Masz już projekt z Extradom.pl? Dopasujemy go do Twojej działki
W trakcie adaptacji projekt jest dostosowywany do konkretnej działki. Ten etap to także najlepszy moment na wprowadzenie funkcjonalnych zmian w projekcie. Chcesz wiedzieć więcej? Umów się na bezpłatną konsultację dot. adaptacji!
Szukasz wykonawcy godnego zaufania? Zleć budowę w Extradom.pl!
Z góry znasz koszt budowy domu
Dom odbierasz zgodnie z ustalonym harmonogramem - nawet w 6 miesięcy
Zabezpiecza Cię jedna kompleksowa umowa z jednym wykonawcą
Otrzymujesz nawet 30-letnią gwarancję na konstrukcję domu
Oszczędzasz swój czas dzięki pewnej i kompletnej usłudze
Cena brutto stanu deweloperskiego od
Cena brutto stanu deweloperskiego od 4 529 do 5 829 zł/m2.
Cena jest uzależniona m.in. od lokalizacji, wybranej technologii, kubatury budynku, skomplikowania projektu i ewentualnych zmian, na które zdecyduje się inwestor.
Cena za m2 powierzchni netto, czyli wszystkich pomieszczeń mierzonych na wysokości podłogi.
Ten dom możesz budować metodą gospodarczą, systemem zleconym lub skorzystać z naszej oferty Projekt z Budową. Przy porównaniu weź pod uwagę nie tylko koszt, ale też różny zakres prac i standard wykonania.
Metoda gospodarcza
Najtańsza metoda - większość prac budowlanych wykonuje inwestor
Stan surowy zamknięty (SSZ)
374 000 zł netto
Szacunkowy koszt materiałów
na III kwartał 2024
Prace ziemne i fundamenty
84 000 zł
Konstrukcja, strop oraz dach
235 000 zł
Stolarka okienna i drzwiowa
55 000 zł
Instalacje
nie obejmuje
Prace wykończeniowe
nie obejmuje
Możesz budować etapami, pamiętając jednak o zmianie kosztów w czasie
Możesz rozpocząć budowę z częścią niezbędnych środków
Sam ustalasz harmonogram, koordynujesz budowę i zapewniasz materiały
jakie parametry musi spełniać dom
według miejscowego planu zagospodarowania lub warunków zabudowy (np. kąt nachylenia i typ dachu, liczba kondygnacji itp.
jakie inne projekty pasują na Twoją działkę
– znajdziemy je dla Ciebie!
Wypełniasz wniosek o warunki zabudowy (WZ)?Wydrukuj kartę projektu lub zamów rysunki szczegółowe
Drukuj
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
•Rysunki szczegółowe
Powierzchnie i wymiary
Powierzchnia użytkowa
Suma powierzchni wszystkich pomieszczeń mieszkalnych, pomniejszona o pow. garażu, kotłowni, strychu, piwnicy. Jest liczona w 100% dla pomieszczeń o wysokości powyżej 2,2 m, w 50% dla pomieszczeń o wys. 2,2-1,4 m i niewliczana dla niższych niż 1,4 m.
137,90 m²
Powierzchnia zabudowy
Powierzchnia zajmowana przez część na- oraz nadziemną budynku liczona, jako rzut pionowy budynku na działkę.
216,30 m²
Powierzchnia całkowita
Całkowita powierzchnia wszystkich kondygnacji budynku łącznie z elementami nośnymi, takimi jak ściany zewnętrzne (z ociepleniem), słupy, tarasy, itp.
216,30 m²
Kubatura netto
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) pomieszczeń budynku, bez strychu, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).
852,20 m³
Powierzchnia dachu
347 m²
Kąt nachylenia dachu
Nachylenie połaci dachu głównego podawane w stopniach. Uwaga! W niektórych projektach występuje więcej niż jedno nachylenie dachu.
25°
Wysokość budynku
Wysokość liczona od części budynku położonej najniżej przy powierzchni terenu do najwyższego punktu dachu (kalenicy) z wyłączeniem kominów.
