Masz już projekt z Extradom.pl? Dopasujemy go do Twojej działki
W trakcie adaptacji projekt jest dostosowywany do konkretnej działki. Ten etap to także najlepszy moment na wprowadzenie funkcjonalnych zmian w projekcie. Chcesz wiedzieć więcej? Umów się na bezpłatną konsultację dot. adaptacji!
Szukasz wykonawcy godnego zaufania? Zleć budowę w Extradom.pl!
Z góry znasz koszt budowy domu
Dom odbierasz zgodnie z ustalonym harmonogramem - nawet w 6 miesięcy
Zabezpiecza Cię jedna kompleksowa umowa z jednym wykonawcą
Otrzymujesz nawet 30-letnią gwarancję na konstrukcję domu
Oszczędzasz swój czas dzięki pewnej i kompletnej usłudze
Cena brutto stanu deweloperskiego od
Cena brutto stanu deweloperskiego od 4 719 do 6 939 zł/m2.
Cena jest uzależniona m.in. od lokalizacji, wybranej technologii, kubatury budynku, skomplikowania projektu i ewentualnych zmian, na które zdecyduje się inwestor.
Cena za m2 powierzchni netto, czyli wszystkich pomieszczeń mierzonych na wysokości podłogi.
Ten dom możesz budować metodą gospodarczą, systemem zleconym lub skorzystać z naszej oferty Projekt z Budową. Przy porównaniu weź pod uwagę nie tylko koszt, ale też różny zakres prac i standard wykonania.
Metoda gospodarcza
Najtańsza metoda - większość prac budowlanych wykonuje inwestor
Stan surowy zamknięty (SSZ)
156 000 zł netto
Szacunkowy koszt materiałów
na III kwartał 2024
Prace ziemne i fundamenty
25 000 zł
Konstrukcja, strop oraz dach
108 000 zł
Stolarka okienna i drzwiowa
23 000 zł
Instalacje
nie obejmuje
Prace wykończeniowe
nie obejmuje
Możesz budować etapami, pamiętając jednak o zmianie kosztów w czasie
Możesz rozpocząć budowę z częścią niezbędnych środków
Sam ustalasz harmonogram, koordynujesz budowę i zapewniasz materiały
jakie parametry musi spełniać dom
według miejscowego planu zagospodarowania lub warunków zabudowy (np. kąt nachylenia i typ dachu, liczba kondygnacji itp.
jakie inne projekty pasują na Twoją działkę
– znajdziemy je dla Ciebie!
Wypełniasz wniosek o warunki zabudowy (WZ)?Wydrukuj kartę projektu lub zamów rysunki szczegółowe
Drukuj
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
•Rysunki szczegółowe
Powierzchnie i wymiary
Powierzchnia użytkowa
Suma powierzchni wszystkich pomieszczeń mieszkalnych, pomniejszona o pow. garażu, kotłowni, strychu, piwnicy. Jest liczona w 100% dla pomieszczeń o wysokości powyżej 2,2 m, w 50% dla pomieszczeń o wys. 2,2-1,4 m i niewliczana dla niższych niż 1,4 m.
63,11 m²
Powierzchnia zabudowy
Powierzchnia zajmowana przez część na- oraz nadziemną budynku liczona, jako rzut pionowy budynku na działkę.
64,37 m²
Kubatura brutto
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).
322,40 m³
Powierzchnia dachu
113,17 m²
Kąt nachylenia dachu
Nachylenie połaci dachu głównego podawane w stopniach. Uwaga! W niektórych projektach występuje więcej niż jedno nachylenie dachu.
40°
Wysokość budynku
Wysokość liczona od części budynku położonej najniżej przy powierzchni terenu do najwyższego punktu dachu (kalenicy) z wyłączeniem kominów.
