Masz już projekt z Extradom.pl? Dopasujemy go do Twojej działki
W trakcie adaptacji projekt jest dostosowywany do konkretnej działki. Ten etap to także najlepszy moment na wprowadzenie funkcjonalnych zmian w projekcie. Chcesz wiedzieć więcej? Umów się na bezpłatną konsultację dot. adaptacji!
Szukasz wykonawcy godnego zaufania? Zleć budowę w Extradom.pl!
Z góry znasz koszt budowy domu
Dom odbierasz zgodnie z ustalonym harmonogramem - nawet w 6 miesięcy
Zabezpiecza Cię jedna kompleksowa umowa z jednym wykonawcą
Otrzymujesz nawet 30-letnią gwarancję na konstrukcję domu
Oszczędzasz swój czas dzięki pewnej i kompletnej usłudze
Cena brutto stanu deweloperskiego od
Cena brutto stanu deweloperskiego od 4 529 do 5 829 zł/m2.
Cena jest uzależniona m.in. od lokalizacji, wybranej technologii, kubatury budynku, skomplikowania projektu i ewentualnych zmian, na które zdecyduje się inwestor.
Cena za m2 powierzchni netto, czyli wszystkich pomieszczeń mierzonych na wysokości podłogi.
Ten dom możesz budować metodą gospodarczą, systemem zleconym lub skorzystać z naszej oferty Projekt z Budową. Przy porównaniu weź pod uwagę nie tylko koszt, ale też różny zakres prac i standard wykonania.
Metoda gospodarcza
Najtańsza metoda - większość prac budowlanych wykonuje inwestor
Stan surowy zamknięty (SSZ)
315 000 zł netto
Szacunkowy koszt materiałów
na III kwartał 2024
Prace ziemne i fundamenty
40 000 zł
Konstrukcja, strop oraz dach
229 000 zł
Stolarka okienna i drzwiowa
46 000 zł
Instalacje
nie obejmuje
Prace wykończeniowe
nie obejmuje
Możesz budować etapami, pamiętając jednak o zmianie kosztów w czasie
Możesz rozpocząć budowę z częścią niezbędnych środków
Sam ustalasz harmonogram, koordynujesz budowę i zapewniasz materiały
jakie parametry musi spełniać dom
według miejscowego planu zagospodarowania lub warunków zabudowy (np. kąt nachylenia i typ dachu, liczba kondygnacji itp.
jakie inne projekty pasują na Twoją działkę
– znajdziemy je dla Ciebie!
Wypełniasz wniosek o warunki zabudowy (WZ)?Wydrukuj kartę projektu lub zamów rysunki szczegółowe
Drukuj
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
•Rysunki szczegółowe
Powierzchnie i wymiary
Powierzchnia użytkowa
Suma powierzchni wszystkich pomieszczeń mieszkalnych, pomniejszona o pow. garażu, kotłowni, strychu, piwnicy. Jest liczona w 100% dla pomieszczeń o wysokości powyżej 2,2 m, w 50% dla pomieszczeń o wys. 2,2-1,4 m i niewliczana dla niższych niż 1,4 m.
133,85 m²
Powierzchnia zabudowy
Powierzchnia zajmowana przez część na- oraz nadziemną budynku liczona, jako rzut pionowy budynku na działkę.
103,41 m²
Kubatura netto
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) pomieszczeń budynku, bez strychu, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).
395 m³
Powierzchnia dachu
183,44 m²
Kąt nachylenia dachu
Nachylenie połaci dachu głównego podawane w stopniach. Uwaga! W niektórych projektach występuje więcej niż jedno nachylenie dachu.
40°
Wysokość budynku
Wysokość liczona od części budynku położonej najniżej przy powierzchni terenu do najwyższego punktu dachu (kalenicy) z wyłączeniem kominów.
