Powierzchnia całkowita pomieszczenia liczona po podłodze. W odróżnieniu od powierzchni użytkowej nie uwzględnia wysokości pomieszczenia.
1. Hall5,73 m² (8,13 m²*)
2. Łazienka6,49 m² (13,38 m²*)
3. Pokój12,67 m² (19,56 m²*)
4. Pokój13,29 m² (15,51 m²*)
5. Pokój15,84 m² (23,25 m²*)
6. Garderoba3,20 m² (8,25 m²*)
7. Hall4,10 m² (7,32 m²*)
8. Pomieszczenie gospodarcze3,93 m² (7,11 m²*)
9. Strych13,98 m² (31,84 m²*)
Razem rzut poddasza79,23 m²
*powierzchnia po podłodze
Powierzchnia całkowita pomieszczenia liczona po podłodze. W odróżnieniu od powierzchni użytkowej nie uwzględnia wysokości pomieszczenia.
Usytuowanie na działce
Czy ten projekt pasuje na
Twoją działkę?
Chętnie to sprawdzimy!
Dowiedz się:
czy zmieści
się na niej wybrany przez Ciebie dom
jakie parametry musi spełniać dom
według miejscowego planu zagospodarowania lub warunków zabudowy (np. kąt nachylenia i typ dachu, liczba kondygnacji itp.
jakie inne projekty pasują na Twoją działkę
– znajdziemy je dla Ciebie!
Masz już projekt z Extradom.pl? Dopasujemy go do Twojej działki
W trakcie adaptacji projekt jest dostosowywany do konkretnej działki. Ten etap to także najlepszy moment na wprowadzenie funkcjonalnych zmian w projekcie. Chcesz wiedzieć więcej? Umów się na bezpłatną konsultację dot. adaptacji!
jakie parametry musi spełniać dom
według miejscowego planu zagospodarowania lub warunków zabudowy (np. kąt nachylenia i typ dachu, liczba kondygnacji itp.
jakie inne projekty pasują na Twoją działkę
– znajdziemy je dla Ciebie!
Wypełniasz wniosek o warunki zabudowy (WZ)?Wydrukuj kartę projektu lub zamów rysunki szczegółowe
Drukuj
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
Powierzchnie i wymiary
Powierzchnia użytkowa
Suma powierzchni wszystkich pomieszczeń mieszkalnych, pomniejszona o pow. garażu, kotłowni, strychu, piwnicy. Jest liczona w 100% dla pomieszczeń o wysokości powyżej 2,2 m, w 50% dla pomieszczeń o wys. 2,2-1,4 m i niewliczana dla niższych niż 1,4 m.
148,13 m²
Powierzchnia zabudowy
Powierzchnia zajmowana przez część na- oraz nadziemną budynku liczona, jako rzut pionowy budynku na działkę.
168,70 m²
Kubatura netto
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) pomieszczeń budynku, bez strychu, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).
657,20 m³
Powierzchnia dachu
289 m²
Kąt nachylenia dachu
Nachylenie połaci dachu głównego podawane w stopniach. Uwaga! W niektórych projektach występuje więcej niż jedno nachylenie dachu.
42°
Wysokość budynku
Wysokość liczona od części budynku położonej najniżej przy powierzchni terenu do najwyższego punktu dachu (kalenicy) z wyłączeniem kominów.
8,60 m
Szerokość elewacji
18,40 m
Długość elewacji
11,85 m
Min. szerokość działki
Najmniejsza możliwa szerokość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z szerokości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
25,40 m
Min. długość działki
Najmniejsza możliwa długość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z długości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
19,85 m
Energooszczędność
Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ep
Energia pierwotna określa ilość energii nieodnawialnej potrzebnej w ciągu roku do ogrzewania czy też ogrzania wody użytkowej z uwzględnieniem kosztów produkcji i transportu surowców energetycznych.
56,10 kWh/(m²rok)
Warunki techniczne
Projekt zgody z WT 2021
Więcej szczegółów
Technologia i konstrukcja
Konstrukcja
Murowana
Strop
Żelbetowy
Okna i drzwi tarasowe
Nowoczesne okna PVC i aluminiowe WIŚNIOWSKI – doskonała izolacja, elegancki design i niezrównana trwałość.
