Masz już projekt z Extradom.pl? Dopasujemy go do Twojej działki
W trakcie adaptacji projekt jest dostosowywany do konkretnej działki. Ten etap to także najlepszy moment na wprowadzenie funkcjonalnych zmian w projekcie. Chcesz wiedzieć więcej? Umów się na bezpłatną konsultację dot. adaptacji!
Szukasz wykonawcy godnego zaufania? Zleć budowę w Extradom.pl!
Z góry znasz koszt budowy domu
Dom odbierasz zgodnie z ustalonym harmonogramem - nawet w 6 miesięcy
Zabezpiecza Cię jedna kompleksowa umowa z jednym wykonawcą
Otrzymujesz nawet 30-letnią gwarancję na konstrukcję domu
Oszczędzasz swój czas dzięki pewnej i kompletnej usłudze
Cena brutto stanu deweloperskiego od
Cena brutto stanu deweloperskiego od 4 629 do 5 979 zł/m2.
Cena jest uzależniona m.in. od lokalizacji, wybranej technologii, kubatury budynku, skomplikowania projektu i ewentualnych zmian, na które zdecyduje się inwestor.
Cena za m2 powierzchni netto, czyli wszystkich pomieszczeń mierzonych na wysokości podłogi.
Ten dom możesz budować metodą gospodarczą, systemem zleconym lub skorzystać z naszej oferty Projekt z Budową. Przy porównaniu weź pod uwagę nie tylko koszt, ale też różny zakres prac i standard wykonania.
Metoda gospodarcza
Najtańsza metoda - większość prac budowlanych wykonuje inwestor
Stan surowy zamknięty (SSZ)
302 000 zł netto
Szacunkowy koszt materiałów
na III kwartał 2024
Prace ziemne i fundamenty
71 000 zł
Konstrukcja, strop oraz dach
187 000 zł
Stolarka okienna i drzwiowa
44 000 zł
Instalacje
nie obejmuje
Prace wykończeniowe
nie obejmuje
Możesz budować etapami, pamiętając jednak o zmianie kosztów w czasie
Możesz rozpocząć budowę z częścią niezbędnych środków
Sam ustalasz harmonogram, koordynujesz budowę i zapewniasz materiały
jakie parametry musi spełniać dom
według miejscowego planu zagospodarowania lub warunków zabudowy (np. kąt nachylenia i typ dachu, liczba kondygnacji itp.
jakie inne projekty pasują na Twoją działkę
– znajdziemy je dla Ciebie!
Wypełniasz wniosek o warunki zabudowy (WZ)?Wydrukuj kartę projektu lub zamów rysunki szczegółowe
Drukuj
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
•Rysunki szczegółowe
Powierzchnie i wymiary
Powierzchnia użytkowa
Suma powierzchni wszystkich pomieszczeń mieszkalnych, pomniejszona o pow. garażu, kotłowni, strychu, piwnicy. Jest liczona w 100% dla pomieszczeń o wysokości powyżej 2,2 m, w 50% dla pomieszczeń o wys. 2,2-1,4 m i niewliczana dla niższych niż 1,4 m.
109,62 m²
Powierzchnia zabudowy
Powierzchnia zajmowana przez część na- oraz nadziemną budynku liczona, jako rzut pionowy budynku na działkę.
181,57 m²
Kubatura brutto
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).
675 m³
Powierzchnia dachu
296 m²
Kąt nachylenia dachu
Nachylenie połaci dachu głównego podawane w stopniach. Uwaga! W niektórych projektach występuje więcej niż jedno nachylenie dachu.
30°
Wysokość budynku
Wysokość liczona od części budynku położonej najniżej przy powierzchni terenu do najwyższego punktu dachu (kalenicy) z wyłączeniem kominów.
6,75 m
Min. szerokość działki
Najmniejsza możliwa szerokość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z szerokości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
22,45 m
Min. długość działki
Najmniejsza możliwa długość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z długości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
26,15 m
Energooszczędność
Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ogrzewanie główne
Gazowe
lub
paliwo stałe
(OZE)
- do wyboru na etapie zamówienia
Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia projektu z
Pompa ciepła + ogrzewanie podłogowe
Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy
Warunki techniczne
Projekt zgody z WT 2021
Więcej szczegółów
Technologia i konstrukcja
Konstrukcja
Murowana
PROJEKT Z BUDOWĄ
Istnieje możliwość zaadaptowania tego projektu do technologii prefabrykowanej/modułowej i budowy nawet w 6 miesięcy ze stałym kosztem budowy
Dach: dachówka lub blachodachówka. Elewacje: tynk. Strop: belki drewniane. Ściany wewnętrzne: murowane. Ściany zewnętrzne: dwuwarstwowe, pustak ceramiczny, docieplony styropianem. Ogrzewanie: kocioł gazowy lub kocioł na paliwo stałe.