8,39 m
Szerokość elewacji
10,84 m
Długość elewacji
9,54 m
Min. szerokość działki
Najmniejsza możliwa szerokość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z szerokości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
18,84 m
Min. długość działki
Najmniejsza możliwa długość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z długości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
17,54 m
Energooszczędność
Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ogrzewanie główne
Gazowe
- szczegóły
Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy
Wentylacja
Grawitacyjna
- szczegóły
Warunki techniczne
Projekt zgody z WT 2021
Więcej szczegółów
Technologia i konstrukcja
Konstrukcja
Murowana
PROJEKT Z BUDOWĄ
Istnieje możliwość zaadaptowania tego projektu do technologii prefabrykowanej/modułowej i budowy nawet w 6 miesięcy ze stałym kosztem budowy
Ściany zewnętrzne i wewnętrzne nośne z bloczków Ytong, docieplone. Ścianki wewnętrze działowe na parterze z bloczków, na poddaszu z płyt GK bądź murowane. Ściany fundamentowe z bloczków betonowych. Strop gęstożebrowy Teriva. Wszystkie technologie można zmienić na etapie adaptacji. Elewacje wykończone tynkiem mineralnym malowanym farbą silikatową. Tynki wewnętrzne gipsowe lub cementowo-wapienne. Dachówka cementowa lub ceramiczna. Stolarka okienna drewniana lub PCV.
Zobacz wnętrze tego domu z bezpłatną aplikacją iDesigner
Zaprojektuj dach i elewację tego domu z aplikacją Kreator 3D
Zaprojektuj teraz
Opis projektu
Projekt domu Armanda jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada prostą bryłę, co znacznie ułatwia proces budowy. Projekt ma usytuowaną kalenicę równolegle do drogi, co jest bardzo istotne, gdy wymagają tego warunki zabudowy. Projekt został stworzony z myślą o działkach pozwalających na usytuowanie domu w zabudowie wolnostojącej. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem dwuspadowym, co pozwala na ograniczenie kosztów. Projekt Armanda to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu domownicy mogą cieszyć się większą prywatnością.Zwolenników przestronnych przestrzeni z pewnością ucieszy przewidziana w projekcie część dzienna. Przewidziana przez architekta zamknięta kuchnia z pewnością zadowoli zwolenników tradycyjnych rozwiązań. Znajdujący się w kuchni stół umili każdy poranek spędzając czas z rodziną. Uwzględniona w projekcie spiżarka znacznie ułatwi zachowanie porządku. Połączenie jadalni z salonem to doskonałe rozwiązanie dla osób, lubiących organizować przyjęcia. Dodatkowo w salonie przewidziano kominek, nadający wnętrzu niepowtarzalny klimat. W domu zostały przewidziane dwie komfortowe łazienki- po jednej na każdej kondygnacji. W projekcie przewidziano cztery sypialnie, które będą odpowiednie dla 4-6 domowników. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. W projekcie nie mogło również zabraknąć miejsca na wyjątkowo przydatne pomieszczenie gospodarcze. Taras daje możliwość kontaktu z przyrodą i sprzyja wypoczynkowi. Dom zaprojektowano w technologii murowanej. Armanda zadowoli Inwestorów ceniących cechy stylu tradycyjnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i prostotę.
Tekst opinii nie powinien zawierać niecenzuralnych treści, dlatego zostanie dodany po weryfikacji. W pierwszej kolejności pojawią się opinie osób, które budują wybrany projekt.
Dziękujemy za Twoją opinię.
Po weryfikacji jej treść pojawi się na stronie projektu.
Wywiady mieszkańców domu Armanda
renia90
Wybierając projekt domu konieczne było uwzględnienie warunków zabudowy, obowiązujących w mojej miejscowości. W związku z tym musiałam poszukać budynku z dwuspadowym dachem. Spośród wielu, które spełniały ten wymóg, zdecydowałam się na projekt domu Armanda WOK1016, gdyż wydał mi się najprostszy i najbardziej funkcjonalny. Cała realizacja przebiegła zgodnie z planem, a postawienie budynku w stanie surowym zamkniętym wyniosło nas ok. 160 tysięcy. Na obu kondygnacjach zastosowaliśmy system ogrzewania podłogowego. Zdecydowaliśmy się zainstalować w kotłowni piec na pellet. Wszystkie pomieszczenia mają w naszym przypadku takie samo przeznaczenie, jak zaplanował projektant. Postanowiliśmy jednak wprowadzić do projektu domu Armanda WOK1016 delikatne poprawki. Podnieśliśmy o 2 pustaki ściankę kolankową i muszę przyznać, że był to naprawdę dobry pomysł. Jesteśmy mile zaskoczeni, gdyż dzięki temu sypialnie na poddaszu są bardzo przestronne i świetnie się prezentują. Warto zwrócić uwagę na ustawienie wolnostojącego kominka. Moim zdaniem, powinien być usytuowany przy ścianie lub rogu pokoju. Niestety nie zauważyliśmy tego na początku i z racji tego postanowiliśmy dobudować przedłużenie kominka w postaci ścianki prowadzącej do wiatrołapu. Jeśli komuś marzy się nowoczesny, wbudowany kominek to jego pierwotna lokalizacja nie stanowi problemu. Nam jednak zależało na bardziej tradycyjnym rozwiązaniu. Nasz dom położony jest na działce tak, iż okno kuchenne wychodzi na południe, a salon znajduje się na północy i zachodzie jednocześnie. Zrobiliśmy małą zmianę i w miejscu wąskich drzwi tarasowych przy kuchni, wstawiliśmy zwykłe okno. Jestem zadowolona z wyboru projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Armanda WOK1016 i śmiało mogę polecić go innym. Pozdrawiam.
