Masz już projekt z Extradom.pl? Dopasujemy go do Twojej działki
W trakcie adaptacji projekt jest dostosowywany do konkretnej działki. Ten etap to także najlepszy moment na wprowadzenie funkcjonalnych zmian w projekcie. Chcesz wiedzieć więcej? Umów się na bezpłatną konsultację dot. adaptacji!
Szukasz wykonawcy godnego zaufania? Zleć budowę w Extradom.pl!
Z góry znasz koszt budowy domu
Dom odbierasz zgodnie z ustalonym harmonogramem - nawet w 6 miesięcy
Zabezpiecza Cię jedna kompleksowa umowa z jednym wykonawcą
Otrzymujesz nawet 30-letnią gwarancję na konstrukcję domu
Oszczędzasz swój czas dzięki pewnej i kompletnej usłudze
Cena brutto stanu deweloperskiego od
Cena brutto stanu deweloperskiego od 4 419 do 5 579 zł/m2.
Cena jest uzależniona m.in. od lokalizacji, wybranej technologii, kubatury budynku, skomplikowania projektu i ewentualnych zmian, na które zdecyduje się inwestor.
Cena za m2 powierzchni netto, czyli wszystkich pomieszczeń mierzonych na wysokości podłogi.
Ten dom możesz budować metodą gospodarczą, systemem zleconym lub skorzystać z naszej oferty Projekt z Budową. Przy porównaniu weź pod uwagę nie tylko koszt, ale też różny zakres prac i standard wykonania.
Metoda gospodarcza
Najtańsza metoda - większość prac budowlanych wykonuje inwestor
Stan surowy zamknięty (SSZ)
431 000 zł netto
Szacunkowy koszt materiałów
na III kwartał 2024
Prace ziemne i fundamenty
66 000 zł
Konstrukcja, strop oraz dach
302 000 zł
Stolarka okienna i drzwiowa
63 000 zł
Instalacje
nie obejmuje
Prace wykończeniowe
nie obejmuje
Możesz budować etapami, pamiętając jednak o zmianie kosztów w czasie
Możesz rozpocząć budowę z częścią niezbędnych środków
Sam ustalasz harmonogram, koordynujesz budowę i zapewniasz materiały
jakie parametry musi spełniać dom
według miejscowego planu zagospodarowania lub warunków zabudowy (np. kąt nachylenia i typ dachu, liczba kondygnacji itp.
jakie inne projekty pasują na Twoją działkę
– znajdziemy je dla Ciebie!
Wypełniasz wniosek o warunki zabudowy (WZ)?Wydrukuj kartę projektu lub zamów rysunki szczegółowe
Drukuj
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
•Rysunki szczegółowe
Powierzchnie i wymiary
Powierzchnia użytkowa
Suma powierzchni wszystkich pomieszczeń mieszkalnych, pomniejszona o pow. garażu, kotłowni, strychu, piwnicy. Jest liczona w 100% dla pomieszczeń o wysokości powyżej 2,2 m, w 50% dla pomieszczeń o wys. 2,2-1,4 m i niewliczana dla niższych niż 1,4 m.
176,80 m²
Powierzchnia zabudowy
Powierzchnia zajmowana przez część na- oraz nadziemną budynku liczona, jako rzut pionowy budynku na działkę.
168,40 m²
Kubatura netto
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) pomieszczeń budynku, bez strychu, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).
559 m³
Kubatura brutto
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).
942 m³
Kąt nachylenia dachu
Nachylenie połaci dachu głównego podawane w stopniach. Uwaga! W niektórych projektach występuje więcej niż jedno nachylenie dachu.
38°
Wysokość budynku
Wysokość liczona od części budynku położonej najniżej przy powierzchni terenu do najwyższego punktu dachu (kalenicy) z wyłączeniem kominów.