6,33 m
Szerokość elewacji
16,85 m
Długość elewacji
18,65 m
Min. szerokość działki
Najmniejsza możliwa szerokość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z szerokości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
24,85 m
Min. długość działki
Najmniejsza możliwa długość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z długości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
27,65 m
Energooszczędność
Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ep
Energia pierwotna określa ilość energii nieodnawialnej potrzebnej w ciągu roku do ogrzewania czy też ogrzania wody użytkowej z uwzględnieniem kosztów produkcji i transportu surowców energetycznych.
21,30 kWh/(m²rok)
Euco
Energia użytkowa potrzebna do ogrzewania i wentylacji. Im parametr jest niższy tym budynek bardziej energooszczędny.
25,28 kWh/(m²rok)
Ogrzewanie główne
Gazowe
lub
paliwo stałe
(OZE)
- do wyboru na etapie adaptacji
Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy
Wentylacja
Grawitacyjna
- szczegóły
Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia projektu z
Wentylacja mechaniczna z rekuperacją
Warunki techniczne
Projekt zgody z WT 2021
Więcej szczegółów
Technologia i konstrukcja
Konstrukcja
Murowana
PROJEKT Z BUDOWĄ
Istnieje możliwość zaadaptowania tego projektu do technologii prefabrykowanej/modułowej i budowy nawet w 6 miesięcy ze stałym kosztem budowy
Zaprojektuj dach i elewację tego domu z aplikacją Kreator 3D
Zaprojektuj teraz
Dodatki do projektu
Dodatki możesz zamówić w koszyku lub telefonicznie u naszego Doradcy.
Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Bestseller
Kosztorys
600 zł
400 zł
Cena przy zakupie z projektem
Bestseller
Dodatkowy egzemplarz projektu
1 454 zł
Bestseller
Elektroniczna wersja projektu
727 zł
Oze
Wentylacja mechaniczna z rekuperacją
500 zł
300 zł
Cena przy zakupie z projektem
Schemat zbiornika szczelnego
70 zł
60 zł
Cena przy zakupie z projektem
Opis projektu
Projekt domu Ambrozja to projekt domu jednorodzinnego parterowego z dachem wielospadowym. Posiada nowoczesny, ale gustowny wygląd, urozmaicony wysokimi oknami oraz drewnianymi elementami na elewacji. Jest to idealny dom dla rodziny 2+2. Budynek posiada również wysunięty do przodu garaż z dwoma miejscami postojowymi. Forma domu jest rozłożysta, dlatego musi być on umieszczony na szerszej działce. Z kolei powierzchnia użytkowa jest wystarczająca, by zapewnić mieszkańcom komfort oraz dowolność aranżacji wnętrz. Projekt domu Ambrozja należy do grupy domów energooszczędnych, ogrzewanych paliwem stałym.
Na strefę dzienną składają się obszerny salon z jadalnią, wyposażony w kominek, a także odrębna kuchnia ze spiżarnią. Salon posiada wyjścia na dwa tarasy: mniejszy zadaszony,
od strony wejściowej oraz większy, od strony ogrodu. Podłużne okna zapewniają bardzo dobre doświetlenie pomieszczeń, ponieważ promienie słoneczne wnikają głęboko do wnętrza domu.
Strefę nocną tworzą trzy sypialnie oraz łazienka. Wejścia do poszczególnych pomieszczeń prowadzą z małego korytarzu, gwarantując domownikom prywatność.
W drugiej części hallu znajdują się toaleta oraz garderoba, z której przechodzi się do garażu. Projekt domu Ambrozja przewiduje dwa wejścia do kotłowni: jedno z zewnątrz i jedno przez garaż. Dzięki temu będzie można bezproblemowo rozwiązać rozładunek paliwa z ominięciem części mieszkalnej domu.
Mocną stroną projektu domu Ambrozja jest bardzo dobre doświetlenie pomieszczeń za sprawą dużych okien w strefie dziennej, a także w części sypialni. To tam skupia się aktywność mieszkańców domu, dlatego nasłonecznienie pokoju dziennego jest wskazane. Ważnym elementem są podcienia z dwóch stron budynku, które urozmaicają jego elegancką bryłę, ale też tworzą miejsce wypoczynku dla domowników. Korzystnym rozwiązaniem jest kotłownia posiadająca osobne wejście na zewnątrz domu, dzięki czemu dostawy paliwa będą mogły się odbywać bez kontaktu z pozostałymi pomieszczeniami.
