Masz już projekt z Extradom.pl? Dopasujemy go do Twojej działki
W trakcie adaptacji projekt jest dostosowywany do konkretnej działki. Ten etap to także najlepszy moment na wprowadzenie funkcjonalnych zmian w projekcie. Chcesz wiedzieć więcej? Umów się na bezpłatną konsultację dot. adaptacji!
Szukasz wykonawcy godnego zaufania? Zleć budowę w Extradom.pl!
Z góry znasz koszt budowy domu
Dom odbierasz zgodnie z ustalonym harmonogramem - nawet w 6 miesięcy
Zabezpiecza Cię jedna kompleksowa umowa z jednym wykonawcą
Otrzymujesz nawet 30-letnią gwarancję na konstrukcję domu
Oszczędzasz swój czas dzięki pewnej i kompletnej usłudze
Cena brutto stanu deweloperskiego od
Cena brutto stanu deweloperskiego od 4 419 do 5 579 zł/m2.
Cena jest uzależniona m.in. od lokalizacji, wybranej technologii, kubatury budynku, skomplikowania projektu i ewentualnych zmian, na które zdecyduje się inwestor.
Cena za m2 powierzchni netto, czyli wszystkich pomieszczeń mierzonych na wysokości podłogi.
Ten dom możesz budować metodą gospodarczą, systemem zleconym lub skorzystać z naszej oferty Projekt z Budową. Przy porównaniu weź pod uwagę nie tylko koszt, ale też różny zakres prac i standard wykonania.
Metoda gospodarcza
Najtańsza metoda - większość prac budowlanych wykonuje inwestor
Stan surowy zamknięty (SSZ)
464 000 zł netto
Szacunkowy koszt materiałów
na III kwartał 2024
Prace ziemne i fundamenty
72 000 zł
Konstrukcja, strop oraz dach
324 000 zł
Stolarka okienna i drzwiowa
68 000 zł
Instalacje
nie obejmuje
Prace wykończeniowe
nie obejmuje
Możesz budować etapami, pamiętając jednak o zmianie kosztów w czasie
Możesz rozpocząć budowę z częścią niezbędnych środków
Sam ustalasz harmonogram, koordynujesz budowę i zapewniasz materiały
jakie parametry musi spełniać dom
według miejscowego planu zagospodarowania lub warunków zabudowy (np. kąt nachylenia i typ dachu, liczba kondygnacji itp.
jakie inne projekty pasują na Twoją działkę
– znajdziemy je dla Ciebie!
Wypełniasz wniosek o warunki zabudowy (WZ)?Wydrukuj kartę projektu lub zamów rysunki szczegółowe
Drukuj
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
•Rysunki szczegółowe
Powierzchnie i wymiary
Powierzchnia użytkowa
Suma powierzchni wszystkich pomieszczeń mieszkalnych, pomniejszona o pow. garażu, kotłowni, strychu, piwnicy. Jest liczona w 100% dla pomieszczeń o wysokości powyżej 2,2 m, w 50% dla pomieszczeń o wys. 2,2-1,4 m i niewliczana dla niższych niż 1,4 m.
189,60 m²
Powierzchnia zabudowy
Powierzchnia zajmowana przez część na- oraz nadziemną budynku liczona, jako rzut pionowy budynku na działkę.
184,60 m²
Kąt nachylenia dachu
Nachylenie połaci dachu głównego podawane w stopniach. Uwaga! W niektórych projektach występuje więcej niż jedno nachylenie dachu.
35°
Wysokość budynku
Wysokość liczona od części budynku położonej najniżej przy powierzchni terenu do najwyższego punktu dachu (kalenicy) z wyłączeniem kominów.
7,32 m
Szerokość elewacji
18,02 m
Długość elewacji
11,44 m
Min. szerokość działki
Najmniejsza możliwa szerokość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z szerokości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
26,02 m
Min. długość działki
Najmniejsza możliwa długość działki niezbędna do wybudowania wybranego domu. Składa się z długości elewacji domu powiększonej z obu stron o 3 m dla ściany bez otworów drzwiowych/okiennych lub 4 m, dla ściany z otworami.
