Masz już projekt z Extradom.pl? Dopasujemy go do Twojej działki
W trakcie adaptacji projekt jest dostosowywany do konkretnej działki. Ten etap to także najlepszy moment na wprowadzenie funkcjonalnych zmian w projekcie. Chcesz wiedzieć więcej? Umów się na bezpłatną konsultację dot. adaptacji!
Szukasz wykonawcy godnego zaufania? Zleć budowę w Extradom.pl!
Z góry znasz koszt budowy domu
Dom odbierasz zgodnie z ustalonym harmonogramem - nawet w 6 miesięcy
Zabezpiecza Cię jedna kompleksowa umowa z jednym wykonawcą
Otrzymujesz nawet 30-letnią gwarancję na konstrukcję domu
Oszczędzasz swój czas dzięki pewnej i kompletnej usłudze
Cena brutto stanu deweloperskiego od
Cena brutto stanu deweloperskiego od 4 629 do 5 979 zł/m2.
Cena jest uzależniona m.in. od lokalizacji, wybranej technologii, kubatury budynku, skomplikowania projektu i ewentualnych zmian, na które zdecyduje się inwestor.
Cena za m2 powierzchni netto, czyli wszystkich pomieszczeń mierzonych na wysokości podłogi.
Ten dom możesz budować metodą gospodarczą, systemem zleconym lub skorzystać z naszej oferty Projekt z Budową. Przy porównaniu weź pod uwagę nie tylko koszt, ale też różny zakres prac i standard wykonania.
Metoda gospodarcza
Najtańsza metoda - większość prac budowlanych wykonuje inwestor
Stan surowy zamknięty (SSZ)
282 000 zł netto
Szacunkowy koszt materiałów
na III kwartał 2024
Prace ziemne i fundamenty
54 000 zł
Konstrukcja, strop oraz dach
187 000 zł
Stolarka okienna i drzwiowa
41 000 zł
Instalacje
nie obejmuje
Prace wykończeniowe
nie obejmuje
Możesz budować etapami, pamiętając jednak o zmianie kosztów w czasie
Możesz rozpocząć budowę z częścią niezbędnych środków
Sam ustalasz harmonogram, koordynujesz budowę i zapewniasz materiały
jakie parametry musi spełniać dom
według miejscowego planu zagospodarowania lub warunków zabudowy (np. kąt nachylenia i typ dachu, liczba kondygnacji itp.
jakie inne projekty pasują na Twoją działkę
– znajdziemy je dla Ciebie!
Wypełniasz wniosek o warunki zabudowy (WZ)?Wydrukuj kartę projektu lub zamów rysunki szczegółowe
Drukuj
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
•Rysunki szczegółowe
Powierzchnie i wymiary
Powierzchnia użytkowa
Suma powierzchni wszystkich pomieszczeń mieszkalnych, pomniejszona o pow. garażu, kotłowni, strychu, piwnicy. Jest liczona w 100% dla pomieszczeń o wysokości powyżej 2,2 m, w 50% dla pomieszczeń o wys. 2,2-1,4 m i niewliczana dla niższych niż 1,4 m.
109,50 m²
Powierzchnia zabudowy
Powierzchnia zajmowana przez część na- oraz nadziemną budynku liczona, jako rzut pionowy budynku na działkę.
138,47 m²
Kubatura brutto
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).
514 m³
Powierzchnia dachu
233 m²
Kąt nachylenia dachu
Nachylenie połaci dachu głównego podawane w stopniach. Uwaga! W niektórych projektach występuje więcej niż jedno nachylenie dachu.
30°
Wysokość budynku
Wysokość liczona od części budynku położonej najniżej przy powierzchni terenu do najwyższego punktu dachu (kalenicy) z wyłączeniem kominów.
6,75 m
Min. szerokość działki
Najmniejsza możliwa szerokość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z szerokości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
22,45 m
Min. długość działki
Najmniejsza możliwa długość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z długości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
20,15 m
Energooszczędność
Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ogrzewanie główne
Gazowe
lub
paliwo stałe
(OZE)
- do wyboru na etapie zamówienia
Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia projektu z
Pompa ciepła + ogrzewanie podłogowe
Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy
Warunki techniczne
Projekt zgody z WT 2021
Więcej szczegółów
Technologia i konstrukcja
Konstrukcja
Murowana
PROJEKT Z BUDOWĄ
Istnieje możliwość zaadaptowania tego projektu do technologii prefabrykowanej/modułowej i budowy nawet w 6 miesięcy ze stałym kosztem budowy
Dach: dachówka lub blachodachówka. Elewacje: tynk, szalówka. Strop: belki drewniane. Ściany wewnętrzne: murowane. Ściany zewnętrzne: dwuwarstwowe, pustak ceramiczny, docieplony styropianem. Ogrzewanie: kocioł gazowy lub kocioł na paliwo stałe.
