Masz już projekt z Extradom.pl? Dopasujemy go do Twojej działki
W trakcie adaptacji projekt jest dostosowywany do konkretnej działki. Ten etap to także najlepszy moment na wprowadzenie funkcjonalnych zmian w projekcie. Chcesz wiedzieć więcej? Umów się na bezpłatną konsultację dot. adaptacji!
Szukasz wykonawcy godnego zaufania? Zleć budowę w Extradom.pl!
Z góry znasz koszt budowy domu
Dom odbierasz zgodnie z ustalonym harmonogramem - nawet w 6 miesięcy
Zabezpiecza Cię jedna kompleksowa umowa z jednym wykonawcą
Otrzymujesz nawet 30-letnią gwarancję na konstrukcję domu
Oszczędzasz swój czas dzięki pewnej i kompletnej usłudze
Cena brutto stanu deweloperskiego od
Cena brutto stanu deweloperskiego od 4 529 do 5 679 zł/m2.
Cena jest uzależniona m.in. od lokalizacji, wybranej technologii, kubatury budynku, skomplikowania projektu i ewentualnych zmian, na które zdecyduje się inwestor.
Cena za m2 powierzchni netto, czyli wszystkich pomieszczeń mierzonych na wysokości podłogi.
Ten dom możesz budować metodą gospodarczą, systemem zleconym lub skorzystać z naszej oferty Projekt z Budową. Przy porównaniu weź pod uwagę nie tylko koszt, ale też różny zakres prac i standard wykonania.
Metoda gospodarcza
Najtańsza metoda - większość prac budowlanych wykonuje inwestor
Stan surowy zamknięty (SSZ)
430 000 zł netto
Szacunkowy koszt materiałów
na III kwartał 2024
Prace ziemne i fundamenty
96 000 zł
Konstrukcja, strop oraz dach
271 000 zł
Stolarka okienna i drzwiowa
63 000 zł
Instalacje
nie obejmuje
Prace wykończeniowe
nie obejmuje
Możesz budować etapami, pamiętając jednak o zmianie kosztów w czasie
Możesz rozpocząć budowę z częścią niezbędnych środków
Sam ustalasz harmonogram, koordynujesz budowę i zapewniasz materiały
jakie parametry musi spełniać dom
według miejscowego planu zagospodarowania lub warunków zabudowy (np. kąt nachylenia i typ dachu, liczba kondygnacji itp.
jakie inne projekty pasują na Twoją działkę
– znajdziemy je dla Ciebie!
Wypełniasz wniosek o warunki zabudowy (WZ)?Wydrukuj kartę projektu lub zamów rysunki szczegółowe
Drukuj
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
•Rysunki szczegółowe
Powierzchnie i wymiary
Powierzchnia użytkowa
Suma powierzchni wszystkich pomieszczeń mieszkalnych, pomniejszona o pow. garażu, kotłowni, strychu, piwnicy. Jest liczona w 100% dla pomieszczeń o wysokości powyżej 2,2 m, w 50% dla pomieszczeń o wys. 2,2-1,4 m i niewliczana dla niższych niż 1,4 m.
158,48 m²
Powierzchnia zabudowy
Powierzchnia zajmowana przez część na- oraz nadziemną budynku liczona, jako rzut pionowy budynku na działkę.
246,20 m²
Powierzchnia całkowita
Całkowita powierzchnia wszystkich kondygnacji budynku łącznie z elementami nośnymi, takimi jak ściany zewnętrzne (z ociepleniem), słupy, tarasy, itp.
246,20 m²
Kubatura netto
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) pomieszczeń budynku, bez strychu, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).
913,40 m³
Powierzchnia dachu
388 m²
Kąt nachylenia dachu
Nachylenie połaci dachu głównego podawane w stopniach. Uwaga! W niektórych projektach występuje więcej niż jedno nachylenie dachu.
25°
Wysokość budynku
Wysokość liczona od części budynku położonej najniżej przy powierzchni terenu do najwyższego punktu dachu (kalenicy) z wyłączeniem kominów.