8,45 m
Min. szerokość działki
Najmniejsza możliwa szerokość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z szerokości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
24,24 m
Min. długość działki
Najmniejsza możliwa długość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z długości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
17,75 m
Energooszczędność
Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ogrzewanie główne
Gazowe
- szczegóły
Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia projektu z
Powietrzna pompa ciepła
Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy
Wentylacja
Grawitacyjna
- szczegóły
Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia projektu z
Wentylacja mechaniczna z rekuperacją
Warunki techniczne
Projekt zgody z WT 2021
Więcej szczegółów
Technologia i konstrukcja
Konstrukcja
Murowana
PROJEKT Z BUDOWĄ
Istnieje możliwość zaadaptowania tego projektu do technologii prefabrykowanej/modułowej i budowy nawet w 6 miesięcy ze stałym kosztem budowy
Ściany zewnętrzne: pustak ceramiczny + styropian (aleternatywnie silikaty, gazobeton. Strop: płyta żelbetowa. Ogrzewanie: kocioł gazowy lub na paliwo stałe - możliowść dostoswania na etapie adaptacji projektu. Dach: dachówka ceramiczny lub cementowa lub blachodachówka.
Dodatki możesz zamówić w koszyku lub telefonicznie u naszego Doradcy.
Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Bestseller
Kosztorys
200 zł
Bestseller
Dodatkowy egzemplarz projektu
500 zł
Bestseller
Oze
Wentylacja mechaniczna z rekuperacją
200 zł
Oze
Powietrzna pompa ciepła
500 zł
Opis projektu
Projekt domu Woodland odpowiedni do zrealizowania na średniej szerokości działkę. Dom cechuje się prostą bryłą, co znacznie ułatwia proces budowy. W tym projekcie kalenica skierowana jest równolegle do drogi, co często określane jest w planie zagospodarowania przestrzennego. Jest przeznaczony do zabudowy wolnostojącej. Autor projektu przewidział garaż jednostanowiskowy w bryle budynku. Jest to również ciekawa propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, co pozwala na znaczne oszczędności. Projekt Woodland to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że jego powierzchnia jest wyraźnie podzielona na strefy: dzienną i nocną.Uwzględniona w projekcie część dzienna z pewnością zadowoli osoby lubiące cieszyć się wspólnymi chwilami w rodzinnym gronie. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, która zachwyci każdego Inwestora. Uwzględniona w projekcie spiżarka znacznie ułatwi zachowanie porządku. W domu zostały przewidziane dwie komfortowe łazienki- po jednej na każdej kondygnacji. Uwzględnione w domu cztery przestronne sypialnie to optymalna opcja dla 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Taras jest idealnym miejscem do organizowania rodzinnych spotkań i chwili relaksu. Zalecana przez architekta technologia murowana zapewnia trwałość i solidność konstrukcji. Jego wygląd nawiązuje do stylu nowoczesnego i pod względem wizualnym spełni nawet wysoko postawione oczekiwania.
Czytaj więcej
Informacje dodatkowe
Projekt stanowi aktualną i pełną dokumentację zawierającą część architektoniczno - budowlaną, konstrukcyjną wykonawczą, instalacji wewnętrznych, elektrycznych i teletechnicznych, charakterystykę energetyczną oraz uprawnienia projektantów. Dokumentacja zabezpieczona jest specjalną plombą, której usunięcie uniemożliwi jej zwrot. Zapraszamy do zamówienia przed zakupem rysunków szczegółowych projektu oraz analizy posiadanej działki w celu upewnienia się, że wybrany projekt domu idealnie na nią pasuje.
Tekst opinii nie powinien zawierać niecenzuralnych treści, dlatego zostanie dodany po weryfikacji. W pierwszej kolejności pojawią się opinie osób, które budują wybrany projekt.
Dziękujemy za Twoją opinię.
Po weryfikacji jej treść pojawi się na stronie projektu.