szczepcio87
Wybrałem projekt domu Armanda WOK1016, ze względu na odpowiadającą mi ilość pomieszczeń. Zależało mi na 3 sypialniach na poddaszu, jednak jeden pokój na dole był decydujący. Ponadto, wersja lustrzana projektu świetnie pasowała do ułożenia mojej działki względem stron świata. Nasz dom wybudowaliśmy z bloczków Wienerberger 25cm. Bryłę ociepliliśmy styropianem o grubości 15cm, a strop zrobiliśmy systemem Teriva. Dach wyłożyliśmy dachówką ceramiczną Actua marki Wienerberger. Postawienie budynku odbyło się bez problemów, jednak moim zdaniem w projekcie pojawił się błąd w wyliczeniach odnośnie podparcia dachu. Jest on wspierany w czterech miejscach, a cały nacisk jednej podpory skierowany jest na odcinek stropu, pod którym nie ma ściany nośnej. Postanowiliśmy zastosować w tym miejscu 6 metrowy dwuteownik, który spowodował wzmocnienie konstrukcji. Ze względu na dobrą izolację, budynek świetnie trzyma ciepło i jestem zadowolony z kosztów ogrzewania. Od października do kwietnia włącznie zużyliśmy tylko ok. 4 tony ekogroszku. Jest to o wiele tańszy sposób grzania w porównaniu do gazu ziemnego, do którego i tak nie mieliśmy podłączenia. Do projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Armanda WOK1016 wprowadziliśmy delikatne zmiany. Postanowiliśmy powiększyć łazienkę kosztem kotłowni i w tym celu przesunęliśmy o 0,5m ściankę działową między tymi pomieszczeniami. Między schodami a salonem wymurowaliśmy ścianę z 12cm cegły i umieściliśmy na niej telewizor. Tym zabiegiem utworzyliśmy klatkę schodową. Zwiększyliśmy powierzchnię tarasu i w naszym przypadku liczy on 40m2. Dodatkowo został on zadaszony, ponieważ wykonawca polecił nam zmianę konstrukcji dachu i pociagnięcie nad nim połaci dachowej. Wejście do domu znajduje się w naszym przypadku od północy, a salon na południe. Z racji tego, iż zdecydowaliśmy się na wersję lustrzaną projektu, kuchnię mamy po stronie zachodniej, a pokój na parterze po wschodniej. Cała część dzienna jest bardzo dobrze oświetlona, nawet po zmniejszeniu dużego okna w salonie do rozmiarów 2x1,5m. Na dzień dzisiejszy mieszkamy w domu w 4 osoby. Obecnie nasze dzieci są jeszcze małe więc zajmujemy razem sypialnię na dole. Poddasze wykończymy w całości, gdy dzieci trochę podrosną. Powierzchnia projektu domu Armanda WOK1016 jest na tyle duża, że mogłaby w nim zamieszkać nawet 6-osobowa rodzina. Pozdrawiam.