Zobacz wnętrze tego domu z bezpłatną aplikacją iDesigner
Zaprojektuj dach i elewację tego domu z aplikacją Kreator 3D
Zaprojektuj teraz
Dodatki do projektu
Dodatki możesz zamówić w koszyku lub telefonicznie u naszego Doradcy.
Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Bestseller
Kosztorys
500 zł
400 zł
Cena przy zakupie z projektem
Bestseller
Dodatkowy egzemplarz projektu
390 zł
Bestseller
Ogrzewanie podłogowe
300 zł
Oze
Wentylacja mechaniczna z rekuperacją
400 zł
Oze
Pompa ciepła + ogrzewanie podłogowe
400 zł
Kominek z płaszczem wodnym
400 zł
Opis projektu
Zgrabna bryła domu jednorodzinnego Abra rozciąga się w parterze. Dedykowany czteroosobowej rodzinie budynek wyposażono w duży taras, zadaszony wyciągniętym z połaci daszkiem. Tradycyjna, bardzo prosta forma z dwuspadowym, niezbyt stromym dachem została wykończona w nowoczesny sposób. Brak wyraźnych rozrzeźbień zarówno w bryle jak i dachu składa się na bardzo elegancką całość. Minimalnie cofnięto jedynie fragment ściany przy drzwiach wejściowych, osłaniając tym samym strefę wejściową. Dom jest dosyć rozłożysty, będzie zatem wymagał sporej działki.
Strefa dzienna zajęła prawie jedną trzecią parteru i przylega do jednej ze ścian szczytowych, otwierając się na trzy strony świata. Duża, półotwarta kuchnia ze spiżarnią stanowi jedno, niepodzielone w żaden sposób wnętrze z przestronnym pokojem dziennym. Poprzez szerokie, przesuwne drzwi pomieszczenie łączy się z bardzo dużym tarasem. Zadaszony zewnętrzny podest w ciepłe dni może stanowić integralną część pokoju dziennego, łącząc wnętrze z ogrodem. Za wiatrołapem znajduje się otwarty hall, który łączy część wspólną z ukrytą w głębi drobną toaletą. Przedłużony o ściankę z dwoma wnękami kominek oddziela pokój dzienny od zacisznego, prowadzącego wgłąb strefy nocnej korytarza. Dostępne są z niego trzy ustawne, przylegające do szczytowej i tylnej ściany pokoje. Na granicy części prywatnej znajduje się duża, obsługująca je łazienka. Z wiatrołapu dostępne jest jeszcze jedno pomieszczenie, a mianowicie spora kotłownia, która może pełnić też funkcję drobnego składziku.
Dom Abra jest pod każdym względem funkcjonalny i uporządkowany. Centralny hall łączy wszystkie obszary, stanowiąc wyraźny i czytelny kręgosłup komunikacyjny domu. Otwarta, przedłużona o taras część dzienna jest niezwykle jasna i przestronna. Liczne wnęki i załamania hallu zapewniają miejsce na szafy i regały. Ustawne, dobrze doświetlone pokoje będą stanowić spokojną i komfortową oazę dla każdego z domowników.
Tekst opinii nie powinien zawierać niecenzuralnych treści, dlatego zostanie dodany po weryfikacji. W pierwszej kolejności pojawią się opinie osób, które budują wybrany projekt.
Dziękujemy za Twoją opinię.
Po weryfikacji jej treść pojawi się na stronie projektu.
