za dużym domku. Budowa odbyła się sprawnie, jednak na etapie adaptacji musieliśmy jeszcze zwęzić budynek o 20 cm. Nasz dom został postawiony z gazobetonowych bloczków 25 cm, a ściany ociepliliśmy 15 cm styropianem. Budynek dobrze trzyma ciepło i nie narzekamy na koszty eksploatacji, gdyż ogrzewanie gazem wynosi nas ok. 400 zł miesięcznie.Aby dopasować projekt Piotruś WRY1043 do wszystkich naszych oczekiwań, wprowadziliśmy w nim kilka zmian. Pierwszą z nich była rezygnacja z wnęki w salonie przeznaczonej na taras, gdyż moim zdaniem marnowała ona powierzchnię części dziennej. Do zadaszenia tarasu użyliśmy konstrukcji z drewnianych belek przykrytych poliwęglanem. Zlikwidowaliśmy garderobę w sypialni, natomiast mniejszą przy klatce schodowej powiększyliśmy kosztem pokoju obok. Obecnie mamy więc tylko jedną garderobę, ale za to dużą i przestronną. Przestrzeń pod schodami wykorzystaliśmy w 100%, gdyż w tym miejscu powstała spiżarka na żywność. Oprócz tego ściankami działowymi zamknęliśmy kuchnię na strefę wypoczynkową.Front naszego domu znajduje się na południowym wschodzie, zaś taras mamy po stronie północno-zachodniej. We wszystkich pomieszczeniach jest jasno, aczkolwiek w łazience na górze musieliśmy wstawić nieuwzględnione w projekcie okno połaciowe. Wychodzi ona na południe, więc szkoda byłoby z tego nie skorzystać, tym bardziej iż robiąc to zgodnie z oryginałem będzie w niej po prostu ciemno. Zastanawialiśmy się również nad wstawieniem na tej ścianie jeszcze po jednym oknie w sypialniach, ale na szczęście z tego zrezygnowaliśmy. Pokoje na poddaszu są dobrze oświetlone, a większa ilość przeszkleń powodowałaby ich nadmierne nagrzewanie. Z racji zamknięcia kuchni na salon baliśmy się, iż będzie w niej nieco za ciemno. Z tego względu wykuliśmy wewnętrzne okno między tymi pomieszczeniami, ale właściwie nawet bez niego było jasno. Wcześniej w naszym domu mieszkaliśmy w trójkę, jednak teraz jest nas już dwójka. W obu przypadkach powierzchnia uwzględniona w projekcie domu Piotruś WRY1043 jest idealna. Muszę przyznać, iż jestem naprawdę zadowolony z naszego wyboru. Dom świetnie wpasował się w naszą działkę i mimo, iż jest wąski to wcale nie ciasny. Wnętrze jest funkcjonalne, a i z zewnątrz ładnie się prezentuje. Polecam i pozdrawiam.
Krzysztof1043
Szukając projektu przede wszystkim musiałem kierować się wymiarami zakupionej przez nas działki. Jest ona dosyć wąska, dlatego też priorytetem było to, aby budynek zmieścił się na niej przy zachowaniu wszystkich wymaganych odległości od jej granicy. Muszę przyznać, że z tego względu mój wybór był mocno ograniczony. Spośród wąskich domków, które oglądałem do gustu przypadł mi projekt Piotruś WRY1043, dlatego też zdecydowałem się na jego realizację.Budowa odbyła się sprawnie i bez żadnych problemów, a fachowcy nie mieli zastrzeżeń do dokumentacji technicznej. Pierwsze prace zaczęliśmy wiosną 2014 r. a jesienią budynek stanął w stanie surowym zamkniętym. Przez zimę zostawiliśmy dom do odstania, tak aby mury mogły osiąść i dobrze wyschnąć przed wykonaniem kolejnych etapów. W kolejnym roku robiliśmy wykończenia, tak więc cała realizacja zajęła nam ok. 2 lat. Ściany zostały wymurowane z gazobetonowych bloczków Suporex. Strop tradycyjnie wylaliśmy betonem, a dach pokryliśmy blachodachówką. Koszty inwestycji były w naszym przypadku wyższe od tych, które oszacował architekt - w całości wyniosły blisko 300 tys. zł.Do projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Piotruś WRY1043 wprowadziłem kilka zmian. Postanowiłem