Czytaj więcej
Informacje dodatkowe
Dokumentacja zabezpieczona jest specjalną plombą, której usunięcie uniemożliwi zwrot oraz wymianę projektu. Zapraszamy do zamówienia przed zakupem rysunków szczegółowych projektu oraz analizy posiadanej działki w celu upewnienia się, że wybrany projekt domu idealnie na nią pasuje. Do projektu zostanie dołączony egzemplarz okazowy w formacie A4 (część architektoniczna), służący do weryfikacji projektu po odbiorze zamówienia bez konieczności otwierania pełnej dokumentacji projektowej.
Tekst opinii nie powinien zawierać niecenzuralnych treści, dlatego zostanie dodany po weryfikacji. W pierwszej kolejności pojawią się opinie osób, które budują wybrany projekt.
Dziękujemy za Twoją opinię.
Po weryfikacji jej treść pojawi się na stronie projektu.
Wywiady mieszkańców domu Ambrozja
6363485483
Przed dokonaniem wyboru oglądnęliśmy naprawdę wiele projektów, jednak spośród nich do gustu najbardziej przypadł nam projekt Ambrozja BSA1698. Budynek przede wszystkim bardzo spodobał się nam pod względem wizualnym. Posiada on nowoczesną i elegancką bryłę oraz ciekawą konstrukcję dachu, a oprócz tego spełniał nasze oczekiwania w kwestii układu oraz ilości uwzględnionych w nim pomieszczeń.Nasza realizacja odbyła się sprawnie i bez problemów, z czego jesteśmy naprawdę zadowoleni. Współpracowaliśmy z doskonałym fachowcem, który ze wszystkim uporał się bez żadnych trudności. Cała inwestycja przebiegła w bardzo krótkim czasie, gdyż łącznie z wykonaniem wszelkich wykończeń zajęła równo jeden rok. Do wymurowania ścian użyliśmy ceramicznych pustaków Porotherm. Ociepliliśmy je 12 cm warstwą styropianiu, którą następnie pokryliśmy wysokiej jakości tynkiem mineralnym. Strop wykonaliśmy w tradycyjnej, lanej betonem konstrukcji, zaś dach pokryliśmy dachówką. W sypialniach zamontowaliśmy grzejniki, a na pozostałej powierzchni domu zastosowaliśmy system ogrzewania podłogowego. Ogrzewamy gazem, utrzymując wewnątrz temperaturę 23 °C. Koszty takiego rozwiązania wynoszą ok. 700 zł./mies. w trakcie najmroźniejszego okresu.Cena inwestycji w dużej mierze zależy od systemu budowy, na jaki zdecyduje się Inwestor oraz od zastosowanych materiałów. Dużą uwagę przywiązywaliśmy do tego, aby nabywane przez nas produkty cechowały się wysoką jakością, a koszty naszej realizacji były zbliżone do oszacowanych przez architekta. Myślę więc, że kosztorys został dobrze obliczony i można się nim sugerować, aczkolwiek zawsze warto jednak wziąć pod uwagę ok. 20% odchylenia od tej kwoty.Do projektu domu parterowego Ambrozja BSA1698 wprowadziliśmy jedynie drobne zmiany. W wykuszu zamiast dużej witryny i znajdującego się na prostopadłej ścianie wyjścia na taras, wstawiliśmy jedno, duże, narożne okno. Oprócz tego zrezygnowaliśmy ze spiżarki, a kosztem jej powierzchni powiększyliśmy kuchnię. Ze względu na duże wymiary garażu nie była nam ona potrzebna - wstawiliśmy w nim duże regały i to właśnie tam przechowujemy zapasy i przetwory. Dodatkowo nieco przesunęliśmy ściankę działową między kuchnią a salonem, co pozwoliło nam na wykonanie kominka bliżej strefy jadalnianej. Jego pierwotna lokalizacja mogłaby kolidować z przejściem z hallu do części dziennej, dlatego też szczerze polecam to rozwiązanie.Wraz z żoną jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru projektu Ambrozja BSA1698 - decyzja o jego realizacji okazała się dla nas prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Architekt świetnie zaplanował rozmieszczenie wnętrza dzięki czemu nasz nowy dom jest bardzo funkcjonalny, a komunikacja między pomieszczeniami naprawdę wygodna. Oprócz tego, że mieszka nam się w pełni komfortowo, cieszy nas również to, iż budynek z zewnątrz doskonale się prezentuje. Podoba się on nie tylko nam ale także odwiedzającym nas gościom, a nawet zdarza się, że obce osoby przyjeżdżają, zatrzymują się i chwalą wygląd naszego domu. Projekt Ambrozja BSA1698 mogę z czystym sumieniem polecić innym Inwestorom. Pozdrawiam.