emilap4
Wybierając projekt domu musieliśmy zwracać uwagę na plan zagospodarowania przestrzennego w miejscu, gdzie chcieliśmy się wybudować. Budynek musiał mieć dwuspadowy dach i odpowiedni kąt jego nachylenia. Projekt domu Armanda WOK1016 wydał nam się najlepszy z tych odpowiadających zalecanym kryteriom. Głównym czynnikiem decydującym była duża powierzchnia kotłowni. Myślę, że jak na dzisiejsze czasy koszty realizacji naszego domu były średniej wielkości. Dużo w tej kwestii zależy od tego, jakie materiały budowlane wybierzemy. Można wybrać tańsze albo droższe - to już zależy od każdego indywidualnie. My akurat budowaliśmy z Porothermu. Zdecydowaliśmy się na ogrzewanie ekogroszkiem. Mieszkamy na wsi, w której nie ma dostępu do gazu ziemnego, a koszty takiego z butli byłyby po prostu zbyt duże. Do układu pomieszczeń projektu domu Armanda WOK1016 wprowadziliśmy dwie poprawki. Ze względu na mały metraż dolnej łazienki, postanowiliśmy przenieść ubikację do niedużego pomieszczenia pod schodami. Chcieliśmy, aby WC i prysznic na parterze były w osobnych miejscach i muszę przyznać, że było to bardzo dobre posunięcie z naszej strony. Dostawiliśmy też ściankę w salonie przy schodach, gdyż zrobiliśmy je lane zamiast samonośnych. Innych zmian wewnątrz nie wprowadzaliśmy, aczkolwiek zmodyfikowaliśmy nieco budynek z zewnątrz. Postanowiliśmy powiększyć nieco balkon i dostawiliśmy kolumny przed wejściem. Dzięki temu dom nabrał nowego, ładnego wyglądu i bardzo ładnie się prezentuje. Po stronie południowej mamy front domu, a taras jest na północ. Takie ułożenie absolutnie w niczym nie przeszkadza i nie mamy żadnego problemu z doświetleniem pomieszczeń. Nawet zdecydowaliśmy się na zmianę dużego okna tarasowego na normalne. W domu mieszkam z mężem i dwójką naszych dzieci. Myślę, że przy tej ilości sypialni taka liczba domowników jest w sam raz. Gdybyśmy byli większą rodziną byłoby mniej komfortowo. Układ domu jest dobrze dopasowany do osób z małymi dziećmi. Sami mamy dwójkę maluchów i nawet schody nie stanowią znaczącego problemu. Nasz 4,5 letni synek wszędzie swobodnie się porusza. Bardzo się cieszę, że udało nam się zrealizować i zamieszkać w domu zbudowanym według projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Armanda WOK1016. Całej mojej rodzinie żyje się w nim bardzo wygodnie. Polecam i pozdrawiam.
renia90
Wybierając projekt domu konieczne było uwzględnienie warunków zabudowy, obowiązujących w mojej miejscowości. W związku z tym musiałam poszukać budynku z dwuspadowym dachem. Spośród wielu, które spełniały ten wymóg, zdecydowałam się na projekt domu Armanda WOK1016, gdyż wydał mi się najprostszy i najbardziej funkcjonalny. Cała realizacja przebiegła zgodnie z planem, a postawienie budynku w stanie surowym zamkniętym wyniosło nas ok. 160 tysięcy. Na obu kondygnacjach zastosowaliśmy system ogrzewania podłogowego. Zdecydowaliśmy się zainstalować w kotłowni piec na pellet. Wszystkie pomieszczenia mają w naszym przypadku takie samo przeznaczenie, jak zaplanował projektant. Postanowiliśmy jednak wprowadzić do projektu domu Armanda WOK1016 delikatne poprawki. Podnieśliśmy o 2 pustaki ściankę kolankową i muszę przyznać, że był to naprawdę dobry pomysł. Jesteśmy mile zaskoczeni, gdyż dzięki temu sypialnie na poddaszu są bardzo przestronne i świetnie się prezentują. Warto zwrócić uwagę na ustawienie wolnostojącego kominka. Moim zdaniem, powinien być usytuowany przy ścianie lub rogu pokoju. Niestety nie zauważyliśmy tego na początku i z racji tego postanowiliśmy dobudować przedłużenie kominka w postaci ścianki prowadzącej do wiatrołapu. Jeśli komuś marzy się nowoczesny, wbudowany kominek to jego pierwotna lokalizacja nie stanowi problemu. Nam jednak zależało na bardziej tradycyjnym rozwiązaniu. Nasz dom położony jest na działce tak, iż okno kuchenne wychodzi na południe, a salon znajduje się na północy i zachodzie jednocześnie. Zrobiliśmy małą zmianę i w miejscu wąskich drzwi tarasowych przy kuchni, wstawiliśmy zwykłe okno. Jestem zadowolona z wyboru projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Armanda WOK1016 i śmiało mogę polecić go innym. Pozdrawiam.