6,32 m
Szerokość elewacji
16,85 m
Długość elewacji
21,95 m
Min. szerokość działki
Najmniejsza możliwa szerokość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z szerokości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
24,85 m
Min. długość działki
Najmniejsza możliwa długość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z długości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
29,95 m
Energooszczędność
Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ep
Energia pierwotna określa ilość energii nieodnawialnej potrzebnej w ciągu roku do ogrzewania czy też ogrzania wody użytkowej z uwzględnieniem kosztów produkcji i transportu surowców energetycznych.
21,19 kWh/(m²rok)
Euco
Energia użytkowa potrzebna do ogrzewania i wentylacji. Im parametr jest niższy tym budynek bardziej energooszczędny.
25,37 kWh/(m²rok)
Ogrzewanie główne
Gazowe
lub
paliwo stałe
(OZE)
- do wyboru na etapie adaptacji
Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy
Wentylacja
Grawitacyjna
- szczegóły
Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia projektu z
Wentylacja mechaniczna z rekuperacją
Warunki techniczne
Projekt zgody z WT 2021
Więcej szczegółów
Technologia i konstrukcja
Konstrukcja
Murowana
PROJEKT Z BUDOWĄ
Istnieje możliwość zaadaptowania tego projektu do technologii prefabrykowanej/modułowej i budowy nawet w 6 miesięcy ze stałym kosztem budowy
Zobacz wnętrze tego domu z bezpłatną aplikacją iDesigner
Zaprojektuj dach i elewację tego domu z aplikacją Kreator 3D
Zaprojektuj teraz
Dodatki do projektu
Dodatki możesz zamówić w koszyku lub telefonicznie u naszego Doradcy.
Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Bestseller
Kosztorys
650 zł
450 zł
Cena przy zakupie z projektem
Bestseller
Dodatkowy egzemplarz projektu
1 364 zł
Bestseller
Elektroniczna wersja projektu
682 zł
Oze
Wentylacja mechaniczna z rekuperacją
750 zł
550 zł
Cena przy zakupie z projektem
Schemat zbiornika szczelnego
70 zł
60 zł
Cena przy zakupie z projektem
Opis projektu
Budynek Ambrozja 3 został stworzony na wzór cieszącego się popularnością projektu Ambrozja. W odróżnieniu od podstawowej wersji projekt ma więcej pokoi, większą powierzchnię. Projekt domu Ambrozja 3 odpowiedni do zrealizowania na średniej szerokości działkę. Dom charakteryzuje się bryłą w kształcie litery L, co sprawia, że prezentuje się niebanalnie. W tym projekcie kalenica usytuowana jest prostopadle do drogi, co jest bardzo istotne, gdy wymaga tego plan zagospodarowania przestrzennego. Projekt został stworzony z myślą o działkach pozwalających na usytuowanie domu w zabudowie wolnostojącej. W projekcie przewidziano garaż dwustanowiskowy wysunięty do przodu. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem wielospadowym, dzięki czemu budynek prezentuje są bardzo atrakcyjnie. Projekt Ambrozja 3 to dom parterowy, co jest z pewnością ogromnym plusem w przypadku osób starszych, niepełnosprawnych oraz małżeństw z małymi dziećmi. Warto zwrócić uwagę na przestronną część dzienną. Projekt przewiduje zamkniętą kuchnię. Takie rozwiązanie umożliwia łatwiejsze zagospodarowanie i rozmieszczenia mebli. Uwzględniona w projekcie spiżarka znacznie ułatwi zachowanie porządku. Uwzględniona w projekcie jadalnia połączona jest z pokojem dziennym, dzięki czemu wnętrze nabiera nowoczesnego charakteru. Usytuowany w salonie kominek sprawi, iż wnętrze stanie się bardziej przytulne. Część nocną tworzą cztery sypialnie, które dobrze sprawdzą się w przypadku 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Osoby ceniące funkcjonalne rozwiązania z pewnością docenią obecność garderoby. Doskonałym miejscem do wypoczynku jest zaprojektowany przy domu taras. Zalecana przez architekta technologia murowana zapewnia trwałość i solidność konstrukcji. Jego wygląd nawiązuje do stylu nowoczesnego i pod względem wizualnym spełni nawet wysoko postawione oczekiwania.