18,44 m
Energooszczędność
Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ogrzewanie główne
Gazowe
lub
paliwo stałe
(OZE)
- do wyboru na etapie zamówienia
Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy
Warunki techniczne
Projekt zgody z WT 2021
Więcej szczegółów
Technologia i konstrukcja
Konstrukcja
Murowana
PROJEKT Z BUDOWĄ
Istnieje możliwość zaadaptowania tego projektu do technologii prefabrykowanej/modułowej i budowy nawet w 6 miesięcy ze stałym kosztem budowy
Dodatki możesz zamówić w koszyku lub telefonicznie u naszego Doradcy.
Bestseller
Kosztorys
590 zł
Bestseller
Dodatkowy egzemplarz projektu
848 zł
Opis projektu
Dom Sielanka 2 35st. wer. A dach 2-spad., pojed. gar. paliwo stałe został stworzony na wzór znanego projektu Sielanka 2 35st. wersja A z pojedynczym garażem. Projekt domu Sielanka 2 35st. wer. A dach 2-spad., pojed. gar. paliwo stałe jest odpowieni na średniej szerokości działkę. Dom posiada typową bryłę, co znacznie ułatwia późniejszą aranżację wnętrza. W tym projekcie kalenica usytuowana jest równolegle do drogi, co jest bardzo istotnie, gdy wymaga tego plan zagospodarowania przestrzennego. Kierowany jest do Inwestorów posiadających działkę pozwalającą na realizację projektu w zabudowie wolnostojącej. Autor projektu przewidział garaż jednostanowiskowy w linii budynku. Jest to również ciekawa propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, dzięki czemu jest to tanie i proste rozwiązanie. Projekt Sielanka 2 35st. wer. A dach 2-spad., pojed. gar. paliwo stałe to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że strefa dzienna i nocna są od siebie wyraźnie oddzielone. Warto zwrócić uwagę na przestronną część dzienną. Dużym plusem kuchni zamkniętej na salon jest wyraźny podział pomieszczeń. Dzięki takiemu rozwiązaniu domownicy w spokoju mogą realizować swoją kucharską pasję. W kuchni znajduje się stół, który jest doskonałym miejscem na rodzinne spotkania i wspólne posiłki. Uwzględniona w projekcie spiżarka znacznie ułatwi zachowanie porządku. Projektant połączył salon i jadalnię w przestronną strefę dzienną, co jest nowoczesnym oraz bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem. Usytuowany w salonie kominek sprawi, iż wnętrze stanie się bardziej przytulne. W projekcie uwzględniono dwie komfortowe łazienki- jedna znajduje się na parterze, zaś druga na poddaszu. Oprócz tego na dole przewidziano dodatkową, osobną toaletę. Potrzeby 5-7 osobowej rodziny spełni pięć pokoi przewidzianych w projekcie. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Oprócz tego, w domu znajduje się również pomieszczenie gospodarcze, które można wykorzystać zgodnie z własnymi potrzebami. Taras jest idealnym miejscem do organizowania rodzinnych spotkań i chwili relaksu. Dom zaprojektowano w technologii murowanej. Jego wygląd nawiązuje do stylu dworkowego i idealnie wpisze się w wiejski krajobraz.
Tekst opinii nie powinien zawierać niecenzuralnych treści, dlatego zostanie dodany po weryfikacji. W pierwszej kolejności pojawią się opinie osób, które budują wybrany projekt.
Dziękujemy za Twoją opinię.
Po weryfikacji jej treść pojawi się na stronie projektu.
