Prosta bryła budynku nakryta została dachem dwuspadowym o kącie nachylenia 45°. Jedynym elementem tworzącym charakterystyczny akcent jest całkowicie zadaszony balkon, wsparty na słupach, tworzący głęboki podcień wejściowy.
Czytaj więcejRzut parteru
Czy ten projekt pasuje na
Twoją działkę?
Chętnie to sprawdzimy!
Dowiedz się:
Pow. użytkowa
Pokoje
Łazienki i WC
Garaż
Min. szer. i dł. działki
Kąt dachu
Konstrukcja
Galicja - murowana – ceramika - KRD2346
pon.-pt. 8-21, sob. 9-17
Masz już projekt z Extradom.pl? Dopasujemy go do Twojej działki
W trakcie adaptacji projekt jest dostosowywany do konkretnej działki. Ten etap to także najlepszy moment na wprowadzenie funkcjonalnych zmian w projekcie. Chcesz wiedzieć więcej? Umów się na bezpłatną konsultację dot. adaptacji!
W trakcie konsultacji sprawdzisz:
Czy ten projekt pasuje na
Twoją działkę?
Chętnie to sprawdzimy!
Czy ten projekt pasuje na
Twoją działkę?
Chętnie to sprawdzimy!
Dowiedz się:
Powierzchnie i wymiary
196,40 m²
144,40 m²
270 m²
45°
9,10 m
23,70 m
19,40 m
Energooszczędność
Projekt zgody z WT 2021
Więcej szczegółów
Technologia i konstrukcja
Murowana
Żelbetowy
Nowoczesne okna PVC i aluminiowe WIŚNIOWSKI – doskonała izolacja, elegancki design i niezrównana trwałość.
Oferujemy bezpłatne konsultacje w zakresie wszystkich rozwiązań VELUX. Wyceny, porady dotyczące doboru okien i rolet zewnętrznych - sprawdź!
Sprawdź, ile możesz zaoszczędzić z dachem solarnym SunRoof. Skorzystaj z porady eksperta.
Producent stalowych pokryć dachowych i elewacyjnych - 40 lat doświadczenia. Zbuduj solidny dach z nami!
Automatyczne bramy garażowe segmentowe i uchylne WIŚNIOWSKI na wymiar i z systemem smart home w standardzie.
Technologia i konstrukcja: murowana – ceramika. Ściany zewnętrzne: cegła kratówka + styropian + cegła kratówka. Ściany wewnętrzne: cegła kratówka. Strop: żelbetowy. Konstrukcja dachu: drewniana, jętkowa. Rodzaj schodów: żelbetowe. Typ ogrzewania: kocioł na gaz. Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna. Elewacja: tynk szlachetny, cyklinowany.
Prosta bryła budynku nakryta została dachem dwuspadowym o kącie nachylenia 45°. Jedynym elementem tworzącym charakterystyczny akcent jest całkowicie zadaszony balkon, wsparty na słupach, tworzący głęboki podcień wejściowy.
Czytaj więcejPrefabrykowane konstrukcje dachowe
WIĄZAR POLSKA
Zobacz więcejDachówki na trudne warunki atmosferyczne
BRAAS
Wybierz jakość na lataDrzwi zewnętrzne Hörmann
Hörmann
Drzwi wejściowe w promocjiBramy, okna, drzwi i ogrodzenia
Wiśniowski
Bramy, okna, drzwi i ogrodzeniaSprawdź nową generację okien GREENVIEW
FAKRO
Sprawdź nową generację okien GREENVIEWStyropian, tynki, farby, kleje
Termo Organika
Poznaj super jakośćOkna, drzwi, osłony przeciwsłoneczne
Aluprof
Sprawdź ofertęKompletne systemy rekuperacji
Alnor
Dowiedz się więcejDołącz do społeczności osób, które budują ten dom lub są zainteresowane jego budową.
Ten projekt nie ma jeszcze opinii, bądź pierwszy!
Dodaj opinięASYSTENT WYBORU PROJEKTU
Szukasz idealnego projektu? Znajdziemy go dla Ciebie!
Doradca na podstawie Twoich wskazówek przygotuje spersonalizowaną listę projektów
Graficzne opracowanie rzutów poglądowych widocznych na karcie projektu zostało wykonane przez Extradom.pl. Prezentowane przez Extradom.pl wizualizacje wykonane zostały przez autora projektu i należy poczytywać je jedynie za przykład i propozycję wykończenia, wizję architektoniczną autora projektu. Ostateczne wykończenie budynku może nastąpić na wiele sposobów. Szczegółowe rozwiązania zastosowane w oferowanej dokumentacji - w tym również ilość, lokalizacje i wygląd okien, drzwi, kominów - mogą w niewielkim stopniu różnić się od prezentowanej wizualizacji budynku.