Powierzchnia całkowita pomieszczenia liczona po podłodze. W odróżnieniu od powierzchni użytkowej nie uwzględnia wysokości pomieszczenia.
1. Hall6,42 m²
2. Pokój12,16 m² (16,72 m²*)
3. Pokój14,21 m² (19,04 m²*)
4. Pokój18,27 m² (23,75 m²*)
5. Łazienka2,07 m² (5,29 m²*)
6. Garderoba3,23 m² (3,81 m²*)
7. Garderoba3,43 m² (7,98 m²*)
8. Łazienka3,98 m² (9,59 m²*)
9. Balkon (2,85 m²*)
10. Balkon (2,85 m²*)
Razem rzut poddasza63,77 m²
*powierzchnia po podłodze
Powierzchnia całkowita pomieszczenia liczona po podłodze. W odróżnieniu od powierzchni użytkowej nie uwzględnia wysokości pomieszczenia.
Usytuowanie na działce
Czy ten projekt pasuje na
Twoją działkę?
Chętnie to sprawdzimy!
Dowiedz się:
czy zmieści
się na niej wybrany przez Ciebie dom
jakie parametry musi spełniać dom
według miejscowego planu zagospodarowania lub warunków zabudowy (np. kąt nachylenia i typ dachu, liczba kondygnacji itp.
jakie inne projekty pasują na Twoją działkę
– znajdziemy je dla Ciebie!
Masz już projekt z Extradom.pl? Dopasujemy go do Twojej działki
W trakcie adaptacji projekt jest dostosowywany do konkretnej działki. Ten etap to także najlepszy moment na wprowadzenie funkcjonalnych zmian w projekcie. Chcesz wiedzieć więcej? Umów się na bezpłatną konsultację dot. adaptacji!
jakie parametry musi spełniać dom
według miejscowego planu zagospodarowania lub warunków zabudowy (np. kąt nachylenia i typ dachu, liczba kondygnacji itp.
jakie inne projekty pasują na Twoją działkę
– znajdziemy je dla Ciebie!
Wypełniasz wniosek o warunki zabudowy (WZ)?Wydrukuj kartę projektu lub zamów rysunki szczegółowe
Drukuj
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
Powierzchnie i wymiary
Powierzchnia użytkowa
Suma powierzchni wszystkich pomieszczeń mieszkalnych, pomniejszona o pow. garażu, kotłowni, strychu, piwnicy. Jest liczona w 100% dla pomieszczeń o wysokości powyżej 2,2 m, w 50% dla pomieszczeń o wys. 2,2-1,4 m i niewliczana dla niższych niż 1,4 m.
129,49 m²
Powierzchnia zabudowy
Powierzchnia zajmowana przez część na- oraz nadziemną budynku liczona, jako rzut pionowy budynku na działkę.
127,33 m²
Powierzchnia dachu
231 m²
Kąt nachylenia dachu
Nachylenie połaci dachu głównego podawane w stopniach. Uwaga! W niektórych projektach występuje więcej niż jedno nachylenie dachu.
42°
Wysokość budynku
Wysokość liczona od części budynku położonej najniżej przy powierzchni terenu do najwyższego punktu dachu (kalenicy) z wyłączeniem kominów.
8,98 m
Min. szerokość działki
Najmniejsza możliwa szerokość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z szerokości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
22 m
Min. długość działki
Najmniejsza możliwa długość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z długości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
18,45 m
Energooszczędność
Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Euco
Energia użytkowa potrzebna do ogrzewania i wentylacji. Im parametr jest niższy tym budynek bardziej energooszczędny.
73 kWh/(m²rok)
Warunki techniczne
Projekt zgody z WT 2021
Więcej szczegółów
Technologia i konstrukcja
Konstrukcja
Murowana
Strop
Żelbetowy
Okna i drzwi tarasowe
Nowoczesne okna PVC i aluminiowe WIŚNIOWSKI – doskonała izolacja, elegancki design i niezrównana trwałość.