Wywiady mieszkańców domu Sielanka 2a1g-ps
nospa
Projekt domu Sielanka II 35st. paliwo stałe wer. A dach 2-spad., pojed. gar. WRD1636 wybrałam ze względu na to, iż mamy dwójkę dzieci i chciałam, aby każde miało swój własny pokój. Zależało mi także na dużym salonie, a ponadto bryła budynku bardzo spodobała mi się wizualnie. Cała budowa przebiegła rewelacyjnie i bez jakichkolwiek problemów. Ściany wymurowaliśmy z pustaków marki LEIER, a dach wyłożyliśmy blachodachówką. Na całej powierzchni domu zastosowaliśmy ogrzewanie podłogowe, a oprócz tego zamontowaliśmy też grzejniki. Postanowiliśmy podpiwniczyć garaż i zlokalizować tam kotłownię, w której postawiliśmy piec węglowy z podajnikiem. W jej miejscu zrobiliśmy typowo gospodarcze pomieszczenie do przechowywania butów czy ubrań roboczych do prac w ogrodzie. Do projektu domu Sielanka II 35st. paliwo stałe wer. A dach 2-spad., pojed. gar. WRD1636 wprowadziliśmy również inne zmiany. Zamieniliśmy miejscami łazienkę z pokojem na przeciwko niej. Woleliśmy, aby to sypialnia znajdowała się od frontu. Postanowiliśmy zmodyfikować taras i zamiast półokrągłego zrobiliśmy go w kształcie prostokąta przez całą szerokość domu. Jest on teraz w wymiarach 2x14 m. Dodatkowo wydłużyliśmy połać dachu i tym samym cały taras został zadaszony. Nasz dom usytuowany jest tak, iż garaż znajduje się na północy, a taras jest po stronie zachodniej. Dzięki temu nie mamy absolutnie żadnego problemu z doświetleniem pomieszczeń i wszędzie jest bardzo jasno. Na chwilę obecną mieszkamy w 4-osoby i przy naszej rodzinie taki metraż sprawdza się rewelacyjnie. Po zrealizowaniu całego parteru i zamieszkaniu w domu postanowiliśmy zaadaptować poddasze. Jeden pokój na górze jest już gotowy, a drugi powoli wykańcza syn, gdyż po ślubie będzie chciał się tam wprowadzić wraz z żoną. W garażu mamy drewniane schodki ściągane z góry prowadzące do pomieszczenia nad nim. W tym miejscu mój mąż zrobił sobie warsztat. Moim ulubionym pomieszczeniem w domu jest salon. Jest duży i został świetnie zaaranżowany. Cały czas zastanawiam się jednak co mogłabym zrobić, aby ściana przy dębowych, wolnostojących schodach pięknie się prezentowała. Póki co nie mogę znaleźć rozwiązania i cały czas nad tym myślę, choć niektórzy uważają że nasze schody same w sobie wyglądają rewelacyjnie. Jestem bardzo zadowolona z projektu domu parterowego Sielanka II 35st. paliwo stałe wer. A dach 2-spad., pojed. gar. WRD1636. Mieszka nam się w nim bardzo wygodnie i z czystym sumieniem mogę polecić innym ten projekt. Pozdrawiam.
elwira12
Projekt domu Sielanka II 35st. paliwo stałe wer. A dach 2-spad., pojed. gar. WRD1636 wybraliśmy, ponieważ odpowiadało nam to, jak rozłożone są w nim wszystkie pomieszczenia. Zależało nam także na domu parterowym, a w dodatku żonie spodobał się on pod kątem wizualnym z zewnątrz. Nasz dom wybudowaliśmy z bloczków Porotherm, a cała realizacja odbyła się bez problemów. Zdecydowaliśmy się na zamontowanie kotła Defro na ekogroszek. W poprzednim domu mieliśmy taki piec, więc postawiliśmy na sprawdzone rozwiązanie. Była to kwestia przyzwyczajenia oraz tego, iż nie mieliśmy możliwości podłączenia do działki gazu ziemnego. Z racji tego, iż w projekcie domu Sielanka II 35st. paliwo stałe wer. A dach 2-spad., pojed. gar. WRD1636 garaż jest bardzo mały, postanowiliśmy że wybudujemy go osobno od domu. Tą przesteń zaadaptowaliśmy na rzecz większej kotłowni oraz pralnio-suszarni. Wnękę na szafę w sypialni przyłączyliśmy do pomieszczenia gospodarczego, a z powstałej powierzchni zrobiliśmy jedną, dużą łazienkę. Kolejną zmianą było pomniejszenie toalety na rzecz powiększenia garderoby w wiatrołapie. Zabudowaliśmy także filar, który w projekcie znajdował się przy wejściu z salonu do kuchni. Przedłużylimy ścianę, aby uzyskać więcej miejsca na kominek (który został przesunięty w prawo) oraz aby móc zamontować na niej