Fundamenty: bezpośrednie, na ławach i stopach fundamentowych. Ściany zewnętrzne: bloczki z bet. komórkowego (odm. 500) - 36 cm + styropian TERMO ORGANIKA typ Fasada 6 cm. Ściany wewnętrzne: bloczki wapienno-piaskowe - 24 cm / bloczki z bet. komórkowego (odm. 500) - 24 cm, (działowe: bloczki z bet. komórkowego (odm. 500) - 12 cm).. Strop: żelbetowy monolityczny gr. 20 cm.. Elewacje: systemowy firmy TERMO ORGANIKA, okładzina klinkierowa. Pokrycie dachu: dachówka cementowa. Konstrukcja dachu: drewniana o układzie konstrukcyjnym krokwiowo-płatwiowym. Schody wewnętrzne: żelbetowe monolityczne zabiegowe. Ogrzewanie: kocioł gazowy jednofunkcyjny kondensacyjny, dodatkowe źródło ciepła - kominek z płaszczem wodnym.
Parterowy dom jednorodzinny Tyberiusz 2 wyposażono w obszerne poddasze użytkowe i duży garaż na dwa stanowiska. Średnich rozmiarów budynek został zaprojektowany dla 4-5-cio osobowej rodziny. Część mieszkalna zawiera się w równomiernej, statycznej bryle, którą z jednej strony przedłużono o garaż. Całość przekryto dosyć stromym dachem kopertowym, stanowiącym przeciwwagę dla rozłożystego parteru. Naroże głównej części zostało odjęte z bryły, w celu utworzenia sporego podcienia nad tarasem. W sąsiedniej ścianie znalazł się zwieńczony jednym z trzech balkonów wykusz. Na trzech połaciach dachu zaprojektowano duże lukarny. Ze względu na długi garaż, dom przeznaczony jest dla szerokich działek. Atrakcyjna forma pozwala posadowić go w wyeksponowanym z kilku stron miejscu.
Część dzienną stanowi duże, otwarte wnętrze na parterze. Kompletny brak przegród sprawia, że półotwarta kuchnia łączy się z jadalnią, hallem i dużym pokojem dziennym w jedno pomieszczenie. Poszczególne strefy podzielono tylko optycznie: wewnętrzna ściana i naroże podcienia tworzą przewężenie między salonem a jadalnią. Na zadaszony fragment tarasu prowadzą dwie pary drzwi ogrodowych - jedne w każdej ścianie - a dodatkowe doświetlenie gwarantuje przeszklony wykusz. W odizolowanym kącie pokoju dziennego zaproponowano kominek. Wygodne, otwarte schody łączą przyziemie z obszernym poddaszem zawierającym część nocną. Wszystkie trzy pokoje posiadają prywatne balkony w lukarnach, a największy z nich zaopatrzono dodatkowo w wygodną garderobę. Przy schodach znalazła się duża, obsługująca całą kondygnację łazienka. Jeszcze jeden pokój, który można zaadaptować jako sypialnię, zlokalizowano na parterze. Wszystkie pomieszczenia techniczne i sanitarne odsunięto od części mieszkalnej i wypoczynkowej - zgrupowano je w części garażowej. Na parterze obszar ten znalazł się dwa stopnie poniżej poziomu przyziemia - przechodnie pomieszczenie gospodarcze, w którym można podłączyć piec grzewczy, łączy się z garażem. Obok usytuowano łazienkę, obsługującą cały parter. Obok przejścia pod schodami zmieściła się drobna garderoba. Dodatkowe, bardzo duże pomieszczenia gospodarcze zlokalizowano na półpiętrze nad garażem. Największe z nich stanowi strych, w którym spokojnie urządzimy wygodną suszarnię lub magazyn.
Tyberiusz 2 mimo nieprzesadzonych gabarytów skrywa wyjątkowo pojemne wnętrze. Otwarta przestrzeń wspólna umożliwia dużej rodzinie przyjemne spędzanie czasu. W dużym pomieszczeniu wydzielono pomniejsze obszary, dzięki czemu jednocześnie mogą odbywać się w nim różne aktywności. Przeniesienie wszystkich brudnych i technicznych pomieszczeń do oddzielnej części budynku pozwoliło zwiększyć komfort i funkcjonalność budynku. Liczne dodatkowe pomieszczenia pomogą rozwiązać problemy związane z przechowywaniem rzeczy, natomiast komfortowe sypialnie są jasne i ustawne dzięki dostępowi do lukarn.