6,57 m
Min. szerokość działki
Najmniejsza możliwa szerokość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z szerokości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
17,38 m
Min. długość działki
Najmniejsza możliwa długość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z długości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
14,83 m
Energooszczędność
Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ogrzewanie główne
Gazowe
- szczegóły
Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy
Wentylacja
Grawitacyjna
- szczegóły
Warunki techniczne
Projekt zgody z WT 2021
Więcej szczegółów
Technologia i konstrukcja
Konstrukcja
Murowana
PROJEKT Z BUDOWĄ
Istnieje możliwość zaadaptowania tego projektu do technologii prefabrykowanej/modułowej i budowy nawet w 6 miesięcy ze stałym kosztem budowy
Projekt domu D67 - Paulinka to ciekawa propozycja dla osób posiadających wąską działkę, gdyż wymiary budynku dają możliwość ciekawego zagospodarowania terenu. Dom charakteryzuje się typową bryłą, co znacznie ułatwia późniejszą aranżację wnętrza. W tym projekcie kalenica usytuowana jest równolegle do drogi, co jest bardzo istotnie, gdy wymaga tego plan zagospodarowania przestrzennego. Kierowany jest do Inwestorów posiadających działkę pozwalającą na realizację projektu w zabudowie wolnostojącej. Jest to również ciekawa propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, co pozwala na znaczne oszczędności. Projekt D67 - Paulinka to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu możemy cieszyć się sporym metrażem nawet na stosunkowo niedużej działce. Projekt domu charakteryzuje się przestronną strefą dzienną. Kuchnia zamknięta na salon jest rozwiązaniem przede wszystkim funkcjonalnym. Zamknięta strefa ogranicza przedostawanie się hałasu do innych części domu. Usytuowany w salonie kominek sprawi, iż wnętrze stanie się bardziej przytulne. Architekt przewidział także na parterze komfortową łazienkę. Trzy komfortowe pokoje zaspokoją potrzeby 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Taras jest idealnym miejscem do organizowania rodzinnych spotkań i chwili relaksu. Budynek został zaprojektowany w technologii murowanej. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz. Dom do 70 m
Czytaj więcej
Informacje dodatkowe
Projekt stanowi aktualną i pełną dokumentację zawierającą część architektoniczno - budowlaną, konstrukcyjną wykonawczą, instalacji wewnętrznych, elektrycznych i teletechnicznych, charakterystykę energetyczną oraz uprawnienia projektantów. Dokumentacja zabezpieczona jest specjalną plombą, której usunięcie uniemożliwi jej zwrot oraz wymianę. Do zamówienia zostanie dołączony pakiet poglądowych rysunków szczegółowych, pozwalających zapoznać się z projektem bez konieczności zrywania plomby z właściwej dokumentacji projektowej.
Tekst opinii nie powinien zawierać niecenzuralnych treści, dlatego zostanie dodany po weryfikacji. W pierwszej kolejności pojawią się opinie osób, które budują wybrany projekt.
Dziękujemy za Twoją opinię.
Po weryfikacji jej treść pojawi się na stronie projektu.
Wywiady mieszkańców domu D67 - Paulinka
Anoda
Projekt domu D67 - Paulinka WAI1005 wybrałem dla córki. Chciałem, aby był to mały prosty i murowany domek, choć ona upierała się na drewniany. Udało mi się jednak ją przekonać do mojego pomysłu i teraz zgodnie stwierdzamy, że był to odpowiedni wybór. Domek jest ogrzewany kominkiem (z rozprowadzeniem na wszystkie pomieszczenia) i, dodatkowo na parterze elektrycznymi podłogowymi matami grzewczymi. Kosztów jako takich nie liczyliśmy, ponieważ przebywamy tam głównie od maja do października - służy głównie jako domek letniskowy. Także eksploatacja nie jest zbyt kosztowna. Układ pomieszczeń w domu jest odpowiedni. Uważam, że nawet 4 osoby mogłyby nawet na stałe w nim bardzo wygodnie mieszkać. Jedyne czego brakuje i nie udało się nam stworzyć to dodatkowa ubikacja na górze, co byłoby możliwe przy niewielkiej modyfikacji dachu. Wtedy dom byłby już idealny. Zastanawiam się także, czy nie byłoby dobrym pomysłem zadaszenie tarasu na długości połowy domu - w razie deszczu byłoby się gdzie schować. Poza tym, zdecydowaliśmy się powiększyć okna w kuchni i łazience - teraz wnętrze jest bardzo jasne i przyjemne. Tym bardziej, że dom jest ustawiony w osi północ-południe, z salonem od południa, więc wszystko naprawdę ze sobą współgra. Dom świetnie nadaje się także na różne zjazdy rodzinny i przyjęcia. Spokojnie możemy się w nim spotykać, odpoczywać i bawić się. Projekt domu parterowego z poddaszem użytkowym D67 - Paulinka WAI1005 to był trafny wybór. Jest on dobrze przemyślany, a nasze małe poprawki jeszcze go trochę polepszyły. Polecam i pozdrawiam.