telewizor. Niestety nie zdecydowaliśmy się na poszerzenie klatki schodowej, która jest dość wąska. Zauważyliśmy to, gdy było już na to trochę za późno. Osobom, które tak jak my zdecydują się na zakup tego projektu mogę poradzić, aby pomyślały nad poszerzeniem schodów już na etapie adaptacji. Wybraliśmy lustrzaną wersję projektu domu Sielanka II 35st. paliwo stałe wer. A dach 2-spad., pojed. gar. WRD1636 i dzięki temu dom jest dobrze oświetlony, gdyż kuchnia z salonem znajdują się po stronie zachodniej, a taras na południowej.W domu mieszkamy w 4 osoby: dwoje dorosłych i dwoje dzieci. Wszyscy spokojnie mieścimy się na parterze. Myślę, że nawet dodatkowe 3 osoby mogłyby jeszcze zamieszkać w tym domu ze względu na dwa duże pokoje i łazienkę na poddaszu. Salon w wyjściem na taras i dużymi, przeszklonymi drzwiami to świetny element tego domu. Cieszę się, iż zdecydowaliśmy się na ten projekt i mogę polecić go innym. Pozdrawiam
Monika1104
Wraz z mężem zdecydowaliśmy się na realizację projektu domu Sielanka 2 35st. wer. A dach 2-spad., pojed. gar. paliwo stałe WRD1636, który spełniał nasze oczekiwania właściwie pod każdym względem. Zaproponowany w nim układ pomieszczeń wydał się nam w pełni komfortowy w użytkowaniu. Najbardziej w tej kwestii spodobał się nam widoczny podział mieszkania na strefę dzienną dostępną dla gości oraz część nocną z sypialniami domowników. Istotna była również ilość pokoi, która w tym przypadku jest idealna dla naszej 5-osobowej rodziny. Wpływ na naszą decyzję miała oprócz tego prosta konstrukcja dachu oraz zewnętrzny wygląd budynku.Wszystkie prace budowlane udało się wykonać sprawnie i zgodnie z wcześniej założonym planem. W lutym 2015 r. otrzymaliśmy pozwolenie na rozpoczęcie realizacji, a już w październiku 2016 r. wprowadziliśmy się do w pełni wykończonego domu. Cała inwestycja trwała więc ok. 1,5 roku. Budynek został postawiony przy pomocy ceramicznych pustaków, a dach pokryliśmy dachówką. Uważam, że wyliczony przez architekta kosztorys dotyczący budowy na etapie stanu surowego zamkniętego został poprawnie oszacowany. Nam z łatwością udało się zmieścić w podanej kwocie i myślę, że inni Inwestorzy projektu domu Sielanka 2 35st. wer. A dach 2-spad., pojed. gar. paliwo stałe WRD1636 również mogą się nim sugerować.Bryłę z zewnątrz ociepliliśmy 10 cm warstwą grafitowego styropianu. W sezonie letnim do ogrzewania wody służy nam pompa ciepła, zaś w okresie grzewczym wodę oraz dom ogrzewamy za pomocą pieca na ekogroszek. W terminie od października do połowy maja zużyliśmy opał na kwotę ok. 4 tys. zł. Była to jednak pierwsza zima od zamieszkania w nowym domu i mury musiały się jeszcze dobrze nagrzać. Podejrzewam więc, że w kolejnych latach będzie wyglądać to korzystniej.Projekt domu Sielanka 2 35st. wer. A dach 2-spad., pojed. gar. paliwo stałe WRD1636 przewiduje wykonanie w salonie kominka, aczkolwiek my zdecydowaliśmy się nie wykonywać tego elementu. Oprócz tego postanowiliśmy przedłużyć wymiary spiżarki i toalety kosztem korytarza znajdującego się pierwotnie między tymi pomieszczeniami a miejscem, w którym miał stanąć kominek. Na poddaszu zrezygnowaliśmy z łazienki, a jej powierzchnię przyłączyliśmy po połowie do znajdujących się obok pokoi. W jednym z nich mamy z mężem swoją sypialnię, zaś drugi służy nam jako garderoba i prasowalnia.Jestem bardzo zadowolona z wyboru projektu domu parterowego Sielanka 2 35st. wer. A dach 2-spad., pojed. gar. paliwo stałe WRD1636. Jedynie drobne zmiany pozwoliły w całości dopasować go do wszystkich naszych oczekiwań, a w nowym domu mieszka się nam rewelacyjnie. Uwzględniony w nim układ jest funkcjonalny, a metraż i ilość sypialni jest w pełni komfortowa dla naszej piątki. My z mężem użytkujemy górę, zaś każde z trójki dzieci ma swój własny pokój na dole. Myślę, że taka powierzchnia będzie wygodna również dla większej rodziny. Pozdrawiam.