Czytaj więcej
Informacje dodatkowe
Interesuje Cię projekt w standardzie WT 2021? Skontaktuj się z nami - Doradca sprawdzi, czy jest już dostępna najnowsza wersja
Tekst opinii nie powinien zawierać niecenzuralnych treści, dlatego zostanie dodany po weryfikacji. W pierwszej kolejności pojawią się opinie osób, które budują wybrany projekt.
Dziękujemy za Twoją opinię.
Po weryfikacji jej treść pojawi się na stronie projektu.
Wywiady mieszkańców domu Tyberiusz 2
romih
Szukając projektu domu największa uwagę przywiązywaliśmy do wyglądu zewnętrznego budynku, gdyż chcieliśmy, aby atrakcyjnie prezentował się na działce. Projekt domu Tyberiusz 2 WRW 1162 bardzo spodobał się mojej żonie, a w dodatku spełniał również inne nasze oczekiwania. Nasz dom wybudowaliśmy ze zwykłej cegły kratówki MAX z pionowymi fugami. Ściany postanowiliśmy ocieplić 12 cm warstwą styropianu grafitowego. Zdecydowaliśmy się na zamontowanie w kotłowni pieca z zasobnikiem na ekogroszek, gdyż zależało nam na mało obsługowym sposobie ogrzewania. Nie mieliśmy za bardzo innej alternatywy, gdyż w naszej miejscowości nie ma gazu ziemnego, a ogrzewanie butlą propan-butan wychodzi dość drogo. Ekogroszek wydał nam się również najkorzystniejszy pod względem ekonomicznym. W projekcie domu parterowego z poddaszem użytkowym Tyberiusz 2 WRW 1162 wprowadziliśmy kilka zmian. Wstawiliśmy ściankę w miejscu barku między kuchnią i jadalnią. Stwierdziliśmy, że będzie to wyglądać estetyczniej, gdyż barek miał znajdować się od razu obok stołu. Poza tym, wiadomym jest, iż w miejscu gdzie przyrządza się posiłki nie zawsze jest idealny porządek. Gdyby kuchnia była w pełni otwarta wszystko byłoby na widoku, a tego woleliśmy uniknąć. Zrezygnowaliśmy z wnęki na taras i postawiliśmy ściankę na ukos, po przekątnej od rogu w salonie do wykuszu. Dzięki temu powiększyliśmy część dzienną, gdyż nie ma zwężenia między strefą jadalnianą a wypoczynkową, a powiększenie tarasu nie stanowi żadnego problemu. Trochę żałuje, iż nie wstawiłem w tym miejscu większego okna tarasowego. Gdybym zrobił okno o szerokości 2,40m zamiast 1,80m to na pewno prezentowałoby się lepiej. Myślę, że budując ten dom warto byłoby pomyśleć nad poszerzeniem oddzielnej części garażowej po 1m od frontu i z tyłu budynku. Wtedy zarówno kotłownia, jak i garaż byłyby większe i tym samym wstawienie dwóch samochodów nie stanowiłoby żadnego problemu. Zawsze można też wstawić tam jakąś szafkę. Jestem bardzo zadowolony z rozwiązania, które wprowadziłem w rozmieszczeniu okien w wykuszu. Wstawiłem tam duże, łączone okna dzięki czemu wykusz jest cały przeszklony i wygląda rewelacyjnie. Ponadto, z tej strony wpada do domu więcej światła, gdyż dom umieszczony mam na działce tak, iż taras znajduje się na południowym zachodzie. Wybór projektu domu Tyberiusz 2 WRW 1162 był bardzo dobrą decyzją. Nasza działka znajduje się na rogu ulic i chcieliśmy, aby budynek ładnie prezentował się z obu stron. Udało nam się to, gdyż piękne lukarny, na których zależało mojej żonie, dodają bryle wiele uroku. Polecam i pozdrawiam.