Zaprojektuj dach i elewację tego domu z aplikacją Kreator 3D
Zaprojektuj teraz
Dodatki do projektu
Dodatki możesz zamówić w koszyku lub telefonicznie u naszego Doradcy.
Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Bestseller
Kosztorys
500 zł
400 zł
Cena przy zakupie z projektem
Bestseller
Dodatkowy egzemplarz projektu
420 zł
Bestseller
Ogrzewanie podłogowe
300 zł
Oze
Wentylacja mechaniczna z rekuperacją
400 zł
Oze
Pompa ciepła + ogrzewanie podłogowe
400 zł
Kominek z płaszczem wodnym
400 zł
Opis projektu
Dom Abra 2 został stworzony na wzór popularnego projektu Abra. W przeciwieństwie do bazowej wersji projekt ma garaż. Projekt domu Abra 2 jest idealny na średniej szerokości działkę. Dom charakteryzuje się bryłą w kształcie litery L, co jest bardzo funkcjonalne, ze względu na wyraźny podział domu na strefy. Projekt ma usytuowaną kalenicę równolegle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w planie zagospodarowania przestrzennego. Dom został zaprojektowany z myślą o zabudowie wolnostojącej. Autor projektu przewidział garaż dwustanowiskowy wysunięty do przodu. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, który jest prosty i ekonomiczny w realizacji. Projekt Abra 2 to dom parterowy, co sprawia, że komunikacja między pomieszczeniami jest bardzo komfortowa. Autor projektu przewidział w nim ciekawie prezentującą się strefę dzienną. Dzięki otwartej kuchni wnętrze domu zyskuje na przestronności. Jest to także rozwiązanie w pełni funkcjonalne, pozwalające na integrację domowników. W kuchni znajduje się także stół, dzięki któremu poranne spotkania z rodziną staną się ważną częścią dnia dla każdego domownika. Dodatkowo przewidziana spiżarnia to idealne miejsce na przechowywanie przetworów i zapasów żywności. W domu przewidziano jadalnię połączoną z salonem. Takie rozwiązanie daje wiele możliwości aranżacji strefy dziennej. Dodatkowo w salonie przewidziano kominek, nadający wnętrzu niepowtarzalny klimat. W projekcie przewidziano wygodną łazienkę oraz oddzielne WC, co jest szczególnie przydatne przy większej liczbie domowników. Trzy sypialnie doskonale sprawdzą się w przypadku 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Ciągłość pomiędzy wnętrzem domu a ogrodem zapewnia atrakcyjny taras. Projekt powstał z myślą o Inwestorach, którzy planują zbudować dom w technologii murowanej. Abra 2 jest doskonałą propozycją dla Inwestorów szukających domu nowoczesnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących najnowsze rozwiązania.
Wybudowałem ten dom w 2018r.:) Małopolska Polecam:)
Tekst opinii nie powinien zawierać niecenzuralnych treści, dlatego zostanie dodany po weryfikacji. W pierwszej kolejności pojawią się opinie osób, które budują wybrany projekt.
Dziękujemy za Twoją opinię.
Po weryfikacji jej treść pojawi się na stronie projektu.
Wywiady mieszkańców domu Abra 2
ulaal
Od początku byliśmy zainteresowani budową niedużego domu o metrażu ok. 110 m². Istotnym kryterium podczas poszukiwań był również dwustanowiskowy garaż uwzględniony w bryle. Przeglądając propozycje spełniające powyższe wymagania natrafiliśmy na projekt Abra 2 BSE1003, który w całości bardzo przypadł nam do gustu. Szczególnie spodobał się nam funkcjonalnie zaplanowany układ pomieszczeń i finalnie zdecydowaliśmy się na jego realizację.Wszystkie prace budowlane udało się wykonać sprawnie i po naszej myśli. Realizacja przebiegała stosunkowo szybko, gdyż całą inwestycję łącznie z wewnętrznymi wykończeniami zakończyliśmy w przeciągu dwóch lat. Ściany zostały wymurowane z bloczków Ytong, strop wykonaliśmy systemem Teriva, a dach pokryliśmy dachówką ceramiczną. Zdecydowaliśmy się na podwyższenie budynku i koszty naszej budowy zwiększyły się, aczkolwiek myślę, że decydując się na realizację projektu domu Abra 2 BSE1003 nawet w całości zgodnie z oryginałem i tak bezpieczniej założyć nieco wyższe wydatki w stosunku do oszacowanych.
