Masz już projekt z Extradom.pl? Dopasujemy go do Twojej działki
W trakcie adaptacji projekt jest dostosowywany do konkretnej działki. Ten etap to także najlepszy moment na wprowadzenie funkcjonalnych zmian w projekcie. Chcesz wiedzieć więcej? Umów się na bezpłatną konsultację dot. adaptacji!
Szukasz wykonawcy godnego zaufania? Zleć budowę w Extradom.pl!
Z góry znasz koszt budowy domu
Dom odbierasz zgodnie z ustalonym harmonogramem - nawet w 6 miesięcy
Zabezpiecza Cię jedna kompleksowa umowa z jednym wykonawcą
Otrzymujesz nawet 30-letnią gwarancję na konstrukcję domu
Oszczędzasz swój czas dzięki pewnej i kompletnej usłudze
Cena brutto stanu deweloperskiego od
Cena brutto stanu deweloperskiego od 4 719 do 6 939 zł/m2.
Cena jest uzależniona m.in. od lokalizacji, wybranej technologii, kubatury budynku, skomplikowania projektu i ewentualnych zmian, na które zdecyduje się inwestor.
Cena za m2 powierzchni netto, czyli wszystkich pomieszczeń mierzonych na wysokości podłogi.
Ten dom możesz budować metodą gospodarczą, systemem zleconym lub skorzystać z naszej oferty Projekt z Budową. Przy porównaniu weź pod uwagę nie tylko koszt, ale też różny zakres prac i standard wykonania.
Metoda gospodarcza
Najtańsza metoda - większość prac budowlanych wykonuje inwestor
Stan surowy zamknięty (SSZ)
144 000 zł netto
Szacunkowy koszt materiałów
na III kwartał 2024
Prace ziemne i fundamenty
20 000 zł
Konstrukcja, strop oraz dach
103 000 zł
Stolarka okienna i drzwiowa
21 000 zł
Instalacje
nie obejmuje
Prace wykończeniowe
nie obejmuje
Możesz budować etapami, pamiętając jednak o zmianie kosztów w czasie
Możesz rozpocząć budowę z częścią niezbędnych środków
Sam ustalasz harmonogram, koordynujesz budowę i zapewniasz materiały
jakie parametry musi spełniać dom
według miejscowego planu zagospodarowania lub warunków zabudowy (np. kąt nachylenia i typ dachu, liczba kondygnacji itp.
jakie inne projekty pasują na Twoją działkę
– znajdziemy je dla Ciebie!
Wypełniasz wniosek o warunki zabudowy (WZ)?Wydrukuj kartę projektu lub zamów rysunki szczegółowe
Drukuj
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
•Rysunki szczegółowe
Powierzchnie i wymiary
Powierzchnia użytkowa
Suma powierzchni wszystkich pomieszczeń mieszkalnych, pomniejszona o pow. garażu, kotłowni, strychu, piwnicy. Jest liczona w 100% dla pomieszczeń o wysokości powyżej 2,2 m, w 50% dla pomieszczeń o wys. 2,2-1,4 m i niewliczana dla niższych niż 1,4 m.
60,48 m²
Powierzchnia zabudowy
Powierzchnia zajmowana przez część na- oraz nadziemną budynku liczona, jako rzut pionowy budynku na działkę.
52,37 m²
Powierzchnia całkowita
Całkowita powierzchnia wszystkich kondygnacji budynku łącznie z elementami nośnymi, takimi jak ściany zewnętrzne (z ociepleniem), słupy, tarasy, itp.
77,87 m²
Powierzchnia netto
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.
64,44 m²
Kubatura brutto
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).
259 m³
Powierzchnia dachu
106,60 m²
Kąt nachylenia dachu
Nachylenie połaci dachu głównego podawane w stopniach. Uwaga! W niektórych projektach występuje więcej niż jedno nachylenie dachu.
45°
Wysokość budynku
Wysokość liczona od części budynku położonej najniżej przy powierzchni terenu do najwyższego punktu dachu (kalenicy) z wyłączeniem kominów.