Ściany zewnętrzne: ściany zewnętrzne tradycyjne dwuwarstwowe (pustak ceramiczny + styropian frezowany). Stropy: żelbetowe monolityczne. Schody wewnętrzne: ażurowe o konstrukcji drewnianej lub stalowej. Dach: czterospadowy o konstrukcji drewnianej z pokryciem z dachówki ceramicznej, cementowej lub blachodachówki.
Projekt domu Śnieżka to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom charakteryzuje się typową bryłą, co znacznie ułatwia proces budowy. Przeszklenia przewidziane w wykuszu nadadzą wnętrzu większej przestronności. Dom został zaprojektowany do zabudowy wolnostojącej. Autor projektu przewidział garaż jednostanowiskowy w linii budynku. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem namiotowym, który charakteryzuje się dużą odpornością na działanie niesprzyjających warunków pogodowych.
Projekt Śnieżka to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu mamy możliwość zagospodarowania większej powierzchni. Sercem domu jest przestronna strefa dzienna, która sprzyja spędzaniu wspólnego czasu w gronie najbliższych. Kuchnia zamknięta daje nieograniczone możliwości aranżacyjne, gdyż jej styl nie musi dorównywać stylowi salonu. Architekt przewidział również miejsce na jadalnię, dzięki czemu wspólne posiłki będą doskonałą okazją do rozmów w rodzinnej atmosferze. Usytuowany w salonie kominek nie tylko świetnie się prezentuje, ale także zapewni przyjemne ciepło w chłodniejsze dni. Projekt uwzględnia jedną łazienkę na parterze i dwie na poddaszu. Część nocna składa się z czterech sypialni, dlatego też dom jest odpowiedni dla 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Wewnętrzny układ przewiduje miejsce na garderobę, dzięki której utrzymanie porządku w pokojach stanie się o wiele łatwiejsze. Na komfortowe użytkowanie domu ma również wpływ uwzględnione w nim pomieszczenie gospodarcze. Doskonałym miejscem do wypoczynku jest zaprojektowany przy domu taras. Zalecana przez architekta technologia murowana zapewnia trwałość i solidność konstrukcji. Śnieżka zadowoli Inwestorów ceniących cechy stylu tradycyjnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i prostotę.
Witam wszystkich zainteresowanych budową „Śnieżki”. Od ponad roku mieszkamy w tym pięknym, przestronnym domu. Zdecydowaliśmy się na niego, ponieważ po przejrzeniu setek projektów ten wydał nam się najbardziej trafiony i zgodny z naszymi oczekiwaniami. Spodobała nam się jego klasyczna i piękna bryła oraz bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń. Marzyłam o przestronnym salonie i otwartej kuchni i tak jest w Śnieżce. Obecnie mieszkamy w nim w trójkę (ja, mąż i 19-letni syn) ale uważam, że dom jest idealny dla rodziny typu 2 + 2. Wprowadziliśmy sporo swoich zmian, m.in. dom pod całą częścią mieszkalną jest podpiwniczony, głównie dlatego, że planowaliśmy kotłownię na opał stały. W pomieszczeniu gospodarczym na parterze nie byłoby to raczej możliwe. W piwnicy mamy też spiżarnię i dwa jeszcze niezagospodarowane pomieszczenia (w tym jedno bardzo duże pod częścią salonową). Na parterze zlikwidowaliśmy przejście do kuchni bezpośrednio z holu (powiesiłam tam duże lustro), natomiast bardziej otworzyliśmy ją na salon. Na razie nie mamy kominka. Dodaliśmy też dodatkowe okno w kuchni od strony południowej, dzięki czemu w części dziennej domu mamy mnóstwo światła. Powiększyliśmy nieco taras, bo ten w projekcie jest stanowczo za mały. Reszta pozostała bez zmian i całkowicie spełnia nasze oczekiwania. Muszę przyznać, że dom naprawdę robi wrażenie i nasi goście są nim zachwyceni. Mieszkamy już 1,5 roku i wciąż nie mogę się nim nacieszyć. Koszty eksploatacyjne są na naszą kieszeń, a ogrzewanie domu zimą nas nie rujnuje (głównie opalamy drewnem). Niestety dużym minusem tego projektu jest w mojej ocenie bardzo drogi dach kopertowy, którego całkowity koszt bardzo nas niemile zaskoczył. Projekt z dachem dwuspadowym byłby z pewnością sporo tańszy w budowie. Osoby, które mają bardzo ograniczone środki na budowę domu powinny to wziąć pod uwagę. Ale w sumie szczerze polecam ten projekt. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkim trafnych wyborów przy realizacji marzeń o własnym domu.