Wywiady mieszkańców domu Abra
Wojtek1001
Na początku byliśmy zainteresowani domem z dachem kopertowym, aczkolwiek spośród propozycji budynków spełniających to kryterium nie mogliśmy znaleźć takiego, który spełniałby wszystkie nasze oczekiwania pod względem układu pomieszczeń. Po pewnym czasie natrafiliśmy na projekt Abra BSE1001, którego wnętrze w całości odpowiadało naszym założeniem - była to dla nas kwestia priorytetowa, dlatego też mimo dwuspadowej konstrukcji dachu zdecydowaliśmy się na jego realizację. Szczególnie spodobały nam się w nim duże wymiary salonu oraz widoczny podział części mieszkalnej na strefę dzienną i nocną. Nasza budowa przebiegła sprawnie i bez żadnych problemów. Fachowcy nie mieli zastrzeżeń do dokumentacji technicznej, a do nowego domu mogliśmy wprowadzić się już po dwóch latach od rozpoczęcia pierwszych prac. Budynek został wymurowany z pustaków Porotherm, a dach pokryliśmy dachówką ceramiczną. Strop zgodnie z projektem wykonaliśmy w konstrukcji drewnianej, aczkolwiek nieco ją zmodyfikowaliśmy. Uważam, iż podane na stronie koszty dotyczącego inwestycji na etapie stanu surowego zamkniętego zostały dobrze oszacowane i można się nimi sugerować - cena realizacji w naszym przypadku niewiele różniła się od sugerowanej. Co prawda, zeszłej zimy nie mieszkaliśmy jeszcze w domu, aczkolwiek już wtedy go ogrzewaliśmy, gdyż wewnątrz trwały prace wykończeniowe, a bryła była ocieplona. Mamy piec o stosunkowo niewielkiej mocy - 12kW, który doskonale sprawdza się do ogrzania zarówno parteru, jak i poddasza. W ubiegłym sezonie zimowym zużyliśmy ok. 2,5 ton opału.Oryginalny projekt projekt Abra BSE1001 przewiduje zaaranżowanie tylko jednej kondygnacji, aczkolwiek my postanowiliśmy adaptować także poddasze. W tym celu podnieśliśmy ściankę kolankową, a aby dostanie się na górę było w pełni wygodne, w miejscu pierwotnie przewidzianej małej ubikacji wykonaliśmy schody. W związku z zastosowaną zmianą obecnie nieco jednak żałuję, iż nie zdecydowałem się dodatkowo na zmianę konstrukcji stropu. Teraz z pewnością tradycyjnie wylałbym go betonem, gdyż takie rozwiązanie cechuje się lepszymi parametrami akustycznymi w stosunku do drewnianego, co jest szczególnie odczuwalne gdy ma się małe dzieci. Myślę więc, że warto zastanowić się nad tą kwestią już na etapie adaptacji.Jesteśmy zadowoleni z wyboru projektu projekt Abra BSE1001. Przewidziany w nim układ pomieszczeń od początku był zgodny z naszymi oczekiwaniami, dlatego też nie musieliśmy wprowadzać do niego żadnych zmian. Wnętrze naszego domu jest bardzo funkcjonalne i w całości nas satysfakcjonuje - naszym zdaniem posiada same plusy. Pozdrawiam.
kina20021
Przy wyborze odpowiedniego projektu największe znaczenie miało dla nas funkcjonalne rozmieszczenie pomieszczeń oraz to, aby wszystkie były zlokalizowane na jednej kondygnacji. Spośród projektów domów parterowych, które oglądaliśmy ostatecznie zdecydowaliśmy się na realizację projektu domu Abra BSE1001. Jego wewnętrzny układ jest dokładnie taki, na jakim zależało nam od samego początku i wiedzieliśmy, że to trafiona decyzja.Podczas budowy nie natrafiliśmy na żadne komplikacje - wszystko odbyło się sprawnie i w naprawdę krótkim czasie. Cała inwestycja łącznie z wykonaniem wszelkich wykończeń zajęła nam zaledwie rok. Do postawienia ścian użyliśmy gazobetonowych bloczków Solbet, strop zgodnie z projektem wykonaliśmy w drewnianej konstrukcji, a dach pokryliśmy betonową dachówką. Prosta forma bryły oraz nieskomplikowany, dwuspadowy dach gwarantowały, iż realizacja projektu domu Abra BSE1001 nie będzie wiązać się ze zbyt dużymi wydatkami. Dodatkowo zdecydowaliśmy się na budowę systemem