7 m
Szerokość elewacji
8,80 m
Długość elewacji
6,65 m
Min. szerokość działki
Najmniejsza możliwa szerokość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z szerokości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
16,80 m
Min. długość działki
Najmniejsza możliwa długość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z długości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
14,65 m
Energooszczędność
Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ep
Energia pierwotna określa ilość energii nieodnawialnej potrzebnej w ciągu roku do ogrzewania czy też ogrzania wody użytkowej z uwzględnieniem kosztów produkcji i transportu surowców energetycznych.
68,10 kWh/(m²rok)
Ek
Energia końcowa określa zapotrzebowanie budynku na energię niezbędną do uzyskania założonych parametrów, jak np. temperatura wewnątrz budynku.
57,70 kWh/(m²rok)
Euco
Energia użytkowa potrzebna do ogrzewania i wentylacji. Im parametr jest niższy tym budynek bardziej energooszczędny.
44,90 kWh/(m²rok)
Ogrzewanie główne
Gazowe
- szczegóły
Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia projektu z
Aneks na paliwo stałe
Gruntowa pompa ciepła
Powietrzna pompa ciepła
Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy
Wentylacja
Grawitacyjna
- szczegóły
Warunki techniczne
Projekt zgody z WT 2021
Więcej szczegółów
Technologia i konstrukcja
Konstrukcja
Murowana
PROJEKT Z BUDOWĄ
Istnieje możliwość zaadaptowania tego projektu do technologii prefabrykowanej/modułowej i budowy nawet w 6 miesięcy ze stałym kosztem budowy
Zobacz wnętrze tego domu z bezpłatną aplikacją iDesigner
Zaprojektuj dach i elewację tego domu z aplikacją Kreator 3D
Zaprojektuj teraz
Dodatki do projektu
Dodatki możesz zamówić w koszyku lub telefonicznie u naszego Doradcy.
Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Bestseller
Kosztorys
550 zł
Bestseller
Dodatkowy egzemplarz projektu
500 zł
Bestseller
Elektroniczna wersja projektu
550 zł
Ogrzewanie podłogowe
470 zł
Oze
Aneks na paliwo stałe
470 zł
Oze
Gruntowa pompa ciepła
470 zł
Oze
Powietrzna pompa ciepła
470 zł
Klimatyzacja w domu
470 zł
Oze
Instalacja fotowoltaiczna
470 zł
Projekt zbiornika na ścieki sanitarne
399 zł
0 zł
Cena przy zakupie z projektem
Wentylacja mechaniczna i kominek
470 zł
Płaszcz wodny
470 zł
Projekty ogrodzeń
550 zł
0 zł
Cena przy zakupie z projektem
Pokaż więcej (7)
Opis projektu
Sosenka 3 to przytulny, jednorodzinny dom z poddaszem użytkowym, który sprawdzi się również jako całoroczny domek letniskowy. Jest świetnym rozwiązaniem na małe działki z wejściem od południa, a niewielkie rozmiary i regularna bryła czynią go tanim w budowie. Indywidualnego charakteru nadają mu drewniane okiennice oraz klinkierowy cokół, dzięki czemu bez problemu wkomponuje się zarówno w wiejski jak i miejski krajobraz.
Do wnętrza domu wchodzi się przez mały wiatrołap, którego wnęki można wykorzystać jako miejsce na okrycia wierzchnie. Następnie docieramy wprost do pokoju dziennego, zajmującego większość parteru i wychodzącego na taras od wschodniej strony. W pokoju dziennym zarezerwowano przestrzeń na komplet wypoczynkowy oraz duży stół, a także schody na poddasze. Pod nimi przewidziano kominek, który w zimowe wieczory będzie tworzył wyjątkowy klimat. Zaraz obok znajduje się przejście do kuchni, skąd wchodzi się do łazienki z małym oknem oraz pomieszczenia gospodarczego z wyjściem na ogród.