Wywiady mieszkańców domu Woodland
Karo&Kryst
Zdecydowaliśmy się na projekt Woodland BBE1028 przede wszystkim ze względu na jego konstrukcję. Od początku byliśmy zainteresowani budynkiem o nieskomplikowanej bryle oraz dwuspadowym dachu i to właśnie te cechy miały największe znaczenie przy naszym wyborze. Oprócz tego, dom ukazany na wizualizacji bardzo przypadł nam do gustu - mimo prostej formy, atrakcyjnie się prezentuje na co wpływ ma m.in. zaproponowana przez architekta ciekawa elewacja w skandynawskim stylu. Układ pomieszczeń miał dla nas drugorzędne znaczenie, ponieważ wiedzieliśmy, że będziemy mogli wprowadzić w nim satysfakcjonujące nas zmiany.Nasza realizacja odbyła się bez żadnych problemów. Dobieraliśmy fachowców w oparciu o polecenie zaufanych osób i do wybudowania naszego domu zatrudniliśmy doświadczoną, profesjonalną firmę. Wykonawcy ze wszystkim poradzili sobie bardzo sprawnie. Na plac budowy weszli w kwietniu 2014 r., a już po dwóch latach, w kwietniu 2016 r. wprowadziliśmy się do nowego, w pełni wykończonego domu. Ściany zostały wymurowane z ceramicznych pustaków Porotherm marki Wienerberger. Strop tradycyjnie wylaliśmy betonem, zaś dach pokryliśmy dachówką ceramiczną Meyer-Holsen.Architekt całkiem poprawnie oszacował kosztorys - cena naszej inwestycji nie odbiegała drastycznie od podanej kwoty, więc uważam że można się nią sugerować. Jednocześnie myślę, że zawsze lepiej jednak zakładać wyższe koszta, gdyż wpływ na ostateczną cenę ma wiele różnych czynników, których czasem nie można przewidzieć. Sporo zależy od rejonu Polski, w którym Inwestor zdecyduje się budować oraz aktualnych cen materiałów na rynku, które często się zmieniają np. fachowiec od razu uprzedził nas, że w okresie naszej realizacji ceny drewna poszły w górę, więc wszystkie drewniane elementy były dosyć kosztowne. Duże znaczenie mają również warunki terenu. Nasza działka położona jest na podmokłym gruncie, dlatego też musieliśmy wykonać hydroizolacje oraz dodatkowe odwodnienie fundamentów i tym samym zamontować pięć studzienek, co łącznie wyniosło ok. 10 tys. zł. Część nadprogramowych kosztów wynikła również z wprowadzonych zmian. Postanowiliśmy dobudować w bryle domu jeszcze jeden garaż, a powierzchnię nad nim przeznaczyliśmy na zrobienie tarasu, którego izolacja i zabezpieczenie przed zaciekami wiązało się z dużymi kosztami. Muszę jednak przyznać, iż absolutnie tego nie żałuję - dodatkowy, nowoczesny taras sprawił że budynek nabrał wyjątkowego uroku i prezentuje się jeszcze lepiej.Do projektu Woodland BBE1028 nanieśliśmy również kilka innych modyfikacji. Nieco podnieśliśmy wysokość parteru oraz zrezygnowaliśmy z bocznego okna w kuchni. Brak tego elementu spowodował, iż zyskaliśmy w niej więcej miejsca na powieszenie szafek. Na chwilę obecną myślę, że dobrym pomysłem byłoby lekkie odsunięcie wyspy od pozostałej zabudowy kuchennej, co dałoby większą swobodę jej użytkowania. Architekt uwzględnił na poddaszu trzy sypialnie i tylko jedną łazienkę, co nie wydało nam się do końca trafione. Wejście do pierwotnie przewidzianej łazienki zrobiliśmy od strony dużej, małżeńskiej sypialni przekształcając ją tym samym w prywatną. Drugą łazienkę wykonaliśmy w miejscu pralni, z kolei pralnię wygospodarowaliśmy pod skosem naprzeciwko - bez problemu zmieściła się tam zarówno pralka, jak i suszarka. Jestem bardzo zadowolona z tego rozwiązania i szczerze polecam je innym Inwestorom. Innych zmian nie wprowadzaliśmy, aczkolwiek na chwilę obecną nieco żałuję, iż nie zamieniłam długiego okna w gabinecie na dole na tradycyjne przeszklenie z parapetem. Uważam, że naprawdę warto to rozważyć, gdyż wtedy pokój stanie się bardziej ustawny. Teraz zastanowiłabym się również nad innym rozwiązaniem dotyczącym frontowego balkonu, którego izolacja nie do końca się sprawdza. Myślę, że można z niego albo zrezygnować, albo zrobić nad nim zadaszenie w lekkiej konstrukcji np. szklanej.W nowym domu mieszkam wraz z mężem oraz naszym dzieckiem, a powierzchnia przewidziana w projekcie Woodland BBE1028 jest dla nas w pełni komfortowa. Sypialni jest dosyć sporo, więc gdy nasza rodzina powiększy się o jeszcze jedno dziecko, wszystkim nam będzie wygodnie. Trzeba przyznać, że górne pokoje są naprawdę duże, co bardzo mnie cieszy. Mimo, iż jest to poddasze, pomieszczenia są ustawne i przestronne. Skosy nie są żadnym problemem, a mebli mieści się naprawdę sporo. Jedyne zastrzeżenia mam do wymiarów kuchni, ale za to obszerny salon w pełni mnie satysfakcjonuje. Pozdrawiam.