Rozmieszczenie wnętrza w projekcie domu Abra 2 BSE1003 zostało wyjątkowo praktycznie przemyślane i wiedzieliśmy, że wprowadzenie jedynie drobnych zmian w całości dopasuje go do wszystkich naszych oczekiwań. Postanowiliśmy zatem nieco powiększyć główną łazienkę kosztem części znajdującego się obok pokoju. Pozostałą jego powierzchnię przeznaczyliśmy na zrobienie garderoby. Póki co dwie sypialnie jak najbardziej nam wystarczają, a jeśli w przyszłości zajdzie taka potrzeba zawsze możemy zaadaptować poddasze, tym bardziej że po podniesieniu ścianki kolankowej jest ono naprawdę przestronne. Biorąc pod uwagę możliwość użytkowego zagospodarowania góry, w miejscu pierwotnie przewidzianej małej ubikacji zrobiliśmy schody. Innych zmian nie wprowadzałam i obecnie w nowym domu dostrzegam same plusy. Teraz ewentualnie zastanowiłabym się nad nieco innymi zmianami - lepszym pomysłem od podwyższenia domu okazałoby się jego poszerzenie i wydłużenie o 1 m. Myślę więc, że przyszli Inwestorzy Abra 2 BSE1003 powinni rozważyć również i taką opcję.Dom ułożony został na działce w ten sposób, iż przeszklenia w sypialniach wychodzą na północ, zaś okno w jadalni na południe. Tym samym front znajduje się od strony zachodniej, a taras na wschodzie. Ilość, wielkość i rozmieszczenie okien jest w tym przypadku idealne, z czego jestem naprawdę zadowolona. Część dzienna jest doskonale oświetlona praktycznie od rana do wieczora. Pozytywnym zaskoczeniem jest fakt, iż wbrew pozorom zadaszenie nad tarasem nie ogranicza dostępu słońca do salonu.
Wybór projektu domu parterowego Abra 2 BSE1003 okazał się dla nas bardzo trafną decyzją. Układ pomieszczeń jest funkcjonalny i wygodny w codziennym użytkowaniu. Dużą zaletą jest z pewnością widoczny podział wnętrza na strefy - sypialnie domowników są wyraźnie oddzielone od części wypoczynkowej, co jest istotne np. podczas odwiedzin gości. Nowy dom jest w pełni komfortowy i spełnia nasze oczekiwania. Pozdrawiam.
Paula i Maciej
Spośród wielu oglądanych propozycji różnych budynków, moja żona natrafiła na projekt domu Abra 2 BSE1003, który finalnie zrealizowaliśmy. Ukazany na rysunkach obiekt bardzo przypadł żonie do gustu, a ponadto uwzględniał rozwiązania, na jakich od początku nam zależało. Chcieliśmy aby w bryle przewidziany był duży, dwustanowiskowy garaż, a w kwestii wnętrza priorytetem był wyraźny podział na strefę dzienną i nocną. Istotny wpływ na wybór projektu Abra 2 miał również fakt, iż zaplanowany w nim układ idealnie pasował do naszej działki pod kątem ułożenia względem stron świata. Przeszklenia w salonie wychodzą w naszym przypadku na południe, dzięki czemu część wypoczynkowa jest słoneczna i jasna przez cały dzień.Przyznam, że w trakcie budowy natrafiliśmy na pewne trudności, aczkolwiek były spowodowane wyłącznie nieodpowiednim podejściem wykonawców. Na szczęście nie miało to znaczącego wpływu na przebieg całej realizacji, a sam projekt pod względem techniczny był jak najbardziej poprawnie sporządzony. Od rozpoczęcia prac, do wprowadzenia się do nowego, w pełni wykończonego domu minęło w naszym przypadku trochę ponad 1,5 roku.