Anula@
Zanim wybraliśmy projekt domu Tyberiusz 2 WRW1162 obejrzeliśmy wiele projektów i wydał nam się najodpowiedniejszy zarówno ze względu na wygląd zewnętrzny, jak i układ pomieszczeń w środku. Zależało nam na tym, aby dom był funkcjonalny, przestrzenny oraz z poddaszem użytkowym i garażem. Zmiany wprowadzaliśmy, jednak były one bardzo nie wielkie, a mianowicie tylko jakieś ścianki działowe. Już nawet dokładnie mnie pamiętam które. Cała budowa przebiegła raczej bez większych komplikacji, nie było opóźnień i wykonawcy dobrze się spisali. Nie mieli też żadnych problemów z odczytem projektu domu Tyberiusz 2 WRW1162. Dom ogrzewamy pompą ciepła, koszty eksploatacyjne są bardzo przystępne i jesteśmy z nich zadowoleni. Zmiany wprowadzaliśmy, jednak były one bardzo niewielkie, a mianowicie tylko zmieniliśmy niektóre ścianki działowe. Przy realizacji tego projektu warto też zwrócić uwagę na schody, ponieważ są bardzo strome. Z pewnością gdybym się budowała teraz, to wprowadziłabym jeszcze jakieś zmiany, np. zrobiłabym na tarasie jedno duże okno. Oczywiście, ta modyfikacja zrobiona by została kosztem tarasu, ale salon znacznie by na tym skorzystał . Układ pomieszczeń jest bardzo funkcjonalny i odpowiada nam idealnie. Jego dodatkowymi zaletami jest garaż dwustanowiskowy, spiżarnia oraz garderoba. Pomieszczenia są bardzo praktyczne i przydatne.Dla mojej czteroosobowej rodziny mogłabym powiedzieć, że dom jest aż za duży. Jednak ma to również zalety, ponieważ mamy miejsce w części dziennej, aby zapraszać gości. Możemy urządzać święta i inne uroczystości rodzinne. Moim największym sukcesem jest realizacja tego projektu. Bardzo podoba mi się duża strefa dzienna, korytarz i przedsionek. Przestrzeń, jaką dają te pomieszczenia razem, jest niesamowita, a efekt jest zachwycający. Jestem bardzo szczęśliwa, że nasz wybór padł na projekt domu parterowego z poddaszem użytkowym Tyberiusz 2 WRW1162. Dom idealny dla rodzin z dziećmi. Polecam i pozdrawiam.
28738
Wybraliśmy projekt domu Tyberiusz 2 WRW1162, ponieważ dla naszej pięcioosobowej rodziny wydał nam się najbardziej odpowiedni pod względem ilości pokoi oraz metrażu. Zależało nam również na garażu w bryle domu. Chcieliśmy, żeby dach był czterospadowy, ponieważ braliśmy pod uwagę także Gracjana. Jednak dach nam się nie podobał i zdecydowaliśmy się na Tyberiusza 2 WRW1162. Budowa przebiegła dobrze, jednak w projekcie pojawiły się pewne niedoskonałości. Generalnie wziąłem ekipę, z której jestem zadowolony, więc wszystko się udało. Projekt domu Tyberiusz 2 WRW1162 był czytelny. Wprowadzaliśmy modyfikacje do projektu, ale bardzo drobne. Była to zmiana kominów- mamy systemowe, a w projekcie były murowane. Posiadamy również wentylację mechaniczną - rekupreację. Zamiast pieca gazowego posiadamy pompę ciepła, z której jesteśmy bardzo zadowoleni. Została zmieniona także konstrukcja dachu. Układ pomieszczeń jest bardzo funkcjonalny i sądzę, że przy pięcioosobowej rodzinie będzie wykorzystany w 100%. Jednak jeśli miałyby tutaj mieszkać osoby starsze, to może być kłopot, gdyż nawet parter jest podzielony na dwa poziomy. Salon mamy dość przestronny i na pewno zmieszczą się goście. Co prawda, nie ma pomieszczeń gospodarczych, ale właściwie mnie to cieszy, bo nie lubię “chomikować” wielu rzeczy. Naszym sukcesem jest to, że budowa została ukończona i możemy już się nim cieszyć. Budowa to dużo nerwów i cieszę się, że mam to już za sobą. Projekt domu parterowego z poddaszem użytkowym i garażem dwustanowiskowym Tyberiusz 2 WRW1162 był trafnym wyborem. Polecam i pozdrawiam.