Krzysiek557
Wybierając odpowiedni projekt domu największą uwagę zwracaliśmy na tworzącą go konstrukcję. Od początku zależało nam na prostym w wykonaniu dwuspadowym dachu oraz bryle o nieskomplikowanej formie. Spośród wszystkich propozycji spełniających powyższe kryteria, finalnie zdecydowaliśmy się na realizację projektu domu Woodland BBE1028, który wyjątkowo przypadł nam do gustu.Cała inwestycja odbyła się sprawnie, a współpracujący z nami fachowcy bardzo szybko poradzili sobie z zakończeniem wszelkich prac. Od momentu pierwszego wbicia łopaty, do wprowadzenia się do nowego, w pełni wykończonego domu minęło w naszym przypadku zaledwie 8 miesięcy. Do wymurowania ścian wykorzystaliśmy gazobetonowe bloczki Ytong Energo 34,5 cm, zaś bryłę z zewnątrz ociepliliśmy 10 cm warstwą wełny mineralnej. Strop wykonaliśmy w tradycyjnej, lanej betonem konstrukcji, a dach pokryliśmy dachówką.Muszę przyznać, że trudno jest mi się jednoznacznie odnieść do poprawności kosztorysu, ponieważ z racji konieczności dopasowania projektów do warunków zabudowy musieliśmy zwęzić całą bryłę o ok. 3 m. Tym samym nasz dom posiada nieco mniejszą powierzchnię niż oryginalnie i koszty jego budowy były mniejsze w stosunku do oszacowanych.Dom i wodę użytkową ogrzewamy za pomocą pompy ciepła. W pierwszej zimie od zamieszkania koszty ogrzewania były dosyć spore, aczkolwiek było to spowodowane tym, że mury musiały się dobrze wygrzać i wyschnąć. W tym roku orientacyjne rachunki wyglądają już korzystniej, jednak mimo wszystko są to jedynie szacunki, więc trudno mi to jednoznacznie ocenić. W sezonie letnim rachunki za zużycie prądu w całym domu i pompę służącą do ogrzania wody wynoszą ok. 300 zł, więc podejrzewam, że w sezonie grzewczym będą ok. dwukrotnie większe, ale dopiero kolejna zima będzie w pełni miarodajna.Projekt domu Woodland BBE1028 przewiduje bardzo atrakcyjny układ pomieszczeń. Z tego względu postanowiliśmy zrobić go zgodnie z pierwotną wizją architekta i jesteśmy z tego zadowoleni. W wyniku zmniejszenia metrażu domu musieliśmy jedynie zrezygnować z pralni na poddaszu. Innym Inwestorom mogę jednak polecić wprowadzenie pewnego rozwiązania, na które w naszym przypadku było już za późno. Mianowicie uważam, że bardzo dobrym pomysłem będzie lekkie zwiększenie wiatrołapu kosztem części powierzchni zadaszonej wnęki pod balkonem.Jesteśmy zadowoleni z wyboru projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Woodland BBE1028. Dach został zaprojektowany pod optymalnym kątem, dzięki czemu skosy nie ujmują przestrzeni poddasza i tym samym pokoje na tym poziomie są naprawdę przestronne. Łazienki mają odpowiednie wymiary, a metraż nowego domu jest w pełni komfortowy dla naszej 4-osobowej rodziny. Myślę jednak, że zostając przy pierwotnej jego powierzchni świetnie sprawdziłby się również w przypadku piątki domowników. Pozdrawiam.