Myślę, że gdybym zdecydował się na tanie materiały udałoby mi się zmieścić w kwocie podanej w Extra Indexie, aczkolwiek uważam że dom to inwestycja na lata i nie warto oszczędzać na kluczowych materiałach. Wszystkie użyte przez nas cechują się bardzo wysoką jakością i przekroczyliśmy sugerowane koszty. Budynek w stanie surowym zamkniętym wyniósł ok. 200-220 tys. zł. Do jego postawienia użyliśmy bloczków z betonu komórkowego Solbet. Postanowiliśmy zmienić zalecany w projekcie Abra 2 BSE1003 lekki strop drewniany na konstrukcję Teriva - jest solidniejsza, a różnica w kosztach była wyższa jedynie o 5 tys. zł. Wszystkie okna oraz drzwi wejściowe cechują się wyjątkowo dobrymi parametrami w kwestii energooszczędności, a dach pokryliśmy wysokiej klasy blachodachówką modułową Ruukki z 40-letnią gwarancją.W domu ogrzewamy gazem, tak więc niewielki piecyk gazowy mogliśmy wstawić do dużego garażu, co pozwoliło nam na rezygnację z kotłowni. Kosztem jej części powiększyliśmy łazienkę, zaś pozostały metraż kotłowni przeznaczyliśmy na zrobienie schowka gospodarczego na chemię. Oprócz tego, lekko przesunęliśmy ścianki działowe w części nocnej, tak iż obecnie główna łazienka jest nieco większa a mniejsze sypialnie mają równą powierzchnię. Dodatkowo postanowiliśmy wydłużyć garaż, a przy nim, od bocznej strony domu zrobiliśmy wiatę na drewno do kominka. Świetnym pomysłem była również zamiana ścianki działowej między kuchnią a spiżarnią, na zabudowany regał - dzięki temu zaoszczędziliśmy miejsca, a spiżarnia jest praktyczniejsza, gdyż możemy zmieścić w niej więcej rzeczy. Innych zmian nie wprowadzaliśmy, aczkolwiek moja żona obecnie rozważyłaby lekkie powiększenie salonu.Jesteśmy zadowoleni z wyboru projektu domu parterowego z garażem dwustanowiskowym Abra 2 BSE1003. Przewidziany w nim układ pomieszczeń od początku bardzo nam się spodobał, a jedynie drobne kosmetyczne poprawki wystarczyły, aby w pełni dostosować go do wszystkich naszych oczekiwań. Wnętrze naszego nowego domu jest funkcjonalne i w pełni komfortowy w codziennym użytkowaniu. Pozdrawiam.
ulaal
Od początku byliśmy zainteresowani budową niedużego domu o metrażu ok. 110 m². Istotnym kryterium podczas poszukiwań był również dwustanowiskowy garaż uwzględniony w bryle. Przeglądając propozycje spełniające powyższe wymagania natrafiliśmy na projekt Abra 2 BSE1003, który w całości bardzo przypadł nam do gustu. Szczególnie spodobał się nam funkcjonalnie zaplanowany układ pomieszczeń i finalnie zdecydowaliśmy się na jego realizację.Wszystkie prace budowlane udało się wykonać sprawnie i po naszej myśli. Realizacja przebiegała stosunkowo szybko, gdyż całą inwestycję łącznie z wewnętrznymi wykończeniami zakończyliśmy w przeciągu dwóch lat. Ściany zostały wymurowane z bloczków Ytong, strop wykonaliśmy systemem Teriva, a dach pokryliśmy dachówką ceramiczną. Zdecydowaliśmy się na podwyższenie budynku i koszty naszej budowy zwiększyły się, aczkolwiek myślę, że decydując się na realizację projektu domu Abra 2 BSE1003 nawet w całości zgodnie z oryginałem i tak bezpieczniej założyć nieco wyższe wydatki w stosunku do oszacowanych.