szczepcio87
Wybrałem projekt domu Armanda WOK1016, ze względu na odpowiadającą mi ilość pomieszczeń. Zależało mi na 3 sypialniach na poddaszu, jednak jeden pokój na dole był decydujący. Ponadto, wersja lustrzana projektu świetnie pasowała do ułożenia mojej działki względem stron świata. Nasz dom wybudowaliśmy z bloczków Wienerberger 25cm. Bryłę ociepliliśmy styropianem o grubości 15cm, a strop zrobiliśmy systemem Teriva. Dach wyłożyliśmy dachówką ceramiczną Actua marki Wienerberger. Postawienie budynku odbyło się bez problemów, jednak moim zdaniem w projekcie pojawił się błąd w wyliczeniach odnośnie podparcia dachu. Jest on wspierany w czterech miejscach, a cały nacisk jednej podpory skierowany jest na odcinek stropu, pod którym nie ma ściany nośnej. Postanowiliśmy zastosować w tym miejscu 6 metrowy dwuteownik, który spowodował wzmocnienie konstrukcji. Ze względu na dobrą izolację, budynek świetnie trzyma ciepło i jestem zadowolony z kosztów ogrzewania. Od października do kwietnia włącznie zużyliśmy tylko ok. 4 tony ekogroszku. Jest to o wiele tańszy sposób grzania w porównaniu do gazu ziemnego, do którego i tak nie mieliśmy podłączenia. Do projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Armanda WOK1016 wprowadziliśmy delikatne zmiany. Postanowiliśmy powiększyć łazienkę kosztem kotłowni i w tym celu przesunęliśmy o 0,5m ściankę działową między tymi pomieszczeniami. Między schodami a salonem wymurowaliśmy ścianę z 12cm cegły i umieściliśmy na niej telewizor. Tym zabiegiem utworzyliśmy klatkę schodową. Zwiększyliśmy powierzchnię tarasu i w naszym przypadku liczy on 40m2. Dodatkowo został on zadaszony, ponieważ wykonawca polecił nam zmianę konstrukcji dachu i pociagnięcie nad nim połaci dachowej. Wejście do domu znajduje się w naszym przypadku od północy, a salon na południe. Z racji tego, iż zdecydowaliśmy się na wersję lustrzaną projektu, kuchnię mamy po stronie zachodniej, a pokój na parterze po wschodniej. Cała część dzienna jest bardzo dobrze oświetlona, nawet po zmniejszeniu dużego okna w salonie do rozmiarów 2x1,5m. Na dzień dzisiejszy mieszkamy w domu w 4 osoby. Obecnie nasze dzieci są jeszcze małe więc zajmujemy razem sypialnię na dole. Poddasze wykończymy w całości, gdy dzieci trochę podrosną. Powierzchnia projektu domu Armanda WOK1016 jest na tyle duża, że mogłaby w nim zamieszkać nawet 6-osobowa rodzina. Pozdrawiam.