Karo&Kryst
Zdecydowaliśmy się na projekt Woodland BBE1028 przede wszystkim ze względu na jego konstrukcję. Od początku byliśmy zainteresowani budynkiem o nieskomplikowanej bryle oraz dwuspadowym dachu i to właśnie te cechy miały największe znaczenie przy naszym wyborze. Oprócz tego, dom ukazany na wizualizacji bardzo przypadł nam do gustu - mimo prostej formy, atrakcyjnie się prezentuje na co wpływ ma m.in. zaproponowana przez architekta ciekawa elewacja w skandynawskim stylu. Układ pomieszczeń miał dla nas drugorzędne znaczenie, ponieważ wiedzieliśmy, że będziemy mogli wprowadzić w nim satysfakcjonujące nas zmiany.Nasza realizacja odbyła się bez żadnych problemów. Dobieraliśmy fachowców w oparciu o polecenie zaufanych osób i do wybudowania naszego domu zatrudniliśmy doświadczoną, profesjonalną firmę. Wykonawcy ze wszystkim poradzili sobie bardzo sprawnie. Na plac budowy weszli w kwietniu 2014 r., a już po dwóch latach, w kwietniu 2016 r. wprowadziliśmy się do nowego, w pełni wykończonego domu. Ściany zostały wymurowane z ceramicznych pustaków Porotherm marki Wienerberger. Strop tradycyjnie wylaliśmy betonem, zaś dach pokryliśmy dachówką ceramiczną Meyer-Holsen.Architekt całkiem poprawnie oszacował kosztorys - cena naszej inwestycji nie odbiegała drastycznie od podanej kwoty, więc uważam że można się nią sugerować. Jednocześnie myślę, że zawsze lepiej jednak zakładać wyższe koszta, gdyż wpływ na ostateczną cenę ma wiele różnych czynników, których czasem nie można przewidzieć. Sporo zależy od rejonu Polski, w którym Inwestor zdecyduje się budować oraz aktualnych cen materiałów na rynku, które często się zmieniają np. fachowiec od razu uprzedził nas, że w okresie naszej realizacji ceny drewna poszły w górę, więc wszystkie drewniane elementy były dosyć kosztowne. Duże znaczenie mają również warunki terenu. Nasza działka położona jest na podmokłym gruncie, dlatego też musieliśmy wykonać hydroizolacje oraz dodatkowe odwodnienie fundamentów i tym samym zamontować pięć studzienek, co łącznie wyniosło ok. 10 tys. zł. Część nadprogramowych kosztów wynikła również z wprowadzonych zmian. Postanowiliśmy dobudować w bryle domu jeszcze jeden garaż, a powierzchnię nad nim przeznaczyliśmy na zrobienie tarasu, którego izolacja i zabezpieczenie przed zaciekami wiązało się z dużymi kosztami. Muszę jednak przyznać, iż absolutnie tego nie żałuję - dodatkowy, nowoczesny taras sprawił że budynek nabrał wyjątkowego uroku i prezentuje się jeszcze lepiej.Do projektu Woodland BBE1028 nanieśliśmy również kilka innych modyfikacji. Nieco podnieśliśmy wysokość parteru oraz zrezygnowaliśmy z bocznego okna w kuchni. Brak tego elementu spowodował, iż zyskaliśmy w niej więcej miejsca na powieszenie szafek. Na chwilę obecną myślę, że dobrym pomysłem byłoby lekkie odsunięcie wyspy od pozostałej zabudowy kuchennej, co dałoby większą swobodę jej użytkowania. Architekt uwzględnił na poddaszu trzy sypialnie i tylko jedną łazienkę, co nie wydało nam się do końca trafione. Wejście do pierwotnie przewidzianej łazienki zrobiliśmy od strony dużej, małżeńskiej sypialni przekształcając ją tym samym w prywatną. Drugą łazienkę wykonaliśmy w miejscu pralni, z kolei pralnię wygospodarowaliśmy pod skosem