mc cormick
Realizacja projektu Ambrozja BSA1698 była moją drugą budową. Wcześniej postawiłem budynek z poddaszem użytkowym, jednak po czasie doszedłem do wniosku, że nie był to do końca trafiony pomysł. Zdałem sobie sprawę, że wchodzenie po schodach może stać się w przyszłości dosyć kłopotliwe, dlatego za drugim razem szukałem przede wszystkim domu parterowego. Dodatkowo, w projekcie Ambrozja bardzo spodobało mi się rozwiązanie polegające na widocznym podziale części mieszkalnej na strefę dzienną i nocną z sypialniami domowników. Oprócz tego, architekt przewidział w nim kominek, na którym od początku nam zależało. Duży wpływ na naszą decyzję miało również przestronne wnętrze i funkcjonalne rozmieszczenie uwzględnionych w nim pomieszczeń.Małe problemy pojawiły się jedynie na samym początku inwestycji. W założeniach mieliśmy wykonanie przydomowej oczyszczali ścieków, jednak okazało się iż grunt na naszej działce nie jest dostatecznie dobry do tego rodzaju instalacji i musieliśmy rozwiązać to w inny sposób. Pozostałe etapy budowy odbyły się już bez żadnych komplikacji, a fachowcy nie mieli żadnych zastrzeżeń do dokumentacji technicznej. Wszystko odbyło się sprawnie i już po ok. 2,5 roku od rozpoczęcia pierwszych prac mogliśmy wprowadzić się do nowego, w pełni wykończonego domu.Ściany wymurowaliśmy z belitu (bloczków z betonu komórkowego), a następnie ociepliliśmy je 15 cm warstwą styropianu. Więźbę wykonaliśmy tradycyjną metodą, a dach pokryliśmy blachodachówką. Zależało nam na czasie, dlatego też strop wykonaliśmy z gotowych płyt żerańskich. Uważam, że stosując powyższe materiały bez problemu można zmieścić się w kosztach oszacowanych w kosztorysie, nawet jeżeli do całej realizacji Inwestor zatrudni firmę. W naszym przypadku były one nawet niższe, ponieważ moja żona ma w rodzinie wielu murarzy, którzy pomagali nam w budowie. Podejrzewam jednak, że chcąc zastosować materiały ceramiczne (pustaki, dachówka, strop) należy liczyć się z większymi kosztami.Do projektu domu parterowego Ambrozja BSA1698 wprowadziliśmy jedynie drobne zmiany. Stwierdziliśmy, iż pierwotnie przewidziana duża ilość przeszkleń w salonie jest zbędna, dlatego też zrezygnowaliśmy dwóch okien w części wypoczynkowej. Kupując projekt liczyłem się z jego małym minusem polegającym na braku przeszklenia w łazience. Nieco obawiałem się jednak, iż uwzględniona w tym pomieszczeniu tradycyjna wentylacja może nie wystarczać. Postanowiłem więc zastosować w tym miejscu dodatkową wentylację wymuszoną. Innych modyfikacji nie wprowadzaliśmy, aczkolwiek teraz z pewnością zdecydowałbym się na zrobienie komina od kominka bezpośrednio w ścianie, gdyż wykonując go zgodnie z zaleceniami architekta musieliśmy wybrać możliwie najwęższy wkład kominkowy, tak aby nie kolidował on z przejściem do salonu. Uważam więc, że naprawdę warto to rozważyć.Wraz z żoną mamy bliźniaki - dzieci są jeszcze małe, dlatego też póki co zajmują jeden pokój. Z racji odmiennej płci, gdy dorosną będą potrzebować dwóch osobnych sypialni i w tym przypadku liczba pokoi w naszym domu będzie optymalna dla całej rodziny. Na razie nie zamierzamy jej powiększać, aczkolwiek gdyby tak się zdarzyło dobrym pomysłem będzie zaadaptowanie garażu na dodatkowe pomieszczenie mieszkalne. Widziałem również, że niektórzy Inwestorzy tego projektu decydują się na podniesienie poddasza i użytkowe zagospodarowanie tej przestrzeni. My nie mamy tego w planach, aczkolwiek gdyby ktoś miał taką potrzebę, warto wziąć to pod uwagę na etapie adaptacji.Wybór projektu Ambrozja BSA1698 okazał się dla nas bardzo trafioną decyzją. Przewidziany w nim układ wnętrza został świetnie przemyślany, a pomieszczenia są naprawdę funkcjonalne. Na duży plus zasługuje z pewnością ustawna i przestronna kuchnia, z której moja żona jest wyjątkowo zadowolona. Oprócz tego, doskonałym rozwiązaniem jest znajdująca się obok praktyczna spiżarka. Nasz nowy dom w całości nas satysfakcjonuje. Pozdrawiam.