gospodarczym i wiele prac wykonaliśmy samodzielnie oszczędzając tym samym na robociźnie. Inwestycja łącznie z wykończeniami oraz całościowym umeblowaniem i wyposażeniem domu wyniosła w naszym przypadku ok. 220 tys. zł. Dom ogrzewamy za pomocą pieca z podajnikiem, w którym palimy ekogroszkiem. Za nami pierwszy sezon grzewczy od zamieszkania, a w przeciągu całego tego okresu zużyliśmy ok. 4 tony opału. Muszę jednak zaznaczyć, iż wtedy budynek nie był jeszcze ocieplony styropianem. Warstwę izolacyjną zastosowaliśmy dopiero w tym roku, więc myślę że następna zima pokaże rzeczywiste koszty ogrzewania.Jedyne modyfikacje, które zastosowaliśmy względem oryginalnej wersji projektu dotyczyły wyłącznie układu okien. Zrezygnowaliśmy z przeszkleń na ścianie szczytowej od strony strefy nocnej. W jednej sypialni od frontu znajduje się już jedno okno, więc drugie uznaliśmy za zbędne, natomiast w drugim pokoju, okno wstawiliśmy od strony tarasu. Przewidziany w projekcie domu Abra BSE1001 układ pomieszczeń od początku spełniał nasze oczekiwania, dlatego też postanowiliśmy nie wprowadzać w nim żadnych zmian. Na chwilę obecną myślę jednak, iż zastanowiłabym się nad rozwiązaniem, które pozwoliłoby nam na powiększenie kotłowni. W przypadku ogrzewania gazowego jej wymiary byłyby w pełni zadowalające, jednak po zamontowaniu dużego pieca z podajnikiem mamy w niej dosyć mało miejsca, tym bardziej że oprócz kotła, mąż trzyma tam jeszcze swoje narzędzia, a dodatkowo w kotłowni zlokalizowaliśmy wyłaz na strych. Nie jest to dla nas duży problem, aczkolwiek uważam że naprawdę warto rozważyć jej poszerzenie.W nowym domu mieszkam wraz z mężem i dwójką naszych dzieci. Metraż jest dla nas w pełni komfortowy i myślę, że czwórka domowników to optymalna liczba osób na takiej powierzchni, aby każde z pociech miało swój własny pokój. Miejsca mamy w sam raz, a dzięki niedużym gabarytom budynku jest on tani w eksploatacji i wszystko mamy pod ręką. Mimo tego iż powierzchnia nie jest za duża, architekt uwzględnił na niej wszystko, co jest potrzebne do wygodnego mieszkania. Pokoje są ustawne, a szerokie korytarze zapewniają swobodę poruszania się. Połączenie salonu z kuchnią świetnie się sprawdza, a ponadto przewidziano w niej praktyczną spiżarkę, co jest doskonałym rozwiazaniem. Cieszy mnie również duży, w całości zadaszony taras. Nowy dom spełnił wszystkie nasze oczekiwania i nie zamieniłabym go na żaden inny. Projekt Abra BSE1001 z czystym sumieniem mogę polecić innym Inwestorom. Pozdrawiam.
Wojtek1001
Na początku byliśmy zainteresowani domem z dachem kopertowym, aczkolwiek spośród propozycji budynków spełniających to kryterium nie mogliśmy znaleźć takiego, który spełniałby wszystkie nasze oczekiwania pod względem układu pomieszczeń. Po pewnym czasie natrafiliśmy na projekt Abra BSE1001, którego wnętrze w całości odpowiadało naszym założeniem - była to dla nas kwestia priorytetowa, dlatego też mimo dwuspadowej konstrukcji dachu zdecydowaliśmy się na jego realizację. Szczególnie spodobały nam się w nim duże wymiary salonu oraz widoczny podział części mieszkalnej na strefę dzienną i nocną. Nasza budowa przebiegła sprawnie i bez żadnych problemów. Fachowcy nie mieli zastrzeżeń do dokumentacji technicznej, a do nowego domu mogliśmy wprowadzić się już po dwóch latach od rozpoczęcia pierwszych prac. Budynek został wymurowany z pustaków Porotherm, a dach pokryliśmy dachówką ceramiczną. Strop zgodnie z projektem wykonaliśmy w konstrukcji drewnianej, aczkolwiek nieco ją zmodyfikowaliśmy. Uważam, iż podane na stronie koszty dotyczącego inwestycji na etapie stanu surowego zamkniętego zostały dobrze oszacowane i można się nimi sugerować - cena realizacji w naszym przypadku niewiele różniła się od sugerowanej. Co prawda, zeszłej zimy nie mieszkaliśmy jeszcze w domu, aczkolwiek już wtedy go ogrzewaliśmy, gdyż wewnątrz trwały prace wykończeniowe, a bryła była ocieplona. Mamy piec o stosunkowo niewielkiej mocy - 12kW, który doskonale sprawdza się do ogrzania zarówno parteru, jak i poddasza. W ubiegłym sezonie zimowym zużyliśmy ok. 2,5 ton opału.Oryginalny projekt projekt Abra BSE1001 przewiduje zaaranżowanie tylko jednej kondygnacji, aczkolwiek my postanowiliśmy adaptować także poddasze. W tym celu podnieśliśmy ściankę kolankową, a aby dostanie się na górę było w pełni wygodne, w miejscu pierwotnie przewidzianej małej ubikacji wykonaliśmy schody. W związku z zastosowaną zmianą obecnie nieco jednak żałuję, iż nie zdecydowałem się dodatkowo na zmianę konstrukcji stropu. Teraz z pewnością tradycyjnie wylałbym go betonem, gdyż takie rozwiązanie cechuje się lepszymi parametrami akustycznymi w stosunku do drewnianego, co jest szczególnie odczuwalne gdy ma się małe dzieci. Myślę więc, że warto zastanowić się nad tą kwestią już na etapie adaptacji.Jesteśmy zadowoleni z wyboru projektu projekt Abra BSE1001. Przewidziany w nim układ pomieszczeń od początku był zgodny z naszymi oczekiwaniami, dlatego też nie musieliśmy wprowadzać do niego żadnych zmian. Wnętrze naszego domu jest bardzo funkcjonalne i w całości nas satysfakcjonuje - naszym zdaniem posiada same plusy. Pozdrawiam.
kina20021
Przy wyborze odpowiedniego projektu największe znaczenie miało dla nas funkcjonalne rozmieszczenie pomieszczeń oraz to, aby wszystkie były zlokalizowane na jednej kondygnacji. Spośród projektów domów parterowych, które oglądaliśmy ostatecznie zdecydowaliśmy się na realizację projektu domu Abra BSE1001. Jego wewnętrzny układ jest dokładnie taki, na jakim zależało nam od samego początku i wiedzieliśmy, że to trafiona decyzja.Podczas budowy nie natrafiliśmy na żadne komplikacje - wszystko odbyło się sprawnie i w naprawdę krótkim czasie. Cała inwestycja łącznie z wykonaniem wszelkich wykończeń zajęła nam zaledwie rok. Do postawienia ścian użyliśmy gazobetonowych bloczków Solbet, strop zgodnie z projektem wykonaliśmy w drewnianej konstrukcji, a dach pokryliśmy betonową dachówką. Prosta forma bryły oraz nieskomplikowany, dwuspadowy dach gwarantowały, iż realizacja projektu domu Abra BSE1001 nie będzie wiązać się ze zbyt dużymi wydatkami. Dodatkowo zdecydowaliśmy się na budowę systemem gospodarczym i wiele prac wykonaliśmy samodzielnie oszczędzając tym samym na robociźnie. Inwestycja łącznie z wykończeniami oraz całościowym umeblowaniem i wyposażeniem domu wyniosła w naszym przypadku ok. 220 tys. zł. Dom ogrzewamy za pomocą pieca z podajnikiem, w którym palimy ekogroszkiem. Za nami pierwszy sezon grzewczy od zamieszkania, a w przeciągu całego tego okresu zużyliśmy ok. 4 tony opału. Muszę jednak zaznaczyć, iż wtedy budynek nie był jeszcze ocieplony styropianem. Warstwę izolacyjną zastosowaliśmy dopiero w tym roku, więc myślę że następna zima pokaże rzeczywiste koszty ogrzewania.Jedyne modyfikacje, które zastosowaliśmy względem oryginalnej wersji projektu dotyczyły wyłącznie układu okien. Zrezygnowaliśmy z przeszkleń na ścianie szczytowej od strony strefy nocnej. W jednej sypialni od frontu znajduje się już jedno okno, więc drugie uznaliśmy za zbędne, natomiast w drugim pokoju, okno wstawiliśmy od strony tarasu. Przewidziany w projekcie domu Abra BSE1001 układ pomieszczeń od początku spełniał nasze oczekiwania, dlatego też postanowiliśmy nie wprowadzać w nim żadnych zmian. Na chwilę obecną myślę jednak, iż zastanowiłabym się nad rozwiązaniem, które