naprzeciwko - bez problemu zmieściła się tam zarówno pralka, jak i suszarka. Jestem bardzo zadowolona z tego rozwiązania i szczerze polecam je innym Inwestorom. Innych zmian nie wprowadzaliśmy, aczkolwiek na chwilę obecną nieco żałuję, iż nie zamieniłam długiego okna w gabinecie na dole na tradycyjne przeszklenie z parapetem. Uważam, że naprawdę warto to rozważyć, gdyż wtedy pokój stanie się bardziej ustawny. Teraz zastanowiłabym się również nad innym rozwiązaniem dotyczącym frontowego balkonu, którego izolacja nie do końca się sprawdza. Myślę, że można z niego albo zrezygnować, albo zrobić nad nim zadaszenie w lekkiej konstrukcji np. szklanej.W nowym domu mieszkam wraz z mężem oraz naszym dzieckiem, a powierzchnia przewidziana w projekcie Woodland BBE1028 jest dla nas w pełni komfortowa. Sypialni jest dosyć sporo, więc gdy nasza rodzina powiększy się o jeszcze jedno dziecko, wszystkim nam będzie wygodnie. Trzeba przyznać, że górne pokoje są naprawdę duże, co bardzo mnie cieszy. Mimo, iż jest to poddasze, pomieszczenia są ustawne i przestronne. Skosy nie są żadnym problemem, a mebli mieści się naprawdę sporo. Jedyne zastrzeżenia mam do wymiarów kuchni, ale za to obszerny salon w pełni mnie satysfakcjonuje. Pozdrawiam.
Krzysiek557
Wybierając odpowiedni projekt domu największą uwagę zwracaliśmy na tworzącą go konstrukcję. Od początku zależało nam na prostym w wykonaniu dwuspadowym dachu oraz bryle o nieskomplikowanej formie. Spośród wszystkich propozycji spełniających powyższe kryteria, finalnie zdecydowaliśmy się na realizację projektu domu Woodland BBE1028, który wyjątkowo przypadł nam do gustu.Cała inwestycja odbyła się sprawnie, a współpracujący z nami fachowcy bardzo szybko poradzili sobie z zakończeniem wszelkich prac. Od momentu pierwszego wbicia łopaty, do wprowadzenia się do nowego, w pełni wykończonego domu minęło w naszym przypadku zaledwie 8 miesięcy. Do wymurowania ścian wykorzystaliśmy gazobetonowe bloczki Ytong Energo 34,5 cm, zaś bryłę z zewnątrz ociepliliśmy 10 cm warstwą wełny mineralnej. Strop wykonaliśmy w tradycyjnej, lanej betonem konstrukcji, a dach pokryliśmy dachówką.Muszę przyznać, że trudno jest mi się jednoznacznie odnieść do poprawności kosztorysu, ponieważ z racji konieczności dopasowania projektów do warunków zabudowy musieliśmy zwęzić całą bryłę o ok. 3 m. Tym samym nasz dom posiada nieco mniejszą powierzchnię niż oryginalnie i koszty jego budowy były mniejsze w stosunku do oszacowanych.Dom i wodę użytkową ogrzewamy za pomocą pompy ciepła. W pierwszej zimie od zamieszkania koszty ogrzewania były dosyć spore, aczkolwiek było to spowodowane tym, że mury musiały się dobrze wygrzać i wyschnąć. W tym roku orientacyjne rachunki wyglądają już korzystniej, jednak mimo wszystko są to jedynie szacunki, więc trudno mi to jednoznacznie ocenić. W sezonie letnim rachunki za zużycie prądu w całym domu i pompę służącą do ogrzania wody wynoszą ok. 300 zł, więc podejrzewam, że w sezonie grzewczym będą ok. dwukrotnie większe, ale dopiero kolejna zima będzie w pełni miarodajna.Projekt domu Woodland BBE1028 przewiduje bardzo atrakcyjny układ pomieszczeń. Z tego względu postanowiliśmy zrobić go zgodnie z pierwotną wizją architekta i jesteśmy z