6363485483
Przed dokonaniem wyboru oglądnęliśmy naprawdę wiele projektów, jednak spośród nich do gustu najbardziej przypadł nam projekt Ambrozja BSA1698. Budynek przede wszystkim bardzo spodobał się nam pod względem wizualnym. Posiada on nowoczesną i elegancką bryłę oraz ciekawą konstrukcję dachu, a oprócz tego spełniał nasze oczekiwania w kwestii układu oraz ilości uwzględnionych w nim pomieszczeń.Nasza realizacja odbyła się sprawnie i bez problemów, z czego jesteśmy naprawdę zadowoleni. Współpracowaliśmy z doskonałym fachowcem, który ze wszystkim uporał się bez żadnych trudności. Cała inwestycja przebiegła w bardzo krótkim czasie, gdyż łącznie z wykonaniem wszelkich wykończeń zajęła równo jeden rok. Do wymurowania ścian użyliśmy ceramicznych pustaków Porotherm. Ociepliliśmy je 12 cm warstwą styropianiu, którą następnie pokryliśmy wysokiej jakości tynkiem mineralnym. Strop wykonaliśmy w tradycyjnej, lanej betonem konstrukcji, zaś dach pokryliśmy dachówką. W sypialniach zamontowaliśmy grzejniki, a na pozostałej powierzchni domu zastosowaliśmy system ogrzewania podłogowego. Ogrzewamy gazem, utrzymując wewnątrz temperaturę 23 °C. Koszty takiego rozwiązania wynoszą ok. 700 zł./mies. w trakcie najmroźniejszego okresu.Cena inwestycji w dużej mierze zależy od systemu budowy, na jaki zdecyduje się Inwestor oraz od zastosowanych materiałów. Dużą uwagę przywiązywaliśmy do tego, aby nabywane przez nas produkty cechowały się wysoką jakością, a koszty naszej realizacji były zbliżone do oszacowanych przez architekta. Myślę więc, że kosztorys został dobrze obliczony i można się nim sugerować, aczkolwiek zawsze warto jednak wziąć pod uwagę ok. 20% odchylenia od tej kwoty.Do projektu domu parterowego Ambrozja BSA1698 wprowadziliśmy jedynie drobne zmiany. W wykuszu zamiast dużej witryny i znajdującego się na prostopadłej ścianie wyjścia na taras, wstawiliśmy jedno, duże, narożne okno. Oprócz tego zrezygnowaliśmy ze spiżarki, a kosztem jej powierzchni powiększyliśmy kuchnię. Ze względu na duże wymiary garażu nie była nam ona potrzebna - wstawiliśmy w nim duże regały i to właśnie tam przechowujemy zapasy i przetwory. Dodatkowo nieco przesunęliśmy ściankę działową między kuchnią a salonem, co pozwoliło nam na wykonanie kominka bliżej strefy jadalnianej. Jego pierwotna lokalizacja mogłaby kolidować z przejściem z hallu do części dziennej, dlatego też szczerze polecam to rozwiązanie.Wraz z żoną jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru projektu Ambrozja BSA1698 - decyzja o jego realizacji okazała się dla nas prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Architekt świetnie zaplanował rozmieszczenie wnętrza dzięki czemu nasz nowy dom jest bardzo funkcjonalny, a komunikacja między pomieszczeniami naprawdę wygodna. Oprócz tego, że mieszka nam się w pełni komfortowo, cieszy nas również to, iż budynek z zewnątrz doskonale się prezentuje. Podoba się on nie tylko nam ale także odwiedzającym nas gościom, a nawet zdarza się, że obce osoby przyjeżdżają, zatrzymują się i chwalą wygląd naszego domu. Projekt Ambrozja BSA1698 mogę z czystym sumieniem polecić innym Inwestorom. Pozdrawiam.