Czytaj więcej
Informacje dodatkowe
Dokumentacja zabezpieczona jest specjalną plombą, której usunięcie uniemożliwi zwrot oraz wymianę projektu. Zapraszamy do zamówienia przed zakupem rysunków szczegółowych projektu oraz analizy posiadanej działki w celu upewnienia się, że wybrany projekt domu idealnie na nią pasuje. Do projektu zostanie dołączony egzemplarz okazowy w formacie A4 (część architektoniczna), służący do weryfikacji projektu po odbiorze zamówienia bez konieczności otwierania pełnej dokumentacji projektowej.
Tekst opinii nie powinien zawierać niecenzuralnych treści, dlatego zostanie dodany po weryfikacji. W pierwszej kolejności pojawią się opinie osób, które budują wybrany projekt.
Dziękujemy za Twoją opinię.
Po weryfikacji jej treść pojawi się na stronie projektu.
Wywiady mieszkańców domu Ambrozja 3
seba2006
Zdecydowaliśmy się na realizację projektu domu Ambrozja 3 BSA2032, który odpowiadał nam właściwie we wszystkich kwestiach. Budynek świetnie pasował do naszej działki zarówno pod względem wymiarów, jak i kierunku wjazdu. Uwzględniony układ pomieszczeń wydał się funkcjonalny i spełniał potrzeby naszej rodziny, a zewnętrzny wygląd konstrukcji pod względem wizualnym bardzo przypadł nam do gustu.Inwestycja przebiegła naprawdę sprawnie. Prace budowlane udało nam się wykonać w błyskawicznym tempie, gdyż postawienie i wykończenie nowego domu zajęło zaledwie 8 miesięcy. Mieszkamy w nim już ponad rok i wszystko jest jak najbardziej w porządku. Co prawda na ścianach dostrzegalne są drobne pęknięcia, aczkolwiek jest to całkowicie normalne, a cała konstrukcja jest solidna i stabilna.Ściany zostały wymurowane z ceramicznych pustaków, a dach pokryliśmy dachówką ceramiczną. Projekt domu Ambrozja 3 BSA2032 to budynek parterowy o sporym metrażu, więc trzeba mieć na uwadze, że jest on dosyć obszerny. Duża powierzchnia zabudowy wiąże się jednocześnie z dużą powierzchnią dachu, który jest jednak najbardziej kosztownym elementem w całej realizacji. Decydując się więc na pokrycie go wysokiej jakości dachówką ceramiczną należy założyć wyższe koszty w stosunku do oszacowanych.Zewnętrzną izolację bryły tworzy 20 cm warstwa styropianu. Dom ogrzewamy za pomocą pieca gazowego podłączonego do instalacji gazu ziemnego, a dodatkowo w trakcie zimy czasem wspomagamy się usytuowanym w salonie kominkiem. Rachunki zużycia gazu w sezonie grzewczym wynoszą ok. 450-500 zł/mies. łącznie z grzaniem wody użytkowej. Miesięczny koszt drewna do kominka to ok. 50 zł.Nasza działka postawiona jest w pobliżu lasu, więc szkoda byłoby tego nie wykorzystać. Z racji pięknych krajobrazów wokół domu postanowiliśmy zwiększyć wymiary okien, co w naszym przypadku okazało się być doskonałym pomysłem. Oprócz tego zrezygnowaliśmy z oddzielenia okien w rogu salonu i zastosowaliśmy panoramiczne przeszklenie. Szerokość korytarza w strefie nocnej wydała nam się nieco za duża, dlatego też postanowiliśmy zmniejszyć ją na rzecz lekkiego powiększenia łazienek. Innych zmian nie wprowadzaliśmy, jednak jeśli przyszli Inwestorzy projektu domu Ambrozja 3 BSA2032 chcieliby użytkowo zaadaptować powierzchnię strychu, poleciłbym podwyższenie ścianki kolankowej o wysokość jednego pustaka. Oryginalny metraż strychu jest naprawdę spory, a taka modyfikacja sprawi, że pomieszczenia na tej kondygnacji będą przestronniejsze i bardziej ustawne.Podjęcie ostatecznej decyzji w sprawie zakupu odpowiedniego projektu zajęło nam niemało czasu, toteż wybór projektu domu Ambrozja 3 BSA2032 był jak najbardziej przemyślany. Przewidziane w nim wnętrze jest funkcjonalne i komfortowe w użytkowaniu, a nowy dom spełnia wszystkie oczekiwania naszej rodziny. Pozdrawiam.