zrezygnować z kominka w salonie, co pozwoliło mi na dokonanie modyfikacji, na której szczególnie nam zależało. Architekt przewidział pod schodami małą toaletę, jednak chcieliśmy aby również na parterze znajdowała się pełna łazienka z prysznicem, co niestety w tej lokalizacji nie było możliwe do wykonania. Zdecydowaliśmy się więc wygospodarować ją kosztem części salonu - właśnie w miejscu, w której oryginalnie miał znajdować się kominek. Układ ścianek działowych na poddaszu został w całości wykonany zgodnie z pierwotną wersją. Postanowiliśmy jednak wstawić w pomieszczeniach na tej kondygnacji dodatkowe okna połaciowe.Innych zmian nie wprowadzałem, aczkolwiek przyszłym Inwestorom mógłbym poradzić powiększenie kuchni oraz kotłowni, które moim zdaniem są nieco za małe. Można zrobić to np. kosztem części powierzchni salonu lub hallu. Na szczególną uwagę zasługuje również dobór odpowiednich okien. W projekcie są one dzielone, jednak ze względu na to, że przeszklenia są dosyć wąskie nie wygląda to do końca estetycznie, gdyż wszelakie słupki i szprosy optycznie je zmniejszają. Uważam więc, że w przypadku tego projektu warto zdecydować się na okna w formie jednoszybowej.W nowo wybudowanym domu nie przebywamy codziennie. Korzystamy z niego w wolnym czasie, na weekendy i podczas urlopu. Myślę jednak, że do zamieszkania na stałe metraż przewidziany w projekcie Piotruś WRY1043 będzie optymalny dla małżeństwa z dwójką dzieci - wtedy każde z pociech będzie miało swój własny pokój. Układ pomieszczeń naszego domu został dobrze przemyślany. Oprócz małych rozmiarów kotłowni, nie mam w tej kwestii innych zastrzeżeń. Salon jest naprawdę przestronny, a pokoje na poddaszu mimo skosów dachu - duże i ustawne. Trzeba przyznać, że budynek jest dosyć niepozorny. Z zewnątrz wygląda na mały, jednak wszyscy odwiedzający nas goście po wejściu do środka są zachwyceni tym, jak wiele mamy w nim miejsca. Pozdrawiam.
kasiawo
Mamy bardzo wąską działkę, więc potrzebowaliśmy domu, który będzie równie wąski i nie będzie miał okien po bokach. Takim też okazał się budynek prezentowany przez projekt domu Piotruś WRY1043. Co więcej, przewidziana w nim była wysoka ściana kolankowa, co przekładało się na to, że układ pomieszczeń odpowiadał naszym wymaganiom.Muszę przyznać, że budowa przebiegała bardzo sprawnie, a projekt był bardzo dobrze opisany. Znajomi mówili nam, że ich projekt był o wiele gorzej uszczegółowiony od naszego. Dlatego nawet ja jako laik bez problemu mogłam go odczytać. Do projektu wprowadziliśmy tylko jedną zmianę - dołożyliśmy okno dachowe w łazience. Do ogrzewania mamy piec na gaz i kominek z płaszczem wodnym, a zamiast zwykłego styropianu wybraliśmy ten grafitowy. Te rozwiązania sprawiły, że płacimy naprawdę małe rachunki.Układ i ilość pomieszczeń dla naszej trójki jest chyba optymalny. Jeden z pokoi mogliśmy wykorzystać na gabinet. Na dole mamy do dyspozycji wielki salon i wygodną kuchnię. A dzięki bardzo dużym oknom całymi dniami mamy bardzo jasne wnętrza. Poza tym, nasz Piotruś WRY1043 jest ustawiony w linii wschód- zachód, więc chyba w sposób najlepszy z możliwych. Oprócz dołożenia okna połaciowego, nic innego w oknach nie zmienialiśmy, a środek dom jest ciepły i przyjemny w odbiorze.Projekt domu parterowego z poddaszem użytkowym Piotruś WRY1043 był bezbłędnym wyborem. Jest to dom o prostej bryle, a więc niedrogi w realizacji i podobnie w eksploatacji. Bardzo się cieszę, że tak sprawnie udało nam się go zbudować i już prawie dwa lata możemy się nim cieszyć. Polecam i pozdrawiam.