mc cormick
Realizacja projektu Ambrozja BSA1698 była moją drugą budową. Wcześniej postawiłem budynek z poddaszem użytkowym, jednak po czasie doszedłem do wniosku, że nie był to do końca trafiony pomysł. Zdałem sobie sprawę, że wchodzenie po schodach może stać się w przyszłości dosyć kłopotliwe, dlatego za drugim razem szukałem przede wszystkim domu parterowego. Dodatkowo, w projekcie Ambrozja bardzo spodobało mi się rozwiązanie polegające na widocznym podziale części mieszkalnej na strefę dzienną i nocną z sypialniami domowników. Oprócz tego, architekt przewidział w nim kominek, na którym od początku nam zależało. Duży wpływ na naszą decyzję miało również przestronne wnętrze i funkcjonalne rozmieszczenie uwzględnionych w nim pomieszczeń.Małe problemy pojawiły się jedynie na samym początku inwestycji. W założeniach mieliśmy wykonanie przydomowej oczyszczali ścieków, jednak okazało się iż grunt na naszej działce nie jest dostatecznie dobry do tego rodzaju instalacji i musieliśmy rozwiązać to w inny sposób. Pozostałe etapy budowy odbyły się już bez żadnych komplikacji, a fachowcy nie mieli żadnych zastrzeżeń do dokumentacji technicznej. Wszystko odbyło się sprawnie i już po ok. 2,5 roku od rozpoczęcia pierwszych prac mogliśmy wprowadzić się do nowego, w pełni wykończonego domu.Ściany wymurowaliśmy z belitu (bloczków z betonu komórkowego), a następnie ociepliliśmy je 15 cm warstwą styropianu. Więźbę wykonaliśmy tradycyjną metodą, a dach pokryliśmy blachodachówką. Zależało nam na czasie, dlatego też strop wykonaliśmy z gotowych płyt żerańskich. Uważam, że stosując powyższe materiały bez problemu można zmieścić się w kosztach oszacowanych w kosztorysie, nawet jeżeli do całej realizacji Inwestor zatrudni firmę. W naszym przypadku były one nawet niższe, ponieważ moja żona ma w rodzinie wielu murarzy, którzy pomagali nam w budowie. Podejrzewam jednak, że chcąc zastosować materiały ceramiczne (pustaki, dachówka, strop) należy liczyć się z większymi kosztami.Do projektu domu parterowego Ambrozja BSA1698 wprowadziliśmy jedynie drobne zmiany. Stwierdziliśmy, iż pierwotnie przewidziana duża ilość przeszkleń w salonie jest zbędna, dlatego też zrezygnowaliśmy dwóch okien w części wypoczynkowej. Kupując projekt liczyłem się z jego małym minusem polegającym na braku przeszklenia w łazience. Nieco obawiałem się jednak, iż uwzględniona w tym pomieszczeniu tradycyjna wentylacja może nie wystarczać. Postanowiłem więc zastosować w tym miejscu dodatkową wentylację wymuszoną. Innych modyfikacji nie wprowadzaliśmy, aczkolwiek teraz z pewnością zdecydowałbym się na zrobienie komina od kominka bezpośrednio w ścianie, gdyż wykonując go zgodnie z zaleceniami architekta musieliśmy wybrać możliwie najwęższy wkład kominkowy, tak aby nie kolidował on z przejściem do salonu. Uważam więc, że naprawdę warto to rozważyć.Wraz z żoną mamy bliźniaki - dzieci są jeszcze małe, dlatego też póki co zajmują jeden pokój. Z racji odmiennej płci, gdy dorosną będą potrzebować dwóch osobnych sypialni i w tym przypadku liczba pokoi w naszym domu będzie optymalna dla całej rodziny. Na razie nie zamierzamy jej powiększać, aczkolwiek