Grzegorz3992
Szukając odpowiedniego dla naszej rodziny projektu domu, największą uwagę zwracaliśmy na funkcjonalność wnętrza. Wśród wielu propozycji jakie oglądaliśmy, natrafiliśmy na projekt Ambrozja 3 BSA2032, który pod względem układu pomieszczeń wydał się nam idealnie dopasowany do wszystkich potrzeb. Istotny wpływ na naszą decyzję miał również fakt, iż architekt uwzględnił w nim aż dwie w pełni wyposażone łazienki przy sypialniach.
Jestem zadowolony z przebiegu naszej realizacji projektu Ambrozja 3 BSA2032. Postanowiliśmy nie zatrudniać jednej firmy deweloperskiej, a zamiast tego sami wybieraliśmy osobne ekipy fachowców do poszczególnych etapów budowy. Wykonawcy byli dobrze zorganizowani i wszystko udało się zrobić zgodnie z planem. W pierwszym roku od rozpoczęcia budowy zakończyliśmy stan surowy zamknięty, zaś w drugim robiliśmy wykończenia. Cała inwestycja trwała więc ok. 2 lat.
Nowy dom zdecydowaliśmy postawić przy użyciu białych bloczków z betonu komórkowego, zaś dach pokryliśmy dachówką. Z racji tego, że budowałem systemem gospodarczym tz. samemu organizująć materiały i zatrudniając fachowców do wykonania poszczególnych prac, koszty naszej inwestycji były niższe od kwoty podanej w kosztorysie, w którym uwzględniono budowę z firmą deweloperską. Budynek w stanie surowym zamkniętym z ocieplonym dachem wyniósł w naszym przypadku 250 tys. zł.
Układ pomieszczeń zaproponowany w projekcie domu parterowego Ambrozja 3 BSA2032 został funkcjonalnie zaplanowany. Od początku nam się spodobał i wiedzieliśmy, że kilka drobnych zmian w całości dostosuje go do naszych oczekiwań. Zrezygnowaliśmy ze spiżarki na poczet większej kuchni, wejście do obu łazienek wykonaliśmy od strony korytarza, a powierzchnię małej toalety przyłączyliśmy się do znajdującej się obok kotłowni. Dzięki temu funkcjonuje ona jako jedno, duże pomieszczenie gospodarcze z piecem i pralnią. Oprócz tego, postanowiliśmy zamurować przejście z hallu do garażu, a w miejscu tej wnęki wykonaliśmy wyłaz strychowy.Jesteśmy zadowoleni z wyboru projekty domu z garażem dwustanowiskowym Ambrozja 3 BSA2032. Początkowo nieco obawialiśmy się o wymiary salonu i pierwotnie chcieliśmy go nieco powiększyć, ale na szczęście finalnie zrezygnowaliśmy z tego pomysłu. Część dzienna okazała się bardzo przestronna i jak najbardziej nas satysfakcjonuje. Układ pomieszczeń w nowym domu jest funkcjonalny, a nam mieszka się w nim z pełnym komfortem. Pozdrawiam.