jd23
Podstawowym wymogiem, który musiał spełniać odpowiedni dla nas projekt, były jego wymiary. Mamy wąską 12,5 m działkę, a projekt domu parterowego z poddaszem użytkowym Piotruś WRY1043 jako nieliczny na nią pasował. Oprócz tego spodobał nam się ze względu na formę bryły. Jest ona prosta, ale jednocześnie zgrabna. Poza tym, nie jesteśmy liczną rodziną, więc od początku zależało nam na nie za dużym domku. Budowa odbyła się sprawnie, jednak na etapie adaptacji musieliśmy jeszcze zwęzić budynek o 20 cm. Nasz dom został postawiony z gazobetonowych bloczków 25 cm, a ściany ociepliliśmy 15 cm styropianem. Budynek dobrze trzyma ciepło i nie narzekamy na koszty eksploatacji, gdyż ogrzewanie gazem wynosi nas ok. 400 zł miesięcznie.Aby dopasować projekt Piotruś WRY1043 do wszystkich naszych oczekiwań, wprowadziliśmy w nim kilka zmian. Pierwszą z nich była rezygnacja z wnęki w salonie przeznaczonej na taras, gdyż moim zdaniem marnowała ona powierzchnię części dziennej. Do zadaszenia tarasu użyliśmy konstrukcji z drewnianych belek przykrytych poliwęglanem. Zlikwidowaliśmy garderobę w sypialni, natomiast mniejszą przy klatce schodowej powiększyliśmy kosztem pokoju obok. Obecnie mamy więc tylko jedną garderobę, ale za to dużą i przestronną. Przestrzeń pod schodami wykorzystaliśmy w 100%, gdyż w tym miejscu powstała spiżarka na żywność. Oprócz tego ściankami działowymi zamknęliśmy kuchnię na strefę wypoczynkową.Front naszego domu znajduje się na południowym wschodzie, zaś taras mamy po stronie północno-zachodniej. We wszystkich pomieszczeniach jest jasno, aczkolwiek w łazience na górze musieliśmy wstawić nieuwzględnione w projekcie okno połaciowe. Wychodzi ona na południe, więc szkoda byłoby z tego nie skorzystać, tym bardziej iż robiąc to zgodnie z oryginałem będzie w niej po prostu ciemno. Zastanawialiśmy się również nad wstawieniem na tej ścianie jeszcze po jednym oknie w sypialniach, ale na szczęście z tego zrezygnowaliśmy. Pokoje na poddaszu są dobrze oświetlone, a większa ilość przeszkleń powodowałaby ich nadmierne nagrzewanie. Z racji zamknięcia kuchni na salon baliśmy się, iż będzie w niej nieco za ciemno. Z tego względu wykuliśmy wewnętrzne okno między tymi pomieszczeniami, ale właściwie nawet bez niego było jasno. Wcześniej w naszym domu mieszkaliśmy w trójkę, jednak teraz jest nas już dwójka. W obu przypadkach powierzchnia uwzględniona w projekcie domu Piotruś WRY1043 jest idealna. Muszę przyznać, iż jestem naprawdę zadowolony z naszego wyboru. Dom świetnie wpasował się w naszą działkę i mimo, iż jest wąski to wcale nie ciasny. Wnętrze jest funkcjonalne, a i z zewnątrz ładnie się prezentuje. Polecam i pozdrawiam.
Krzysztof1043
Szukając projektu przede wszystkim musiałem kierować się wymiarami zakupionej przez nas działki. Jest ona dosyć wąska, dlatego też priorytetem było to, aby budynek zmieścił się na niej przy zachowaniu wszystkich wymaganych odległości od jej granicy. Muszę przyznać, że z tego względu mój wybór był mocno ograniczony. Spośród wąskich domków, które oglądałem do gustu przypadł mi projekt Piotruś WRY1043, dlatego też zdecydowałem się na jego realizację.Budowa odbyła się sprawnie i bez żadnych problemów, a fachowcy nie mieli zastrzeżeń do dokumentacji technicznej. Pierwsze prace zaczęliśmy wiosną 2014 r. a jesienią budynek stanął w stanie surowym zamkniętym. Przez zimę zostawiliśmy dom do odstania, tak aby mury mogły osiąść i dobrze wyschnąć przed wykonaniem kolejnych etapów. W kolejnym roku robiliśmy wykończenia, tak więc cała realizacja zajęła nam ok. 2 lat. Ściany zostały wymurowane z gazobetonowych bloczków Suporex. Strop tradycyjnie wylaliśmy betonem, a dach pokryliśmy blachodachówką. Koszty inwestycji były w naszym przypadku wyższe od tych, które oszacował architekt - w całości wyniosły blisko 300 tys. zł.Do projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Piotruś WRY1043 wprowadziłem kilka zmian. Postanowiłem zrezygnować z kominka w salonie, co pozwoliło mi na dokonanie modyfikacji, na której szczególnie nam zależało. Architekt przewidział pod schodami małą toaletę, jednak