Poddasze rozplanowano równie efektywnie jak parter. Korytarz prowadzący do dwóch pokoi ograniczono do minimum. Sypialnie mają podobne wielkości, a w każdej z nich mogą swobodnie zamieszkać dwie osoby. Poza tym znajdzie się tam miejsce na wkomponowanie wysokich, pojemnych szaf.
Największym atutem projektu Sosenka 3 jest pojemność domu, dzięki której na bardzo małej powierzchni może zamieszkać rodzina typu 2+2. Jest to zasługa świetnego rozplanowania wnętrza i skutecznego wykorzystania całej dostępnej powierzchni.
Mały funkcjonalny i tani w budowie rok czasu szukaliśmy z żoną . No i pomieszczenie gospodarcze genialne możesz zrobić z nim co chcesz
Tekst opinii nie powinien zawierać niecenzuralnych treści, dlatego zostanie dodany po weryfikacji. W pierwszej kolejności pojawią się opinie osób, które budują wybrany projekt.
Dziękujemy za Twoją opinię.
Po weryfikacji jej treść pojawi się na stronie projektu.
Wywiady mieszkańców domu Sosenka 3
zbigiw
Plan zagospodarowania przestrzennego przewidywał, że mogę zabudować na mojej działce tylko 50m2 dlatego projekt domu musiał przewidywać idealne wykorzystanie każdego metra powierzchni użytkowej w domu. I tak, Sosenka III WAH1107 wybrałem bez wahania. Już tylko patrząc na jego układ pomieszczeń da się stwierdzić, że wszystko zostało bardzo dobrze przemyślane. Zdecydowałem się na ogrzewanie podłogowe (do tego projektu wszystkim je polecam) i piec na węgiel/drzewo. Mam standardowe ocieplenie, ale wełnę kupiłem wyższej jakości - dzięki temu koszty ogrzewania są naprawdę minimalne. Ostatniego sezonu spaliłem tylko jakąś tonę węgla i trochę drzewa. Układ pomieszczeń w projekcie domu Sosenka III WAH1107 jest chyba perfekcyjny. Tym bardziej po podniesieniu ścianki kolankowej o jeden pustak. Mamy do dyspozycji naprawdę to wszystko, czego potrzebowaliśmy. Dla dwóch osób jest to w zupełności wystarczający metraż - mamy mało sprzątania, nie zużywamy wiele opału, a żyjemy naprawdę wygodnie. Doświetlenie wnętrza prezentuje się znakomicie. Nie ma ślepego pomieszczenia - nawet nad górnym korytarzem mamy okno połaciowe. W domu jest jasno i tym samym bardzo przyjemnie. Cieszymy się zwłaszcza, kiedy odwiedzają nas goście i chwalą nasz wybór oraz wszystkie rozwiązania, jakie zostały u nas zastosowane. Uważam, że mimo podniesienia ścianki kolankowej, dom nie stracił na swoim wyglądzie, a może wręcz przeciwnie. Wysunęliśmy dach i dzięki temu dom wygląda naprawdę pięknie. Projekt domu parterowego z poddaszem użytkowym Sosenka III WAH1107 był dobrym wyborem. Budowa naprawdę trwała krótko, a projekt nie zawiera żadnych błędów. Polecam i pozdrawiam.