Tekst opinii nie powinien zawierać niecenzuralnych treści, dlatego zostanie dodany po weryfikacji. W pierwszej kolejności pojawią się opinie osób, które budują wybrany projekt.
Dziękujemy za Twoją opinię.
Po weryfikacji jej treść pojawi się na stronie projektu.
Wywiady mieszkańców domu Śnieżka
BSowka
Projekt domu Śnieżka BSB1055 wybraliśmy, ponieważ podobał nam się układ pomieszczeń- jest bardzo sprawiedliwy. Mamy dwie córki, obecnie studiują i dlatego trzy sypialnie (pokoje) na górze (a każda z balkonem) były dobrym rozwiązaniem. Poza tym, nie szukaliśmy jakiegoś ogromnego domu - prawie 140m2 wystarczy. Ważne też dla nas było, aby w projekcie był uwzględniony dodatkowy pokój-gabinet na parterze.Istotne było dla nas, aby każdy pokój na górze miał normalne okna, a nie dachowe. Jednej z córek podobał się dach kopertowy, nie chciała dachu dwuspadowego, dlatego też pod tym względem robiliśmy selekcję projektów. Plus projektu domu to także równomierny układ pokoi na górze i to, że są dość duże, a taka właśnie liczba pokoi była nam potrzebna. Poza tym nie chciałam kuchni połączonej z salonem w całość - podobały nam się podobne do Śnieżki projekty domów Arkadia i Ambrozja, ale ze względu na otwartą na salon kuchnię zrezygnowaliśmy z nich. Mnie interesowała natomiast kuchnia, która będzie półzamknięta i blisko salonu. Poszerzając wejście do kuchni z salonu kosztem ścianki działowej, uzyskaliśmy ciekawy efekt, jak gdyby na środku parteru była wyspa - co więcej, uważam, że jest to bardzo funkcjonalne i praktyczne, bez przeszkód możemy przemieszczać się między kuchnią i salonem.Zdecydowaliśmy się na całkowite podpiwniczenie domu - między innymi ze względu na to, że wiedzieliśmy, iż będziemy mieć piec na węgiel. Kotłownia znajduje się w piwnicy, co jest o wiele czystszym rozwiązaniem, niż by to było, gdyby została na parterze. Koszt ogrzewania jest całkiem ekonomiczny. Przez rok spaliliśmy tylko 2,5 tony węgla i trochę drewna, a ogrzewamy także wodę.Wszyscy goście bardzo chwalą układ pomieszczeń w naszym domu i nam też bardzo odpowiada. Poza tym, z zewnątrz dom nie wydaje się duży, ale po wejściu do środka jest bardzo przestronny i bardzo wygodny. Także bez problemu możemy organizować rodzinne spotkania. Nawet 15 osób spokojnie i komfortowo może spędzić wspólnie czas. Co więcej, w domu jest bardzo jasno, na czym szczególnie mi zależało. Salon i kuchnia usytuowane są od strony południowej, ponadto układ okien w salonie sprawia, że całymi dniami cieszymy się światłem słonecznym. Dom dla czteroosobowej rodziny sprawdza się świetnie. Cały dom naprawdę mi się podoba i po roku, odkąd już mieszkamy w domu, nie zmieniłabym w nim nic. Pamiętam, że po tym jak się do niego przeprowadziliśmy z mieszkania w bloku, uderzyła mnie jego przestrzeń - musiało minąć trochę czasu zanim w pełni się w nim odnalazłam. Najprostszy przykład to taki, że w bloku wszystko było pod ręką, a tutaj każdy przedmiot może być w innym pomieszczeniu i zaczynają się poszukiwania.Do projektu domu Śnieżka BSB1055, oprócz całkowitego podpiwniczenia, wprowadziliśmy jeszcze kilka innych zmian. W