gdyby tak się zdarzyło dobrym pomysłem będzie zaadaptowanie garażu na dodatkowe pomieszczenie mieszkalne. Widziałem również, że niektórzy Inwestorzy tego projektu decydują się na podniesienie poddasza i użytkowe zagospodarowanie tej przestrzeni. My nie mamy tego w planach, aczkolwiek gdyby ktoś miał taką potrzebę, warto wziąć to pod uwagę na etapie adaptacji.Wybór projektu Ambrozja BSA1698 okazał się dla nas bardzo trafioną decyzją. Przewidziany w nim układ wnętrza został świetnie przemyślany, a pomieszczenia są naprawdę funkcjonalne. Na duży plus zasługuje z pewnością ustawna i przestronna kuchnia, z której moja żona jest wyjątkowo zadowolona. Oprócz tego, doskonałym rozwiązaniem jest znajdująca się obok praktyczna spiżarka. Nasz nowy dom w całości nas satysfakcjonuje. Pozdrawiam.
Prezentacja projektów specjalnie dla Ciebie
Potrzebujesz rekomendacji specjalnie dla Ciebie? Zamów prezentację z portfolio projektów, dopasowanych do Twoich potrzeb
Zamów bezpłatnie
Extradom.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do pod numerem KRS 0000648746, numer NIP 895-17-18-333, o kapitale zakładowym 708 150,00 zł uprzejmie informuje, iż poprzez serwis Extradom.pl umożliwia m.in. zapoznanie się przez konsumentów z ofertą handlową Partnerów Extradom.pl, którzy stosują metody budowy domów przy wykorzystaniu różnego rodzaju technologie prefabrykacji bądź modułowe (tzw. „Gotowe domy”).
Extradom.pl nie prowadzi jednakże sprzedaży ani nie oferuje usług polegających na doradztwie finansowym, prawnym ani podatkowym w zakresie inwestycji realizowanych w technologiach tzw. „Gotowych domów”. Informacje prezentowane w serwisie Extradom.pl dotyczące Partnerów Extradom.pl oferujących realizację inwestycji w technologiach „Gotowych domów” lub podobnych mają charakter informacyjny i reklamowy.
Prezentowane w serwisie Extradom.pl informacje dotyczące stosowanych przez Partnerów metod budowy domów w technologii prefabrykacji bądź modułowej pochodzą od Partnerów Extradom.pl.
Extradom.pl sp. z o.o. jedynie umożliwia nawiązanie kontaktu przez Użytkownika z Partnerem Extradom.pl stosującym tego rodzaju technologie budowy domów i nie jest stroną umowy o roboty budowlane zawieranej przez Użytkownika Extradom.pl z Partnerem Extradom.pl.
Ostateczne wykończenie budynku może nastąpić na wiele sposobów, a prezentowane przez Extradom.pl wizualizacje poczytywać należy za jedynie przykład i propozycję wykończenia, wizję architektoniczną autora projektu. Szczegółowe rozwiązania zastosowane w oferowanej dokumentacji - w tym również ilość, lokalizacje i wygląd okien, drzwi, kominów - mogą w niewielkim stopniu różnić się od zaproponowanej wizji budynku. Dokumentacja projektowa odpowiada rzutom poglądowym prezentowanym przez Extradom.pl na karcie danego projektu.
Pliki do druku
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
Ups, wystąpił problem
Wystąpił nieoczekiwany problem. Spróbuj ponownie.
ODKRYJ NOWE
Konto Extradom.pl
Zapisuj ulubione projekty na każdym urządzeniu
Oglądaj zdjęcia i wymieniaj się doświadczeniami ze społecznością
Korzystaj z bezpłatnych narzędzi: Kreator 3D, Mapa budowy, Analiza działki