chcieliśmy aby również na parterze znajdowała się pełna łazienka z prysznicem, co niestety w tej lokalizacji nie było możliwe do wykonania. Zdecydowaliśmy się więc wygospodarować ją kosztem części salonu - właśnie w miejscu, w której oryginalnie miał znajdować się kominek. Układ ścianek działowych na poddaszu został w całości wykonany zgodnie z pierwotną wersją. Postanowiliśmy jednak wstawić w pomieszczeniach na tej kondygnacji dodatkowe okna połaciowe.Innych zmian nie wprowadzałem, aczkolwiek przyszłym Inwestorom mógłbym poradzić powiększenie kuchni oraz kotłowni, które moim zdaniem są nieco za małe. Można zrobić to np. kosztem części powierzchni salonu lub hallu. Na szczególną uwagę zasługuje również dobór odpowiednich okien. W projekcie są one dzielone, jednak ze względu na to, że przeszklenia są dosyć wąskie nie wygląda to do końca estetycznie, gdyż wszelakie słupki i szprosy optycznie je zmniejszają. Uważam więc, że w przypadku tego projektu warto zdecydować się na okna w formie jednoszybowej.W nowo wybudowanym domu nie przebywamy codziennie. Korzystamy z niego w wolnym czasie, na weekendy i podczas urlopu. Myślę jednak, że do zamieszkania na stałe metraż przewidziany w projekcie Piotruś WRY1043 będzie optymalny dla małżeństwa z dwójką dzieci - wtedy każde z pociech będzie miało swój własny pokój. Układ pomieszczeń naszego domu został dobrze przemyślany. Oprócz małych rozmiarów kotłowni, nie mam w tej kwestii innych zastrzeżeń. Salon jest naprawdę przestronny, a pokoje na poddaszu mimo skosów dachu - duże i ustawne. Trzeba przyznać, że budynek jest dosyć niepozorny. Z zewnątrz wygląda na mały, jednak wszyscy odwiedzający nas goście po wejściu do środka są zachwyceni tym, jak wiele mamy w nim miejsca. Pozdrawiam.
Prezentacja projektów specjalnie dla Ciebie
Potrzebujesz rekomendacji specjalnie dla Ciebie? Zamów prezentację z portfolio projektów, dopasowanych do Twoich potrzeb
Zamów bezpłatnie
Extradom.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do pod numerem KRS 0000648746, numer NIP 895-17-18-333, o kapitale zakładowym 708 150,00 zł uprzejmie informuje, iż poprzez serwis Extradom.pl umożliwia m.in. zapoznanie się przez konsumentów z ofertą handlową Partnerów Extradom.pl, którzy stosują metody budowy domów przy wykorzystaniu różnego rodzaju technologie prefabrykacji bądź modułowe (tzw. „Gotowe domy”).
Extradom.pl nie prowadzi jednakże sprzedaży ani nie oferuje usług polegających na doradztwie finansowym, prawnym ani podatkowym w zakresie inwestycji realizowanych w technologiach tzw. „Gotowych domów”. Informacje prezentowane w serwisie Extradom.pl dotyczące Partnerów Extradom.pl oferujących realizację inwestycji w technologiach „Gotowych domów” lub podobnych mają charakter informacyjny i reklamowy.
Prezentowane w serwisie Extradom.pl informacje dotyczące stosowanych przez Partnerów metod budowy domów w technologii prefabrykacji bądź modułowej pochodzą od Partnerów Extradom.pl.
Extradom.pl sp. z o.o. jedynie umożliwia nawiązanie kontaktu przez Użytkownika z Partnerem Extradom.pl stosującym tego rodzaju technologie budowy domów i nie jest stroną umowy o roboty budowlane zawieranej przez Użytkownika Extradom.pl z Partnerem Extradom.pl.
Ostateczne wykończenie budynku może nastąpić na wiele sposobów, a prezentowane przez Extradom.pl wizualizacje poczytywać należy za jedynie przykład i propozycję wykończenia, wizję architektoniczną autora projektu. Szczegółowe rozwiązania zastosowane w oferowanej dokumentacji - w tym również ilość, lokalizacje i wygląd okien, drzwi, kominów - mogą w niewielkim stopniu różnić się od zaproponowanej wizji budynku. Dokumentacja projektowa odpowiada rzutom poglądowym prezentowanym przez Extradom.pl na karcie danego projektu.
Pliki do druku
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
Ups, wystąpił problem
Wystąpił nieoczekiwany problem. Spróbuj ponownie.
ODKRYJ NOWE
Konto Extradom.pl
Zapisuj ulubione projekty na każdym urządzeniu
Oglądaj zdjęcia i wymieniaj się doświadczeniami ze społecznością
Korzystaj z bezpłatnych narzędzi: Kreator 3D, Mapa budowy, Analiza działki