projektowej kotłowni mamy spiżarnie, która została pomniejszona, aby w łazience można było wstawić okno. I tak, zamiast jednego dużego okna w spiżarni mamy jedno mniejsze, jedno także w łazience. Także w kuchni dołożyliśmy jedno okno na południowej ścianie i teraz jest ona bardzo jasna - dokładnie tak, jak lubię. Był problem później z zaprojektowaniem i rozmieszczeniem mebli, ale udało się i to. Przejście z kuchni do salonu również jest szersze. Zdecydowaliśmy się też na likwidację łazienki przy sypialni i stworzyliśmy tam dużą garderobę. I to uważam także za dobry pomysł, dwie łazienki wystarczają, a duża garderoba jest naprawdę przydatna i funkcjonalna. Jeśli chodzi o zmiany jakie bym wprowadziła po roku mieszkania, to mój mąż ciągle zwraca uwagę na to, że w przypadku robienia podpiwniczenia i wejścia do piwnicy (u nas znajduje się ono pomiędzy schodami a gabinetem), to gabinet mógłby być troszkę krótszy, a ściana, na której są drzwi, odrobinę szersza. Przez co zmieściłyby się tam szersze i wygodniejsze drzwi do piwnicy.Projekt domu parterowego z poddaszem użytkowym i garażem Śnieżka BSB1055 to był naprawdę dobry wybór, którego nie żałujemy. Co więcej, wygraliśmy przy okazji zakupu projektu domu w extradom.pl projekt ogrodu, który dopiero zaczynamy realizować. Mam nadzieję, że wszystko razem będzie wyglądało po prostu pięknie. Polecam i pozdrawiam.
Molka84
Projekt domu Śnieżka BSB1055 spełnił nasze oczekiwania. Wybraliśmy go ze względu na bardzo praktyczny rozkład pomieszczeń i efektowną bryłę domu, która przykuwa uwagę okolicznych mieszkańców.Naszym zdaniem, największe udogodnienie to fakt, że w naszej sypialni jest dodatkowa łazienka i garderoba. Dzięki temu podczas wizyt rodziny czy znajomych możemy zachować pełną prywatność. Pierwsze nasze wrażenie wchodząc do świeżo wybudowanego domu to poczucie przestronności salonu, który zapewnia rodzinne spędzanie czasu. Wcześniej mieszkaliśmy w dwupokojowym mieszkaniu, więc różnica jest wielka. Po pewnym czasie stwierdziliśmy jednak, że salon mógłby być powiększony kosztem gabinetu znajdującego się również na parterze. W trakcie realizacji dodaliśmy kilka poprawek - przede wszystkim poszerzyliśmy drzwi wejściowe i powiększyliśmy okna w wykuszu, żeby wpuścić do domu więcej światła. Zmiany dotyczyły również konstrukcji dachu.Na chwilę obecną jest nas trójka - ja, mąż i nasza córka. Dom Śnieżka BSB1055 jest domem parterowym z poddaszem użytkowym i świetnie nadaje się do zamieszkania przez trzyosobową rodzinę. Pokój córki jest blisko naszej sypialni, więc przy nocnych pobudkach szybko możemy zareagować.Koszty eksploatacji i ogrzewania tego domu są w sam raz na naszą kieszeń. Termoizolacja spełnia swoje zadanie, a dzięki powiększeniu niektórych okien łapiemy więcej ciepła słonecznego.Silną zaletą projektu domu Śnieżka BSB1055 jest to, że można go dopasować do indywidualnych potrzeb, dlatego każda osoba - również ta wymagająca i kreatywna - będzie usatysfakcjonowana możliwością wprowadzania drobnych zmian, np. powiększenie wc na dole, poszerzenie schodów czy znalezienie nowego miejsca na kominek.