nospa
Projekt domu Sielanka II 35st. paliwo stałe wer. A dach 2-spad., pojed. gar. WRD1636 wybrałam ze względu na to, iż mamy dwójkę dzieci i chciałam, aby każde miało swój własny pokój. Zależało mi także na dużym salonie, a ponadto bryła budynku bardzo spodobała mi się wizualnie. Cała budowa przebiegła rewelacyjnie i bez jakichkolwiek problemów. Ściany wymurowaliśmy z pustaków marki LEIER, a dach wyłożyliśmy blachodachówką. Na całej powierzchni domu zastosowaliśmy ogrzewanie podłogowe, a oprócz tego zamontowaliśmy też grzejniki. Postanowiliśmy podpiwniczyć garaż i zlokalizować tam kotłownię, w której postawiliśmy piec węglowy z podajnikiem. W jej miejscu zrobiliśmy typowo gospodarcze pomieszczenie do przechowywania butów czy ubrań roboczych do prac w ogrodzie. Do projektu domu Sielanka II 35st. paliwo stałe wer. A dach 2-spad., pojed. gar. WRD1636 wprowadziliśmy również inne zmiany. Zamieniliśmy miejscami łazienkę z pokojem na przeciwko niej. Woleliśmy, aby to sypialnia znajdowała się od frontu. Postanowiliśmy zmodyfikować taras i zamiast półokrągłego zrobiliśmy go w kształcie prostokąta przez całą szerokość domu. Jest on teraz w wymiarach 2x14 m. Dodatkowo wydłużyliśmy połać dachu i tym samym cały taras został zadaszony. Nasz dom usytuowany jest tak, iż garaż znajduje się na północy, a taras jest po stronie zachodniej. Dzięki temu nie mamy absolutnie żadnego problemu z doświetleniem pomieszczeń i wszędzie jest bardzo jasno. Na chwilę obecną mieszkamy w 4-osoby i przy naszej rodzinie taki metraż sprawdza się rewelacyjnie. Po zrealizowaniu całego parteru i zamieszkaniu w domu postanowiliśmy zaadaptować poddasze. Jeden pokój na górze jest już gotowy, a drugi powoli wykańcza syn, gdyż po ślubie będzie chciał się tam wprowadzić wraz z żoną. W garażu mamy drewniane schodki ściągane z góry prowadzące do pomieszczenia nad nim. W tym miejscu mój mąż zrobił sobie warsztat. Moim ulubionym pomieszczeniem w domu jest salon. Jest duży i został świetnie zaaranżowany. Cały czas zastanawiam się jednak co mogłabym zrobić, aby ściana przy dębowych, wolnostojących schodach pięknie się prezentowała. Póki co nie mogę znaleźć rozwiązania i cały czas nad tym myślę, choć niektórzy uważają że nasze schody same w sobie wyglądają rewelacyjnie. Jestem bardzo zadowolona z projektu domu parterowego Sielanka II 35st. paliwo stałe wer. A dach 2-spad., pojed. gar. WRD1636. Mieszka nam się w nim bardzo wygodnie i z czystym sumieniem mogę polecić innym ten projekt. Pozdrawiam.