seba2006
Zdecydowaliśmy się na realizację projektu domu Ambrozja 3 BSA2032, który odpowiadał nam właściwie we wszystkich kwestiach. Budynek świetnie pasował do naszej działki zarówno pod względem wymiarów, jak i kierunku wjazdu. Uwzględniony układ pomieszczeń wydał się funkcjonalny i spełniał potrzeby naszej rodziny, a zewnętrzny wygląd konstrukcji pod względem wizualnym bardzo przypadł nam do gustu.Inwestycja przebiegła naprawdę sprawnie. Prace budowlane udało nam się wykonać w błyskawicznym tempie, gdyż postawienie i wykończenie nowego domu zajęło zaledwie 8 miesięcy. Mieszkamy w nim już ponad rok i wszystko jest jak najbardziej w porządku. Co prawda na ścianach dostrzegalne są drobne pęknięcia, aczkolwiek jest to całkowicie normalne, a cała konstrukcja jest solidna i stabilna.Ściany zostały wymurowane z ceramicznych pustaków, a dach pokryliśmy dachówką ceramiczną. Projekt domu Ambrozja 3 BSA2032 to budynek parterowy o sporym metrażu, więc trzeba mieć na uwadze, że jest on dosyć obszerny. Duża powierzchnia zabudowy wiąże się jednocześnie z dużą powierzchnią dachu, który jest jednak najbardziej kosztownym elementem w całej realizacji. Decydując się więc na pokrycie go wysokiej jakości dachówką ceramiczną należy założyć wyższe koszty w stosunku do oszacowanych.Zewnętrzną izolację bryły tworzy 20 cm warstwa styropianu. Dom ogrzewamy za pomocą pieca gazowego podłączonego do instalacji gazu ziemnego, a dodatkowo w trakcie zimy czasem wspomagamy się usytuowanym w salonie kominkiem. Rachunki zużycia gazu w sezonie grzewczym wynoszą ok. 450-500 zł/mies. łącznie z grzaniem wody użytkowej. Miesięczny koszt drewna do kominka to ok. 50 zł.Nasza działka postawiona jest w pobliżu lasu, więc szkoda byłoby tego nie wykorzystać. Z racji pięknych krajobrazów wokół domu postanowiliśmy zwiększyć wymiary okien, co w naszym przypadku okazało się być doskonałym pomysłem. Oprócz tego zrezygnowaliśmy z oddzielenia okien w rogu salonu i zastosowaliśmy panoramiczne przeszklenie. Szerokość korytarza w strefie nocnej wydała nam się nieco za duża, dlatego też postanowiliśmy zmniejszyć ją na rzecz lekkiego powiększenia łazienek. Innych zmian nie wprowadzaliśmy, jednak jeśli przyszli Inwestorzy projektu domu Ambrozja 3 BSA2032 chcieliby użytkowo zaadaptować powierzchnię strychu, poleciłbym podwyższenie ścianki kolankowej o wysokość jednego pustaka. Oryginalny metraż strychu jest naprawdę spory, a taka modyfikacja sprawi, że pomieszczenia na tej kondygnacji będą przestronniejsze i bardziej ustawne.Podjęcie ostatecznej decyzji w sprawie zakupu odpowiedniego projektu zajęło nam niemało czasu, toteż wybór projektu domu Ambrozja 3 BSA2032 był jak najbardziej przemyślany. Przewidziane w nim wnętrze jest funkcjonalne i komfortowe w użytkowaniu, a nowy dom spełnia wszystkie oczekiwania naszej rodziny. Pozdrawiam.
Grzegorz3992
Szukając odpowiedniego dla naszej rodziny projektu domu, największą uwagę zwracaliśmy na funkcjonalność wnętrza. Wśród wielu propozycji jakie oglądaliśmy, natrafiliśmy na projekt Ambrozja 3 BSA2032, który pod względem układu pomieszczeń wydał się nam idealnie dopasowany do wszystkich potrzeb. Istotny wpływ na naszą decyzję miał również fakt, iż architekt uwzględnił w nim aż dwie w pełni wyposażone łazienki przy sypialniach.
Jestem zadowolony z przebiegu naszej realizacji projektu Ambrozja 3 BSA2032. Postanowiliśmy nie zatrudniać jednej firmy deweloperskiej, a zamiast tego sami wybieraliśmy osobne ekipy fachowców do poszczególnych etapów budowy. Wykonawcy byli dobrze zorganizowani i wszystko udało się zrobić zgodnie z planem. W pierwszym roku od rozpoczęcia budowy zakończyliśmy stan surowy zamknięty, zaś w drugim robiliśmy wykończenia. Cała inwestycja trwała więc ok. 2 lat.
Nowy dom zdecydowaliśmy postawić przy użyciu białych bloczków z betonu komórkowego, zaś dach pokryliśmy dachówką. Z racji tego, że budowałem systemem gospodarczym tz. samemu organizująć materiały i zatrudniając fachowców do wykonania poszczególnych prac, koszty naszej inwestycji były niższe od kwoty podanej w kosztorysie, w którym uwzględniono budowę z firmą deweloperską. Budynek w stanie surowym zamkniętym z ocieplonym dachem wyniósł w naszym przypadku 250 tys. zł.