pozwoliłoby nam na powiększenie kotłowni. W przypadku ogrzewania gazowego jej wymiary byłyby w pełni zadowalające, jednak po zamontowaniu dużego pieca z podajnikiem mamy w niej dosyć mało miejsca, tym bardziej że oprócz kotła, mąż trzyma tam jeszcze swoje narzędzia, a dodatkowo w kotłowni zlokalizowaliśmy wyłaz na strych. Nie jest to dla nas duży problem, aczkolwiek uważam że naprawdę warto rozważyć jej poszerzenie.W nowym domu mieszkam wraz z mężem i dwójką naszych dzieci. Metraż jest dla nas w pełni komfortowy i myślę, że czwórka domowników to optymalna liczba osób na takiej powierzchni, aby każde z pociech miało swój własny pokój. Miejsca mamy w sam raz, a dzięki niedużym gabarytom budynku jest on tani w eksploatacji i wszystko mamy pod ręką. Mimo tego iż powierzchnia nie jest za duża, architekt uwzględnił na niej wszystko, co jest potrzebne do wygodnego mieszkania. Pokoje są ustawne, a szerokie korytarze zapewniają swobodę poruszania się. Połączenie salonu z kuchnią świetnie się sprawdza, a ponadto przewidziano w niej praktyczną spiżarkę, co jest doskonałym rozwiazaniem. Cieszy mnie również duży, w całości zadaszony taras. Nowy dom spełnił wszystkie nasze oczekiwania i nie zamieniłabym go na żaden inny. Projekt Abra BSE1001 z czystym sumieniem mogę polecić innym Inwestorom. Pozdrawiam.
Prezentacja projektów specjalnie dla Ciebie
Potrzebujesz rekomendacji specjalnie dla Ciebie? Zamów prezentację z portfolio projektów, dopasowanych do Twoich potrzeb
Zamów bezpłatnie
Extradom.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do pod numerem KRS 0000648746, numer NIP 895-17-18-333, o kapitale zakładowym 708 150,00 zł uprzejmie informuje, iż poprzez serwis Extradom.pl umożliwia m.in. zapoznanie się przez konsumentów z ofertą handlową Partnerów Extradom.pl, którzy stosują metody budowy domów przy wykorzystaniu różnego rodzaju technologie prefabrykacji bądź modułowe (tzw. „Gotowe domy”).
Extradom.pl nie prowadzi jednakże sprzedaży ani nie oferuje usług polegających na doradztwie finansowym, prawnym ani podatkowym w zakresie inwestycji realizowanych w technologiach tzw. „Gotowych domów”. Informacje prezentowane w serwisie Extradom.pl dotyczące Partnerów Extradom.pl oferujących realizację inwestycji w technologiach „Gotowych domów” lub podobnych mają charakter informacyjny i reklamowy.
Prezentowane w serwisie Extradom.pl informacje dotyczące stosowanych przez Partnerów metod budowy domów w technologii prefabrykacji bądź modułowej pochodzą od Partnerów Extradom.pl.
Extradom.pl sp. z o.o. jedynie umożliwia nawiązanie kontaktu przez Użytkownika z Partnerem Extradom.pl stosującym tego rodzaju technologie budowy domów i nie jest stroną umowy o roboty budowlane zawieranej przez Użytkownika Extradom.pl z Partnerem Extradom.pl.
Ostateczne wykończenie budynku może nastąpić na wiele sposobów, a prezentowane przez Extradom.pl wizualizacje poczytywać należy za jedynie przykład i propozycję wykończenia, wizję architektoniczną autora projektu. Szczegółowe rozwiązania zastosowane w oferowanej dokumentacji - w tym również ilość, lokalizacje i wygląd okien, drzwi, kominów - mogą w niewielkim stopniu różnić się od zaproponowanej wizji budynku. Dokumentacja projektowa odpowiada rzutom poglądowym prezentowanym przez Extradom.pl na karcie danego projektu.
Pliki do druku
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
Ups, wystąpił problem
Wystąpił nieoczekiwany problem. Spróbuj ponownie.
ODKRYJ NOWE
Konto Extradom.pl
Zapisuj ulubione projekty na każdym urządzeniu
Oglądaj zdjęcia i wymieniaj się doświadczeniami ze społecznością
Korzystaj z bezpłatnych narzędzi: Kreator 3D, Mapa budowy, Analiza działki