elwira12
Projekt domu Sielanka II 35st. paliwo stałe wer. A dach 2-spad., pojed. gar. WRD1636 wybraliśmy, ponieważ odpowiadało nam to, jak rozłożone są w nim wszystkie pomieszczenia. Zależało nam także na domu parterowym, a w dodatku żonie spodobał się on pod kątem wizualnym z zewnątrz. Nasz dom wybudowaliśmy z bloczków Porotherm, a cała realizacja odbyła się bez problemów. Zdecydowaliśmy się na zamontowanie kotła Defro na ekogroszek. W poprzednim domu mieliśmy taki piec, więc postawiliśmy na sprawdzone rozwiązanie. Była to kwestia przyzwyczajenia oraz tego, iż nie mieliśmy możliwości podłączenia do działki gazu ziemnego. Z racji tego, iż w projekcie domu Sielanka II 35st. paliwo stałe wer. A dach 2-spad., pojed. gar. WRD1636 garaż jest bardzo mały, postanowiliśmy że wybudujemy go osobno od domu. Tą przesteń zaadaptowaliśmy na rzecz większej kotłowni oraz pralnio-suszarni. Wnękę na szafę w sypialni przyłączyliśmy do pomieszczenia gospodarczego, a z powstałej powierzchni zrobiliśmy jedną, dużą łazienkę. Kolejną zmianą było pomniejszenie toalety na rzecz powiększenia garderoby w wiatrołapie. Zabudowaliśmy także filar, który w projekcie znajdował się przy wejściu z salonu do kuchni. Przedłużylimy ścianę, aby uzyskać więcej miejsca na kominek (który został przesunięty w prawo) oraz aby móc zamontować na niej telewizor. Niestety nie zdecydowaliśmy się na poszerzenie klatki schodowej, która jest dość wąska. Zauważyliśmy to, gdy było już na to trochę za późno. Osobom, które tak jak my zdecydują się na zakup tego projektu mogę poradzić, aby pomyślały nad poszerzeniem schodów już na etapie adaptacji. Wybraliśmy lustrzaną wersję projektu domu Sielanka II 35st. paliwo stałe wer. A dach 2-spad., pojed. gar. WRD1636 i dzięki temu dom jest dobrze oświetlony, gdyż kuchnia z salonem znajdują się po stronie zachodniej, a taras na południowej.W domu mieszkamy w 4 osoby: dwoje dorosłych i dwoje dzieci. Wszyscy spokojnie mieścimy się na parterze. Myślę, że nawet dodatkowe 3 osoby mogłyby jeszcze zamieszkać w tym domu ze względu na dwa duże pokoje i łazienkę na poddaszu. Salon w wyjściem na taras i dużymi, przeszklonymi drzwiami to świetny element tego domu. Cieszę się, iż zdecydowaliśmy się na ten projekt i mogę polecić go innym. Pozdrawiam
Monika1104
Wraz z mężem zdecydowaliśmy się na realizację projektu domu Sielanka 2 35st. wer. A dach 2-spad., pojed. gar. paliwo stałe WRD1636, który spełniał nasze oczekiwania właściwie pod każdym względem. Zaproponowany w nim układ pomieszczeń wydał się nam w pełni komfortowy w użytkowaniu. Najbardziej w tej kwestii spodobał się nam widoczny podział mieszkania na strefę dzienną dostępną dla gości oraz część nocną z sypialniami domowników. Istotna była również ilość pokoi, która w tym przypadku jest idealna dla naszej 5-osobowej rodziny. Wpływ na naszą decyzję miała oprócz tego prosta konstrukcja dachu oraz zewnętrzny wygląd budynku.Wszystkie prace budowlane udało się wykonać sprawnie i zgodnie z wcześniej założonym planem. W lutym 2015 r. otrzymaliśmy pozwolenie na rozpoczęcie realizacji, a już w październiku 2016 r. wprowadziliśmy się do w pełni wykończonego domu. Cała inwestycja trwała więc ok. 1,5 roku. Budynek został postawiony przy pomocy ceramicznych pustaków, a dach pokryliśmy dachówką. Uważam, że wyliczony przez architekta kosztorys dotyczący budowy na etapie stanu surowego zamkniętego został poprawnie oszacowany. Nam z łatwością udało się zmieścić w podanej kwocie i myślę, że inni Inwestorzy projektu domu Sielanka 2 35st. wer. A dach 2-spad., pojed. gar. paliwo stałe WRD1636 również mogą się nim sugerować.Bryłę z zewnątrz ociepliliśmy 10 cm warstwą grafitowego styropianu. W sezonie letnim do ogrzewania wody służy nam pompa ciepła, zaś w okresie grzewczym wodę