Rozmieszczenie wnętrza w projekcie domu Abra 2 BSE1003 zostało wyjątkowo praktycznie przemyślane i wiedzieliśmy, że wprowadzenie jedynie drobnych zmian w całości dopasuje go do wszystkich naszych oczekiwań. Postanowiliśmy zatem nieco powiększyć główną łazienkę kosztem części znajdującego się obok pokoju. Pozostałą jego powierzchnię przeznaczyliśmy na zrobienie garderoby. Póki co dwie sypialnie jak najbardziej nam wystarczają, a jeśli w przyszłości zajdzie taka potrzeba zawsze możemy zaadaptować poddasze, tym bardziej że po podniesieniu ścianki kolankowej jest ono naprawdę przestronne. Biorąc pod uwagę możliwość użytkowego zagospodarowania góry, w miejscu pierwotnie przewidzianej małej ubikacji zrobiliśmy schody. Innych zmian nie wprowadzałam i obecnie w nowym domu dostrzegam same plusy. Teraz ewentualnie zastanowiłabym się nad nieco innymi zmianami - lepszym pomysłem od podwyższenia domu okazałoby się jego poszerzenie i wydłużenie o 1 m. Myślę więc, że przyszli Inwestorzy Abra 2 BSE1003 powinni rozważyć również i taką opcję.Dom ułożony został na działce w ten sposób, iż przeszklenia w sypialniach wychodzą na północ, zaś okno w jadalni na południe. Tym samym front znajduje się od strony zachodniej, a taras na wschodzie. Ilość, wielkość i rozmieszczenie okien jest w tym przypadku idealne, z czego jestem naprawdę zadowolona. Część dzienna jest doskonale oświetlona praktycznie od rana do wieczora. Pozytywnym zaskoczeniem jest fakt, iż wbrew pozorom zadaszenie nad tarasem nie ogranicza dostępu słońca do salonu.
Wybór projektu domu parterowego Abra 2 BSE1003 okazał się dla nas bardzo trafną decyzją. Układ pomieszczeń jest funkcjonalny i wygodny w codziennym użytkowaniu. Dużą zaletą jest z pewnością widoczny podział wnętrza na strefy - sypialnie domowników są wyraźnie oddzielone od części wypoczynkowej, co jest istotne np. podczas odwiedzin gości. Nowy dom jest w pełni komfortowy i spełnia nasze oczekiwania. Pozdrawiam.
Paula i Maciej
Spośród wielu oglądanych propozycji różnych budynków, moja żona natrafiła na projekt domu Abra 2 BSE1003, który finalnie zrealizowaliśmy. Ukazany na rysunkach obiekt bardzo przypadł żonie do gustu, a ponadto uwzględniał rozwiązania, na jakich od początku nam zależało. Chcieliśmy aby w bryle przewidziany był duży, dwustanowiskowy garaż, a w kwestii wnętrza priorytetem był wyraźny podział na strefę dzienną i nocną. Istotny wpływ na wybór projektu Abra 2 miał również fakt, iż zaplanowany w nim układ idealnie pasował do naszej działki pod kątem ułożenia względem stron świata. Przeszklenia w salonie wychodzą w naszym przypadku na południe, dzięki czemu część wypoczynkowa jest słoneczna i jasna przez cały dzień.Przyznam, że w trakcie budowy natrafiliśmy na pewne trudności, aczkolwiek były spowodowane wyłącznie nieodpowiednim podejściem wykonawców. Na szczęście nie miało to znaczącego wpływu na przebieg całej realizacji, a sam projekt pod względem techniczny był jak najbardziej poprawnie sporządzony. Od rozpoczęcia prac, do wprowadzenia się do nowego, w pełni wykończonego domu minęło w naszym przypadku trochę ponad 1,5 roku.