romih
Szukając projektu domu największa uwagę przywiązywaliśmy do wyglądu zewnętrznego budynku, gdyż chcieliśmy, aby atrakcyjnie prezentował się na działce. Projekt domu Tyberiusz 2 WRW 1162 bardzo spodobał się mojej żonie, a w dodatku spełniał również inne nasze oczekiwania. Nasz dom wybudowaliśmy ze zwykłej cegły kratówki MAX z pionowymi fugami. Ściany postanowiliśmy ocieplić 12 cm warstwą styropianu grafitowego. Zdecydowaliśmy się na zamontowanie w kotłowni pieca z zasobnikiem na ekogroszek, gdyż zależało nam na mało obsługowym sposobie ogrzewania. Nie mieliśmy za bardzo innej alternatywy, gdyż w naszej miejscowości nie ma gazu ziemnego, a ogrzewanie butlą propan-butan wychodzi dość drogo. Ekogroszek wydał nam się również najkorzystniejszy pod względem ekonomicznym. W projekcie domu parterowego z poddaszem użytkowym Tyberiusz 2 WRW 1162 wprowadziliśmy kilka zmian. Wstawiliśmy ściankę w miejscu barku między kuchnią i jadalnią. Stwierdziliśmy, że będzie to wyglądać estetyczniej, gdyż barek miał znajdować się od razu obok stołu. Poza tym, wiadomym jest, iż w miejscu gdzie przyrządza się posiłki nie zawsze jest idealny porządek. Gdyby kuchnia była w pełni otwarta wszystko byłoby na widoku, a tego woleliśmy uniknąć. Zrezygnowaliśmy z wnęki na taras i postawiliśmy ściankę na ukos, po przekątnej od rogu w salonie do wykuszu. Dzięki temu powiększyliśmy część dzienną, gdyż nie ma zwężenia między strefą jadalnianą a wypoczynkową, a powiększenie tarasu nie stanowi żadnego problemu. Trochę żałuje, iż nie wstawiłem w tym miejscu większego okna tarasowego. Gdybym zrobił okno o szerokości 2,40m zamiast 1,80m to na pewno prezentowałoby się lepiej. Myślę, że budując ten dom warto byłoby pomyśleć nad poszerzeniem oddzielnej części garażowej po 1m od frontu i z tyłu budynku. Wtedy zarówno kotłownia, jak i garaż byłyby większe i tym samym wstawienie dwóch samochodów nie stanowiłoby żadnego problemu. Zawsze można też wstawić tam jakąś szafkę. Jestem bardzo zadowolony z rozwiązania, które wprowadziłem w rozmieszczeniu okien w wykuszu. Wstawiłem tam duże, łączone okna dzięki czemu wykusz jest cały przeszklony i wygląda rewelacyjnie. Ponadto, z tej strony wpada do domu więcej światła, gdyż dom umieszczony mam na działce tak, iż taras znajduje się na południowym zachodzie. Wybór projektu domu Tyberiusz 2 WRW 1162 był bardzo dobrą decyzją. Nasza działka znajduje się na rogu ulic i chcieliśmy, aby budynek ładnie prezentował się z obu stron. Udało nam się to, gdyż piękne lukarny, na których zależało mojej żonie, dodają bryle wiele uroku. Polecam i pozdrawiam.
Anula@
Zanim wybraliśmy projekt domu Tyberiusz 2 WRW1162 obejrzeliśmy wiele projektów i wydał nam się najodpowiedniejszy zarówno ze względu na wygląd zewnętrzny, jak i układ pomieszczeń w środku. Zależało nam na tym, aby dom był funkcjonalny, przestrzenny oraz z poddaszem użytkowym i garażem. Zmiany wprowadzaliśmy, jednak były one bardzo nie wielkie, a mianowicie tylko jakieś ścianki działowe. Już nawet dokładnie mnie pamiętam które. Cała budowa przebiegła raczej bez większych komplikacji, nie było opóźnień i wykonawcy dobrze się spisali. Nie mieli też żadnych problemów z odczytem projektu domu Tyberiusz 2 WRW1162. Dom ogrzewamy pompą ciepła, koszty eksploatacyjne są bardzo przystępne i jesteśmy z nich zadowoleni. Zmiany wprowadzaliśmy, jednak były one bardzo niewielkie, a mianowicie tylko zmieniliśmy niektóre ścianki działowe. Przy realizacji tego projektu warto też zwrócić uwagę na schody, ponieważ są bardzo strome. Z pewnością gdybym się budowała teraz, to wprowadziłabym jeszcze jakieś zmiany, np. zrobiłabym na tarasie jedno duże okno. Oczywiście, ta modyfikacja zrobiona by została kosztem tarasu, ale salon znacznie by na tym skorzystał . Układ pomieszczeń jest bardzo funkcjonalny i odpowiada nam idealnie. Jego dodatkowymi zaletami jest garaż dwustanowiskowy, spiżarnia oraz garderoba. Pomieszczenia są bardzo praktyczne i przydatne.Dla mojej czteroosobowej rodziny mogłabym powiedzieć, że dom jest aż za duży. Jednak ma to również zalety, ponieważ mamy miejsce w części dziennej, aby zapraszać gości. Możemy urządzać święta i inne uroczystości rodzinne. Moim największym sukcesem jest realizacja tego projektu. Bardzo podoba mi się duża strefa dzienna, korytarz i przedsionek. Przestrzeń, jaką dają te pomieszczenia razem, jest niesamowita, a efekt jest zachwycający. Jestem bardzo szczęśliwa, że nasz wybór padł na projekt domu parterowego z poddaszem użytkowym Tyberiusz 2 WRW1162. Dom idealny dla rodzin z dziećmi. Polecam i pozdrawiam.