izunia1204
Wybraliśmy projekt domu Śnieżka BSB1055, ponieważ najbardziej nam odpowiadał. Był bardzo ładny z zewnątrz oraz miał funkcjonalny układ pomieszczeń. To, na czym najbardziej mi zależało, to łazienka przy sypialni. Budowa przebiegła bez problemów, na szczęście wykonawcy nie skarżyli się na projekt domu Śnieżka BSB1055, co bardzo nas cieszyło. Zmiany, jakie wprowadziliśmy, to zamknięcie wejścia do kuchni od hollu, a otwarcie jej trochę bardziej na salon. Sądzę, że układ pomieszczeń jest funkcjonalny, jednak z perspektywy czasu widzę, że przy piecu na węgiel, kotłownia jest trochę za mała. Dobrze, że obok kotłowni jest garaż, więc można też z niego korzystać. Moja rodzina jak na razie liczy trzy osoby i dom jest wystarczająco duży. Aby dom był wykorzystany w 100% to musiałaby w nim zamieszkać 4-5 osobowa rodzina. Dom jest dość duży, pomieszczenia są jasne i przestronne, więc problemu z przyjęciem gości nie będzie.Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wyboru i wydał się dla nas trafiony. Polecam projekt domu parterowego z poddaszem użytkowym Śnieżka BSB1055. Pozdrawiam.
BSowka
Projekt domu Śnieżka BSB1055 wybraliśmy, ponieważ podobał nam się układ pomieszczeń- jest bardzo sprawiedliwy. Mamy dwie córki, obecnie studiują i dlatego trzy sypialnie (pokoje) na górze (a każda z balkonem) były dobrym rozwiązaniem. Poza tym, nie szukaliśmy jakiegoś ogromnego domu - prawie 140m2 wystarczy. Ważne też dla nas było, aby w projekcie był uwzględniony dodatkowy pokój-gabinet na parterze.Istotne było dla nas, aby każdy pokój na górze miał normalne okna, a nie dachowe. Jednej z córek podobał się dach kopertowy, nie chciała dachu dwuspadowego, dlatego też pod tym względem robiliśmy selekcję projektów. Plus projektu domu to także równomierny układ pokoi na górze i to, że są dość duże, a taka właśnie liczba pokoi była nam potrzebna. Poza tym nie chciałam kuchni połączonej z salonem w całość - podobały nam się podobne do Śnieżki projekty domów Arkadia i Ambrozja, ale ze względu na otwartą na salon kuchnię zrezygnowaliśmy z nich. Mnie interesowała natomiast kuchnia, która będzie półzamknięta i blisko salonu. Poszerzając wejście do kuchni z salonu kosztem ścianki działowej, uzyskaliśmy ciekawy efekt, jak gdyby na środku parteru była wyspa - co więcej, uważam, że jest to bardzo funkcjonalne i praktyczne, bez przeszkód możemy przemieszczać się między kuchnią i salonem.Zdecydowaliśmy się na całkowite podpiwniczenie domu - między innymi ze względu na to, że wiedzieliśmy, iż będziemy mieć piec na węgiel. Kotłownia znajduje się w piwnicy, co jest o wiele czystszym rozwiązaniem, niż by to było, gdyby