pawlisko
Wybierając odpowiedni projekt domu musiałem mieć na uwadze gabaryty zakupionej działki. Jest ona dosyć mała, dlatego od początku skupiliśmy się na budynkach o odpowiednich wymiarach z poddaszem użytkowym. Spośród propozycji spełniających powyższe kryteria, najbardziej do gustu przypadł nam projekt Sosenka 3 WAH1107 i finalnie zdecydowaliśmy się na jego realizację.Prace budowlane postępował naprawdę sprawnie i jestem zadowolony z przebiegu całej inwestycji. Jedyne trudności na jakie natrafiliśmy wynikały z konieczności wprowadzenia do projektu pewnych zmian dostosowujących go do narzuconych odgórnie warunków zabudowy. Dokumentacja techniczna była dobrze sporządzona pod względem konstrukcyjnym, a realizację udało nam się zakończyć w bardzo krótkim czasie. Budowę zaczęliśmy 1 maja, a już 11 czerwca następnego roku wprowadziliśmy się do nowego, w pełni wykończonego domu.Do wymurowania ścian użyliśmy bloczków z betonu komórkowego. Postanowiliśmy zmienić zalecaną w projekcie metodę wykonywania stropu i zamiast drewnianego wykonaliśmy go w lanej betonem konstrukcji. Dach pokryliśmy dachówką. Muszę jednak przyznać, że stosując powyższe materiały, koszty naszej inwestycji na etapie stanu surowego zamkniętego znacznie przekroczyły kwotę oszacowaną w kosztorysie. Projekt domu Sosenka 3 WAH1107 od początku bardzo nam się podobał, jednak aby dopasować go do wymagań gminnych, musieliśmy wprowadzić w nim pewne zmiany. Wejście do domu wykonaliśmy na ścianie szczytowej, tak że obecnie znajduje się ono zaraz przy kuchni. Dodatkowo, w części dziennej wykonaliśmy wykusz będący idealnym miejscem na zrobienie jadalni. Lekkie drewniane schody zamieniliśmy na murowane, a ponadto nieco powiększyliśmy taras.Jestem zadowolony z wyboru projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Sosenka 3 WAH1107. W nowym domu mieszkamy już drugi rok i w dalszym ciągu dostrzegamy w nim same plusy. Budynek jest komfortowy w użytkowaniu, a przy tym ekonomiczny w eksploatacji. Ogrzewamy w nim za pomocą pieca gazowego, a rachunki za gaz w sezonie zimowym wynoszą 350-400 zł co dwa miesiące, łącznie z ogrzewaniem wody użytkowej. Układ pomieszczeń został funkcjonalnie przemyślany i w naszym przypadku pozostał zgodny z oryginałem. Na chwilę obecną pomyślałbym jedynie nad chociaż częściowym podpiwniczeniem domu i szczerze polecam rozważenie tego rozwiązania innym Inwestorom. Pozdrawiam.
M.Kopko393
Wraz z narzeczoną nie potrzebowaliśmy domu o dużych rozmiarach. Wybierając projekt, skupiliśmy się więc na projektach budynków o małym, acz wygodnym metrażu. Przeglądając różne propozycje natrafiliśmy na projekt Sosenka 3 WAH1107. Powierzchnia ok. 60 m² odpowiadała naszym potrzebom, a ukazany na rysunkach dom bardzo przypadł nam do gustu, dlatego finalnie zdecydowaliśmy się na jego realizację.Projekt domu Sosenka 3 WAH1107 jest naprawdę łatwy w postawieniu. Zdecydowałem się na budowę systemem gospodarczym i większość prac wykonałem samodzielnie, a czasem pomagali mi również moi bracia oraz szwagier. Wszyscy posiadamy pewne doświadczenie w temacie budownictwa i wszystko przebiegło jak najbardziej. Pierwsze wykopy fundamentowe zacząłem w kwietniu 2016 r., a obecnie do całkowitego zakończenia inwestycji zostało wykonanie ostatnich prac aranżacyjnych.Budynek został postawiony z białych bloczków z betonu komórkowego marki Solbet. Postanowiłem zmienić zalecaną przez architekta metodę wykonania stropu na bardziej solidną - zamiast drewnianego, wykonałem go w żelbetowej monolitycznej konstrukcji. Dach pokryłem blachodachówką, chociaż obecnie z pewnością postawiłbym na dachówkę ceramiczną.Zdecydowaliśmy się na ogrzewanie domu za pomocą paliwa stałego. Oryginalna wielkość kotłowni jest jednak za mała ta ten rodzaj ogrzewania, dlatego postanowiliśmy doprojektować piwnicę, w której zamontowaliśmy piec. Realizacja projektu domu Sosenka 3 WAH1107 na etapie stanu surowego zamkniętego wyniosła mnie ok. 80 tys. zł. systemem gospodarczym. Cały budynek łącznie z wszelkimi wykończeniami wiązał się z wydatkiem ok. 270 tys. zł. Układ pomieszczeń uwzględniony w projekcie domu Sosenka 3 WAH1107 jest prosty i funkcjonalny, dlatego nie czuliśmy potrzeby wielu zmian. Z racji doprojektowania piwnicy, mogliśmy powiększyć łazienkę kosztem pierwotnej powierzchni kotłowni. Oprócz tego, na poddaszu wygospodarowałem ubikację kosztem kawałka korytarza i kilku centymetrów ujętych z obu pokoi. Przyznam, że był to naprawdę świetny pomysł i szczerze polecam go innym Inwestorom.Jestem zadowolony z wyboru projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Sosenka 3 WAH1107. Jest to nieskomplikowany dom o niewielkiej powierzchni, co bezpośrednio wpływa na łatwą i tanią budowę oraz niskie koszty eksploatacji. Metraż jest jednocześnie w zupełności wystarczający, a przewidziany w domu układ w pełni wygodny. Dom bardzo nam się podoba, a odwiedzający nas goście chwalą jego wygląd i uwzględnione wewnątrz rozwiązania. Projekt Sosenka 3 WAH1107 mogę śmiało polecić innym. Pozdrawiam.