28738
Wybraliśmy projekt domu Tyberiusz 2 WRW1162, ponieważ dla naszej pięcioosobowej rodziny wydał nam się najbardziej odpowiedni pod względem ilości pokoi oraz metrażu. Zależało nam również na garażu w bryle domu. Chcieliśmy, żeby dach był czterospadowy, ponieważ braliśmy pod uwagę także Gracjana. Jednak dach nam się nie podobał i zdecydowaliśmy się na Tyberiusza 2 WRW1162. Budowa przebiegła dobrze, jednak w projekcie pojawiły się pewne niedoskonałości. Generalnie wziąłem ekipę, z której jestem zadowolony, więc wszystko się udało. Projekt domu Tyberiusz 2 WRW1162 był czytelny. Wprowadzaliśmy modyfikacje do projektu, ale bardzo drobne. Była to zmiana kominów- mamy systemowe, a w projekcie były murowane. Posiadamy również wentylację mechaniczną - rekupreację. Zamiast pieca gazowego posiadamy pompę ciepła, z której jesteśmy bardzo zadowoleni. Została zmieniona także konstrukcja dachu. Układ pomieszczeń jest bardzo funkcjonalny i sądzę, że przy pięcioosobowej rodzinie będzie wykorzystany w 100%. Jednak jeśli miałyby tutaj mieszkać osoby starsze, to może być kłopot, gdyż nawet parter jest podzielony na dwa poziomy. Salon mamy dość przestronny i na pewno zmieszczą się goście. Co prawda, nie ma pomieszczeń gospodarczych, ale właściwie mnie to cieszy, bo nie lubię “chomikować” wielu rzeczy. Naszym sukcesem jest to, że budowa została ukończona i możemy już się nim cieszyć. Budowa to dużo nerwów i cieszę się, że mam to już za sobą. Projekt domu parterowego z poddaszem użytkowym i garażem dwustanowiskowym Tyberiusz 2 WRW1162 był trafnym wyborem. Polecam i pozdrawiam.
ASYSTENT WYBORU PROJEKTU
Szukasz idealnego projektu? Znajdziemy go dla Ciebie!
Doradca na podstawie Twoich wskazówek przygotuje spersonalizowaną listę projektów
Ostateczne wykończenie budynku może nastąpić na wiele sposobów, a prezentowane przez Extradom.pl wizualizacje poczytywać należy za jedynie przykład i propozycję wykończenia, wizję architektoniczną autora projektu. Szczegółowe rozwiązania zastosowane w oferowanej dokumentacji - w tym również ilość, lokalizacje i wygląd okien, drzwi, kominów - mogą w niewielkim stopniu różnić się od zaproponowanej wizji budynku.
Pliki do druku
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
Ups, wystąpił problem
Wystąpił nieoczekiwany problem. Spróbuj ponownie.
ODKRYJ NOWE
Konto Extradom.pl
Zapisuj ulubione projekty na każdym urządzeniu
Oglądaj zdjęcia i wymieniaj się doświadczeniami ze społecznością
Korzystaj z bezpłatnych narzędzi: Kreator 3D, Mapa budowy, Analiza działki