anpiosyol
Wybraliśmy projekt domu D67 - Paulinka WAI1005, ponieważ szukaliśmy małego domu, który miałby właśnie takie nachylenie dachu. A ten akurat spełniał nasze wymagania. Taras mam skierowany na północ. Zdecydowaliśmy się podnieść ściankę kolankową o jakieś 30-40cm. Było to bardzo dobrym pomysłem, teraz mamy większe pokoje na poddaszu i znalazło się miejsce pomiędzy pokojami na małą toaletę. Mamy także dachówkę inną niż zakładał projekt domu D67 - Paulinka WAI1005, gdyż postawiliśmy na ceramiczną i zmieniliśmy daszek nad wejściem. Dodam jeszcze, że wzmocniliśmy ławę i dzięki temu stopy mogły być betonowe, a nie drewniane. Dom ogrzewamy gazem, a dodatkowo jest kominek. Jesteśmy zadowoleni z tego wyboru. W domu mieszkamy razem z żoną, więc dom jest jak najbardziej odpowiedni wielkościowo. Oczywiście, jeśli przyjadą goście, mamy gdzie ich ugościć ze względu na przestronny salon. Możemy także ich przenocować, jeśli zajdzie taka potrzeba. Zrobiliśmy również okna dachowe, dzięki temu teraz już w całym domu jest jasno. Ta zmiana wyszła nam na plus. Jesteśmy bardzo zadowoleni z projektu parterowego domu jednorodzinnego D67 - Paulinka WAI1005. Bardzo wygodnie w nim się mieszka. Polecam i pozdrawiam.
oljoze1
Z zawodu jestem budowlańcem i przepracowałem w tej branży 44 lata. Po przejściu na emeryturę, mając więcej czasu wolnego, zdecydowałem się na hobbystyczną budowę domku letniskowego na działce pod lasem. Na co dzień mieszkamy w mieście, a z domku chcieliśmy korzystać z żoną rekreacyjnie podczas weekendów. Szukaliśmy więc prostego budynku o niedużym, idealnym dla naszej dwójki metrażu ok. 60 m². Spośród propozycji spełniających te wymagania, do gustu najbardziej przypadł nam projekt D67 - Paulinka WAI1005.Dom zrealizowałem samodzielnie, a z pomocy innych fachowców skorzystałem jedynie przy zabetonowaniu płyty i ułożenia pokrycia dachowego. Całą resztę wykonałem własnymi siłami i muszę przyznać, że wszystko poszło po mojej myśli. Dokumentacja techniczna pod względem konstrukcyjnym była dobrze sporządzona, a wszystkie prace udało mi się wykonać naprawdę sprawnie. Obecnie do całkowitego zakończenia inwestycji zostały mi ostatnie wewnętrzne wykończenia.Do postawienia budynku użyłem ceramicznych pustaków Porotherm marki Wienerberger. Bryłę z zewnątrz ociepliłem 15 cm warstwą grafitowego styropianu o współczynniku 0,033, zaś izolację poddasza tworzy wełna mineralna 25 cm. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom dom ma bardzo dobre parametry cieplne. Strop wykonałem w konstrukcji monolitycznej, a dach pokryłem blachodachówką. Z racji budowy metodą gospodarczą trudno jest mi się odnieść do poprawności kosztorysu. Pracą własną zaoszczędziłem ok. 40% na robociźnie i w naszym przypadku koszty realizacji projektu D67 - Paulinka WAI1005 były dużo mniejsze niż sugerowane.Nie mieliśmy możliwości podłączenia do działki instalacji gazowej jaką przewidywał projekt, dlatego też musieliśmy zmienić system instalacji grzewczej. Do ogrzewania domu w chłodniejsze wiosenne czy jesiennie wieczory będziemy korzystać z usytuowanego w salonie kominka z nadmuchem ciepłego powietrza. Aby jednak móc w przyszłości zamontować piec na paliwo stałe, nieduże pomieszczenie techniczne wygospodarowałem między łazienką a wiatrołapem.