zbigiw
Plan zagospodarowania przestrzennego przewidywał, że mogę zabudować na mojej działce tylko 50m2 dlatego projekt domu musiał przewidywać idealne wykorzystanie każdego metra powierzchni użytkowej w domu. I tak, Sosenka III WAH1107 wybrałem bez wahania. Już tylko patrząc na jego układ pomieszczeń da się stwierdzić, że wszystko zostało bardzo dobrze przemyślane. Zdecydowałem się na ogrzewanie podłogowe (do tego projektu wszystkim je polecam) i piec na węgiel/drzewo. Mam standardowe ocieplenie, ale wełnę kupiłem wyższej jakości - dzięki temu koszty ogrzewania są naprawdę minimalne. Ostatniego sezonu spaliłem tylko jakąś tonę węgla i trochę drzewa. Układ pomieszczeń w projekcie domu Sosenka III WAH1107 jest chyba perfekcyjny. Tym bardziej po podniesieniu ścianki kolankowej o jeden pustak. Mamy do dyspozycji naprawdę to wszystko, czego potrzebowaliśmy. Dla dwóch osób jest to w zupełności wystarczający metraż - mamy mało sprzątania, nie zużywamy wiele opału, a żyjemy naprawdę wygodnie. Doświetlenie wnętrza prezentuje się znakomicie. Nie ma ślepego pomieszczenia - nawet nad górnym korytarzem mamy okno połaciowe. W domu jest jasno i tym samym bardzo przyjemnie. Cieszymy się zwłaszcza, kiedy odwiedzają nas goście i chwalą nasz wybór oraz wszystkie rozwiązania, jakie zostały u nas zastosowane. Uważam, że mimo podniesienia ścianki kolankowej, dom nie stracił na swoim wyglądzie, a może wręcz przeciwnie. Wysunęliśmy dach i dzięki temu dom wygląda naprawdę pięknie. Projekt domu parterowego z poddaszem użytkowym Sosenka III WAH1107 był dobrym wyborem. Budowa naprawdę trwała krótko, a projekt nie zawiera żadnych błędów. Polecam i pozdrawiam.