emilap4
Wybierając projekt domu musieliśmy zwracać uwagę na plan zagospodarowania przestrzennego w miejscu, gdzie chcieliśmy się wybudować. Budynek musiał mieć dwuspadowy dach i odpowiedni kąt jego nachylenia. Projekt domu Armanda WOK1016 wydał nam się najlepszy z tych odpowiadających zalecanym kryteriom. Głównym czynnikiem decydującym była duża powierzchnia kotłowni. Myślę, że jak na dzisiejsze czasy koszty realizacji naszego domu były średniej wielkości. Dużo w tej kwestii zależy od tego, jakie materiały budowlane wybierzemy. Można wybrać tańsze albo droższe - to już zależy od każdego indywidualnie. My akurat budowaliśmy z Porothermu. Zdecydowaliśmy się na ogrzewanie ekogroszkiem. Mieszkamy na wsi, w której nie ma dostępu do gazu ziemnego, a koszty takiego z butli byłyby po prostu zbyt duże. Do układu pomieszczeń projektu domu Armanda WOK1016 wprowadziliśmy dwie poprawki. Ze względu na mały metraż dolnej łazienki, postanowiliśmy przenieść ubikację do niedużego pomieszczenia pod schodami. Chcieliśmy, aby WC i prysznic na parterze były w osobnych miejscach i muszę przyznać, że było to bardzo dobre posunięcie z naszej strony. Dostawiliśmy też ściankę w salonie przy schodach, gdyż zrobiliśmy je lane zamiast samonośnych. Innych zmian wewnątrz nie wprowadzaliśmy, aczkolwiek zmodyfikowaliśmy nieco budynek z zewnątrz. Postanowiliśmy powiększyć nieco balkon i dostawiliśmy kolumny przed wejściem. Dzięki temu dom nabrał nowego, ładnego wyglądu i bardzo ładnie się prezentuje. Po stronie południowej mamy front domu, a taras jest na północ. Takie ułożenie absolutnie w niczym nie przeszkadza i nie mamy żadnego problemu z doświetleniem pomieszczeń. Nawet zdecydowaliśmy się na zmianę dużego okna tarasowego na normalne. W domu mieszkam z mężem i dwójką naszych dzieci. Myślę, że przy tej ilości sypialni taka liczba domowników jest w sam raz. Gdybyśmy byli większą rodziną byłoby mniej komfortowo. Układ domu jest dobrze dopasowany do osób z małymi dziećmi. Sami mamy dwójkę maluchów i nawet schody nie stanowią znaczącego problemu. Nasz 4,5 letni synek wszędzie swobodnie się porusza. Bardzo się cieszę, że udało nam się zrealizować i zamieszkać w domu zbudowanym według projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Armanda WOK1016. Całej mojej rodzinie żyje się w nim bardzo wygodnie. Polecam i pozdrawiam.
Prezentacja projektów specjalnie dla Ciebie
Potrzebujesz rekomendacji specjalnie dla Ciebie? Zamów prezentację z portfolio projektów, dopasowanych do Twoich potrzeb
Zamów bezpłatnie
Extradom.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do pod numerem KRS 0000648746, numer NIP 895-17-18-333, o kapitale zakładowym 708 150,00 zł uprzejmie informuje, iż poprzez serwis Extradom.pl umożliwia m.in. zapoznanie się przez konsumentów z ofertą handlową Partnerów Extradom.pl, którzy stosują metody budowy domów przy wykorzystaniu różnego rodzaju technologie prefabrykacji bądź modułowe (tzw. „Gotowe domy”).
Extradom.pl nie prowadzi jednakże sprzedaży ani nie oferuje usług polegających na doradztwie finansowym, prawnym ani podatkowym w zakresie inwestycji realizowanych w technologiach tzw. „Gotowych domów”. Informacje prezentowane w serwisie Extradom.pl dotyczące Partnerów Extradom.pl oferujących realizację inwestycji w technologiach „Gotowych domów” lub podobnych mają charakter informacyjny i reklamowy.
Prezentowane w serwisie Extradom.pl informacje dotyczące stosowanych przez Partnerów metod budowy domów w technologii prefabrykacji bądź modułowej pochodzą od Partnerów Extradom.pl.
Extradom.pl sp. z o.o. jedynie umożliwia nawiązanie kontaktu przez Użytkownika z Partnerem Extradom.pl stosującym tego rodzaju technologie budowy domów i nie jest stroną umowy o roboty budowlane zawieranej przez Użytkownika Extradom.pl z Partnerem Extradom.pl.
Ostateczne wykończenie budynku może nastąpić na wiele sposobów, a prezentowane przez Extradom.pl wizualizacje poczytywać należy za jedynie przykład i propozycję wykończenia, wizję architektoniczną autora projektu. Szczegółowe rozwiązania zastosowane w oferowanej dokumentacji - w tym również ilość, lokalizacje i wygląd okien, drzwi, kominów - mogą w niewielkim stopniu różnić się od zaproponowanej wizji budynku. Dokumentacja projektowa odpowiada rzutom poglądowym prezentowanym przez Extradom.pl na karcie danego projektu.
Pliki do druku
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
Ups, wystąpił problem
Wystąpił nieoczekiwany problem. Spróbuj ponownie.
ODKRYJ NOWE
Konto Extradom.pl
Zapisuj ulubione projekty na każdym urządzeniu
Oglądaj zdjęcia i wymieniaj się doświadczeniami ze społecznością
Korzystaj z bezpłatnych narzędzi: Kreator 3D, Mapa budowy, Analiza działki