Świetnym pomysłem okazało się zadaszenie tarasu, co umożliwiło nam spędzanie czasu na świeżym powietrzu, nawet podczas niepogody. Szczerze polecam to innym Inwestorom, jednak należy pamiętać o tym, aby nie robić zadaszenia nad oknem w sypialni, gdyż ograniczy to dostęp słońca do pokoju. Dodatkowo postanowiliśmy wydłużyć frontowy daszek, tak iż obecnie jest on na połowę długości domu. Od frontu domu mamy piękny widok dlatego jest to idealne miejsce na postawienie ławeczki. Aby piękny krajobraz był lepiej widoczny w domu, poszerzyliśmy kuchenne okno. Oprócz tego wstawiliśmy dwa okna połaciowe - nad klatką schodową i w pokoju na górze.Innym Inwestorom projektu domu D67 - Paulinka WAI1005 mogę poradzić również podniesienie ścianki kolankowej o wysokość jednego pustaka (nie więcej, gdyż wtedy dom straci na zewnętrznym wyglądzie). Takie rozwiązanie sprawi, że poddasze stanie się przestronniejsze i bardziej użytkowe, a dodatkowo pozwoli na wygospodarowanie małej łazienki naprzeciw klatki schodowej.Wybór projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym D67 - Paulinka WAI1005 okazał się dla nas jak najbardziej trafioną decyzją. Z racji nabytego przez wiele lat doświadczenia wiedziałem, co mogę w nim zmienić, aby stał się jeszcze bardziej funkcjonalny i obecnie w nowym domu dostrzegam same plusy. Wnętrze jest w pełni wygodne dla dwóch osób, a jedyne czego nieco obecnie żałuję to fakt, iż nie zdecydowałem się na zrobienie podpiwniczenia. Projekt domu D67 - Paulinka WAI1005 to prosty, łatwy w budowie i wygodny dom, który w dodatku bardzo ładnie wygląda z zewnątrz. Pozdrawiam.
Anoda
Projekt domu D67 - Paulinka WAI1005 wybrałem dla córki. Chciałem, aby był to mały prosty i murowany domek, choć ona upierała się na drewniany. Udało mi się jednak ją przekonać do mojego pomysłu i teraz zgodnie stwierdzamy, że był to odpowiedni wybór. Domek jest ogrzewany kominkiem (z rozprowadzeniem na wszystkie pomieszczenia) i, dodatkowo na parterze elektrycznymi podłogowymi matami grzewczymi. Kosztów jako takich nie liczyliśmy, ponieważ przebywamy tam głównie od maja do października - służy głównie jako domek letniskowy. Także eksploatacja nie jest zbyt kosztowna. Układ pomieszczeń w domu jest odpowiedni. Uważam, że nawet 4 osoby mogłyby nawet na stałe w nim bardzo wygodnie mieszkać. Jedyne czego brakuje i nie udało się nam stworzyć to dodatkowa ubikacja na górze, co byłoby możliwe przy niewielkiej modyfikacji dachu. Wtedy dom byłby już idealny. Zastanawiam się także, czy nie byłoby dobrym pomysłem zadaszenie tarasu na długości połowy domu - w razie deszczu byłoby się gdzie schować. Poza tym, zdecydowaliśmy się powiększyć okna w kuchni i łazience - teraz wnętrze jest bardzo jasne i przyjemne. Tym bardziej, że dom jest ustawiony w osi północ-południe, z salonem od południa, więc wszystko naprawdę ze sobą współgra. Dom świetnie nadaje się także na różne zjazdy rodzinny i przyjęcia. Spokojnie możemy się w nim spotykać, odpoczywać i bawić się. Projekt domu parterowego z poddaszem użytkowym D67 - Paulinka WAI1005 to był trafny wybór. Jest on dobrze przemyślany, a nasze małe poprawki jeszcze go trochę polepszyły. Polecam i pozdrawiam.