pawlisko
Wybierając odpowiedni projekt domu musiałem mieć na uwadze gabaryty zakupionej działki. Jest ona dosyć mała, dlatego od początku skupiliśmy się na budynkach o odpowiednich wymiarach z poddaszem użytkowym. Spośród propozycji spełniających powyższe kryteria, najbardziej do gustu przypadł nam projekt Sosenka 3 WAH1107 i finalnie zdecydowaliśmy się na jego realizację.Prace budowlane postępował naprawdę sprawnie i jestem zadowolony z przebiegu całej inwestycji. Jedyne trudności na jakie natrafiliśmy wynikały z konieczności wprowadzenia do projektu pewnych zmian dostosowujących go do narzuconych odgórnie warunków zabudowy. Dokumentacja techniczna była dobrze sporządzona pod względem konstrukcyjnym, a realizację udało nam się zakończyć w bardzo krótkim czasie. Budowę zaczęliśmy 1 maja, a już 11 czerwca następnego roku wprowadziliśmy się do nowego, w pełni wykończonego domu.Do wymurowania ścian użyliśmy bloczków z betonu komórkowego. Postanowiliśmy zmienić zalecaną w projekcie metodę wykonywania stropu i zamiast drewnianego wykonaliśmy go w lanej betonem konstrukcji. Dach pokryliśmy dachówką. Muszę jednak przyznać, że stosując powyższe materiały, koszty naszej inwestycji na etapie stanu surowego zamkniętego znacznie przekroczyły kwotę oszacowaną w kosztorysie. Projekt domu Sosenka 3 WAH1107 od początku bardzo nam się podobał, jednak aby dopasować go do wymagań gminnych, musieliśmy wprowadzić w nim pewne zmiany. Wejście do domu wykonaliśmy na ścianie szczytowej, tak że obecnie znajduje się ono zaraz przy kuchni. Dodatkowo, w części dziennej wykonaliśmy wykusz będący idealnym miejscem na zrobienie jadalni. Lekkie drewniane schody zamieniliśmy na murowane, a ponadto nieco powiększyliśmy taras.Jestem zadowolony z wyboru projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Sosenka 3 WAH1107. W nowym domu mieszkamy już drugi rok i w dalszym ciągu dostrzegamy w nim same plusy. Budynek jest komfortowy w użytkowaniu, a przy tym ekonomiczny w eksploatacji. Ogrzewamy w nim za pomocą pieca gazowego, a rachunki za gaz w sezonie zimowym wynoszą 350-400 zł co dwa miesiące, łącznie z ogrzewaniem wody użytkowej. Układ pomieszczeń został funkcjonalnie przemyślany i w naszym przypadku pozostał zgodny z oryginałem. Na chwilę obecną pomyślałbym jedynie nad chociaż częściowym podpiwniczeniem domu i szczerze polecam rozważenie tego rozwiązania innym Inwestorom. Pozdrawiam.
M.Kopko393
Wraz z narzeczoną nie potrzebowaliśmy domu o dużych rozmiarach. Wybierając projekt, skupiliśmy się więc na projektach budynków o małym, acz wygodnym metrażu. Przeglądając różne propozycje natrafiliśmy na projekt Sosenka 3 WAH1107. Powierzchnia ok. 60 m² odpowiadała naszym potrzebom, a ukazany na rysunkach dom bardzo przypadł nam do gustu, dlatego finalnie zdecydowaliśmy się na jego realizację.Projekt domu Sosenka 3 WAH1107 jest naprawdę łatwy w postawieniu. Zdecydowałem się na budowę systemem gospodarczym i większość prac wykonałem samodzielnie, a czasem pomagali mi również moi bracia oraz szwagier. Wszyscy posiadamy pewne doświadczenie w temacie budownictwa i wszystko przebiegło jak najbardziej. Pierwsze wykopy fundamentowe zacząłem w kwietniu 2016 r., a obecnie do całkowitego zakończenia inwestycji zostało wykonanie ostatnich prac aranżacyjnych.Budynek został postawiony z białych bloczków z betonu komórkowego marki Solbet. Postanowiłem zmienić zalecaną przez architekta metodę wykonania stropu na bardziej solidną - zamiast drewnianego, wykonałem go w żelbetowej monolitycznej konstrukcji. Dach pokryłem blachodachówką, chociaż obecnie z pewnością postawiłbym na dachówkę ceramiczną.Zdecydowaliśmy się na ogrzewanie domu za pomocą paliwa