została na parterze. Koszt ogrzewania jest całkiem ekonomiczny. Przez rok spaliliśmy tylko 2,5 tony węgla i trochę drewna, a ogrzewamy także wodę.Wszyscy goście bardzo chwalą układ pomieszczeń w naszym domu i nam też bardzo odpowiada. Poza tym, z zewnątrz dom nie wydaje się duży, ale po wejściu do środka jest bardzo przestronny i bardzo wygodny. Także bez problemu możemy organizować rodzinne spotkania. Nawet 15 osób spokojnie i komfortowo może spędzić wspólnie czas. Co więcej, w domu jest bardzo jasno, na czym szczególnie mi zależało. Salon i kuchnia usytuowane są od strony południowej, ponadto układ okien w salonie sprawia, że całymi dniami cieszymy się światłem słonecznym. Dom dla czteroosobowej rodziny sprawdza się świetnie. Cały dom naprawdę mi się podoba i po roku, odkąd już mieszkamy w domu, nie zmieniłabym w nim nic. Pamiętam, że po tym jak się do niego przeprowadziliśmy z mieszkania w bloku, uderzyła mnie jego przestrzeń - musiało minąć trochę czasu zanim w pełni się w nim odnalazłam. Najprostszy przykład to taki, że w bloku wszystko było pod ręką, a tutaj każdy przedmiot może być w innym pomieszczeniu i zaczynają się poszukiwania.Do projektu domu Śnieżka BSB1055, oprócz całkowitego podpiwniczenia, wprowadziliśmy jeszcze kilka innych zmian. W projektowej kotłowni mamy spiżarnie, która została pomniejszona, aby w łazience można było wstawić okno. I tak, zamiast jednego dużego okna w spiżarni mamy jedno mniejsze, jedno także w łazience. Także w kuchni dołożyliśmy jedno okno na południowej ścianie i teraz jest ona bardzo jasna - dokładnie tak, jak lubię. Był problem później z zaprojektowaniem i rozmieszczeniem mebli, ale udało się i to. Przejście z kuchni do salonu również jest szersze. Zdecydowaliśmy się też na likwidację łazienki przy sypialni i stworzyliśmy tam dużą garderobę. I to uważam także za dobry pomysł, dwie łazienki wystarczają, a duża garderoba jest naprawdę przydatna i funkcjonalna. Jeśli chodzi o zmiany jakie bym wprowadziła po roku mieszkania, to mój mąż ciągle zwraca uwagę na to, że w przypadku robienia podpiwniczenia i wejścia do piwnicy (u nas znajduje się ono pomiędzy schodami a gabinetem), to gabinet mógłby być troszkę krótszy, a ściana, na której są drzwi, odrobinę szersza. Przez co zmieściłyby się tam szersze i wygodniejsze drzwi do piwnicy.Projekt domu parterowego z poddaszem użytkowym i garażem Śnieżka BSB1055 to był naprawdę dobry wybór, którego nie żałujemy. Co więcej, wygraliśmy przy okazji zakupu projektu domu w extradom.pl projekt ogrodu, który dopiero zaczynamy realizować. Mam nadzieję, że wszystko razem będzie wyglądało po prostu pięknie. Polecam i pozdrawiam.