tego zadowoleni. W wyniku zmniejszenia metrażu domu musieliśmy jedynie zrezygnować z pralni na poddaszu. Innym Inwestorom mogę jednak polecić wprowadzenie pewnego rozwiązania, na które w naszym przypadku było już za późno. Mianowicie uważam, że bardzo dobrym pomysłem będzie lekkie zwiększenie wiatrołapu kosztem części powierzchni zadaszonej wnęki pod balkonem.Jesteśmy zadowoleni z wyboru projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Woodland BBE1028. Dach został zaprojektowany pod optymalnym kątem, dzięki czemu skosy nie ujmują przestrzeni poddasza i tym samym pokoje na tym poziomie są naprawdę przestronne. Łazienki mają odpowiednie wymiary, a metraż nowego domu jest w pełni komfortowy dla naszej 4-osobowej rodziny. Myślę jednak, że zostając przy pierwotnej jego powierzchni świetnie sprawdziłby się również w przypadku piątki domowników. Pozdrawiam.
Prezentacja projektów specjalnie dla Ciebie
Potrzebujesz rekomendacji specjalnie dla Ciebie? Zamów prezentację z portfolio projektów, dopasowanych do Twoich potrzeb
Zamów bezpłatnie
Extradom.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do pod numerem KRS 0000648746, numer NIP 895-17-18-333, o kapitale zakładowym 708 150,00 zł uprzejmie informuje, iż poprzez serwis Extradom.pl umożliwia m.in. zapoznanie się przez konsumentów z ofertą handlową Partnerów Extradom.pl, którzy stosują metody budowy domów przy wykorzystaniu różnego rodzaju technologie prefabrykacji bądź modułowe (tzw. „Gotowe domy”).
Extradom.pl nie prowadzi jednakże sprzedaży ani nie oferuje usług polegających na doradztwie finansowym, prawnym ani podatkowym w zakresie inwestycji realizowanych w technologiach tzw. „Gotowych domów”. Informacje prezentowane w serwisie Extradom.pl dotyczące Partnerów Extradom.pl oferujących realizację inwestycji w technologiach „Gotowych domów” lub podobnych mają charakter informacyjny i reklamowy.
Prezentowane w serwisie Extradom.pl informacje dotyczące stosowanych przez Partnerów metod budowy domów w technologii prefabrykacji bądź modułowej pochodzą od Partnerów Extradom.pl.
Extradom.pl sp. z o.o. jedynie umożliwia nawiązanie kontaktu przez Użytkownika z Partnerem Extradom.pl stosującym tego rodzaju technologie budowy domów i nie jest stroną umowy o roboty budowlane zawieranej przez Użytkownika Extradom.pl z Partnerem Extradom.pl.
Ostateczne wykończenie budynku może nastąpić na wiele sposobów, a prezentowane przez Extradom.pl wizualizacje poczytywać należy za jedynie przykład i propozycję wykończenia, wizję architektoniczną autora projektu. Szczegółowe rozwiązania zastosowane w oferowanej dokumentacji - w tym również ilość, lokalizacje i wygląd okien, drzwi, kominów - mogą w niewielkim stopniu różnić się od zaproponowanej wizji budynku. Dokumentacja projektowa odpowiada rzutom poglądowym prezentowanym przez Extradom.pl na karcie danego projektu.
Pliki do druku
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
Ups, wystąpił problem
Wystąpił nieoczekiwany problem. Spróbuj ponownie.
ODKRYJ NOWE
Konto Extradom.pl
Zapisuj ulubione projekty na każdym urządzeniu
Oglądaj zdjęcia i wymieniaj się doświadczeniami ze społecznością
Korzystaj z bezpłatnych narzędzi: Kreator 3D, Mapa budowy, Analiza działki