stałego. Oryginalna wielkość kotłowni jest jednak za mała ta ten rodzaj ogrzewania, dlatego postanowiliśmy doprojektować piwnicę, w której zamontowaliśmy piec. Realizacja projektu domu Sosenka 3 WAH1107 na etapie stanu surowego zamkniętego wyniosła mnie ok. 80 tys. zł. systemem gospodarczym. Cały budynek łącznie z wszelkimi wykończeniami wiązał się z wydatkiem ok. 270 tys. zł. Układ pomieszczeń uwzględniony w projekcie domu Sosenka 3 WAH1107 jest prosty i funkcjonalny, dlatego nie czuliśmy potrzeby wielu zmian. Z racji doprojektowania piwnicy, mogliśmy powiększyć łazienkę kosztem pierwotnej powierzchni kotłowni. Oprócz tego, na poddaszu wygospodarowałem ubikację kosztem kawałka korytarza i kilku centymetrów ujętych z obu pokoi. Przyznam, że był to naprawdę świetny pomysł i szczerze polecam go innym Inwestorom.Jestem zadowolony z wyboru projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Sosenka 3 WAH1107. Jest to nieskomplikowany dom o niewielkiej powierzchni, co bezpośrednio wpływa na łatwą i tanią budowę oraz niskie koszty eksploatacji. Metraż jest jednocześnie w zupełności wystarczający, a przewidziany w domu układ w pełni wygodny. Dom bardzo nam się podoba, a odwiedzający nas goście chwalą jego wygląd i uwzględnione wewnątrz rozwiązania. Projekt Sosenka 3 WAH1107 mogę śmiało polecić innym. Pozdrawiam.
Prezentacja projektów specjalnie dla Ciebie
Potrzebujesz rekomendacji specjalnie dla Ciebie? Zamów prezentację z portfolio projektów, dopasowanych do Twoich potrzeb
Zamów bezpłatnie
Extradom.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do pod numerem KRS 0000648746, numer NIP 895-17-18-333, o kapitale zakładowym 708 150,00 zł uprzejmie informuje, iż poprzez serwis Extradom.pl umożliwia m.in. zapoznanie się przez konsumentów z ofertą handlową Partnerów Extradom.pl, którzy stosują metody budowy domów przy wykorzystaniu różnego rodzaju technologie prefabrykacji bądź modułowe (tzw. „Gotowe domy”).
Extradom.pl nie prowadzi jednakże sprzedaży ani nie oferuje usług polegających na doradztwie finansowym, prawnym ani podatkowym w zakresie inwestycji realizowanych w technologiach tzw. „Gotowych domów”. Informacje prezentowane w serwisie Extradom.pl dotyczące Partnerów Extradom.pl oferujących realizację inwestycji w technologiach „Gotowych domów” lub podobnych mają charakter informacyjny i reklamowy.
Prezentowane w serwisie Extradom.pl informacje dotyczące stosowanych przez Partnerów metod budowy domów w technologii prefabrykacji bądź modułowej pochodzą od Partnerów Extradom.pl.
Extradom.pl sp. z o.o. jedynie umożliwia nawiązanie kontaktu przez Użytkownika z Partnerem Extradom.pl stosującym tego rodzaju technologie budowy domów i nie jest stroną umowy o roboty budowlane zawieranej przez Użytkownika Extradom.pl z Partnerem Extradom.pl.
Ostateczne wykończenie budynku może nastąpić na wiele sposobów, a prezentowane przez Extradom.pl wizualizacje poczytywać należy za jedynie przykład i propozycję wykończenia, wizję architektoniczną autora projektu. Szczegółowe rozwiązania zastosowane w oferowanej dokumentacji - w tym również ilość, lokalizacje i wygląd okien, drzwi, kominów - mogą w niewielkim stopniu różnić się od zaproponowanej wizji budynku. Dokumentacja projektowa odpowiada rzutom poglądowym prezentowanym przez Extradom.pl na karcie danego projektu.
Pliki do druku
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
Ups, wystąpił problem
Wystąpił nieoczekiwany problem. Spróbuj ponownie.
ODKRYJ NOWE
Konto Extradom.pl
Zapisuj ulubione projekty na każdym urządzeniu
Oglądaj zdjęcia i wymieniaj się doświadczeniami ze społecznością
Korzystaj z bezpłatnych narzędzi: Kreator 3D, Mapa budowy, Analiza działki