oraz dom ogrzewamy za pomocą pieca na ekogroszek. W terminie od października do połowy maja zużyliśmy opał na kwotę ok. 4 tys. zł. Była to jednak pierwsza zima od zamieszkania w nowym domu i mury musiały się jeszcze dobrze nagrzać. Podejrzewam więc, że w kolejnych latach będzie wyglądać to korzystniej.Projekt domu Sielanka 2 35st. wer. A dach 2-spad., pojed. gar. paliwo stałe WRD1636 przewiduje wykonanie w salonie kominka, aczkolwiek my zdecydowaliśmy się nie wykonywać tego elementu. Oprócz tego postanowiliśmy przedłużyć wymiary spiżarki i toalety kosztem korytarza znajdującego się pierwotnie między tymi pomieszczeniami a miejscem, w którym miał stanąć kominek. Na poddaszu zrezygnowaliśmy z łazienki, a jej powierzchnię przyłączyliśmy po połowie do znajdujących się obok pokoi. W jednym z nich mamy z mężem swoją sypialnię, zaś drugi służy nam jako garderoba i prasowalnia.Jestem bardzo zadowolona z wyboru projektu domu parterowego Sielanka 2 35st. wer. A dach 2-spad., pojed. gar. paliwo stałe WRD1636. Jedynie drobne zmiany pozwoliły w całości dopasować go do wszystkich naszych oczekiwań, a w nowym domu mieszka się nam rewelacyjnie. Uwzględniony w nim układ jest funkcjonalny, a metraż i ilość sypialni jest w pełni komfortowa dla naszej piątki. My z mężem użytkujemy górę, zaś każde z trójki dzieci ma swój własny pokój na dole. Myślę, że taka powierzchnia będzie wygodna również dla większej rodziny. Pozdrawiam.
Prezentacja projektów specjalnie dla Ciebie
Potrzebujesz rekomendacji specjalnie dla Ciebie? Zamów prezentację z portfolio projektów, dopasowanych do Twoich potrzeb
Zamów bezpłatnie
Extradom.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do pod numerem KRS 0000648746, numer NIP 895-17-18-333, o kapitale zakładowym 708 150,00 zł uprzejmie informuje, iż poprzez serwis Extradom.pl umożliwia m.in. zapoznanie się przez konsumentów z ofertą handlową Partnerów Extradom.pl, którzy stosują metody budowy domów przy wykorzystaniu różnego rodzaju technologie prefabrykacji bądź modułowe (tzw. „Gotowe domy”).
Extradom.pl nie prowadzi jednakże sprzedaży ani nie oferuje usług polegających na doradztwie finansowym, prawnym ani podatkowym w zakresie inwestycji realizowanych w technologiach tzw. „Gotowych domów”. Informacje prezentowane w serwisie Extradom.pl dotyczące Partnerów Extradom.pl oferujących realizację inwestycji w technologiach „Gotowych domów” lub podobnych mają charakter informacyjny i reklamowy.
Prezentowane w serwisie Extradom.pl informacje dotyczące stosowanych przez Partnerów metod budowy domów w technologii prefabrykacji bądź modułowej pochodzą od Partnerów Extradom.pl.
Extradom.pl sp. z o.o. jedynie umożliwia nawiązanie kontaktu przez Użytkownika z Partnerem Extradom.pl stosującym tego rodzaju technologie budowy domów i nie jest stroną umowy o roboty budowlane zawieranej przez Użytkownika Extradom.pl z Partnerem Extradom.pl.
Ostateczne wykończenie budynku może nastąpić na wiele sposobów, a prezentowane przez Extradom.pl wizualizacje poczytywać należy za jedynie przykład i propozycję wykończenia, wizję architektoniczną autora projektu. Szczegółowe rozwiązania zastosowane w oferowanej dokumentacji - w tym również ilość, lokalizacje i wygląd okien, drzwi, kominów - mogą w niewielkim stopniu różnić się od zaproponowanej wizji budynku. Dokumentacja projektowa odpowiada rzutom poglądowym prezentowanym przez Extradom.pl na karcie danego projektu.
Pliki do druku
Trwa generowanie...
Trwa generowanie...
Ups, wystąpił problem
Wystąpił nieoczekiwany problem. Spróbuj ponownie.
ODKRYJ NOWE
Konto Extradom.pl
Zapisuj ulubione projekty na każdym urządzeniu
Oglądaj zdjęcia i wymieniaj się doświadczeniami ze społecznością
Korzystaj z bezpłatnych narzędzi: Kreator 3D, Mapa budowy, Analiza działki