anpiosyol
Wybraliśmy projekt domu D67 - Paulinka WAI1005, ponieważ szukaliśmy małego domu, który miałby właśnie takie nachylenie dachu. A ten akurat spełniał nasze wymagania. Taras mam skierowany na północ. Zdecydowaliśmy się podnieść ściankę kolankową o jakieś 30-40cm. Było to bardzo dobrym pomysłem, teraz mamy większe pokoje na poddaszu i znalazło się miejsce pomiędzy pokojami na małą toaletę. Mamy także dachówkę inną niż zakładał projekt domu D67 - Paulinka WAI1005, gdyż postawiliśmy na ceramiczną i zmieniliśmy daszek nad wejściem. Dodam jeszcze, że wzmocniliśmy ławę i dzięki temu stopy mogły być betonowe, a nie drewniane. Dom ogrzewamy gazem, a dodatkowo jest kominek. Jesteśmy zadowoleni z tego wyboru. W domu mieszkamy razem z żoną, więc dom jest jak najbardziej odpowiedni wielkościowo. Oczywiście, jeśli przyjadą goście, mamy gdzie ich ugościć ze względu na przestronny salon. Możemy także ich przenocować, jeśli zajdzie taka potrzeba. Zrobiliśmy również okna dachowe, dzięki temu teraz już w całym domu jest jasno. Ta zmiana wyszła nam na plus. Jesteśmy bardzo zadowoleni z projektu parterowego domu jednorodzinnego D67 - Paulinka WAI1005. Bardzo wygodnie w nim się mieszka. Polecam i pozdrawiam.
oljoze1
Z zawodu jestem budowlańcem i przepracowałem w tej branży 44 lata. Po przejściu na emeryturę, mając więcej czasu wolnego, zdecydowałem się na hobbystyczną budowę domku letniskowego na działce pod lasem. Na co dzień mieszkamy w mieście, a z domku chcieliśmy korzystać z żoną rekreacyjnie podczas weekendów. Szukaliśmy więc prostego budynku o niedużym, idealnym dla naszej dwójki metrażu ok. 60 m². Spośród propozycji spełniających te wymagania, do gustu najbardziej przypadł nam projekt D67 - Paulinka WAI1005.Dom zrealizowałem samodzielnie, a z pomocy innych fachowców skorzystałem jedynie przy zabetonowaniu płyty i ułożenia pokrycia dachowego. Całą resztę wykonałem własnymi siłami i muszę przyznać, że wszystko poszło po mojej myśli. Dokumentacja techniczna pod względem konstrukcyjnym była dobrze sporządzona, a wszystkie prace udało mi się wykonać naprawdę sprawnie. Obecnie do całkowitego zakończenia inwestycji zostały mi ostatnie wewnętrzne wykończenia.Do postawienia budynku użyłem ceramicznych pustaków Porotherm marki Wienerberger. Bryłę z zewnątrz ociepliłem 15 cm warstwą grafitowego styropianu o współczynniku 0,033, zaś izolację poddasza tworzy wełna mineralna 25 cm. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom dom ma bardzo dobre parametry cieplne. Strop wykonałem w konstrukcji monolitycznej, a dach pokryłem blachodachówką. Z racji budowy metodą gospodarczą trudno jest mi się odnieść do poprawności kosztorysu. Pracą własną zaoszczędziłem ok. 40% na robociźnie i w naszym przypadku koszty realizacji projektu D67 - Paulinka WAI1005 były dużo mniejsze niż sugerowane.Nie mieliśmy możliwości podłączenia do działki instalacji gazowej jaką przewidywał projekt, dlatego też musieliśmy zmienić system instalacji grzewczej. Do ogrzewania domu w chłodniejsze wiosenne czy jesiennie wieczory będziemy korzystać z usytuowanego w salonie kominka z nadmuchem ciepłego powietrza. Aby jednak móc w przyszłości zamontować piec na paliwo stałe, nieduże pomieszczenie techniczne wygospodarowałem między łazienką a wiatrołapem.