Układ pomieszczeń zaproponowany w projekcie domu parterowego Ambrozja 3 BSA2032 został funkcjonalnie zaplanowany. Od początku nam się spodobał i wiedzieliśmy, że kilka drobnych zmian w całości dostosuje go do naszych oczekiwań. Zrezygnowaliśmy ze spiżarki na poczet większej kuchni, wejście do obu łazienek wykonaliśmy od strony korytarza, a powierzchnię małej toalety przyłączyliśmy się do znajdującej się obok kotłowni. Dzięki temu funkcjonuje ona jako jedno, duże pomieszczenie gospodarcze z piecem i pralnią. Oprócz tego, postanowiliśmy zamurować przejście z hallu do garażu, a w miejscu tej wnęki wykonaliśmy wyłaz strychowy.Jesteśmy zadowoleni z wyboru projekty domu z garażem dwustanowiskowym Ambrozja 3 BSA2032. Początkowo nieco obawialiśmy się o wymiary salonu i pierwotnie chcieliśmy go nieco powiększyć, ale na szczęście finalnie zrezygnowaliśmy z tego pomysłu. Część dzienna okazała się bardzo przestronna i jak najbardziej nas satysfakcjonuje. Układ pomieszczeń w nowym domu jest funkcjonalny, a nam mieszka się w nim z pełnym komfortem. Pozdrawiam.
Prezentacja projektów specjalnie dla Ciebie
Potrzebujesz rekomendacji specjalnie dla Ciebie? Zamów prezentację z portfolio projektów, dopasowanych do Twoich potrzeb
Zamów bezpłatnie
Extradom.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do pod numerem KRS 0000648746, numer NIP 895-17-18-333, o kapitale zakładowym 708 150,00 zł uprzejmie informuje, iż poprzez serwis Extradom.pl umożliwia m.in. zapoznanie się przez konsumentów z ofertą handlową Partnerów Extradom.pl, którzy stosują metody budowy domów przy wykorzystaniu różnego rodzaju technologie prefabrykacji bądź modułowe (tzw. „Gotowe domy”).
Extradom.pl nie prowadzi jednakże sprzedaży ani nie oferuje usług polegających na doradztwie finansowym, prawnym ani podatkowym w zakresie inwestycji realizowanych w technologiach tzw. „Gotowych domów”. Informacje prezentowane w serwisie Extradom.pl dotyczące Partnerów Extradom.pl oferujących realizację inwestycji w technologiach „Gotowych domów” lub podobnych mają charakter informacyjny i reklamowy.
Prezentowane w serwisie Extradom.pl informacje dotyczące stosowanych przez Partnerów metod budowy domów w technologii prefabrykacji bądź modułowej pochodzą od Partnerów Extradom.pl.
Extradom.pl sp. z o.o. jedynie umożliwia nawiązanie kontaktu przez Użytkownika z Partnerem Extradom.pl stosującym tego rodzaju technologie budowy domów i nie jest stroną umowy o roboty budowlane zawieranej przez Użytkownika Extradom.pl z Partnerem Extradom.pl.
Ostateczne wykończenie budynku może nastąpić na wiele sposobów, a prezentowane przez Extradom.pl wizualizacje poczytywać należy za jedynie przykład i propozycję wykończenia, wizję architektoniczną autora projektu. Szczegółowe rozwiązania zastosowane w oferowanej dokumentacji - w tym również ilość, lokalizacje i wygląd okien, drzwi, kominów - mogą w niewielkim stopniu różnić się od zaproponowanej wizji budynku. Dokumentacja projektowa odpowiada rzutom poglądowym prezentowanym przez Extradom.pl na karcie danego projektu.
Pliki do druku
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
Ups, wystąpił problem
Wystąpił nieoczekiwany problem. Spróbuj ponownie.
ODKRYJ NOWE
Konto Extradom.pl
Zapisuj ulubione projekty na każdym urządzeniu
Oglądaj zdjęcia i wymieniaj się doświadczeniami ze społecznością
Korzystaj z bezpłatnych narzędzi: Kreator 3D, Mapa budowy, Analiza działki