Molka84
Projekt domu Śnieżka BSB1055 spełnił nasze oczekiwania. Wybraliśmy go ze względu na bardzo praktyczny rozkład pomieszczeń i efektowną bryłę domu, która przykuwa uwagę okolicznych mieszkańców.Naszym zdaniem, największe udogodnienie to fakt, że w naszej sypialni jest dodatkowa łazienka i garderoba. Dzięki temu podczas wizyt rodziny czy znajomych możemy zachować pełną prywatność. Pierwsze nasze wrażenie wchodząc do świeżo wybudowanego domu to poczucie przestronności salonu, który zapewnia rodzinne spędzanie czasu. Wcześniej mieszkaliśmy w dwupokojowym mieszkaniu, więc różnica jest wielka. Po pewnym czasie stwierdziliśmy jednak, że salon mógłby być powiększony kosztem gabinetu znajdującego się również na parterze. W trakcie realizacji dodaliśmy kilka poprawek - przede wszystkim poszerzyliśmy drzwi wejściowe i powiększyliśmy okna w wykuszu, żeby wpuścić do domu więcej światła. Zmiany dotyczyły również konstrukcji dachu.Na chwilę obecną jest nas trójka - ja, mąż i nasza córka. Dom Śnieżka BSB1055 jest domem parterowym z poddaszem użytkowym i świetnie nadaje się do zamieszkania przez trzyosobową rodzinę. Pokój córki jest blisko naszej sypialni, więc przy nocnych pobudkach szybko możemy zareagować.Koszty eksploatacji i ogrzewania tego domu są w sam raz na naszą kieszeń. Termoizolacja spełnia swoje zadanie, a dzięki powiększeniu niektórych okien łapiemy więcej ciepła słonecznego.Silną zaletą projektu domu Śnieżka BSB1055 jest to, że można go dopasować do indywidualnych potrzeb, dlatego każda osoba - również ta wymagająca i kreatywna - będzie usatysfakcjonowana możliwością wprowadzania drobnych zmian, np. powiększenie wc na dole, poszerzenie schodów czy znalezienie nowego miejsca na kominek.
izunia1204
Wybraliśmy projekt domu Śnieżka BSB1055, ponieważ najbardziej nam odpowiadał. Był bardzo ładny z zewnątrz oraz miał funkcjonalny układ pomieszczeń. To, na czym najbardziej mi zależało, to łazienka przy sypialni. Budowa przebiegła bez problemów, na szczęście wykonawcy nie skarżyli się na projekt domu Śnieżka BSB1055, co bardzo nas cieszyło. Zmiany, jakie wprowadziliśmy, to zamknięcie wejścia do kuchni od hollu, a otwarcie jej trochę bardziej na salon. Sądzę, że układ pomieszczeń jest funkcjonalny, jednak z perspektywy czasu widzę, że przy piecu na węgiel, kotłownia jest trochę za mała. Dobrze, że obok kotłowni jest garaż, więc można też z niego korzystać. Moja rodzina jak na razie liczy trzy osoby i dom jest wystarczająco duży. Aby dom był wykorzystany w 100% to musiałaby w nim zamieszkać 4-5 osobowa rodzina. Dom jest dość duży, pomieszczenia są jasne i przestronne, więc problemu z przyjęciem gości nie będzie.Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wyboru i wydał się dla nas trafiony. Polecam projekt domu parterowego z poddaszem użytkowym Śnieżka BSB1055. Pozdrawiam.
ASYSTENT WYBORU PROJEKTU
Szukasz idealnego projektu? Znajdziemy go dla Ciebie!
Doradca na podstawie Twoich wskazówek przygotuje spersonalizowaną listę projektów
Ostateczne wykończenie budynku może nastąpić na wiele sposobów, a prezentowane przez Extradom.pl wizualizacje poczytywać należy za jedynie przykład i propozycję wykończenia, wizję architektoniczną autora projektu. Szczegółowe rozwiązania zastosowane w oferowanej dokumentacji - w tym również ilość, lokalizacje i wygląd okien, drzwi, kominów - mogą w niewielkim stopniu różnić się od zaproponowanej wizji budynku.
Pliki do druku
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
Ups, wystąpił problem
Wystąpił nieoczekiwany problem. Spróbuj ponownie.
ODKRYJ NOWE
Konto Extradom.pl
Zapisuj ulubione projekty na każdym urządzeniu
Oglądaj zdjęcia i wymieniaj się doświadczeniami ze społecznością
Korzystaj z bezpłatnych narzędzi: Kreator 3D, Mapa budowy, Analiza działki