Świetnym pomysłem okazało się zadaszenie tarasu, co umożliwiło nam spędzanie czasu na świeżym powietrzu, nawet podczas niepogody. Szczerze polecam to innym Inwestorom, jednak należy pamiętać o tym, aby nie robić zadaszenia nad oknem w sypialni, gdyż ograniczy to dostęp słońca do pokoju. Dodatkowo postanowiliśmy wydłużyć frontowy daszek, tak iż obecnie jest on na połowę długości domu. Od frontu domu mamy piękny widok dlatego jest to idealne miejsce na postawienie ławeczki. Aby piękny krajobraz był lepiej widoczny w domu, poszerzyliśmy kuchenne okno. Oprócz tego wstawiliśmy dwa okna połaciowe - nad klatką schodową i w pokoju na górze.Innym Inwestorom projektu domu D67 - Paulinka WAI1005 mogę poradzić również podniesienie ścianki kolankowej o wysokość jednego pustaka (nie więcej, gdyż wtedy dom straci na zewnętrznym wyglądzie). Takie rozwiązanie sprawi, że poddasze stanie się przestronniejsze i bardziej użytkowe, a dodatkowo pozwoli na wygospodarowanie małej łazienki naprzeciw klatki schodowej.Wybór projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym D67 - Paulinka WAI1005 okazał się dla nas jak najbardziej trafioną decyzją. Z racji nabytego przez wiele lat doświadczenia wiedziałem, co mogę w nim zmienić, aby stał się jeszcze bardziej funkcjonalny i obecnie w nowym domu dostrzegam same plusy. Wnętrze jest w pełni wygodne dla dwóch osób, a jedyne czego nieco obecnie żałuję to fakt, iż nie zdecydowałem się na zrobienie podpiwniczenia. Projekt domu D67 - Paulinka WAI1005 to prosty, łatwy w budowie i wygodny dom, który w dodatku bardzo ładnie wygląda z zewnątrz. Pozdrawiam.
Prezentacja projektów specjalnie dla Ciebie
Potrzebujesz rekomendacji specjalnie dla Ciebie? Zamów prezentację z portfolio projektów, dopasowanych do Twoich potrzeb
Zamów bezpłatnie
Extradom.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do pod numerem KRS 0000648746, numer NIP 895-17-18-333, o kapitale zakładowym 708 150,00 zł uprzejmie informuje, iż poprzez serwis Extradom.pl umożliwia m.in. zapoznanie się przez konsumentów z ofertą handlową Partnerów Extradom.pl, którzy stosują metody budowy domów przy wykorzystaniu różnego rodzaju technologie prefabrykacji bądź modułowe (tzw. „Gotowe domy”).
Extradom.pl nie prowadzi jednakże sprzedaży ani nie oferuje usług polegających na doradztwie finansowym, prawnym ani podatkowym w zakresie inwestycji realizowanych w technologiach tzw. „Gotowych domów”. Informacje prezentowane w serwisie Extradom.pl dotyczące Partnerów Extradom.pl oferujących realizację inwestycji w technologiach „Gotowych domów” lub podobnych mają charakter informacyjny i reklamowy.
Prezentowane w serwisie Extradom.pl informacje dotyczące stosowanych przez Partnerów metod budowy domów w technologii prefabrykacji bądź modułowej pochodzą od Partnerów Extradom.pl.
Extradom.pl sp. z o.o. jedynie umożliwia nawiązanie kontaktu przez Użytkownika z Partnerem Extradom.pl stosującym tego rodzaju technologie budowy domów i nie jest stroną umowy o roboty budowlane zawieranej przez Użytkownika Extradom.pl z Partnerem Extradom.pl.
Ostateczne wykończenie budynku może nastąpić na wiele sposobów, a prezentowane przez Extradom.pl wizualizacje poczytywać należy za jedynie przykład i propozycję wykończenia, wizję architektoniczną autora projektu. Szczegółowe rozwiązania zastosowane w oferowanej dokumentacji - w tym również ilość, lokalizacje i wygląd okien, drzwi, kominów - mogą w niewielkim stopniu różnić się od zaproponowanej wizji budynku. Dokumentacja projektowa odpowiada rzutom poglądowym prezentowanym przez Extradom.pl na karcie danego projektu.
Pliki do druku
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
Ups, wystąpił problem
Wystąpił nieoczekiwany problem. Spróbuj ponownie.
ODKRYJ NOWE
Konto Extradom.pl
Zapisuj ulubione projekty na każdym urządzeniu
Oglądaj zdjęcia i wymieniaj się doświadczeniami ze społecznością
Korzystaj z bezpłatnych narzędzi: Kreator 3D, Mapa budowy, Analiza działki