Myślę, że gdybym zdecydował się na tanie materiały udałoby mi się zmieścić w kwocie podanej w Extra Indexie, aczkolwiek uważam że dom to inwestycja na lata i nie warto oszczędzać na kluczowych materiałach. Wszystkie użyte przez nas cechują się bardzo wysoką jakością i przekroczyliśmy sugerowane koszty. Budynek w stanie surowym zamkniętym wyniósł ok. 200-220 tys. zł. Do jego postawienia użyliśmy bloczków z betonu komórkowego Solbet. Postanowiliśmy zmienić zalecany w projekcie Abra 2 BSE1003 lekki strop drewniany na konstrukcję Teriva - jest solidniejsza, a różnica w kosztach była wyższa jedynie o 5 tys. zł. Wszystkie okna oraz drzwi wejściowe cechują się wyjątkowo dobrymi parametrami w kwestii energooszczędności, a dach pokryliśmy wysokiej klasy blachodachówką modułową Ruukki z 40-letnią gwarancją.W domu ogrzewamy gazem, tak więc niewielki piecyk gazowy mogliśmy wstawić do dużego garażu, co pozwoliło nam na rezygnację z kotłowni. Kosztem jej części powiększyliśmy łazienkę, zaś pozostały metraż kotłowni przeznaczyliśmy na zrobienie schowka gospodarczego na chemię. Oprócz tego, lekko przesunęliśmy ścianki działowe w części nocnej, tak iż obecnie główna łazienka jest nieco większa a mniejsze sypialnie mają równą powierzchnię. Dodatkowo postanowiliśmy wydłużyć garaż, a przy nim, od bocznej strony domu zrobiliśmy wiatę na drewno do kominka. Świetnym pomysłem była również zamiana ścianki działowej między kuchnią a spiżarnią, na zabudowany regał - dzięki temu zaoszczędziliśmy miejsca, a spiżarnia jest praktyczniejsza, gdyż możemy zmieścić w niej więcej rzeczy. Innych zmian nie wprowadzaliśmy, aczkolwiek moja żona obecnie rozważyłaby lekkie powiększenie salonu.Jesteśmy zadowoleni z wyboru projektu domu parterowego z garażem dwustanowiskowym Abra 2 BSE1003. Przewidziany w nim układ pomieszczeń od początku bardzo nam się spodobał, a jedynie drobne kosmetyczne poprawki wystarczyły, aby w pełni dostosować go do wszystkich naszych oczekiwań. Wnętrze naszego nowego domu jest funkcjonalne i w pełni komfortowy w codziennym użytkowaniu. Pozdrawiam.
Prezentacja projektów specjalnie dla Ciebie
Potrzebujesz rekomendacji specjalnie dla Ciebie? Zamów prezentację z portfolio projektów, dopasowanych do Twoich potrzeb
Zamów bezpłatnie
Extradom.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do pod numerem KRS 0000648746, numer NIP 895-17-18-333, o kapitale zakładowym 708 150,00 zł uprzejmie informuje, iż poprzez serwis Extradom.pl umożliwia m.in. zapoznanie się przez konsumentów z ofertą handlową Partnerów Extradom.pl, którzy stosują metody budowy domów przy wykorzystaniu różnego rodzaju technologie prefabrykacji bądź modułowe (tzw. „Gotowe domy”).
Extradom.pl nie prowadzi jednakże sprzedaży ani nie oferuje usług polegających na doradztwie finansowym, prawnym ani podatkowym w zakresie inwestycji realizowanych w technologiach tzw. „Gotowych domów”. Informacje prezentowane w serwisie Extradom.pl dotyczące Partnerów Extradom.pl oferujących realizację inwestycji w technologiach „Gotowych domów” lub podobnych mają charakter informacyjny i reklamowy.
Prezentowane w serwisie Extradom.pl informacje dotyczące stosowanych przez Partnerów metod budowy domów w technologii prefabrykacji bądź modułowej pochodzą od Partnerów Extradom.pl.
Extradom.pl sp. z o.o. jedynie umożliwia nawiązanie kontaktu przez Użytkownika z Partnerem Extradom.pl stosującym tego rodzaju technologie budowy domów i nie jest stroną umowy o roboty budowlane zawieranej przez Użytkownika Extradom.pl z Partnerem Extradom.pl.
Ostateczne wykończenie budynku może nastąpić na wiele sposobów, a prezentowane przez Extradom.pl wizualizacje poczytywać należy za jedynie przykład i propozycję wykończenia, wizję architektoniczną autora projektu. Szczegółowe rozwiązania zastosowane w oferowanej dokumentacji - w tym również ilość, lokalizacje i wygląd okien, drzwi, kominów - mogą w niewielkim stopniu różnić się od zaproponowanej wizji budynku. Dokumentacja projektowa odpowiada rzutom poglądowym prezentowanym przez Extradom.pl na karcie danego projektu.
Pliki do druku
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
Ups, wystąpił problem
Wystąpił nieoczekiwany problem. Spróbuj ponownie.
ODKRYJ NOWE
Konto Extradom.pl
Zapisuj ulubione projekty na każdym urządzeniu
Oglądaj zdjęcia i wymieniaj się doświadczeniami ze społecznością
Korzystaj z bezpłatnych narzędzi: Kreator 3D, Mapa budowy, Analiza działki